Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: Dnešní průvodce

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

Kromě tohoto webu, tak v magazínu gleid.cz najdete také nějaké mé předpovědi. V této sekci najdete předpovědi, které pro vás zveřejňuji každý týden (publikuji už mnoho let, ale archiv průběžně mažu, historii mých předpovědí najdete v mých albech na Facebooku). Dříve jsem také publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také TV Pohoda Křížovky.

V internetovém magazínu gleid.cz najdete mou předpověď na rok 2021: https://www.gleid.cz/zdravi/1232-co-rikaji-tarotove-karty-na-rok-2021

Na této stránce naleznete:

animated-line-image-0015  

Předpověď na březen 2021

Milí čtenáři,
breznove_praničekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti. Konečně taky  hodně z vás najde vnitřní klid a také cesty k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti můžete očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. Můžete se cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky. Také přijdou nějaké změny ve smyslu ukončení dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Přeji vám mnoho optimismu

Iva Aiesh

 

Předpověď od 1.3. do 7.3.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech můžete potkat osobu (a to nejen osobně), která bude milá a celkový dojem ze setkání bude láskyplný. Jestli jste již nějakou dobu s někým ve sporu, tak by mělo dojít k usmíření. Obecně řečeno vás v tomto období budou ovládat city. Lidé se k vám můžou chovat  na vašich cestách srdečně a uctivě.

V milostné oblasti můžete odolávat flirtu nebo můžete prožívat zamilovanost do někoho, koho teprve poznáváte. Ve stávajícím vztahu můžete pocítit láskyplné projevy. Jestliže došlo k nějaké hádce za poslední dobu, měli byste se právě v tomto období dát dohromady.

V práci by měla nastat příjemná atmosféra, kde alespoň dočasně budete chtít pomáhat jeden druhému. Jestliže se budete ucházet o nové zaměstnání nebo v něm i začnete, můžete očekávat sympatie a otevřenost a podporu ze strany kolegů. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

animated-line-image-0015  

Předpověď na únor 2021

Milí čtenáři,

budete mít před sebou měsíc, který bude ve znamení slovíčka "ale".únor Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro únor bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola. Mnohé z vás bude přepadat melancholie a smutek. Pamatujte na to, že máte kolem sebe jedince, kteří vás rádi podpoří, jen jim to musíte patřičně naznačit. Měli byste se pokusit se špatnou náladou něco udělat a nesetrvávat v ní příliš dlouho - prostě je ztráta času se trápit.

V milostném životě můžete mít pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Můžete se taky zamyslet nad tím, jakou měrou sami přispíváte k nesouladu mezi vámi. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou. 

V práci můžete mít pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu. I když zrovna něco nevyjde (nějaký projekt, zkouška), tak se zaměřte na to, proč se tak stalo, zda jste něco nepodcenili nebo naopak jste se až moc nepoddali snění místo toho, abyste se lépe připravili.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.2. do 28.2.2021

Milí čtenáři,

vypadá to, že mnoho z vás potká nejspíše negativní myšlení, budete mít pocit, že vaše přání jsou jako iluze, můžete rezignovat, cítit se oslabeně. Avšak co je důležité - tato realita bude jen ve vaší hlavě a ve vašich myšlenkách. Ideální je více odpočívat, a to jak aktivně, tak pasivně, abyste znovu načerpali optimismus do žil. Uvědomte si, že vaše myšlenky vytváří vaši realitu. Očekávejte, že vás taky může rozhazovat nějaký člověk, který řekne něco, co vás docela zraní. Připravte se na to a snažte se nepodlehnout - spíš hledejte, co je za tím a proč to řekl (co vám to má říct). Můžete se dozvědět, že vás někdo pomlouvá nebo se dozvíte přímo ty lži, které o vás kolují. V některých situacích budete více ustupovat, a to třeba proto, abyste se vyhnuli nějakému střetu - otázka je, zda to bude vhodné. Zamyslete se nad tím, zda cíle, které jste si předsevzali, jsou reálné a zda vaše cesta, jenž jste si zvolili, je právě ta správná - nikdy není pozdě na změnu.

V milostné oblasti se můžete vyhýbat pravdomluvnosti, abyste partnera nějak nenahněvali. Může mezi vámi panovat nedůvěra (třeba k tomu bude důvod, pokud budete před sebou skrývat něco zásadního - např. nevěru) a mezi některými z vás se objeví generační problémy. Pamatujte si, že i tu platí, že díky negativnímu myšlení si budete přitahovat negativní události.

V pracovní oblasti se snažte věci neobcházet, i když vás k tomu může někdo nabádat. Raději pracujte poctivě, protože různé zkratky by se vám mohly vymstít. Snažte se vyhnout střetům s kolegy či klienty, pokud nějaké máte.

Jestli chcete rozebrat něco konkrétního, co vás zajímá či trápí, tak mě kontaktujte a domluvíme se na podrobnostech.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 15.2. do 21.2.2021

Milí čtenáři,

mnoho z vás se dostane do nuceného klidu - může to být třeba díky nějakým překážkám na cestě ve formě nemoci (nachlazením počínaje a úrazy konče) nebo duševního přepracování, kdy nebudete schopni soustředit se kvalitně na denní úkoly. Nemusíte to hned brát negativně, spíš jako varování, že je na čase zastavit se a začít přemýšlet sami nad sebou, co je dobré v životě přehodnotit. Ideální je, když už víte, že tohle může nastat, zastavit se na chvilku s předstihem a nemusí žádná nemoc ani přijít.

V milostné oblasti bude mnoho z vás pociťovat vnitřní osamocenost, i když partnera po svém boku má. Může to pak vést k rezignaci, což není vždy dobrá volba. Je na čase dát si oddech a všechno pečlivě zvážit.

V práci můžete mít pocit, že se vám nedaří podle vašich představ. Tu mě napadá zásadní otázka - nemáte na sebe náhodou přehnané nároky? Také některé události se nebudou chtít pohnout z mrtvého bodu. Pokud se tak stane, zachovejte klid a svou pozornost zaměřte na něco jiného. Doma pak najděte způsob, jak si vaše mysl odpočine a načerpá nové síly - může to být třeba díky meditaci.

Přeji vám mnoho sil do dalších dnů

Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 8.2. do 14.2.2021

Milí čtenáři,

mnoho z vás se uzavře do jakési pomyslné komnaty, která mu má zdánlivě poskytovat jistotu, ta se ale začne z ničeho nic otřásat. Může se jednat o nějaká přesvědčení. zásad nebo taky pocit jistoty v zaměstnání či financích. Prostě to, co fungovalo dříve, najednou přestane fungovat. Nejprve můžete být v šoku, může vás popadnout strach, co teď budete dělat, ale najednou přijde úleva.

V milostné oblasti můžete poznat radikální změny - třeba to, na co jste se upnuli a snažili se za každou cenu udržet, tak najednou projde zemětřesením. Vztah se vám totiž může stát vězením a vy budete mít pocit, že už tak dál nechcete a prostě se najde nějaké řešení. Pokud jste single, tak se zbytečně dlouho můžete uzavírat do sebe nebo pochybovat o úspěchu v novém vztahu, místo toho, abyste v sobě něco změnili a vyšli vstříc lepším zítřkům. Třeba právě tyto dny vás k tomu doposunou. 
 
V pracovní oblasti očekávejte taky nějaké změny - budete vytrženi ze stísněných podmínek, kam jste se mimochodem dostali spíš sami, protože jste toužili po jistotě a otevřou se vám dveře, které vám přinesou svobodný rozvoj. Ta změna může přijít v podobě výpovědi nebo třeba v přesunu v rámci firmy. Co je ale důležité, tak se snažte mít v životě co nejméně idealizací (držte se nohama na zemi) a taky nemějte velká očekávání, abyste pak při každém sebemenším úspěchu byli mile překvapeni.
 
Přeji vám mnoho úspěchů
 
Iva Aiesh

 

Předpověď od 1.2. do 7.2.2021

Milí čtenáři,

čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. 

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh 

animated-line-image-0015 

Předpověď na leden 2021

ledenMilí čtenáři,
loňský rok byl pro mnohé z vás velice namáhavý, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování cílů, které jsou zároveň i reálné. Dostali jste se totiž do určitého bodu, který umožňuje přemýšlení a plánování budoucnosti.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 25.1. do 31.1.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech očekávejte, že vaše dny budou naplněny určitou jistotou, bohatstvím (a nejen tím finančním) a bezstarostností. Důležité bude využít pozornost, takže se pokuste mít oči otevřené a prožívejte naplno všední dny.

V milostné oblasti byste měli prožívat příznivé období, kdy byste měli mít dobré vzájemné vztahy a začnete vidět zdánlivě bezvýznamná gesta, která jste díky svému přístupu přestali před nějakou dobou vidět.

V pracovní oblasti buďte co nejvíce pozorní, abyste byli schopní vytěžit z minima maximum - chci tím říct, abyste se cítili díky práci vnitřně obohacení. V práci byste se měli cítit jistě, že jen tak o místo nepřijdete, také by se mohly rýsovat nějaké slibné projekty či lepší plat.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

Předpověď od 18.1. do 24.1.2021

Milí čtenáři,

k mnohým z vás bude v příštích dnech sílit pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte.

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit, i když  na tom můžete pracovat a můžete to chtít změnit. Pokud jste zadaní, žijete třeba i s partnerem, váš vztah nemusí být zrovna naplněn. Pro všechny z vás platí, jestliže řešíte nějaké chmury, abyste se zaměřili na danou lekci a začali pátrat, přemýšlet nad tím, co vám to má říct nebo kam vás to má posunout. Když tuhle zdánlivou záhadu vyřešíte, pak se posunete do další úrovně.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Kdo z vás ještě nečetl mou předpověď na rok 2021, tak by to mohl dohnat - je zveřejněná v internetovém magazínu www.gleid.cz

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.1. do 17.1.2021

Milí čtenáři,

je před vámi docela optimistický týden, kdy by mnoho z vás mělo pociťovat radost ze života a vitalitu. Překonáte nějakou starou zlobu, klidně to může být něco, co vás v předchozích dnech vnitřně rozhazovalo. Taky hodíte určitý typ starostí za hlavu. Jestli si v tomto okamžiku říkáte, že to nepůjde, tak se zařekněte, že se o to pokusíte a dotáhnete to ke zdárnému konci. Stěžování si na to, v jaké situaci se člověk nachází, sebelitování se, je prostě k ničemu. Pro úspěch je potřeba něco udělat a začátek je ve vás samotných.

V milostné oblasti byste měli zažívat dobré časy, kdy byste měli být obklopeni srdečností, bezstarostností a užíváním si života. Některé z vás čeká pěkná dovolená, pokud na ni vyrazíte. Pokud jste zadaní, můžete o sebe vzájemně s partnerem pečovat, hýčkat se a dát pomyslné "ano" vašemu vztahu.

V pracovní oblasti můžete pociťovat, že vás vaše práce baví, měli byste v ní projevit nějakým způsobem svou kreativitu a mělo by se vám pak také dostavit úspěchu. Vůči vašim nadřízeným, kolegům nebo klientům, pokud podnikáte, byste se měli chovat srdečně a měli byste taky uplatňovat své zdravé sebevědomí a kouzlo osobnosti.

Myslím si, že vás čeká velice pěkný týden, proto vzhůru do toho.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 4.1. do 10.1.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech vás může ovládat touha pomáhat druhým a také být k druhým velkorysí. Na oplátku se vám může dostávat to samé. Ať tak či tak, mělo by být vše dobře promyšlené. Na některé z vás taky čeká pěkná odměna či zajímavý projekt. Můžete inspirovat druhé beze strachu, že by vám vaše nápady někdo mohl ukrást. Celkově by to měl být klidný týden. 

V milostné oblasti můžete očekávat vzájemnou oporu a toleranci, ale taky patřičný osobní prostor. V těžších situacích by vám partner měl dodávat odvahu, ale může se stát, že víc budete oporou vy jemu než on vám.

V pracovní oblasti by měla přijít pozitivní změna v podobě pocitu opory ze strany zaměstnavatele, měly by se vám taky vyplnit nějaké plány. Vaše dobré nápady by taky měly padnout na úrodnou půdu - měly by se dostat ke správným lidem a postupem času by mělo dojít k jejich realizaci.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh