Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: Dnešní průvodce

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

Kromě tohoto webu, tak v magazínu gleid.cz najdete také nějaké mé předpovědi. V této sekci najdete předpovědi, které pro vás zveřejňuji každý týden (publikuji už mnoho let, ale archiv průběžně mažu, historii mých předpovědí najdete v mých albech na Facebooku). Dříve jsem také publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také TV Pohoda Křížovky.

V internetovém magazínu gleid.cz najdete mou předpověď na rok 2021: https://www.gleid.cz/zdravi/1232-co-rikaji-tarotove-karty-na-rok-2021

Na této stránce naleznete:

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na prosinec 2021

prosinec_praniMilí čtenáři,

předchozí týdny byly pro některé z vás velice namáhavé, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed. Pro mnohé z vás skončí nějaké životní zkoušky (může to být i zkouška ve škole či práci), a to úspěchem. Nabudete nové zkušenosti a posunete se do nové fáze, která bude na vyšší úrovni.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost". Ti z vás, jenž jsou ve svazku, by se měli posunout ve vztahu o úroveň výš, i když v minulosti byla nějaká ta krize nebo nesrovnalost - jinými slovy vztah by se měl stabilizovat a porůst, a to díky zkušenostem právě z doby krize. Takže negativní zkušenosti (životní lekce) vám pomůžou v budoucnosti, abyste mohli postupovat ve škole života a uspěli v ní.

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování krátkodobých cílů, které jsou zároveň i reálné. Mnohým z vás se rýsuje nějaká změna - může to být nová práce nebo třeba povýšení. Měli byste ke své práci sami od sebe přistupovat zodpovědněji. Někteří z vás úspěšně složí zkoušky v práci a taky se jim dostane uznání.

Přeji vám příjemné prosincové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 29.11. do 5.12.2021

Milí čtenáři,
v těchto dnech hodně z vás najde vnitřní klid a také cestu k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti by se mnoho z vás mohlo cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky.

Přeji vám příjemné adventní dny

Ing. Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na listopad 2021

listopad_praniMilí čtenáři,

v listopadu očekávejte změny, které by mohly být tak zásadní, že se vám do nich nebude moc chtít a můžete se jim bránit. Nebudete přímo v ohrožení, ale spíš půjde o obavy a obranný postoj na základě bolestných vzpomínek. S někým nebo něčím se budete loučit spíše s těžkým srdcem. Opustíte svou navyklou zónu bezpečí, i když se vám nemusí úplně chtít a vydáte se do neznámých vod, kdy nebudete vědět, zda jdete správným směrem. . 

Především v milostné oblasti zavřete za někým, na kom vám záleželo, dveře. Budete stát na rozcestí a volit si nový směr. Mnoho z vás dojde k poznání, že pohádkoví princové nejsou a je potřeba chodit po zemi s reálně otevřenýma očima a nevznášet se na obláčku. Hrozí tu však to, že se uvnitř uzavřete a povede to pak ke smutku a zahořklosti. Uvědomte si, že to, čemu se můžete vyhýbat (třeba právě rozchod s toxickým partnerem), nepřinese žádné skutečné nebezpečí, ale naopak úlevu.

V pracovní oblasti můžete pociťovat odpor ke změnám - ať už v rámci stávajícího úkolu nebo třeba pracovní náplně. Můžete se cítit ohroženi ze strany nadřízených nebo spolupracovníků. Následkem toho můžete pak rozmýšlet nad opuštěním stávajícího postu (pro nezaměstnané je to příslib nalezení nového místa). Uvědomte si to, že zdánlivá překážka může pramenit z předchozích nezdarů a v současnosti vás nemá jak ohrozit, proto se pokuste překonat překážky a tím pádem si poléčit staré rány. Samozřejmě budou u některých z vás i situace, kdy budete muset stávající místo opustit a to z důvodu věku nebo z důvodu zániku pracovní pozice. I když tu určitá nejistota bude panovat, snažte se o zachování optimismu, že jste "shora" chráněni a bude o vás postaráno.

Přeji vám láskyplné podzimní dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.11. do 28.11.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech očekávejte, že vaše dny budou naplněny určitou jistotou, bohatstvím (a nejen tím finančním) a bezstarostností. Důležité bude využít pozornost, takže se pokuste mít oči otevřené a prožívejte naplno všední dny.

V milostné oblasti byste měli prožívat příznivé období, kdy byste měli mít dobré vzájemné vztahy a začnete vidět zdánlivě bezvýznamná gesta, která jste díky svému přístupu přestali před nějakou dobou vidět.

V pracovní oblasti buďte co nejvíce pozorní, abyste byli schopní vytěžit z minima maximum - chci tím říct, abyste se cítili díky práci vnitřně obohacení. V práci byste se měli cítit jistě, že jen tak o místo nepřijdete, také by se mohly rýsovat nějaké slibné projekty či lepší plat.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 15.11. do 21.11.2021

Milí čtenáři,
nadcházející dny by mohly být znamení jakéhosi zármutku, postesknutí si, melancholických nálad. Něco, na čem vám doposud záleželo, může být zničeno, ukončeno. Pokud se vám tohle stane, mějte na paměti, že máte kolem sebe lidi (klidně jen jednu osobu), kteří vám nějak pomůžou. To, co by se mohlo stát, tak by mohlo být způsobeno vaší lehkovážností, něco nemusíte docenit a budete pak muset bojovat s následky. Naděje na nalezení východiska tu je a to je důležité. Co je důležité uvědomit si - když vás přepadnou chmury, nezůstávejte v nich dlouho a hledejte cestu ven jak nejdříve to bude možné.
 
V milostné oblasti může ukončit nějaký vztah nebo skončí slibný kontakt. Když ukončíte vztah, měli byste se zastavit a zeptat se v klidu sami sebe, jak moc jste k tomu konci přispěli vy sami. Příčina může být v jakési nudě ve vztahu, takže pokud máte pocit, že jste právě ve fázi nudy, tak se s tím pokuste něco provést, abyste konec odvrátili. Jestliže opravdu už konec nastal, tak se z toho poučte, abyste se znovu s takovou situací nemuseli potýkat.
 
V pracovní oblasti můžete být nějak rozčarovaní. Může se stát, že něco, co jste měli v plánu, že se uskuteční, tak ztroskotá. Jestliže máte před sebou v těchto dnech nějaké zkoušky, obchody, pohovory, tak se opravdu dobře na vše připravte, nic nepodceňujte, protože by to mohlo dopadnout spíš fiaskem. Nic není v tomto týdnu předem ztraceno, když se budete snažit, tak to dopadne docela dobře.
 
Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, prostory, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech. Pracuji i s klienty, kteří žijí v zahraničí.
 
Přeji vám pohodové dny
 
Iva Aiesh

 

Předpověď od 8.11. do 14.11.2021

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se snažte nejednat ukvapeně. Mnohokrát budete stát před situací, kde bude svádět boj rozum s citem. Je otázka, kdo by měl vyhrát. Důležité je však zachovat si chladnou hlavu a nejednat ukvapeně, protože byste mohli mnohokrát utrpět nějakou bolestnou zkušenost. Nebojte se hned toho, co vás čeká. Může to být třeba situace, který se díky silou rozumu osvobodíte z nějaké situace, která by vás jinak někdy v budoucnosti pěkně potrápila - v ten okamžik, kdy to budete řešit, tak to nemusí být snadné, ale výsledek bude stát za to.

V milostné oblasti můžete očekávat nějaké starosti - někdo vás může urážet, třeba vás i zklamat, v některých případech nastane rozchod. Pokud se vám tohle stane, tak se netrapte, ale pokuste se z toho, co se vám děje, osvobodit. Pokud vztah skutečně skončí, berte to pokud možno s nadhledem a uvědomte si, že skončilo něco, co vám hodně ubíralo sílu.

V pracovní oblasti dojdete k nějakému rozhodnutí. Můžete klidně převzít nějaký úkol, práci, která se však bude příčit tomu, co uvnitř sebe cítíte. Příkladem může být to, že pokud jste na vedoucí pozici, budete třeba nějak nuceni kritizovat nebo vyhodit z práce člověka, kterého si vážíte. Snažte se v tyto dny svou práci odvádět zodpovědně, protože se na vás někdo může zaměřit. Když byste se dostatečně nesnažili, sklidili byste nemilé hodnocení a popřípadě by vás propustili z práce.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 1.11. do 7.11.2021

Milí čtenáři,
v těchto dnech vás může ovládat touha pomáhat druhým a také být k druhým velkorysí. Na oplátku se vám může dostávat to samé. Ať tak či tak, mělo by být vše dobře promyšlené. Na některé z vás taky čeká pěkná odměna či zajímavý projekt. Můžete inspirovat druhé beze strachu, že by vám vaše nápady někdo mohl ukrást. Celkově by to měl být klidný týden.

V milostné oblasti můžete očekávat vzájemnou oporu a toleranci, ale taky patřičný osobní prostor. V těžších situacích by vám partner měl dodávat odvahu, ale může se stát, že víc budete oporou vy jemu než on vám.

V pracovní oblasti by měla přijít pozitivní změna v podobě pocitu opory ze strany zaměstnavatele, měly by se vám taky vyplnit nějaké plány. Vaše dobré nápady by taky měly padnout na úrodnou půdu - měly by se dostat ke správným lidem a postupem času by mělo dojít k jejich realizaci.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na říjen 2021

rijen_praniMilí čtenáři,
máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Tento měsíc by měl být taky ve znamení naděje a příznivých vyhlídek, i když se nesplní hned. Měl by nastat alespoň na čas konec utrpení. Může se totiž stát, že si uvědomíte, že vaším vzorem nebyla správná osoba nebo jste měli falešné přátele. Bylo by dobré stanovit si krátkodobé cíle a postavit se sami za sebe. Celkově byste měli v nějaké oblasti začít znovu, ale pokud tak učiníte, pokuste se v sobě vydolovat pozitivní energii a nepropadejte zbytečně pesimismu. 

V milostné oblasti byste mohli být do někoho platonicky zamilováni a může vás to trápit. Některým z vás se podaří počít miminko. Pokud vás něco rozhodí, pokuste se zachovat si chladnou hlavu. Někdy je lepší jít s pravdou ven (samozřejmě záleží na situaci) než si nasazovat "masku". Některým z vás se může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku. I vy sami ale budete reagovat obdobně a navíc budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.

Důležité je si obecně v životě uvědomit, že sklidíte, co jste zaseli, takže se pokuste konat dobro, jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a uvidíte, že dobro se k vám vrátí.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 25.10. do 31.10.2021

Milí čtenáři,

je před vámi týden, kdy se budete muset  něčem rozhodnout. Například byste mohli získat milostnou zkušenost, ale zároveň to nebude jen tak - budete v sobě muset učinit nějaké rozhodnutí - třeba se zřeknout dosavadních životních podmínek jako je jisté bydlení, svobodný život atp. Tím potvrdíte, že to myslíte vážně. Jestliže se budete muset rozhodovat v jiné oblasti (můžete uzavřít nějakou smlouvu), učiňte to bez hněvu a bez zadních vrátek. 

V milostné oblasti to může velice silně zajiskřit s někým novým. Budete možná  muset volit mezi partnery nebo mezi partnerem a kariérou, partnerem a dětmi atp.Ve stávajícím vztazích byste měli zaznamenat určitý posun. I ve stávajícím vztahu můžete nalézt štěstí. Nezapomínejte také na projevy lásky sami k sobě. Lásku nejen dávejte, ale také přijímejte.

V pracovní oblasti vám karty věstí taky možnost rozhodování se. Dávejte si pozor na to, abyste ukvapeně neukončili stávající zaměstnání a nevstoupili někam, kde to po čase bude to samé. Také se můžete rozhodnout změnit přístup ve stávající pracovní činnost a věnovat se současné práci zcela a jednoznačně.

Přeji vám pohodové podzimní dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 18.10. do 24.10.2021

Milí čtenáři,
v těchto dnech budete možná bojovat s negativním myšlením - můžete mít pocit, že se vám vaše tajná přání nevyplní, můžete rezignovat, cítit se oslabeně. Avšak co je důležité - tato realita bude jen ve vaší hlavě a ve vašich myšlenkách. Ideální je více odpočívat, a to jak aktivně, tak pasivně, abyste znovu načerpali optimismus do žil. Uvědomte si, že vaše myšlenky vytváří vaši realitu. Zamyslete se taky nad tím, zda cíle, které jste si předsevzali, jsou reálné a zda vaše cesta, jenž jste si zvolili, je právě ta správná - nikdy není pozdě na změnu.

Kromě toho můžete stát před lekcí v podobě setkání se s osobou, která řekne něco, co vás docela zraní. Můžete se dozvědět, že vás někdo pomlouvá nebo se dozvíte přímo ty lži, které o vás kolují. Pamatujte na to a zamyslete se spíš nad tím, co vám to má říct, než abyste se cítili sklíčeně a uchýlili se do ústraní. V některých situacích budete více ustupovat, a to třeba proto, abyste se vyhnuli nějakému střetu - otázka je, zda to bude vhodné.

V milostné oblasti se můžete vyhýbat pravdomluvnosti, abyste partnera nenahněvali. Může mezi vámi panovat nedůvěra (třeba k tomu bude důvod, pokud budete před sebou skrývat něco zásadního - např. nevěru) a mezi některými z vás se objeví generační problémy. Pamatujte si, že i tu platí, že díky negativnímu myšlení si budete přitahovat negativní události.

V pracovní oblasti se snažte věci neobcházet, i když vás k tomu může někdo nabádat. Raději pracujte poctivě, protože různé zkratky by se vám mohly vymstít. Snažte se vyhnout střetům s kolegy či klienty, pokud nějaké máte.

Přeji vám pohodové podzimní dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 4.10. 2021 do 10.10.2021

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete být citliví, možná až přecitlivělí, budete mít schopnost vcítit se do ostatních a budete se schopni nějak pro ně obětovat. Jen si dávejte pozor na klam, iluze a nejasnosti. Můžete si dělat falešné iluze nebo budete klamat sebe sama třeba díky podnětům zvenčí. I když přijde třeba nějaká ta lekce, tak se vám v nestřežený okamžik dostane pomoci zvenčí, ale je tu jedno ale - budete se muset vzdát zbytečných nadějí a přání a soustředit se na reálný cíl. 
 
V milostné oblasti můžete prožívat tajuplné období, kdy můžete být opojeni láskou, avšak i to pěkné může skončit a vy krutě vystřízlivíte. Tak se pokuste, aby to co nejméně bolelo. Daný vztah sice může stát na reálném základu, ale očekávání můžou být nadsazená a pak logicky přijde i zklamání. Nezapomínejte posuzovat vztah s jistou dávkou skepse (ale taky všeho moc škodí).
 
V pracovní oblasti se můžete uchýlit ke snění a vidění okolí skrz růžové brýle. Když si toho klamného zdání budete vědomi, přijdou vám do života opojné zážitky bez zlých následků. Jestliže se ale necháte zaslepit tímto mámením a budete jej považovat za skutečnost, přijde nepříliš příjemné vystřízlivění. Pamatujte na to a pokuste se snést blíž k zemi.
 
Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, prostory, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech. Pracuji i s klienty, kteří žijí v zahraničí.
 
Přeji vám pohodové dny
 
Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na září 2021

zari_praniMilí čtenáři,
máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít. Září by mělo být ve znamení naděje a příznivých vyhlídek, i když se nesplní hned. Měl by nastat alespoň na čas konec utrpení. Může se totiž stát, že si uvědomíte, že vaším vzorem nebyla správná osoba. nebo jste měli falešné přátele Bylo by dobré stanovit si krátkodobé cíle a postavit se sami za sebe. Celkově byste měli v nějaké oblasti začít znovu, ale pokud tak učiníte, pokuste se v sobě vydolovat pozitivní energii a nepropadejte zbytečně pesimismu. 

V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch. Tento měsíc je velká šance, že se vám podaří počít miminko, jestliže po něm toužíte nebo zjistíte, že už se tak stalo. Někteří z vás by se mohli do někoho platonicky zamilovat, ale spíše to pak vypadá na trápení se než na radost. Pokud vás v partnerské oblasti něco rozhodí, pokuste se zachovat si chladnou hlavu. Někdy je lepší jít s pravdou ven (samozřejmě záleží na situaci), než si nasazovat "masku". 

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Můžete začít s nějakou činností, která bude mít dobré vyhlídky na úspěch. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá a vy se pak dostanete kariérně do míst, o kterých se vám ani nesnilo nebo jste třeba nepředpokládali, že by se vám to mohlo takto pěkně podařit.

Přeji vám láskyplné podzimní dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 27.9. 2021 do 3.10.2021

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, kdy byste mohli zaujmout spíše neutrální stanovisko, místo toho, abyste se snažili mít jednoznačný postoj. Nebudete se chtít nechat do ničeho vtahovat a budete se chránit, aby se vás vnitřně nic nedotklo. Nebude nic, co by se dalo označit za jasnou příčinu vaší sklíčenosti, ale i tak budete mít pocit, že něco není zcela v pořádku. Z této situace bude cesta ven jen tak, že se vaše myšlenky stanou přesvědčením - tudíž bude nutná vaše angažovanost. 
 
V milostné oblasti můžete řešit povrchní city, jak ty vaše, tak ty, kterých se vám bude dostávat. Pokud na tom nebudete pak pracovat, vztah začne vnitřně odumírat, protože to způsobí chlad mezi vámi. Rada je taková, že byste se měli pokusit řešit váš vztah - buď spolu být nebo se odloučit.
 
V pracovní oblasti můžete své úkoly plnit bez nadšení a zájmu. Jestliže budete účastníky nějakého střetu či rozhodnutí, mohli byste být spíše nestranní nebo se raději přidáte k většině, aby z toho neplynuly žádné komplikace. Přinese vám to pak ale vnitřní prázdnotu a možná i deprese. Přezkoumejte svůj vnitřní postoj a věnujte se cílevědomě svým úkolům, pokud se chcete cítit lépe.
 
Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, prostory, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech. Pracuji i s klienty, kteří žijí v zahraničí.
 
Přeji vám pohodové podzimní dny
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 20.9. 2021 do 26.9.2021

Milí čtenáři,
opět pro vás mám docela slibnou předpověď. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.
 
V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.
 
V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.
 
Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, prostory, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech. Pracuji i s klienty, kteří žijí v zahraničí.
 
Přeji vám pohodové dny
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 13.9. do 19.9.2021

Milí čtenáři,
je před vámi velmi optimistický týden, kdy byste mohli dojít k nejhlubšímu naplnění - pro někoho to bude radost, spokojenost, štěstí, pro jiného zase konkrétní úspěchy v nějaké životní oblasti. Bude vás taky nepochybně obklopovat láska - k lidem kolem vás, ke konkrétní osobě, k rodině, ale i k sobě nebo k Bohu. Bude dobré, abyste využili příležitosti, která vám v těchto dnech přijde do cesty.

V milostné oblasti se budete cítit naplněni - nejspíše začnete naplno prožívat lásku - můžete se jednat o krátký flirt, který vám pěkně zamotá hlavu nebo potkáte osobu, se kterou to bude stát v pozitivním slova smyslu opravu za to anebo, jestliže partnera máte, tak se vám podaří prohloubit současný vztah.

Po pracovní stránce byste měli vědět, že se teď nacházíte na správné cestě, která vás dovede k naplnění vašich představ - vaše práce se může stát na nějaký čas nebo napořád i vaším posláním  - budete se cítit naplněni. V každodenních situacích se dá říct, že se vám vyplní něco, po čem toužíte. Můžete v práci taky složit úspěšně nějakou zkoušku nebo dokončit projekt.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 6.9. do 12.9.2021

Milí čtenáři,
v těchto dnech budete mít možnost dospět k nějakému rozhodnutí či poznání. Důležité bude, abyste zapojili rozum, který leccos vyjasní nebo vás dokonce osvobodí z určitého zajetí. Nezapomeňte však vše danou záležitost vzít v úvahu jako celek a ne jen jako jeden dílek skládačky, protože byste mohli podcenit význam.

V milostné oblasti můžete mít nějaký důležitý rozhovor, který by vám měl leccos objasnit nebo vyřešit nějaký hluboce zakořeněný problém. Někomu to pomůže, jiný se zase rozhodne k jednání, které povede k rozchodu.

V práci dojdete díky určitému poznání k jednoznačnému rozhodnutí, na které jste možná již nějaký čas čekali. Můžete změnit svůj přístup, dostanete "čerstvý vítr do plachet" a dojde k významnému obratu, pokud to bude v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Někteří z vás se rozhodnout opustit svou stávající práci.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh


animated-line-image-0015  

Předpověď na srpen 2021

srpen_praniMilí čtenáři,

je před vámi docela optimistický a bezstarostný měsíc, kdy byste mohli dojít k nejhlubšímu naplnění - pro někoho to bude radost, spokojenost, štěstí, pro jiného zase konkrétní úspěchy v nějaké životní oblasti. Bude vás taky nepochybně obklopovat láska - k lidem kolem vás, ke konkrétní osobě, k rodině, ale i k sobě nebo k Bohu. Bude dobré, abyste využili příležitosti, která vám v těchto dnech přijde do cesty. Mnoho z vás bude projevovat svou vděčnost za to, co vám život přináší (a můžou to být třeba jen drobnosti, které však v konečném součtu vytváří velký celek).

V milostné oblasti nejspíše prožijete prožít lásku - můžete mít krátký flirt nebo si začnete nový vztah, popřípadě prohloubíte současný vztah. Mnoho z vás bude spokojeno s tím, jaké časy právě nastaly a je jedno, jestli jste zrovna single nebo máte partnera. Důležitá je radost a vděk.

V práci by se mnohým z vás mělo podařit, pokud se chopíte šance, najít i naplnění (nemusí se jednat o stávající práci, ale i novou nabídku). Prostě by se vám mělo vyplnit, po čem toužíte. Dosáhnete něčeho významného (pracovní místo, zkouška, postup, uzavření obchodu,...) a budete to náležitě oslavovat. Obecně by měla být pracovní atmosféra příjemná, což je velice důležité.

Přeji vám pohodové léto

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 30.8. do 5.9.2021

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu očekávejte změny, které by mohly být tak zásadní, že se vám do nich nebude moc chtít a můžete se jim bránit. S někým nebo něčím se budete loučit spíše s těžkým srdcem. Opustíte svou navyklou zónu bezpečí a vydáte se do neznámých vod, kdy nebudete vědět, zda jdete správným směrem.
 
Především v milostné oblasti zavřete za někým, na kom vám záleželo, dveře. Budete stát na rozcestí a volit si nový směr. Mnoho z vás dojde k poznání, že pohádkoví princové nejsou a je potřeba chodit po zemi s reálně otevřenýma očima a nevznášet se na obláčku.
 
V pracovní oblasti můžete rozmýšlet nad opuštěním stávajícího postu (pro nezaměstnané je to příslib nalezení nového místa) - může to být ze zdravotních důvodů nebo třeba z důvodu věku. Někteří z vás prožijí změnu ve smyslu ztráty stávajícího úkolu nebo úkolu, popřípadě pracovního snu. U mnoha z vás nastane vnitřní nejistota ohledně toho, co se bude dít v budoucnosti.
 
Přeji vám pohodové dny
 
Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 23.8. do 29.8.2021

Milí čtenáři,

v tomto týdnu by vás měl ovládat bystrý, rychle chápající rozum - to v praxi znamená, že budete mít spoustu nápadů, budete mnohostranní, ale do popředí se může také drát ironie nebo prohnanost. Díky této kombinaci vloh můžete pak rozpoznat, logicky odvozovat a analyzovat záležitosti, které budete řešit. U některých z vás se může projevit přehnaná dvojsmyslnost, cynická kritika nebo citový chlad.

V milostné oblasti si můžete od protějšku udržovat jakýsi odstup, protože se budete snažit najít nejvhodnější přístup, abyste neopakovali podobné chování, které vás nepřivedlo v minulosti ke štěstí. Tím pádem by se vztah pak měl uzdravit. Ve vztazích, kde je závislost jeden na druhém, může být právě ten dělící řez ideální, abyste dospěli k určitému poznání. 

V pracovní oblasti budete využívat důvtip, budete plní nápadů, snadno se vám budou navazovat kontakty s lidmi a mnozí z vás pocítí obchodního ducha. Svěřené úkoly byste měli zdatně zvládat, protože budete schopní přizpůsobit se konkrétní záležitosti. S lidmi byste měli docela dobře komunikovat, budete využívat duchapřítomnost a svým způsobem i charisma. Jen se snažte vyhýbat přehánění, mazanosti a chytráctví.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 16.8. do 22.8.2021

Milí čtenáři,
blíží se k vám nějaká událost, dalo by se říct, že to přijde daleko rychleji, než vlastně čekáte. Náznaky, že je to na cestě, už dostáváte, akorát jste to zatím nevypozorovali. Mělo by se jednat o dobré zprávy, skvělé zkušenosti a události, takže se vyloženě ničeho nemusíte bát.
 
V milostné oblasti byste měli zažít nějaké oživení a příval nové energie - ať už ve stávajícím vztahu nebo pokud toužíte po změně stereotypu, může vám do života vstoupit zajímavá osoba, která vám přinese radost do života a taky vám díky ní může začít nový vztah. Pozor však na unáhlená rozhodnutí, protože by vám to mohlo přinést tvrdé zkušenosti. 
 
V pracovní oblasti se velice brzy naplní vaše očekávání, ale možná i jakési obavy. Vlastně tato předpověď je náznakem toho, že proces změn pravděpodobně již započal a brzy by mělo dojít k jeho dokončení, i když jste asi očekávali pozdější čas. Nemyslím to však negativně - právě naopak měli byste sklízet úspěch ve svých aktivitách, můžete velice rychle klidně najít novou práci nebo uzavřít výborný obchod či pracovní smlouvu.
 
Přeji vám mnoho úspěchu na vašich cestách
 
Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech
 
Iva Aiesh
 

Předpověď od 2.8. do 8.8.2021

Milí čtenáři,
tento týden může být o bezesných nocích, starostech a pocitech sklíčenosti. Může to být proto, že vás bude hlodat špatné svědomí nebo budete mít strach o své zdraví, případně obavy o někoho, kdo je vám blízký. V mnoha případech tyto obavy budou zbytečné, proto se snažte myslet pozitivně.
 
V milostné oblasti vás může provázet strach z rozchodu s někým, kdo je vašemu srdci stále blízký a taky by tu mohla být obava ze samoty. Pamatujte, že na prvním místě byste měli mít sebe sami - když si budete prokazovat sebelásku, nebudete nikdy sami. Některé z vás bude provázet stud za to, co je podle vás na vás samotných špatně - mohli byste mít obavu, že ty negativní stránky objeví váš protějšek a vyvolá to mezi vámi rozkol.
 
V pracovní oblasti byste nemuseli být dost odvahy a mohl by vás provázet pesimismus, protože pracovní atmosféra nemusí být zrovna nejlepší - pomluvy, intriky, někdo si na vás může zasednout. Budete na sebe klást větší požadavky a budete mít obavu ze selhání a z případných zkoušek. Ke své práci můžete taky přistupovat nezodpovědně a pak vám to bude zpětně krást dobrý spánek, proto na to pamatujte a pokuste se na svém přístupu zapracovat.

Přeji vám krásné dny

Ing. Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na červenec 2021

Milí čtenáři,

cervenec_praničervenec bude hodně zkoušet vaše předsevzetí, závislosti (můžete si uvědomit, že na něčem hodně lpíte), vaši vůli (stát si za svým názorem). Narazíte na své stinné stránky. V mnoha situacích si můžete zahrávat s ohněm, chtít něco, co vám nenáleží - dávejte si při tom pozor, abyste si nespálili prsty. Může se vám stát, že po vás bude někdo něco nepřiměřeného chtít.

V milostné oblasti očekávejte dost silné jiskření s někým, s kým to ale zřejmě nebude mít budoucnost. Bude to taková zkouška vás obou, protože touha bude hodně silná a jak jsem již zmínila - pozor na to, mohlo by vám to přinést jen a jen problémy. Pokud to nevyjde někde, můžete utíkat do jiného vztahu posedlí touhou mít toho správného partnera, ale pamatujte, že tohle není cesta. Ve stávajícím vztahu můžou někteří z vás zažívat citové vydírání a svým způsobem týrání - pokuste se pro změnu něco udělat, jestliže tím opravdu budete procházet (třeba jste v zajetí manipulátora, v toxickém vztahu a nikam to opravdu nevede - jen si to připustit).

V pracovní oblasti budou zkoušeny vaše přesvědčení a dobré úmysly. Může to být třeba profitování z nevědomosti vašeho obchodního partnera. Také to můžou být úkoly, které se vašim zásadám příčí (třeba ohrožování životního prostředí nebo lež) - když úkol nesplníte, můžete přijít o zisk nebo i o pracovní místo. V mnoha situacích vás může napadnout, že když to neuděláte zrovna vy, on se někdo jiný najde, takže si to vlastně "obhájíte". 

Přeji vám pohodové a prosluněné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 26.7. do 1.8.2021

Milí čtenáři,
čeká vás dosti optimistický týden, kdy si plně budete vychutnávat své aktivity - jinými slovy si budete užívat a bavit se. Vše má své meze, proto se pokuste nepodlehnout chtíči a nastavit si pravidla, protože lehká mysl a družnost vás může přivést na určité scestí.
 
V milostné oblasti byste měli prožívat veselé, možná až bujaré dny, jen se vyvarujte poživačnosti. Jestliže budete řešit nějaké potíže, měli byste je zdárně vyřešit. Mnozí z vás vycítí, co váš protějšek potřebuje a něco s tím i společně uděláte.
 
V pracovní oblasti byste měli pocítit určité naplnění, práce by vám měla přijít jít přímo od ruky. Měla by i panovat dobrá nálada a negativní zkušenosti by měly být zapomenuty. Avšak jestliže přeroste určitá mez, kdy uvidíte, že jsou vaši kolegové či nadřízení v moc přátelském vztahu, můžete mít naopak nechuť k práci, což může způsobit špatné pracovní výsledky.
 
Pokud chcete využít mých služeb (výklad karet, kyvadlo, očistu karmy a duše, zdravotní poradenství), tak mě kontaktujte.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 19.7. do 25.7.2021

Milí čtenáři,
v těchto dnech by měli mnozí z vás pociťovat radost ze života a důvěřovat v lepší zítřky. Taky ve vás bude kolovat svěžest a pocit znovuzrození. Jestli se budete cítit dole, je na čase překonat temnotu a rozvinout to pěkné ve vás a vyjít na světlo.

V milostné oblasti byste měli prožívat veselé období, které bude prozářené sluncem a srdečností, ale také jakousi bezstarostností a užíváním si života. Klidně to může souviset s úžasnou dovolenou nebo nějakým pěkným výletem. Někteří z vás budou mít to štěstí, že bude mít protějšek rozmazlovací a hýčkací tendence, ale také pocítíte porozumění a pocit, že k sobě patříte prostě napořád.

V pracovní oblasti mnohé z vás práce bude bavit, naplňovat, budete své úkoly plnit s radostí, úspěchem a využívat v ní svou tvořivost, kterou jste možná nechali dlouhodobě ladem. Vaše sebevědomí bude na zdravé úrovni vůči okolí, budete taky využívat kouzlo osobnosti a samozřejmě i jakousi přesvědčivost, s níž budete prezentovat svou práci.

Přeji vám příjemné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 5.7. do 11.7.2021

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu byste měli být pod určitou ochranou - tudíž nějaká záležitost, kterou budete řešit, by měla dopadnout lépe než za normálních okolností. Můžete to pojmout také tak, že vaše sebedůvěra by mohla být vyšší. Tudíž nebuďte překvapení, pokud budete vystaveni mnoha životním zkouškám, které vás budou zkoušet ze sebedůvěry. Někteří z vás začnou konečně věřit v lepší budoucnost - je na čase, protože pochybnosti plodí většinou negativní události.

V milostné oblasti posunou někteří z vás vztah o úroveň výš - oficiálně dáte najevo, že jste s tím druhým ve vztahu nebo ještě lépe - budete mít zásnuby či sňatek. Jinak obecně v partnerské oblasti by měla porůst vzájemná důvěra také jeden z vás by mohl začít plnit úlohu duchovního učitele (možná už k tomu dávno dochází, ale až teď si to můžete uvědomit). Vy, jenž jste nezadaní, můžete potkat člověka, který se vám bude dvořit. Mám malou poznámku k mým výkladům, protože mi občas někdo z vás napíše, že má určitou připomínku - nezapomeňte, že moje texty čte hodně lidí, prostě není možné, abych se každému trefila do jeho životního příběhu. Hlavně to platí u těch z vás, kteří se potýkáte s krizí ve vztahu a nevíte, co dál - pro tyto příběhy je lepší pro posunutí se vpřed využití soukromého výkladu.

V pracovní oblasti můžete přemýšlet nad smyslem vašeho povolání, zda vám práce dělá radost zda jste úspěšní, zda vás lidé uznávají atp. Čeho byste se měli nejlépe držet, tak je dodržování morálních zásad, jenž zastáváte, protože pokud se skloníte k nekalým praktikám, brzo poznáte následek svého činu.

Jestli chcete využít mých služeb (výklad karet, kyvadlo, očista duše, zdravotní, partnerská, výživová poradna), tak mi napište.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 28.6. do 4.7.2021

Milí čtenáři,

čeká vás týden plný výzev, abyste prokázali svou odvahu a odhodlání. Dalo by se to charakterizovat jako "kdo z koho". Neskládejte dopředu zbraně, ale pokuste se v těchto zkouškách co nejlépe obstát. Nebude to o tom, že by vás to mělo nějak zničit, ale měli byste si s někým poměřovat své síly. Ukáže vám to, jaké máte schopnosti, takže se nevyhýbejte těmto zkušenostem a běžte ven mezi lidi.

V milostné oblasti můžete prožít láskyplné spojení, kdy se občas na povrch vydere i bojovnost. U některých z vás to bude i intenzivní výměna názorů, abyste vyřešili nějakou konkrétní věc. Může se stát, že bez třenic ani váš vztah není schopen přežít, prostě je to takový "denní chleba" vašeho svazku.

V práci pravděpodobně dostanete novou výzvu, kterou byste měli při troše snahy zvládnout. Klidně to může být nabídka, která vám vyrazí dech. Samozřejmě i tu může přijít na přetřeš otázka mezilidských vztahu a prokázání síly a odhodlání. Berte raději výzvy tohoto týdne sportovně než se zarputilostí.

Přeji vám všem příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na červen 2021

cerven_praniMilí čtenáři,

v červnu si dávejte pozor na určitý klam a iluzi, protože se s těmito jevy můžete velice často potkávat. Sami si můžete vytvářet falešné naděje, klamat sami sebe nebo se vám tak může stávat často zvenčí. Co některé z vás potká, tak je nečekaná pomoc - avšak má to svůj háček - pomoc přijde v okamžiku, kdy se vzdáte zbytečných nadějí a přání a budete se soustředit na reálný cíl.

V milostné oblasti můžete být velice zamilovaní, můžete si snít svůj sen o společné budoucnosti, ale jak jsem již psala - pozor na iluze, protože může přijít kruté vystřízlivění. Stávající vztah může mít pevný základ, ale nemusí se splnit nějaké očekávání, které je v něčem příliš nadsazené. Snažte se dívat na vztah více reálně než s růžovými brýlemi.

V pracovní oblasti si můžete stavět vzdušné zámky. Dívejte se na svou práci, pracovní povinnosti bez iluzí a s otevřenýma očima. Neočekávejte příliš mnoho a co získáte navíc, bude příjemným překvapením. Dávejte si pozor na pěkné nabídky, které se však ve výsledku můžou odehrát jinak a vy tratíte. Pracuji systematičtěji a mějte oči na šťopkách. 

Přeji vám pěkné dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 21.6. do 27.6.2021

Milí čtenáři,

nadcházející týden bude ve znamení štěstí. Něco, co bylo uvězněno hluboko uvnitř, dostane šanci osvobodit se. Budete se moci projevit takoví, jací jste, bez přetvářky a potlačování sebe sama. Starosti a určitá nouze budou pryč. Celý týden mějte na paměti, že to, čím jste si v minulosti prošli, má svůj význam a jednou se vám tato zkušenost může hodit.

V milostné oblasti se vám může stát, že si uvědomíte hodnotu stávajícího partnerského vztahu a to samozřejmě v pozitivním slova smyslu. V rozpadajícím se svazku se můžete pokusit najít řešení ke zlepšení vztahu. Pokud jste single, tak sice přímo nevychází setkání s někým novým, ale spíše to budou dny o uvědomování si sebe sama, kdy zjistíte, že jste si bránili svým přístupem k posunu vpřed. Mohlo by to být způsobeno díky nechuti nebo třeba nesmělosti - právě teď je vhodná doba na to, abyste minulost zahodili a vykročili pravou nohou vstříc novým zážitkům.

V pracovní oblasti vás může čekat rozhodující období, protože můžete stát na prahu změn - ať už díky výpovědi ze strany zaměstnavatele nebo třeba díky pracovní nespokojenosti, kdy byste nejraději sami podali výpověď, ale bude to na každém z vás, jak se rozhodne. Obavy by měly nakonec odplynout a na základě rozhodnutí by pak mělo přijít určité osvobození. Pokud budete skládat zkoušky, mělo by to dopadnout dobře.

Přeji vám prosluněné letní dny

Iva Aiesh 

 

Předpověď od 14.6. do 20.6.2021

Milí čtenáři,

čeká vás docela klidné období, kdy budete mít šanci vyjít sami ze sebe, abyste si mohli užívat života. Jinými slovy si opustíte svou navyklou zónu bezpečí a zúčastníte se veřejného dění. Někteří z vás si najdou novou zálibu, která je bude po nějaký čas dostatečně naplňovat.

V milostné oblasti byste měli pociťovat jistotu a bezpečí a s protějškem (ať stávajícím nebo někým, kdo se o vás bude ucházet) bude zacházet otevřeně a s láskou. Jen se snažte nebýt až moc otevření, protože by se vám to mohlo v budoucnosti vymstít. S partnerem či rodinou byste měli něco společně podniknout, navázat nové kontakty a radovat se z každého dne.

V pracovní oblasti můžete zaznamenat slibné pracovní vyhlídky a také by při práci měla být zábava. Mnoho z vás by s radostí a potěšením mělo vykonávat svou práci. Někteří z vás opustí stávající práci a zažijí příval životní síly k vydání se na novou životní cestu.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 7.6. do 13.6.2021

Milí čtenáři,
mnoho z vás se dostane do nuceného klidu - může to být třeba díky nějakým překážkám na cestě ve formě nemoci (nachlazením počínaje a úrazy konče) nebo duševního přepracování, kdy nebudete schopni soustředit se kvalitně na denní úkoly. Nemusíte to hned brát negativně, spíš jako varování, že je na čase zastavit se a začít přemýšlet sami nad sebou, co je dobré v životě přehodnotit. Ideální je, když už víte, že tohle může nastat, zastavit se na chvilku s předstihem a nemusí žádná nemoc ani přijít.

V milostné oblasti bude mnoho z vás pociťovat vnitřní osamocenost, i když partnera po svém boku má. Může to pak vést k rezignaci, což není vždy dobrá volba. Je na čase dát si oddech a všechno pečlivě zvážit.

V práci můžete mít pocit, že se vám nedaří podle vašich představ. Tu mě napadá zásadní otázka - nemáte na sebe náhodou přehnané nároky? Také některé události se nebudou chtít pohnout z mrtvého bodu. Pokud se tak stane, zachovejte klid a svou pozornost zaměřte na něco jiného. Doma pak najděte způsob, jak si vaše mysl odpočine a načerpá nové síly - může to být třeba díky meditaci.

Přeji vám mnoho sil do dalších dnů

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 31.5. do 6.6.2021

Milí čtenáři,

tento týden by měl být ve znamení jakéhosi znovuzrození, vitality, růstu a také plodnosti. Vaše tvořivé síly by měly být obnovený,měli byste přijímat nové impulzy a díky tomu vytvářet něco nového. Na duchovní úrovni byste měli překypovat tvůrčí energií, na rozumové úrovni byste měli mít spoustu nápadů. Očekávejte životní změny, které ale ne vždy budou snadné.

V milostné oblasti vás čekají nějaké změny, a to klidně i ve smyslu obnovení nějakého vztahu nebo ve smyslu přerodu vztahu stávajícího. Někteří z vás zaznamenají přírůstek do rodiny. Partnerský vztah by měl být živý a pohodový. Pokud jste single, tak můžete potkat nový protějšek, se kterým společně začnete budovat základy vztahu.

V pracovní oblasti můžete zaznamenat příval energie. V umělecké oblasti (hudba, malování, psaní) očekávejte tvořivou energie. V ostatních oblastech budete ochotni přijímat změny a růst. Změny berte pozitivně - prostě vás vytrhnou z denní rutiny. Změna může být klidně ve smyslu nového kolegy, nadřízeného, lektora nebo nového pracovního úkolu či pracovního místa. Každopádně změny by měly být pro mnoho z vás přínosem do života.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na květen 2021

kvetnove_praniMilí čtenáři,
v květnu se mezi vámi budou nacházet  takoví šťastlivci, před kterými je nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství. Očekávejte taky, že vás bude ovládat touha vybízející k aktivitě - prostě budete chtít něco podniknout. Můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti, mělo by nastat i oživení vztahu a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože může přijít nějaká slibná nabídka, můžete se dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Díky tomuto pracovnímu posunu si lépe stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce. 

Přeji vám příjemný květen

Iva Aiesh

 

Předpověď od 24.5. do 30.5.2021

Milí čtenáři,
v těchto dnech byste měli toužit po stabilitě, jistotě a trvalosti. Mnoho z vás pocítí touhu vymanit se podmíněnosti přírodě a žít víc civilizovaně (postavit dům, mít klimatizaci atp.). Bude vás taky ovládat smysl pro pořádek, disciplínu, zodpovědnost, ale taky perfekcionismus, nepřizpůsobivost, možná panovačnost nebo zneužívání své moci.

V milostné oblasti byste mohla mít snahu upevnit si vztah, prostě tak, aby stál na pevném základu, který jen tak nic neporazí. Někteří z vás ztratí iluze a uvědomí si, koho mají před sebou. Jen si dávejte pozor na přehnanou touhu po jistotě, protože to může přinést strnulost a omezenost.

V pracovní oblasti se budete snažit vytvořit si nějaký systém, pořádek a pokusíte se uvést do praxe nějaké dlouhodobé přání. Můžete taky i více plánovat, čeho byste chtěli dosáhnout. V těchto dnech byste si měli jít více za svým cílem než kdy jindy. Nic nedostanete zadarmo, ale to úsilí za to stojí.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 17.5. do 23.5.2021

Milí čtenáři,
nadcházející dny by mohly být znamení jakéhosi zármutku, postesknutí si, melancholických nálad. Něco, na čem vám doposud záleželo, může být zničeno, ukončeno. Pokud se vám tohle stane, mějte na paměti, že máte kolem sebe lidi (klidně jen jednu osobu), kteří vám nějak pomůžou. To, co by se mohlo stát, tak by mohlo být způsobeno vaší lehkovážností, něco nemusíte docenit a budete pak muset bojovat s následky. Naděje na nalezení východiska tu je a to je důležité. Co je důležité uvědomit si - když vás přepadnou chmury, nezůstávejte v nich dlouho a hledejte cestu ven jak nejdříve to bude možné.

V milostné oblasti může ukončit nějaký vztah nebo skončí slibný kontakt. Když ukončíte vztah, měli byste se zastavit a zeptat se v klidu sami sebe, jak moc jste k tomu konci přispěli vy sami. Příčina může být v jakési nudě ve vztahu, takže pokud máte pocit, že jste právě ve fázi nudy, tak se s tím pokuste něco provést, abyste konec odvrátili. Jestliže opravdu už konec nastal, tak se z toho poučte, abyste se znovu s takovou situací nemuseli potýkat.

V pracovní oblasti můžete být nějak rozčarovaní. Může se stát, že něco, co jste měli v plánu, že se uskuteční, tak ztroskotá. Jestliže máte před sebou v těchto dnech nějaké zkoušky, obchody, pohovory, tak se opravdu dobře na vše připravte, nic nepodceňujte, protože by to mohlo dopadnout spíš fiaskem. Nic není v tomto týdnu předem ztraceno, když se budete snažit, tak to dopadne docela dobře.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 10.5. do 16.5.2021

Milí čtenáři,
máte před sebou docela bezstarostný týden, kdy i mnoho z vás bude projevovat svou vděčnost za to, co vám život přináší (a můžou to být třeba jen drobnosti, které však v konečném součtu vytváří velký celek). Mnoho z vás bude oslavovat.

V milostné oblasti bude mnoho z vás spokojeno s tím, jaké časy právě nastaly a je jedno, jestli jste zrovna single nebo máte partnera. Důležitá je radost a vděk.

V pracovní oblasti dosáhnete něčeho významného (pracovní místo, zkouška, postup, uzavření obchodu,...) a budete to náležitě oslavovat. Obecně by měla být pracovní atmosféra příjemná, což je velice důležité.

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 3.5. do 9.5.2021

Milí čtenáři,
předchozí týdny byly pro některé z vás velice namáhavé, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování cílů, které jsou zároveň i reálné. Dostali jste se totiž do určitého bodu, který umožňuje přemýšlení a plánování budoucnosti.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh
 

animated-line-image-0015  

Předpověď na duben 2021

dubnove_praniMilí čtenáři,

duben bude ve znamení určité bezstarostnosti. Budete se moci přizpůsobit běhu života a překážky budete překonávat bez velkých těžkostí. Nemusíte zastávat určité stanovisko, svým způsobem se rádi budete přizpůsobovat, protože vás bude ovládat jakási hravost. Mnoho z vás najde taky vnitřní klid a cestu k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti by se mnoho z vás mohlo cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce. Řešením pro některé z vás bude bezstarostné užívání si pozornosti od jiného protějšku, ale pozor na případné následky.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - prostě nebrat věci na lehkou váhu. Může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky. Někteří z vás budou skvěle využívat svou obratnost a přizpůsobivost. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 26.4. do 2.5.2021

Milí čtenáři,
je před vámi týden, kdy byste měli stát na životní křižovatce a bude zvažovat, co dál dělat, protože budete mít určité dilema (jinými slovy budete na pochybách). V některých případech to dopadne tak, že se budete rozhodnutí vyhýbat nebo jej učiníte, ale nebude to žádná výhra. Mnoho z vás uzavře nějakou smlouvu - manželskou, pracovní, kupní,..., ale dobře zvažte, zda činíte z dlouhodobého hlediska správně. Snažte se držet nervy na uzdě, abyste nebyli často aktéry nějakých konfliktů.

V milostné oblasti to může velice silně zajiskřit s někým novým. Budete asi muset volit - mezi partnery, partnerem a kariérou,... Ve stávajícím vztazích byste měli zaznamenat určitý posun. Nezapomínejte také na projevy lásky sami k sobě. Lásku nejen dávejte, ale také přijímejte.

V pracovní oblasti si dávejte pozor na to, abyste ukvapeně neukončili stávající zaměstnání a nevstoupili někam, kde to po čase bude to samé.

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 19.4. do 25.4.2021

Milí čtenáři,

budete mít před sebou týden, který bude ve znamení slovíčka "ale". Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro tento týden bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola.

V milostném životě můžete mít pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou.

V práci můžete mít pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu.

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 12.4. do 18.4.2021

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu očekávejte změny, které by mohly být tak zásadní, že se vám do nich nebude moc chtít a můžete se jim bránit. S někým nebo něčím se budete loučit spíše s těžkým srdcem. Opustíte svou navyklou zónu bezpečí a vydáte se do neznámých vod, kdy nebudete vědět, zda jdete správným směrem.

Především v milostné oblasti zavřete za někým, na kom vám záleželo, dveře. Budete stát na rozcestí a volit si nový směr. Mnoho z vás dojde k poznání, že pohádkoví princové nejsou a je potřeba chodit po zemi s reálně otevřenýma očima a nevznášet se na obláčku.

V pracovní oblasti můžete rozmýšlet nad opuštěním stávajícího postu (pro nezaměstnané je to příslib nalezení nového místa) - může to být ze zdravotních důvodů nebo třeba z důvodu věku. Někteří z vás prožijí změnu ve smyslu ztráty stávajícího úkolu nebo úkolu, popřípadě pracovního snu. U mnoha z vás nastane vnitřní nejistota ohledně toho, co se bude dít v budoucnosti.

Přeji vám pěkné dny

Iva Aiesh


 

Předpověď od 5.4. do 11.4.2021

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, který bude obnášet především to, že se vám z okolí bude vracet vaše předchozí chování, a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Když se budete chovat poctivě a dobrým záměrem, bude vaše snažení patřičně odměněno. Když raději budete využívat kalkul a nebudete zcela upřímní, dostane se vám negativní odezvy. Prostě berte to tak, že se máte chovat co nejlépe, protože velice rychle dostanete odezvu nazpět, takže ať je pro vás co nejlepší.

V milostné oblasti budete sklízet ovoce své práce, proto na to pamatujte a pokuste se k partnerovi přistupovat s čistým záměrem a rovnoprávně. Některým z vás se podaří dát určité věci do pořádku a nic pak nebude bránit harmonickému partnerství. Pokud jste nezadaní, hledáte nový "objev" a nikdo vhodný není na obzoru, tak se zamyslete nad tím, zda lidé, které potkáváte právě neodráží to, co se ve vašem podvědomí odehrává - např. nepřipravenost na pevný vztah.

V pracovní oblasti byste si mohli udělat jasno ve svých cílech a přesvědčeních a to vás pak posune k dalšímu vhodnému postupu. Na některé z vás čeká nepříjemné překvapení, protože můžete očekávat, že s vámi budou jednat pěkně, férově atp., ale opak bude pravdou, jestli vy sami budete v něčem klamat. Takže jinými slovy řečeno - snažte se a budete po zásluze odměnění a to třeba i prostřednictvím mimořádné odměny.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na březen 2021

Milí čtenáři,
breznove_praničekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti. Konečně taky  hodně z vás najde vnitřní klid a také cesty k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti můžete očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. Můžete se cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky. Také přijdou nějaké změny ve smyslu ukončení dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Přeji vám mnoho optimismu

Iva Aiesh

 

Předpověď od 29.3. do 4.4.2021

Milí čtenáři,
v předchozích dnech mnoho z vás něco vyřešilo, někomu z vás se vyloženě vnitřně ulevilo. Je čas si nastavit nějaký nový záměr a podle karet by to mělo být něco, co bude mít i úspěch (samozřejmě to není myšleno tak, že si vyzkoušíte, zda dosáhnete nereálného cíle, abyste dokázali, že karty neměly pravdu). Najděte v sobě nadšení a začněte přemýšlet nad tím, co byste si chtěli splnit a jaký by měl být další vhodný krok. Nezapomeňte se občas pochválit, když se vám bude dařit. Když zaklopýtnete, berte to jako zkušenost ve škole života a jděte dále.

V milostné oblasti byste měli začít nějak jinak - můžete přebudovávat stávající partnerský vztah, kdy by to mělo vést k potěšitelným vyhlídkám. Pokud jste bez partnera, můžete navázat spojení s někým zajímavým.

V práci by měly nastat změny ve smyslu nových úkolů a poznatků. Někteří z vás nastoupí na zcela nové místo a bude nutné se učit nové věci. Pokud vám budou nějaké znalosti chybět, je na čase využít zvídavost a sílu vůle ke zvládnutí pracovního úkolu. Celkově byste před sebou měli mít dobré vyhlídky.

Po zdravotní stránce to bude zřejmě náročný týden na psychiku, kdy občas můžete propadat pocitu beznaděje, takže nezapomeňte psychicky odpočívat - kvalitně spát nebo dělat aktivity, které vaši hlavu zaměstnají.

Afirmace od Louise L. Hay: "Život je velmi jednoduchý. Vrací se ke mně to, co dávám. Dnes jsem se rozhodl(a) dávat lásku.".

V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď zde: https://www.gleid.cz/zdravi/1232-co-rikaji-tarotove-karty-na-rok-2021

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.3. do 28.3.2021

Milí čtenáři,
budete mít možnost dospět k nějakému rozhodnutí či poznání. Důležité bude, abyste zapojili rozum, který leccos vyjasní nebo vás dokonce osvobodí z určitého zajetí. Nezapomeňte však vše danou záležitost vzít v úvahu jako celek a ne jen jako jeden dílek skládačky, protože byste mohli podcenit význam.

V milostné oblasti můžete mít nějaký důležitý rozhovor, který by vám měl leccos objasnit nebo vyřešit nějaký hluboce zakořeněný problém. Někomu to pomůže, jiný se zase rozhodne k jednání, které povede k rozchodu.

V práci dojdete díky určitému poznání k jednoznačnému rozhodnutí, na které jste možná již nějaký čas čekali. Můžete změnit svůj přístup, dostanete "čerstvý vítr do plachet" a dojde k významnému obratu, pokud to bude v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Někteří z vás se rozhodnout opustit svou stávající práci.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 15.3. do 21.3.2021

Milí čtenáři,

v tomto týdnu se v sobě snažte najít harmonii, rovnováhu, také více zapojujte svou intuici k uvědomění si určitých hranic, aby nevznikaly zbytečná nedorozumění. Myslete na sebe sama, protože když budete mít k sobě kladný vztah, dokážete žít v souladu se svým okolím.

V milostné oblasti byste měli prožívat docela pohodové období bez zbytečných hádek. Můžete taky vnitřně hodně toužit po klidu a míru. Do života vám může vstoupit osoba, se kterou budete delší dobu přátelé, ale pokud nastolíte trpělivost, nebudete naléhat, tak je šance, že by z toho mohl vzejít hluboký cit.

V práci budete plnit zadané úkoly svědomitě a s poklidem. Pracovní atmosféra by měla být přátelská a také pracovní rytmus by měl být konstantní bez střídání období nečinnosti a hektického období. Vše vyřešíte bez stresu a zbytečného napětí.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 8.3. do 14.3.2021

Milí čtenáři,
máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.

V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.

Jestli se chcete domluvit na termínu, tak mě kdykoliv kontaktujte.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 1.3. do 7.3.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech můžete potkat osobu (a to nejen osobně), která bude milá a celkový dojem ze setkání bude láskyplný. Jestli jste již nějakou dobu s někým ve sporu, tak by mělo dojít k usmíření. Obecně řečeno vás v tomto období budou ovládat city. Lidé se k vám můžou chovat  na vašich cestách srdečně a uctivě.

V milostné oblasti můžete odolávat flirtu nebo můžete prožívat zamilovanost do někoho, koho teprve poznáváte. Ve stávajícím vztahu můžete pocítit láskyplné projevy. Jestliže došlo k nějaké hádce za poslední dobu, měli byste se právě v tomto období dát dohromady.

V práci by měla nastat příjemná atmosféra, kde alespoň dočasně budete chtít pomáhat jeden druhému. Jestliže se budete ucházet o nové zaměstnání nebo v něm i začnete, můžete očekávat sympatie a otevřenost a podporu ze strany kolegů. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

animated-line-image-0015  

Předpověď na únor 2021

Milí čtenáři,

budete mít před sebou měsíc, který bude ve znamení slovíčka "ale".únor Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro únor bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola. Mnohé z vás bude přepadat melancholie a smutek. Pamatujte na to, že máte kolem sebe jedince, kteří vás rádi podpoří, jen jim to musíte patřičně naznačit. Měli byste se pokusit se špatnou náladou něco udělat a nesetrvávat v ní příliš dlouho - prostě je ztráta času se trápit.

V milostném životě můžete mít pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Můžete se taky zamyslet nad tím, jakou měrou sami přispíváte k nesouladu mezi vámi. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou. 

V práci můžete mít pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu. I když zrovna něco nevyjde (nějaký projekt, zkouška), tak se zaměřte na to, proč se tak stalo, zda jste něco nepodcenili nebo naopak jste se až moc nepoddali snění místo toho, abyste se lépe připravili.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.2. do 28.2.2021

Milí čtenáři,

vypadá to, že mnoho z vás potká nejspíše negativní myšlení, budete mít pocit, že vaše přání jsou jako iluze, můžete rezignovat, cítit se oslabeně. Avšak co je důležité - tato realita bude jen ve vaší hlavě a ve vašich myšlenkách. Ideální je více odpočívat, a to jak aktivně, tak pasivně, abyste znovu načerpali optimismus do žil. Uvědomte si, že vaše myšlenky vytváří vaši realitu. Očekávejte, že vás taky může rozhazovat nějaký člověk, který řekne něco, co vás docela zraní. Připravte se na to a snažte se nepodlehnout - spíš hledejte, co je za tím a proč to řekl (co vám to má říct). Můžete se dozvědět, že vás někdo pomlouvá nebo se dozvíte přímo ty lži, které o vás kolují. V některých situacích budete více ustupovat, a to třeba proto, abyste se vyhnuli nějakému střetu - otázka je, zda to bude vhodné. Zamyslete se nad tím, zda cíle, které jste si předsevzali, jsou reálné a zda vaše cesta, jenž jste si zvolili, je právě ta správná - nikdy není pozdě na změnu.

V milostné oblasti se můžete vyhýbat pravdomluvnosti, abyste partnera nějak nenahněvali. Může mezi vámi panovat nedůvěra (třeba k tomu bude důvod, pokud budete před sebou skrývat něco zásadního - např. nevěru) a mezi některými z vás se objeví generační problémy. Pamatujte si, že i tu platí, že díky negativnímu myšlení si budete přitahovat negativní události.

V pracovní oblasti se snažte věci neobcházet, i když vás k tomu může někdo nabádat. Raději pracujte poctivě, protože různé zkratky by se vám mohly vymstít. Snažte se vyhnout střetům s kolegy či klienty, pokud nějaké máte.

Jestli chcete rozebrat něco konkrétního, co vás zajímá či trápí, tak mě kontaktujte a domluvíme se na podrobnostech.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 15.2. do 21.2.2021

Milí čtenáři,

mnoho z vás se dostane do nuceného klidu - může to být třeba díky nějakým překážkám na cestě ve formě nemoci (nachlazením počínaje a úrazy konče) nebo duševního přepracování, kdy nebudete schopni soustředit se kvalitně na denní úkoly. Nemusíte to hned brát negativně, spíš jako varování, že je na čase zastavit se a začít přemýšlet sami nad sebou, co je dobré v životě přehodnotit. Ideální je, když už víte, že tohle může nastat, zastavit se na chvilku s předstihem a nemusí žádná nemoc ani přijít.

V milostné oblasti bude mnoho z vás pociťovat vnitřní osamocenost, i když partnera po svém boku má. Může to pak vést k rezignaci, což není vždy dobrá volba. Je na čase dát si oddech a všechno pečlivě zvážit.

V práci můžete mít pocit, že se vám nedaří podle vašich představ. Tu mě napadá zásadní otázka - nemáte na sebe náhodou přehnané nároky? Také některé události se nebudou chtít pohnout z mrtvého bodu. Pokud se tak stane, zachovejte klid a svou pozornost zaměřte na něco jiného. Doma pak najděte způsob, jak si vaše mysl odpočine a načerpá nové síly - může to být třeba díky meditaci.

Přeji vám mnoho sil do dalších dnů

Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 8.2. do 14.2.2021

Milí čtenáři,

mnoho z vás se uzavře do jakési pomyslné komnaty, která mu má zdánlivě poskytovat jistotu, ta se ale začne z ničeho nic otřásat. Může se jednat o nějaká přesvědčení. zásad nebo taky pocit jistoty v zaměstnání či financích. Prostě to, co fungovalo dříve, najednou přestane fungovat. Nejprve můžete být v šoku, může vás popadnout strach, co teď budete dělat, ale najednou přijde úleva.

V milostné oblasti můžete poznat radikální změny - třeba to, na co jste se upnuli a snažili se za každou cenu udržet, tak najednou projde zemětřesením. Vztah se vám totiž může stát vězením a vy budete mít pocit, že už tak dál nechcete a prostě se najde nějaké řešení. Pokud jste single, tak se zbytečně dlouho můžete uzavírat do sebe nebo pochybovat o úspěchu v novém vztahu, místo toho, abyste v sobě něco změnili a vyšli vstříc lepším zítřkům. Třeba právě tyto dny vás k tomu doposunou. 
 
V pracovní oblasti očekávejte taky nějaké změny - budete vytrženi ze stísněných podmínek, kam jste se mimochodem dostali spíš sami, protože jste toužili po jistotě a otevřou se vám dveře, které vám přinesou svobodný rozvoj. Ta změna může přijít v podobě výpovědi nebo třeba v přesunu v rámci firmy. Co je ale důležité, tak se snažte mít v životě co nejméně idealizací (držte se nohama na zemi) a taky nemějte velká očekávání, abyste pak při každém sebemenším úspěchu byli mile překvapeni.
 
Přeji vám mnoho úspěchů
 
Iva Aiesh

 

Předpověď od 1.2. do 7.2.2021

Milí čtenáři,

čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. 

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh 

animated-line-image-0015 

Předpověď na leden 2021

ledenMilí čtenáři,
loňský rok byl pro mnohé z vás velice namáhavý, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování cílů, které jsou zároveň i reálné. Dostali jste se totiž do určitého bodu, který umožňuje přemýšlení a plánování budoucnosti.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 25.1. do 31.1.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech očekávejte, že vaše dny budou naplněny určitou jistotou, bohatstvím (a nejen tím finančním) a bezstarostností. Důležité bude využít pozornost, takže se pokuste mít oči otevřené a prožívejte naplno všední dny.

V milostné oblasti byste měli prožívat příznivé období, kdy byste měli mít dobré vzájemné vztahy a začnete vidět zdánlivě bezvýznamná gesta, která jste díky svému přístupu přestali před nějakou dobou vidět.

V pracovní oblasti buďte co nejvíce pozorní, abyste byli schopní vytěžit z minima maximum - chci tím říct, abyste se cítili díky práci vnitřně obohacení. V práci byste se měli cítit jistě, že jen tak o místo nepřijdete, také by se mohly rýsovat nějaké slibné projekty či lepší plat.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

Předpověď od 18.1. do 24.1.2021

Milí čtenáři,

k mnohým z vás bude v příštích dnech sílit pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte.

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit, i když  na tom můžete pracovat a můžete to chtít změnit. Pokud jste zadaní, žijete třeba i s partnerem, váš vztah nemusí být zrovna naplněn. Pro všechny z vás platí, jestliže řešíte nějaké chmury, abyste se zaměřili na danou lekci a začali pátrat, přemýšlet nad tím, co vám to má říct nebo kam vás to má posunout. Když tuhle zdánlivou záhadu vyřešíte, pak se posunete do další úrovně.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Kdo z vás ještě nečetl mou předpověď na rok 2021, tak by to mohl dohnat - je zveřejněná v internetovém magazínu www.gleid.cz

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.1. do 17.1.2021

Milí čtenáři,

je před vámi docela optimistický týden, kdy by mnoho z vás mělo pociťovat radost ze života a vitalitu. Překonáte nějakou starou zlobu, klidně to může být něco, co vás v předchozích dnech vnitřně rozhazovalo. Taky hodíte určitý typ starostí za hlavu. Jestli si v tomto okamžiku říkáte, že to nepůjde, tak se zařekněte, že se o to pokusíte a dotáhnete to ke zdárnému konci. Stěžování si na to, v jaké situaci se člověk nachází, sebelitování se, je prostě k ničemu. Pro úspěch je potřeba něco udělat a začátek je ve vás samotných.

V milostné oblasti byste měli zažívat dobré časy, kdy byste měli být obklopeni srdečností, bezstarostností a užíváním si života. Některé z vás čeká pěkná dovolená, pokud na ni vyrazíte. Pokud jste zadaní, můžete o sebe vzájemně s partnerem pečovat, hýčkat se a dát pomyslné "ano" vašemu vztahu.

V pracovní oblasti můžete pociťovat, že vás vaše práce baví, měli byste v ní projevit nějakým způsobem svou kreativitu a mělo by se vám pak také dostavit úspěchu. Vůči vašim nadřízeným, kolegům nebo klientům, pokud podnikáte, byste se měli chovat srdečně a měli byste taky uplatňovat své zdravé sebevědomí a kouzlo osobnosti.

Myslím si, že vás čeká velice pěkný týden, proto vzhůru do toho.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 4.1. do 10.1.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech vás může ovládat touha pomáhat druhým a také být k druhým velkorysí. Na oplátku se vám může dostávat to samé. Ať tak či tak, mělo by být vše dobře promyšlené. Na některé z vás taky čeká pěkná odměna či zajímavý projekt. Můžete inspirovat druhé beze strachu, že by vám vaše nápady někdo mohl ukrást. Celkově by to měl být klidný týden. 

V milostné oblasti můžete očekávat vzájemnou oporu a toleranci, ale taky patřičný osobní prostor. V těžších situacích by vám partner měl dodávat odvahu, ale může se stát, že víc budete oporou vy jemu než on vám.

V pracovní oblasti by měla přijít pozitivní změna v podobě pocitu opory ze strany zaměstnavatele, měly by se vám taky vyplnit nějaké plány. Vaše dobré nápady by taky měly padnout na úrodnou půdu - měly by se dostat ke správným lidem a postupem času by mělo dojít k jejich realizaci.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh