Energetická očista těla a duše na dálku

Energetická očista těla a duše zahrnuje očistnou metodu, dále light language, energii polodrahokamů a vesmírné energie. Vše probíhána dálku, takže není potřeba nikam jezdit a můžete se nacházet v danou dobu kdekoliv na světě.

Můžete si vybrat, zda chcete soukromou energetickou očistu (tu je možnost domluvit se na přesném dni konání očisty, času a tématu očisty) nebo skupinovou energetickou očistu (zde je předem daný čas a téma očisty, očisty se účastní anonymně různý počet lidí, jeden o druhém však neví). Doba trvání působení je cca 30 minut.

V daný čas provedu energetické působení přes metody, které používám jíž mnoho let a u kterých vím na základě předchozích zkušeností, že fungují. Základem je metoda k očistě duše (povídání je v záložce Očista duše, energetický odblok), light language (světelný jazyk) a energie z polodrahokamů a vesmírné energie. V daný čas s vámi nekomunikuji, ale věnuji se naplno očistě. Po působení vám pak pošlu na vámi uvedený e-mail výsledek očisty, k tomu afirmace a vesmírný vzkaz. Pracuji s pozitivní energií, tudíž nemějte obavy, že by toto energetické působení mělo mít nějaké negativní následky na váš organismus - právě naopak. Toto působení je pro nejvyšší dobro osoby, jenž si jej objednala. Využívám vše, co jsem se za roky praxe naučila. Energetické působení mnou prováděné nenahrazuje lékařskou péči.

Jak jsem již zmínila - energie, jenž vám posílám, jsou formou pozitivní energie, takže při očistě byste neměli mít žádné negativní pocity. Vaše duše se v předem daný čas napojí na "zdroj" a díky energiím dojde k očistě vaší duše, odstranění negativních pocitů, vzorců chování (u každého člověka je to individuální), které si v sobě dlouho nosíte. Díky tomuto energetickému působení dojde k nahrání pozitivních programů a vzorců chování do vaší duše.

Energetickou očistu můžete objednat jak pro sebe, tak i pro někoho, na kom vám záleží (tam ale prvně prověřím, jestli s tím duše dané osoby souhlasí).

U skupinových energetických působení mám vždy vypsáno nějaké téma, ale obsah tématu se může měnit - můžu se třeba zaměřit na nový aspekt nebo nějaký vyškrtnu, proto sledujte, o čem dané působení má být.

 

Jak to probíhá:

 • Kontaktujte mě buď přes e-mail nebo chat (messenger, Viber, WhatsApp, Telegram), kde mi napište, zda chcete soukromé nebo skupinové energetické působení a o jaké téma máte zájem. Uveďte také pak datum narození (to použijete jako variabilní symbol při platbě) a e-mail (pokud zrovna v době domluvy nepíšete z e-mailu).
 • Energetické působení provádím bez uvedení přesné hodiny, uvádím pouze den působení, abych vás nijak neomezovala ve vašich aktivitách. Takže vlastně můžete dělat cokoliv. Po energetickém působení vám pošlu text ve smyslu, jaké energie byly odstraněny, jaké byly nahrány a afirmace k danému tématu a také vesmírný vzkaz. U skupinového energetické působení je pro všechny zúčastněné stejný text, ale zároveň na každého jedince působí energie v jiné intenzitě, proto je toto skupinové působení možné uskutečnit (dokonce jsem zjistila, že se mi objednávají na skupinové působení lidé, kteří jsou si energeticky podobní nebo řeší podobné věci - třeba čakry ty při skupinovém působení harmonizuji každému zvlášť, abych věděla, jak si kdo stojí). Energetické působení je vhodné čas od času zopakovat. Po každém působení napíšu, po jakou dobu bude čištění (většinou v řádu týdnů) na dané téma pracovat.

 

Takže ještě rekapitulace, co od vás budu potřebovat:

 • Pro domluvu mě kontaktujte přes e-mail, messenger na Facebooku, WhatsApp, Telegram nebo Viber (najdete vše v záložce Kontakty).
 • Do textu vaší zprávy mi napište vaše jméno, příjmení, datum narození (datum narození použijete zároveň i jako variabilní symbol - bez teček - např. 02061990),),  e-mail, název tématu
 • V textu zprávy můžete krátce zmínit, co byste rádi odstranili v rámci daného tématu.
 • Číslo účtu sděluji z organizačních důvodů až při domlouvání konkrétního energetického působení - platba je předem na můj bankovní účet (částka musí být připsaná do energetického působení).

 

Recenze:

 • Marcela B.: Chcem veľmi pekne poďakovať - som nesmierne rada, že som na Vas natrafila. Tieto slová v e-mailu som potrebovala počuť a hlavne sa cítiť tak ako sa cítim práve teraz po včerajšom večeri. Konečne som sa vyspala tak ako dávno nie, už som to tak veľmi potrebovala. Znovu cítim príval energie a za to vám ešte raz veľmi veľmi pekne ďakujem. Som ako znovuzrodená. Cítim akoby ste zo mňa stiahli ten hnusný čierny plášť a ja sa môžem konečne voľne nadýchnuť. Taaaak veľmi som to potrebovala. Ešte raz ďakujem a pokračujte v tom čo robíte aj naďalej, ste v tom úžasná. (recenze z e-mailu po očistě s bohyní Isis)
 • Vlaďka U.: Objednala jsem u paní Ivy soukromou očistu pro dceru, svou maminku a přítele. Nejvíc byla vidět očista na mojí mamce - úplně omládla vzhledově - Iva z ní sundala "věci", co byly popsané v e-mailu po samotné očistě. Všechno bylo v e-mailu bezvadně popsáno - ty hrozné programy, co měla atd. V víkendu jsme měli rodinné setkání, tak jsem byla zvědavá na všechny tři (mamku, přítele i dceru) a moc děkuji, protože oslava byla vydařená, obešla se bez hádek a ironie. Přítel mi připadá klidnější, říkal mi po té očistě (nic jsem mu ale neřekla), že je něco jinak. Jako by z něj Iva něco sundala. Vypadal jinak. Dcera se mi zdá taky klidnější. Ještě jednou moc děkuji
 • Eli K.: U paní Ivy jsem prošla před časem večerní skupinovou očistou a můžu říct, že se v mém životě hodně věci od té doby změnilo k lepšímu. Přečetla jsem si po čase znovu e-mail ohledně témat očisty a nestačím se divit, jak přesné to je. Hodně z těchto témat se mnou vážně rezonovalo. Zbavila jsem se/zbavuji se přesně těchto věcí. Přichází mi právě teď také uvědomění si pozitivních hodnot, co mi Iva do duše "nahrála". Děkuji 😊
 • Monika K.: K paní Ivě se objednávám pravidelně na očistu duše, nyní jsem využila její novou nabídku a to energetické působení na téma sebeláska. Již ten večer jsem se cítila lépe, jak kdyby ze mě něco velkého spadlo. Druhý den jsem se cítila jak kdybych vše, co mě trápilo, hodila za hlavu. Cítím se více sama sebou, více ukotvena. Krásný pocit. Dlouho jsem se takto necítila a je to pro mě moc příjemná a nepřehlédnutelná změna. Děkuji 😊
 • Míša H.: Již při večerním působení jsem cítila, jak mi energie proudí tělem. V noci jsem spala jako dlouho ne a hodně jsem si ve spánku odpočinula. Jsem nyní plná síly a energie.
 • Miluška P.: Měla jsem pocit příjemného objetí a usnula jsem při něm. Mám teď takové těžší stresové období, takže cítím úlevu. 
 • Radka P.: Před působením jsem byla ve velkém napětí, rozhozená, cítila jsem se hrozně, ale při působení a po něm přišla taková úleva. Začala jsem vidět věci pozitivně a začala jsem se i tak cítit. Děkuji moc 😊
 • Hanka R.: Při působení mi bylo mi moc příjemně a po dlouhé době jsem i hezky spala 😇 a nebudila se každé dvě hodiny. S nikým jiným bych do toho nešla, ale Ivě plně důvěřuji. Děkuji 😊

 

Pocity při působení: je to velice různorodé - někdo se cítí uvolněně, po těle se mu rozlévá příjemné teplo. Jiný zase může cítit lehké brnění v místech, kde je nějaký zdravotní problém nebo kde bylo zranění z dřívější doby. Mám reakce, že někomu byla při působení trochu zima v určité končetině. Stát se může, že neucítíte nic, ale energie na vás bude pracovat. Uvidíte sami, co se bude dít. Každopádně to nebude nepříjemný pocit. Pokud by vám bylo následující den špatně, nesouvisí to s těmito energiemi, protože působí pozitivně.

Co je důležité vědět: Vaše pochybnosti a nedůvěra vůči tomuto energetickému působení oslabují výsledky mojí práce. Je to prostě fyzika. Jinými slovy vysíláte negativní energii, vytváříte další energetické bloky a co pak můžete čekat za výsledek...? Proto to mějte na paměti. Je dobré do energetické očisty jít ideálně s neutrální nebo pozitivní energií, odevzdáním, ať se děje, co chce, bude dobře a hlavně nespěchat na to, kdy se výsledky projeví, protože to je různorodé. Nemožné ihned a zázraky do pár dnů neslibuji. Vše má svůj čas a vaše duše taky potřebuje prostor. Jsem moc ráda, že většině z vás toto energetické působení mění pozitivním způsobem život.

 

Ceníky:

 • Skupinové energetické působení: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v €
 • Soukromé energetické působení:

  • Normal: za týden od přijetí platby: 500 Kč pro český bankovní účet/ 23 € pro slovenský bankovní účet/ 24 € zahraniční bankovní účty vedené v € 
  • Expres: následující pracovní den: 600 Kč pro český bankovní účet/ 26 € pro slovenský bankovní účet/ 27 € zahraniční bankovní účty vedené v €

 

Nejbližší termín skupinové energetické očisty:

 • Do čtvrtka 23.5.2024 do 13:30 se můžete přihlašovat na energetickou očistu na téma SPLNĚNÍ PŘÁNÍ. Do soukromé zprávy mi prosím napište své přání. pomůžu vám jej případně lépe formulovat.. Při tomto působení budu využívat světelný jazyk, metodu k očistě duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Po tomto působení vám pošlu e-mail, kde bude vesmírný vzkaz, afirmace a text (ten doladím při působení). Jestli se chcete přidat, napište mi prosím soukromou zprávu.

 

Témata energetického působení, které provádím (datum skupinové očisty se mění a uvádím ho výše):

 • NARUŠENÉ VZTAHY S LIDMI. Cíl: zrušit negativní energie, napětí atp. mezi vámi a nějakou osobou (partner, rodič, kamarád, bývalý partner,... Daná osoba nemusí být žijící. Při tomto působení budu využívat světelný jazyk, metodu k očistě duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Po tomto působení vám pošlu e-mail, kde bude vesmírný vzkaz, afirmace a text (ten doladím při působení). 
 • ENERGETICKÁ OČISTA s archandělem MICHAELEM. Cíl: dodání  odvahy, ochrany, bezpečí, síly, očištění od negativních entit, pomoc při procházení zkouškami, ochrana ve vztahu - vše podle toho, co daná duše bude potřebovat. Nejprve budu prostřednictvím light language posílat pozitivní energie, které vás budou posouvat dál v životě. K tomu přidám očistnou metodu, energii polodrahokamů a vesmírné energie. Po tomto působení vám pošlu e-mail, kde bude vesmírný vzkaz, afirmace a text (ten doladím při působení). Jestli se chcete přidat, napište mi prosím soukromou zprávu. 
 • AKTIVACE ENERGIÍ prostřednictvím bohyně AFRODITÉ - cíl: probudit LÁSKU (vůči sobě, vůči druhým, v partnerství,...), KRÁSU (péče o sobě, vidět věci pozitivněji atp.) a PLODNOST - podle toho, co která duše bude potřebovat. Nejprve budu prostřednictvím light language posílat pozitivní energie, které vás budou posouvat dál v životě. K tomu přidám očistnou metodu, energii polodrahokamů a vesmírné energie. Po tomto působení vám pošlu e-mail, kde bude vesmírný vzkaz, afirmace a text (ten doladím při působení). 
 • AKTIVACE ENERGIÍ PROSTŘEDNICTVÍM BOHYNĚ ISIS. Doba působení 30 minut.  V daný čas můžete dělat cokoliv. Cíl: Bohyně Isis pomáhá se ženskou sílou a krásou, s radováním se, se sebeúctou. Nejprve budu prostřednictvím light language posílat pozitivní energie, které vás budou posouvat dál v životě. K tomu  přidám očistnou metodu, energii polodrahokamů a vesmírné energie. Po tomto působení vám pošlu e-mail, kde bude vesmírný vzkaz, afirmace a text (ten doladím při působení). Jestli se chcete přidat, napište mi prosím soukromou zprávu.
 • OČISTA VZTAHU K MUŽŮM. Při tomto působení budu využívat light language, očistu duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. Cíl: energeticky očistit bloky, které se v minulosti vytvořily třeba díky negativním zkušenostem s otcem, bratrem, bývalým partnerem atp. nebo bez nějakých zjevných příčin. 
 • SPLNĚNÍ PŘÁNÍ: při tomto působení budu využívat light language, očistu duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. Do soukromé zprávy mi prosím napište své přání. pomůžu vám jej případně lépe formulovat. Jestli se chcete přidat, napište mi prosím soukromou zprávu.
 • OČISTA ZDRAVÍ, HARMONIZACE ČAKER: jak se říká - zdraví máme jen jedno a je důležité o něj pečovat. Jestli byste chtěli dodat pozitivní vesmírnou energii do organismu, zharmonizovat čakry a celé tělo, tak zvolte toto téma. Rozhodně však toto energetické působení nenahrazuje lékařskou péči.  Toto energetické působení je kombinací očisty duše, vesmírné energie, energie polodrahokamů, světelného jazyka (light language), afirmací a andělského vzkazu. 
 • FINANČNÍ HOJNOST. Cíl. krok po kroku přijmout hojnost, uvědomit si, že si člověk hojnost a blahobyt zaslouží a že peníze nejsou zlo. Tím pádem se situace kolem začne měnit k lepšímu. Očistu je vhodné čas od času zopakovat. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. 
 • JSI DOST DOBRÁ. Mnoho z nás o sobě pochybuje, často dochází díky druhým ke snižování sebelásky, sebehodnoty, sebejistoty, proto bych touto očistou chtěla zapůsobit na vaši duši a pomoci vám pomalu se z tohoto kolotoče, ve kterém mnoho z vás žije, vymotat. Očistu je vhodné čas od času zopakovat. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. 
 • OČISTA DUŠE A DODÁNÍ POZITIVNÍ ENERGIE: Cíl: odstranit nánosy negativní energie, které tazatele blokují, odvést negativní entity a dodat pozitivní energii. Nejprve budu prostřednictvím light language posílat pozitivní energie, které vás budou posouvat dál. K tomu přidám očistnou metodu, energii polodrahokamů a vesmírné energie. Po tomto působení vám pošlu e-mail, kde bude vesmírný vzkaz, afirmace a text (ten doladím při působení). Jestli se chcete přidat, napište mi prosím soukromou zprávu. 
 • OČISTA DISHARMONICKÝCH ENERGIÍ V ŽIVOTĚ. Cíl: očistit negativní energie, které jsou kolem vás a způsobují vám rozladěnost nebo pocit, že vám neustále někdo klade překážky do cesty. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. 
 • OČISTA DISHARMONIE Z PARTNERSKÉHO VZTAHU. Cíl: odstranit rozladěnost ve vztahu, negativní entity, o kterých možná nevíte a zharmonizovat vztah. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. 
 • OČISTA DUŠE OD ZLA. V daný čas můžete dělat cokoliv. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. Jestli se chcete přihlásit, napište mi prosím soukromou zprávu.
 • ODBOURÁNÍ VNITŘNÍHO STRESU - v daný čas můžete dělat cokoliv. Cílem je postupně rozpustit programy, které zapříčiňují vnitřní stres, který má vliv na zdraví a na ukládání tuku. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. 
 • SEBELÁSKA, ODSTŘIHNUTÍ NEPŘEJÍCÍCH LIDÍ - v daný čas můžete dělat cokoliv. Cílem je pozvednout vaši sebelásku, sebehodnotu a odstřihnout vás od nepřejících lidí a energetických upírů. 
 • HARMONIZACE VZTAHU S RODIČEM nebo PRARODIČEM (daná osoba nemusí být žijící) - může se jednat o vašeho rodiče či prarodiče nebo o váš vztah s potomkem. Často se setkávám s tímto tématem, kdy je tu nějaká křivda, ublížení, disharmonické energie. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. 
 • PROBUZENÍ A OČISTA DUCHOVNÍCH DARŮ - cíl: odblokovat, zharmonizovat čakry, očistit duši od nánosů, aby se začaly probouzet duchovní dary. Očistu je vhodné čas od času zopakovat. 
 • KROK K ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU - cíl: odstranit blokády, které vám brání v posunu v životě a ve štěstí. Očistu je vhodné čas od času zopakovat.
 • PRYČ SE SMŮLOU: jestli máte pocit, že vám jdou poslední dobou často překážky do cesty, že vás až moc obklopují negativní lidé, že máte pocit, že to na vás padá, tak tohle je očista pro vás
 • BUDE TO DOBRÉ - očista ve smyslu odstranění stagnující energie, zklidnění mysli, dodání pozitivní energie. Toto energetické působení je kombinací očisty duše, vesmírné energie, energie polodrahokamů, světelného jazyka (light language), afirmací a andělského vzkazu. 
 • FINANČNÍ HOJNOST. V daný čas můžete dělat cokoliv, očisty není nutné se zúčastnit, na e-mail pak posílám výsledek očisty. Cíl. krok po kroku přijmout hojnost, uvědomit si, že si člověk hojnost a blahobyt zaslouží a že peníze nejsou zlo. Tím pádem se situace kolem začne měnit k lepšímu. Očistu je vhodné čas od času zopakovat. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Doba působení 30 minut. 
 • KROK K VNITŘNÍMU ŠTĚSTÍ: cílem je očistit duši tak, aby byl člověk šťastnější, snadněji prožíval radost a vděčnost
 • EMOČNÍ TUK, kterou ten samý den provedu. Jestli se snažíte dlouhodobě zhubnout a nejde vám to, může to být díky emočnímu tuku, který si člověk drží proto, aby se chránil před nějakým zraněním nebo aby necítil třeba bolest. Z tohoto důvodu jsem vytvořila toto téma působení, abych vám pomohla tyto bloky postupně rozpustit. Dáme postupně vnitřní důvody, proč si tělo nadměrně ukládá tuky, proč se člověk nestará o sebe tak, jak by měl (strava, pohyb) a svým způsobem si ubližuje. Předesílám, že jedno působení zřejmě stačit nebude (každá duše je unikátní, takže nemůžu tu obecně napsat, kolik působení kdo bude potřebovat). Toto energetické působení nenahrazuje lékařskou péči. Nejprve budu prostřednictvím light language posílat pozitivní energie, které vás budou posouvat dál v životě. K tomu přidám očistnou metodu, energii polodrahokamů a vesmírné energie. Po tomto působení vám pošlu e-mail, kde bude vesmírný vzkaz, afirmace a text (ten doladím při působení). Jestli se chcete přidat, napište mi prosím soukromou zprávu. 
 • KONEC SMUTKU a TRÁPENÍ: každý má k vnitřnímu smutku a trápení se jiný důvod, proto je dobré s tím něco udělat, aby se rozplynul. Jestli vás toto téma zaujalo, přidejte se k tomuto energetickému působení. Je vhodné si před energetickým působením v duchu říct, co byste chtěli, aby zmizelo - není to však podmínkou.
 • RODINNÉ VZTAHY, ENERGETICKÁ OCHRANA: rozladěné rodinné vztahy jsou častým tématem, které s klienty řeším, proto jsem se rozhodla, že toto téma zařadím do očisty. Rodina nemusí být zrovna ta pokrevní, ale můžou to být lidé, které za svou rodinu berete. V rámci této energetické očisty zruším také negativní energie, které působí na vaši osobu, odvedu diskarnáty a nastavím vám ochranné "štíty".
 • MEZILIDSKÉ VZTAHY, ENERGETICKÁ OCHRANA: mezilidské vztahy řeší téměř každý z nás - může se jednat například o vztah s protějškem, rodiči, sourozenci, s kolegy v práci, přáteli,... Když něco mezi vámi neladí, co to energeticky pročistit, aby došlo k určitému posunu? V rámci této energetické očisty zruším také negativní energie, které působí na vaši osobu, odvedu diskarnáty a nastavím ochranné "štíty".
 • ENERGETICKÁ OČISTA DOMU, BYTU, KANCELÁŘE, STUDENTSKÉHO POKOJE,...: Necítíte se ve svém či pronajatém obydlí dobře? Nespí se vám dobře? Je v kanceláři "dusná" atmosféra? Máte pocit, že jsou v tom negativní energie? Můžeme s tím něco společně udělat. Pročistím vám energeticky obydlí nebo kancelář, odvedu entity, jenž se tam případně nachází a pošlu do tohoto místa pozitivní energii. Očistit lze např. byt, dům, kancelář, studentský pokoj na internátu či koleji, chatku, zahradu,... U tohoto tématu je možné domluvit očistu prostor i někoho jiného než jste vy sami.
 • LÁSKA, MILOSTNÝ ŽIVOT: toto téma není nutné nijak moc představovat. V energetické očistě se zaměřím na lásku u každého z vás. Očistím, co vás z minulosti blokuje.a brání vám v posunu vpřed. Může se to týkat současného partnerství nebo někoho z minulosti, koho nosíte v hloubi své duše. Zaujalo vás to? Kontaktujte mě.
 • PRÁCE, KARIÉRA: spousta z vás to určitě zná - v práci nepříjemná atmosféra, stres, který vám může oslabovat chuť vyvíjet pracovní aktivitu. To je jedna z věcí, na které se dá v energetické očistě zaměřit. Někteří z vás touží po pracovní změně, po posunu v kariéře nebo po nalezení nové práce - i tohle se dá energeticky očistit a posílit daný záměr. Cíl: pozměnit pracovní náladu nebo nalézt nové pracovní příležitosti či dopomoci ke kariérnímu posunu (s ohledem na každého jedince). Nejprve budu prostřednictvím light language posílat pozitivní energie, které vás budou posouvat dál. K tomu přidám očistnou metodu, energii polodrahokamů a vesmírné energie. Po tomto působení vám pošlu e-mail, kde bude vesmírný vzkaz, afirmace a text (ten doladím při působení). Jestli se chcete přidat, napište mi prosím soukromou zprávu. 
 • NEGATIVNÍ, ZÁVISTIVÍ LIDÉ A ENERGIE, ENERGETICKÁ OCHRANA VŮČI NIM: všichni to známe - spousta lidí je negativně naladěných, jsou z nějakého důvodu smutní, depresivní a mají snahu to přenášet na své okolí. Ledaskomu nepřejí úspěchu a štěstí. Díky svému negativnímu vliv pak člověku můžou zablokovat životní úspěchy, aniž by to vůbec kdo tušil. I když se třeba takovým lidem snažíte vyhýbat, věřte tomu, že v dnešní době je běžné mít na sobě negativní energie a je vhodné je jednou za čas zrušit.

sipka

 

sipka