Můj životopis

FotoUž od malička jsem nějakým způsobem spjatá s duchovnem, jen jsem si to dřív tolik neuvědomovala jako v posledních letech, kdy jsem začala více nad svým životem přemýšlet. Můj tatínek měl dar - pracoval s bioenergiemi (dokázal z člověka odečíst zdravotní potíže pouhým pohledem), virgulí, kyvadlem a zabýval se lidovým léčitelstvím - měl to jako hobby několik desítek let. Moje maminka se díky němu zajímala o přírodní způsoby léčby. Já jsem v tomto prostředí vyrůstala a tak nějak se to stalo součástí mého života. Důvod, proč mluvím o svých rodičích v minulém čase je ten, že oba moji rodiče před několika lety zemřeli.

V průběhu dospívání jsem právě díky tatínkovi pronikla do tajů práce s bioenergiemi, "pohrávala" jsem si s kyvadlem, které mě velice přitahovalo a s kartami. Měla jsem velkou motivaci v podobě úspěchů mého tatínka. Pomyslná stopka v těchto oborech pro mě nastala těsně před dospělostí, protože mi náhle zemřel mladší bratr. Viděla jsem to, co se přihodí, předem ve svých snech, v kartách, ale nepřikládala jsem tomu žádnou váhu. Nehodlala jsem se smířit s jeho odchodem, proto jsem se začala zabývat magií, zkoušela jsem komunikovat s bratrovou duší, vidět ho znovu, slyšet jeho hlas. K mému tehdejšímu údivu se mi to opravdu podařilo. Byla jsem z toho tehdy tak konsternovaná, že jsem si s tím dala pokoj. Jak se říká - všechno zlé je pro něco dobré - tyto zkušenosti mě posunuly dál ohledně rituálů a naciťování (chanelling) se na duše. Snad po necelém roce od těchto událostí za mnou přišel jeden rodinný přítel a chtěl vědět, co ho čeká. Tehdy jsem měla nově vykládací karty Lenormand. Přemluvil mě a pustili jsme se do výkladu. Za čas přišel, že to vyšlo a že by chtěl znovu slyšet, co bude v dalším časovém období. Díky němu jsem se po všech těch událostech, které se staly, dostala zpět k výkladům karet. K intenzivnější práci s kyvadlem jsem se zase dostala tak, že mi zvědavost nedala a chtěla jsem vědět čísla maturitních otázek, které si vylosuji - pak jsem tohle rozvíjela na vysoké škole, kde jsem zase v některých předmětech byla zvědavá, na jaká témata se více zaměřit. Když jsem končila vysokou školu, začaly být v televizi populární pořady s výkladem karet atp. na dálku. Tehdy jsem si řekla, že zkusím založit webovou stránku, kde si lidé sami napíší zdarma nějaký dotaz a já jim odpovím. Byla možnost na to pak z jejich strany zareagovat a já jsem byla tehdy překvapená, že ohlasy byly pozitivní a výklady seděly. Takto jsem to zkoušela pár let zadarmo při práci jako své hobby. Ale jako by mě Vesmír nebo Stvořitel (každý si tomu říkejte, jak chcete) pomaličku v průběhu mé pracovní kariéry připravoval na to, že práce, kterou dělám nyní, je mým osudem. V zaměstnáních, kterými jsem si prošla, to totiž bylo drsnější a drsnější. Hodně jsem cestovala hlavně po Česku, nebyla jsem téměř doma, ale zaměstnavatelé byli náročnější a v poslední práci, kdy jsem opravdu řekla "a dost", mi dávali plat, který pokryl jen tehdejší nájem. V tu dobu jsem už nějaký ten rok měla svou současnou činnost na vedlejší pracovní poměr, takže jsem se definitivně rozhodla, že se do toho pustím na hlavní pracovní poměr. Na tomto místě bych ráda poděkovala vám všem, kteří se ke mně vracíte a s důvěrou se mnou řešíte to, co vás trápí nebo zajímá. Opravdu si toho vážím - jste mou motivací. Z celého srdce vám ještě jednou patří můj velký dík.

V posledních pár letech jsem měla pocit, že bych se měla někam posunout, něco nového se naučit. Vybavovaly se mi totiž častěji a častěji vize, se kterými jsem přišla na svět. Vybavil se mi prenatální vývoj, pak samotný porod. Dokonce jsem si rozpomněla na to, že když jsem byla malé dítě, byla jsem snad v první třídě, tak mě u nás v obývacím pokoji krátce navštívila duše mého zesnulého dědečka a řekla mi, jak se mám starat o mého tatínka. Tehdy jsem to nechápala, naše rodina byla spokojená, můj bratr měl snad rok. Jeho poselství mi došlo až tehdy, když u nás doma začaly změny a to trvalo ještě spoustu let. Můj dědeček, tatínkův tatínek, zemřel 2.11. ve vyšším věku přirozenou smrtí u nás doma (usnul, když vysvětloval mojí mamince, jak hrát šachy). Znovu se zjevil mému bratrovi, tehdy mohl mít bratr kolem tří let - dědečka popsal včetně oblečení. S tím, co jsem o hodně později prožila já v rámci setkání s duší mého bratra, tak můžu říct, že duše bratra měla stejné oblečení jako mu dali moji rodiče při posledním rozloučení (to, co měl na sobě jsem nevěděla, popisovala jsem to rodičům a ti mi řekli, že tohle na sobě měl). Tyto všechny zážitky mě doposunuly k tomu, že jsem chtěla rozklíčovat, proč jsem prošla tím vším, proč moji blízcí zemřeli docela v nízkém věku atd. atd. Přemýšlela jsem nad metodou SRT, ale nakonec vyhrál VIDA systém®, který má v SRT nějaké základy a není v Česku tolik rozšířený. Taky samotný název znamená v překladu z latiny "Návrat Boha v sobě" a to mě taky zaujalo. Tato metoda mi dala spoustu odpovědí, taky energetické odblokování a posun mé duše vpřed. Jsem z ní nadšená, proto jsem se rozhodla, že ji zařadím do svých konzultací.

Tak to byl úryvek z mého duchovního života a nyní k tomu, co jsem vystudovala. Lidové léčitelství a vše kolem něj mě inspirovalo natolik, že jsem chtěla vystudovat obory, které budou orientované na potravinářství nebo přírodu - splnila jsem si oboje. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu chemickou se zaměřením na analýzu potravin a mikrobiologii, a protože mi byla mikrobiologie tak blízká, rozhodla jsem se jít na Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu, kde jsem vystudovala Rostlinolékařství s titulem Ing. Při pohledu zpět jsem tyto školy zbytečně nestudovala, protože při svých konzultacích využívám znalosti, které jsem tam nabyla. Před pár lety jsem se rozhodla pro studium v NutriAcademy s.r.o. se zaměřením poradce pro výživu. Téma jako je strava, hubnutí atp. často taky řeším při konzultacích. Výživa člověka je hodně zajímavé téma, dá se na to pohlížet různými směry, proto se v tomto stále nějak vzdělávám a baví mě to. Po nějaké době jsem se rozhodla absolvovat další semináře, takže jsem absolvovala v Institutu moderní výživy webinář nazvaný Moderní výživa, dále u Fitness institutu jsem prošla webináři nazvanými Emoční tuk, Sestavování jídelníčků, Mýty ve výživě, Sportovní výživa a Výživa těhotných, kojících matek a dětí do 12ti let. Stále se v této oblasti vzdělávám, abych vám mohla předat objektivní informace. Protože se díky vám, klientům, velkou část svého času při konzultacích zabývám partnerskými vztahy, vzdělávám se i po této stránce. Naposled jsem absolvovala webinář Michaely a Michala Bartošových (vydali knihu Smysluplné vztahy) na téma Jak utvářet partnerství bez nudy a stereotypu. Přečetla jsem mnoho knih i od různých autorů, abych vám kromě náhledu z karet, dokázala vysvětlit, proč to tak či onak je.

Jak jsem zmiňovala výše, televize byla mou motivací k výkladům na dálku. V době, kdy to byl svým způsobem boom, mě oslovila Ezo.TV, ale tato práce mě nenaplňovala, takže jsem spolupráci ukončila. Pak jsem dostala nabídku publikovat v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, ve speciálních číslech časopisu TV Pohoda - Křížovky. Využila jsem toho a pár let jsem takto psala předpovědi a články. Poslední roky jsem píšu pro ženský magazín gleid.cz, i když čím dál méně z časových důvodů.  

Když to shrnu, tak při konzultacích kombinuji metody pro co nejlepší výsledek. Snažím se ,,brnknout na tu správnou strunu, aby se rozezněla" a člověk začal vidět třeba i to, co přehlíží. Když nahlížím do budoucnosti, dávám na výběr, pokud je to možné, více variant. Nesnažím se o žádná dramata, spíš informace podávám s lehkostí - razím heslo, že i negativní informace se dá podat pozitivním způsobem. Dalo by se říct, když se nad tím tak zamyslím, že se nejvíce času věnuji vztahovou oblastí (toto je hodně velké téma, u kterého je pořád co zkoumat), pak samozřejmě pracovní sférou (jako pracovní nabídku zvolit nebo co v současné práci změnit), zdravím a zdravým životním stylem (hodně často řeším poslední roky s klienty otázku těhotenství, kdy hledáme příčiny, proč se nedaří otěhotnět a odstraňujeme je). K tomuto "balíku" témat ještě přidávám VIDA systém®, který zasahuje do minulých, současných, paralelních, alternativních a budoucích životů, karmy atd. atd. Díky němu dokážu třeba energeticky odblokovat místnost.

Pokud potřebujete vyslechnout, pomoci rozřešit nějakou situaci, navést na tu pro vás nejlepší cestu, chcete se o sobě dozvědět nějaké nové informace, jsem tu pro vás. Mým cílem je, aby klient odešel pozitivně naladěn do dalších dnů - samozřejmě to konečné rozhodnutí je pak na každém, jestli vše i nadále bude vidět černě nebo začne svět vidět barevně.

 

Mé služby zahrnují (dá se využít při daném sezení):

 • Konzultace obsahující výklad karet, použití kyvadla, chanelling a osobní rozvoj (na dálku kvůli epidemiologické situaci) - je to takové většinou pozitivní sezení, kdy vám při výkladu karet dodám pozitivní energii (samozřejmě musíte chtít ji přijmout), učím vás, jak situaci lépe zvládnout a tudíž se nemusíte bát, že by u mě byl výklad karet traumatický (výklad provádím na dálku či osobně: v Oslavanech - stabilně). Probereme společně možné varianty, nastíníme cesty, kterými byste se mohli vydat a konečné rozhodnutí bude na vás. Spíše doporučuji, abyste si udělali jasno v hlavě, kdo bude vaším rádcem v životě, zda to budu třeba já nebo jiná kartářka, protože se stává, že si především klientky nechávají radit od více kartářek a pak výsledek nemusí být vůbec dobrý.

 • VIDA  systém® odblokování (očista duše) - více se o tomto dozvíte v záložce Očista duše, energetický odblok

 • Harmonizace čaker na dálku - více se o tomto dozvíte v záložce Očista duše, energetický odblok

 • Poradenství v oblasti zdraví: stanovení nedostatku vitamínů, minerálů, diety, doporučení vhodných kamenů,... a mnoho dalších - v tomto čerpám mimo jiné z informací od svého tatínka, který byl léčitel - samozřejmě toto nenahrazuje lékařskou péči

 • Moderní výživové poradenství - neprodávám doplňky stravy

 

Jak mé konzultace probíhají:

 • Nemějte představu o takové té show, kterou znáte z médií.

 • Pokud se setkáme osobně, normálně si spolu sedneme s tím, že ráda jdu po tématech, tzn. že začnu partnerskou oblastí, pokračuji prací, financemi a končím u zdravotní stránky. Samozřejmě, jestliže chcete rozebrat jen určitou oblast, nejčastěji je to samozřejmě milostný život, tak se můžete pouze na tohle zaměřit. K práci velice často používám cikánské karty, k tomu vždy kyvadlo a mám i vize, napojuji se, takže mluvím i bez použití karet či kyvadla. Nastíním vám několik cest, ne jen jednu, která musí být, protože vy sami jste hodně tvůrci svého osudu. Tu na webu najdete i povídání o tom, co lze ve výkladu ovlivnit, protože se tímto tématem aktivně zabývám. Mým cílem je vaše spokojenost, váš vnitřní klid a také uvědomění si věcí i na vědomé úrovni, protože to třeba podvědomě tušíte, ale nechcete si to připustit. Můžete si zvolit z délky konzultace do 30ti minut nebo do 60ti minut.

 • Obdobně funguje konzultace na dálku - tzn. přes chat nebo telefonicky. Samozřejmě je možné zkombinovat výklad karet s osobním rozvojem, výživovým poradenstvím, VIDA systémem® a harmonizací čaker.
 • Jak svůj čas při konzultaci se mnou využijete, to je na Vás - můžete se ptát, můžeme kombinovat různé metody tak, aby výsledek byl pro Vás co nejlepší. Např. Vám můžu vyložit zásadní události z minulosti, nahlédnout pak do budoucnosti nebo můžeme rozebírat pouze aktuální záležitost, která Vás zajímá či se můžu podívat na Vaše čakry a bloky, které Vám částečně či zcela ovládají Váš život a pomoci Vám je odstranit nebo to může být kombinace všeho výše jmenovaného - je to vše o domluvě.

 • Konzultace probíhají nejčastěji mezi 8:30 - 19:30.

 

Způsoby konzultací:

- Výklad karet živě po předchozí domluvě (aktivně):

 1. Telefonicky prostřednictvím telefonu v rámci ČR - zavolám Vám po Vaší platbě předem na můj účet v předem dohodnutý čas na Vaše telefonní číslo a provedeme výklad (Vy neplatíte žádné poplatky za telefonické spojení).

 2. Skype - písemný chat, telefonický hovor (vhodné pro zahraniční hovory)

 3. Viber - telefonicky (vhodné pro zahraniční hovory)

 4. WhatsApp - telefonicky (vhodné pro zahraniční hovory)

 5. Facebook - písemný chat nebo volání (vhodné pro zahraniční hovory)

 6. Telegram - písemný chat nebo volání (vhodné pro zahraniční hovory)

   

- Výklad karet přes e-mail (pasivně): 

Prostřednictvím e-mailu - v sekci E-mailové výklady najdete celou nabídku, kdy máte na výběr výklad ,,Expres" a ,,Normal".

 

Doporučení a pravidla: 

 • Obecně doporučuji využít aktivní způsoby konzultace - telefonicky, prostřednictvím chatu nebo osobně. Ale samozřejmě volba je na vás.
 • Nejdříve mají přednost ti, kteří si u mě zaplatí výklad v reálném čase - tzn. po Facebooku, Skypu, telefonu nebo osobně. E-mailové výklady zpracovávám na posledním místě. Běžně obdržíte e-mailový výklad během dvou dnů po připsání částky na můj účet.
 • Osobní data jako jsou jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení apod., které mi poskytujete v rámci výkladu považuji za diskrétní a jsou podle zákona 101/ 2000 Sb. zabezpečena a chráněna proti zneužití. Osobní údaje o zákaznících nejsou sdělovány třetím osobám. 

 

Způsob platby:

 1. převodem na bankovní účet

 2. poštovní poukázkou

 3. PayPal

 4. TransferWise
 

Výklady do zahraničí

 • Pokud bydlíte kdekoliv v zahraničí, na konzultaci se můžeme domluvit prostřednictvím Internetu (Skype, Facebook, WhatsApp, Viber, Telegram).
 • Ze zahraničí mi prosím nepište SMS, ale volejte na mobil (třeba přes WhatsApp nebo Viber, popřípadě přes tyto aplikace pošlete zprávu) nebo pište e-maily na info@vestirnaonline.cz

Dárkový poukaz

Své blízké můžete obdarovat dárkovým poukazem na mé služby - výklad karet, poradenské služby v oblasti zdraví, osobního rozvoje. Služby je možno využít na DÁLKU (včetně zahraničí). 

Postup je následující: Stačí, když napíšete na e-mail info@vestirnaonline.cz zprávu a domluvíme se, jaké jsou aktuální ceny a Vy se pak rozhodnete, v jaké hodnotě voucher elektronicky obdržíte. Následně pošlete peníze a jak platba dorazí, na e-mail obdržíte poukaz v elektronické podobě, který pak dáte nebo přepošlete osobě, kterou chcete obdarovat.