Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: Dnešní průvodce

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

Předpovědi a různé články publikuji veřejně již od roku 2011. Dříve jsem psala pro časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel, TV Pohoda Křížovky. Poslední aktivitou je magazín gleid.cz, kde jsem psala hlavně roční a čtvrtletní předpovědi.

Na tomto webu zveřejňuji předpovědi každý týden. Píšu je sice již mnoho let, ale archiv průběžně mažu. Historii mých předpovědí najdete v mých albech na Facebooku). 

Na této stránce naleznete:karty

 
 

linka


Předpověď na březen 2023

brezenMilí čtenáři,
v březnu Vás čekají nějaké změny, které jsou běžné, pokud dosáhnete druhého břehu. Můžete sami klidně před něčím utíkat. .Jestliže se nezaměříte na způsob svého myšlení, útěk nic nevyřeší a bude se jednat jen o krátkodobou úlevu. Jen se snažte předejít přehnanému analyzování. Bude na každém z vás, jestliže se pro posun rozhodnete, jak se k tomu následně postavíte - zda budete zvědaví, co vám změny přinesou nebo zda se toho budete bát. Změny, které na vás čekají, nemusí znamenat, že opustíte to, co jste znali, může to být jen změna postoje - můžete se projevovat jinak nebo se třeba setkat s novou kulturou. Také můžete očekávat odpor vůči určité situaci nebo nějaké zkušenosti, kdy si budete připadat ohroženě. Přitom byste měli mít na paměti, že vám nebude hrozit skutečné nebezpečí, ale budou se vám v myšlenkách vracet vzpomínky na minulost, které byla bolestná. Budete nejspíš více uzavření do sebe, chladní, nebudete moc chtít jít cestou, která by vám měla přinést nové zkušenosti. Důležité poselství pro toto období je to, abyste se rozloučili s minulostí a to tím, že si prožijete danou zkušenost až do konce a nebudete před ní utíkat.

V milostné oblasti na vás čekají buď vnitřní nebo vnější změny. Můžete se zříkat nějakého vztahu, můžete být chladní, nebýt dostatečně emocionální, abyste se posunuli někam dál nebo naopak změníte svůj vnitřní postoj, abyste založili kvalitní vztah. Obecně řečeno se vzdáte známého stavu, abyste začali budovat nějaký nový a nezvyklý stav. Můžete prožívat obavy z nového zranění nebo taky strachy z otevření starých zranění. Můžete si vytvářet ochranný krunýř, kterým si budete obklopovat své nitro, aby se vás nikdo a nic nemohlo dotknout a ublížit vám - paradoxně k sobě pak nepřipustíte ani to dobré, co by vás posunulo dál. Můžete bojovat díky uzavřenosti s vnitřním zahořknutím, pocitem opuštěnosti a zarmoucení. Měli byste vědět, že to, čemu se můžete snažit vyhýbat, vám žádné skutečné nebezpečí ani nemusí přinést.

V pracovní oblasti očekávejte nějaký posun - buď výpověď, změnu náplně práce, ukončení nějakého úkolu (může se jednat o zkoušky) nebo třeba změnu povolání. Opustíte známou oblast a s určitou nejistotou budete pouštět do nových úkolů. Úkolem je odloučit se od starých návyků, abyste se mohli posunout dále i za cenu, že nebudete mít pevnou půdu pod nohama - může se stát, že vám někdo pomůže s adaptací. Mohli byste bojovat s odporem proti změnám, daným úkolům nebo čemukoliv, co by se vám pracovně mohlo nějak dotknout. Někteří z vás si budou ze strany nadřízených, spolupracovníků připadat ohroženi. Můžete mít obavy o práci samotnou. Je dobré začít vnímat, že zdánlivá překážka stojí mimo vaši úroveň a vás se nedotkne, protože to může být vzpomínka na nějaký nezdar, kdy podmínky byli jiné a i vy sami jste byli jinými lidmi. Překonejte svou nesmělost a tím i to, co před vámi stojí.

Přeji vám mnoho úspěchů do dalších dnů

Iva Aiesh

 

Předpověď od 13.3. do 19.3.2023

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu byste měli být pod určitou ochranou - tudíž nějaká záležitost, kterou budete řešit, by měla dopadnout lépe než za normálních okolností. Můžete to pojmout také tak, že vaše sebedůvěra by mohla být vyšší. Tudíž nebuďte překvapení, pokud budete vystaveni mnoha životním zkouškám, které vás budou zkoušet ze sebedůvěry. Někteří z vás začnou konečně věřit v lepší budoucnost - je na čase, protože pochybnosti plodí většinou negativní události.

V milostné oblasti posunou někteří z vás vztah o úroveň výš - oficiálně dáte najevo, že jste s tím druhým ve vztahu nebo ještě lépe - budete mít zásnuby či sňatek. Jinak obecně v partnerské oblasti by měla porůst vzájemná důvěra také jeden z vás by mohl začít plnit úlohu duchovního učitele (možná už k tomu dávno dochází, ale až teď si to můžete uvědomit). Vy, jenž jste nezadaní, můžete potkat člověka, který se vám bude dvořit. Mám malou poznámku k mým výkladům, protože mi občas někdo z vás napíše, že má určitou připomínku - nezapomeňte, že moje texty čte hodně lidí, prostě není možné, abych se každému trefila do jeho životního příběhu. Hlavně to platí u těch z vás, kteří se potýkáte s krizí ve vztahu a nevíte, co dál - pro tyto příběhy je lepší pro posunutí se vpřed využití soukromého výkladu.

V pracovní oblasti můžete přemýšlet nad smyslem vašeho povolání, zda vám práce dělá radost zda jste úspěšní, zda vás lidé uznávají atp. Čeho byste se měli nejlépe držet, tak je dodržování morálních zásad, jenž zastáváte, protože pokud se skloníte k nekalým praktikám, brzo poznáte následek svého činu.

Přeji vám pohodové dny
 
Iva Aiesh
 

Předpověď od 6.3. do 12.3.2023

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete mít pocit, že věcem chápete snadněji, budete více duchaplní, bude vás napadat hodně myšlenek a mnozí z vás budou rádi vtipkovat. Když tohle vše spojíte, budou se vám snadněji řešit problémy, jenž k vám budou přicházet. Přijdou k vám nové zkušenosti a poučíte se. U některých z vás se může dostat ke slovu přehnaná racionalita, citový chlad, přehnaná kritika, dvojsmyslnost nebo nestálost. Naštěstí by to mělo být jen přechodné.
 
V milostné oblasti můžete mít pocit, že si udržujete určitý odstup. Vaše mysl vám může pomoci překonat určité vzorce chování, jenž se budou opakovat. Ve vztazích, kde doposud fungovala závislost nebo prakticky neřešitelná zápletka, může dojít k vyřešení díky soudnému rozumu, i když to nemusí být zrovna snadné rozhodnutí a mnohdy to může být i zabolet. Na druhou stranu by to mělo mít blahodárný vliv.
 
V pracovní oblasti byste měli mít bystrý rozum, měli byste využívat důvtip, snadněji se vám budou navazovat kontakty a práce by vám měla jít docela od ruky. Přidělenou práci budete řešit obratně. S kolegy, klienty či obchodními partnery budete zacházet vlídně a duchapřítomně, ale snažte se vyhnout chytráctví, přehánění nebo mazanosti.
 
Přeji vám láskyplné dny
 
Iva Aiesh

 

Předpověď od 27.2. do 5.3.2023

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se snažte nejednat ukvapeně. Mnohokrát budete stát před situací, kde bude svádět boj rozum s citem. Je otázka, kdo by měl vyhrát. Důležité je však zachovat si chladnou hlavu a nejednat ukvapeně, protože byste mohli mnohokrát utrpět nějakou bolestnou zkušenost. Nebojte se hned toho, co vás čeká. Může to být třeba situace, který se díky silou rozumu osvobodíte z nějaké situace, která by vás jinak někdy v budoucnosti pěkně potrápila - v ten okamžik, kdy to budete řešit, tak to nemusí být snadné, ale výsledek bude stát za to.
 
V milostné oblasti můžete očekávat nějaké starosti - někdo vás může urážet, třeba vás i zklamat, v některých případech nastane rozchod. Pokud se vám tohle stane, tak se netrapte, ale pokuste se z toho, co se vám děje, osvobodit. Pokud vztah skutečně skončí, berte to pokud možno s nadhledem a uvědomte si, že skončilo něco, co vám hodně ubíralo sílu.
 
V pracovní oblasti dojdete k nějakému rozhodnutí. Můžete klidně převzít nějaký úkol, práci, která se však bude příčit tomu, co uvnitř sebe cítíte. Příkladem může být to, že pokud jste na vedoucí pozici, budete třeba nějak nuceni kritizovat nebo vyhodit z práce člověka, kterého si vážíte. Snažte se v tyto dny svou práci odvádět zodpovědně, protože se na vás někdo může zaměřit. Když byste se dostatečně nesnažili, sklidili byste nemilé hodnocení a popřípadě by vás propustili z práce.
 
Přeji vám pohodové dny
 
Iva Aiesh
 

linka


Předpověď na únor 2023

unor

Milí čtenáři,

v únoru budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít. Únor bude také ve znamení určité trpělivosti a pomalého růstu. Není kam spěchat, protože daná záležitost potřebuje jen svůj čas. Samozřejmě by bylo dobré, abyste měli na paměti, že když budete spěchat, někam to tlačit, tak to nemusí dopadnout dobře. Když se něco bude drhnout, nebude se to chtít pohnout, tak se věnujte jiným záležitostem, zaměstnejte svou mysl a ono se to pohne kupředu. Když to shrnu, tak věřte, že váš záměr dřív nebo později vyjde.

V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a vypadá to, že budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Samozřejmě to nemusí platit všude a najdou se mezi vámi takoví, kteří se budou více stavět sami za sebe - postaví se svému dominantnímu protějšku a budou více prosazovat své názory. Pozor však na tvrdohlavost, která by mohla způsobit problémy, jestliže nebudete mít pravdu - mám tím na mysli hlavně v případě, kdy budete partnera podezřívat z nevěry a ono to tak nebude. Ať tak či tak, nabudete také nové zkušenosti, kdy budete možná až překvapení tím, kolik nových lidí poznáváte a kam vás to posouvá. Třeba díky tomu změníte svůj dosavadní pohled na svůj současný nebo budoucí vztah.

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá. Budete taky více sami sebou, samostatní a zodpovědní. Celkově budete přístupní domluvám s kolegy, s nadřízenými, ale budete i toužit po významnějších úkolech, neboť pocítíte vnitřní touhu osobně se rozvíjet.

Přeji vám mnoho úspěchů do dalších dnů

Iva Aiesh

 

Předpověď od 20.2. do 26.2.2023

Milí čtenáři,
v tomto období Vás čekají nějaké změny, které jsou běžné, pokud dosáhnete druhého břehu. Můžete sami klidně před něčím utíkat. .Jestliže se nezaměříte na způsob svého myšlení, útěk nic nevyřeší a bude se jednat jen o krátkodobou úlevu. Jen se snažte předejít přehnanému analyzování. Bude na každém z vás, jestliže se pro posun rozhodnete, jak se k tomu následně postavíte - zda budete zvědaví, co vám změny přinesou nebo zda se toho budete bát. Změny, které na vás čekají, nemusí znamenat, že opustíte to, co jste znali, může to být jen změna postoje - můžete se projevovat jinak nebo se třeba setkat s novou kulturou.

V milostné oblasti na vás čekají buď vnitřní nebo vnější změny. Můžete se zříkat nějakého vztahu, můžete být chladní, nebýt dostatečně emocionální, abyste se posunuli někam dál nebo naopak změníte svůj vnitřní postoj, abyste založili kvalitní vztah. Obecně řečeno se vzdáte známého stavu, abyste začali budovat nějaký nový a nezvyklý stav.

V pracovní oblasti očekávejte nějaký posun - buď výpověď, změnu náplně práce, ukončení nějakého úkolu (může se jednat o zkoušky) nebo třeba změnu povolání. Opustíte známou oblast a s určitou nejistotou budete pouštět do nových úkolů. Úkolem je odloučit se od starých návyků, abyste se mohli posunout dále i za cenu, že nebudete mít pevnou půdu pod nohama - může se stát, že vám někdo pomůže s adaptací.

Přáli byste si nahlédnout do některé z oblastí svého života, nahlédnout do záležitostí, které vám nedávají spát nebo se také podívat, zda máte před sebou příznivé vyhlídky? Můžete se ke mně objednat. Kdykoliv mě kontaktujte. 

Přeji vám mnoho úspěchů

Iva Aiesh

 

Předpověď od 13.2 do 19.2.2023

Milí čtenáři,
máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.

V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.

Přáli byste si nahlédnout do některé z oblastí svého života, nahlédnout do záležitostí, které vám nedávají spát nebo se také podívat, zda máte před sebou příznivé vyhlídky? Můžete se ke mně objednat. Kdykoliv mě kontaktujte. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 6.2. do 12.2.2023

Milí čtenáři,
budete mít před sebou týden, který bude ve znamení slovíčka "ale". Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro tento týden bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola.

V milostném životě můžete mít pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou.

V práci můžete mít pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu.

Přáli byste si nahlédnout do některé z oblastí svého života, nahlédnout do záležitostí, které vám nedávají spát nebo se také podívat, zda máte před sebou příznivé vyhlídky? Můžete se ke mně objednat. Kdykoliv mě kontaktujte. 


Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 30.1. do 5.2.2023

Milí čtenáři,

v tomto týdnu byste měli více věřit - jak sami sobě, ve své schopnosti, v hladký průběh událostí, jenž budete řešit, tak i samozřejmě ve vyšší moc (tím mám na mysli Vesmír, Boha,...). V mnoha situacích bude vaše víra zkoušená, tak se snažte nepodlehnout negativní mysli. Zaměřte se na to, abyste jednali svědomitě, čestně a s rozmyslem.

V milostné oblasti by v mnoha vztazích měla porůst vzájemná důvěra a náklonnost. Někteří z vás budou řešit svazek manželský ve smyslu žádosti o ruku nebo se samotná svatba může odehrát.

V práci budete více řešit to, zda jste v organizaci, která vám dodává pocit jistého zaměstnání, zda jste úspěšní v tom, co děláte, zda si vyděláte dostatek peněz nebo zda vás za vaši snahu i slovně ohodnotí, popřípadě si vás váží.

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh

 

 

linka


Předpověď na leden 2023

leden

Milí čtenáři,
je před vámi období, kdy byste měli stát na životní křižovatce a bude zvažovat, co dál dělat, protože budete mít určité dilema (jinými slovy budete na pochybách). V některých případech to dopadne tak, že se budete rozhodnutí vyhýbat nebo jej učiníte, ale nebude to žádná výhra. Mnoho z vás uzavře nějakou smlouvu - manželskou, pracovní, kupní,..., ale dobře zvažte, zda činíte z dlouhodobého hlediska správně. Snažte se držet nervy na uzdě, abyste nebyli často aktéry nějakých konfliktů.

V milostné oblasti to může velice silně zajiskřit s někým novým. Budete asi muset volit - mezi partnery, partnerem a kariérou,... Ve stávajícím vztazích byste měli zaznamenat určitý posun. Nezapomínejte také na projevy lásky sami k sobě. Lásku nejen dávejte, ale také přijímejte.

V pracovní oblasti si dávejte pozor na to, abyste ukvapeně neukončili stávající zaměstnání a nevstoupili někam, kde to po čase bude to samé.

Nechť vás nejen v roce 2023 provází na vašich cestách štěstí, láska a pevné zdraví

Iva Aiesh

 

Předpověď od 23.1. do 29.1.2023

Milí čtenáři,

tento týden může být o bezesných nocích, starostech a pocitech sklíčenosti. Může to být proto, že vás bude hlodat špatné svědomí nebo budete mít strach o své zdraví, případně obavy o někoho, kdo je vám blízký. V mnoha případech tyto obavy budou zbytečné, proto se snažte myslet pozitivně.

V milostné oblasti vás může provázet strach z rozchodu s někým, kdo je vašemu srdci stále blízký a taky by tu mohla být obava ze samoty. Pamatujte, že na prvním místě byste měli mít sebe sami - když si budete prokazovat sebelásku, nebudete nikdy sami. Některé z vás bude provázet stud za to, co je podle vás na vás samotných špatně - mohli byste mít obavu, že ty negativní stránky objeví váš protějšek a vyvolá to mezi vámi rozkol.

V pracovní oblasti byste nemuseli být dost odvahy a mohl by vás provázet pesimismus, protože pracovní atmosféra nemusí být zrovna nejlepší - pomluvy, intriky, někdo si na vás může zasednout. Budete na sebe klást větší požadavky a budete mít obavu ze selhání a z případných zkoušek. Ke své práci můžete taky přistupovat nezodpovědně a pak vám to bude zpětně krást dobrý spánek, proto na to pamatujte a pokuste se na svém přístupu zapracovat. 

Přeji vám krásné dny

Ing. Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 16.1. do 22.1.2023

Milí čtenáři,
tak to vypadá, že se nějaké záležitosti brzo už rozhýbou. Mnozí z vás se vydají vlastní cestou a nebudou chtít být ovládání okolím, protože touha po svobodě, uplatnění se, ctižádost budou hnacími silami. Nebudete nějak zvlášť řešit, jestli selžete, protože budete ochotni přijmout dané riziko. Jen mějte na paměti, že opatrnosti není nikdy nazbyt a je co se učit. Mnoho z vás bude více fyzicky v pohybu (ve smyslu cestování) než jak tomu bylo za poslední dobu. Ve svém chování se snažte předejít vzteku, ukvapenému jednání, bezohlednosti, nenechte se táhnout nepřiměřenými ambicemi.

V milostné oblasti můžete lehkovážně začít nějakou novou životní etapu - buď ve stávajícím vztahu, kde můžete zafoukat "čerstvý vítr do plachet" nebo potkáte novou osobu, se kterou budete chtít prožít velkou lásku, ale je otázkou, zda i ona to bude mít stejně.

V pracovní oblasti můžete chtít být více samostatní než dříve a mnoho z vás se podle toho tak i bude chovat. Budete mít chuť více riskovat, budete více odhodlaní ve splnění svých cílů. Měli byste být na správné cestě, ale nezapomínejte, že byste se měli vyhnout bezohlednosti a přeceňování vlastních sil.

Finančně, jestliže se budete snažit a nevzdáte to, očekávejte úspěch.

Zdravotně si snažte najít aktivity, které vám dodají pozitivní energii, abyste nebyli hodně ve stresu. Občas můžete pocítit žaludek, někteří z vás pálení žáhy a taky se vám může blokovat lymfa. Pokuste se tomu vyhnout.

Přeji vám mnoho štěstí do dalších dnů

Iva Aiesh

 

Předpověď od 9.1. do 15.1.2023

Milí čtenáři,
v těchto dnech začnete v nějaké životní oblasti znovu a to zcela spontánně. Můžete být na jedné straně otevření, můžete mít sklony k lehkomyslnosti, naivitě nebo hravosti díky dětskému způsobu uvažování. Na straně druhé můžete dojít k pokoře a moudrosti díky dlouhému a namáhavému hledání. Navenek budete vyjadřovat otevřenost, spontánní upřímnost, budete připravení přijímat nové zkušenosti a budete žít plně v přítomnosti. Toto období bude nabito obohacujícími zkušenostmi, které někdy budou okořeněné chaotickými situacemi. Jinými slovy se věci budou muset pořádně zamotat, aby vznikl nový řád. Zamyslete se v jednotlivých situacích nad tím, jestli se nechováte příliš jako blázni anebo zda nejste naopak příliš zdrženliví a zda do toho nemáte jít více po hlavě.

V milostné oblasti můžete pociťovat veselí a radost. Jen pozor na nespolehlivost a nezodpovědnost, které by vám mohly přinést za jistých okolností v budoucnosti komplikace. Obecně řečeno by mělo panovat v současném vztahu bujará nálada, kdy budete objevovat nové podoby svého protějšku a můžete si svého partnera pak o to více oblíbit. Nezadaným toto období slibuje setkání s novým protějškem ve smyslu flirtu (větší šance, že se tohle přihodí) nebo počátek pevného vztahu. Stávající vztah může být okořeněn příchodem dítěte.

V pracovní oblasti se posunete někam dál, získáte nové pracovní zkušenosti, i když jste doposud neměli možnost mít v této oblasti odborné znalosti. Důležitá bude vaše ochota ke vzdělávání se a minimální nebo žádné předsudky. Jen pozor na nezodpovědnost a pošetilost.

Po zdravotní stránce můžete pociťovat náhlé změny zdraví, vnitřní neklid a lehkou tělesnou nevolnost.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 2.1. do 8.1.2023

Milí čtenáři,
když budete něco v tomto týdnu řešit, měli byste dojít k uvědomění si, že vaše mysl je bdělá, rychle chápete a napadá vás i mnoho nových myšlenek. Více se o slovo bude hlásit rozum, nebudete mít tolik času na trápení se nepodstatnými věcmi. Mnoho z vás se postaví určité závislosti (alkohol, cigarety, ale klidně i nějaký protějšek atp.) a mělo by dojít i ke šťastnému završení.

V milostné oblasti může mnoho z vás provádět generální úklid, protože vám půjde na mysl to, že se vám v této oblasti něco nelíbí a budete to chtít vyřešit. Někteří z vás si vytyčí jako cíl rovnocennost v partnerském vztahu. Budete v sobě totiž pociťovat větší vnitřní nezávislost než kdy jindy.

V kariéře budete mít touhu se něco nového naučit, budete více vnímat své okolí a taky v rozhovorech byste měli reagovat velice obratně. Mnoho z vás nebude lpět na své pracovní pozici či určitém úkolu a může se stát, že dojde pak k rozhodnutí odejít nebo ukončit určitou pracovní etapu, protože se objeví zajímavější pracovní příležitost.

Afirmace od Louise L. Hay: "Jsem úžasná a cítím se skvěle. Jsem vděčná za svůj život.".

Přeji vám mnoho štěstí do dalších dnů

Iva Aiesh

linka


Předpověď na prosinec 2022

listopadMilí čtenáři,
v prosinci se snažte nejednat ukvapeně. Mnohokrát budete stát před situací, kde bude svádět boj rozum s citem. Je otázka, kdo by měl vyhrát. Důležité je však zachovat si chladnou hlavu a nejednat ukvapeně, protože byste mohli mnohokrát utrpět nějakou bolestnou zkušenost. Nebojte se hned toho, co vás čeká. Může to být třeba situace, který se díky silou rozumu osvobodíte z nějaké situace, která by vás jinak někdy v budoucnosti pěkně potrápila - v ten okamžik, kdy to budete řešit, tak to nemusí být snadné, ale výsledek bude stát za to. Můžete taky očekávat, že vás bude ovládat touha po jistotě, kdy budete mít tendence k lakotě a nenasytnosti a k tomu se budete bát změn. Nebude to ale dobrý postoj, protože to svědčí o lpění na tom, co je teď a tady a tím pak budete bránit posunu vpřed. Můžete se cítit strnule bez možnosti pohnout se vpřed, proto se na tom pokuste zapracovat, jestliže tento stav nastane.

V milostné oblasti můžete očekávat nějaké starosti - někdo vás může urážet, třeba vás i zklamat, v některých případech nastane rozchod. Pokud se vám tohle stane, tak se netrapte, ale pokuste se z toho, co se vám děje, osvobodit. Pokud vztah skutečně skončí, berte to pokud možno s nadhledem a uvědomte si, že skončilo něco, co vám hodně ubíralo sílu. Můžete taky prožívat vnitřní tíseň, kdy budete lpět na protějšku a pak nastane vnitřní boj se strachem z opuštěnosti, i když třeba tento partner pro vás není vhodnou osobou, protože o vás ve skutečnosti nejeví zájem nebo jdete každý jiným směrem. Zkuste si to uvědomit a něco s tím udělat, jestliže to souhlasí s vaším příběhem.

V pracovní oblasti dojdete k nějakému rozhodnutí. Můžete klidně převzít nějaký úkol, práci, která se však bude příčit tomu, co uvnitř sebe cítíte. Příkladem může být to, že pokud jste na vedoucí pozici, budete třeba nějak nuceni kritizovat nebo vyhodit z práce člověka, kterého si vážíte. Snažte se v tyto dny svou práci odvádět zodpovědně, protože se na vás někdo může zaměřit. Když byste se dostatečně nesnažili, sklidili byste nemilé hodnocení a popřípadě by vás propustili z práce. Můžete také řešit lpění na svém postu nebo taky svým ustrnulým postojem můžete blokovat postup vpřed nebo příznivý vývoj nějaké situace. Zvažte to a případně se pokuste změnit svůj dosavadní přístup k práci.

Přeji vám láskyplný advent

Iva Aiesh

 

Předpověď od 26.12.2022 do 1.1.2023

Milí čtenáři,
tento týden by měl být ve znamení naděje a příznivých vyhlídek, i když se nesplní hned. Měl by nastat alespoň na čas konec utrpení. Může se totiž stát, že si uvědomíte, že vaším vzorem nebyla správná osoba. nebo jste měli falešné přátele Bylo by dobré stanovit si krátkodobé cíle a postavit se sami za sebe. Celkově byste měli v nějaké oblasti začít znovu, ale pokud tak učiníte, pokuste se v sobě vydolovat pozitivní energii a nepropadejte zbytečně pesimismu.

V milostné oblasti byste mohli být do někoho platonicky zamilováni a může vás to trápit. Některým z vás se podaří počít miminko. Pokud vás v partnerské oblasti něco rozhodí, pokuste se zachovat si chladnou hlavu. Někdy je lepší jít s pravdou ven (samozřejmě záleží na situaci) než si nasazovat "masku". Důležité je si obecně v životě uvědomit, že sklidíte, co jste zaseli, takže se pokuste konat dobro, jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a uvidíte, že dobro se k vám vrátí.

V pracovní oblasti začnete něco, co bude mít už dopředu šanci na úspěch - může to být pohovor, který je příslibem skvělé kariéry nebo třeba nový projekt či studium.

Přeji vám do roku 2023 hodně zdraví, štěstí, lásky a vyplnění i těch nejtajnějších přání

Iva Aiesh

 

Předpověď od 19.12. do 25.12.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech začnete v nějaké životní oblasti znovu a to zcela spontánně. Můžete být na jedné straně otevření, můžete mít sklony k lehkomyslnosti, naivitě nebo hravosti díky dětskému způsobu uvažování. Na straně druhé můžete dojít k pokoře a moudrosti díky dlouhému a namáhavému hledání. Navenek budete vyjadřovat otevřenost, spontánní upřímnost, budete připravení přijímat nové zkušenosti a budete žít plně v přítomnosti. Toto období bude nabito obohacujícími zkušenostmi, které někdy budou okořeněné chaotickými situacemi. Jinými slovy se věci budou muset pořádně zamotat, aby vznikl nový řád. Zamyslete se v jednotlivých situacích nad tím, jestli se nechováte příliš jako blázni anebo zda nejste naopak příliš zdrženliví a zda do toho nemáte jít více po hlavě.

V milostné oblasti můžete pociťovat veselí a radost. Jen pozor na nespolehlivost a nezodpovědnost, které by vám mohly přinést za jistých okolností v budoucnosti komplikace. Obecně řečeno by mělo panovat v současném vztahu bujará nálada, kdy budete objevovat nové podoby svého protějšku a můžete si svého partnera pak o to více oblíbit. Nezadaným toto období slibuje setkání s novým protějškem ve smyslu flirtu (větší šance, že se tohle přihodí) nebo počátek pevného vztahu. Stávající vztah může být okořeněn příchodem dítěte.

V pracovní oblasti se posunete někam dál, získáte nové pracovní zkušenosti, i když jste doposud neměli možnost mít v této oblasti odborné znalosti. Důležitá bude vaše ochota ke vzdělávání se a minimální nebo žádné předsudky. Jen pozor na nezodpovědnost a pošetilost.

Po zdravotní stránce můžete pociťovat náhlé změny zdraví, vnitřní neklid a lehkou tělesnou nevolnost.

Přeji vám pohádkové Vánoce

Iva Aiesh

 

Předpověď od 12.12. do 18.12.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech budete možná bojovat s negativním myšlením - můžete mít pocit, že se vám vaše tajná přání nevyplní, můžete rezignovat, cítit se oslabeně. Avšak co je důležité - tato realita bude jen ve vaší hlavě a ve vašich myšlenkách. Ideální je více odpočívat, a to jak aktivně, tak pasivně, abyste znovu načerpali optimismus do žil. Uvědomte si, že vaše myšlenky vytváří vaši realitu. Zamyslete se taky nad tím, zda cíle, které jste si předsevzali, jsou reálné a zda vaše cesta, jenž jste si zvolili, je právě ta správná - nikdy není pozdě na změnu. Kromě toho můžete stát před lekcí v podobě setkání se s osobou, která řekne něco, co vás docela zraní. Můžete se dozvědět, že vás někdo pomlouvá nebo se dozvíte přímo ty lži, které o vás kolují. Pamatujte na to a zamyslete se spíš nad tím, co vám to má říct, než abyste se cítili sklíčeně a uchýlili se do ústraní. V některých situacích budete více ustupovat, a to třeba proto, abyste se vyhnuli nějakému střetu - otázka je, zda to bude vhodné.

V milostné oblasti se můžete vyhýbat pravdomluvnosti, abyste partnera nenahněvali. Může mezi vámi panovat nedůvěra (třeba k tomu bude důvod, pokud budete před sebou skrývat něco zásadního - např. nevěru) a mezi některými z vás se objeví generační problémy. Pamatujte si, že i tu platí, že díky negativnímu myšlení si budete přitahovat negativní události.

V pracovní oblasti se snažte věci neobcházet, i když vás k tomu může někdo nabádat. Raději pracujte poctivě, protože různé zkratky by se vám mohly vymstít. Snažte se vyhnout střetům s kolegy či klienty, pokud nějaké máte.

Přeji vám pohodové prosincové dny

Iva Aiesh

 

 

Předpověď od 5.12. do 11.12.2022

Milí čtenáři,

čeká vás docela klidné období, kdy budete mít šanci vyjít sami ze sebe, abyste si mohli užívat života. Jinými slovy si opustíte svou navyklou zónu bezpečí a zúčastníte se veřejného dění. Někteří z vás si najdou novou zálibu, která je bude po nějaký čas dostatečně naplňovat.

V milostné oblasti byste měli pociťovat jistotu a bezpečí a s protějškem (ať stávajícím nebo někým, kdo se o vás bude ucházet) bude zacházet otevřeně a s láskou. Jen se snažte nebýt až moc otevření, protože by se vám to mohlo v budoucnosti vymstít. S partnerem či rodinou byste měli něco společně podniknout, navázat nové kontakty a radovat se z každého dne.

V pracovní oblasti můžete zaznamenat slibné pracovní vyhlídky a také by při práci měla být zábava. Mnoho z vás by s radostí a potěšením mělo vykonávat svou práci. Někteří z vás opustí stávající práci a zažijí příval životní síly k vydání se na novou životní cestu.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

linka


Předpověď na listopad 2022

listopadMilí čtenáři,

čekají vás změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti.  Budete mít šanci využít možností, jenž se vám budou nabízet a mít hmatatelné výsledky svého snažení. Může to být jak zlepšení po finanční stránce, tak se může jednat i o duševní obohacení se. Důležité je mít se na pozoru, nic nezaspat a využít příležitost vedoucí k úspěchu. Důležité je, že výsledek bude trvalý a nezvratný.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. V oblasti vztahů mnohým z vás taky karty předpovídají, že když budete optimističtí, budete chtít vnitřně změnu stavu (bez naléhání, kdy už to bude), budete chtít najít spřízněnou duši, mělo by se toto setkání uskutečnit v následujícím období.

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti. Může se k vám dostat zajímavá příležitost, jenž by vás měla v něčem posunout kupředu a měli byste v tom vidět určitou hodnotu. Klidně se může jednat o zvýšení platbu, uznání od kolegů či šéfa. Někteří z vás najdou vnitřní spokojenost ve stávající práci či pracovním úkolu. Co je dobré a pozitivní pro toto období, tak je to, že když nebudete propadat pracovnímu pesimismu, měli byste najít něco, co vám udělá pracovně radost.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 28.11. do 4.12.2022

Milí čtenáři,

v těchto dnech budete mít možnost dospět k nějakému rozhodnutí či poznání. Důležité bude, abyste zapojili rozum, který leccos vyjasní nebo vás dokonce osvobodí z určitého zajetí. Nezapomeňte však vše danou záležitost vzít v úvahu jako celek a ne jen jako jeden dílek skládačky, protože byste mohli podcenit význam.

V milostné oblasti můžete mít nějaký důležitý rozhovor, který by vám měl leccos objasnit nebo vyřešit nějaký hluboce zakořeněný problém. Někomu to pomůže, jiný se zase rozhodne k jednání, které povede k rozchodu.

V práci dojdete díky určitému poznání k jednoznačnému rozhodnutí, na které jste možná již nějaký čas čekali. Můžete změnit svůj přístup, dostanete "čerstvý vítr do plachet" a dojde k významnému obratu, pokud to bude v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Někteří z vás se rozhodnout opustit svou stávající práci.

Přeji vám poklidný advent 

Iva Aiesh

 

Předpověď od 21.11. do 27.11.2022

Milí čtenáři,

je před vámi týden, kdy se budete muset něčem rozhodnout. Například byste mohli získat milostnou zkušenost, ale zároveň to nebude jen tak - budete v sobě muset učinit nějaké rozhodnutí - třeba se zřeknout dosavadních životních podmínek jako je jisté bydlení, svobodný život atp. Tím potvrdíte, že to myslíte vážně. Jestliže se budete muset rozhodovat v jiné oblasti (můžete uzavřít nějakou smlouvu), učiňte to bez hněvu a bez zadních vrátek.

V milostné oblasti to může velice silně zajiskřit s někým novým. Budete možná muset volit mezi partnery nebo mezi partnerem a kariérou, partnerem a dětmi atp.Ve stávajícím vztazích byste měli zaznamenat určitý posun. I ve stávajícím vztahu můžete nalézt štěstí. Nezapomínejte také na projevy lásky sami k sobě. Lásku nejen dávejte, ale také přijímejte.

V pracovní oblasti vám karty věstí taky možnost rozhodování se. Dávejte si pozor na to, abyste ukvapeně neukončili stávající zaměstnání a nevstoupili někam, kde to po čase bude to samé. Také se můžete rozhodnout změnit přístup ve stávající pracovní činnost a věnovat se současné práci zcela a jednoznačně.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 14.11. do 20.11.2022

Milí čtenáři,

máte před sebou docela optimistický týden, kdy pro mnohé z vás skončí nějaké životní zkoušky (může to být i zkouška ve škole či práci), a to úspěchem. Nabudete nové zkušenosti a posunete se do nové fáze, která bude na vyšší úrovni.

V milostné oblasti byste měli změnit svůj postoj. Znamená to, že někteří z vás, jenž jsou single, si přestanou užívat volnosti a budou chtít mít trvalý partnerský vztah. Ti z vás, jenž jsou ve svazku, by se měli posunout ve vztahu o úroveň výš, i když v minulosti byla nějaká ta krize nebo nesrovnalost - jinými slovy vztah by se měl stabilizovat a porůst, a to díky zkušenostem právě z doby krize. Takže negativní zkušenosti (životní lekce) vám pomůžou v budoucnosti, abyste mohli postupovat ve škole života a uspěli v ní.

V pracovní oblasti se mnohým z vás rýsuje nějaká změna - může to být nová práce nebo třeba povýšení. Měli byste ke své práci sami od sebe přistupovat zodpovědněji. Někteří z vás úspěšně složí zkoušky v práci a taky se jim dostane uznání

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 7.11 do 13.11.2022

Milí čtenáři,
tento týden by měl být především o pocitu jistoty a bezpečí s tím, že si budete relativně jistí, že nepodléháte žádnému klamu a iluzi. Atmosféra by měla být přátelská, vztahy s lidmi kolem by měly být dobré. Mnoho z vás bude prožívat štěstí a vděčnost vůči okolí.

V milostné oblasti budete mít pocit, že je o vás dobře postaráno. Potíže, které pramení z minulosti, by se měly rozplynout - tzn. krize nejspíše pomine. Místo toho by měla přijít radost a spokojenost, samozřejmě, že se najde někdo, kdo může být dlouhodobě, protože to tak prostě má v sobě nastavené. Mnoho z vás však bude prožívat láskyplné období. Nezadaným karty slibují příchod někoho nového, byť to bude jen přátelství, ale někdo nový se na obzoru zjeví.

V práci, pokud do ní půjdete, byste měli prožívat dobré vztahy, i vy sami budete vůči okolí milí a příjemní. Někteří z vás získají nové kontakty, které do budoucna budou znamenat pracovní posun.

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 31.10. do 6.11.2022

Milí čtenáři,

předchozí týdny byly pro některé z vás velice namáhavé, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování cílů, které jsou zároveň i reálné. Dostali jste se totiž do určitého bodu, který umožňuje přemýšlení a plánování budoucnosti.

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

linka
 
    
Předpověď na říjen 2022

rijen

Milí čtenáři,

říjen by měl být především o pocitu jistoty a bezpečí s tím, že si budete relativně jistí, že nepodléháte žádnému klamu a iluzi. Někteří z vás budou mít snahu nechávat si vše pro sebe - lidově řečeno "hrabat pod sebe". Měli byste však v tomto případě vědět, že tento postoj není úplně vhodný, protože tím ukazujete na vaše lpění na přítomnosti, což se může obrátit proti vám třeba v podobě nutných výdajů. Trošku v mysli povolte. Atmosféra by měla být přátelská, vztahy s lidmi kolem by měly být dobré. Mnoho z vás bude prožívat štěstí a vděčnost vůči okolí. 

V milostné oblasti budete mít pocit, že je o vás dobře postaráno. Potíže, které pramení z minulosti, by se měly rozplynout - tzn. krize, kterou procházíte, tak nejspíše pomine. Místo toho by měla přijít radost, spokojenost a láskyplné období. Nezadaným karty slibují příchod někoho nového, byť to bude jen přátelství, ale někdo nový se na obzoru zjeví. Když se někdo nebude chtít objevit v dobu, kdy po tom budete toužit, můžete následně prožívat obavy z budoucí samoty, sami sebe se můžete snažit vtěsnat do zbytečného strachu. Jak to tak bývá - když si člověk předem přehrává nějaké situace, jak se budou vyvíjet, tak se to stejně odehraje úplně jinak, takže nemá cenu s tím ztrácet čas a obávat se něčeho, co stejně v nejbližší době ani nenastane. Nemá cenu na někom lpět, omezovat jeho osobní svobodu, chtít mí zajištěnou budoucnost a vlastně si i kazit přítomnost, která by mohla být šťastná. Jestli se vás to týká, přepněte v hlavě na "jiný program".

V práci, pokud do ní půjdete, byste měli prožívat dobré vztahy, i vy sami budete vůči okolí milí a příjemní. Někteří z vás získají nové kontakty, které do budoucna budou znamenat pracovní posun. Někteří z vás můžou možná ustrnout na svém stávajícím místě. Můžete zbytečně lpět na tom, na jakém pracovním postu se nacházíte. Můžete mít své jasné představy a nebudete přijímat, že je možná na čase vydat se jiným směrem. Přemýšleli jste někdy nad tím, že povýšení nenastane, pokud půjdete po stejné cestě? Ne? Zapřemýšlejte nad tím, co je na čase změnit.

Přeji vám krásný barevný podzim

Iva Aiesh

 

Předpověď od 24.10. do 30.10.2022

Milí čtenáři,
v tomto období máte šanci využít možností, jenž se vám budou nabízet a mít hmatatelné výsledky svého snažení. Může to být jak zlepšení po finanční stránce, tak se může jednat i o duševní obohacení se. Důležité je mít se na pozoru, nic nezaspat a využít příležitost vedoucí k úspěchu. Důležité je, že výsledek bude trvalý a nezvratný.

V oblasti vztahů mnohým z vás karty předpovídají, že když budete optimističtí, budete chtít vnitřně změnu stavu (bez naléhání, kdy už to bude), budete chtít najít spřízněnou duši, mělo by se toto setkání uskutečnit v následujících dnech. Jestli už partnera máte, mělo by se vám podařit zlepšit vztah, samozřejmě za předpokladu snahy.

Po pracovní stránce se k vám může dostat zajímavá příležitost, jenž by vás měla v něčem posunout kupředu a měli byste v tom vidět určitou hodnotu. Klidně se může jednat o zvýšení platbu, uznání od kolegů či šéfa. Někteří z vás najdou vnitřní spokojenost ve stávající práci či pracovním úkolu. Co je dobré a pozitivní pro tento týden, tak je to, že když nebudete propadat pracovnímu pesimismu, měli byste najít něco, co vám udělá pracovně radost.

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 17.10. do 23.10.2022

Milí čtenáři,

čeká vás týden plný výzev, abyste prokázali svou odvahu a odhodlání. Dalo by se to charakterizovat jako "kdo z koho". Neskládejte dopředu zbraně, ale pokuste se v těchto zkouškách co nejlépe obstát. Nebude to o tom, že by vás to mělo nějak zničit, ale měli byste si s někým poměřovat své síly. Ukáže vám to, jaké máte schopnosti, takže se nevyhýbejte těmto zkušenostem a běžte ven mezi lidi.

V milostné oblasti můžete prožít láskyplné spojení, kdy se občas na povrch vydere i bojovnost. U některých z vás to bude i intenzivní výměna názorů, abyste vyřešili nějakou konkrétní věc. Může se stát, že bez třenic ani váš vztah není schopen přežít, prostě je to takový "denní chleba" vašeho svazku.

V práci pravděpodobně dostanete novou výzvu, kterou byste měli při troše snahy zvládnout. Klidně to může být nabídka, která vám vyrazí dech. Samozřejmě i tu může přijít na přetřeš otázka mezilidských vztahu a prokázání síly a odhodlání. Berte raději výzvy tohoto týdne sportovně než se zarputilostí.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 10.10. do 16.10.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu vás bude provázet především větší sebedůvěra, podnikavost a silná vůle než kdy jindy. Můžete mít velkou touhu užívat si života více než kdy jindy.

V milostné oblasti vám budou do života přicházet nové zkušenosti. Tak, jak vás může provázet životem plachost, když vás někdo osloví, tak teď tomu může být přesně naopak - nebudete se bát nových kontaktů a setkání. I současný partnerský vztah, jestliže nějaký máte, byl měl docela dost ožít a vy sami se můžete postavit na úroveň vašeho protějšku, jenž se snažil být nad vámi.

V práci budete více samostatní a budete se chovat velmi zodpovědně. Budete mít snahu se více domluvit, převzít důležité úkoly do svých rukou a ukázat, že na jejich splnění máte požadované kompetence.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 3.10. do 9.10.2022

Milí čtenáři,

čeká vás týden ve znamení odporu proti určité situaci nebo nějaké zkušenosti, kdy si budete připadat ohroženě. Přitom byste měli mít na paměti, že vám nebude hrozit skutečné nebezpečí, ale budou se vám v myšlenkách vracet vzpomínky na minulost, které byla bolestná. Budete nejspíš více uzavření do sebe, chladní, nebudete moc chtít jít cestou, která by vám měla přinést nové zkušenosti. Důležité poselství pro toto období je to, abyste se rozloučili s minulostí a to tím, že si prožijete danou zkušenost až do konce a nebudete před ní utíkat. 

V milostné oblasti můžete prožívat obavy z nového zranění nebo taky strachy z otevření starých zranění. Můžete si vytvářet ochranný krunýř, kterým si budete obklopovat své nitro, aby se vás nikdo a nic nemohlo dotknout a ublížit vám - paradoxně k sobě pak nepřipustíte ani to dobré, co by vás posunulo dál. Můžete bojovat díky uzavřenosti s vnitřním zahořknutím, pocitem opuštěnosti a zarmoucení. Měli byste vědět, že to, čemu se můžete snažit vyhýbat, vám žádné skutečné nebezpečí ani nemusí přinést.

V pracovní oblasti byste mohli bojovat s odporem proti změnám, daným úkolům nebo čemukoliv, co by se vám pracovně mohlo nějak dotknout. Někteří z vás si budou ze strany nadřízených, spolupracovníků připadat ohroženi. Můžete mít obavy o práci samotnou. Je dobré začít vnímat, že zdánlivá překážka stojí mimo vaši úroveň a vás se nedotkne, protože to může být vzpomínka na nějaký nezdar, kdy podmínky byli jiné a i vy sami jste byli jinými lidmi. Překonejte svou nesmělost a tím i to, co před vámi stojí.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 linka

    
Předpověď na září 2022

Milí čtenáři,

zarizáří se zdá být podle karet docela optimistické. Pro mnohé z vás skončí nějaké životní zkoušky (může to být i zkouška ve škole či práci), a to úspěchem. Nabudete nové zkušenosti a posunete se do nové fáze, která bude na vyšší úrovni. Budete mít taky snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.

V milostné oblasti byste měli změnit svůj postoj. Znamená to, že někteří z vás, jenž jsou single, si přestanou užívat volnosti a budou chtít mít trvalý partnerský vztah. Ti z vás, jenž jsou ve svazku, by se měli posunout ve vztahu o úroveň výš, i když v minulosti byla nějaká ta krize nebo nesrovnalost - jinými slovy vztah by se měl stabilizovat a porůst, a to díky zkušenostem právě z doby krize. Takže negativní zkušenosti (životní lekce) vám pomůžou v budoucnosti, abyste mohli postupovat ve škole života a uspěli v ní. Může se vám dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.

V pracovní oblasti se mnohým z vás rýsuje nějaká změna - může to být nová práce nebo třeba povýšení. Měli byste ke své práci sami od sebe přistupovat zodpovědněji. Někteří z vás úspěšně složí zkoušky v práci a taky se jim dostane uznání. Měly by se vám vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.

Přeji vám mnoho úspěchů do dalších dnů

Iva Aiesh

 

Předpověď od 26.9. do 2.10.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu vás bude provázet bystrost, rychlé chápání, vtipný rozum, což vám do života přinese mnoho myšlenek, duchaplnost, mnohostrannost, ale na druhou stranu v negativním slova smyslu i ironii, lstivost a může se objevit i jakási prohnanost. Díky těmto vlohám pak můžete rozpoznat, vyvodit nebo pozorovat problémy ze všech stran a pak je následně budete i řešit. Jestliže nabudou tyto síly převahy, můžete se chovat citově chladně, kousavě nebo můžete používat cynickou kritiku či dvojsmyslnost. 

V milostné oblasti můžete mít snahu k udržování si odstupu, může vám to pomoci v překonávání vzorců chování a vést tak k uzdravení, což je rozhodně dobře. Jestliže vás ale bude spoutávat jakási závislost nebo téměř neřešitelné zápletky, může být dělící řez soudného rozumu bolestivý, ale zároveň blahodárný, takže stojí za to, abyste situaci začali řešit.

V pracovní oblasti budete obdarováni důvtipem, snadným navazováním kontaktů a duševní čilostí. K zadaným úkolům budete přistupovat obratně, takticky a budete přizpůsobiví. Se spolupracovníky, nadřízenými nebo třeba obchodními partnery či zákazníky budete zacházet duchapřítomně a roztomile. Jen se pokuste vyvarovat přehánění, ledově chladné rafinovanosti či chytráctví. 

Přeji vám pěkné podzimní dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 19.9. do 25.9.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se snažte nejednat ukvapeně. Mnohokrát budete stát před situací, kde bude svádět boj rozum s citem. Je otázka, kdo by měl vyhrát. Důležité je však zachovat si chladnou hlavu a nejednat ukvapeně, protože byste mohli mnohokrát utrpět nějakou bolestnou zkušenost. Nebojte se hned toho, co vás čeká. Může to být třeba situace, který se díky silou rozumu osvobodíte z nějaké situace, která by vás jinak někdy v budoucnosti pěkně potrápila - v ten okamžik, kdy to budete řešit, tak to nemusí být snadné, ale výsledek bude stát za to.

V milostné oblasti můžete očekávat nějaké starosti - někdo vás může urážet, třeba vás i zklamat, v některých případech nastane rozchod. Pokud se vám tohle stane, tak se netrapte, ale pokuste se z toho, co se vám děje, osvobodit. Pokud vztah skutečně skončí, berte to pokud možno s nadhledem a uvědomte si, že skončilo něco, co vám hodně ubíralo sílu.

V pracovní oblasti dojdete k nějakému rozhodnutí. Můžete klidně převzít nějaký úkol, práci, která se však bude příčit tomu, co uvnitř sebe cítíte. Příkladem může být to, že pokud jste na vedoucí pozici, budete třeba nějak nuceni kritizovat nebo vyhodit z práce člověka, kterého si vážíte. Snažte se v tyto dny svou práci odvádět zodpovědně, protože se na vás někdo může zaměřit. Když byste se dostatečně nesnažili, sklidili byste nemilé hodnocení a popřípadě by vás propustili z práce.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 12.9. do 18.9.2022

Milí čtenáři,

čeká vás docela klidné období, kdy budete mít šanci vyjít sami ze sebe, abyste si mohli užívat života. Jinými slovy si opustíte svou navyklou zónu bezpečí a zúčastníte se veřejného dění. Někteří z vás si najdou novou zálibu, která je bude po nějaký čas dostatečně naplňovat.

V milostné oblasti byste měli pociťovat jistotu a bezpečí a s protějškem (ať stávajícím nebo někým, kdo se o vás bude ucházet) bude zacházet otevřeně a s láskou. Jen se snažte nebýt až moc otevření, protože by se vám to mohlo v budoucnosti vymstít. S partnerem či rodinou byste měli něco společně podniknout, navázat nové kontakty a radovat se z každého dne.

V pracovní oblasti můžete zaznamenat slibné pracovní vyhlídky a také by při práci měla být zábava. Mnoho z vás by s radostí a potěšením mělo vykonávat svou práci. Někteří z vás opustí stávající práci a zažijí příval životní síly k vydání se na novou životní cestu.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 5.9. do 11.9.2022

Milí čtenáři,
čeká vás velice pozitivní týden, který by měl být protkán úspěchem, uznáním, radostí, spokojeností a v některých případech i určitým zadostiučiněním. Můžete obdržet dobrou zprávu, která vám zpříjemní další dny. Má rozhodně cenu snažit se každý den, protože úspěch se dostaví, ale většinou ve chvíli, kdy to člověk nečeká.

V milostné oblasti vás může čekat nějaké pěkné, nepředvidatelné překvapení (pěkný zážitek), a to ať v současném vztahu nebo v nově vznikajícím. Jestli řešíte ve vztahu nějaký problém, mělo by se vám podařit s tím pohnout nebo jej přímo vyřešit.

V pracovní oblasti na vás čeká nějaký úspěch, nepolevujte proto ve svém snažení (klidně to můžou být úspěšně složené zkoušky). Nemusí se však taky týkat současného zaměstnání, klidně to může být úspěch při hledání nové práce ve formě pohovoru.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 29.8. do 4.9.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete pociťovat melancholickou náladu, můžou se vám vybavovat vzpomínky, které vám budou vyvolávat smutek na duši nebo vás můžou trápit věci, které nemusí být snadné změnit. Celé to bude založené na tom, že jste na něčem lpěli a přišli jste o to nebo se situace vyvíjí jinak, než byste chtěli - toto je i charakteristické pro situace, kdy člověk na něčem visí. Jestli jste smutní, trápí se, uvědomte si, že v tom nejste úplně sami, jsou tu lidé, kteří by vám rádi pomohli, ale vy jejich pomocnou ruku buď přehlížíte nebo přímo odmítáte. I když se může zdát, že vás nic pěkného nečeká, tak opak je pravdou - v průběhu týdne se věci vyvinou k lepšímu, takže ve smutku nezůstávejte příliš dlouho, je to prostě zbytečné.

V milostné oblasti budou někteří z vás zklamání z člověka, kterého si vzali do hledáčku. Jestli to bude znamenat úplný konec, bylo by dobré uvědomit si, jak jste k tomu konci sami přispěli - vina nebývá pouze na jedné straně. Pokud vztah ztroskotal, mohlo to být způsobeno rutinou, nudou ve vztahu. Když si začnete uvědomovat, co je nebo nebylo ve vztahu špatně, tak se s největší pravděpodobností situace již nezopakuje.

V pracovní oblasti se můžete cítit nějakým způsobem rozčarováni nebo můžete prožívat zklamání z nějakého projektu či pracovní nabídky. Může to být taky o tom, že se vám nepodaří složit nějakou zkoušku nebo že pracovní nabídka či obchod nevyjde. Zkoumejte, čím to bylo, že se takto stalo. Chtěli jste to opravdu ve svém nitru nebo byla vaše příprava dostatečná? Odpověď sice může znít "ano" nebo "samozřejmě", ale vaše podvědomí může mluvit jinak. Mohlo to být způsobeno taky lehkovážným nebo laxním přístupem. Jestliže tahle situace ve vašem životě nastane, poučte se z ní a přistupujte ke své práci jinak.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

linka  

Předpověď na srpen 2022

srpen_prani

Milí čtenáři,
mám pro vás docela slibnou předpověď. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás v srpnu také zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství. čeká vás konec určitého období, rozloučení se s něčím a uvolnění. S největší pravděpodobností se bude jednat o předčasný nebo dokonce násilný konec určité situace. S tím bude zřejmě pak souviset těžší životní zkušenosti. Váš rozum bude schopný učinit rozhodný závěr. Takto se mohou ukončit životně důležité zkušenosti, které vás nějak obohatí nebo nepříjemné situace, špatné zvyky, návyky, tísnivé nebo útrpné období. Můžete prožívat jak tíhu tak i ulehčení - vyplyne to prostě ze souvislosti. 

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní. Někteří z vás můžou ukončit složitý, nepříjemný vztah. Také v sobě můžete silou rozumu umrtvit city, obklopit se ochranným valem a nikoho k sobě nemusíte pustit na určité období.

V pracovní oblasti by mohlo dojít k ukončení nějaké činnosti - mělo by se jednat o částečně vědomé a částečně náhlé ukončení činnosti, místa nebo určitého úkolu. Můžete to znamenat orientaci jiným směrem, ale zároveň by mělo svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.

Přeji vám mnoho úspěchů do dalších dnů

Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.8. do 28.8.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech vás může ovládat touha pomáhat druhým a také být k druhým velkorysí. Na oplátku se vám může dostávat to samé. Ať tak či tak, mělo by být vše dobře promyšlené. Na některé z vás taky čeká pěkná odměna či zajímavý projekt. Můžete inspirovat druhé beze strachu, že by vám vaše nápady někdo mohl ukrást. Celkově by to měl být klidný týden.

V milostné oblasti můžete očekávat vzájemnou oporu a toleranci, ale taky patřičný osobní prostor. V těžších situacích by vám partner měl dodávat odvahu, ale může se stát, že víc budete oporou vy jemu než on vám.

V pracovní oblasti by měla přijít pozitivní změna v podobě pocitu opory ze strany zaměstnavatele, měly by se vám taky vyplnit nějaké plány. Vaše dobré nápady by taky měly padnout na úrodnou půdu - měly by se dostat ke správným lidem a postupem času by mělo dojít k jejich realizaci.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 15.8. do 21.8.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se v sobě snažte najít harmonii, rovnováhu, také více zapojujte svou intuici k uvědomění si určitých hranic, aby nevznikaly zbytečná nedorozumění. Myslete na sebe sama, protože když budete mít k sobě kladný vztah, dokážete žít v souladu se svým okolím.

V milostné oblasti byste měli prožívat docela pohodové období bez zbytečných hádek. Můžete taky vnitřně hodně toužit po klidu a míru. Do života vám může vstoupit osoba, se kterou budete delší dobu přátelé, ale pokud nastolíte trpělivost, nebudete naléhat, tak je šance, že by z toho mohl vzejít hluboký cit.

V práci budete plnit zadané úkoly svědomitě a s poklidem. Pracovní atmosféra by měla být přátelská a také pracovní rytmus by měl být konstantní bez střídání období nečinnosti a hektického období. Vše vyřešíte bez stresu a zbytečného napětí.

Zdravotně byste mohli mít přetížená játra, oslabené ledviny nebo také budete mít přetížený nervový systém a srdce. Myslete více na sebe.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 8.8. do 14.8.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou docela optimistický týden, kdy pro mnohé z vás skončí nějaké životní zkoušky (může to být i zkouška ve škole či práci), a to úspěchem. Nabudete nové zkušenosti a posunete se do nové fáze, která bude na vyšší úrovni.

V milostné oblasti byste měli změnit svůj postoj. Znamená to, že někteří z vás, jenž jsou single, si přestanou užívat volnosti a budou chtít mít trvalý partnerský vztah. Ti z vás, jenž jsou ve svazku, by se měli posunout ve vztahu o úroveň výš, i když v minulosti byla nějaká ta krize nebo nesrovnalost - jinými slovy vztah by se měl stabilizovat a porůst, a to díky zkušenostem právě z doby krize. Takže negativní zkušenosti (životní lekce) vám pomůžou v budoucnosti, abyste mohli postupovat ve škole života a uspěli v ní.

V pracovní oblasti se mnohým z vás rýsuje nějaká změna - může to být nová práce nebo třeba povýšení. Měli byste ke své práci sami od sebe přistupovat zodpovědněji. Někteří z vás úspěšně složí zkoušky v práci a taky se jim dostane uznání.

Přeji vám pěkný týden

Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 1.8. do 7.8.2022

Milí čtenáři,

v těchto dnech se můžete snažit dojít k nějakému výsledku a budete hodně prosazovat svou inteligenci, avšak nebude to pro mnohé z vás snadné, protože vás budou provázet již předem pochybnosti. Taky se k tomu přidají i výčitky svědomí, protože jste před tím neuposlechli v něčem hlas svého srdce a pokračovali tou strastiplnější cestou. Rozhodně se z toho ale nesnažte hroutit, berte to jako výzvu, ať se děje co chce, kterou zvládnete.

V milostné oblasti vás může provázet určitá skepse, neochota nebo i nemožnost rozhodnout se. Tím si však budete až možná zbytečně šlapat v lásce po štěstí, protože se bude oslabovat důvěra v lepší budoucnost nebo partnerská důvěra a taky city. Pokuste se něco změnit a nejděte slepě za trápením.

V pracovní oblasti vás může opouštět chuť věřit vlastní intuici a taky vás bude provázet jakási nejistota. Samozřejmě i tu dojdete k novému poznání, ale důležité je právě to poznání v životních lekcích hledat a nevidět hned všechno černě.

Přeji vám pěkný týden

Ing. Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na červenec 2022

cerven_prani

Milí čtenáři,

červenec by měl být v duchu rozhýbání se určitých věcí. Mnozí z vás se vydají vlastní cestou a nebudou chtít být ovládání okolím, protože touha po svobodě, uplatnění se, ctižádost budou hnacími silami. Nebudete nějak zvlášť řešit, jestli selžete, protože budete ochotni přijmout dané riziko. Jen mějte na paměti, že opatrnosti není nikdy nazbyt a je co se učit. Mnoho z vás bude více fyzicky v pohybu (ve smyslu cestování) než jak tomu bylo za poslední dobu. Můžete  taky očekávat, že budete stát před závistivci, konkurenty, kteří budou proti vám v určité přesile (půjde hlavně o zásah do vašeho soukromí nebo o ohrožení vašich cílů). I když vás to třeba teď vylekalo, vše by mělo dopadnout docela dobře, protože budete bojovat z výhodné pozice. Využijte obratnosti, bdělosti, abyste se nepřipravili o tuto výhodnou pozici.

V milostné oblasti můžete lehkovážně začít nějakou novou životní etapu - buď ve stávajícím vztahu, kde můžete zafoukat "čerstvý vítr do plachet" nebo potkáte novou osobu, se kterou budete chtít prožít velkou lásku, ale je otázkou, zda i ona to bude mít stejně. Prostě očekávejte rozruch. Váš stávající vztah může být nějakým způsobem ohrožen klidně díky vzájemnému konfliktu, často se stává, že to bude způsobeno zásahem třetí osoby, která vztah narušila. Jestli jste v situaci, že máte o někoho zájem, může to být signál k opatrnosti a taky zpráva ve smyslu, že se o danou osobu neucházíte sami a vaši konkurenti jsou velmi žárliví. Vše můžete ustát bez problémů, pokud to budete brát vážně a využijete svou chytrost.

V pracovní oblasti můžete chtít být více samostatní než dříve a mnoho z vás se podle toho tak i bude chovat. Budete mít chuť více riskovat, budete více odhodlaní ve splnění svých cílů. Měli byste být na správné cestě, ale nezapomínejte, že byste se měli vyhnout bezohlednosti a přeceňování vlastních sil. Taky budete pociťovat konkurenční boj. Může to být ve smyslu ucházení se o nějaké místo, které by vaši protivníci rádi obsadili. Ve stávajícím zaměstnání můžete být vystaveni obhajování své pověsti či svého postoje. Klidně to povede tak daleko, že proti vám budou stát lidé, jenž se vás budou snažit ze stávajícího postu sesadit. Opět i tu platí, že vaše pozice nebude ohrožená, pokud nebudete lehkovážní a budete vše brát zodpovědně.

Přeji vám úžasný červenec

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 25.7. do 31.7.2022

Milí čtenáři,

čeká vás konec určitého období, rozloučení se s něčím a uvolnění. S největší pravděpodobností se bude jednat o předčasný nebo dokonce násilný konec určité situace. S tím bude zřejmě pak souviset těžší životní zkušenosti. Váš rozum bude schopný učinit rozhodný závěr. Takto se mohou ukončit životně důležité zkušenosti, které vás nějak obohatí nebo nepříjemné situace, špatné zvyky, návyky, tísnivé nebo útrpné období. Můžete prožívat jak tíhu tak i ulehčení - vyplyne to prostě ze souvislosti. 

V milostné oblasti můžete ukončit složitý, nepříjemný vztah. Také v sobě můžete silou rozumu umrtvit city, obklopit se ochranným valem a nikoho k sobě nemusíte pustit na určité období.

V pracovní oblasti by mohlo dojít k ukončení nějaké činnosti - mělo by se jednat o částečně vědomé a částečně náhlé ukončení činnosti, místa nebo určitého úkolu. Můžete to znamenat orientaci jiným směrem.

Přeji vám jen to dobré

Iva Aiesh

 

Předpověď od 18.7. do 24.7.2022

Milí čtenáři,
čeká vás nějaký úspěch, vítězství či uznání. K tomu se bude vázat radost, spokojenost a pocit zadostiučinění. V běžném denním životě se bude nejspíš jednat o dobrou zprávu. Jinými slovy bude vaše snažení korunováno úspěchem. Někdy se taky úspěch může dostavit sám bez velkého úsilí.

V milostné oblasti na vás čeká nějaký šťastný zážitek. Může to být počátek pěkného vztahu nebo hezké období v současném vztahu. Podaří se vám vyřešit nějaký problém, který se váže k nějaké osobě nebo komplikovanou záležitost zakotvenou v daném vztahu. Dostanete potěšitelnou zprávu nebo budete mít očekávaný hovor.

V pracovní oblasti se můžete dočkat nějakého uznání a úspěchu. Vaše výkony budou odměněny. Taky se vám může podařit složit zkoušky, pokud se na nějaké chystáte. Pokud budete někde veřejně vystupovat, měli byste sklidit velký potlesk. Jestli usilujete o pracovní změnu, měli byste dostat zajímavou pracovní nabídku nebo vám bude nabídnuto povýšení. 

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.7. do 17.7.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se v sobě snažte najít harmonii, rovnováhu, také více zapojujte svou intuici k uvědomění si určitých hranic, aby nevznikaly zbytečná nedorozumění. Myslete na sebe sama, protože když budete mít k sobě kladný vztah, dokážete žít v souladu se svým okolím.

V milostné oblasti byste měli prožívat docela pohodové období bez zbytečných hádek. Můžete taky vnitřně hodně toužit po klidu a míru. Do života vám může vstoupit osoba, se kterou budete delší dobu přátelé, ale pokud nastolíte trpělivost, nebudete naléhat, tak je šance, že by z toho mohl vzejít hluboký cit.

V práci budete plnit zadané úkoly svědomitě a s poklidem. Pracovní atmosféra by měla být přátelská a také pracovní rytmus by měl být konstantní bez střídání období nečinnosti a hektického období. Vše vyřešíte bez stresu a zbytečného napětí.

Zdravotně byste mohli mít přetížená játra, oslabené ledviny nebo také budete mít přetížený nervový systém a srdce. Myslete více na sebe.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh
 

Předpověď od 4.7. do 10.7.2022

Milí čtenáři, v nadcházejícím týdnu se zaměřte na to, co komu říkáte, protože byste mohli vyzradit něco, co by vám pak mohlo zbytečně zkomplikovat život. Lidé by vás mohli pomlouvat, řešit věci, do kterých jim nic není. Také vás karty před tím, abyste neučinili v životě chybná rozhodnutí. Mnoho z vás bude prožívat nějakou nejistotu, pocit zmatení. Obecně byste mohli být hodně přecitlivělí, mít výkyvy nálad, proto pokud to bude možné, odpočívejte.

V milostné oblasti se pokuste stát pevně nohama na zemi a vyhýbejte se idealizacím partnera či milostného života, protože by vám to přineslo jen zbytečné zklamání. Někteří z vás budou podléhat žárlivosti (na osoby stejného pohlaví nebo kamarády partnera či partnerky popřípadě volnočasové aktivity) a citovému vydírání - myslete na to a spíše se tomu vyhněte.

V pracovní oblasti vás karty varují, abyste se na náplň práce pořádně zaměřili a nechybovali. Taky můžete zjistit loajálnost kolegů a jejich pravou povahu - může totiž dojít na překážky z jejich strany a pomluvy.

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh 

 

Předpověď od 27.6. do 3.7.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, kdy budete mít buď pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím tak učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte.

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit nebo můžete s partnerem bydlet, ale vztah není naplněn. Měli byste se zamyslet nad tím, o čem je tato lekce a pokusit se ji pochopit a úspěšně završit.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Po zdravotní stránce si chraňte trávicí systém.

Přeji vám poklidné dny

Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na červen 2022

cerven_prani

Milí čtenáři,
čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti. Bude na vás, jak se k tomu postavíte, zda budete plni vzrušení a zda budete zvědaví na to, co vás čeká nebo zda vás bude obklopovat strach z toho, co se bude dít. Nemusí se vždy jednat o hmatatelnou změnu, může to být třeba jen změna postoje nebo setkání se s jinou kulturou, která vás ovlivní.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností. Obecně se dá říct, že se vzdáte nějakého známého stavu, abyste začali budovat nový stav a pustili se do neznáma. 

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Přeji vám mnoho zdaru na vašich cestách

Iva Aiesh

 

Předpověď od 20.6. do 26.6.2022

Milí čtenáři,
čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, jenž může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností.

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Po zdravotní stránce by měly nastat náhlé změny. Dávejte si pozor na kosti.

Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, prostory, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech. Pracuji i s klienty, kteří žijí v zahraničí.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 13.6. do 19.6.2022

Milí čtenáři,
tak to vypadá, že se nějaké záležitosti brzo už rozhýbou, což si myslím, že je dost dobré. Mnozí z vás se vydají vlastní cestou a nebudou chtít být ovládání okolím, protože touha po svobodě, uplatnění se, ctižádost budou hnacími silami. Nebudete nějak zvlášť řešit, jestli selžete, protože budete ochotni přijmout dané riziko. Jen mějte na paměti, že opatrnosti není nikdy nazbyt a je co se učit. Mnoho z vás bude více fyzicky v pohybu (ve smyslu cestování) než jak tomu bylo za poslední dobu.

V milostné oblasti můžete lehkovážně začít nějakou novou životní etapu - buď ve stávajícím vztahu, kde můžete zafoukat "čerstvý vítr do plachet" nebo potkáte novou osobu, se kterou budete chtít prožít velkou lásku, ale je otázkou, zda i ona to bude mít stejně.

V pracovní oblasti můžete chtít být více samostatní než dříve a mnoho z vás se podle toho tak i bude chovat. Budete mít chuť více riskovat, budete více odhodlaní ve splnění svých cílů. Měli byste být na správné cestě, ale nezapomínejte, že byste se měli vyhnout bezohlednosti a přeceňování vlastních sil.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 6.6. do 12.6.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, který bude obnášet především to, že se vám z okolí bude vracet vaše předchozí chování, a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Když se budete chovat poctivě a dobrým záměrem, bude vaše snažení patřičně odměněno. Když raději budete využívat kalkul a nebudete zcela upřímní, dostane se vám negativní odezvy. Prostě berte to tak, že se máte chovat co nejlépe, protože velice rychle dostanete odezvu nazpět, takže ať je pro vás co nejlepší.

V milostné oblasti budete sklízet ovoce své práce, proto na to pamatujte a pokuste se k partnerovi přistupovat s čistým záměrem a rovnoprávně. Některým z vás se podaří dát určité věci do pořádku a nic pak nebude bránit harmonickému partnerství. Pokud jste nezadaní, hledáte nový "objev" a nikdo vhodný není na obzoru, tak se zamyslete nad tím, zda lidé, které potkáváte právě neodráží to, co se ve vašem podvědomí odehrává - např. nepřipravenost na pevný vztah.

V pracovní oblasti byste si mohli udělat jasno ve svých cílech a přesvědčeních a to vás pak posune k dalšímu vhodnému postupu. Na některé z vás čeká nepříjemné překvapení, protože můžete očekávat, že s vámi budou jednat pěkně, férově atp., ale opak bude pravdou, jestli vy sami budete v něčem klamat. Takže jinými slovy řečeno - snažte se a budete po zásluze odměnění a to třeba i prostřednictvím mimořádné odměny.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 30.5. do 5.6.2022

Milí čtenáři,
blíží se k vám nějaká událost, dalo by se říct, že to přijde daleko rychleji, než vlastně čekáte. Náznaky, že je to na cestě, už dostáváte, akorát jste to zatím nevypozorovali. Mělo by se jednat o dobré zprávy, skvělé zkušenosti a události, takže se vyloženě ničeho nemusíte bát.

V milostné oblasti byste měli zažít nějaké oživení a příval nové energie - ať už ve stávajícím vztahu nebo pokud toužíte po změně stereotypu, může vám do života vstoupit zajímavá osoba, která vám přinese radost do života a taky vám díky ní může začít nový vztah. Pozor však na unáhlená rozhodnutí, protože by vám to mohlo přinést tvrdé zkušenosti.

V pracovní oblasti se velice brzy naplní vaše očekávání, ale možná i jakési obavy. Vlastně tato předpověď je náznakem toho, že proces změn pravděpodobně již započal a brzy by mělo dojít k jeho dokončení, i když jste asi očekávali pozdější čas. Nemyslím to však negativně - právě naopak měli byste sklízet úspěch ve svých aktivitách, můžete velice rychle klidně najít novou práci nebo uzavřít výborný obchod či pracovní smlouvu.

Jestli potřebujete poradit s vyřešením nějakých dilemat nebo byste rádi očistili duši, karmu, kontaktujte mě a domluvíme se na podrobnostech. Pracuji i s klienty, kteří žijí v zahraničí. 

Přeji vám mnoho úspěchu na vašich cestách

Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015  

Předpověď na květen 2022

kveten_prani

Milí čtenáři,

tento měsíc se vám může zdát, že jste se v něčem zasekli a jen tak se nejde pohnout dál. Může se to projevit krátkodobou nemocí. Možná je to proto, že je vám "shora" napovězeno, že máte změnit úhel pohledu na svět kolem. 

V milostné oblasti si to můžete svým přístupem zbytečně komplikovat. Buď se budete snažit stávající vztah nějak proměnit k obrazu svému nebo se budete cítit osaměle a nebude se vám chtít tento postoj opustit. V obou případech by bylo dobré zamyslet se nad svým přístupem, myšlenkami. Řešení se pak objeví samo.

V pracovní oblasti se vám může zdát, že nějak stagnujete a že se vám nedaří realizovat plány podle svých představ. Co když to tak ale má být? Můžete se to snažit všemožně změnit, ale jako by to v ten čas, kdy si to usmyslíte, nešlo. V mnohých případech můžete přehlížet maličkosti, které vás mají zavést k pravému poznání. Buďte ochotní poučit se, změnit způsob myšlení a vše se ve správný čas vyřeší.

Zdravotně se vás může držet delší dobu nějaká nemoc, můžete pociťovat ztráty energie, výkyvy nálad a někteří z vás budou řešit štítnou žlázu.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 23.5. do 29.5.2022

Milí čtenáři,

by měl být ve znamení naděje a příznivých vyhlídek, i když se nesplní hned. Měl by nastat alespoň na čas konec utrpení. Může se totiž stát, že si uvědomíte, že vaším vzorem nebyla správná osoba. nebo jste měli falešné přátele Bylo by dobré stanovit si krátkodobé cíle a postavit se sami za sebe. Celkově byste měli v nějaké oblasti začít znovu, ale pokud tak učiníte, pokuste se v sobě vydolovat pozitivní energii a nepropadejte zbytečně pesimismu.

V milostné oblasti byste mohli být do někoho platonicky zamilováni a může vás to trápit. Některým z vás se podaří počít miminko. Pokud vás v partnerské oblasti něco rozhodí, pokuste se zachovat si chladnou hlavu. Někdy je lepší jít s pravdou ven (samozřejmě záleží na situaci) než si nasazovat "masku". Důležité je si obecně v životě uvědomit, že sklidíte, co jste zaseli, takže se pokuste konat dobro, jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a uvidíte, že dobro se k vám vrátí.

V pracovní oblasti začnete něco, co bude mít už dopředu šanci na úspěch - může to být pohovor, který je příslibem skvělé kariéry nebo třeba nový projekt či studium.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 16.5. do 22.5.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete potkat osobu (a to nejen osobně), která bude milá a celkový dojem ze setkání bude láskyplný. Jestli jste již nějakou dobu s někým ve sporu, tak by mělo dojít k usmíření. Obecně řečeno vás v tomto období budou ovládat city. Lidé se k vám můžou chovat na vašich cestách srdečně a uctivě.

V milostné oblasti můžete odolávat flirtu nebo můžete prožívat zamilovanost do někoho, koho teprve poznáváte. Ve stávajícím vztahu můžete pocítit láskyplné projevy. Jestliže došlo k nějaké hádce za poslední dobu, měli byste se právě v tomto období dát dohromady.

V práci by měla nastat příjemná atmosféra, kde alespoň dočasně budete chtít pomáhat jeden druhému. Jestliže se budete ucházet o nové zaměstnání nebo v něm i začnete, můžete očekávat sympatie a otevřenost a podporu ze strany kolegů.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 9.5. do 15.5.2022

Milí čtenáři,
můžete očekávat, že budete stát před závistivci, konkurenty, kteří budou proti vám v určité přesile (půjde hlavně o zásah do vašeho soukromí nebo o ohrožení vašich cílů). I když vás to třeba teď vylekalo, vše by mělo dopadnout docela dobře, protože budete bojovat z výhodné pozice. Využijte obratnosti, bdělosti, abyste se nepřipravili o tuto výhodnou pozici. 

V milostné oblasti očekávejte nějaký rozruch. Váš stávající vztah může být nějakým způsobem ohrožen klidně díky vzájemnému konfliktu, často se stává, že to bude způsobeno zásahem třetí osoby, která vztah narušila. Jestli jste v situaci, že máte o někoho zájem, může to být signál k opatrnosti a taky zpráva ve smyslu, že se o danou osobu neucházíte sami a vaši konkurenti jsou velmi žárliví. Vše můžete ustát bez problémů, pokud to budete brát vážně a využijete svou chytrost.

V pracovní oblasti můžete pociťovat konkurenční boj. Může to být ve smyslu ucházení se o nějaké místo, které by vaši protivníci rádi obsadili. Ve stávajícím zaměstnání můžete být vystaveni obhajování své pověsti či svého postoje. Klidně to povede tak daleko, že proti vám budou stát lidé, jenž se vás budou snažit ze stávajícího postu sesadit. Opět i tu platí, že vaše pozice nebude ohrožená, pokud nebudete lehkovážní a budete vše brát zodpovědně. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 2.5. do 8.5.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete pociťovat melancholickou náladu, můžou se vám vybavovat vzpomínky, které vám budou vyvolávat smutek na duši nebo vás můžou trápit věci, které nemusí být snadné změnit. Celé to bude založené na tom, že jste na něčem lpěli a přišli jste o to nebo se situace vyvíjí jinak, než byste chtěli - toto je i charakteristické pro situace, kdy člověk na něčem visí. Jestli jste smutní, trápí se, uvědomte si, že v tom nejste úplně sami, jsou tu lidé, kteří by vám rádi pomohli, ale vy jejich pomocnou ruku buď přehlížíte nebo přímo odmítáte. I když se může zdát, že vás nic pěkného nečeká, tak opak je pravdou - v průběhu týdne se věci vyvinou k lepšímu, takže ve smutku nezůstávejte příliš dlouho, je to prostě zbytečné.

V milostné oblasti budou někteří z vás zklamání z člověka, kterého si vzali do hledáčku. Jestli to bude znamenat úplný konec, bylo by dobré uvědomit si, jak jste k tomu konci sami přispěli - vina nebývá pouze na jedné straně. Pokud vztah ztroskotal, mohlo to být způsobeno rutinou, nudou ve vztahu. Když si začnete uvědomovat, co je nebo nebylo ve vztahu špatně, tak se s největší pravděpodobností situace již nezopakuje.

V pracovní oblasti se můžete cítit nějakým způsobem rozčarováni nebo můžete prožívat zklamání z nějakého projektu či pracovní nabídky. Může to být taky o tom, že se vám nepodaří složit nějakou zkoušku nebo že pracovní nabídka či obchod nevyjde. Zkoumejte, čím to bylo, že se takto stalo. Chtěli jste to opravdu ve svém nitru nebo byla vaše příprava dostatečná? Odpověď sice může znít "ano" nebo "samozřejmě", ale vaše podvědomí může mluvit jinak. Mohlo to být způsobeno taky lehkovážným nebo laxním přístupem. Jestliže tahle situace ve vašem životě nastane, poučte se z ní a přistupujte ke své práci jinak.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

animated-line-image-0015  

Předpověď na duben 2022

duben_praniMilí čtenáři,
očekávejte, že vás bude ovládat touha vybízející k aktivitě - prostě budete chtít něco podniknout. Můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví. Duben bude taky ve znamení slovíčka "ale". Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro tento týden bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola.

V milostné oblasti můžete zaznamenat oživení vztahu. Budete mít šanci vnést, ať do stávajícího vztahu nebo do právě vznikajícího, upřímnost a více světla. Taky byste měli být více aktivní a někam si vyrazit. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků. Můžete mít taky pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou.

V pracovní oblasti by se mohla objevit příležitost, díky které si stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat. Můžete mít také pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu.

Přeji vám láskyplný duben

Iva Aiesh

 

Předpověď od 25.4. 2022 do 1.5.2022

Milí čtenáři,
opět pro vás mám docela slibnou předpověď. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 18.4. do 24.4.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete potkat osobu (a to nejen osobně), která bude milá a celkový dojem ze setkání bude láskyplný. Jestli jste již nějakou dobu s někým ve sporu, tak by mělo dojít k usmíření. Obecně řečeno vás v tomto období budou ovládat city. Lidé se k vám můžou chovat na vašich cestách srdečně a uctivě.

V milostné oblasti můžete odolávat flirtu nebo můžete prožívat zamilovanost do někoho, koho teprve poznáváte. Ve stávajícím vztahu můžete pocítit láskyplné projevy. Jestliže došlo k nějaké hádce za poslední dobu, měli byste se právě v tomto období dát dohromady.

V práci by měla nastat příjemná atmosféra, kde alespoň dočasně budete chtít pomáhat jeden druhému. Jestliže se budete ucházet o nové zaměstnání nebo v něm i začnete, můžete očekávat sympatie a otevřenost a podporu ze strany kolegů.

Přeji vám příjemně strávené svátky jara

Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.4. do 17.4.2022

Milí čtenáři,

máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.

V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.

Přeji vám krásné velikonoční svátky 

Iva Aiesh

 

Předpověď od 4.4. do 10.4.2022

Milí čtenáři,

tento týden bude ve znamení určité trpělivosti a pomalého růstu. Není kam spěchat, protože daná záležitost potřebuje jen svůj čas. Samozřejmě by bylo dobré, abyste měli na paměti, že když budete spěchat, někam to tlačit, tak to nemusí dopadnout dobře. Když se něco bude drhnout, nebude se to chtít pohnout, tak se věnujte jiným záležitostem, zaměstnejte svou mysl a ono se to pohne kupředu. Když to shrnu, tak věřte, že váš záměr dřív nebo později vyjde.

V milostné oblasti nabudete nové zkušenosti, kdy budete asi i překvapeni tím, kolik nových lidí poznáváte a kam vás to posouvá. Třeba díky tomu změníte svůj dosavadní pohled na svůj současný nebo budoucí vztah. Celkově můžete prožívat bouřlivé období. Pokud máte nějaký vztah, tak se budete více stavět sami za sebe, postavíte se svému dominantnímu protějšku (pokud jste "uťáplí") a budete více prosazovat své názory. Pozor však na tvrdohlavost, která by vám mohla způsobit problémy, jestliže nebudete mít pravdu - mám tím na mysli hlavně v případě, kdy budete partnera podezřívat z nevěry a ono to tak třeba ani nebude. Některým párům karty předpovídají řešení otázky těhotenství. Jestli se teprve s někým poznáváte, měli byste být opatrní a nikam nespěchat.

V pracovní sféře budete více sami sebou, budete samostatní a zodpovědní. Celkově budete přístupní domluvám s kolegy, s nadřízenými, ale budete i toužit po významnějších úkolech, neboť pocítíte vnitřní touhu osobně se rozvíjet.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 28.3. do 3.4.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.
 
V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.
 
V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.
 
Od 31.3. do 7.4.2022 mám dovolenou, takže své termíny směřujte prosím mimo tuhle dobu. Děkuji
 
Přeji vám pohodový týden
 
Ing. Iva Aiesh

animated-line-image-0015  

Předpověď na březen 2022

brezen_praniMilí čtenáři,
v březnu můžete očekávat, že vás bude ovládat touha po jistotě, strach z jakýchkoliv změn, budete inklinovat k lakotě. Můžete se cítit strnule bez možnosti pohnout se vpřed, proto se to snažte změnit. Budou mezi vámi také šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostné oblasti můžete prožívat vnitřní tíseň, kdy budete lpět na protějšku a pak nastane vnitřní boj se strachem z opuštěnosti - klidně můžete viset na někom, kdo pro vás není vhodnou osobou, protože o vás ve skutečnosti nejeví zájem nebo jdete každý jiným směrem. Jestliže se vás to týká, pokuste se s tím něco udělat. Samozřejmě budou i dvojice, které by se měly radovat a mohly by v březnu prožívat velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Někteří z vás, hlavně se jedná o nezadané jedince, potkají osobu, jenž bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. 

V práci můžete opět řešit lpění na svém postu nebo taky svým ustrnulým postojem můžete blokovat postup vpřed nebo příznivý vývoj nějaké situace. Zvažte to a případně se pokuste změnit svůj dosavadní přístup k práci. Mnohým z vás ale taky bude svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení.

Přeji vám krásné jarní dny prozářené láskou

Iva Aiesh

 

Předpověď od 21.3. do 27.3.2022

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, kdy budete mít buď pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím tak učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte. 

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit nebo můžete s partnerem bydlet, ale vztah není naplněn. Měli byste se zamyslet nad tím, o čem je tato lekce a pokusit se ji pochopit a úspěšně završit.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Po zdravotní stránce si chraňte trávicí systém.

Přeji vám poklidné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 14.3. do 20.3.2022

Milí čtenáři,
jsou před vámi dny plné vitality, plodnosti, růstu, radosti ze života a zrození. Budete více schopni přijímat impulzy a vytvářet z nich něco nového. Měli byste pociťovat na duševní úrovni tvůrčí energii, na rozumové úrovni by k vám mělo přicházet mnoho nápadů a měli byste být vynalézaví, na fyzické úrovni byste měli růst a být plodní (klidně ve smyslu zrození nového života). 

V milostné oblasti byste měli zaznamenat nějaké změny a obnovu (přírůstek do rodiny nebo jiné projevy změn v partnerském životě). Běh událostí by měl být živý a potěšitelný. Z negativních aspektů bych zmínila, že můžete řešit koketování a s tím související žárlivost, mohla by se objevit i manipulace. Ženy by mohly pociťovat mateřskou lásku a také je tu šance, že se začne budovat nový, živý vztah.

V pracovní oblasti byste měli pociťovat příval energie. Pokud pracujete v umělecké oblasti, budete obdařeni tvořivostí. Pokud v technické, inženýrské nebo návrhářské oblasti, budete mít nové, překvapivé nápady. V dalších pracovních směrech byste měli být ochotni přijímat změny a růst. Můžete být díky změnám vytrženi z běžné rutiny a budete se tomu muset přizpůsobit. A to třeba v podobě nového nadřízeného, spolupracovníka nebo nového úkolu či pracovní pozice. Ať to bude cokoliv, nemusí to být zprvu snadné, ale výsledek bude stát za to.

Po zdravotní stránce si hlídejte imunitní systém a jak jsem již zmínila, je tu šance řešení těhotenství.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 7.3. do 13.3.2022

Milí čtenáři,
tyto dny budou ve znamení určité nejistoty, možného strádání. Můžete se vnitřně trápit, připadat si nešťastně. Nemělo by to být o skutečných ztrátách a porážce, ale spíš vás bude ovládat strach z budoucnosti. Mnoho z vás bude mít obavu opustit navyklou zónu bezpečí a vydat se novou, dosud neznámou cestou, protože to bude obnášet určité riziko. Důležitý tu bude úhel pohledu, takže se snažte přijmout novou cestu jako výzvu a ne porážku.

V milostné oblasti můžete v nějakém postoji rezignovat a taky se cítit opuštěně. Můžete citově strádat a připadat si méněcenní. Snažte se chápat toto období jako určitý převrat, kdy opouštíte staré vzorce chování, aby byly nahrazeny něčím novým - klidně novým partnerstvím nebo taky partnerstvím vás samých ze sebou (myšleno tak, že se konečně začnete zaměřovat sami na sebe).

V pracovní oblasti se můžete snažit překonat různé nástrahy, které možná budou na cestě proto, aby vyzkoušely vaše vlastní odhodlání. Může vás provázet strach z finančních ztrát nebo strach z toho, že v něčem neuspějete. Mělo by se však jednat jen o obavy, tento týden by neměl být o prohře jako takové.

Vypadá to, že máte před sebou týden plný výzev, kdy byste měli pokračovat ve svém snažení a neměli byste se bát změn.

Přeji vám mnoho láskyplných dnů

Iva Aiesh

 

Předpověď od 28.2. do 6.3.2022

Milí čtenáři,

v těchto dnech byste měli být citliví vůči okolí, mohli byste mít předtuchy a vnitřně si být něčím nevysvětlitelně jistí. Na jedné straně je to fajn, ale mohlo by docházet k mámení smyslů a nejistotě ve vás samotných. Mnoho z vás může mít více trpělivosti, pochopení pro ostatní než kdy jindy. Také můžete být ochotní někomu něco prominout, což dobře zvažte, pokud si toho člověka budete chtít pustit znovu do života, protože ne vždy se to vyplatí. Budete mít tendenci po duchovní stránce pomáhat druhým a ochraňovat je.

V milostné oblasti byste měli najít jakési porozumění, náklonnost. Můžete mít pocit, že vedle sebe máte svou spřízněnou duši a že jste v některých případech spojeni neviditelným poutem. Pokud jste sami, můžete si uvědomit, že jste takto vlastně spokojeni, protože máte jiné starosti. Na druhou stranu se pomalu začnete připravovat na příchod někoho nového - vše má samozřejmě svůj čas.

V pracovní oblasti budete ke svým úkolům přistupovat trpělivěji, můžete ochotně přijímat nové podněty a taky byste mohli při rozhodování využívat více vnitřního hlasu. Když budete jednat uváženě, budete se cítit šťastní, protože se budete cítit vedení.   

Po zdravotní stránce byste mohli mít horečky, nějakou skrytou nemoc a dámy by si měly dávat na gynekologický problémy.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh 

animated-line-image-0015  

Předpověď na únor 2022

unor_praniMilí čtenáři,
v únoru započne něco nového, mělo by se jednat o nějaký slibný záměr. Najděte v sobě nadšení a začněte přemýšlet nad tím, co byste si chtěli splnit. Únor je ale také předzvěstí nestálosti citů a touhy - v momentu, kdy se vám začne dařit, byste mohli cítit úplný opak toho, co by se dalo očekávat, a tím je nevrlost (hašteření, zatrpklost,...) a znechucení.  Nezapomeňte se občas pochválit, když se vám bude dařit, protože pokud by vás skutečně přepadly negativní pocity, mohli byste zhatit lehce dosažitelné cíle nebo možnost usmíření se s někým, kdo by mohl být důležitý pro budoucnost. Když zaklopýtnete, berte to jako zkušenost ve škole života a jděte dále.

V milostné oblasti byste mohli pociťovat nedýchatelné ovzduší. Mohli byste být žárliví nebo vzteklí a mohli byste bojovat mlčenlivostí nebo přehlížením toho druhého. Tenhle stav by ale pak nedával možnost usmířit se. Měli byste překonat apatii a začít jinak - přebudovávat stávající partnerský vztah, kdy by to mělo vést ke zlepšení. Pokud jste bez partnera, můžete během února navázat spojení s někým zajímavým.

V práci můžete pociťovat rozladěnost, protože se práce bude zdát monotónní. Zbytečně nebědujte, protože byste mohli přehlédnout zajímavou příležitost. Mnohým z vás se naskytnou možné změny ve smyslu nových úkolů a poznatků. Někteří z vás nastoupí na zcela nové místo a bude nutné se učit nové věci. Pokud vám budou nějaké znalosti chybět, je na čase využít zvídavost a sílu vůle ke zvládnutí pracovního úkolu. Celkově byste před sebou měli mít dobré vyhlídky.

Přeji vám poklidné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 21.2. do 27.2.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu vás bude ovládat touha po stabilitě, jistotě, k tomu budete navíc více disciplinovaní, zodpovědní. Můžete se chtít vymanit přírodě a toužit po spojení s civilizací. Z negativních vlastností můžete být panovační, chladní až občas zbytečně bezohlední, abyste někomu ukázali svou převahu.

V milostném životě byste měli upevňovat vztah, pokud nějaký máte a stavět tak pevné základy, jestliže to ještě bude možné. Iluze dostanou na frak a vy prozřete. Můžete dávat přednost racionálnu před city. Budete ovlivněni touhou a také disciplinovaností. takže je tu ve vztahu nebezpečí strnulosti a omezenosti.

V pracovní oblasti si půjdete za svými sny a budete chtít mít ve všem pořádek. Budete mít jasný koncept toho, co si chcete splnit, budete odhodlaní a schopní přijmout zodpovědnost. Budete tvrdě pracovat, jestliže se budete snažit být úspěšní - úspěch nepřijde zadarmo, takže pokud se budete snažit, výsledky se časem dostaví.

Zdravotně byste mohli mít oslabenou imunitu, potíže s krkem (může to být i krční páteř) a rameny.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 14.2. do 20.2.2022

Milí čtenáři,
očekávejte, že vás bude ovládat touha vybízející k aktivitě - prostě budete chtít něco podniknout. Můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví.

V milostné oblasti můžete zaznamenat oživení vztahu. Budete mít šanci vnést, ať do stávajícího vztahu nebo do právě vznikajícího, upřímnost a více světla. Taky byste měli být více aktivní a někam si vyrazit. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků.

V pracovní oblasti by se mohla objevit příležitost, díky které si stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat. 

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 7.2. do 13.2.2022

Milí čtenáři,
toto období bude hlavně o tom, že budete mít potřebu nějaké jistoty a nebudete se chtít pomalu s nikým o nic dělit a můžete lidově řečeno "hrabat pod sebe". Měli byste však vědět, že tento postoj není úplně vhodný, protože tím ukazujete na vaše lpění na přítomnosti, což se může obrátit proti vám třeba v podobě nutných výdajů. Trošku v mysli povolte.

V milostné oblasti můžete prožívat obavy z budoucí samoty, sami sebe se můžete snažit vtěsnat do zbytečného strachu. Jak to tak bývá - když si člověk předem přehrává nějaké situace, jak se budou vyvíjet, tak se to stejně odehraje úplně jinak, takže nemá cenu s tím ztrácet čas a obávat se něčeho, co stejně v nejbližší době ani nenastane. Nemá cenu na někom lpět, omezovat jeho osobní svobodu, chtít mí zajištěnou budoucnost a vlastně si i kazit přítomnost, která by mohla být šťastná. Jestli se vás to týká, přepněte v hlavě na "jiný program".

V pracovní oblasti můžete ustrnout na svém stávajícím místě, můžete lpět na tom, na jakém pracovním postu se nacházíte. Můžete mít své jasné představy a nebudete přijímat, že je možná na čase vydat se jiným směrem. Přemýšleli jste někdy nad tím, že povýšení nenastane, pokud půjdete po stejné cestě? Ne? Zapřemýšlejte nad tím, co je na čase změnit.

Přeji vám láskyplné dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 31.1. do 6.2.2022

Milí čtenáři,
v těchto dnech můžete pociťovat melancholickou náladu, můžou se vám vybavovat vzpomínky, které vám budou vyvolávat smutek na duši nebo vás můžou trápit věci, které nemusí být snadné změnit. Celé to bude založené na tom, že jste na něčem lpěli a přišli jste o to nebo se situace vyvíjí jinak, než byste chtěli - toto je i charakteristické pro situace, kdy člověk na něčem visí. Jestli jste smutní, trápí se, uvědomte si, že v tom nejste úplně sami, jsou tu lidé, kteří by vám rádi pomohli, ale vy jejich pomocnou ruku buď přehlížíte nebo přímo odmítáte. I když se může zdát, že vás nic pěkného nečeká, tak opak je pravdou - v průběhu týdne se věci vyvinou k lepšímu, takže ve smutku nezůstávejte příliš dlouho, je to prostě zbytečné.

V milostné oblasti budou někteří z vás zklamání z člověka, kterého si vzali do hledáčku. Jestli to bude znamenat úplný konec, bylo by dobré uvědomit si, jak jste k tomu konci sami přispěli - vina nebývá pouze na jedné straně. Pokud vztah ztroskotal, mohlo to být způsobeno rutinou, nudou ve vztahu. Když si začnete uvědomovat, co je nebo nebylo ve vztahu špatně, tak se s největší pravděpodobností situace již nezopakuje.

V pracovní oblasti se můžete cítit nějakým způsobem rozčarováni nebo můžete prožívat zklamání z nějakého projektu či pracovní nabídky. Může to být taky o tom, že se vám nepodaří složit nějakou zkoušku nebo že pracovní nabídka či obchod nevyjde. Zkoumejte, čím to bylo, že se takto stalo. Chtěli jste to opravdu ve svém nitru nebo byla vaše příprava dostatečná? Odpověď sice může znít "ano" nebo "samozřejmě", ale vaše podvědomí může mluvit jinak. Mohlo to být způsobeno taky lehkovážným nebo laxním přístupem. Jestliže tahle situace ve vašem životě nastane, poučte se z ní a přistupujte ke své práci jinak.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh 

animated-line-image-0015  

Předpověď na leden 2022

leden_praniMilí čtenáři,
v lednu bude na místě, abyste nejednali příliš ukvapeně. Mnohokrát budete stát před situací, kde bude svádět boj rozum s citem. Je otázka, kdo by měl vyhrát. Důležité je však zachovat si chladnou hlavu a nejednat ukvapeně, protože byste mohli mnohokrát utrpět nějakou bolestnou zkušenost. Nebojte se hned toho, co vás čeká. Může to být třeba situace, který se díky silou rozumu osvobodíte z nějaké situace, která by vás jinak někdy v budoucnosti pěkně potrápila - v ten okamžik, kdy to budete řešit, tak to nemusí být snadné, ale výsledek bude stát za to. Mnoho z vás také najde během ledna vnitřní klid a také cestu k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti můžete očekávat nějaké starosti. Můžete se cítit osamoceně, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce. Jestliže budete skutečně řešit rozchod, tak se tím příliš netrapte, ale pokuste se z toho, co se vám děje, osvobodit. Rozchod berte pokud možno s nadhledem a uvědomte si, že skončilo něco, co vám hodně ubíralo sílu.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek. Díky tomu také dojdete k nějakému rozhodnutí. Můžete klidně převzít nějaký úkol, práci, která se však bude příčit tomu, co uvnitř sebe cítíte. Příkladem může být to, že pokud jste na vedoucí pozici, budete třeba nějak nuceni kritizovat nebo vyhodit z práce člověka, kterého si vážíte. Snažte se v tyto dny svou práci odvádět zodpovědně, protože se na vás někdo může zaměřit. Když byste se dostatečně nesnažili, sklidili byste nemilé hodnocení a popřípadě by vás propustili z práce.

Přeji vám mnoho štěstí 

Iva Aiesh

 

Předpověď od 24.1. do 30.1.2022

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se v sobě snažte najít harmonii, rovnováhu, také více zapojujte svou intuici k uvědomění si určitých hranic, aby nevznikaly zbytečná nedorozumění. Myslete na sebe sama, protože když budete mít k sobě kladný vztah, dokážete žít v souladu se svým okolím.

V milostné oblasti byste měli prožívat docela pohodové období bez zbytečných hádek. Můžete taky vnitřně hodně toužit po klidu a míru. Do života vám může vstoupit osoba, se kterou budete delší dobu přátelé, ale pokud nastolíte trpělivost, nebudete naléhat, tak je šance, že by z toho mohl vzejít hluboký cit.

V práci budete plnit zadané úkoly svědomitě a s poklidem. Pracovní atmosféra by měla být přátelská a také pracovní rytmus by měl být konstantní bez střídání období nečinnosti a hektického období. Vše vyřešíte bez stresu a zbytečného napětí.

Zdravotně byste mohli mít přetížená játra, oslabené ledviny nebo také budete mít přetížený nervový systém a srdce. Myslete více na sebe.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh 

 

Předpověď od 17.1. do 23.1.2022

Milí čtenáři,

když budete v tomto týdnu řešit, měli byste zjistit, že vaše mysl je bdělá, rychle chápete a napadá vás i mnoho nových myšlenek. Více se o slovo bude hlásit rozum, nebudete mít tolik času na trápení se nepodstatnými věcmi. Mnoho z vás se postaví určité závislosti (alkohol, cigarety, ale klidně i nějaký protějšek atp.) a mělo by dojít i ke šťastnému završení.

V milostné oblasti může mnoho z vás provádět generální úklid, protože vám půjde na mysl to, že se vám v této oblasti něco nelíbí a budete to chtít vyřešit. Někteří z vás si vytyčí jako cíl rovnocennost v partnerském vztahu. Budete v sobě totiž pociťovat větší vnitřní nezávislost než kdy jindy.

V kariéře budete mít touhu se něco nového naučit, budete více vnímat své okolí a taky v rozhovorech byste měli reagovat velice obratně. Mnoho z vás nebude lpět na své pracovní pozici či určitém úkolu a může se stát, že dojde pak k rozhodnutí odejít nebo ukončit určitou pracovní etapu, protože se objeví zajímavější pracovní příležitost.

Afirmace od Louise L. Hay: "Jsem úžasná a cítím se skvěle. Jsem vděčná za svůj život.".

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 10.1. do 16.1.2022

Milí čtenáři,
čekají vás jakési změny ve smyslu ukončení určité situace, který může být pro mnohé z vás jistým osvobozením. Prostě něco se dalo by se říct přirozeně skončí a něco nového začne. Může to být třeba změna postoje, odhození určité "masky", kterou jste jistý čas nosili, protože si uvědomíte, že to neodpovídá vaší bytosti.

V milostné oblasti může očekávat změny ve smyslu ukončení určité vývojové fáze - třeba se budete muset jeden od druhého vzdálit, a to z důvodu přemýšlení nad vaším vztahem nebo to bude způsobené třeba současnou situací. Jestliže se budete snažit ze všech sil vyhnout rozchodu, nikam to nepovede, jen vám to přinese více negativních zkušeností.

V pracovní oblasti přijdou změny ve smyslu ukončení nějaké dosavadní činnosti nebo si třeba přidáte novou pracovní aktivitu. Důležité je, abyste v klidu a míru uzavřeli minulost, zeptejte se sebe, zda jste si splnili, co jste chtěli nebo co se od vás očekávalo a vykročte pravou nohou vstříc pěkné budoucnosti.

Po zdravotní stránce by měly nastat náhlé změny. Dávejte si pozor na kosti.

Přeji vám láskyplné dny

Iva Aiesh

 

Předpověď od 3.1. do 9.1.2022

Milí čtenáři,
mnoho z vás projde v tomto období určitým stupně vysvobození, na povrch se můžou dostat určité věci, které způsobí ve výsledku úlevu. Takže je to vlastně dobrá zpráva. Mnoho z vás bude stát před životní šancí ve splnění důležitých životních plánů a bude na každém jednotlivci, zda postoupí o úroveň výš v cestě za svými sny. Očekávejte osvobození se od určitého typu starostí, pocitu nouze, nepříjemností či třeba strachu.

V milostné oblasti můžete najít pravý "poklad" a to jak v současném vztahu, kde dojde k určitým možná až radikálním změnám nebo vám osud do cesty připlete člověka, se kterým byste mohli mít slibný vztah, ale třeba ne hned, ale až v budoucnosti. Nemusí to být člověk, který ve všem odpovídá vašim představám, ale může to být osoba na první pohled nezajímavá a čas ukáže a taky určité vnitřní přenastavení, že jste si souzeni.

V pracovní oblasti budete mít možná dost důležité období, kdy někteří z vás projdou určitou změnou - buď ve smyslu náplně práce, přístupu k práci nebo dokonce se může jednat o výpověď. Mělo by se vám díky tomu dost ulevit a taky byste díky tomu měli dojít k vašemu skutečnému poslání, takže to neberte nějak se zármutkem, ale že to tak prostě má být.

Po zdravotní stránce si dávejte pozor především na oblast zad, avšak spíš karty předpovídají postupnou rekonvalescenci, jestliže řešíte nějaký zdravotní problém a u mnohých z vás dojde i k odchodu určité nemoci.

Přeji vám pohodové dny

Iva Aiesh

šipka