Životní témata

 

Linka

AKO ZMENIŤ SVOJU ENERGIU ❤️ 🌀

 1. Vždy myslite pozitívne. Zakaždým, keď vám príde do hlavy negatívna myšlienka, vymeňte ju za inú! Na to treba veľa mentálnej disciplíny. Nedostanete to cez noc; rovnako ako "športovec", tvrdo trénujte.
 2. Nebojte sa ničoho a nikoho. Strach je jednou z najväčších príčin nášho vnútorného zmätku. Verte si. Cítiť strach znamená veriť, že ostatní sú mocní. Nedávajte preto moc ostatným.
 3. Nesťažujte sa. Keď sa sťažujete, ako magnet, priťahujete k sebe všetok negatívny náboj vlastných slov. Väčšina vecí, ktoré sa pokazia, sa začne zhmotňovať, keď to ľutujeme.
 4. Vyškrtnite zo svojho slovníka slovo "vina". Nedovoľte si tento pocit, pretože keď sa trestáme, otvárame si chrbát negatívnym vibráciám, ktoré vibrujú našou melanchóliou. Ignorujte ich.
 5. Nedovoľte, aby vonkajší zásah narušil váš každodenný život. Zbavte sa klebetníkov, hnusných komentárov a ľudí v depresii. Toto je nákazlivé. Buďte nápomocní tým, ktorí sú dobrí. Nalaďte sa na pozitívnych ľudí a dobrú náladu.
 6. Nehnevajte sa a nestarajte sa o iných ak vás vytáčajú z miery. Keď sa hneváme, otrávujeme svoje telá i myseľ. Skúste žiť s vyrovnanosťou a až budete mať chuť explodovať, počítajte do desiatich.
 7. Žite prítomnosťou. Netrpezlivý žije v budúcnosti. Ten zlomyseľný žije minulosťou. Užite si to tu a teraz. Nič sa neopakuje, všetko pominie. Nech váš deň stojí za to. Nestrácajte čas citlivosťou a starosťami, pretože prinášajú len choroby. 🕊️✨

Himmat Singh

Zdroj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=448935410817057&set=a.186521323725135

 

Linka

 

Tipy na krásu od Audrey Hepburn

 1. Pro krásné rty naplňte slova laskavostí. 

 2. Pro krásné oči hledejte v lidech dobro.

 3. Pro štíhlou figuru se podělte o jídlo s hladovějícími.

 4. Pro krásné vlasy dovolte dítěti prohrábnout je jejich dětskou ručkou a to alespoň jednou denně.

 5. Pro krásný postoj kráčete s tím, že nikdy nebudete kráčet sama.

 6. Lidé nejsou jako věci, nepotřebují být obnoveni, opraveni, reklamováni, vykoupeni. Nikdy nikoho nezahazujte, není to věc!

 7. Pokud budete potřebovat pomocnou ruku, najdete ji na konci vašich paží.

 8. A jak budete stárnout, objevíte, že máte dvě ruce - jednu na pomáhání sobě, jednu na pomáhání ostatním.

 

Zdroj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=463203913758379&set=a.177355222343251.46070.177331265678980&type=1&theater

 

Linka

Jak zůstat mladým

 1. Zahoďte nepodstatné číslovky. Jsou to věk, váha a výška.

 2. Ponechte si jen pár veselých přátel.

 3. Neustále se učte: Učte se o počítačích, povoláních, zahradničení....cokoliv...

 4. Těšte se z jednoduchých věcí

 5. Často se smějte, dlouho a nahlas. Smějte se, dokud nebudete lapat po dechu. A pokud máte přátele, kteří vás rozesmějí, buďte s nimi co nejvíc!

 6. Případné slzy: Dají se vydržet, zarmoutí a zmizí. Jediná osoba, která je při nás celý život, jsme my sami. ŽIJTE, dokud jste naživu.

 7. Obklopte se tím, co milujete: Ať už je to rodina, domácí zvířátko, dáreček na památku, hudba, květina, záliba, cokoliv..... Váš domov je vaše útočiště.

 8. Dbejte o svoje zdraví: Jestli je dobré, chraňte si jej. Pokud není stabilní, zlepšete si ho. Pokud si ho nemůžete zlepšit sami, vyhledejte pomoc.

 9. Nepodnikejte výlety s pocitem viny. Choďte na výlet do nákupního centra, třeba i do neznámé krajiny, ale NECHOĎTE tam, kde pociťujete vinu.

 10. Povězte lidem, že je máte rádi, že je milujete - při každé příležitosti.

 

Zdroj: http://www.uterky.estranky.cz/clanky/inspirace-pro-dnesek.html

 

Linka

Začátky a konce - Louise L. Hay

Oslavte všechno, co jste se naučili. Přichází nový rok! Přivítejme těchto 12 následujících měsíců s láskou a radostí, a s vědomím, že vše, co dáváme, se k nám mnohonásobně vrací zpět.

Když začínáte svůj nový rok, položte sami sobě tyto jednoduché otázky:

 • Co bych měl/a nyní propustit ze svého života?

 • Co nebo kdo mi již neslouží?

 • V čem stále setrvávám a drží mě to zpátky?

 • Které myšlenky nebo přesvědčení patří k mému starému já?

 • Jsem k sobě nějakým způsobem nemilující?

 • O čem věřím, že mi opravdu pomáhá?

 • Jsem připravený/á jít dál?

 • Co se v mém životě odehrává ohromujícího a zázračného?

 • Ve které oblasti sám/a sebe velmi miluji?

 • Ve které oblasti jsem nejvíce spokojený/á?

 • Co chci přinést do svého života?

 • Jaký/á chci být další rok?

 • Koho chci přivést do svého světa?

 • Jak chci vypadat?

 • Jaký obraz chci vysílat?

 • Jak zdravý/á chci být?

 • Jak úspěšný/á a bohatý/á se chci cítit?

 • V jakém světě chci žít?

 • Kam chci, aby mé duchovno směřovalo?

 • Kolik lásky si přeji zažívat?


Uznejte všechen svůj pozitivní pokrok a změny. Potom si afirmujte: "Nejsem nijak omezený/á statistikami, lékařskými názory, časem ani autoritami. Jsem jedno s nekonečnou moudrostí a možnostmi samotného Vesmíru. Všechno dobré je tu pro mě, právě teď a tady. Vše, co musím udělat, je využívat moc svých myšlenek, abych vytvořil/a to, co si přeji. Toto byl dobrý rok a mnoho jsem se naučil/a. Žehnám s láskou všem zážitkům, které jsem prožil/a v roce 2014, a těším se na všechna požehnání, která přijdou v roce 2015."

A tak tomu je. Přeji vám báječný Nový rok!

Louise L. Hay

* * *
zdroj: http://www.healyourlife.com/…/person…/beginnings-and-endings
překlad: Magdalena Techetová

 

Linka

Jsem dost dobrý

Nemáme jen svá osobní přesvědčení, ale i přesvědčení rodinná a společenská. Myšlenky jsou nakažlivé.

Máte-li v sobě nějaké přesvědčení, které vám říká "Nemůžeš mít", "Nezasloužíš si" nebo "Za nic nestojíš", řekněte si: "Jsem ochoten se tohoto přesvědčení vzdát. Už mu nemusím věřit."

Nedělejte si ze své práce dřinu. Není to těžké. Jen měníte myšlenku. Byli jste zrozeni k tomu, aby vás život těšil. Přesvědčujte se, že se otevíráte hojnosti a bohatství, které jsou vám dostupné všude, kam pohlédnete. Přiznejte si tento nový mentální návyk právě tady a právě nyní: "Zasloužím si bohatství. Zasloužím si dobro."

Toho, co jste právě prohlásili, jste už dosáhli ve svém vědomí a nyní se to začíná projevovat i ve vašem životě. A tak tomu je.

* * *

- z knihy Myšlenky srdce, Louise L. Hay

* * * Nahoru

Zdroj textu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/jsem-dost-dobr%C3%BD/295181287236117

 

Linka

Začněte říkat ,,děkuji"

Máte střechu nad hlavou, máte šaty, snědli jste tolik malých chlebů, že byste s nimi mohli naplnit celý dům.

Matka Země vás krmila rostlinami, ovocem, šťávami, zvířaty, rýží, medem.

Dostávali jste toho doposud hodně, měli jste učitele, rodiče, máte přátele.

Můžete chodit, dýchat, cítit, kolem sebe máte krásu.

Když se podíváte na své tělo, co pro vás dělají vaše plíce, co pro vás dělá vaše srdce…

A nepotřebujete nic k tomu, abyste jen tak poseděli a byli živí, tak za to PODĚKUJTE.

To je velký dar od Matky Země a Velkého Ducha.

JSTE ŽIVÍ. UCTÍVEJTE SVŮJ ŽIVOT. A BUĎTE ŠŤASTNÍ.“

 

Autor: Alicia Hamm – šamanka tradice kmene Lakotů a Hopiů

 

Zdroj: http://www.mojiandele.cz/vdecnost/na-cestu-k-moudrosti/ a také: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=653087888070103&id=150455361666694&stream_ref=10

 

Linka

Jak zůstat mladým

 1. Zahoďte nepodstatné číslovky. Jsou to věk, váha a výška.

 2. Ponechte si jen pár veselých přátel.

 3. Neustále se učte: Učte se o počítačích, povoláních, zahradničení....cokoliv...

 4. Těšte se z jednoduchých věcí.

 5. Často se smějte, dlouho a nahlas. Smějte se, dokud nebudete lapat po dechu. A pokud máte přátele, kteří vás rozesmějí, buďte s nimi co nejvíc!

 6. Případné slzy: Dají se vydržet, zarmoutí a zmizí. Jediná osoba, která je při nás celý život, jsme my sami. ŽIJTE, dokud jste naživu.

 7. Obklopte se tím, co milujete: Ať už je to rodina, domácí zvířátko, dáreček na památku, hudba, květina, záliba, cokoliv..... Váš domov je vaše útočiště.

 8. Dbejte o svoje zdraví: Jestli je dobré, chraňte si jej. Pokud není stabilní, zlepšete si ho. Pokud si ho nemůžete zlepšit sami, vyhledejte pomoc.

 9. Nepodnikejte výlety s pocitem viny. Choďte na výlet do nákupního centra, třeba i do neznámé krajiny, ale NECHOĎTE tam, kde pociťujete vinu.

 10. Povězte lidem, že je máte rádi, že je milujete - při každé příležitosti.

Nahoru

Zdroj: http://www.uterky.estranky.cz/clanky/inspirace-pro-dnesek.html


Linka

Mistr Hilarion

Milovaní,

tímto vstupujeme do nového Zlatého věku. Vítáme vás s obrovskou radostí! Energie jsou dosud velmi intenzivní a budou pokračovat ve svých aktivačních činnostech. Každá živá bytost na Zemi byla aktivována a naladěna na vyšší dimenzionální frekvence, a tak to bude pokračovat, dokud nebude každá bytost plně probuzena v novém Světle. Individuálním i kolektivním úkolem všech vás, kdo jste již probuzení, je vyzařovat i nadále své Světlo a pomáhat svým bližním, když jejich potřeba vzroste a bude viditelná. Vy, Světlonoši, se nyní dostáváte do pozice, která je důležitější, než kdy dříve. Nyní začínáte své Světlo využívat k manifestaci svých vizí lepšího Světa mnohem mocnějším způsobem, protože vy sami jste mocnější.

Přišli jste na tento Svět, abyste byli jeho součástí. Své ztělesnění v lidské formě jste osobně transformovali do jeho vyšší formy, což bylo a stále je od každého z vás požadováno. Zatímco vstupujeme do nového roku, udělá každý z vás další kroky ve svém vlastním osudu a i nadále se budete čas od času scházet ve skupinách, abyste podpořili další pozitivní změny na tomto Světě. Síla velkého množství lidí jednajících v Jednotě může vyvolat mnohé zázraky a na planetě to začne být mnohem zřetelnější.

Budete stále silněji vnímat tíži nižších dimenzionálních energií, vycházejících z nitra vašich Bytostí, a začnete se cítit šťastní a veselí při těch nejobyčejnějších příležitostech. Když budete procvičovat své vědomé soustředění všemi smysly vašeho vyššího já, začnete objevovat dříve nepoznané světy, které vás vždy obklopovaly. Někteří již ve svém okolí zaznamenávají čistší a jasnější barvy. Sluneční svit se zdá být bělejší a zářivější. Pozorujte svět kolem vás během svých každodenních životů, procvičováním probouzejte své nové smysly.

Vaše společná práce Světla v minulých letech umožnila zejména to, aby všechno na této planetě postupovalo bezpečně vpřed do nového galaktického cyklu, který svítá na novém obzoru vaší planety a všech jejích obyvatel. Všichni jste byli a stále jste velmi potřební pro uzemňování se do Země coby svodidla pro tyto jemnější energie proudící nyní vaší atmosférou. To se nyní stane mnohem snazším a přirozenějším způsobem života, protože bude ubývat polaritních energií a život na Zemi bude všeobecně plný lehkosti a půvabu.

Jakmile se začnou stará paradigmata rozpadat a staré způsoby jednání na této planetě již nebudou podporovány novými energiemi, lidé začnou vnímat nové tóny harmonie, míru a spolupráce na Zemi, což bude mít na oplátku vliv na velké a blahodárné změny ve všech oblastech života na této planetě. Nyní vám radíme, odpočívejte a relaxujte se svými milovanými a užívejte si vzestupné energie. Často se smějte a užívejte si při oslavách života blízkost s těmi, které milujete! Jsme stále s vámi.

JÁ JSEM Hilarion


© 2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Linka

Hymna života - Matka Tereza

Život je šance ☞ využij ji

Život je krása ☞ obdivuj ji

Život je blaženost ☞ užívej ji

Život je sen ☞ uskutečni ho

Život je výzva ☞ přijmi ji

Život je povinnost ☞ naplň ji

Život je hra ☞ hraj ji

Život je bohatství ☞ ochraňuj ho

Život je láska ☞ potěš se s ní

Život je záhada ☞ pronikni ji

Život je slib ☞ splň ho

Život je smutek ☞ překonej ho

Život je hymna ☞ zpívej ji

Život je boj ☞ přijmi ho

Život je štěstí ☞ zasluž si ho

Život je život ☞ žij ho...."

Nahoru

Zdroj textu: http://skucocek.blog.cz/0709/hymna-zivota-matka-tereza

 

Linka

Miluj svůj život

“Náš život je tajemstvím. Překvapuje nás každý den nanovo. Nemáme žádný druhý okamžik, jako byl tento. Neprožijeme žádný druhý den jak byl dnešní. Život je premiéra, každou minutu, každý den. Nikdy nebudeme život prožívat tak, jako v tomto okamžiku.

Kdy jsme naposled vědomě vnímali vůni svěžího rána?
Kdy jsme si naposled vychutnali oběd a opravdu jej užili? Kdy jsme vědomě pozorovali modrou oblohu?
Dotýkejme se života a ochutnávejme jej v každém okamžiku, dívejme se na všechno neobyčejné a vnímejme to i svým čichem – právě ve všedních věcech.

Užívejme si každý den bohatství života.

Pochopme, že ploty a překážky našeho života jsou jen učebními kroky, jimž čelíme s vděčností. Přivítejme je bez ohledu na to, zda je pokládáme za dobré nebo špatné, za snadné či obtížné. Udělejme si z překážek odrazový můstek!
Zacházejme sami se sebou jemně, ohleduplně a laskavě. Buďme tak šťastni, jak jen to dokážeme. Očarujme svůj život – a okouzleme blízké.

Dotýkejme se znovu a znovu dalších lidí blahosklonnými gesty přátelství a lásky. Pokládejme si v kritických situacích vždy tu rozhodující otázku: “Co by nyní udělala láska?”
Začněme přijímat svůj život takový, jaký je. Začněme být v každém okamžiku čistí, láskyplní, pozorní a uvědomělí.
Opusťte jednoho dne tento svět v o něco lepším stavu, než v jakém jsme jej našli při svém příchodu.

Máme jen tento okamžik...."

 

Zdroje: http://www.nakridlechandelu.cz/miluj-svuj-zivot

 

Linka

Jak milovat v každém okamžiku

Můžete být tak vděční za vzduch, že už samo dýchání vás nutí milovat. Jak můžete projevit svou vděčnost za vzduch? Tím, že se radujete z každého dechu. Když se soustředíte na svůj dech, můžete vychutnávat nejméně sedmnáctkrát či osmnáctkrát za minutu. Samo dýchání stačí k tomu, abyste byli vždy šťastní a zamilovaní. Tohle je jen jedna z cest, kterou se může ubírat láska. Každá činnost v našem životě se může stát obřadem lásky.

Dalším způsobem vyjádření lásky může být komunikace. Když posloucháme nebo vyprávíme nějaký příběh, můžeme se podělit o svou lásku. Zkuste si chvíli hrát a najít nejméně tisíc způsobů, jak říci: „Miluji Tě.“ A tuto lásku nemusíte vysvětlovat ani ospravedlňovat. Lásku prostě dáváte a přijímáte, aniž se to snažíte pochopit.

MÁTE-LI ODVAHU ÚPLNĚ OTEVŘÍT SVÉ SRDCE, STANE SE ZÁZRAK.

Začnete vidět odrazy své lásky ve všem. Všechno, co děláte, se stane obřadem lásky. Jakmile se to stane, už nemyslíte, jen vnímáte a radujete se ze života. Nacházíte radost ve všem, co děláte, protože to děláte rádi. Žít je nádherné a vy jste nesmírně šťastní.

Jak můžete věřit někomu, kdo vám říká, že vás miluje, ale zachází s vámi špatně? Jak vám někdo může říci, že vás miluje, zatímco chce řídit váš život a říkat vám, co máte dělat a co si máte myslit. Jak vám někdo může říkat, že vás miluje, když na vás žárlí?

Vždycky máme na vybranou, a jestliže milujeme sami sebe, zvolíme lásku. Nedovolujeme druhým, aby nám ubližovali. Jestliže nám někdo ubližuje, dělá to proto, že mu to dovolíme. A my mu to dovolíme, protože si myslíme, že si to zasluhujeme, a tím se trestáme.
Říkáme že „láska bolí“, zatímco si ubližujeme svými vlastními lžemi. Veškerý náš boj v romantických vztazích je nesmysl. Není to láska, a proto po lásce toužíme.
Jste-li otevření lásce, lásku dostáváte, a není-li to láska, můžete odejít. Vážíte-li si sami sebe, nikomu nedovolíte, aby vás zneužíval.
Mnozí lidé mi říkají: "Chci někoho, kdo mě bude milovat. Chci potkat správného muže nebo ženu." Kdo je ten správný muž nebo žena? To záleží na vás! Jestliže takového člověka potkáte a zacházíte s ním tak, jak zacházíte sami se sebou, to jest sobecky, pak ho využijete k tomu, aby ste ubližovali sami sobě.

Jak můžete chtít romantický vztah, když nemilujeme sami sebe? Jak můžeme předstírat, že někoho milujeme, když nemilujeme sami sebe? Nevážíte-li si sami sebe, nevážíte si ani svého partnera. Jak si ho můžete vážit, když si nevážíte sami sebe? Jak můžete dát někomu něco, co sami nemáte?
Romantický vztah musí začít u vás. Vy jste zodpovědní za polovinu vztahu: za svou polovinu. Když si vážíte sami sebe, vážíte si svého partnera. Lásku dáváte a lásku přijímáte. Jste-li však plní jedu, chcete partnerovi ublížit. Je to nesmyslné.
Lidský život je v poměru k věku Země a vesmíru velice krátký. Nikdy nevíte, co bude zítra. Život je tak krátký, že když vidím své děti, užívám si jejich přítomnosti, jak jen mohu. Užívám si přítomnosti svých blízkých, svých přátel a svých žáků. Ale většinou si užívám sám sebe, protože sám se sebou jsem nejčastěji.

Proč bych měl ztrácet čas sebeodsuzováním a sebeodmítáním? Proč bych měl být naštvaný nebo žárlivý? Když se necítím dobře, zjistím důvod a napravím to. Pak jsem opět šťastný a pokračuji ve svém příběhu.

Když píšete svůj příběh s láskou, milujete hlavní postavu bezpodmínečně. V tom je největší rozdíl mezi starým příběhem založeným na pravdě. Když milujete sami sebe bezpodmínečně, vysvětlujete s láskou všechno, co vnímáte.
Láska je jednoduchá, snadná, krásná, ale začíná u vás. Každý vztah se zlepší, když milujete sami sebe a žijete s vědomím své lásky. Jen málo lidí umí milovat vědomě, ale každý umí milovat nevědomě. Když milujete nevědomě, ani si nevšimnete, že to, co cítíte, je láska. Vidíte malé dítě, které se na vás usmívá, a něco cítíte. To je láska, ale hlas vědomostí vám říká: „To není láska.“ Milujete často, ale neuvědomujete si to.

Lásce a úctě bychom také měli naučit naše děti, ale to je naučíme jedině tehdy, když budeme milovat sami sebe. Jinak to není možné.

 

Zdroj: Jitka Třešňáková, INSPIRÁLA – www.inspirala.cz, http://www.nakridlechandelu.cz/. Na sociální síti Facebook publikovala Alena A. © http://www.facebook.com/pages/Probuzen%C3%AD-2012-Awakening-2012-/331005513586287 Tuto verzi je možné dále SDÍLET na všech sociálních sítích. KOPÍROVÁNÍ v nezkrácené a neupravené podobě je povoleno jen pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.Nahoru
 

Linka

Sedm kroků k vyjádření vděčnosti - meditace na každý den

 1. Každé ráno do pěti minut po probuzení si vzpomeň na svou planetu a své blízké. Usměj se prostřednictvím svého duchovního srdce a poděkuj za nový den tvého života. Poděkuj za všechny ty drobnosti, které jsou každodenní součástí tvého života, a uvědom si je.
 2. Když vstaneš a poprvé pohlédneš ráno do zrcadla, usměj se na sebe zcela obyčejným úsměvem a poděkuj, že jsi taková bytost, jaká jsi. Roztáhni ruce jak nejvíce můžeš s představou, že objímáš celou planetu. Vnímej toto spojení celou svou bytostí.
 3. Až vyjdeš ven, pohlaď list stromu nebo květ květiny nebo trávu nebo se dotkni kmene stromu. Ve chvíli dotyku pošli moudrost těm, kteří ovlivňují dění na tvé planetě a ve své nevědomosti ji ubližují a pošli lásku obyčejného člověka té rostlině, které se právě dotýkáš. Tato energie poteče říší rostlin až do samého srdce tvé planety.
 4. Až potkáš prvního člověka, popřej mu ve svém nitru zdraví, úspěch a lásku. Skrze tohoto člověka se tvé přání dostane během několika hodin do duchovních těl všech lidí tvé civilizace a skrze ně do srdce tvé planety.
 5. Až budeš jíst v právě prožívaném dni první pokrm, poděkuj upřímně za tento dar své planetě. Poděkuj čistě vnitřním prožitkem a uvědoměním. Možná se budeš divit, ale tento tvůj počin pomůže nasytit velké množství právě hladovějících a tvé poděkování potěší tvou planetu. To samé učiň při prvním doušku jakékoliv tekutiny.
 6. Seznam prosím s těmito sedmi body inspirace každý den jednu novou lidskou bytost.
 7. Až v právě prožívaném dni poprvé pocítíš smutek, žal, či jakoukoliv bolest nebo stín na Své duši, vzpomeň si na svou planetu. A uvidíš, co úžasného se stane.


Zdroj: http://cestakduze.webnode.cz/pro-inspiraci/meditace-na-kazdy-den/

 

Linka

Uvědomění

Aby sis uvědomil cenu sourozence…zeptej se někoho, kdo ho nemá.

Aby sis uvědomil cenu deseti let…zeptej se nově rozvedeného páru.

Aby sis uvědomil cenu čtyř let…zeptej se maturanta.

Aby sis uvědomil cenu jednoho roku…zeptej se studenta co propadl u závěrečné zkoušky.

Aby sis uvědomil cenu devíti měsíců… zeptej se matky, které se narodilo mrtvé dítě.

Aby sis uvědomil cenu jednoho měsíce…zeptej se matky, která dala život předčasně narozenému dítěti.

Aby sis uvědomil cenu jednoho týdne… zeptej se redaktora týdeníku.

Aby sis uvědomil cenu jedné minuty… zeptej se člověka, který zmeškal vlak,autobus, letadlo…

Aby sis uvědomil cenu jedné sekundy… zeptej se člověka, který přežil nehodu.

Čas na nikoho nečeká!!!

Važ si každé chvíle, kterou máš!!!

Budeš si jí vážit ještě víc, když ji budeš moci sdílet s někým zvláštním!!!

Proto pamatuj... Drž se těch, které miluješ!

Nahoru

Zdroj: http://tulkakantnerova.blog.cz/1206/cena-zivota