Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: Dnešní průvodce

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

Předpovědi a různé články publikuji veřejně již od roku 2011. Dříve jsem psala pro časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel, TV Pohoda Křížovky. Poslední aktivitou je magazín gleid.cz, kde jsem psala hlavně roční a čtvrtletní předpovědi.

Na tomto webu zveřejňuji předpovědi každý týden. Píšu je sice již mnoho let, ale archiv průběžně mažu. Historii mých předpovědí najdete v mých albech na Facebooku). 

Na této stránce naleznete:

animated-line-image-0015  

Předpověď na červenec 2022

cerven_prani

Milí čtenáři,

červenec by měl být v duchu rozhýbání se určitých věcí. Mnozí z vás se vydají vlastní cestou a nebudou chtít být ovládání okolím, protože touha po svobodě, uplatnění se, ctižádost budou hnacími silami. Nebudete nějak zvlášť řešit, jestli selžete, protože budete ochotni přijmout dané riziko. Jen mějte na paměti, že opatrnosti není nikdy nazbyt a je co se učit. Mnoho z vás bude více fyzicky v pohybu (ve smyslu cestování) než jak tomu bylo za poslední dobu. Můžete  taky očekávat, že budete stát před závistivci, konkurenty, kteří budou proti vám v určité přesile (půjde hlavně o zásah do vašeho soukromí nebo o ohrožení vašich cílů). I když vás to třeba teď vylekalo, vše by mělo dopadnout docela dobře, protože budete bojovat z výhodné pozice. Využijte obratnosti, bdělosti, abyste se nepřipravili o tuto výhodnou pozici.

V milostné oblasti můžete lehkovážně začít nějakou novou životní etapu - buď ve stávajícím vztahu, kde můžete zafoukat "čerstvý vítr do plachet" nebo potkáte novou osobu, se kterou budete chtít prožít velkou lásku, ale je otázkou, zda i ona to bude mít stejně. Prostě očekávejte rozruch. Váš stávající vztah může být nějakým způsobem ohrožen klidně díky vzájemnému konfliktu, často se stává, že to bude způsobeno zásahem třetí osoby, která vztah narušila. Jestli jste v situaci, že máte o někoho zájem, může to být signál k opatrnosti a taky zpráva ve smyslu, že se o danou osobu neucházíte sami a vaši konkurenti jsou velmi žárliví. Vše můžete ustát bez problémů, pokud to budete brát vážně a využijete svou chytrost.

V pracovní oblasti můžete chtít být více samostatní než dříve a mnoho z vás se podle toho tak i bude chovat. Budete mít chuť více riskovat, budete více odhodlaní ve splnění svých cílů. Měli byste být na správné cestě, ale nezapomínejte, že byste se měli vyhnout bezohlednosti a přeceňování vlastních sil. Taky budete pociťovat konkurenční boj. Může to být ve smyslu ucházení se o nějaké místo, které by vaši protivníci rádi obsadili. Ve stávajícím zaměstnání můžete být vystaveni obhajování své pověsti či svého postoje. Klidně to povede tak daleko, že proti vám budou stát lidé, jenž se vás budou snažit ze stávajícího postu sesadit. Opět i tu platí, že vaše pozice nebude ohrožená, pokud nebudete lehkovážní a budete vše brát zodpovědně.

Přeji vám úžasný červenec

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 4.7. do 10.7.2022

Milí čtenáři, v nadcházejícím týdnu se zaměřte na to, co komu říkáte, protože byste mohli vyzradit něco, co by vám pak mohlo zbytečně zkomplikovat život. Lidé by vás mohli pomlouvat, řešit věci, do kterých jim nic není. Také vás karty před tím, abyste neučinili v životě chybná rozhodnutí. Mnoho z vás bude prožívat nějakou nejistotu, pocit zmatení. Obecně byste mohli být hodně přecitlivělí, mít výkyvy nálad, proto pokud to bude možné, odpočívejte.

V milostné oblasti se pokuste stát pevně nohama na zemi a vyhýbejte se idealizacím partnera či milostného života, protože by vám to přineslo jen zbytečné zklamání. Někteří z vás budou podléhat žárlivosti (na osoby stejného pohlaví nebo kamarády partnera či partnerky popřípadě volnočasové aktivity) a citovému vydírání - myslete na to a spíše se tomu vyhněte.

V pracovní oblasti vás karty varují, abyste se na náplň práce pořádně zaměřili a nechybovali. Taky můžete zjistit loajálnost kolegů a jejich pravou povahu - může totiž dojít na překážky z jejich strany a pomluvy.

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh 

 

Předpověď od 27.6. do 3.7.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, kdy budete mít buď pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím tak učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte.

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit nebo můžete s partnerem bydlet, ale vztah není naplněn. Měli byste se zamyslet nad tím, o čem je tato lekce a pokusit se ji pochopit a úspěšně završit.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Po zdravotní stránce si chraňte trávicí systém.

Přeji vám poklidné dny

Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na červen 2022

cerven_prani

Milí čtenáři,
čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti. Bude na vás, jak se k tomu postavíte, zda budete plni vzrušení a zda budete zvědaví na to, co vás čeká nebo zda vás bude obklopovat strach z toho, co se bude dít. Nemusí se vždy jednat o hmatatelnou změnu, může to být třeba jen změna postoje nebo setkání se s jinou kulturou, která vás ovlivní.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. Obecně se dá říct, že se vzdáte nějakého známého stavu, abyste začali budovat nový stav a pustili se do neznáma. 

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Přeji vám mnoho zdaru na vašich cestách

Iva Aiesh

 

Předpověď od 20.6. do 26.6.2022

Milí čtenáři,
čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, jenž může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností.

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Po zdravotní stránce by měly nastat náhlé změny. Dávejte si pozor na kosti.

Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, prostory, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech. Pracuji i s klienty, kteří žijí v zahraničí.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 13.6. do 19.6.2022

Milí čtenáři,
tak to vypadá, že se nějaké záležitosti brzo už rozhýbou, což si myslím, že je dost dobré. Mnozí z vás se vydají vlastní cestou a nebudou chtít být ovládání okolím, protože touha po svobodě, uplatnění se, ctižádost budou hnacími silami. Nebudete nějak zvlášť řešit, jestli selžete, protože budete ochotni přijmout dané riziko. Jen mějte na paměti, že opatrnosti není nikdy nazbyt a je co se učit. Mnoho z vás bude více fyzicky v pohybu (ve smyslu cestování) než jak tomu bylo za poslední dobu.

V milostné oblasti můžete lehkovážně začít nějakou novou životní etapu - buď ve stávajícím vztahu, kde můžete zafoukat "čerstvý vítr do plachet" nebo potkáte novou osobu, se kterou budete chtít prožít velkou lásku, ale je otázkou, zda i ona to bude mít stejně.

V pracovní oblasti můžete chtít být více samostatní než dříve a mnoho z vás se podle toho tak i bude chovat. Budete mít chuť více riskovat, budete více odhodlaní ve splnění svých cílů. Měli byste být na správné cestě, ale nezapomínejte, že byste se měli vyhnout bezohlednosti a přeceňování vlastních sil.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 6.6. do 12.6.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, který bude obnášet především to, že se vám z okolí bude vracet vaše předchozí chování, a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Když se budete chovat poctivě a dobrým záměrem, bude vaše snažení patřičně odměněno. Když raději budete využívat kalkul a nebudete zcela upřímní, dostane se vám negativní odezvy. Prostě berte to tak, že se máte chovat co nejlépe, protože velice rychle dostanete odezvu nazpět, takže ať je pro vás co nejlepší.

V milostné oblasti budete sklízet ovoce své práce, proto na to pamatujte a pokuste se k partnerovi přistupovat s čistým záměrem a rovnoprávně. Některým z vás se podaří dát určité věci do pořádku a nic pak nebude bránit harmonickému partnerství. Pokud jste nezadaní, hledáte nový "objev" a nikdo vhodný není na obzoru, tak se zamyslete nad tím, zda lidé, které potkáváte právě neodráží to, co se ve vašem podvědomí odehrává - např. nepřipravenost na pevný vztah.

V pracovní oblasti byste si mohli udělat jasno ve svých cílech a přesvědčeních a to vás pak posune k dalšímu vhodnému postupu. Na některé z vás čeká nepříjemné překvapení, protože můžete očekávat, že s vámi budou jednat pěkně, férově atp., ale opak bude pravdou, jestli vy sami budete v něčem klamat. Takže jinými slovy řečeno - snažte se a budete po zásluze odměnění a to třeba i prostřednictvím mimořádné odměny.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 30.5. do 5.6.2022

Milí čtenáři,
blíží se k vám nějaká událost, dalo by se říct, že to přijde daleko rychleji, než vlastně čekáte. Náznaky, že je to na cestě, už dostáváte, akorát jste to zatím nevypozorovali. Mělo by se jednat o dobré zprávy, skvělé zkušenosti a události, takže se vyloženě ničeho nemusíte bát.

V milostné oblasti byste měli zažít nějaké oživení a příval nové energie - ať už ve stávajícím vztahu nebo pokud toužíte po změně stereotypu, může vám do života vstoupit zajímavá osoba, která vám přinese radost do života a taky vám díky ní může začít nový vztah. Pozor však na unáhlená rozhodnutí, protože by vám to mohlo přinést tvrdé zkušenosti.

V pracovní oblasti se velice brzy naplní vaše očekávání, ale možná i jakési obavy. Vlastně tato předpověď je náznakem toho, že proces změn pravděpodobně již započal a brzy by mělo dojít k jeho dokončení, i když jste asi očekávali pozdější čas. Nemyslím to však negativně - právě naopak měli byste sklízet úspěch ve svých aktivitách, můžete velice rychle klidně najít novou práci nebo uzavřít výborný obchod či pracovní smlouvu.

Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech. Pracuji i s klienty, kteří žijí v zahraničí. 

Přeji vám mnoho úspěchu na vašich cestách

Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na květen 2022

kveten_prani

Milí čtenáři,

tento měsíc se vám může zdát, že jste se v něčem zasekli a jen tak se nejde pohnout dál. Může se to projevit krátkodobou nemocí. Možná je to proto, že je vám "shora" napovězeno, že máte změnit úhel pohledu na svět kolem. 

V milostné oblasti si to můžete svým přístupem zbytečně komplikovat. Buď se budete snažit stávající vztah nějak proměnit k obrazu svému nebo se budete cítit osaměle a nebude se vám chtít tento postoj opustit. V obou případech by bylo dobré zamyslet se nad svým přístupem, myšlenkami. Řešení se pak objeví samo.

V pracovní oblasti se vám může zdát, že nějak stagnujete a že se vám nedaří realizovat plány podle svých představ. Co když to tak ale má být? Můžete se to snažit všemožně změnit, ale jako by to v ten čas, kdy si to usmyslíte, nešlo. V mnohých případech můžete přehlížet maličkosti, které vás mají zavést k pravému poznání. Buďte ochotní poučit se, změnit způsob myšlení a vše se ve správný čas vyřeší.

Zdravotně se vás může držet delší dobu nějaká nemoc, můžete pociťovat ztráty energie, výkyvy nálad a někteří z vás budou řešit štítnou žlázu.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 23.5. do 29.5.2022

Milí čtenáři,

by měl být ve znamení naděje a příznivých vyhlídek, i když se nesplní hned. Měl by nastat alespoň na čas konec utrpení. Může se totiž stát, že si uvědomíte, že vaším vzorem nebyla správná osoba. nebo jste měli falešné přátele Bylo by dobré stanovit si krátkodobé cíle a postavit se sami za sebe. Celkově byste měli v nějaké oblasti začít znovu, ale pokud tak učiníte, pokuste se v sobě vydolovat pozitivní energii a nepropadejte zbytečně pesimismu.

V milostné oblasti byste mohli být do někoho platonicky zamilováni a může vás to trápit. Některým z vás se podaří počít miminko. Pokud vás v partnerské oblasti něco rozhodí, pokuste se zachovat si chladnou hlavu. Někdy je lepší jít s pravdou ven (samozřejmě záleží na situaci) než si nasazovat "masku". Důležité je si obecně v životě uvědomit, že sklidíte, co jste zaseli, takže se pokuste konat dobro, jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a uvidíte, že dobro se k vám vrátí.

V pracovní oblasti začnete něco, co bude mít už dopředu šanci na úspěch - může to být pohovor, který je příslibem skvělé kariéry nebo třeba nový projekt či studium.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 16.5. do 22.5.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete potkat osobu (a to nejen osobně), která bude milá a celkový dojem ze setkání bude láskyplný. Jestli jste již nějakou dobu s někým ve sporu, tak by mělo dojít k usmíření. Obecně řečeno vás v tomto období budou ovládat city. Lidé se k vám můžou chovat na vašich cestách srdečně a uctivě.

V milostné oblasti můžete odolávat flirtu nebo můžete prožívat zamilovanost do někoho, koho teprve poznáváte. Ve stávajícím vztahu můžete pocítit láskyplné projevy. Jestliže došlo k nějaké hádce za poslední dobu, měli byste se právě v tomto období dát dohromady.

V práci by měla nastat příjemná atmosféra, kde alespoň dočasně budete chtít pomáhat jeden druhému. Jestliže se budete ucházet o nové zaměstnání nebo v něm i začnete, můžete očekávat sympatie a otevřenost a podporu ze strany kolegů.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 9.5. do 15.5.2022

Milí čtenáři,
můžete očekávat, že budete stát před závistivci, konkurenty, kteří budou proti vám v určité přesile (půjde hlavně o zásah do vašeho soukromí nebo o ohrožení vašich cílů). I když vás to třeba teď vylekalo, vše by mělo dopadnout docela dobře, protože budete bojovat z výhodné pozice. Využijte obratnosti, bdělosti, abyste se nepřipravili o tuto výhodnou pozici. 

V milostné oblasti očekávejte nějaký rozruch. Váš stávající vztah může být nějakým způsobem ohrožen klidně díky vzájemnému konfliktu, často se stává, že to bude způsobeno zásahem třetí osoby, která vztah narušila. Jestli jste v situaci, že máte o někoho zájem, může to být signál k opatrnosti a taky zpráva ve smyslu, že se o danou osobu neucházíte sami a vaši konkurenti jsou velmi žárliví. Vše můžete ustát bez problémů, pokud to budete brát vážně a využijete svou chytrost.

V pracovní oblasti můžete pociťovat konkurenční boj. Může to být ve smyslu ucházení se o nějaké místo, které by vaši protivníci rádi obsadili. Ve stávajícím zaměstnání můžete být vystaveni obhajování své pověsti či svého postoje. Klidně to povede tak daleko, že proti vám budou stát lidé, jenž se vás budou snažit ze stávajícího postu sesadit. Opět i tu platí, že vaše pozice nebude ohrožená, pokud nebudete lehkovážní a budete vše brát zodpovědně. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 2.5. do 8.5.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete pociťovat melancholickou náladu, můžou se vám vybavovat vzpomínky, které vám budou vyvolávat smutek na duši nebo vás můžou trápit věci, které nemusí být snadné změnit. Celé to bude založené na tom, že jste na něčem lpěli a přišli jste o to nebo se situace vyvíjí jinak, než byste chtěli - toto je i charakteristické pro situace, kdy člověk na něčem visí. Jestli jste smutní, trápí se, uvědomte si, že v tom nejste úplně sami, jsou tu lidé, kteří by vám rádi pomohli, ale vy jejich pomocnou ruku buď přehlížíte nebo přímo odmítáte. I když se může zdát, že vás nic pěkného nečeká, tak opak je pravdou - v průběhu týdne se věci vyvinou k lepšímu, takže ve smutku nezůstávejte příliš dlouho, je to prostě zbytečné.

V milostné oblasti budou někteří z vás zklamání z člověka, kterého si vzali do hledáčku. Jestli to bude znamenat úplný konec, bylo by dobré uvědomit si, jak jste k tomu konci sami přispěli - vina nebývá pouze na jedné straně. Pokud vztah ztroskotal, mohlo to být způsobeno rutinou, nudou ve vztahu. Když si začnete uvědomovat, co je nebo nebylo ve vztahu špatně, tak se s největší pravděpodobností situace již nezopakuje.

V pracovní oblasti se můžete cítit nějakým způsobem rozčarováni nebo můžete prožívat zklamání z nějakého projektu či pracovní nabídky. Může to být taky o tom, že se vám nepodaří složit nějakou zkoušku nebo že pracovní nabídka či obchod nevyjde. Zkoumejte, čím to bylo, že se takto stalo. Chtěli jste to opravdu ve svém nitru nebo byla vaše příprava dostatečná? Odpověď sice může znít "ano" nebo "samozřejmě", ale vaše podvědomí může mluvit jinak. Mohlo to být způsobeno taky lehkovážným nebo laxním přístupem. Jestliže tahle situace ve vašem životě nastane, poučte se z ní a přistupujte ke své práci jinak.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

animated-line-image-0015  

Předpověď na duben 2022

duben_praniMilí čtenáři,
očekávejte, že vás bude ovládat touha vybízející k aktivitě - prostě budete chtít něco podniknout. Můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví. Duben bude taky ve znamení slovíčka "ale". Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro tento týden bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola.

V milostné oblasti můžete zaznamenat oživení vztahu. Budete mít šanci vnést, ať do stávajícího vztahu nebo do právě vznikajícího, upřímnost a více světla. Taky byste měli být více aktivní a někam si vyrazit. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků. Můžete mít taky pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou.

V pracovní oblasti by se mohla objevit příležitost, díky které si stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat. Můžete mít také pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu.

Přeji vám láskyplný duben

Iva Aiesh

 

Předpověď od 25.4. 2022 do 1.5.2022

Milí čtenáři,
opět pro vás mám docela slibnou předpověď. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 18.4. do 24.4.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete potkat osobu (a to nejen osobně), která bude milá a celkový dojem ze setkání bude láskyplný. Jestli jste již nějakou dobu s někým ve sporu, tak by mělo dojít k usmíření. Obecně řečeno vás v tomto období budou ovládat city. Lidé se k vám můžou chovat na vašich cestách srdečně a uctivě.

V milostné oblasti můžete odolávat flirtu nebo můžete prožívat zamilovanost do někoho, koho teprve poznáváte. Ve stávajícím vztahu můžete pocítit láskyplné projevy. Jestliže došlo k nějaké hádce za poslední dobu, měli byste se právě v tomto období dát dohromady.

V práci by měla nastat příjemná atmosféra, kde alespoň dočasně budete chtít pomáhat jeden druhému. Jestliže se budete ucházet o nové zaměstnání nebo v něm i začnete, můžete očekávat sympatie a otevřenost a podporu ze strany kolegů.

Přeji vám příjemně strávené svátky jara

Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.4. do 17.4.2022

Milí čtenáři,

máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.

V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.

Přeji vám krásné velikonoční svátky 

Iva Aiesh

 

Předpověď od 4.4. do 10.4.2022

Milí čtenáři,

tento týden bude ve znamení určité trpělivosti a pomalého růstu. Není kam spěchat, protože daná záležitost potřebuje jen svůj čas. Samozřejmě by bylo dobré, abyste měli na paměti, že když budete spěchat, někam to tlačit, tak to nemusí dopadnout dobře. Když se něco bude drhnout, nebude se to chtít pohnout, tak se věnujte jiným záležitostem, zaměstnejte svou mysl a ono se to pohne kupředu. Když to shrnu, tak věřte, že váš záměr dřív nebo později vyjde.

V milostné oblasti nabudete nové zkušenosti, kdy budete asi i překvapeni tím, kolik nových lidí poznáváte a kam vás to posouvá. Třeba díky tomu změníte svůj dosavadní pohled na svůj současný nebo budoucí vztah. Celkově můžete prožívat bouřlivé období. Pokud máte nějaký vztah, tak se budete více stavět sami za sebe, postavíte se svému dominantnímu protějšku (pokud jste "uťáplí") a budete více prosazovat své názory. Pozor však na tvrdohlavost, která by vám mohla způsobit problémy, jestliže nebudete mít pravdu - mám tím na mysli hlavně v případě, kdy budete partnera podezřívat z nevěry a ono to tak třeba ani nebude. Některým párům karty předpovídají řešení otázky těhotenství. Jestli se teprve s někým poznáváte, měli byste být opatrní a nikam nespěchat.

V pracovní sféře budete více sami sebou, budete samostatní a zodpovědní. Celkově budete přístupní domluvám s kolegy, s nadřízenými, ale budete i toužit po významnějších úkolech, neboť pocítíte vnitřní touhu osobně se rozvíjet.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 28.3. do 3.4.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.
 
V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.
 
V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.
 
Od 31.3. do 7.4.2022 mám dovolenou, takže své termíny směřujte prosím mimo tuhle dobu. Děkuji
 
Přeji vám pohodový týden
 
Ing. Iva Aiesh

animated-line-image-0015  

Předpověď na březen 2022

brezen_praniMilí čtenáři,
v březnu můžete očekávat, že vás bude ovládat touha po jistotě, strach z jakýchkoliv změn, budete inklinovat k lakotě. Můžete se cítit strnule bez možnosti pohnout se vpřed, proto se to snažte změnit. Budou mezi vámi také šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostné oblasti můžete prožívat vnitřní tíseň, kdy budete lpět na protějšku a pak nastane vnitřní boj se strachem z opuštěnosti - klidně můžete viset na někom, kdo pro vás není vhodnou osobou, protože o vás ve skutečnosti nejeví zájem nebo jdete každý jiným směrem. Jestliže se vás to týká, pokuste se s tím něco udělat. Samozřejmě budou i dvojice, které by se měly radovat a mohly by v březnu prožívat velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Někteří z vás, hlavně se jedná o nezadané jedince, potkají osobu, jenž bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. 

V práci můžete opět řešit lpění na svém postu nebo taky svým ustrnulým postojem můžete blokovat postup vpřed nebo příznivý vývoj nějaké situace. Zvažte to a případně se pokuste změnit svůj dosavadní přístup k práci. Mnohým z vás ale taky bude svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení.

Přeji vám krásné jarní dny prozářené láskou

Iva Aiesh

 

Předpověď od 21.3. do 27.3.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, kdy budete mít buď pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím tak učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte. 

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit nebo můžete s partnerem bydlet, ale vztah není naplněn. Měli byste se zamyslet nad tím, o čem je tato lekce a pokusit se ji pochopit a úspěšně završit.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Po zdravotní stránce si chraňte trávicí systém.

Přeji vám poklidné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 14.3. do 20.3.2022

Milí čtenáři,
jsou před vámi dny plné vitality, plodnosti, růstu, radosti ze života a zrození. Budete více schopni přijímat impulzy a vytvářet z nich něco nového. Měli byste pociťovat na duševní úrovni tvůrčí energii, na rozumové úrovni by k vám mělo přicházet mnoho nápadů a měli byste být vynalézaví, na fyzické úrovni byste měli růst a být plodní (klidně ve smyslu zrození nového života). 

V milostné oblasti byste měli zaznamenat nějaké změny a obnovu (přírůstek do rodiny nebo jiné projevy změn v partnerském životě). Běh událostí by měl být živý a potěšitelný. Z negativních aspektů bych zmínila, že můžete řešit koketování a s tím související žárlivost, mohla by se objevit i manipulace. Ženy by mohly pociťovat mateřskou lásku a také je tu šance, že se začne budovat nový, živý vztah.

V pracovní oblasti byste měli pociťovat příval energie. Pokud pracujete v umělecké oblasti, budete obdařeni tvořivostí. Pokud v technické, inženýrské nebo návrhářské oblasti, budete mít nové, překvapivé nápady. V dalších pracovních směrech byste měli být ochotni přijímat změny a růst. Můžete být díky změnám vytrženi z běžné rutiny a budete se tomu muset přizpůsobit. A to třeba v podobě nového nadřízeného, spolupracovníka nebo nového úkolu či pracovní pozice. Ať to bude cokoliv, nemusí to být zprvu snadné, ale výsledek bude stát za to.

Po zdravotní stránce si hlídejte imunitní systém a jak jsem již zmínila, je tu šance řešení těhotenství.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 7.3. do 13.3.2022

Milí čtenáři,
tyto dny budou ve znamení určité nejistoty, možného strádání. Můžete se vnitřně trápit, připadat si nešťastně. Nemělo by to být o skutečných ztrátách a porážce, ale spíš vás bude ovládat strach z budoucnosti. Mnoho z vás bude mít obavu opustit navyklou zónu bezpečí a vydat se novou, dosud neznámou cestou, protože to bude obnášet určité riziko. Důležitý tu bude úhel pohledu, takže se snažte přijmout novou cestu jako výzvu a ne porážku.

V milostné oblasti můžete v nějakém postoji rezignovat a taky se cítit opuštěně. Můžete citově strádat a připadat si méněcenní. Snažte se chápat toto období jako určitý převrat, kdy opouštíte staré vzorce chování, aby byly nahrazeny něčím novým - klidně novým partnerstvím nebo taky partnerstvím vás samých ze sebou (myšleno tak, že se konečně začnete zaměřovat sami na sebe).

V pracovní oblasti se můžete snažit překonat různé nástrahy, které možná budou na cestě proto, aby vyzkoušely vaše vlastní odhodlání. Může vás provázet strach z finančních ztrát nebo strach z toho, že v něčem neuspějete. Mělo by se však jednat jen o obavy, tento týden by neměl být o prohře jako takové.

Vypadá to, že máte před sebou týden plný výzev, kdy byste měli pokračovat ve svém snažení a neměli byste se bát změn.

Přeji vám mnoho láskyplných dnů

Iva Aiesh

 

Předpověď od 28.2. do 6.3.2022

Milí čtenáři,

v těchto dnech byste měli být citliví vůči okolí, mohli byste mít předtuchy a vnitřně si být něčím nevysvětlitelně jistí. Na jedné straně je to fajn, ale mohlo by docházet k mámení smyslů a nejistotě ve vás samotných. Mnoho z vás může mít více trpělivosti, pochopení pro ostatní než kdy jindy. Také můžete být ochotní někomu něco prominout, což dobře zvažte, pokud si toho člověka budete chtít pustit znovu do života, protože ne vždy se to vyplatí. Budete mít tendenci po duchovní stránce pomáhat druhým a ochraňovat je.

V milostné oblasti byste měli najít jakési porozumění, náklonnost. Můžete mít pocit, že vedle sebe máte svou spřízněnou duši a že jste v některých případech spojeni neviditelným poutem. Pokud jste sami, můžete si uvědomit, že jste takto vlastně spokojeni, protože máte jiné starosti. Na druhou stranu se pomalu začnete připravovat na příchod někoho nového - vše má samozřejmě svůj čas.

V pracovní oblasti budete ke svým úkolům přistupovat trpělivěji, můžete ochotně přijímat nové podněty a taky byste mohli při rozhodování využívat více vnitřního hlasu. Když budete jednat uváženě, budete se cítit šťastní, protože se budete cítit vedení.   

Po zdravotní stránce byste mohli mít horečky, nějakou skrytou nemoc a dámy by si měly dávat na gynekologický problémy.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh 

animated-line-image-0015  

Předpověď na únor 2022

unor_praniMilí čtenáři,
v únoru započne něco nového, mělo by se jednat o nějaký slibný záměr. Najděte v sobě nadšení a začněte přemýšlet nad tím, co byste si chtěli splnit. Únor je ale také předzvěstí nestálosti citů a touhy - v momentu, kdy se vám začne dařit, byste mohli cítit úplný opak toho, co by se dalo očekávat, a tím je nevrlost (hašteření, zatrpklost,...) a znechucení.  Nezapomeňte se občas pochválit, když se vám bude dařit, protože pokud by vás skutečně přepadly negativní pocity, mohli byste zhatit lehce dosažitelné cíle nebo možnost usmíření se s někým, kdo by mohl být důležitý pro budoucnost. Když zaklopýtnete, berte to jako zkušenost ve škole života a jděte dále.

V milostné oblasti byste mohli pociťovat nedýchatelné ovzduší. Mohli byste být žárliví nebo vzteklí a mohli byste bojovat mlčenlivostí nebo přehlížením toho druhého. Tenhle stav by ale pak nedával možnost usmířit se. Měli byste překonat apatii a začít jinak - přebudovávat stávající partnerský vztah, kdy by to mělo vést ke zlepšení. Pokud jste bez partnera, můžete během února navázat spojení s někým zajímavým.

V práci můžete pociťovat rozladěnost, protože se práce bude zdát monotónní. Zbytečně nebědujte, protože byste mohli přehlédnout zajímavou příležitost. Mnohým z vás se naskytnou možné změny ve smyslu nových úkolů a poznatků. Někteří z vás nastoupí na zcela nové místo a bude nutné se učit nové věci. Pokud vám budou nějaké znalosti chybět, je na čase využít zvídavost a sílu vůle ke zvládnutí pracovního úkolu. Celkově byste před sebou měli mít dobré vyhlídky.

Přeji vám poklidné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 21.2. do 27.2.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu vás bude ovládat touha po stabilitě, jistotě, k tomu budete navíc více disciplinovaní, zodpovědní. Můžete se chtít vymanit přírodě a toužit po spojení s civilizací. Z negativních vlastností můžete být panovační, chladní až občas zbytečně bezohlední, abyste někomu ukázali svou převahu.

V milostném životě byste měli upevňovat vztah, pokud nějaký máte a stavět tak pevné základy, jestliže to ještě bude možné. Iluze dostanou na frak a vy prozřete. Můžete dávat přednost racionálnu před city. Budete ovlivněni touhou a také disciplinovaností. takže je tu ve vztahu nebezpečí strnulosti a omezenosti.

V pracovní oblasti si půjdete za svými sny a budete chtít mít ve všem pořádek. Budete mít jasný koncept toho, co si chcete splnit, budete odhodlaní a schopní přijmout zodpovědnost. Budete tvrdě pracovat, jestliže se budete snažit být úspěšní - úspěch nepřijde zadarmo, takže pokud se budete snažit, výsledky se časem dostaví.

Zdravotně byste mohli mít oslabenou imunitu, potíže s krkem (může to být i krční páteř) a rameny.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 14.2. do 20.2.2022

Milí čtenáři,
očekávejte, že vás bude ovládat touha vybízející k aktivitě - prostě budete chtít něco podniknout. Můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví.

V milostné oblasti můžete zaznamenat oživení vztahu. Budete mít šanci vnést, ať do stávajícího vztahu nebo do právě vznikajícího, upřímnost a více světla. Taky byste měli být více aktivní a někam si vyrazit. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků.

V pracovní oblasti by se mohla objevit příležitost, díky které si stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 7.2. do 13.2.2022

Milí čtenáři,
toto období bude hlavně o tom, že budete mít potřebu nějaké jistoty a nebudete se chtít pomalu s nikým o nic dělit a můžete lidově řečeno "hrabat pod sebe". Měli byste však vědět, že tento postoj není úplně vhodný, protože tím ukazujete na vaše lpění na přítomnosti, což se může obrátit proti vám třeba v podobě nutných výdajů. Trošku v mysli povolte.

V milostné oblasti můžete prožívat obavy z budoucí samoty, sami sebe se můžete snažit vtěsnat do zbytečného strachu. Jak to tak bývá - když si člověk předem přehrává nějaké situace, jak se budou vyvíjet, tak se to stejně odehraje úplně jinak, takže nemá cenu s tím ztrácet čas a obávat se něčeho, co stejně v nejbližší době ani nenastane. Nemá cenu na někom lpět, omezovat jeho osobní svobodu, chtít mí zajištěnou budoucnost a vlastně si i kazit přítomnost, která by mohla být šťastná. Jestli se vás to týká, přepněte v hlavě na "jiný program".

V pracovní oblasti můžete ustrnout na svém stávajícím místě, můžete lpět na tom, na jakém pracovním postu se nacházíte. Můžete mít své jasné představy a nebudete přijímat, že je možná na čase vydat se jiným směrem. Přemýšleli jste někdy nad tím, že povýšení nenastane, pokud půjdete po stejné cestě? Ne? Zapřemýšlejte nad tím, co je na čase změnit.

Přeji vám láskyplné dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 31.1. do 6.2.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete pociťovat melancholickou náladu, můžou se vám vybavovat vzpomínky, které vám budou vyvolávat smutek na duši nebo vás můžou trápit věci, které nemusí být snadné změnit. Celé to bude založené na tom, že jste na něčem lpěli a přišli jste o to nebo se situace vyvíjí jinak, než byste chtěli - toto je i charakteristické pro situace, kdy člověk na něčem visí. Jestli jste smutní, trápí se, uvědomte si, že v tom nejste úplně sami, jsou tu lidé, kteří by vám rádi pomohli, ale vy jejich pomocnou ruku buď přehlížíte nebo přímo odmítáte. I když se může zdát, že vás nic pěkného nečeká, tak opak je pravdou - v průběhu týdne se věci vyvinou k lepšímu, takže ve smutku nezůstávejte příliš dlouho, je to prostě zbytečné.

V milostné oblasti budou někteří z vás zklamání z člověka, kterého si vzali do hledáčku. Jestli to bude znamenat úplný konec, bylo by dobré uvědomit si, jak jste k tomu konci sami přispěli - vina nebývá pouze na jedné straně. Pokud vztah ztroskotal, mohlo to být způsobeno rutinou, nudou ve vztahu. Když si začnete uvědomovat, co je nebo nebylo ve vztahu špatně, tak se s největší pravděpodobností situace již nezopakuje.

V pracovní oblasti se můžete cítit nějakým způsobem rozčarováni nebo můžete prožívat zklamání z nějakého projektu či pracovní nabídky. Může to být taky o tom, že se vám nepodaří složit nějakou zkoušku nebo že pracovní nabídka či obchod nevyjde. Zkoumejte, čím to bylo, že se takto stalo. Chtěli jste to opravdu ve svém nitru nebo byla vaše příprava dostatečná? Odpověď sice může znít "ano" nebo "samozřejmě", ale vaše podvědomí může mluvit jinak. Mohlo to být způsobeno taky lehkovážným nebo laxním přístupem. Jestliže tahle situace ve vašem životě nastane, poučte se z ní a přistupujte ke své práci jinak.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh 

animated-line-image-0015  

Předpověď na leden 2022

leden_praniMilí čtenáři,
v lednu bude na místě, abyste nejednali příliš ukvapeně. Mnohokrát budete stát před situací, kde bude svádět boj rozum s citem. Je otázka, kdo by měl vyhrát. Důležité je však zachovat si chladnou hlavu a nejednat ukvapeně, protože byste mohli mnohokrát utrpět nějakou bolestnou zkušenost. Nebojte se hned toho, co vás čeká. Může to být třeba situace, který se díky silou rozumu osvobodíte z nějaké situace, která by vás jinak někdy v budoucnosti pěkně potrápila - v ten okamžik, kdy to budete řešit, tak to nemusí být snadné, ale výsledek bude stát za to. Mnoho z vás také najde během ledna vnitřní klid a také cestu k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti můžete očekávat nějaké starosti. Můžete se cítit osamoceně, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce. Jestliže budete skutečně řešit rozchod, tak se tím příliš netrapte, ale pokuste se z toho, co se vám děje, osvobodit. Rozchod berte pokud možno s nadhledem a uvědomte si, že skončilo něco, co vám hodně ubíralo sílu.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek. Díky tomu také dojdete k nějakému rozhodnutí. Můžete klidně převzít nějaký úkol, práci, která se však bude příčit tomu, co uvnitř sebe cítíte. Příkladem může být to, že pokud jste na vedoucí pozici, budete třeba nějak nuceni kritizovat nebo vyhodit z práce člověka, kterého si vážíte. Snažte se v tyto dny svou práci odvádět zodpovědně, protože se na vás někdo může zaměřit. Když byste se dostatečně nesnažili, sklidili byste nemilé hodnocení a popřípadě by vás propustili z práce.

Přeji vám mnoho štěstí 

Iva Aiesh

 

Předpověď od 24.1. do 30.1.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se v sobě snažte najít harmonii, rovnováhu, také více zapojujte svou intuici k uvědomění si určitých hranic, aby nevznikaly zbytečná nedorozumění. Myslete na sebe sama, protože když budete mít k sobě kladný vztah, dokážete žít v souladu se svým okolím.

V milostné oblasti byste měli prožívat docela pohodové období bez zbytečných hádek. Můžete taky vnitřně hodně toužit po klidu a míru. Do života vám může vstoupit osoba, se kterou budete delší dobu přátelé, ale pokud nastolíte trpělivost, nebudete naléhat, tak je šance, že by z toho mohl vzejít hluboký cit.

V práci budete plnit zadané úkoly svědomitě a s poklidem. Pracovní atmosféra by měla být přátelská a také pracovní rytmus by měl být konstantní bez střídání období nečinnosti a hektického období. Vše vyřešíte bez stresu a zbytečného napětí.

Zdravotně byste mohli mít přetížená játra, oslabené ledviny nebo také budete mít přetížený nervový systém a srdce. Myslete více na sebe.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh 

 

Předpověď od 17.1. do 23.1.2022

Milí čtenáři,

když budete v tomto týdnu řešit, měli byste zjistit, že vaše mysl je bdělá, rychle chápete a napadá vás i mnoho nových myšlenek. Více se o slovo bude hlásit rozum, nebudete mít tolik času na trápení se nepodstatnými věcmi. Mnoho z vás se postaví určité závislosti (alkohol, cigarety, ale klidně i nějaký protějšek atp.) a mělo by dojít i ke šťastnému završení.

V milostné oblasti může mnoho z vás provádět generální úklid, protože vám půjde na mysl to, že se vám v této oblasti něco nelíbí a budete to chtít vyřešit. Někteří z vás si vytyčí jako cíl rovnocennost v partnerském vztahu. Budete v sobě totiž pociťovat větší vnitřní nezávislost než kdy jindy.

V kariéře budete mít touhu se něco nového naučit, budete více vnímat své okolí a taky v rozhovorech byste měli reagovat velice obratně. Mnoho z vás nebude lpět na své pracovní pozici či určitém úkolu a může se stát, že dojde pak k rozhodnutí odejít nebo ukončit určitou pracovní etapu, protože se objeví zajímavější pracovní příležitost.

Afirmace od Louise L. Hay: "Jsem úžasná a cítím se skvěle. Jsem vděčná za svůj život.".

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 10.1. do 16.1.2022

Milí čtenáři,
čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností.

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Po zdravotní stránce by měly nastat náhlé změny. Dávejte si pozor na kosti.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 3.1. do 9.1.2022

Milí čtenáři,
mnoho z vás projde v tomto období určitým stupně vysvobození, na povrch se můžou dostat určité věci, které způsobí ve výsledku úlevu. Takže je to vlastně dobrá zpráva. Mnoho z vás bude stát před životní šancí ve splnění důležitých životních plánů a bude na každém jednotlivci, zda postoupí o úroveň výš v cestě za svými sny. Očekávejte osvobození se od určitého typu starostí, pocitu nouze, nepříjemností či třeba strachu.

V milostné oblasti můžete najít pravý "poklad" a to jak v současném vztahu, kde dojde k určitým možná až radikálním změnám nebo vám osud do cesty připlete člověka, se kterým byste mohli mít slibný vztah, ale třeba ne hned, ale až v budoucnosti. Nemusí to být člověk, který ve všem odpovídá vašim představám, ale může to být osoba na první pohled nezajímavá a čas ukáže a taky určité vnitřní přenastavení, že jste si souzeni.

V pracovní oblasti budete mít možná dost důležité období, kdy někteří z vás projdou určitou změnou - buď ve smyslu náplně práce, přístupu k práci nebo dokonce se může jednat o výpověď. Mělo by se vám díky tomu dost ulevit a taky byste díky tomu měli dojít k vašemu skutečnému poslání, takže to neberte nějak se zármutkem, ale že to tak prostě má být.

Po zdravotní stránce si dávejte pozor především na oblast zad, avšak spíš karty předpovídají postupnou rekonvalescenci, jestliže řešíte nějaký zdravotní problém a u mnohých z vás dojde i k odchodu určité nemoci.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

šipka