Energetická očista těla a duše na dálku, vesmírné (andělské) energie

 

sipka SKUPINOVÁ energetická očista na dálku

sipka SOUKROMÁ energetická očista na dálku

 

linka

 

Skupinová energetická očista na dálku

Kromě soukromého energetického působení máte možnost využít také skupinové energetické působení přes vesmírné (andělské) energie. Vše probíhána dálku, takže není potřeba nikam jezdit a můžete se nacházet v danou dobu kdekoliv na světě. Pod pojmem "skupinové energetické působení" mám na mysli, že v daný čas posílám vesmírnou energii různému počtu lidí, se kterými jsem předem domluvená, ne jen konkretnímu jednotlivci. Vzájemně jeden o druhém neví, protože vše je anonymní. Řídím se pravidly na ochranu osobních údajů, takže nemusíte mít obavu, že by se o tom někdo dozvěděl.

Každá energetická očista má předem dáno nějaké téma. V daný čas provedu energetické působení přes metody, které používám jíž mnoho let a u kterých vím na základě předchozích zkušeností, že fungují. Základem je metoda k očistě duše (povídání je v záložce Očista duše, energetický odblok). Nebudu v daný čas online, abych s vámi komunikovala. Pracuji s pozitivní energií, tudíž nemějte obavy, že by toto energetické působení mělo mít nějaké negativní následky na váš organismus - právě naopak. Energetické působení mnou prováděné nenahrazuje lékařskou péči.

Jak jsem již zmínila - energie, jenž vám posílám, jsou formou pozitivní energie, takže při očistě byste neměli mít žádné negativní pocity. Vaše duše se v předem daný čas napojí na "zdroj" a díky energiím dojde k očistě vaší duše, odstranění negativních pocitů, vzorců chování (u každého člověka je to individuální), které si v sobě dlouho nosíte. Díky tomuto energetickému působení dojde k nahrání pozitivních programů a vzorců chování do vaší duše.

Energetickou očistu můžete objednat jak pro sebe, tak i pro někoho, na kom vám záleží (tam ale prvně prověřím, jestli s tím duše dané osoby souhlasí).

 

Jak to probíhá:

 • Po domluvě podrobností vám pošlu obrázek, na který se v daný čas očisty podíváte jen na pár vteřin a vyslovíte si v duchu své přání (můžete si to taky představit, fantazii se meze nekladou). Můžete se taky na obrázek zadívat, když vám jej pošlu zase jen na pár vteřin a opět si řeknete v duchu, co byste rádi, aby se vám očistou splnilo. Energetické působení je jen na osoby, se kterými jsem předem domluvená - tzn. mám podklady k očistě.
 • Máte pak v uvedený čas očisty dvě možnosti: 
  • První verze: v uvedený čas energetické očisty se pohodlně usaďte nebo položte na sedačku nebo do postele a odpočívejte, můžete si pustit příjemnou hudbu (bude lepší, když budete v místnosti sami, ale není to podmínkou - důležitý je klid). Světlo v místnosti by mělo být spíše tlumené (klidně si zapalte jen svíčku) nebo můžete zhasnout - záleží na vás. Jednoznačně byste se ale měli cítit příjemně a ničím nerušeni. Na pár vteřin se na obrázek zadívejte a pak můžete dělat, co bude chtít. Když by se vám podařilo usnout, nic se neděje, je to vlastně i dobře. Ideální je, abyste po celou dobu byli v klidu a nic nedělali.
  • Druhá verze: v uvedený čas očisty se nemusíte zadívat na obrázek a můžete se věnovat svým aktivitám. Když se v daný čas na obrázek nezadíváte, tak očista nebude tak pocitově intenzivní jako ve verzi první, ale fungovat bude. Mám klienty, kteří na to zapomněli nebo byli v daný čas v práci a výsledek se u nich dostavil. Takže je to na vašem zvážení.
 • Při energetickém působení pracuji především s vesmírnou energií, energií polodrahokamů, svíčkami, kyvadlem a anděly. Provádím svým způsobem "rituál", který je pro nejvyšší dobro osoby, jenž si jej objednala. Využívám vše, co jsem se za roky praxe naučila.
 • Po energetickém působení vám pošlu text ve smyslu, jaké energie byly odstraněny, jaké byly nahrány a afirmace k danému tématu a také vesmírný (andělský) vzkaz. Je to skupinové energetické působení, takže text je ten samý, ale zároveň na každého jedince působí energie v jiné intenzitě, proto je toto skupinové působení možné uskutečnit.

 

Co od vás budu potřebovat:

 • Pro domluvu mě kontaktujte přes e-mail, messenger na Facebooku, WhatsApp nebo Viber (najdete vše v záložce Kontakty).
 • Do textu vaší zprávy mi napište vaše jméno, příjmení, datum narození (datum narození použijete zároveň i jako variabilní symbol - bez teček - např. 02061990),),  e-mail, název tématu
 • V textu zprávy můžete krátce zmínit, co byste rádi odstranili v rámci daného tématu.
 • Číslo účtu sděluji z organizačních důvodů až při domlouvání konkrétního energetického působení - platba je předem na můj bankovní účet (částka musí být připsaná do energetického působení).

 

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Energetické působení je vhodné čas od času zopakovat. Po každém působení napíšu, po jakou dobu bude čištění (většinou v řádu týdnů) na dané téma pracovat.

 

Recenze:

 • Monika K.: K paní Ivě se objednávám pravidelně na očistu duše, nyní jsem využila její novou nabídku a to energetické působení na téma sebeláska. Již ten večer jsem se cítila lépe, jak kdyby ze mě něco velkého spadlo. Druhý den jsem se cítila jak kdybych vše, co mě trápilo, hodila za hlavu. Cítím se více sama sebou, více ukotvena. Krásný pocit. Dlouho jsem se takto necítila a je to pro mě moc příjemná a nepřehlédnutelná změna. Děkuji 😊
 • Míša H.: Již při večerním působení jsem cítila, jak mi energie proudí tělem. V noci jsem spala jako dlouho ne a hodně jsem si ve spánku odpočinula. Jsem nyní plná síly a energie.
 • Miluška P.: Měla jsem pocit příjemného objetí a usnula jsem při něm. Mám teď takové těžší stresové období, takže cítím úlevu. 
 • Radka P.: Před působením jsem byla ve velkém napětí, rozhozená, cítila jsem se hrozně, ale při působení a po něm přišla taková úleva. Začala jsem vidět věci pozitivně a začala jsem se i tak cítit. Děkuji moc 😊
 • Hanka R.: Při působení mi bylo mi moc příjemně a po dlouhé době jsem i hezky spala 😇 a nebudila se každé dvě hodiny. S nikým jiným bych do toho nešla, ale Ivě plně důvěřuji. Děkuji 😊

 

Pocity při působení: je to velice různorodé - někdo se cítí uvolněně, po těle se mu rozlévá příjemné teplo. Jiný zase může cítit lehké brnění v místech, kde je nějaký zdravotní problém nebo kde bylo zranění z dřívější doby. Mám reakce, že někomu byla při působení trochu zima v určité končetině. Stát se může, že neucítíte nic, ale energie na vás bude pracovat. Uvidíte sami, co se bude dít. Každopádně to nebude nepříjemný pocit. Pokud by vám bylo následující den špatně, nesouvisí to s těmito energiemi, protože působí pozitivně.

Co je důležité vědět: Vaše pochybnosti a nedůvěra vůči tomuto energetickému působení oslabují výsledky mojí práce. Je to prostě fyzika. Jinými slovy vysíláte negativní energii, vytváříte další energetické bloky a co pak můžete čekat za výsledek...? Proto to mějte na paměti. Je dobré do energetické očisty jít ideálně s neutrální nebo pozitivní energií, odevzdáním, ať se děje, co chce, bude dobře a hlavně nespěchat na to, kdy se výsledky projeví, protože to je různorodé. Nemožné ihned a zázraky do pár dnů neslibuji. Vše má svůj čas a vaše duše taky potřebuje prostor. Jsem moc ráda, že většině z vás toto energetické působení mění pozitivním způsobem život.

 

Nejbližší skupinová energetická očista:

 • V pondělí 4.3.2024 ve 20:30 budu provádět energetickou očistu na téma KROK K ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU. Cíl: odstranit blokády, které vám brání v posunu v životě a ve štěstí. Očistu je vhodné čas od času zopakovat. Doba působení 30 minut. V daný čas můžete dělat cokoliv. Energetické působení je kombinací očisty duše, energie z vesmíru, energie polodrahokamů a vyšších bytostí. Jestli se chcete přihlásit, napište mi prosím soukromou zprávu.
 • Jestli se chcete ke skupinovému působení přidat, napište mi. Délka působení je 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

 

Témata skupinového energetického působení, které provádím (datum skupinové očisty se mění):

 

linka

linka

 

Téma působení: EMOČNÍ TUK

Jestli se snažíte dlouhodobě zhubnout a nejde vám to, může to být díky emočnímu tuku, který si člověk drží proto, aby se chránil před nějakým zraněním nebo aby necítil třeba bolest. Z tohoto důvodu jsem vytvořila toto téma působení, abych vám pomohla tyto bloky postupně rozpustit. Dáme postupně vnitřní důvody, proč si tělo nadměrně ukládá tuky, proč se člověk nestará o sebe tak, jak by měl (strava, pohyb) a svým způsobem si ubližuje. Předesílám, že jedno působení zřejmě stačit nebude (každá duše je unikátní, takže nemůžu tu obecně napsat, kolik působení kdo bude potřebovat). Toto energetické působení nenahrazuje lékařskou péči. 

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

 

linka

 

Téma působení: KONEC SMUTKU a TRÁPENÍ

Každý má k vnitřnímu smutku a trápení se jiný důvod, proto je dobré s tím něco udělat, aby se rozplynul. Jestli vás toto téma zaujalo, přidejte se k tomuto energetickému působení. Je vhodné si před energetickým působením v duchu říct, co byste chtěli, aby zmizelo - není to však podmínkou.

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

 

linka

 

Téma působení: SPLNĚNÍ PŘÁNÍ, PŘIJETÍ HOJNOSTI

Pod pojmem hojnost si můžeme představit, že se člověku daří a dostává se mu všeho, co v životě potřebuje. Může to být láska, zdraví, finance, práce atd. Napadlo mě toto téma propojit se splněním přání. Samozřejmě tu platí, že přání se plní, pokud je to pro vaše nejvyšší dobro, ne vše, po čem toužíme, můžeme mít a ne vše je pro nás vhodné. Můžu se ale pokusit očistit, co brání splnění vašeho přání, pokusit se očistit čas, aby se události rozhýbaly. Jestli vás toto téma zaujalo, přidejte se k tomuto energetickému působení.

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očistasipka

 

linka

 

Téma působení: RODINNÉ VZTAHY, ENERGETICKÁ OCHRANA

Rozladěné rodinné vztahy jsou častým tématem, které s klienty řeším, proto jsem se rozhodla, že toto téma zařadím do očisty. Rodina nemusí být zrovna ta pokrevní, ale můžou to být lidé, které za svou rodinu berete. V rámci této energetické očisty zruším také negativní energie, které působí na vaši osobu, odvedu diskarnáty a nastavím vám ochranné "štíty".

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

sipka

 

 

linka

 

Téma působení: MEZILIDSKÉ VZTAHY, ENERGETICKÁ OCHRANA

Mezilidské vztahy řeší téměř každý z nás - může se jednat například o vztah s protějškem, rodiči, sourozenci, s kolegy v práci, přáteli,... Když něco mezi vámi neladí, co to energeticky pročistit, aby došlo k určitému posunu? V rámci této energetické očisty zruším také negativní energie, které působí na vaši osobu, odvedu diskarnáty a nastavím ochranné "štíty".

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

 

linka

 

Téma působení: ENERGETICKÁ OČISTA DOMU, BYTU, KANCELÁŘE, STUDENTSKÉHO POKOJE,...

Necítíte se ve svém či pronajatém obydlí dobře? Nespí se vám dobře? Je v kanceláři "dusná" atmosféra? Máte pocit, že jsou v tom negativní energie? Můžeme s tím něco společně udělat. Pročistím vám energeticky obydlí nebo kancelář, odvedu entity, jenž se tam případně nachází a pošlu do tohoto místa pozitivní energii. Očistit lze např. byt, dům, kancelář, studentský pokoj na internátu či koleji, chatku, zahradu,...

U tohoto tématu je možné domluvit očistu prostor i někoho jiného než jste vy sami.

Tu bude postup jiný než u dalších témat, protože není potřeba, abyste odpočívali. Termín bude zase jako ostatní témata v předem daný čas. Výsledek očisty posílám v tomto případě jako text, kde vám i napíšu, kolik % pozitivní energie se původně v prostorách nacházelo.

Ceník: 1x energetické působení (buď 1x byt nebo 1x dům nebo 1x kancelář nebo 1x zahradu nebo 1x jiný prostor) - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v €. Energetická očista se týká jednoho místa, ne více míst.

Budu od vás potřebovat datum narození (použijete jej jako variabilní symbol), e-mail, kam pošlu výsledek očisty a také informaci, co mám čistit - jestli dům, byt či kancelář atp. a město, kde se prostor nachází. Číslo účtu zasílám při domluvě energetického působení.

Tentokrát není nutné, abyste byli v danou dobu v klidu, protože se nejedná o působení na vaši osobu. Jestli máte o tuto očistu zájem, napište mi.sipka

 

linka

 

Téma působení: POSÍLENÍ SEBELÁSKY, ODSTŘIHNUTÍ NEGATIVNÍCH ENERGIÍ

Sebeláska je v životě každého z nás velice důležitá, protože když jí má člověk málo, pak se můžete chovat sebedestruktivně. Může dávat přednost až přespříliš ostatním před sebou samým. Tohle téma si zvolte, když nejste úplně spokojení se svým životem. Může se to týkat třeba milostného života, pracovní oblasti, rodinných vztahů nebo vztahů s lidmi okolo.

V rámci této energetické očisty zruším také negativní energie, které působí na vaši osobu, odvedu diskarnáty a nastavím ochranné "štíty".

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

sipka

 

 

linka

 

Téma působení: PRÁCE, KARIÉRA

Spousta z vás to určitě zná - v práci nepříjemná atmosféra, stres, který vám může oslabovat chuť vyvíjet pracovní aktivitu. To je jedna z věcí, na které se dá v energetické očistě zaměřit. Někteří z vás touží po pracovní změně, po posunu v kariéře nebo po nalezení nové práce - i tohle se dá energeticky očistit a posílit daný záměr.

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

sipka

 

linka

 

Téma působení: NEGATIVNÍ, ZÁVISTIVÍ LIDÉ A ENERGIE, ENERGETICKÁ OCHRANA VŮČI NIM

Všichni to známe - spousta lidí je negativně naladěných, jsou z nějakého důvodu smutní, depresivní a mají snahu to přenášet na své okolí. Ledaskomu nepřejí úspěchu a štěstí. Díky svému negativnímu vliv pak člověku můžou zablokovat životní úspěchy, aniž by to vůbec kdo tušil. I když se třeba takovým lidem snažíte vyhýbat, věřte tomu, že v dnešní době je běžné mít na sobě negativní energie a je vhodné je jednou za čas zrušit.

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

sipka

 

linka

 

Téma působení: OČISTA A POSÍLENÍ ZDRAVÍ, DUŠEVNÍ POHODA

Jak se říká - zdraví máme jen jedno a je důležité o něj pečovat. Jestli byste chtěli dodat pozitivní vesmírnou energii do organismu, zharmonizovat čakry a celé tělo, tak zvolte toto téma. Rozhodně však toto energetické působení nenahrazuje lékařskou péči. 

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

 

linka

 

Téma působení: OČISTA FINANCÍ, PŘIJETÍ HOJNOSTI

Mnoho lidí má pod pojmem hojnost finance, ale může to být i myšleno tak, že se člověku daří a dostává se mu všeho, co v životě potřebuje. Může to být láska, zdraví, finance, práce atd. Jestli vás toto téma zaujalo, přidejte se k tomuto energetickému působení.

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

sipka

 

linka

 

Téma působení: LÁSKA, MILOSTNÝ ŽIVOT

Toto téma není nutné nijak moc představovat. V energetické očistě se zaměřím na lásku u každého z vás. Očistím, co vás z minulosti blokuje.a brání vám v posunu vpřed. Může se to týkat současného partnerství nebo někoho z minulosti, koho nosíte v hloubi své duše.Zaujalo vás to? Kontaktujte mě.

Ceník: 1x energetické působení - 250 Kč pro český bankovní účet/ 10,7 € pro slovenský bankovní účet/ 11,7 € zahraniční bankovní účty vedené v € 

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

Aktuální téma očisty najdete nahoře na stránce. Podrobné informace k tomu, jak to probíhá, recenze, instrukce k objednání atd. najdete taky nahoře ne této stránce: skupinová očista

sipka

 

linka

 

Soukromá energetická očista na dálku

Jestli byste chtěli raději využít energetického působení čistě na vaši osobu, tak tento způsob je určený přesně pro vás. Téma můžete navrhnout sami nebo ho společně zvolíme. Systém funguje stejně jako ve skupinovém energetickém působení - bez vaší osobní přítomnosti provedu energetické působení na téma, na které se předem společně domluvíme. Samozřejmě i čas je předem dohodnutý. Energetické působení trvá 30 minut, není potřeba být online, takže si někde v klidu budete relaxovat a energie na vás budou v danou dobu působit.

 

Jak to probíhá:

 • Po domluvě podrobností vám pošlu obrázek, na který se v daný čas očisty napojíte - stačí se na něj jen krátce (třeba na deset vteřin) zadívat (působení je jen na osoby, se kterými jsem předem domluvená). Můžete si také v mysli zopakovat, co by se vám mělo díky čištění změnit (můžete si to i představit).
 • V uvedený čas energetické očisty se pohodlně usaďte nebo položte na sedačku nebo do postele a odpočívejte, můžete si pustit příjemnou hudbu (bude lepší, když budete v místnosti sami, ale není to podmínkou - důležitý je klid). Světlo v místnosti by mělo být spíše tlumené (klidně si zapalte jen svíčku) nebo můžete zhasnout - záleží na vás. Jednoznačně byste se ale měli cítit příjemně a ničím nerušeni. Na pár vteřin se na obrázek zadívejte a pak můžete dělat, co bude chtít. Když by se vám podařilo usnout, nic se neděje, je to vlastně i dobře. Ideální je, abyste po celou dobu byli v klidu a nic nedělali.
 • Při energetickém působení pracuji především s vesmírnou energií, energií polodrahokamů, svíčkami, kyvadlem a anděly. Provádím svým způsobem "rituál", který je pro nejvyšší dobro osoby, jenž si jej objednala. Využívám vše, co jsem se za roky praxe naučila.
 • Po energetickém působení vám pošlu hlasovou zprávu nebo text (záleží na předchozí domluvě) ve smyslu, jaké energie byly odstraněny, jaké byly nahrány a také vesmírný (andělský) vzkaz. 

 

Energetické působení je vhodné čas od času zopakovat. Po každém působení napíšu, po jakou dobu bude čištění (většinou v řádu týdnů) na dané téma pracovat.

 

Co od vás budu potřebovat:

 • Pro domluvu mě kontaktujte přes e-mail, messenger na Facebooku, WhatsApp, Viber, Skype (najdete vše v záložce Kontakty).
 • Do textu vaší zprávy mi napište vaše jméno, příjmení, datum narození (datum narození použijete zároveň i jako variabilní symbol), den a čas působení (kdy byste mohli, raději více termínů), téma působení, jenž jste si zvolili. 
 • V textu zprávy můžete krátce zmínit, co byste rádi odstranili v rámci daného tématu.
 • Číslo účtu sděluji z organizačních důvodů až při domlouvání konkrétního energetického působení - platba je předem na můj bankovní účet (částka musí být připsaná do energetického působení).

 

Ceník soukromého energetického působení: 600 Kč pro český bankovní účet/ 26 € pro slovenský bankovní účet/ 27 € zahraniční bankovní účty vedené v €

Délka působení: 30 minut. Samozřejmě na vás tato energetická očista bude pracovat i další týdny, ale jedna z metod, jenž používám, tak je na 30 minut

 

Recenze:

 • Monika K.: K paní Ivě se objednávám pravidelně na očistu duše, nyní jsem využila její novou nabídku a to energetické působení na téma sebeláska. Již ten večer jsem se cítila lépe, jak kdyby ze mě něco velkého spadlo. Druhý den jsem se cítila jak kdybych vše, co mě trápilo, hodila za hlavu. Cítím se více sama sebou, více ukotvena. Krásný pocit. Dlouho jsem se takto necítila a je to pro mě moc příjemná a nepřehlédnutelná změna. Děkuji 😊
 • Míša H.: Již při večerním působení jsem cítila, jak mi energie proudí tělem. V noci jsem spala jako dlouho ne a hodně jsem si ve spánku odpočinula. Jsem nyní plná síly a energie.
 • Miluška P.: Měla jsem pocit příjemného objetí a usnula jsem při něm. Mám teď takové těžší stresové období, takže cítím úlevu. 
 • Radka P.: Před působením jsem byla ve velkém napětí, rozhozená, cítila jsem se hrozně, ale při působení a po něm přišla taková úleva. Začala jsem vidět věci pozitivně a začala jsem se i tak cítit. Děkuji moc 😊
 • Hanka R.: Při působení mi bylo mi moc příjemně a po dlouhé době jsem i hezky spala 😇 a nebudila se každé dvě hodiny. S nikým jiným bych do toho nešla, ale Ivě plně důvěřuji. Děkuji 😊

 

Pocity při působení: je to velice různorodé - někdo se cítí uvolněně, po těle se mu rozlévá příjemné teplo. Jiný zase může cítit lehké brnění v místech, kde je nějaký zdravotní problém nebo kde bylo zranění z dřívější doby. Mám reakce, že někomu byla při působení trochu zima v určité končetině. Stát se může, že neucítíte nic, ale energie na vás bude pracovat. Uvidíte sami, co se bude dít. Každopádně to nebude nepříjemný pocit. Pokud by vám bylo následující den špatně, nesouvisí to s těmito energiemi, protože působí pozitivně.

Co je důležité vědět: Vaše pochybnosti a nedůvěra vůči tomuto energetickému působení oslabují výsledky mojí práce. Je to prostě fyzika. Jinými slovy vysíláte negativní energii, vytváříte další energetické bloky a co pak můžete čekat za výsledek...? Proto to mějte na paměti. Je dobré do energetické očisty jít ideálně s neutrální nebo pozitivní energií, odevzdáním, ať se děje, co chce, bude dobře a hlavně nespěchat na to, kdy se výsledky projeví, protože to je různorodé. Nemožné ihned a zázraky do pár dnů neslibuji. Vše má svůj čas a vaše duše taky potřebuje prostor. Jsem moc ráda, že většině z vás toto energetické působení mění pozitivním způsobem život.

 

sipka