Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: Dnešní průvodce

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

Kromě tohoto webu, tak v magazínu gleid.cz najdete také nějaké mé předpovědi. V této sekci najdete předpovědi, které pro vás zveřejňuji každý týden (publikuji už mnoho let, ale archiv průběžně mažu, historii mých předpovědí najdete v mých albech na Facebooku). Dříve jsem také publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také TV Pohoda Křížovky.

V internetovém magazínu gleid.cz najdete mou předpověď na rok 2021: https://www.gleid.cz/zdravi/1232-co-rikaji-tarotove-karty-na-rok-2021

Na této stránce naleznete:

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na květen 2021

kvetnove_praniMilí čtenáři,
v květnu se mezi vámi budou nacházet  takoví šťastlivci, před kterými je nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství. Očekávejte taky, že vás bude ovládat touha vybízející k aktivitě - prostě budete chtít něco podniknout. Můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti, mělo by nastat i oživení vztahu a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože může přijít nějaká slibná nabídka, můžete se dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Díky tomuto pracovnímu posunu si lépe stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce. 

Přeji vám příjemný květen

Iva Aiesh

 

Předpověď od 10.5. do 16.5.2021

Milí čtenáři,
máte před sebou docela bezstarostný týden, kdy i mnoho z vás bude projevovat svou vděčnost za to, co vám život přináší (a můžou to být třeba jen drobnosti, které však v konečném součtu vytváří velký celek). Mnoho z vás bude oslavovat.

V milostné oblasti bude mnoho z vás spokojeno s tím, jaké časy právě nastaly a je jedno, jestli jste zrovna single nebo máte partnera. Důležitá je radost a vděk.

V pracovní oblasti dosáhnete něčeho významného (pracovní místo, zkouška, postup, uzavření obchodu,...) a budete to náležitě oslavovat. Obecně by měla být pracovní atmosféra příjemná, což je velice důležité.

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 3.5. do 9.5.2021

Milí čtenáři,
předchozí týdny byly pro některé z vás velice namáhavé, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování cílů, které jsou zároveň i reálné. Dostali jste se totiž do určitého bodu, který umožňuje přemýšlení a plánování budoucnosti.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh
 

animated-line-image-0015  

Předpověď na duben 2021

dubnove_praniMilí čtenáři,

duben bude ve znamení určité bezstarostnosti. Budete se moci přizpůsobit běhu života a překážky budete překonávat bez velkých těžkostí. Nemusíte zastávat určité stanovisko, svým způsobem se rádi budete přizpůsobovat, protože vás bude ovládat jakási hravost. Mnoho z vás najde taky vnitřní klid a cestu k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti by se mnoho z vás mohlo cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce. Řešením pro některé z vás bude bezstarostné užívání si pozornosti od jiného protějšku, ale pozor na případné následky.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - prostě nebrat věci na lehkou váhu. Může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky. Někteří z vás budou skvěle využívat svou obratnost a přizpůsobivost. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 26.4. do 2.5.2021

Milí čtenáři,
je před vámi týden, kdy byste měli stát na životní křižovatce a bude zvažovat, co dál dělat, protože budete mít určité dilema (jinými slovy budete na pochybách). V některých případech to dopadne tak, že se budete rozhodnutí vyhýbat nebo jej učiníte, ale nebude to žádná výhra. Mnoho z vás uzavře nějakou smlouvu - manželskou, pracovní, kupní,..., ale dobře zvažte, zda činíte z dlouhodobého hlediska správně. Snažte se držet nervy na uzdě, abyste nebyli často aktéry nějakých konfliktů.

V milostné oblasti to může velice silně zajiskřit s někým novým. Budete asi muset volit - mezi partnery, partnerem a kariérou,... Ve stávajícím vztazích byste měli zaznamenat určitý posun. Nezapomínejte také na projevy lásky sami k sobě. Lásku nejen dávejte, ale také přijímejte.

V pracovní oblasti si dávejte pozor na to, abyste ukvapeně neukončili stávající zaměstnání a nevstoupili někam, kde to po čase bude to samé.

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 19.4. do 25.4.2021

Milí čtenáři,

budete mít před sebou týden, který bude ve znamení slovíčka "ale". Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro tento týden bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola.

V milostném životě můžete mít pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou.

V práci můžete mít pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu.

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 12.4. do 18.4.2021

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu očekávejte změny, které by mohly být tak zásadní, že se vám do nich nebude moc chtít a můžete se jim bránit. S někým nebo něčím se budete loučit spíše s těžkým srdcem. Opustíte svou navyklou zónu bezpečí a vydáte se do neznámých vod, kdy nebudete vědět, zda jdete správným směrem.

Především v milostné oblasti zavřete za někým, na kom vám záleželo, dveře. Budete stát na rozcestí a volit si nový směr. Mnoho z vás dojde k poznání, že pohádkoví princové nejsou a je potřeba chodit po zemi s reálně otevřenýma očima a nevznášet se na obláčku.

V pracovní oblasti můžete rozmýšlet nad opuštěním stávajícího postu (pro nezaměstnané je to příslib nalezení nového místa) - může to být ze zdravotních důvodů nebo třeba z důvodu věku. Někteří z vás prožijí změnu ve smyslu ztráty stávajícího úkolu nebo úkolu, popřípadě pracovního snu. U mnoha z vás nastane vnitřní nejistota ohledně toho, co se bude dít v budoucnosti.

Přeji vám pěkné dny

Iva Aiesh


 

Předpověď od 5.4. do 11.4.2021

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, který bude obnášet především to, že se vám z okolí bude vracet vaše předchozí chování, a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Když se budete chovat poctivě a dobrým záměrem, bude vaše snažení patřičně odměněno. Když raději budete využívat kalkul a nebudete zcela upřímní, dostane se vám negativní odezvy. Prostě berte to tak, že se máte chovat co nejlépe, protože velice rychle dostanete odezvu nazpět, takže ať je pro vás co nejlepší.

V milostné oblasti budete sklízet ovoce své práce, proto na to pamatujte a pokuste se k partnerovi přistupovat s čistým záměrem a rovnoprávně. Některým z vás se podaří dát určité věci do pořádku a nic pak nebude bránit harmonickému partnerství. Pokud jste nezadaní, hledáte nový "objev" a nikdo vhodný není na obzoru, tak se zamyslete nad tím, zda lidé, které potkáváte právě neodráží to, co se ve vašem podvědomí odehrává - např. nepřipravenost na pevný vztah.

V pracovní oblasti byste si mohli udělat jasno ve svých cílech a přesvědčeních a to vás pak posune k dalšímu vhodnému postupu. Na některé z vás čeká nepříjemné překvapení, protože můžete očekávat, že s vámi budou jednat pěkně, férově atp., ale opak bude pravdou, jestli vy sami budete v něčem klamat. Takže jinými slovy řečeno - snažte se a budete po zásluze odměnění a to třeba i prostřednictvím mimořádné odměny.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na březen 2021

Milí čtenáři,
breznove_praničekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti. Konečně taky  hodně z vás najde vnitřní klid a také cesty k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti můžete očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. Můžete se cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky. Také přijdou nějaké změny ve smyslu ukončení dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Přeji vám mnoho optimismu

Iva Aiesh

 

Předpověď od 29.3. do 4.4.2021

Milí čtenáři,
v předchozích dnech mnoho z vás něco vyřešilo, někomu z vás se vyloženě vnitřně ulevilo. Je čas si nastavit nějaký nový záměr a podle karet by to mělo být něco, co bude mít i úspěch (samozřejmě to není myšleno tak, že si vyzkoušíte, zda dosáhnete nereálného cíle, abyste dokázali, že karty neměly pravdu). Najděte v sobě nadšení a začněte přemýšlet nad tím, co byste si chtěli splnit a jaký by měl být další vhodný krok. Nezapomeňte se občas pochválit, když se vám bude dařit. Když zaklopýtnete, berte to jako zkušenost ve škole života a jděte dále.

V milostné oblasti byste měli začít nějak jinak - můžete přebudovávat stávající partnerský vztah, kdy by to mělo vést k potěšitelným vyhlídkám. Pokud jste bez partnera, můžete navázat spojení s někým zajímavým.

V práci by měly nastat změny ve smyslu nových úkolů a poznatků. Někteří z vás nastoupí na zcela nové místo a bude nutné se učit nové věci. Pokud vám budou nějaké znalosti chybět, je na čase využít zvídavost a sílu vůle ke zvládnutí pracovního úkolu. Celkově byste před sebou měli mít dobré vyhlídky.

Po zdravotní stránce to bude zřejmě náročný týden na psychiku, kdy občas můžete propadat pocitu beznaděje, takže nezapomeňte psychicky odpočívat - kvalitně spát nebo dělat aktivity, které vaši hlavu zaměstnají.

Afirmace od Louise L. Hay: "Život je velmi jednoduchý. Vrací se ke mně to, co dávám. Dnes jsem se rozhodl(a) dávat lásku.".

V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď zde: https://www.gleid.cz/zdravi/1232-co-rikaji-tarotove-karty-na-rok-2021

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.3. do 28.3.2021

Milí čtenáři,
budete mít možnost dospět k nějakému rozhodnutí či poznání. Důležité bude, abyste zapojili rozum, který leccos vyjasní nebo vás dokonce osvobodí z určitého zajetí. Nezapomeňte však vše danou záležitost vzít v úvahu jako celek a ne jen jako jeden dílek skládačky, protože byste mohli podcenit význam.

V milostné oblasti můžete mít nějaký důležitý rozhovor, který by vám měl leccos objasnit nebo vyřešit nějaký hluboce zakořeněný problém. Někomu to pomůže, jiný se zase rozhodne k jednání, které povede k rozchodu.

V práci dojdete díky určitému poznání k jednoznačnému rozhodnutí, na které jste možná již nějaký čas čekali. Můžete změnit svůj přístup, dostanete "čerstvý vítr do plachet" a dojde k významnému obratu, pokud to bude v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Někteří z vás se rozhodnout opustit svou stávající práci.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 15.3. do 21.3.2021

Milí čtenáři,

v tomto týdnu se v sobě snažte najít harmonii, rovnováhu, také více zapojujte svou intuici k uvědomění si určitých hranic, aby nevznikaly zbytečná nedorozumění. Myslete na sebe sama, protože když budete mít k sobě kladný vztah, dokážete žít v souladu se svým okolím.

V milostné oblasti byste měli prožívat docela pohodové období bez zbytečných hádek. Můžete taky vnitřně hodně toužit po klidu a míru. Do života vám může vstoupit osoba, se kterou budete delší dobu přátelé, ale pokud nastolíte trpělivost, nebudete naléhat, tak je šance, že by z toho mohl vzejít hluboký cit.

V práci budete plnit zadané úkoly svědomitě a s poklidem. Pracovní atmosféra by měla být přátelská a také pracovní rytmus by měl být konstantní bez střídání období nečinnosti a hektického období. Vše vyřešíte bez stresu a zbytečného napětí.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 8.3. do 14.3.2021

Milí čtenáři,
máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.

V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.

Jestli se chcete domluvit na termínu, tak mě kdykoliv kontaktujte.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 1.3. do 7.3.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech můžete potkat osobu (a to nejen osobně), která bude milá a celkový dojem ze setkání bude láskyplný. Jestli jste již nějakou dobu s někým ve sporu, tak by mělo dojít k usmíření. Obecně řečeno vás v tomto období budou ovládat city. Lidé se k vám můžou chovat  na vašich cestách srdečně a uctivě.

V milostné oblasti můžete odolávat flirtu nebo můžete prožívat zamilovanost do někoho, koho teprve poznáváte. Ve stávajícím vztahu můžete pocítit láskyplné projevy. Jestliže došlo k nějaké hádce za poslední dobu, měli byste se právě v tomto období dát dohromady.

V práci by měla nastat příjemná atmosféra, kde alespoň dočasně budete chtít pomáhat jeden druhému. Jestliže se budete ucházet o nové zaměstnání nebo v něm i začnete, můžete očekávat sympatie a otevřenost a podporu ze strany kolegů. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

animated-line-image-0015  

Předpověď na únor 2021

Milí čtenáři,

budete mít před sebou měsíc, který bude ve znamení slovíčka "ale".únor Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro únor bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola. Mnohé z vás bude přepadat melancholie a smutek. Pamatujte na to, že máte kolem sebe jedince, kteří vás rádi podpoří, jen jim to musíte patřičně naznačit. Měli byste se pokusit se špatnou náladou něco udělat a nesetrvávat v ní příliš dlouho - prostě je ztráta času se trápit.

V milostném životě můžete mít pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Můžete se taky zamyslet nad tím, jakou měrou sami přispíváte k nesouladu mezi vámi. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou. 

V práci můžete mít pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu. I když zrovna něco nevyjde (nějaký projekt, zkouška), tak se zaměřte na to, proč se tak stalo, zda jste něco nepodcenili nebo naopak jste se až moc nepoddali snění místo toho, abyste se lépe připravili.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.2. do 28.2.2021

Milí čtenáři,

vypadá to, že mnoho z vás potká nejspíše negativní myšlení, budete mít pocit, že vaše přání jsou jako iluze, můžete rezignovat, cítit se oslabeně. Avšak co je důležité - tato realita bude jen ve vaší hlavě a ve vašich myšlenkách. Ideální je více odpočívat, a to jak aktivně, tak pasivně, abyste znovu načerpali optimismus do žil. Uvědomte si, že vaše myšlenky vytváří vaši realitu. Očekávejte, že vás taky může rozhazovat nějaký člověk, který řekne něco, co vás docela zraní. Připravte se na to a snažte se nepodlehnout - spíš hledejte, co je za tím a proč to řekl (co vám to má říct). Můžete se dozvědět, že vás někdo pomlouvá nebo se dozvíte přímo ty lži, které o vás kolují. V některých situacích budete více ustupovat, a to třeba proto, abyste se vyhnuli nějakému střetu - otázka je, zda to bude vhodné. Zamyslete se nad tím, zda cíle, které jste si předsevzali, jsou reálné a zda vaše cesta, jenž jste si zvolili, je právě ta správná - nikdy není pozdě na změnu.

V milostné oblasti se můžete vyhýbat pravdomluvnosti, abyste partnera nějak nenahněvali. Může mezi vámi panovat nedůvěra (třeba k tomu bude důvod, pokud budete před sebou skrývat něco zásadního - např. nevěru) a mezi některými z vás se objeví generační problémy. Pamatujte si, že i tu platí, že díky negativnímu myšlení si budete přitahovat negativní události.

V pracovní oblasti se snažte věci neobcházet, i když vás k tomu může někdo nabádat. Raději pracujte poctivě, protože různé zkratky by se vám mohly vymstít. Snažte se vyhnout střetům s kolegy či klienty, pokud nějaké máte.

Jestli chcete rozebrat něco konkrétního, co vás zajímá či trápí, tak mě kontaktujte a domluvíme se na podrobnostech.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 15.2. do 21.2.2021

Milí čtenáři,

mnoho z vás se dostane do nuceného klidu - může to být třeba díky nějakým překážkám na cestě ve formě nemoci (nachlazením počínaje a úrazy konče) nebo duševního přepracování, kdy nebudete schopni soustředit se kvalitně na denní úkoly. Nemusíte to hned brát negativně, spíš jako varování, že je na čase zastavit se a začít přemýšlet sami nad sebou, co je dobré v životě přehodnotit. Ideální je, když už víte, že tohle může nastat, zastavit se na chvilku s předstihem a nemusí žádná nemoc ani přijít.

V milostné oblasti bude mnoho z vás pociťovat vnitřní osamocenost, i když partnera po svém boku má. Může to pak vést k rezignaci, což není vždy dobrá volba. Je na čase dát si oddech a všechno pečlivě zvážit.

V práci můžete mít pocit, že se vám nedaří podle vašich představ. Tu mě napadá zásadní otázka - nemáte na sebe náhodou přehnané nároky? Také některé události se nebudou chtít pohnout z mrtvého bodu. Pokud se tak stane, zachovejte klid a svou pozornost zaměřte na něco jiného. Doma pak najděte způsob, jak si vaše mysl odpočine a načerpá nové síly - může to být třeba díky meditaci.

Přeji vám mnoho sil do dalších dnů

Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 8.2. do 14.2.2021

Milí čtenáři,

mnoho z vás se uzavře do jakési pomyslné komnaty, která mu má zdánlivě poskytovat jistotu, ta se ale začne z ničeho nic otřásat. Může se jednat o nějaká přesvědčení. zásad nebo taky pocit jistoty v zaměstnání či financích. Prostě to, co fungovalo dříve, najednou přestane fungovat. Nejprve můžete být v šoku, může vás popadnout strach, co teď budete dělat, ale najednou přijde úleva.

V milostné oblasti můžete poznat radikální změny - třeba to, na co jste se upnuli a snažili se za každou cenu udržet, tak najednou projde zemětřesením. Vztah se vám totiž může stát vězením a vy budete mít pocit, že už tak dál nechcete a prostě se najde nějaké řešení. Pokud jste single, tak se zbytečně dlouho můžete uzavírat do sebe nebo pochybovat o úspěchu v novém vztahu, místo toho, abyste v sobě něco změnili a vyšli vstříc lepším zítřkům. Třeba právě tyto dny vás k tomu doposunou. 
 
V pracovní oblasti očekávejte taky nějaké změny - budete vytrženi ze stísněných podmínek, kam jste se mimochodem dostali spíš sami, protože jste toužili po jistotě a otevřou se vám dveře, které vám přinesou svobodný rozvoj. Ta změna může přijít v podobě výpovědi nebo třeba v přesunu v rámci firmy. Co je ale důležité, tak se snažte mít v životě co nejméně idealizací (držte se nohama na zemi) a taky nemějte velká očekávání, abyste pak při každém sebemenším úspěchu byli mile překvapeni.
 
Přeji vám mnoho úspěchů
 
Iva Aiesh

 

Předpověď od 1.2. do 7.2.2021

Milí čtenáři,

čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. 

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh 

animated-line-image-0015 

Předpověď na leden 2021

ledenMilí čtenáři,
loňský rok byl pro mnohé z vás velice namáhavý, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování cílů, které jsou zároveň i reálné. Dostali jste se totiž do určitého bodu, který umožňuje přemýšlení a plánování budoucnosti.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 25.1. do 31.1.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech očekávejte, že vaše dny budou naplněny určitou jistotou, bohatstvím (a nejen tím finančním) a bezstarostností. Důležité bude využít pozornost, takže se pokuste mít oči otevřené a prožívejte naplno všední dny.

V milostné oblasti byste měli prožívat příznivé období, kdy byste měli mít dobré vzájemné vztahy a začnete vidět zdánlivě bezvýznamná gesta, která jste díky svému přístupu přestali před nějakou dobou vidět.

V pracovní oblasti buďte co nejvíce pozorní, abyste byli schopní vytěžit z minima maximum - chci tím říct, abyste se cítili díky práci vnitřně obohacení. V práci byste se měli cítit jistě, že jen tak o místo nepřijdete, také by se mohly rýsovat nějaké slibné projekty či lepší plat.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

Předpověď od 18.1. do 24.1.2021

Milí čtenáři,

k mnohým z vás bude v příštích dnech sílit pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte.

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit, i když  na tom můžete pracovat a můžete to chtít změnit. Pokud jste zadaní, žijete třeba i s partnerem, váš vztah nemusí být zrovna naplněn. Pro všechny z vás platí, jestliže řešíte nějaké chmury, abyste se zaměřili na danou lekci a začali pátrat, přemýšlet nad tím, co vám to má říct nebo kam vás to má posunout. Když tuhle zdánlivou záhadu vyřešíte, pak se posunete do další úrovně.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Kdo z vás ještě nečetl mou předpověď na rok 2021, tak by to mohl dohnat - je zveřejněná v internetovém magazínu www.gleid.cz

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.1. do 17.1.2021

Milí čtenáři,

je před vámi docela optimistický týden, kdy by mnoho z vás mělo pociťovat radost ze života a vitalitu. Překonáte nějakou starou zlobu, klidně to může být něco, co vás v předchozích dnech vnitřně rozhazovalo. Taky hodíte určitý typ starostí za hlavu. Jestli si v tomto okamžiku říkáte, že to nepůjde, tak se zařekněte, že se o to pokusíte a dotáhnete to ke zdárnému konci. Stěžování si na to, v jaké situaci se člověk nachází, sebelitování se, je prostě k ničemu. Pro úspěch je potřeba něco udělat a začátek je ve vás samotných.

V milostné oblasti byste měli zažívat dobré časy, kdy byste měli být obklopeni srdečností, bezstarostností a užíváním si života. Některé z vás čeká pěkná dovolená, pokud na ni vyrazíte. Pokud jste zadaní, můžete o sebe vzájemně s partnerem pečovat, hýčkat se a dát pomyslné "ano" vašemu vztahu.

V pracovní oblasti můžete pociťovat, že vás vaše práce baví, měli byste v ní projevit nějakým způsobem svou kreativitu a mělo by se vám pak také dostavit úspěchu. Vůči vašim nadřízeným, kolegům nebo klientům, pokud podnikáte, byste se měli chovat srdečně a měli byste taky uplatňovat své zdravé sebevědomí a kouzlo osobnosti.

Myslím si, že vás čeká velice pěkný týden, proto vzhůru do toho.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 4.1. do 10.1.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech vás může ovládat touha pomáhat druhým a také být k druhým velkorysí. Na oplátku se vám může dostávat to samé. Ať tak či tak, mělo by být vše dobře promyšlené. Na některé z vás taky čeká pěkná odměna či zajímavý projekt. Můžete inspirovat druhé beze strachu, že by vám vaše nápady někdo mohl ukrást. Celkově by to měl být klidný týden. 

V milostné oblasti můžete očekávat vzájemnou oporu a toleranci, ale taky patřičný osobní prostor. V těžších situacích by vám partner měl dodávat odvahu, ale může se stát, že víc budete oporou vy jemu než on vám.

V pracovní oblasti by měla přijít pozitivní změna v podobě pocitu opory ze strany zaměstnavatele, měly by se vám taky vyplnit nějaké plány. Vaše dobré nápady by taky měly padnout na úrodnou půdu - měly by se dostat ke správným lidem a postupem času by mělo dojít k jejich realizaci.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh