Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: Dnešní průvodce

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

V magazínu gleid.cz najdete pravidelně každý měsíc mé předpovědi. V této sekci najdete předpovědi, které pro vás zveřejňuji každý týden (publikuji už několik let, ale archiv jsem smazala). Dříve jsem také publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také TV Pohoda Křížovky.

 

Na této stránce naleznete:

 

 

  • Mé předpovědi pro rok 2018:

 

 

animated-line-image-0015

Předpověď na říjen 2019 

Předpověď od 14.10. do 20.10.2019

Milí čtenáři,
máte před sebou docela pěkný týden plný štěstí, kdy by se měly vaše touhy naplnit. Jestliže jsou vaše plány splněné, přemýšlejte nad tím, co ještě vylepšit. Obecně byste měli v životě prožívat určitou harmonii a dokončit, co bylo dříve započato. Najdou se mezi vámi i ti, kterým se sice leccos podaří, ale přehodnotí celou situaci a začnou být nespokojení. Dávejte si pozor na to, do koho vkládáte svou důvěru. Někdo v rodině vás může citově zneužívat.

V milostné oblasti by měl zavládnout klid a mnoho párů bude žít v harmonii. Někteří z vás budou řešit zásnuby či svatbu, protože si uvědomí, že jejich vzájemné city jsou hluboké a je na čase vztah povýšit. Je tu ale také obecné varování - u některých z vás bude vztah na vrcholu těsně před tím, než citově začnete strádat, proto se pokuste zamyslet, zda tohle není i vás případ a pokuste se v něm něco změnit.

V pracovní oblasti byste měli pociťovat přátelskou atmosféru. Kdo z vás bude uzavírat nějakou smlouvu, měl by to být zřejmě dobrý tah. Je to dobrý čas na pracovní změnu.

V magazínu gleid.cz najdete mou předpověď pro nadcházejících 14 dní s tím, že si sami můžete zvolit kartu, jenž vás přitáhne. Podívejte se zde: https://gleid.cz/zdravi/1029-tarotova-predpoved

Přijímám objednávky také na dny příští. Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh


 

Předpověď od 7.10. do 13.10.2019

Milí čtenáři,

máte před sebou týden, kdy budete mít buď pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím tak učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte.

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit nebo můžete s partnerem bydlet, ale vztah není naplněn. Měli byste se zamyslet nad tím, o čem je tato lekce a pokusit se ji pochopit a úspěšně završit.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Po zdravotní stránce si chraňte trávicí systém.

V magazínu gleid.cz najdete mou podzimní předpověď: https://gleid.cz/zdravi/999-velka-podzimni-predpoved-pro-jednotliva-znameni?fbclid=IwAR0iNhS1v7yBJCxPPaUUC8Cpgn7OZSfrgkduTkig7LXiUSs_n2w2rIrJ7kE

Přeji vám příjemné podzimní dny 

Iva Aiesh

 

Předpověď od 30.9. do 6.10.2019

Milí čtenáři,

mnoho z  vás projde v tomto období určitým stupně vysvobození, na povrch se můžou dostat určité věci, které způsobí ve výsledku úlevu. Takže je to vlastně dobrá zpráva. Mnoho z vás bude stát před životní šancí ve splnění důležitých životních plánů a bude na každém jednotlivci, zda postoupí o úroveň výš v  cestě za svými sny. Očekávejte osvobození se od určitého typu starostí, pocitu nouze, nepříjemností či třeba strachu.

V milostné oblasti můžete najít pravý "poklad" a to jak v současném vztahu, kde dojde k určitým možná až radikálním změnám nebo vám osud do cesty připlete člověka, se kterým byste mohli mít slibný vztah, ale třeba ne hned, ale až v budoucnosti. Nemusí to být člověk, který ve všem odpovídá vašim představám, ale může to být osoba na první pohled nezajímavá a čas ukáže a taky určité vnitřní přenastavení, že jste si souzeni. 

V pracovní oblasti budete mít možná dost důležité období, kdy někteří z vás projdou určitou změnou - buď ve smyslu náplně práce, přístupu k práci nebo dokonce se může jednat o výpověď. Mělo by se vám díky tomu dost ulevit a taky byste díky tomu měli dojít k vašemu skutečnému poslání, takže to neberte nějak se zármutkem, ale že to tak prostě má být. 

Po zdravotní stránce si dávejte pozor především na oblast zad, avšak spíš karty předpovídají postupnou rekonvalescenci, jestliže řešíte nějaký zdravotní problém a u mnohých z vás dojde i k odchodu určité nemoci.

Mou předpověď na tři karty, kde si můžete vybrat, co vás čeká v tomto týdnu, najdete zde: https://gleid.cz/zdravi/1011-tarotovy-vyklad-od-239-do-6102019-zvol-si-svou-kartu

V magazínu gleid.cz najdete mou podzimní předpověď: https://gleid.cz/zdravi/999-velka-podzimni-predpoved-pro-jednotliva-znameni?fbclid=IwAR0iNhS1v7yBJCxPPaUUC8Cpgn7OZSfrgkduTkig7LXiUSs_n2w2rIrJ7kE

Přeji vám příjemné podzimní dny 

Iva Aiesh

animated-line-image-0015

Předpověď na září 2019 

Předpověď od 23.9. do 29.9.2019

Milí čtenáři,

máte před sebou rozhýbání určitých záležitostí. Mnozí z vás se vydají vlastní cestou a nebudou chtít být ovládání okolím, protože touha po svobodě, uplatnění se, ctižádost budou hnacími silami. Nebudete nějak zvlášť řešit, jestli selžete, protože budete ochotni přijmout dané riziko. Jen mějte na paměti, že opatrnosti není nikdy nazbyt a je co se učit. Mnoho z vás bude více fyzicky v pohybu (ve smyslu cestování) než jak tomu bylo za poslední dobu.

V milostné oblasti můžete lehkovážně začít nějakou novou životní etapu - buď ve stávajícím vztahu, kde můžete zafoukat "čerstvý vítr do plachet" nebo potkáte novou osobu, se kterou budete chtít prožít velkou lásku, ale je otázkou, zda i ona to bude mít stejně.

V pracovní oblasti můžete chtít být více samostatní než dříve a mnoho z vás se podle toho tak i bude chovat. Budete mít chuť více riskovat, budete více odhodlaní ve splnění svých cílů. Měli byste být na správné cestě, ale nezapomínejte, že byste se měli vyhnout bezohlednosti a přeceňování vlastních sil. 

Zdravotně si dávejte pozor na prochladnutí, taky nezapomeňte odpočívat, protože se můžete zbytečně moc vyčerpat a v neposlední řadě pozor i na úrazy.

V pondělí 23.9.2019 vyjde v magazínu gleid.cz má předpověď na 14 dní. Odkaz bude od tohoto dne i aktivní: https://gleid.cz/zdravi/1011-tarotovy-vyklad-od-239-do-6102019-zvol-si-svou-kartu

V magazínu gleid.cz najdete mou podzimní předpověď: https://gleid.cz/zdravi/999-velka-podzimni-predpoved-pro-jednotliva-znameni?fbclid=IwAR0iNhS1v7yBJCxPPaUUC8Cpgn7OZSfrgkduTkig7LXiUSs_n2w2rIrJ7kE

Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 
 
 

Předpověď od 16.9. do 22.9.2019

Milí čtenáři,

tento týden budete mít možnost dospět k nějakému rozhodnutí či poznání. Důležité bude, abyste zapojili rozum, který leccos vyjasní nebo vás dokonce osvobodí z určitého zajetí. Nezapomeňte však vše danou záležitost vzít v úvahu jako celek a ne jen jako jeden dílek skládačky, protože byste mohli podcenit význam.

V milostné oblasti můžete mít nějaký důležitý rozhovor, který by vám měl leccos objasnit nebo vyřešit nějaký hluboce zakořeněný problém. Někomu to pomůže, jiný se zase rozhodne k jednání, které povede k rozchodu.

V práci dojdete díky určitému poznání k jednoznačnému rozhodnutí, na které jste možná již nějaký čas čekali. Můžete změnit svůj přístup, dostanete "čerstvý vítr do plachet" a dojde k významnému obratu, pokud to bude v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Někteří z vás se rozhodnout opustit svou stávající práci.

Svou pozornost zaměřte po zdravotní stránce především na ledviny a játra.

A nyní si můžete vybrat z následujících karet, myslete přitom na to, co vás čeká v následujících dnech (prostřední karta takto vyšla obráceně, proto jsem ji nepřevracela):

Karty

A teď samotné rozuzlení:

Karta vlevo: Je na čase se obrátit na Boží sílu, která Ti do života přinese zázraky a odhodlání. Můžeš si říkat tuto afirmaci: ,,Tvá vůle  nechť se stane skrze mne, pro nejvyšší dobro vše a pro správné projevení mého úmyslu.". Naslouchej svému vnitřnímu hlasu, který by Tě měl navést na tu správnou cestu.

Karta vprostřed: Podléháš strachu z toho, že se něco nepovede, že jsi nedostatečný(á). Víc setrváváš ve fázi přání. Neporovnáváš se s okolím až moc? Nemáš strach z budoucnosti? Neřešíš až moc finance? Nebojíš se toho, že Tvůj sen se skutečností nestane? Možná proto máš někdy snahu více nakupovat, jíst, pracovat,..., protože tím tak odvedeš svou pozornost. Vykašli se na to, opusť zdání nedostatku, vezmi věci takové, jaké jsou. Začni věřit tomu, že vše je a bude fajn.

Karta vpravo: Zeptej se sebe sama, svého Ducha, jaká je jeho vize pro Tvůj život. Zeptej se i na to, co máš dělat, aby sis zajistil(a) své místo v tomto procesu odkrývání. Potom dovol, aby daná strategie byla dána Boží mocí. Tvé cíle nemusí být v jednotě s Božím plánem, proto právě dovol, aby se Boží vůle projevila. Když je Tvůj a Boží plán v jednotě, přicházejí k Tobě různá poselství, která Tě vedou ke správnému kroku. 

V magazínu gleid.cz najdete mou podzimní předpověď: https://gleid.cz/zdravi/999-velka-podzimni-predpoved-pro-jednotliva-znameni?fbclid=IwAR0iNhS1v7yBJCxPPaUUC8Cpgn7OZSfrgkduTkig7LXiUSs_n2w2rIrJ7kE

Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

 

Předpověď od 9.9. do 15.9.2019

Milí čtenáři,

vypadá to na to, že budete čelit překážkám, různým hádkám, záludnostem a to i tam, kde byl doposud relativně klid a pohoda. Nemusíte se hned obávat toho, co se zase přihodí, můžete to brát tak, že si díky této situaci leccos uvědomíte. Bude na čase udržet si raději odstup od lidí, spíše zvolit asertivní přístup a posměšky ignorovat. 

V milostné oblasti můžete očekávat velké změny - ochlazení vztahu, možná i potupu nebo dokonce nenávist. I když budete mít srdce na dlani, může se vám dostat od protějšku odmítnutí, může situaci bagatelizovat, obracet, takže vás tak zabolí u srdce. 

V práci se může atmosféra změnit, může být chladnější a připravená k boji. I vy sami můžete být více kritičtí než kdy jindy. Pokud nemusíte, nic zásadního nepodnikejte, protože by se vám nemuselo moc dařit. Více budou profitovat záškodníci než čestní lidé. 

V následujících dnech se zaměřte na stravu, abyste zbytečně neintoxikovali tělo a pak se to případně neprojevilo ve formě nějaké alergie či vyrážky (např. na kůži).

V magazínu gleid.cz najdete mou podzimní předpověď: https://gleid.cz/zdravi/999-velka-podzimni-predpoved-pro-jednotliva-znameni?fbclid=IwAR0iNhS1v7yBJCxPPaUUC8Cpgn7OZSfrgkduTkig7LXiUSs_n2w2rIrJ7kE

Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

 

Předpověď od 2.9. do 8.9.2019

Milí čtenáři,

v tomto týdnu byste měli více věřit - jak sami sobě, ve své schopnosti, v hladký průběh událostí, jenž budete řešit, tak i samozřejmě ve vyšší moc (tím mám na mysli Vesmír, Boha,...). V mnoha situacích bude vaše víra zkoušená, tak se snažte nepodlehnout negativní mysli. Zaměřte se na to, abyste jednali svědomitě, čestně a s rozmyslem.

V milostné oblasti by v mnoha vztazích měla porůst vzájemná důvěra a náklonnost. Někteří z vás budou řešit svazek manželský ve smyslu žádosti o ruku nebo se samotná svatba může odehrát. 

V práci budete více řešit to, zda jste v organizaci, která vám dodává pocit jistého zaměstnání, zda jste úspěšní v tom, co děláte, zda si vyděláte dostatek peněz nebo zda vás za vaši snahu i slovně ohodnotí, popřípadě si vás váží. 

Po zdravotní stránce se pokuste vyvarovat přemíře stresu a také si dávejte pozor na horní končetiny (především se jedná o prsty).

A nyní je tu opět možnost vybrat si ze tří karet. Která vás přitahuje jako patron nadcházejícího týdne? 

Moudrost

Karta vlevo: Zastav se a zamysli se nad tím, zda jdeš po správné cestě, protože to tak nevypadá. Přichází k Tobě varovná znamení (třeba z Tvého nitra) a Ty je nemusíš respektovat. Požádej o pomoc"výše". Taky si více důvěřuj, protože Tvá intuice docela dobře funguje. Třeba v milostné oblasti opakuješ opět ty samé chyby, takže klidně to stopni a jdi jinou cestou, jinak komplikace, které pak přijdou, nebude snadné zvládnout.

Karta vprostřed: Máš možnost změnit předurčení na osud. Při narození každý z nás dostane unikátní mapu s bezpočtem cest, které se vzájemně protínají. Nyní si můžeš vytvořit z předurčených zážitků obrovské příležitosti, kdy se pak můžeš svobodně rozhodnout, co dál. Podle toho, jak na to zareaguješ, tak si budeš vytvářet pravý osud. Můžeš potkat nějakou spřízněnou duši, která Ti pomůže vyléčit Tvé bolavé srdce nebo poznáš někoho, kdo Ti pomůže nahlédnout do Tvého nitra.

Karta vpravo: Až moc vedeš jednostranný život, kdy pořád přemýšlíš nad tím, jaká bude budoucnost, co se odehraje, jaký krok udělat, aniž by ta situace byla před Tebou. Nechej věci plynout, zaměstnej svou hlavu něčím jiným. Můžeš požádat o pomoc a vedení "nahoru". Nechtěj, aby muselo být po Tvém, protože tu platí jiné zákony než ty naše pozemské. Ti "nahoře" vědí, co je pro Tvé nejvyšší dobro. Není prohra, když se nesplní, po čem Tvé ego touží. Pamatuj na to.

V magazínu gleid.cz vyjde v těchto dnech má podzimní předpověď pro jednotlivá, znamení, proto sledujte jejich stránky, jestli chcete vědět, co vaše znamení čeká.

Opět připomínám, že v magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

 

animated-line-image-0015

Předpověď na srpen 2019 

Předpověď od 26.8. do 1.9.2019

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, kdy na sebe budete moc přísní, budete od sebe očekávat skvělé výsledky, aniž byste si uvědomili, že nemáte ještě dostatečné zkušenosti. Zvolněte, každý krok si rozmýšlejte, jinak v tom, co budete řešit, neuspějete a danou životní lekci budete muset opakovat znovu. Tu prostě bude platit, že žádný učený z nebe prostě nespadl a ani nespadne.
 
V partnerské oblasti ser mnoho z vás bude nacházet dalo by se říct v komplikované situaci. Můžete být single a tato situace vás bude trápit a budete mít pocit, že se ten správný člověk prostě neobjeví, což ale není správný postoj, protože si takto budete přitahovat to, co očekáváte. Pak vy, co partnera naopak máte, tak můžete prožívat spoustu starostí a můžou vás i provázet pochybnosti o společné budoucnosti. Obecně byste si měli zachovat pozitivní mysl, abyste možná zbytečně předčasně nevzdali to, co by mohlo mít dobrý výsledek.
 
V práci si na sebe můžete klást až moc úkolů, jenž se vám nemusí podařit splnit. Tu platí, že nemusíte mít dostatečné zkušenosti, abyste dosáhli toho, co jste si aktuálně předsevzali, proto se snažte zpomalit a rozmýšlejte nad každým krokem. Jestliže toužíte po změně práce nebo jste bez zaměstnání, tak se pokuste odhodit právě to dychtění po pracovní změně a nabídka se někde objeví. 
 
Po zdravotní stránce vám v těle může kolovat zánět a je velká šance, že se bude vyskytovat v gynekologicko-urologickém systému, ale nemusí se zároveň navenek projevit.
 
A nyní si můžete vybrat z těchto tří karet, kdy při volbě myslete na to, co vás čeká v nadcházejícím týdnu:
 
Kipper
A nyní rozuzlení:
 
Karta vlevo: Máš před sebou týden plný změn, kdy se budeš muset rozloučit se svou navyklou zónou bezpečí. Něco starého končí a něco nového začíná. Přijdou nové zážitky a možná budou daleko lepší než ty, které Ti přišly doposud do života. Šetři svou energií, budeš ji potřebovat na plnění nových úkolů. 
 
Karta vprostřed: Nějaká záležitost, kterou máš v mysli, se ještě časově potáhne. Můžeš ji řešit poslední dva roky, ale další dva roky můžou být stále před Tebou. Zachovej chladnou hlavu a měj trpělivost. Vše má svůj čas. Zkratka ke štěstí prostě není dobrá volba.  
 
Karta vpravo: Budeš řešit práci - může to být ta, kde se nacházíš a k ní si můžeš chtít přibrat něco dalšího nebo můžeš i přemýšlet nad tím, zda se dá v současném zaměstnání někam dál postoupit. Taky se může jednat o to, že budeš přemýšlet nad tím, jakou fyzickou práci musíš doma ještě vykonat a bude to něco, co je fyzicky docela namáhavé. Prostě z lenošení nic nebude. 
 
Opět připomínám, že v magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

 

Předpověď od 19.8. do 25.8.2019

Milí čtenáři,
čeká vás týden plný výzev, abyste prokázali svou odvahu a odhodlání. Dalo by se to charakterizovat jako "kdo z koho". Neskládejte dopředu zbraně, ale pokuste se v těchto zkouškách co nejlépe obstát.  Nebude to o tom, že by vás to mělo nějak zničit, ale měli byste si s někým poměřovat své síly. Ukáže vám to, jaké máte schopnosti, takže se nevyhýbejte těmto zkušenostem a běžte ven mezi lidi.
 
V milostné oblasti můžete prožít láskyplné spojení, kdy se občas na povrch vydere i bojovnost. U některých z vás to bude i intenzivní výměna názorů, abyste vyřešili nějakou konkrétní věc. Může se stát, že bez třenic ani váš vztah není schopen přežít, prostě je to takový "denní chleba" vašeho svazku. 
 
V práci pravděpodobně dostanete novou výzvu, kterou byste měli při troše snahy zvládnout. Klidně to může být nabídka, která vám vyrazí dech. Samozřejmě i tu může přijít na přetřeš otázka mezilidských vztahu a prokázání síly a odhodlání. Berte raději výzvy tohoto týdne sportovně než se zarputilostí. 
 
Na své zdraví si dávejte pozor a to především na úrazy, k tomu i stres a v neposlední řadě na trávicí trakt.
 
Další předpověď, kterou pro vás mám, tak je ve smyslu, že si můžete zvolit ze tří karet a pod obrázkem najdete odpověď - myslete na to, co vás čeká v nadcházejícím srpnovém týdnu.
 
orakulum
 
A teď rozuzlení:
 
Karta vlevo: V těchto dnech Tě navštíví Tvořivost. Udělej si na ni čas a pokus se, aby Tvůj den byl plný života a štěstí a večer jsi usínal(a) s dobrým pocitem. 
 
Karta vprostřed: Na základě nějakých zkušeností, které nabudeš v těchto dnech, dospěješ k určitým závěrům a popřípadě i životním změnám. Možná přijdeš na to, kde je Tvé místo v životě. Jen Ty jsi odpovědí na otázky, na které se Tě život ptá.
 
Karta vpravo: Nastane dočasné odloučení nebo konec v určité oblasti, ale taky se otevře něco nového. Ber to tak, že přijdou nové zážitky a třeba i lepší než ty dosavadní.
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

 

Předpověď od 12.8. do 18.8.2019

Milí čtenáři,
je před vámi velmi optimistický týden, kdy byste mohli dojít k nejhlubšímu naplnění - pro někoho to bude radost, spokojenost, štěstí, pro jiného zase konkrétní úspěchy v nějaké životní oblasti. Bude vás taky nepochybně obklopovat láska - k lidem kolem vás, ke konkrétní osobě, k rodině, ale i k sobě nebo k Bohu. Bude dobré, abyste využili příležitosti, která vám v těchto dnech přijde do cesty. 
 
V milostné oblasti nejspíše prožijete prožít lásku - můžete mít krátký flirt nebo si začnete nový vztah,  popřípadě prohloubíte současný vztah. 
 
V práci by se mnohým z vás mělo podařit, pokud se chopíte šance, najít i naplnění (nemusí se jednat o stávající práci, ale i novou nabídku). Prostě by se vám mělo vyplnit, po čem toužíte.
 
Po zdravotní stránce si hlídejte imunitní systém.
 
Další předpověď, kterou pro vás mám, tak je ve smyslu, že si můžete zvolit ze tří karet a pod obrázkem najdete odpověď - myslete na to, co vás čeká v nadcházejícím srpnovém týdnu.
 tarot
 
 
Karta vlevo: Obnov svůj vztah k přírodě a také ji nezapomeň chránit, chovej se více ekologicky. Spoj se se svým "Já" a pokud se zapracovat na tom, co Tě vnitřně táhne k zemi. Zaměř se i na to, zda se cítíš dobře tam, kde bydlíš a pokud tomu tak není, pokus se něco změnit - třeba se více obklop květinami a přírodním materiálem.
 
Karta vprostřed: Asi toho máš v každodenním životě hodně - musíš hodně věcí organizovat, aby vše docela dobře fungovalo. Vyhni se však přílišnému puntičkářství, přehnané manipulaci s lidmi (dovol, aby se lidé kolem Tebe projevili se svými názory) a hlavně se oklikou vyhni lpění na někom či něčem. 
 
Karta vpravo: Pokus se najít v každodenním životě rovnováhu. Někdy stačí malá změna postoje a lidé spolu začnou fungovat v jednotě, i když je každý jiný. Důležité je, abyste měli cíl nebo přání, jenž vás bude společně motivovat ke vzájemné spolupráci.
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

 

Předpověď od 5.8. do 11.8.2019

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu se mnoho z vás bude muset zastavit, aktivity, jenž budete mít v plánu, nebudete moci vykonávat, prostě budete mít vynucený klid. Překážky, které vám znesnadní posun, můžou z ničeho nic odeznít a taky nemusí způsobit velké komplikace, což je pozitivní. 
 
V milostné oblasti můžete pocítit osamělost, a to ať už partnera máte nebo jste-li single. Mnoho z vás může být na "dobré" cestě k tomu, aby se vzdalo, proto si raději dopřejte klid a problémy se pokuste šetřit sami sebe a dělejte si raději drobné radosti. 
 
V práci můžete pocítit překážky ve formě nesplněných očekávání. Určitý běh události se postupně bude zastavovat na "mrtvém bodu" a budete se cítit vyčerpaně. Není dobrá doba na postup vpřed, protože byste si mohli způsobit velkou pohromu. Jednoznačně je zapotřebí zachovat klid, dát si pauzu, načerpat nové síly - třeba ve formě dovolené. Teprve pak bude dobrá doba k tomu, abyste se znovu pustili do řešení záležitostí z minulosti. 
 
Hodně z vás pocítí oslabenou psychiku, chmurnou náladu a celkově vyčerpání - opravdu se nabízí kvalitní spánek a odpočinek, co to jen půjde.
 
Další předpověď, kterou pro vás mám, tak je ve smyslu, že si můžete zvolit ze tří karet a pod obrázkem najdete odpověď - myslete na to, co vás čeká v nadcházejícím srpnovém týdnu.
 
srpen_01
Karta vlevo: Vše je jen o úhlu pohledu - svým způsobem možná ani neexistuje, že něco je vysloveně dobře nebo naopak vysloveně špatně. Tím, čím projdeš, ber jako zkoušku a zároveň i zkušenost. 
 
Karta vprostřed: Je na čase spojit se se svým skutečným "Já", dozvědět se více o sobě sama a více pochopit, jaké je Tvé místo v životě. I když se Ti ne vždy bude dařit, ber to jako počátek pochopení těchto věcí.
 
Karta vpravo: Budeš v zajetí vzpomínek na minulost - něco Tě zabolí při vzpomínce na danou událost, ale taky budeš něco z toho brát jako cennou lekci. Je lepší se nad vším povznést, uvědomit si podstatu, proč Ti to do života přišlo a posunout se v životě dál. 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

animated-line-image-0015

Předpověď na červenec 2019 

Předpověď od 29.7. do 4.8.2019 

Milí čtenáři,
čeká vás dosti optimistický týden, kdy si plně budete vychutnávat své aktivity - jinými slovy si budete užívat a bavit se. Vše má své meze, proto se pokuste nepodlehnout chtíči a nastavit si pravidla, protože lehká mysl a družnost vás může přivést na určité scestí. 
 
V milostné oblasti byste měli prožívat veselé, možná až bujaré dny, jen se vyvarujte poživačnosti. Jestliže budete řešit nějaké potíže, měli byste je zdárně vyřešit. Mnozí z vás vycítí, co váš protějšek potřebuje a něco s tím i společně uděláte. 
 
V pracovní oblasti byste měli pocítit určité naplnění, práce by vám měla přijít jít přímo od ruky. Měla by i panovat dobrá nálada a negativní zkušenosti by měly být zapomenuty. Avšak jestliže přeroste určitá mez, kdy uvidíte, že jsou vaši kolegové či nadřízení v moc přátelském vztahu, můžete mít naopak nechuť k práci, což může způsobit špatné pracovní výsledky.
 
Výkyvy počasí budou dělat své i po zdravotní stránce, proto můžete mít potíže s urologickým systémem nebo s horními cestami dýchacími.
 
Další předpověď, kterou pro vás mám, tak je ve smyslu, že si můžete zvolit ze tří karet a pod obrázkem najdete odpověď - myslete na to, co vás čeká v nadcházejícím červencovém týdnu.
 
kom
 
 
Odpovědi jsou zde:
 
Karta vlevo: Máš před sebou překážky, které si klidně můžeš vytvářet jen ve své mysli a nemusí být skutečné. Nedovol jim, aby Tě ovládaly - víc si věř, že je překonáš e neboj se změn. Za pokus to stojí, protože se Ti pak vrátí ta úžasná volnost. 
 
Karta vprostřed: Jsi možná součástí nějaké skupiny lidí (mám tím na mysli rodinu, přátele, kolegy,...), jdete společně někam za nějakým cílem. Ale co když se necháváš moc ovlivňovat a jsi jen jedním z mnoha? Ne všechny cíle budete mít společné, proto se zaměř na to, zda cesta, po které právě jdeš, je pro Tebe ta správná a pokud ne, pokus se s tím něco udělat. 
 
Karta vpravo: Jestliže se teď nemůžeš s nějakou osobu potkat, může to znamenat, že Ti to má dát jasnější pohled - třeba se máš zamyslet nad tím, jaký je váš vztah, co vám toto přátelství či partnerství přináší do života. Je vhodná doba k zastavení se a k zamyšlení se nad životem, nad vztahy s lidmi a možná i dobrý čas na to, aby sis nepřipouštěl(a) lidi tolik k tělu. 
 
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.7. do 28.7.2019 

Milí čtenáři,
v tomto týdnu vás bude provázet především větší sebedůvěra, podnikavost a silná vůle než kdy jindy. Můžete mít velkou touhu užívat si života více než kdy jindy.
 
V milostné oblasti vám budou do života přicházet nové zkušenosti. Tak, jak vás může provázet životem plachost, když vás někdo osloví, tak teď tomu může být přesně naopak - nebudete se bát nových kontaktů a setkání. I současný partnerský vztah, jestliže nějaký máte, byl měl docela dost ožít a vy sami se můžete postavit na úroveň vašeho protějšku, jenž se snažil být nad vámi.
 
V práci budete více samostatní a budete se chovat velmi zodpovědně. Budete mít snahu se více domluvit, převzít důležité úkoly do svých rukou a ukázat, že na jejich splnění máte požadované kompetence. 
 
Zdravotně si dávejte pozor na pohlavní orgány a močové ústrojí. U některých z vás dostanou nervy docela dost zabrat.
 
Další předpověď, kterou pro vás mám, tak je ve smyslu, že si můžete zvolit ze tří karet (číslo je vprostřed) a pod obrázkem najdete odpověď - myslete na to, co vás čeká v nadcházejícím červencovém týdnu.
 
Karty
 
 
A nyní k vysvětlení:
 
Karta číslo 1 (vlevo): Očekávej různé svody a zkoušky silné vůle. Nebude jednoduché "zakázanému ovoci" odolat, ale jestliže najdeš důvod, proč v sobě to odhodlání najít, zvládneš to. Pokušení může být v podobě nějakého člověk, nezdravého životního stylu nebo třeba v podobě sladkostí. To, jak moc prohlédneš klam a taky jak moc si uvědomíš důsledky svého  chování, bude důkazem Tvého charakteru. 
 
Karta číslo 2 (vprostřed): S největší pravděpodobností bude klíčovým tématem příštích dnů nalezení harmonie s okolím, a toho nedosáhneš tím, že se budeš držet někde v ústraní, ale přesně naopak - dosáhneš toho kontaktem s lidmi. Samozřejmě ne vždy to bude všude ladit, ale tak to má být, aby člověk nabyl zkušenosti a změnil životní přístup. Jen si dávej pozor na časté ústupky v rámci blaha ostatních, protože i Tvoje zájmy jsou důležité.
 
Karta číslo 3 (vpravo): Je na čase se zastavit a zhodnotit život - co se Ti v životě opakuje, jak se k Tobě okolí chová a pokud máš tu schopnost a vědomosti, tak si analyzuj, proč tomu tak je. Teprve potom se pokus udělat něco s tím, co se Ti nelíbí a změň životní přístup, pokud to bude nutné.
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 15.7. do 21.7.2019 

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu očekávejte změny, které by mohly být tak zásadní, že se vám do nich nebude moc chtít a můžete se jim bránit. S někým nebo něčím se budete loučit spíše s těžkým srdcem. Opustíte svou navyklou zónu bezpečí a vydáte se do neznámých vod, kdy nebudete vědět, zda jdete správným směrem.
 
Především v milostné oblasti zavřete za někým, na kom vám záleželo, dveře.  Budete stát na rozcestí a volit si nový směr. Mnoho z vás dojde k poznání, že pohádkoví princové nejsou a je potřeba chodit po zemi s reálně otevřenýma očima a nevznášet se na obláčku.
 
V pracovní oblasti můžete rozmýšlet nad opuštěním stávajícího postu (pro nezaměstnané je to příslib nalezení nového místa) - může to být ze zdravotních důvodů nebo třeba z důvodu věku. Někteří z vás prožijí změnu ve smyslu ztráty stávajícího úkolu nebo úkolu, popřípadě pracovního snu.  U mnoha z vás nastane vnitřní nejistota ohledně toho, co se bude dít v budoucnosti. 
 
Další předpověď, kterou pro vás mám, tak je ve smyslu, že si můžete zvolit ze tří karet (číslo je vprostřed) a pod obrázkem najdete odpověď - myslete na to, co vás čeká v nadcházejícím červencovém týdnu.
 
Karty
 
 
A nyní k vysvětlení:
 
Karta číslo 1 (vlevo): Máš před sebou období, které bude protkáno lišáctvím, vtipností a nečestným jednáním - buď to budeš Ty, kdo bude tyto vlastnosti využívat nebo to někdo na Tebe bude zkoušet. Větší pravděpodobnost je však, že to budeš Ty. Hlavně v milostném životě bude ústředním tématem podlost, zákeřnost neochota se otevřít protějšku a vyřešit současnou situaci. V práci můžeš mít snahu vyžívat negativních vlastností, které jsem již zmínila, ke svému prospěchu - nezapomeň však na to, že karma na sebe nenechá dlouho čekat.
 
Karta číslo 2 (vprostřed): Období změn je tu a Ty se vydáš na neznámou cestu. Bude Tě hnát touha po svobodě, hledání ztraceného ráje nebo touha po uplatnění se. Nebudeš se bát, jak to dopadne, protože touha po změnách bude si silnější. Nezapomeň na skromnost a na to, že se máš v životě ještě co učit. V milostné oblasti můžeš právě až moc lehkovážně opustit to, co důvěrně znáš - pamatuj na to a postupuj s rozmyslem. Klidně se může stát, že ve stávajícím vztahu přijde nový směr a budeš tak spokojenější. V práci můžeš dostat nějaký nový úkol nebo se můžeš pustit víc na pracovní dráhu, kde bude hodně záležet právě na Tobě - nezapomeň však na to, že se můžeš moc přeceňovat.
 
Karta číslo 3 (vpravo): Máš před sebou příjemný týden, kdy budeš pociťovat vděk a spokojenost, protože budeš sklízet ovoce své práce. V milostné oblasti  budeš prožívat láskyplné partnerství (pokud máš partnera) plné radosti a vděku. V pracovní oblasti se k Tobě může dostat zajímavá nabídka, která bude příslibem úspěšné budoucnosti nebo zdárně složíš nějakou zkoušku či popřípadě uzavřeš důležitý obchod. 
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 8.7. do 14.7.2019 

Milí čtenáři,
mám pro vás předpověď, kdy si můžete zvolit ze tří karet (číslo je vprostřed) a pod obrázkem najdete odpověď - myslete na to, co vás čeká v druhém červencovém týdnu.
 
Karty
 
 
A nyní k vysvětlení:
 
Karta číslo 1: Máš před sebou nějakou příležitost nebo zkušenost, kdy budeš mít šanci vyjasnit si určité věci, nabereš čerstvý vítr do plachet, pokud svou šanci nepromarníš. Mělo by se jednat o konflikt, proto važ slova, ať to není přímo krupobití, ale jen malinká bouřka. Nejvíc konfliktní může být milostná oblast, takže na to pamatuj. Obecně můžeš pocítit v milostné oblasti ochlazení vztahů, také můžeš očekávat, že nějaké výčitky vyplavou na povrch. Vyjasnění milostné oblasti může přinést nový začátek.  V práci se připrav na nepřátelskou atmosféru a možné výtky ze strany vedení. 
 
Karta číslo 2: Pokud se dobře namotivovat, protože tento týden to pro Tebe bude velká zkouška pevné vůle, taky se snaž mít dobré cíle a nepropadat závislosti (lpění) na něčem. V milostné oblasti pozor na hru s ohněm, proto važ svá slova a taky se kontroluj, jak vystupuješ. Pokud máš vztah, můžeš si uvědomit, čím vším je Tvůj vztah poznamenán, ale zatím není dobrá doba na činy. Jestliže se někdo nový objeví na obzoru, pozor na to, aby se Tě jen nesnažil poblouznit, ale realita pak nebyla po čase jiná. V práci můžou být zkoušeny Tvé morální zásady a dobré úmysly. Můžeš dostat lukrativní nabídku, ale nemusí se slučovat s Tvým přesvědčením - co asi zvolíš? Můžeš si to obhájit tím, že když to neuděláš Ty, najde se někdo jiný.
 
Karta číslo 3: Tento týden můžeš pocítit vtipný rozum, budeš i rychle chápat, zaznamenáš i bohatství myšlenek. V partnerské oblasti můžeš pocítit jakýsi odstup, protože se budeš snažit překonat určité vzory chování a taky tím ozdravit stávající vztah nebo obecně milostný život (ten odstup může platit i v případě, že jsi single). V práci zaznamenáš důvtip, kontakty můžeš navazovat snadněji než kdy jindy a úkoly budeš řešit s lehkostí. Jen se vyvaruj rafinovanosti a mazanosti, protože by to mohlo mít své následky.
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 1.7. do 7.7.2019 

Milí čtenáři, 
začátek nového měsíce by měl být pro mnohé z vás ve znamení činů a ne slov. Budete více toužit po hmatatelných hodnotách, po majetku a více se zaměříte na realitu než na snění. Mnoho z vás i pochopí, že vše má svůj čas, pokud to má být trvalé, proto trpělivost bude mít hlavní slovo. 
 
V milostné oblasti hodně z vás bude dávat přednost zralému přátelství, spolehlivosti, trvalosti a intimní blízkosti před okouzlením, které může být tak pomíjivé a brzy se může i vytratit. Můžete taktéž pracovat na pocitu bezpečí ve vztahu a někteří z vás i na založení rodiny. Když začne chybět jistota ve vztahu, může rychle nastoupit žárlivost.
 
V práci se můžete hnát za dosažením pocitu jistoty v tom, co děláte a také za stabilizací vašeho pracovního postu. Hodně z vás by si práci mělo užívat. Kdo z vás dostane zajímavou pracovní nabídku, měl by více zapojit podvědomý instinkt, aby nedošlo k přijetí nesolidní nabídky, která by vám do budoucnosti mohla leccos zavařit. 
 
Po zdravotní stránce budou mnohé z vás provázet zdravotní obtíže, které jsou buď chronické nebo jenž jste měli již v předchozích dnech. Pozor dejte v těchto horkých dnech na potíže s gynekologicko-urologickým systémem.
 
Nyní pro vás mám předpověď, kdy si můžete zvolit ze tří karet (číslo je vprostřed) a pod obrázkem najdete odpověď - myslete na to, co vás čeká v prvním červencovém týdnu.
 
Karty
 
 
A nyní k vysvětlení:
 
Karta číslo 1: Pocítíš konfrontaci s okolím na základě Tvého předchozího chování - takže v dobrém i ve zlém. Proto se snaž především o upřímnost a zodpovědnost, pokud to chceš pocítit nazpět. Nic v životě nedostaneš jen tak, za vše poneseš vlastní zodpovědnost. Platí to i v milostné oblasti, kde sklidíš, co jsi zasel(a). V práci si uděláš jasno v tom, jaký je Tvůj další cíl a budeš vědět, jak dál postupovat.
 
Karta číslo 2: Máš před sebou náročnější týden, kdy se budeš setkávat s nepřátelstvím, záludnostmi a hádkami. Nevěš hlavu, i když to nemusí být snadné, pomůže ti v rozchodu s určitým typem lidí a taky v uvědomění si vlastních hodnot. V partnerské oblasti můžeš pocítit ochlazení citů, zažít hořké poznámky a pomluvy, ale ber to jako životní lekci a jdi dál. V práci se připrav na určitý typ boje, kdy si jízlivé poznámky neber tak k tělu a nedělej v tomto týdnu pokud možno žádná zásadní rozhodnutí.
 
Karta číslo 3: Máš před sebou týden plný možností, které by měly vést k hmatatelným výsledkům, jestliže jich včas využiješ - měj oči otevřené. Hlavně v partnerské oblasti by ti mohlo přát štěstí, protože můžeš najít správný protějšek. Ve stávajícím vztahu může dojít k posunu za štěstím. V práci by se ti mělo podařit dosáhnout toho, po čem toužíš a co považuješ za hodnotu (plat, uznání, prestiž, vnitřní spokojenost,...).
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

animated-line-image-0015

Předpověď na červen 2019 

Předpověď od 24.6. do 30.6.2019 

Milí čtenáři, 
závěrečný červnový týden by měl pro mnohé z vás být o nalezení vnitřního klidu a také cesty k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.
 
V milostné oblasti by se mnoho z vás mohlo cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce. 
 
V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky.
 
Po zdravotní stránce si pohlídejte imunitní systém.
 
Dnes mám takovou novinku pro vás - můžete si vybrat z následující fotky kartu, jenž vás přitahuje a pod obrázkem najdete k jejímu číslu rozuzlení - myslete při volbě na to, co vás čeká poslední červnový týden.
 
Karty
 
 
A nyní k vysvětlení:
 
Karta číslo 1: Neklaď toho na sebe až tak moc, protože tíha zodpovědnosti na Tobě bude zbytečně ležet a nemusí se Ti dobře pak usínat. Přeskočil(a) jsi možná několik stupňů ve vývoji a můžeš se cítit v plnění daného úkolu nejistě. Jestli něco projedeš, ber porážku se vztyčenou hlavou a pouč se z toho - příště už to bude lepší. Jestli se cítíš v milostné oblasti osaměle a to jak s partnerem nebo bez něj, změň něco - je na čase zbavit se přebytečné zátěže.
 
Karta číslo 2: Tvé stanovisko, které zaujímáš, by mohlo být neutrální jen proto, aby Tě někdo nevtáhl do centra dění. Spíš začni usilovat o to, aby Tvůj postoj byl raději jednoznačný. Něco důležitého prostě není v pořádku. Vůči Tvému protějšku můžeš chovat polovičaté city nebo lépe řečeno být povrchní. Je tu varování před koncem vztahu. V práci se pokud najít nějaké zalíbení, aby Tvé úkoly byly plněny se zájmem a ne jen poloautomaticky.
 
Karta číslo 3: Pocítíš konfrontaci s okolím na základě Tvého předchozího chování - takže v dobrém i ve zlém. Proto se snaž především o upřímnost a zodpovědnost, pokud to chceš pocítit nazpět. Nic v životě nedostaneš jen tak, za vše poneseš vlastní zodpovědnost. Platí to i v milostné oblasti, kde sklidíš, co jsi zasel(a). V práci si uděláš jasno v tom, jaký je Tvůj další cíl a budeš vědět, jak dál postupovat.
 
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 17.6. do 23.6.2019 

Milí čtenáři,
nadcházející týden od vás bude svým způsobem vyžadovat, abyste se ponořili do svého středu, pokud možno nalezli svůj vnitřní klid, protože takto dáte do pořádku to, co vyžaduje vyrovnání. Když od vás někdo bude něco očekávat, dělejte to v klidu a řádně. Právě již zmíněným ponořením se do svého středu byste mohli pocítit příval životní síly, vitality, odhodlání, radosti i vášně.
 
V milostné oblasti můžete pocítit výbušnost, temperament a možná i dramatické výstupy, které můžete vyvolávat právě vy sami. Díky tomu můžete pak získat značnou energii pro všední život. Nemělo by to však znamenat, že se s protějškem rozejdete, jen budete toužit po rozruchu. Někteří z vás budou toužit po flirtu - jak moc  dalece to zajde, to už má každý z vás ve svých rukách.
 
V pracovní oblasti můžete očekávat, že do svého zaměstnání budete přímo zanícení, budete odvážnější než kdy jindy, můžete být i podnikaví, pokud vám to fyzická kondice dovolí. Obecně byste měli pocítit velkou motivaci a také by měla přijít radost a zasloužený úspěch.
 
Po zdravotní stránce by většina z vás měla oplývat docela dobrým zdravím. Některých z vás se budou týkat potíže s oběhovým systémem. 
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 
 

Předpověď od 10.6. do 16.6.2019 

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu se pokuste vyhnout konfliktům, važte svá slova a taky se zamyslete nad tím, pokud už nějaká ta vyhrocená situace nastane, zda jste si tu způsobili sami (třeba jen tím, že na něco takového čekáte) nebo jste do dané situace byli vtaženi sami. Nebude to doba, kdy by se někdo dlouho těšil z "výhry" v daném klání, takže se nesnažte za každou cenu mít pravdu - stejně se za nějakou dobu ukáže, jak to všechno vlastně bylo.
 
V partnerské oblasti buďte hodně opatrní, protože se můžete dočkat nějaké podlosti, protějšek se vás může snažit ovládat nebo se k vám chovat bezcitně. Nezapomeňte, že se takto můžete zachovat i vy sami. V některých ne moc dobrých partnerských vztazích, kde je to na hraně rozchodu, lze očekávat hlubší rány pod pás.  Někdy bude možné vztah zlepšit nebo něco posunout vpřed díky nezávislé třetí osobě.
 
V pracovní oblasti se připravte na nějaké pomluvy, zlobu a možná i ponížení. U některých z vás to pak povede k pracovní změně, protože atmosféra bude skutečně dusná. Jestliže před sebou máte nějaké zkoušky, dobře se na ně připravte, neboť karty předpovídají, že to opravdu nebude snadné. 
 
Zdravotně by mnoho z vás mělo být docela v pohodě, i když se mezi vámi najdou tací, jenž potrápí oslabená imunita a lymfatický systém a to se pak bude projevovat u každého samozřejmě jinak.
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 3.6. do 9.6.2019 

Milí čtenáři,
tento týden by měl být ve znamení především ochoty pomáhat a také o toleranci - buď vy sami budete oplývat těmito schopnostmi nebo budete mít ve své blízkosti někoho takového, kdo vás podrží v tíživé situaci (může to být třeba jen slovně, nemusí se jednat přímo o pomoc jako takovou). Někteří z vás se na vlastní kůži přesvědčí, jaký typ lidí vás obklopuje a překvapení může být veliké, protože narazíte někdy i na lhostejnost. 
 
V milostné oblasti byste se měli vzájemně podporovat, snažit se jeden druhému porozumět bez zbytečných hádek a jednoznačně být tolerantní. Především v těžších situacích se podpora partnera bude hodit a pokud se vám jí nedostane, zapátrejte proč to tak je. Třeba najdete odpověď přímo v sobě, neboť nemusíte po jeho pomocné ruce toužit. 
 
V pracovní oblasti by se vám měly splnit nějaké plány, také vás někdo nečekaně může podpořit. Když budete mít nějaký nápad, zkuste jej zrealizovat - je na to příhodná doba. Raději ale dobře zvažte, komu o svých nápadech říkáte, protože by vám někdo mohl vaše nápady ukrást.
 
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 
 
 

animated-line-image-0015

Předpověď na květen 2019 

Předpověď od 27.5. do 2.6.2019 

Milí čtenáři,Kipper
v nadcházejícím týdnu byste měli být pod určitou ochranou - tudíž nějaká záležitost, kterou budete řešit, by měla dopadnout lépe než za normálních okolností. Můžete to pojmout také tak, že vaše sebedůvěra by mohla být vyšší. Tudíž nebuďte překvapení, pokud budete vystaveni mnoha životním zkouškám, které vás budou zkoušet ze sebedůvěry. Někteří z vás začnou konečně věřit v lepší budoucnost - je na čase, protože pochybnosti plodí většinou negativní události. 
 
V milostné oblasti posunou někteří z vás vztah o úroveň výš - oficiálně dáte najevo, že jste s tím druhým ve vztahu nebo ještě lépe - budete mít zásnuby či sňatek. Jinak obecně v partnerské oblasti by měla porůst vzájemná důvěra  také jeden z vás by mohl začít plnit úlohu duchovního učitele (možná už k tomu dávno dochází, ale až teď si to můžete uvědomit). Vy, jenž jste nezadaní, můžete potkat člověka, který se vám bude dvořit. Mám malou poznámku k mým výkladům, protože mi občas někdo z vás napíše, že má určitou připomínku - nezapomeňte, že moje texty čte hodně lidí, prostě není možné, abych se každému trefila do jeho životního příběhu. Hlavně to platí u těch z vás, kteří se potýkáte s krizí ve vztahu a nevíte, co dál - pro tyto příběhy je lepší pro posunutí se vpřed využití soukromého výkladu.
 
V pracovní oblasti můžete přemýšlet nad smyslem vašeho povolání, zda vám práce dělá radost  zda jste úspěšní, zda vás lidé uznávají atp. Čeho byste se měli nejlépe držet, tak je dodržování morálních zásad, jenž zastáváte, protože pokud se skloníte k nekalým praktikám, brzo poznáte následek svého činu. 
 
Zdravotně by se mnoho z vás mohlo potýkat s nesprávně fungují lymfou, chorobami na rukách a také někteří z vás můžou mít potíže s mozkem (cévní mozková příhoda , poranění hlavy, mikrotrauma hlavy atp.). 
 
V pátek 31.5.2019 bude v magazínu gleid.cz zveřejněná má nová letní předpověď pro jednotlivá znamení, kde mimo jiné najdete, kam na dovolenou (předpověď jsem sepsala již před delší dobou, ale na termín uveřejnění nemám vliv). Tento odkaz, kde ji najdete, bude aktivní 31.5.2019: https://gleid.cz/zdravi/889-co-prinese-leto-vasemu-znameni-a-kam-letos-na-dovolenou
 
Mou jarní milostnou předpověď pro jednotlivá znamení, kterou jsem pro vás sepsala, najdete v magazínu gleid.czhttps://gleid.cz/zdravi/859-jaky-bude-podle-karet-vas-milostny-zivot-na-jare-to-se-ted-dozvite
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 
 

Předpověď od 20.5. do 26.5.2019 

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, který bude obnášet především to, že se vám z okolí bude vracet vaše předchozí chování, a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Když se budete chovat poctivě a dobrým záměrem, bude vaše snažení patřičně odměněno. Když raději budete využívat kalkul a nebudete zcela upřímní, dostane se vám negativní odezvy. Prostě berte to tak, že se máte chovat co nejlépe, protože velice rychle dostanete odezvu nazpět, takže ať je pro vás co nejlepší.
 
V milostné oblasti budete sklízet ovoce své práce, proto na to pamatujte a pokuste se k partnerovi přistupovat s čistým záměrem a rovnoprávně. Některým z vás se podaří dát určité věci do pořádku a nic pak nebude bránit harmonickému partnerství.  Pokud jste nezadaní, hledáte nový "objev" a nikdo vhodný není na obzoru, tak se zamyslete nad tím, zda lidé, které potkáváte právě neodráží to, co se ve vašem podvědomí odehrává - např. nepřipravenost na pevný vztah.
 
V pracovní oblasti byste si mohli udělat jasno ve svých cílech a přesvědčeních a to vás pak posune k dalšímu vhodnému postupu. Na některé z vás čeká nepříjemné překvapení, protože můžete očekávat, že s vámi budou jednat pěkně, férově atp., ale opak bude pravdou, jestli vy sami budete v něčem klamat. Takže jinými slovy řečeno - snažte se a budete po zásluze odměnění a to třeba i prostřednictvím mimořádné odměny. 
 
Zdravotně by mnozí z vás mohli řešit nějaké dlouhodobější potíže. Mnohé z vás potkají potíže s horními cestami dýchacími (může to být alergie nebo i nachlazení).
 
Mou jarní milostnou předpověď pro jednotlivá znamení, kterou jsem pro vás sepsala, najdete v magazínu gleid.czhttps://gleid.cz/zdravi/859-jaky-bude-podle-karet-vas-milostny-zivot-na-jare-to-se-ted-dozvite
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 13.5. 2019 do 19.5.2019

Milí čtenáři,
opět pro vás mám docela slibnou předpověď. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.
 
V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní. 
 
V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce. 
 
Zdravotně si dávejte pozor na to, abyste si zbytečně nezpomalovali proudění lymfatického systému. Některá z vás potrápí dlouhodobé potíže (alergie, bolesti kloubů, opakované záněty,...).
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 6.5. 2019 do 12.5.2019

Milí čtenáři,
předchozí týdny byly pro některé z vás velice namáhavé, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.
 
V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".
 
V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování krátkodobých cílů, které jsou zároveň i reálné.
 
Zdravotně můžete pocítit nervový systém, protože budete nad něčím možná až moc přemýšlet. Také trávicí trakt nemusí fungovat zcela správně. Copak asi nemůžete překonat? Strávit? Odpověď je na každém z vás, koho se toto téma bude týkat.
  
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 29.4.  do 5.5.2019

Milí čtenáři,
když budete v tomto týdnu řešit, měli byste zjistit, že vaše mysl je bdělá, rychle chápete a napadá vás i mnoho nových myšlenek. Více se o slovo bude hlásit rozum, nebudete mít tolik času na trápení se nepodstatnými věcmi. Mnoho z vás se postaví určité závislosti (alkohol, cigarety, ale klidně i nějaký protějšek atp.) a mělo by dojít i ke šťastnému završení. 
 
V milostné oblasti může mnoho z vás provádět generální úklid, protože vám půjde na mysl to, že se vám v této oblasti něco nelíbí a budete to chtít vyřešit. Někteří z vás si vytyčí jako cíl rovnocennost v partnerském vztahu. Budete v sobě totiž pociťovat větší vnitřní nezávislost než kdy jindy. 
 
V kariéře budete mít touhu se něco nového naučit, budete více vnímat své okolí a taky v rozhovorech byste měli reagovat velice obratně. Mnoho z vás nebude lpět na své pracovní pozici či určitém úkolu a může se stát, že dojde pak k rozhodnutí odejít nebo ukončit určitou pracovní etapu, protože se objeví zajímavější pracovní příležitost. 
 
Afirmace od Louise L. Hay: "Jsem úžasná a cítím se skvěle. Jsem vděčná za svůj život.".
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

animated-line-image-0015

Předpověď na duben 2019

Předpověď od 22.4. do 28.4.2019

Milí čtenáři,
máte před sebou týden, kdy budete mít šanci objevit příležitost, jenž vás zavede k dobrému výsledku. Třeba vám to dá námahu najít štěstí, ale bude to stát za to, protože výsledek bude trvalý.
 
V milostné oblasti karty předpovídají, že ti z vás, jenž touží po novém partnerovi, jej můžou v tomto týdnu potkat (nemusí to ale značit, že to mezi vámi hned začne jiskřit, může jít jen o pouhé seznámení) - takže nepromarněte šanci na nový začátek). Ve stávajícím partnerském vztahu můžete objevit nové cesty, jenž vás zavedou ke společnému štěstí.
 
V kariéře byste měli dosáhnout toho, co budete v danou chvíli považovat za hodnotné, což pro každého bude znamenat něco jiného - pro jednoho jisté místo, pro jiného pěkný plat, pro dalšího uznání atd. Někomu z vás bude k naplnění stačit pocit, že se zabývá důležitým úkolem. Ať tak či tak, měli byste v pracovní oblasti dosáhnout určitého cíle.
 
Afirmace od Louise L. Hay: "Odpouštím všem, kdo mi ukřivdili. S láskou je propouštím.".
 
Mou jarní milostnou předpověď pro jednotlivá znamení, kterou jsem pro vás sepsala, najdete v magazínu gleid.czhttps://gleid.cz/zdravi/859-jaky-bude-podle-karet-vas-milostny-zivot-na-jare-to-se-ted-dozvite
 
V magazínu gleid.cz také najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 15.4. do 21.4.2019

Milí čtenáři,
v předchozích dnech mnoho z vás něco vyřešilo, někomu z vás se vyloženě vnitřně ulevilo. Je čas si nastavit nějaký nový záměr a podle karet by to mělo být něco, co bude mít i úspěch (samozřejmě to není myšleno tak, že si vyzkoušíte, zda dosáhnete nereálného cíle, abyste dokázali, že karty neměly pravdu). Najděte v sobě nadšení a začněte přemýšlet nad tím, co byste si chtěli splnit a jaký by měl být další vhodný krok. Nezapomeňte se občas pochválit, když se vám bude dařit. Když zaklopýtnete, berte to jako zkušenost ve škole života a jděte dále.
 
V milostné oblasti byste měli začít nějak jinak - můžete přebudovávat stávající partnerský vztah, kdy by to mělo vést k potěšitelným vyhlídkám. Pokud jste bez partnera, můžete navázat spojení s někým zajímavým.
 
V práci by měly nastat změny ve smyslu nových úkolů a poznatků. Někteří z vás nastoupí na zcela nové místo a bude nutné se učit nové věci. Pokud vám budou nějaké znalosti chybět, je na čase využít zvídavost a sílu vůle ke zvládnutí pracovního úkolu. Celkově byste před sebou měli mít dobré vyhlídky.
 
Po zdravotní stránce to bude zřejmě náročný týden na psychiku, kdy občas můžete propadat pocitu beznaděje, takže nezapomeňte psychicky odpočívat - kvalitně spát nebo dělat aktivity, které vaši hlavu zaměstnají.
 
Afirmace od Louise L. Hay: "Život je velmi jednoduchý. Vrací se ke mně to, co dávám. Dnes jsem se rozhodl(a) dávat lásku.".
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 8.4. do 14.4.2019

Milí čtenáři,
máte před sebou optimistický týden, kdy by se mělo nějaké vaše tajné přání naplnit a to díky vašemu snažení. Jinými slovy řečeno - budete u cíle svého snažení, dojdete k vnitřnímu naplnění a vytyčíte si nové cíle. Někteří z vás se vydají někam ven mimo svůj domov (na výlet, dovolenou) a vychutnají si tuto cestu plnými doušky.
 
Ve stávajícím partnerském vztahu by se mělo něco málo zlepšit. Někdo z vás potká na svých toulkách osobu, která nebude jen přechodnou známostí, ale spíše to bude člověk na dlouhodobý vztah, proto pokud jste především single, tak nezůstávejte doma a běžte se bavit.
 
Ve stávající práci budou mít někteří z vás pocit, že si zvolili správné povolání. Jiným se zase podaří najít vysněnou práci. Někteří  z vás se vydají na pracovní cestu do zahraničí nebo se to alespoň začne plánovat.
 
Některým z vás se podaří zlepšit si svůj aktuální zdravotní stav, pokud nebudete propadat chmurné náladě a beznaději.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 1.4. do 7.4.2019

Milí čtenáři,
mnohé z vás bude ovládat možná až nevysvětlitelná touha pomáhat druhým, můžete být citliví až někdy přecitlivělí, budete se vciťovat do ostatních a můžete se chtít pro některé z nich se obětovat, ale je to správná volba? Než to učiníte, zvažte, co vám to přinese.  
 
V milostném životě budete mít touhu být blízko vašemu objektu zájmu, můžete mu být přímo oddaní a odměnou vám pak v mnoha případech bude vzájemné spříznění. Pokud nebude odezva dle vašeho očekávání, můžete si díky tomu uvědomit jednu věc a to je, že se potřebujete o někoho opřít. 
 
V pracovní sféře více naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a nežeňte se do ničeho příliš ukvapeně, važte slova. Je totiž vhodná doba na to, abyste se zamysleli nad budoucností a nad tím, čeho chcete dosáhnout. 
 
Předpověď pro ženy: Dámy, všechno, na co sáhnete, by se vám mělo dařit, proto toho využijte. 
 
Předpověď pro muže: Pánové, čeká vás nějaké rozhodnutí, kterému se nebude dát vyhnout. Bude i příhodná doba na to, abyste se posunuli v životě vpřed.
  
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

animated-line-image-0015 

Předpověď na březen 2019

Předpověď od 25.3. do 31.3.2019

Milí čtenáři,
mnoho z vás pocítí v tomto týdnu, že má jasnozřivé schopnosti nebo že si je jistá tím, jak daná situace dopadne. Snažte se být trpěliví, pokuste se pochopit i druhou stranu a pokud se nejedná o závažné provinění, odpusťte. Někteří z vás budou mít velkou snahu pomáhat druhým, ale je dobré nezapomínat na sebe.
 
V milostném životě byste měli pocítit spřízněnost duší anebo pocit, že jste s partnerem spojeni neviditelným poutem (no někdy to může být na škodu, když byste si rádi šli svou cestou bez partnera a něco vás stále k němu vrací zpět). Kdo z vás je single, může mít pocit, že mu to vyhovuje a nechce na tom tak rychle nic měnit nebo se může připravovat na to, že se brzo objeví někdo nový. 
 
V pracovní oblasti se pokuste své úkoly plnit trpělivě, snažte se přijímat nové podněty otevřeně. Pokud přemýšlíte o změně práce, naslouchejte více svému vnitřnímu hlasu. 
 
Předpověď pro ženy: Dámy, hlídejte si své osobní věci, aby se vám nic neztratilo. Také se zaměřte na to, zda vám někdo nebere vaši energii, a pokud tomu tak je, něco s tím udělejte.
 
Předpověď pro muže: Pánové, vypadá to na konfliktní období, proto se pokuste zachovat chladnou hlavu a rozvahu, než se rozohníte. Jestliže vy sami budete v klidu, vše půjde lépe.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 18.3. do 24.3.2019

Milí čtenáři,
čekají na  vás dny, kdy můžete pochybovat o spoustě věcí - o tom, zda budete v životě šťastní, zda se vám daná věc podaří, zda budete zdraví atd. Někdy budete až moc uplatňovat intelekt z dobrání se nějakého výsledku, budete však zapomínat na zapojení emocí. Můžete svého rozhodnutí litovat a to jenom proto, že nebudete naslouchat vnitřnímu hlasu. 
 
V milostném životě se intelekt může hodit, protože můžete vyřešit složitý problém, ale můžete pak daný problém rozdělit na jednotlivé části, ze kterých pak nebude snadné zase sloučit nějaký schopný celek. Někteří z vás budou pociťovat skepsi, neschopnost rozhodnout se. Takže např. před vámi může stát protějšek, jenž má city vůči vám "na dlani", ale vy budete pochybovat o tom, že děláte správný krok, když se pro tohoto člověka rozhodnete. 
 
V práci můžete prožívat období, kdy si nebudete jisti dalším vývojem, ale zároveň budete odmítat poslouchat svůj vnitřní hlas. Možná neděláte správně, že se neposloucháte, proto je na čase se pokusit s tím něco udělat. 
 
Předpověď pro ženy: Dámy, mohly byste sklidit plody své práce, takže neklesejte na mysli a využijte svůj talent.
 
Předpověď pro muže: Pánové, výsledky nemusí být zrovna optimistické, proto vám krátká procházka jarní přírodou může přinést spojení se s vaším nitrem a odtud pak bude vycházet další postup.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

 

Předpověď od 11.3. do 17.3.2019

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu byste mohli být spíše pasivnější a můžete zaujmout distancovaný postoj vůči někomu či něčemu, abyste si nezpůsobili nějaké potíže. Ústředním tématem bude klam, podvod a zákeřnost, ale nestavte se hned do té role, že vás někdo bude klamat, protože klidně to můžete být vy, kdo se pokusí z něčeho profitovat. 
 
V milostné oblasti můžete očekávat škodolibé či potměšilé jednání, ale také zákeřnost a podvod (opět to klidně můžete být vy, kdo se tak bude chovat). Pokud se budete chtít nějak rozhodnout, nebudete toho schopní, spíše se budete vyhýbat střetu s vaším protějškem.
 
V pracovní oblasti budete mít co do činění s lichotkami, vychytralostí a různými nepoctivými triky. Snažte se sami pro sebe odhalit záměry osoby, která se takto bude chovat, abyste se nevystavili nějakému nebezpečí. Samozřejmě se chovejte i tak, abyste tyto nepoctivé praktiky neuplatňovali přespříliš, protože by se to mohlo obrátit v budoucnosti proti vám samotným. Někteří z vás se budou bát převzít zodpovědnost za určitý úkol. 
 
Předpověď pro ženy: Během tohoto týdne by se vám mělo splnit něco, na co už dlouhou dobu čekáte. Pokud nevíte, co to je, nechte si proběhnout myšlenky hlavou a mělo by to být to, co vás napadne jako první.
 
Předpověď pro muže: Čeká vás perný týden, kdy si moc neodpočinete. Nemusí to být o tom, že budete jen pracovat, ale můžete mít hodně nečekaných aktivit, která vás budou zaměstnávat (včetně neustálého přemýšlení nad něčím).
 
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

 

Předpověď od 4.3. do 10.3.2019

Milí čtenáři,
čeká vás období, kdy budete mít snahu uchýlit se do ústraní a budete se chtít nejspíše i vnitřně zastavit, abyste nalezli cestu k sobě. Nemějte obavy z pocitu osamocení, spíše byste měli získat důležité zkušenosti, které vás v budoucnosti posunou vpřed a naučíte se být více sami sebou. 
 
V milostné oblasti se můžete cítit osamoceně, i když máte partnerský vztah. Měli byste si v tyto dny uvědomit, co je pro vás ve stávajícím vztahu důležité a proč v něm setrváváte. Můžete se dobrovolně omezovat kvůli partnerovi, abyste mu tak dokázali svou náklonnost, což ne vždy je správná cesta. Někteří z vás dojdou k názoru, že je na čase mít více aktivit každý zvlášť a že to tak pomůže zintenzivnit stávající vztah.
 
V pracovní oblasti budete mít snahu udělat si jasno v tom, čeho chcete v zaměstnání dosáhnout. To vás pak může vlastně vést k přehodnocení všech představ, které jste doposud měli - např. o úspěchu, prestiži, výdělku, rozdělení úkolů,... Ať tak či tak, měli byste se více přiblížit k vašim skutečným potřebám. 
 
Předpověď pro ženy: Uvědomte si, že není možné splnit vaše přání příliš rychle, vše má svůj čas. Odhoďte pochybnosti o tom, zda je dlouhá cesta k cíli to správné řešení. Nehledejte životní zkratky ke štěstí. 
 
Předpověď pro muže: Berte svou partnerku vážně a více jí naslouchejte. Pokud partnerku nemáte, měli byste potkat ženu, která se jí může v brzké době stát.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh 

animated-line-image-0015 

Předpověď na únor 2019

Předpověď od 25.2 do 3.3.2019

Mnoho z vás pocítí, že se nějaká životní situace blíží pozvolna ke svému konci s tím, že by mělo nastat i určité rozloučení s minulostí a mnoho z vás pocítí i jakési vnitřní uvolnění. I když budete mít pocit, že jste prošli peklem, měli byste se na to dívat pozitivně - jaké zkušenosti jste nasbírali, co vám to přineslo a co příště nedovolíte, aby se vám přihodilo. Když zapojíte rozum, dospějete k nějakému závěrečnému stanovisku s tím, že zavrhnete nějaká přesvědčení nebo i dosavadní životní postoj. 

V milostném životě můžete ukončit nějaký složitý vztah a to především silou rozumu. Také se zbavíte velké části iluzí o partnerovi a bude zapotřebí přehodnotit dosavadní chování.

V práci by u mnohých z vás mělo nastat částečné ukončení dosavadní činnosti, nějakého úkolu nebo ztráta místa. Jinými slovy se budete orientovat novým směrem. 

Zdravotně budou mít někteří z vás intoxikaci organismu, také je možná oslabená imunita a potíže s horními cestami dýchacími.

Předpověď pro ženy: Po celý týden byste měly řešit lidi, se kterými jste ve spojení (rodinu, přátele, kolegy, známé,...) s tím, že si budete více uvědomovat, o koho se můžete opřít, kdo je tu pro vás a koho je nejlepší opustit nebo nechat ho (ji) jít si svou cestou, protože váš úkol, proč jste se potkali, je ta tam. 

Předpověď pro muže: Pánové, měli byste se zaměřit na své přání a cíle, abyste nebyli pak zklamaní z neúspěchu. Někteří z vás dostanou důležité zprávy, které ale nemusí být zrovna příjemné. 

Přeji vám pěkný den

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 18.2. do 24.2.2019

Čeká vás docela klidné období, kdy budete mít šanci vyjít sami ze sebe, abyste si mohli užívat života. Jinými slovy si opustíte svou navyklou zónu bezpečí a zúčastníte se veřejného dění. Někteří z vás si najdou novou zálibu, která je bude po nějaký čas dostatečně naplňovat.
 
V milostné oblasti byste měli pociťovat jistotu a bezpečí a s protějškem (ať stávajícím nebo někým, kdo se o vás bude ucházet) bude zacházet otevřeně a s láskou. Jen se snažte nebýt až moc otevření, protože by se vám to mohlo v budoucnosti vymstít. S partnerem či rodinou byste měli něco společně podniknout, navázat nové kontakty a radovat se z každého dne.
 
V pracovní oblasti můžete zaznamenat slibné pracovní vyhlídky a také by při práci měla být zábava. Mnoho z vás by s radostí a potěšením mělo vykonávat svou práci. Někteří z vás opustí stávající práci a zažijí příval životní síly k vydání se na novou životní cestu.
 
Po zdravotní stránce se především za měřte na imunitní systém, protože spousta z vás může řešit nachlazení. Samozřejmě se pokuste i vyhnout potravinám, jenž vám imunitu oslabuje. K tomu si dávejte pozor na vznik alergie.
 
Afirmace: "Dějí se mi ještě lepší věci, než jsem předpokládal(a)." 
 
V magazínu gleid.cz najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
 
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 11.2. do 17.2.2019

Máte před sebou docela pěkný týden plný štěstí, kdy by se měly vaše touhy naplnit. Jestliže jsou vaše plány splněné, přemýšlejte nad tím, co ještě vylepšit. Obecně byste měli v životě prožívat určitou harmonii a dokončit, co bylo dříve započato. Najdou se mezi vámi i ti, kterým se sice leccos podaří, ale přehodnotí celou situaci a začnou být nespokojení. Dávejte si pozor na to, do koho vkládáte svou důvěru. Někdo v rodině vás může citově zneužívat. 
 
V milostné oblasti by měl zavládnout klid a mnoho párů bude žít v harmonii. Někteří z vás budou řešit zásnuby či svatbu, protože si uvědomí, že jejich vzájemné city jsou hluboké a je na čase vztah povýšit. Je tu ale také obecné varování - u některých z vás bude vztah na vrcholu těsně před tím, než citově začnete strádat, proto se pokuste zamyslet, zda tohle není i vás případ a pokuste se v něm něco změnit. 
 
V pracovní oblasti byste měli pociťovat přátelskou atmosféru. Kdo z vás bude uzavírat nějakou smlouvu, měl by to být zřejmě dobrý tah. Je to dobrý čas na pracovní změnu. 
 
Afirmace: "Život mi dává vše, co potřebuji ke štěstí." 
 
V magazínu gleid.cz najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

 

Předpověď od 4.2. do 10.2.2019

Nejen v nadcházejícím týdnu se zaměřte na to, co komu říkáte, protože byste mohli vyzradit něco, co by vám pak mohlo zbytečně zkomplikovat život. Lidé by vás mohli pomlouvat, řešit věci, do kterých jim nic není. Také vás karty před tím, abyste neučinili v životě chybná rozhodnutí. Mnoho z vás bude prožívat nějakou nejistotu, pocit zmatení. Obecně byste mohli být hodně přecitlivělí, mít výkyvy nálad, proto pokud to bude možné, odpočívejte.
 
V milostné oblasti se pokuste stát pevně nohama na zemi a vyhýbejte se idealizacím partnera či milostného života, protože by vám to přineslo jen zbytečné zklamání. Někteří z vás budou podléhat žárlivosti (na osoby stejného pohlaví nebo kamarády partnera či partnerky popřípadě volnočasové aktivity) a citovému vydírání - myslete na to a spíše se tomu vyhněte. 
 
V pracovní oblasti vás karty varují, abyste se na náplň práce pořádně zaměřili a nechybovali. Taky můžete zjistit loajálnost kolegů a jejich pravou povahu - může totiž dojít na překážky z jejich strany a pomluvy. 
 
Zdravotně se zaměřte především na posílení psychiky. Některé páry budou řešit otázku těhotenství.
 
Výklad pro ženy: Hodně času byste měly věnovat dětem (svým vlastním, vnoučatům, dětem od známých,...). Můžete je mile překvapit. Nezapomínejte milé dámy ani samy na sebe, protože vaše vnitřní dítě potřebuje taky vaši péči. Do života vám může vstoupit něco zcela nového.
 
Výklad pro muže: Často můžete propadat smutku, deprimovanosti a mít pocit, že se vám v žádné životní oblasti teď nedaří. Nepropadejte beznaději, vše se v nestřežený okamžik zlepší. Možná je to taky jen o úhlu pohledu a jste na to lépe, než si myslíte. Poučte se z toho, co vám život aktuálně přináší.
 
V magazínu gleid.cz najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
  
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

animated-line-image-0015

Předpověď na leden 2019

Předpověď od 28.1. do 3.2.2019

Nadcházející týden se nemusí zdát na první pohled pozitivní, ale zamyslete se pak v různých situacích nad tím, co vám to má říct. Mnoho z vás bude žít ve strachu z prohry, neúspěchu nebo ze selhání. Pohlédněte svým obavám do tváře. Když budete odhodlaní, ztratí to nad vámi moc. Dopřejte si čas, abyste si odpočinuli. Zjistěte, co vám vyvolává strach a uvědomte si, o co vlastně jde. Čím přesněji si uvědomíte důvod svého strachu, tím větší šance je, že to vlastně v reálném životě nebudete muset prožít. Rozhodně to zkuste, stojí to za to.
 
Ve stávajícím partnerském vztahu můžete mít každý své aktivity a nebudete mít moc zájem jeden o druhého. Některé páry si uvědomí, že se mezi ně vkradla povrchnost a neopravdovost a vztah pomalu umírá. Někdy k chuti vztah ukončit dojde jen jeden člověk (může to být právě z důvodu, že vztah nikam nevede nebo taky proto, že ten dotyčný či dotyčná bude mít obavy z prohry - nebude chtít být tím opuštěným) a toho druhého to dovede k pocitu bezmocnosti nebo dokonce k zuřivosti. 
 
V pracovní oblasti si dávejte pozor na lidi kolem vás, protože můžete narazit na někoho, kdo se za každou cenu bude snažit nad vámi vyhrát, neboť není zvyklý prohrávat. Někdy je lepší se konfliktu vyvarovat než spolu bojovat, protože zdánlivé vítězství by vám mohlo přinést vlastně prohru (buď pomluvy, nějaké další ztráty nebo v blízké budoucnosti i možná propuštění). 
 
Předpověď pro dámy: Můžete řešit především finanční záležitosti - uděláte si třeba pořádek v účetnictví, necháte si vyměnit nějaké peníze nebo třeba něco pěkného vyhraje (tím nikoho nenabádám k hazardu). Je velká šance, že pokud budete potřeba řešit nějaké finanční věci, měli byste je řešit s příjemným mužem.
 
Předpověď pro pány: Můžou vás ovládat chmurné myšlenky, spoustu věcí byste mohli vidět černě. Je na čase, abyste šli někam na vzduch, pobavili se nebo si našli nějakou zábavu, která vám pozvedne náladu a vše může být najednou daleko růžovější.
 
V magazínu gleid.cz najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii
 
Pokud byste se rádi domluvili na nějakém termínu na výklad karet s osobním rozvojem, výživové a zdravotní poradenství a taky na VIDA odblok (partnerský odblok, bloky v životě, odstranění prokletí atp.), tak tak určitě můžete učinit.  Kontaktujte mě přes soukromý chat nebo na čísle: +420 604 552 856. Možnost je konzultace na dálku nebo osobně v Brně. 
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 21.1. do 27.1.2019

Mnoho z vás potká nejspíše negativní myšlení, budete mít pocit, že vaše přání jsou jako iluze, můžete rezignovat, cítit se oslabeně. Avšak co je důležité - tato realita bude jen ve vaší hlavě a ve vašich myšlenkách. Ideální je více odpočívat, a to jak aktivně, tak pasivně, abyste znovu načerpali optimismus do žil. Uvědomte si, že vaše myšlenky vytváří vaši realitu.
 
Co vás v následujících dnech rozhodí, tak to bude nejspíše nějaký člověk, který řekne něco, co vás docela zraní, tudíž na to pozor a hledejte, co je za tím a proč to řekl (jinými slovy, co vám to má říct). Můžete se dozvědět, že vás někdo pomlouvá nebo se dozvíte přímo ty lži, které o vás kolují. V některých situacích budete více ustupovat, a to třeba proto, abyste se vyhnuli nějakému střetu - otázka je, zda to bude vhodné. Zamyslete se nad tím, zda cíle, které jste si předsevzali, jsou reálné a zda vaše cesta, jenž jste si zvolili, je právě ta správná - nikdy není pozdě na změnu.
 
V milostné oblasti se můžete vyhýbat pravdomluvnosti, abyste partnera nějak nenahněvali. Může mezi vámi panovat nedůvěra (třeba k tomu bude důvod, pokud budete před sebou skrývat něco zásadního - např. nevěru) a mezi některými z vás se objeví generační problémy. Pamatujte si, že i tu platí, že díky negativnímu myšlení si budete přitahovat negativní události.  
 
V pracovní oblasti se snažte věci neobcházet, i když vás k tomu může někdo nabádat. Raději pracujte poctivě, protože různé zkratky by se vám mohly vymstít. Snažte se vyhnout střetům s kolegy či klienty, pokud nějaké máte. 
 
Předpověď pro dámy: Mělo by se vám dařit ve všem, co si zamanete. Tyto dny budou pro vás ve znamení lásky a přátelství.
 
Předpověď pro pány: Bude živo, měli byste být v kontaktu s lidmi více, než je obvyklé. Někdo může přijít na návštěvu nebo budete někomu volat vy sami. V práci budete více pracovat v týmu nebo budete součástí důležité pracovní porady.
 
V magazínu gleid.cz najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení: 1. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/820-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-i a 2. část je zde: https://gleid.cz/zdravi/824-co-vasemu-znameni-prinese-podle-karet-rok-2019-cast-ii

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 14.1. do 20.1.2019

Před vámi je týden, kdy byste měli stát na životní křižovatce a bude zvažovat, co dál dělat, protože budete mít určité dilema (jinými slovy budete na pochybách). V některých případech to dopadne tak, že se budete rozhodnutí vyhýbat nebo jej učiníte, ale nebude to žádná výhra. Mnoho z vás uzavře nějakou smlouvu - manželskou, pracovní, kupní,..., ale dobře zvažte, zda činíte z dlouhodobého hlediska správně. Snažte se držet nervy na uzdě, abyste nebyli často aktéry nějakých konfliktů.

V milostné oblasti to může velice silně zajiskřit s někým novým. Budete asi muset volit - mezi partnery, partnerem a kariérou,... Ve stávajícím vztazích byste měli zaznamenat určitý posun. Nezapomínejte také na projevy lásky sami k sobě. Lásku nejen dávejte, ale také přijímejte.

V pracovní oblasti si dávejte pozor na to, abyste ukvapeně neukončili stávající zaměstnání a nevstoupili někam, kde to po čase bude to samé.

Zdravotně byste mohli pocítit horní cesty dýchací a gynekologicko - urologický systém. Snažte se zaměřit na zdravější životní styl, než který nyní vedete.

Předpověď pro dámy: Máte před sebou stabilní období, kdy by vás téměř nic nemělo vyvést z rovnováhy. Když budete doma, užijte si to a zaměřte se na sebe.

Předpověď pro pány: Mohli byste být dost zkoušení ve všech životních oblastech, můžete citově strádat. Co je důležité si uvědomit: poučte se z těchto situací a buďte silnější.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 7.1. do 13.1.2019

V nadcházejícím týdnu se pokuste následovat volání svého srdce. Můžete se sami zeptat, kam vám vaše srdce volá. Všímejte si vnitřních podnětů. Snažte se poučit ze situací, jenž vám život přinese. Ne vše, co pokládáte za správné, správným je a naopak. To samé platí o lidech, kteří jsou kolem vás. Na své cestě nejspíš potkáte nějakého moudrého člověka, jenž by se mohl stát vaším duchovním učitelem. Poznáte ho podle toho, že se vám nebude snažit vnucovat své názory a bude podporovat to, co ve vás dřímá. Také vám může přijít do života nějaká spřízněná duše. Jen pozor na falešné vůdce. Obecně se zaměřte v tomto týdnu na posun vpřed v životě a to třeba přes vzdělávání se.
 
V milostné oblasti můžete toužit po legalizaci vaše vztahu, pokud se bude jednat o milenecký  vztah nebo také přijde touha po sňatku. Mnoho z vás bude pracovat na vzájemné důvěře ve vztahu s tím, že to může být tak zásadní věc, že to některé páry od sebe oddělí. Budou mezi vámi takové páry, kde bude jeden z partnerů fungovat jako duchovní učitel a bude to převažovat nad intimní stránkou vztahu. 
 
V pracovní oblasti si nechte klidně poradit, pokud si nebudete něčím jistí, ale než konečně rozhodnutí provedete, dobře vše zvažte. Jen buďte opatrní v tom, komu věříte a samozřejmě se zaměřte i na to, zda jste si nedávali za vzor někoho, kdo je vlastně jen šikovný manipulátor a má jiné cíle než vy. Nikdy není pozdě na změnu směru.
 
Zdravotně byste mohli mít přetížený nervový systém a mnoho z vás by mohlo nějakým způsobem řešit prsty (na nohách nebo na rukách).
 
Předpověď pro dámy: Budete muset učinit nějaké rozhodnutí, i když se vám do toho nebude moc chtít. Věci už nejsou nějaký čas v rovnováze, vy o tom už dávno víte, ale stále to oddalujete, proto nyní bude správný čas na to, abyste s tím něco udělaly (může to být ukončení komunikace s nějakou osobou, nebudete dál snášet nějaké využívání vaší osoby atp.).
 
Předpověď pro pány: Je vhodná doba na to, abyste vyřešili veškeré papírování, které se vám kupí a vy můžete mít snahu to odkládat. Zkontrolujte i smlouvy, abyste něco nezameškali. Také klidně napište sami někomu milou zprávu, nic tím nepokazíte.
  
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 
 

Předpověď od 31.12.2018 do 6.1.2019

V nadcházejícím týdnu vás nejspíše čeká setkání se šarmantní ženou, jenž by měla být sama a která si jde za svým cílem, ale k dosažení svého může používat podvod a také krutost, proto si na toto vzpomeňte, až někoho podobného potkáte.  A teď k vám samotným - měli byste pocítit chuť oprostit se od minulosti, překonat překážky, které vás brzdí v postupu kupředu. Když před vámi bude stát nějaký problém, měli byste použít především logické myšlení, k tomu přidejte taktní a upřímné jednání a vše se bude odvíjet lépe, než byste čekali. Jinými slovy - city nechte stranou a použijte rozum.  Snažte se být spravedliví a kritičtí ke všem stejně včetně sebe. Nehledejte chyby nejprve na jiných, ale začněte u sebe. Pokud vás někdo rozhořčí, tak se na něj nezlobte, ale zeptejte se sami sebe, co vám daná situace má říct. 
 
V partnerské oblasti očekávejte, že můžete toužit po rovnocennosti, ale můžete mít snahu se k protějšku chovat ne zcela dobře - budete využívat jízlivost, ironii a váš vztah může ochladnout.  Hodně z vás bude své  city schovávat za maskou. Někteří z vás budou mít snahu svého partnera poučovat nebo lépe řečeno vychovávat. Kdo z vás bude řešit nevěru, tak by si měl připadat jako ten poslední, nedůležitý člověk. Ten z vás, kdo je single, bude mít tendence vyhledávat spíše nezávazné vztahy. Karty obecně varují před rozchody, takže jak moc budou fatální, to je o každém z vás.
 
V práci byste mohli klidně bojovat se ženou (nadřízenou, kolegyní,...), která bude kariéristka a nenechá na vás nic dobrého. Buď se vás bude snažit využít ke svému prospěchu nebo se s vámi bude rovnou dohadovat.  Celkově to může být náročné období, snažte se to překonat a nesnažte se vy s nikým manipulovat a ani nedovolte aby s vámi bylo manipulováno. Jak jsem již dnes jednou zmínila - používejte zdravý rozum.
 
Po zdravotní stránce se snažte předejít oslabenému imunitnímu systému a pokuste se především na přelomu roku nepřehánět to s nezdravou stravou. Některé páry budou řešit otázku těhotenství.
 
Předpověď pro dámy: Máte před sebou týden, kdy byste měly sklidit, co jste v minulosti zasely. To znamená, že pokud jste se snažily, mělo by se vám nyní dařit. V práci byste mohly porůst a nemusí se to týkat současné práce (u té můžete zůstat), ale klidně si k tomu můžete zvolit samotně výdělečnou činnost, pokud nad tím již nějaký čas přemýšlíte.
 
Předpověď pro pány: Buďte opatrní na svá slova, raději se pokuste být asertivní, protože vás čeká spíše hašteřivé období. Můžete začít den meditací, proto je důležité být v klidu, aby vše šlo lépe.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aieshnahoru
 

animated-line-image-0015

 

Karetní předpověď na rok 2019 

Nový rok přináší otázku, zda bude lepší než ten předchozí a zda se můžeme v životě posunout nebo budeme stále stagnovat. Zda potkáme vytouženého partnera nebo stávající vztah bude harmoničtější. Zda už si konečně polepšíme finančně nebo se situace v práci zlepší. Nejen na tyto otázky vám odpoví má předpověď.
 
Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Očekávejte, že budete hodně se svým okolím komunikovat a vyjednávat (např. uzavřít smlouvu nebo právní dohodu). Jen bude zapotřebí, aby nastoupila asertivita, protože především v milostné oblasti můžete prožívat časté hádky a může dojít i na facky. Snažte se věnovat jednomu protějšku, neboť můžete mít tendence mít více vztahů najednou. V práci můžete o něčem vyjednávat, hrozí nějaké spory a je šance, že nakonec práci změníte. Zdravotně především pečujte o nervový systém, ale můžou se vám často opakovat nějaká onemocnění, takže bude dobré se tomu více věnovat.
 
Vodnář (21.1. - 20.2.)
Až budete uzavírat nějakou smlouvu, tak si to dobře promyslete, protože to nemusí být správná volba. Pokuste se překonat své strachy, které vás budou provázet. Pečujte o svůj partnerský vztah, protože city můžou z důvodu nezájmu najednou ochladnout, přijde naštvanost a pak dojde k radikálnímu řezu mezi vámi. Ve stávájící práci se snažte pracovat zodpovědně, pokuste se vyhnout potížím, do kterých byste se mohli dostat, také se snažte vyhnout konfliktům s kolegy, protože hrozí ztráta pracovního postu. Zdravotně se pokuste předejít úrazům, mnoho z vás bude řešit oblast hlavy (především to budou zuby).
 
Ryby (21.2. - 20.3.)
Čeká vás šťastné rozuzlení nějaké záležitosti, které může přijít náhle. Peníze by měly pomalu "přitékat". Některé situace budou vyžadovat rychlé reakce, ale zároveň přinesou i úspěch, nezapomeňte na to. Ve stávájícím partnerském vztahu byste měli být docela šťastní a mít i harmonické pocity. Pokud se střetnete s novým protějškem, mohlo by to být spíše citově povrchní, kdy vzplanete, ale pokud se neuvidíte, tak vám to srdce neutrhne. V práci by vás měla občas provázet "klika" a měli byste být docela spokojení s tím, jak se vám daří. Zdravotně si dávejte pozor především na horní končetiny.
 
Beran (21.3. - 20.4.)
Když vyvinete úsilí, zisk přijde, avšak pozor na to, aby se kolem vás neobjevila vypočítavá žena, která s vámi bude v kontaktu především kvůli vlastnímu zisku. Než dojdete k cíli, můžete procházet různými oklikami. V milostné oblasti to bude komplikované - na jedné straně k sobě budete připoutaní, na straně druhé budete mít vy nebo váš protějšek snahu, jít si svou cestou. Do vztahu zřejmě vejde přetvářka a možné intriky. V práci si dávejte pozor na faleš a nefér jednání (především se o to může zasloužit nějaká žena).  Zdravotně můžete pocítit často trávicí systém (především žaludek a střeva).
 
Býk (21.4. - 21.5.)
Očekávejte, že budete po někom či něčem toužit (po klidu, životní změně,...), avšak můžete narážet na svou sebedůvěru. Někteří z vás se více oddají své rodině a budou více společně cestovat, vztah s protějškem by měl být více harmonický. Ti z vás, které bude ovládat touha, si najdou milenecký poměr, který bude spíše založený o intimnostech než na lásce.  V pracovní oblasti by mělo vše probíhat v klidu, bez nějakých zákeřností. Zdravotně více pečujte o gynekologicko-urologický systém a také játra.
 
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Pro vás bude důležité, abyste si udrželi jasnou pozitivní mysl, protože přijdou situace, kdy budete o všem pochybovat, neboť vaše štěstí může být ohroženo. Ti z vás, jenž se věnují esoterice, by si měli více dávat pozor. V milostné oblasti můžete po někom toužit, ale nevypadá to na to, že byste spolu měli mít pevný vztah, což byste si měli připustit. Ve stávajícím vztahu budou city pozitivní, ale jako by zároveň i chladné. V pracovní sféře by se vám mělo docela dařit. Dávejte si pozor na různá poranění kůže a zuby.
 
Rak (22.6. - 22.7.)
Očekávejte, že budete mít nějaká malá tajemství, ale vždy to bude jen na krátko. Někdo vás nečekaně podpoří. Štěstí by mělo velice často stát po vašem boku. V milostné oblasti nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí, protože ještě nenastal ten správný čas. Častěji můžete mlčet - pocítíte, že máte komunikační problém a důvodem může být nějaké tajemství. V pracovní oblasti se dozvíte něco, co zatím ještě nevíte. Někteří z vás si budou muset zvýšit kvalifikaci, jiní zase budou zavaleni administrativou. Dávejte si pozor na ruce a můžete mít i nějaké psychosomatické obtíže.
 
Lev (23.7. - 22.8.)
Pokuste se vyhnout konfliktům doma a to včetně sousedů. Někdy totiž můžete jednat zbytečně prudce, budete tvrdohlaví a vyvoláte skandál, aniž byste si ověřili fakta. Někteří z vás budou mít spor s úřady ohledně nemovitosti. Ve stávajícím milostném vztahu byste měli zažít pocit jistoty a stability, ale i stereotypu, který vás po čase může začít nudit a můžete mít snahu flirtovat s někým v okolí, což může přinést rozruch. Ve stávající práci byste měli být docela spokojení, můžete více pracovat z domu, jestliže vám to váš obor dovolí. Pro některé z vás se totiž práce stane druhým domovem, jen abyste neupadali pomalu do workoholismu. Zdravotně pečujte především o nervový systém, ale obecně i o celé tělo.
 
Panna (23.8. - 22.9.)
Očekávejte perný rok, který zatíží především váš nervový systém. Vaše skvělé myšlení může občas stagnovat a nebudete vědět, co si počít. Můžete být zbytečně frustrovaní, když se vám nebude dařit. Pokuste se naladit na pozitivní vlnu. V milostné oblasti můžete být hodně přecitlivělí, bude mít nějaké představy o partnerovi, ale on se začne chovat jinak, což by vás mohlo psychicky složit, proto se snažte mít více oči otevřené. Někteří z vás budou řešit nevěru. Ženy narozené ve znamení Panny, můžou toužit po mateřství, pokud to bude biologicky možné. V práci očekávejte překážky, možné intriky nebo třeba to, že vám kolegové nebudou chtít poradit, i když jste se chovali přátelsky. Může nastat strach z pracovního propuštění. Pečujte více o nervový systém, dopřejte si relax a vyhněte se úrazům, kterých by mohlo být více.
 
Váhy (23.9. - 23.10.)
Máte před sebou příjemný rok, plný přátelských setkání, dobrých zpráv a možná i usmíření s někým, s kým byste to ani nečekali. Někteří z vás budou mít vyšší plat. V milostné oblasti byste měli zaznamenat rušno - někdo vás zaujme, budete prožívat touhu a klidně to může pokračovat až k flirtu. Ať v tomto případě nebo i ve stávajícím vztahu můžete mít pocit, že se protějšek vzdaluje, ale pak naopak zase přibližuje, protože v sobě nebude mít jasno. V pracovní oblasti by měly nastat nějaké pozitivní změny, můžete mít nové nápady, přijde k vám možná i dobrá pracovní nabídka. Celkově byste měli být pracovně aktivnější. Pečujte o klouby, dolní končetiny a také trávicí trakt.
 
Štír (24.10. - 22.11.)
Ústředním tématem bude rodina, protože byste se na ni měli zaměřit více a také si uvědomíte, že je vaší oporou. Těm z vás, kterým pokušení nedá, by mohla přát štěstěna v usilování o bližší kontakt s někým přitažlivým. Pak by z toho mohl být dlouhodobý milostný poměr. Ve stávajícím partnerském vztahu, jestliže zachováte věrnost, byste měli mít pocit jistoty, důvěry a bezpečí. V pracovní oblasti byste měli zažívat klid a pocit stabilního zaměstnání. Zdravotně byste měli více pozornosti věnovat gynekologicko - urologickému systému.
 
Střelec (23.11. - 21.12.)
Mohli byste mít nějaké tajemství nebo před vámi někdo něco bude tajit, každopádně je tu šance, že se vše postupem času nakonec prozradí a lži vyjdou najevo. Tudíž zvažte, jak moc je dobré nemluvit pravdu, jestliže se to týká přímo vás. V milostné oblasti můžete citově strádat, někdo třetí váš vztah může nabourávat a tak můžou vzniknout i pochybnosti o budoucnosti. Bude dobré se zamyslet ve správný okamžik, co se s tím dá ještě dělat. V práci se můžete něčím trápit a bude to snižovat vaši spokojenost. Hrozí ztráta - ať už jen klidu, osobních věcí nebo i samotného pracovního postu. Pečujte o zažívací trakt a pozor na psychosomatické obtíže.
 
Přeji vám příjemný rok 2019
 
Ing. Iva Aiesh

animated-line-image-0015

Rekapitulujem rok 2018

Uplynulý rok bol veľmi dynamický. „Výživný“ na všetky smery. Hodnoty, ktoré reprezentovala osmička sa vážili na jemných váhach a my sme mali možnosť vybrať to, čo má pre nás skutočnú hodnotu. Ale aj o tom, kto mi velí. Alebo velí moje Ja?

Pre mnohých bolo prehodnocovanie okrem práce, financií hlavne o vzťahoch. Prehodnocovali sme kto nám za čo stojí, kto má pre nás akú hodnotu, vnímali sme zámery tých druhých v spojení s našou budúcnosťou. Veľa ľudí sa zbavilo manipulátorov, negatívcov a brzdičov. Prišlo uvedomenie, že s týmito ľuďmi do budúcnosti ísť nechcem. Ja chcem ísť inou cestou, inak, a s inými ľuďmi. Týkalo sa to aj partnerských vzťahov, veľa však bolo aj o nedorozumení medzi rodičmi a deťmi. 

Z celého toho prehodnocovania sme sa mali naučiť, že:

  • Ja Som ten, čo rozhoduje o svojej budúcnosti, kto vyberá čo, koho chcem mať vo svojom živote. Nehnevám sa, ak majú ľudia iné názory ako ja
  • čas je nenahraditeľná komodita a chcem s ňou zaobchádzať podľa toho, čo hovorí moje Ja. Že práca nie je až tak dôležitá ako oddych a bytie so sebou. Lebo koľko zarobím v práci (v ktorej sa musím doslova uštvať, v ktorej som v neprestajnom strese a napätí), toľko dám na obnovu vlastného zdravia a síl
  • uvedomiť si, že samota je skvelá na ukotvenie vlastného Ja, rekapituláciu a prehodnocovanie, na naberanie energie a zásob lásky do duše. Že ticho so správnymi ľuďmi dáva oveľa viac ako hlučný dav
  • že príroda pomáha k veľmi rýchlej regenerácií, ak vieme správne využívať jej pôsobenie, jej dary
  • lipnutie na čomkoľvek, komkoľvek, prílišné idealizácie a veľké očakávanie vedie k veľmi rýchlemu vytriezveniu do reality. V tomto roku všetko trvalo „tri dni“ a pravda sa ukázala (tým, ktorí ju chceli vidieť). Na druhú stranu je tu ale obrovský tlak ilúzie, ktorá nás núti k tomu, aby sme boli odrezaní od reality. Uverili všetkému, čo do nás tlačia médiá, uverili každej informácií (vďaka nim hlúpneme). Vďaka pádom ilúzií sme sa mali naučiť počúvať svoje Ja, neveriť ničomu a všetko si 3x preveriť. Ale aj tak napísať štítok na krabičku „vybavené“ len ceruzkou. Lebo nové informácie prichádzajú veľmi rýchlo a prinesú nové poznanie. Preto je potrebné byť v neutrálnom pozorovaní a vnímaní. Nič nie je také, ako sa nám zdá
  • mnohí neustáli tlak ilúzie, skúšky matérie a nechali sa nachytať – podľa toho prídu „odmeny“. Takže aký bude budúci rok záleží aj na tom, ako kto pestoval charakter ohľadom moci a peňazí. Či Ja ustálo pokušenie, alebo sa nechalo predať za pominuteľnú matériu
  • realita sa neprestajne mení a Ja sa musí naučiť prispôsobiť tomu, čo je práve teraz. Učila nás to príroda, ktorá bola úžasná: obrovská hojnosť ovocia, zeleniny, dlhá krásna jeseň … aj cez toto sme sa mali naučiť vážiť si Zem, prírodu a nebrať nič ako samozrejmosť. Lebo o všetko môžeme prísť behom minúty (nehody, prírodné katastrofy, úrazy). Byť pokorným a vďačným pozemským pútnikom.

Nový rok 2019 nás bude skúšať v predošlých lekciách. Hlavne v úrovni  realita – ilúzia. Komu, čomu verím? Chcem vidieť fakty, alebo mi stačí ilúzia a klam tých, ktorí o mne rozhodujú, ktorých platím z vlastných daní, kto ma zamestnáva, kto je môj blízky priateľ? Tieto otázky nezabudnite priatelia vždy, keď sa bude Vaše vnútro búriť proti tomu, čo je „vonku“, mimo Vás. Preverujte všetko, zisťujte kto je ten, čo Vám dáva informácie, či sú zdroje dôveryhodné a overené. FAKTY sú vždy dôležité, nie „jedna baba povedala“. A zdravý „sedliacky“ rozum. Preverujte kto aký je cez vlastnú skúsenosť, nie cez to, čo Vám povedia iní. Lebo oni vnímajú cez svoju optiku, a pravda je touto optikou poriadne skreslená. Znovu pripomínam, je nutné byť neutrálnym pozorovateľom. Strážiť si vlastné zdravie, hlavne nervový a srdcovo-cievny systém, nežiť pre minulosť a ani veľmi pre budúcnosť. Teda pocit viny (stáť si za tým, čo si vybralo moje Ja ako hodnoty) a strach (čo sa stane, ak sa budem držať vybratých hodnôt?). Nestane sa nič. Len sa ukáže kto je priateľ, kto Vám dovolí, aby ste si vyberali hodnoty podľa seba. Alebo kto je manipulátor, ktorý Vás chce ťahať nazad, do svojich hodnôt, obmedzovať Vás a riadiť. Bude sa hnevať, ak sa nesprávate podľa jeho predstáv (toto je veľká pýcha!)…  Aj toto je ilúzia (priateľstva, lásky). Lebo bezpodmienečnosť a slobodná vôľa je o možnosti voľby. Podľa môjho Ja. Nie podľa Ja iných ľudí. Na toto nezabúdajte vždy, keď pôjde o Vašu slobodu a možnosti voľby.

Ešte sa vrátim ku zdraviu. Buďte koľko sa dá v prírode s vypnutou hlavou. Len tam buďte a vnímajte všetko čo je v danom momente. Koľko sa dá buďte v kontakte so zemou (pobyt na slnku, hrabkanie sa v zemi pri pestovaní, chodenie na boso, kúpanie sa v tečúcej vode – alebo len sedenie pri takej vode). Čokoľvek, pri čom sa budete môcť uzemniť, ukotviť a očistiť sa od „svetského“. Zem vie veľmi rýchlo čistiť, na Vás je len byť v prítomnosti. Slnko je obrovský zdroj energie, preto pokiaľ nie je, doplňte si D3, k tomu doporučenú dennú dávku magnézia (potrebné hlavne pre srdiečko a nervy) a ostatné minerály, ktoré Vaše telo vyžaduje (jód, zinok, vápnik). Maximálne je potrebné čistiť pečeň, ktorá je najväčším filtrom, zodpovedná za veľa v našom tele. Preto ak chceme, aby systémy fungovali ako treba, musíme o ne viac dbať. Aj o tom bol uplynulý rok, aj o tom bude nasledujúci. Dbanie o seba. Lebo koľko ne/dáme sami do seba, to nám ukáže budúcnosť, fyzické či psychické zdravie.

Veľa z Vás v tomto roku zažívalo extrémne situácie. Skúste ich prehodnotiť a nájsť, na čo boli dobré. Každé zlo je vždy na niečo dobré. Nezabúdajte na to. Ak ideme v súlade s rastom duše, v súlade s osudom, nepotrebujeme nijaké otrasy a stopky na ceste vpred. Často sme ale pomocníkmi pre iných (napr.autonehody pri ktorých sa nikomu nič vážne nestane, vedú k uvedomeniu si vlastných limitov). No ak je potrebné radikálne veci meniť, rok 2018 zavelil, a všetko sa menilo. Myslite na to, že aj nasledujúci rok bude radikálny. Mnohí odídu, lebo energeticky nebudú zvládať nápor energií. Nebudú sa vedieť prispôsobiť novému. Všetko staré – myslenie, cítenie, vnímanie – sme mali v tomto roku filtrovať a vyberať len to podstatné. Príroda nás učila extrémom, prispôsobovať sa im bez emócií (hnev, odpor), prijímať osud, zmeny tak, ako prichádzajú. Koľko môžeme zmeniť, meníme. Ak minieme všetky možnosti na zmenu a nič sa neudeje, prijať výsledok ako nevyhnutnosť. Lebo za našim „ja chcem“ je vyššia múdrosť, božia vôľa, ktorá „vie“. Vie čo je pre našu budúcnosť najlepšie, hoci my v danom momente myslíme, aký je život nespravodlivý, ak sa neplnia naše túžby. Trpezlivosť a vieru priatelia. Čas prinesie informácie, ktoré potrebujeme k pochopeniu.

Už som spomínala, že veľa ľudí sa v tomto roku stretlo s lekciou ohľadom morálnych hodnôt. Niektorí boli nešťastní z toho, ako sa ľudia k sebe správajú. Ako hrabú len pre seba, bez ohľadu na okolie, čo svojou chamtivosťou spôsobia iným. Boli to skúšky a mnohí ich nezvládli. Myslite na to, že každý je na ceste a zisk (postavenie, peniaze, moc) v tomto prípade nie je vôbec ziskom. Hlavne nie pre hrabivcov. Pre nich príde „odmena“ v takej podobe, ktorá ich zabolí najviac. Nehnevajte sa na nich, ak sa k Vám správali arogantne, ak Vás okradli alebo podviedli. Myslite na to, že kto čo vysiela, to sa mu vráti. Na Vás je lekcia nebyť ako oni. Neoplácať zlé zlým. Pustiť sa potreby odplaty. ALE je tu jedno ale. Je nutné vychovávať charakter takýchto ľudí. Cez fakty, ktoré im môžeme poslať nazad, ako odpoveď na ich správanie. Príkladom môže byť nedávne obrovské zvýšenie platov poslancov. Dôchodcom, mamičkám zvýšili mesačný príjem len o pár centov. Do očí bijúca arogancia! NAČO je im toľko peňazí naviac? Majú väčšie žalúdky, potrebujú zabezpečiť sto detí? Alebo načo vlastne potrebujú toľko peňazí, keď majú x vecí zadarmo??? Zato my ostatní budeme musieť dať viac peňazí na elektriku, plyn … a tým pádom aj na potraviny a všetko ostatné. V tomto prípade treba vládu vychovávať, lebo ich platíme MY. My sme ich zamestnávatelia. Oni sú naši zamestnanci, len akosi na to zabúdajú, keď idú míňať milióny na stíhačky a utečencov. Pokiaľ nie je postarané o nás, našich ľudí, budúcnosť našich detí, nemôžeme dávať inde.Je tu kvantum ľudí v núdzi, detí v domovoch, nemocnice potrebujú rekonštrukcie. Neplatia sa zamestnanci, platíme obrovské odvody, dane a nedostávame za to takmer nič. Ale štát dáva peniaze na to, na čo nemusí (načo sú nám zastaralé stíhačky, načo sú nám ekonomickí migranti, ktorí vycicavajú sociálny systém krajín?). Tu sú fakty, ktoré vládnuce vrstvy ignorujú. A viete prečo? Lebo sú odrezaní od reality. Žijú vo svojej ilúzií, svojej zlatej bublinke, do ktorej neprenikne realita. Ich sa nič z toho netýka. Sú ako najbohatší na Titaniku, ktorí počúvali hudobníkov, zatiaľ, čo sa v podpalubí už topili tí, čo prikladali do kotlov. Myslite na to, že veľmi malé percento ľudí, ktorí nám vládnu, majú pevný charakter a silné morálne hodnoty. Prečo som si tým istá? Lebo by neboli schválené také zákony, ktoré idú proti nám. Alebo si myslíte, že je normálne, ak ľudia, ktorí sú právoplatne odsúdení za podvody, daňové úniky, preferujú vojny a investujú do nich naše peniaze vedú našu krajinu?  … Občas pozerám na zasadnutia vlády, doporučujem aj Vám pozrieť si sem-tam rozpravu. Budete prekvapení, kto je za nás, obyčajných ľudí, kto vidí reálny život. A znovu –  neverte médiám, lebo tam Vám pravdu neukážu. Skôr na to, čo hovoria pozrite opačne: koho obviňujú, koho nenávidia a na koho útočia. Alebo koho veľmi chvália a vyzdvihujú. Tak na tieto extrémy sa pozrite pod drobnohľadom. Uvidíte aké hodnoty médiá preferujú. Podľa toho si môžete urobiť obraz kam nás vedú, kam nás chcú dostať, kde nás chcú mať: Bezmyšlienkovité stádo, ktoré sa ľahko ovláda a manipuluje. Mám radosť, že také ovce nie sme. Je nás veľmi veľa a ešte aj bude. Aj toto sme si mali skúšať v uplynulom roku. Dôveru v seba, alebo verím viac iným? Rástla nám sebadôvera, sebaistota a tým pádom to najdôležitejšie – vnútorná sila. Držať sa morálnych hodnôt (čestnosť, pravdivosť, láskavosť), nech sa okolo deje čokoľvek. Lebo Ja Som tu sama za seba. A raz, keď skončí tento život, budem „hore“ musieť odpovedať, prečo som konala ako som konala. Obhájiť si vlastnú existenciu, svoje rozhodnutia a konanie. Na toto myslite vždy, keď pôjde o peniaze, moc, slávu alebo podobné skúšky pre Vaše ego. Všetko je do času, nič netrvá večne, svetské je pominuteľné, len duša je večná. Čo sa do nej zapíše, s tým pokračujeme v ďalšej existencií.

Prečo som toľko vŕtala do politiky a diania „vonku“? Lebo ide o budúcnosť, o ktorú sa musíme postarať. Ide o rozhodnutie každého z nás. Ak necháme rozhodnutie na iných, potom sa nemôžeme čudovať, kto nám vládne. Politikom sa nemá veriť, ale sa majú kontrolovať (neviem kto to povedal, ale múdro povedal). Lebo väčšina tých, ktorí nám vládnu si pestuje vlastné ego (idealizácia spoločen.postavenia a prestíže – musím sa ukázať, kto som), alebo chamtivosť (nahrabať  pre seba čo najviac – po mne potopa). Zabúdajú však, že nič z toho si do hrobu nevezmú. A budúcnosť ich potomkov cez takto zarobené peniaze vedie do nešťastia a záhuby.

Aj o tomto bol tento rok. Božie mlyny mleli. Každému podľa jeho zásluh. Pýtate sa kde je spravodlivosť v spojení s predošlými riadkami? V budúcnosti, v potomkoch. Pre mnohých ľudí, ktorých som spomínala vyššie, je uzatvorená budúcnosť. Cez koniec rodu, rodovej línie alebo nešťastie v osude potomkov. Osud vždy počká na správnu chvíľu. V tomto roku som mala pocit, že je Osud hodne škodoradostný. „Áno, dám Vám čo chcete. Ale neviete, čo za to budem chcieť“. Preto výhra nie je vždy výhrou, alebo ak nedostaneme čo chceme, nie je to prehra. Výhra je často ako keď si vezmeme pôžičku, ale neprečítame podmienky, za akých ju musíme vrátiť. Pomôcka v tomto prípade je znovu pestovanie charakteru a držanie sa morálnych hodnôt. Zodpovednosť za seba, svoje rozhodnutia. Ak mám na starosti veľa ľudí, je tu zodpovednosť znásobená. Hlavne čo sa týka vlastného osudu a budúcnosti potomkov. 

Ak by som mala zhodnotiť rok sama pre seba, som spokojná. Veľa sa mi podarilo a v mnohom som sa utvrdila. Podarilo sa mi (síce v pokluse) splniť všetky plány, konečne si užiť poriadnu dovolenku, na ktorej som začala písať knihu, a v závere roka ju aj vydať. Hoci má kopec nedostatkov práve kvôli času, dôležitý je obsah. Veľmi ma potešilo, ako rýchlo sa knižky míňajú. Som veľmi vďačná za odozvu na moju prácu a veľmi ďakujem za dôveru, ktorú mi dávate pri osobných sedeniach, mailových konverzáciách, či komunikácii na FB. Pripravujem nové vydanie knihy Práca s kyvadlom, budú v nej nové informácie, nové tabuľky. Rovnako tak robím „rekonštrukciu“ VIDA systému, tabuliek a informácií. Veľa sa toho deje a prichádzajú nové informácie. Počas roka som ich preverovala, skúšala a keďže sa osvedčili, môžem ich posunúť aj Vám.

V novom roku sa budem snažiť držať nastavení, ktoré som si v tomto roku dala a viac si strážiť voľný čas. Lebo aj ten investujem do komunikácie s Vami. Veľa radím zadarmo, posúvam informácie, ktoré som si buď zaplatila alebo získala vlastným úsilím. U mnohých, ktorých vnímam ako mojich učiteľov, som videla prehodnocovanie toho, koľko dávajú a koľko sa im vracia. Smerujem k tomu aj ja, pretože mám pocit, že som posledných 15 rokov  neprestajne v práci. Ale hlavne, že informácie ktoré Vám dávam ako „výťažok“ z mnohých zdrojov, už nemáte dostať len tak. Preto mnoho zvažujem aj ohľadom pláce za moju prácu. Veď ak si platíte drahé kabelky, dovolenky, kaderníka či manikúru, je nutné platiť aj za zveľadenie vlastnej duše.

Akékoľvek verejné aktivity – semináre, nové knihy či pozvánky na stretnutie s Vami budem vopred avizovať.

Moje prianie pre Vás do nového roku je v predošlých riadkoch. Majte hojnosť všetkého, čo je pre Vás potrebné, no hlavne majte čistý a zdravý úsudok, nohy v zemi, ale hlavu v oblakoch. Buďte naďalej snívači, ale realisti. Vážte si čo máte, vážte si iných, ale nezabúdajte seba. Dbajte o seba a opatrujte sa v láske.

 

Autor: Mária Bulková

Autorské články je možné kopírovať len celé s uvedením aktívneho odkazu www.eldhwen.sk ďakujem, že rešpektujete moju prácu

Odkaz na zdroj: http://www.eldhwen.sk/rekapitulujem-rok-2018/

nahoru

 

animated-line-image-0015

Předpověď na prosinec 2018

Předpověď od 17.12. do 23.12.2018

Předvánoční týden by měl být ve znamení naděje a příznivých vyhlídek, i když se nesplní hned. Měl by nastat alespoň na čas konec utrpení. Může se totiž stát, že si uvědomíte, že vaším vzorem nebyla správná osoba. nebo jste měli falešné přátele Bylo by dobré stanovit si krátkodobé cíle a postavit se sami za sebe. Celkově byste měli v nějaké oblasti začít znovu, ale pokud tak učiníte, pokuste se v sobě vydolovat pozitivní energii a nepropadejte zbytečně pesimismu. V milostné oblasti byste mohli být do někoho platonicky zamilováni a může vás to trápit. Některým z vás se podaří počít miminko. Pokud vás v partnerské oblasti něco rozhodí, pokuste se zachovat si chladnou hlavu. Někdy je lepší jít s pravdou ven (samozřejmě záleží na situaci) než si nasazovat "masku".  Důležité je si obecně v životě uvědomit, že sklidíte, co jste zaseli, takže se pokuste konat dobro, jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a uvidíte, že dobro se k vám vrátí. V tomto týdnu nezapomínejte na pravidelný přísun tekutin, bude to potřeba. 
 
Předpověď pro dámy: Čekají vás zřejmě nějaké konflikty, ať už v práci nebo doma, ale nebojte se, zvládnete to. Ideální je opakovat si afirmace nebo modlitby. Budete pak totiž více v klidu a všechno půjde daleko lépe. Pokud nevíte, kde afirmace či modlitby najít, navštivte můj web: https://www.vestirnaonline.cz/vzdelavaci-koutek-ruzne-clanky-a-videa/andele-doreen-virtue-modlitby/afirmace/
 
Předpověď pro pány: Pokud se vám kupí práce, měli byste ji všechnu zvládnout. Došlou poštu dobře projděte, protože by vám mohlo něco uniknout. Prohlédněte i smlouvy, abyste něco nezameškali. Můžete také někomu poslat milou zprávu.
 
V magazínu gleid.cz najdete mou prosincovou předpověď pro jednotlivá znamení: https://gleid.cz/zdravi/799-tarotova-predpoved-na-prosinec-aneb-zamerte-se-na-sebe
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

 

Předpověď od 10.12. do 16.12.2018

Nadcházející dny budou přát rodinným výletům a to si můžete vyložit i tak, že se půjdete podívat na adventní trhy. Někdo z vás však bude muset řešit rodinné záležitosti, kde zábava půjde stranou. Mnoho z vás pocítí touhu po klidu, když bude atmosféra příliš rušná. V milostné oblasti budete prožívat touhu. Pokud toho člověka teprve poznáváte, bude to nejspíš jiskřit, ale prozatím si od toho nic závaznějšího neslibujte, protože se může jednat pouze o milenecký poměr. Jestliže již partnera máte a váš vztah je již dále, tak byste měli nejspíše pociťovat harmonii a také důvěru. V pracovní sféře byste měli mít pocit, že práce je jasně nastavená a změny se v tomto týdnu dít nebudou.  Po zdravotní stránce si dávejte pozor na játra, žlučník a močový měchýř.
 
Dnes mám pro vás ještě předpovědi rozdělené zvlášť pro dámy a zvlášť pro pány, ať je to zajímavější:
 
Předpověď pro dámy: S největší pravděpodobností máte před sebou týden plný emocí a někdy i neradostných zpráv, proto pokud vás nějaká zpráva rozesmutní, neduste emoce v sobě a klidně si někde v koutku poplačte. Nemějte velká očekávání, zároveň samozřejmě myslete pozitivně a naučte se věci pouštět. Pokud něco dopadne nad vaše očekávání, je to důvod především pro vnitřní radost, kterou si vychutnejte plnými doušky.
 
Předpověď pro pány: Věnujte se plně tomu, co vám přichází na mysl (můžou to být důležitý tvůrčí myšlenky, které zformují vaši kariéru), sami můžete i aktivně přemýšlet nad svou budoucností, čeho byste chtěli dosáhnout. V těchto dnech se vám může podařit najít to řešení, které již nějaký čas hledáte.
  
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 
 

Předpověď od 3.12. do 9.12.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
máte před sebou týden plný rozhodování, ale nebude to někdy snadné, protože se může jednat i o důležité záležitosti. Uvnitř vás může vzrůstat touha, že byste se rádi něčemu vyhnuli, ale bude to pro vás správná cesta? Některým z vás bude chybět při rozhodování objektivita, proto na to pamatujte. Pokud se má něco stát nebo na něco čekáte, přihodí se to do sedmi týdnů. I v milostné oblasti můžete řešit určité dilema a pociťovat nerozhodnost, i když po změně toužit budete. V práci můžete mít různé alternativy (nová nabídka práce, změna v práci, pracovní podmínky,...) a bude to dobré vyřešit. Zdravotně se zaměřte především na játra, močový měchýř a lymfatický systém.
 
Mnoho z vás pocítí příval vzpomínek, které se vlastně objeví i proto, aby člověk zjistil, jak by se k dané situaci postavil nyní a celé to zhodnotil. I když jste se ze současného pohledu nerozhodli tenkrát správně, berte to jako životní lekci, kterou jste si prošli.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aieshnahoru

animated-line-image-0015

Předpověď na listopad 2018

Předpověď od 26.11. do 2.12.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
mnohým z vás vstoupí do cesty nový člověk, který bude velice družný a je tu šance, že se stanete nakonec přátelé. V některých případech se tento přátelský vztah mezi vámi může přerodit v něco významnějšího. Ve stávajících partnerských vztazích započnete novou životní kapitolu. V tomto týdnu také bude na pořadu dne upřímnost a to ve všech životních oblastech. V pracovní oblasti vás potká něco nového - získáte nové kontakty, novou pracovní smlouvu nebo třeba novou práci. Pokud něčím ochoříte, léčba by měla probíhat dobře. Obecně si dávejte pozor na prochlazení organismu.

Zaměřte se v těchto dnech na to, abyste to nepřeháněli s péčí o druhé a nechávali jim taky jejich osobní prostor na projevení se. Mnoho z vás se hodně obětuje, ale zapomíná na sebe, proto je na čase s tím něco udělat.

V magazínu gleid.cz najdete mou listopadovou předpověď pro jednotlivá znamení:https://gleid.cz/zdravi/777-tarotova-predpoved-na-listopad-2018-aneb-zamerte-se-na-lasku

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 
 

Předpověď od 19.11. do 25.11.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
po dlouhé době to vypadá na docela optimistický týden, kdy můžete mít pocit, že jste "dítě štěstěny". Také vaše dny může zpříjemnit setkání (klidně i virtuální) s mladší osobou, která se umí těšit z maličkostí a pozitivně myslí. Pokud vás do teď něco trápilo, v nadcházejících dnech by to mělo odplout. V milostném životě můžete prožívat zatím jen povrchní lásku - mám tím na mysli, že spolu budete rádi, ale když vás daná osoba nevidí, tak si z toho moc starosti nedělá. Obecně byste mohli v milostné oblasti prožívat harmonické a radostné pocity, pokud ve vaší blízkosti bude někdo nový. Jen do toho moc nedávejte, nechovejte se urputně, protože by to mohlo rychle skončit. V práci můžete mít v něčem "kliku". Ženám karty v pracovní oblasti předpovídají úspěch v oblastech, které si vytyčí. Mužům zase ovlivní pracovní oblast nějaká žena (partnerka).
 
Je na čase, abyste si psychicky odpočinuli - spěte, meditujte, prostě relaxujte. Všímejte si toho, co se vám ve snech zdá a pokuste se nevykládat si je chybně. Může to být pravda, ale také to může být pouhý přelud. 
 
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 12.11. do 18.11.2018

Zdravím vás milí čtenáři,

tento týden bude ve znamení rozhodování, ale v mnoha případech to vypadá na to, že buď nebudete mít šanci rozhodnutí učinit, protože třeba nebude z čeho vybírat nebo se bude v lepším případě rozhodnutí protahovat nebo výsledek bude známý později, jestliže to nebude o vás, kdo se bude mít rozhodnout. Pokud se budete muset ale přece jen rozhodovat, učiňte to podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, neboť byste nemuseli zvolit správnou variantu. Někteří z vás by v nějaké oblasti rádi začali znovu, ale budete nejspíš bojovat se strachem z budoucnosti nebo z případných překážek. V milostné oblasti se budou někteří z vás cítit nespokojeně, protože váš vztah může někdo nabourávat (člověk, záliba nebo třeba práce). V práci se můžete úplně klidně něčím užírat, ale otázkou jestli si nebudete dělat zbytečné starosti. Některým z vás hrozí v práci ztráty (pracovní pozice, peněz,...). Zdravotně si dávejte pozor na trávicí systém a lymfatický systém.

V tomto týdnu se snažte zapracovat na organizaci svého časového harmonogramu, aby vás život více bavil a měli jste i více času sami na sebe. Vyvarujte se puntičkářství a přílišné manipulaci s druhými.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 5.11. do 11.11.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
mějte se v následujících dnech na pozoru na každém kroku, protože vaše štěstí může být ohroženo. Klidně si to způsobíte sami nesprávným jednáním. Mnoho z vás může cítit vnitřní napětí, myšlení nebude tak jasné, a proto takto bude jednat. Není to samozřejmě omluva. Někteří z vás můžou mít snahu řešit své záležitosti okultní cestou, ale nebude to asi správná volba, protože se klidně může jednat i nevědomky o černou magii, která nepůsobí samozřejmě pak pozitivně. V milostné oblasti může být vztah přím na ostří nože, pokud se neovládnete. V některých vztazích hrozí agrese a nenávist, ale může se jednat jen o chvilkovou záležitost, kdy se pak usmíříte. V práci můžete dostat "ledovou sprchu", kdy byste mohli procitnout a začít jednat jinak než doposud. Snažte se předejít pracovním úrazům. Jak jsem již předeslala, nervový systém bude oslaben, proto spěte, relaxujte, dopřejte tělu vitamíny a minerály.

V tomto týdnu se pokuste překážky, které vám budou stát v cestě, eliminovat, a to třeba tak, že zapracujete na své sebedůvěře a strachu a uvědomíte si, že co chcete, to zvládnete.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aieshnahoru

animated-line-image-0015

Předpověď na říjen 2018

Předpověď od 29.10. do 4.11.2018
Zdravím vás milí čtenáři,
mám pro vás opět novou předpověď, která zvěstuje, že byste mohli řešit v nadcházejících dnech své příbuzné, kteří vám nemusí provádět nic dobrého. Mám tím na mysli třeba pomluvy, někdo blízký vás také může podvést. Navštívit by vás mohl někdo, kdo to "hraje" na více stran, proto važte svá slova. Někteří z vás budou řešit bydlení, protože by měl nastat pocit, že stávající byt či dům není již ideální k bydlení. V milostné oblasti můžete prožívat klamné city - buď vás někdo do této iluze uvrhne nebo to budete vy sami, kdo si bude namlouvat, co není tak pravdivé. Někdo z vás také pozná zblízka, co obnáší majetnické sklony a žárlivost. V práci se mějte na pozoru před podvody - důvěřujte, až si vše dobře prověříte. Nevěřte úsměvům ze strany kolegů, skutečnost může být také jiná.

V tomto týdnu se pokuste v sobě najít tu správnou rovnováhu, která vás dovede k cíli. Může to být poklidné partnerství, nalezení nového bydlení nebo třeba spokojenost v práci. Každý z vás má přece jen jiné cíle.

V magazínu gleid.cz najdete do středy mou předpověď na říjen: https://gleid.cz/zdravi/749-tarotova-predpoved-na-rijen-2018-aneb-budte-opravdovi. 1. listopadu v tomtéž magazínu najdete předpověď na listopad, kterou jsem sepsala.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 22.10. do 28.10.2018
Zdravím vás milí čtenáři,
vypadá to, že se mnoho z vás má na co těšit. A co tím myslím? S největší pravděpodobností stojíte na prahu nějakého boje, proto zvažte, zda má cenu se za něco bít nebo raději utéct, protože ne pro každého z vás to dopadne dobře. Můžete vyhledávat samotu, ale nebude to zrovna dobrá volba. Vybírejte si lidi, se kterými budete komunikovat, protože se vám nějaký člověk bude snažit ublížit. Někteří z vás budou řešit vážné úřední záležitosti. Pokud vám do života přijde nějaká překážka, mělo by to být vaši vinou, proto zvažujte každý krok. Jedná se hlavně o milostnou oblast, kde můžete být vystaveni velkým zkouškám, můžete být vzájemně chladní, partner se může chovat nadřazeně a pro některé to dopadne tak, že budete řešit, zda spolu zůstat. V pracovní sféře můžete dostat zajímavou nabídku, kde se budete muset rozhodovat samostatně. Ve stávajícím zaměstnání se vám bude docela dařit, jen to může být vykoupeno pocitem osamělosti a neoblíbenosti. Zdravotně si dávejte pozor na dutiny ústní a na záda.

V tomto týdnu se zaměřte na to, zda je váš domov domovem v pravém slova smyslu, kolik svým blízkým dáváte (lásky, péče,...) a co dostáváte zpět. Také se zamyslete nad tím, zda se doma cítíte bezpečně a dobře. Pokud ne, třeba je na čase s tím něco udělat. Co myslíte?

 

Předpověď od 15.10. do 21.10.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
třetí říjnový týden bude pro některé z vás o změně v kariéře - můžete absolvovat nějaký pracovní pohovor, který rozhodne o budoucnosti. Nemusí se jednat přímo o hlavní pracovní poměr, ale může to být jen přivýdělek. Pro některé z vás bude důležitá informace, že dítě je na cestě - může se jednat o to, že se pokoušíte o dítě a zatím žijete v nejistotě, zda se to povede. Někdo z vás se v tomto týdnu oddá zajímavému cestování se spoustou zážitků. V milostné oblasti bude mnoho z vás prožívat hravost, naivitu a možná i bezstarostnost. Tyto pocity nemusíte prožívat s někým, kdo je váš partner, ale může to být člověk vašemu srdci blízký (třeba kamarád). Postupem času se z toho klidně může vyvinout něco silnějšího než jen hravost. Ve stávajícím vztahu můžete začít novou kapitolu. Mnoho z vás by si zdravotně měla dávat pozor na pánevní oblast a žluč.

V tomto týdnu se oddejte přemýšlení nad tím, jaké cíle a touhy aktuálně máte, zda je to reálné a pokuste se nesnít si o něčem, co je nesplnitelné. Někdy změna úhlu pohledu nebo i chování sama k sobě, zažehne radikální životní změny.

 

Předpověď od 8.10. do 14.10.2018
Zdravím vás milí čtenáři,
druhý říjnový týden si na vás chystá nějaké překážky, které mnoho z vás s vypětím sil nakonec zvládne. Může to být pak i o tom, že se něco starého ukončí (práce ve stresu, vztah bez lásky, falešné přátelství atp.) a přijde něco nového. Jen zvažte všechna rizika, která vám rozhodnutí přinesou. V milostném životě raději nakonec zvolíte jistotu než citově strádat a mít z něj deprese - jen to někteří z vás nepochopí hned a budou se snažit vztah udržet. V práci vás můžou čekat překážky, pomluvy, změny, tlak, ale vnitřně budete toužit po jistém zaměstnání, kde byste byli spokojení. Někdo z vás to vyřeší tak, že si obratem najde to, po čem jeho srdce touží. V tomto týdnu se více snažte, protože se na vás může šéf zaměřit a nemuseli byste podle jeho měřítek obstát, pokud se nebudete snažit. Zdravotně budou mít někteří z vás stabilní zdraví, jiné z vás zase potrápí záda a nervový systém, popřípadě bolesti hlavy. Může se stát, že někdo z vás utrpí šok.

Pro mnohé z vás bude dobré se restartovat a odpoutat se od minulosti. Věřte, že to dokážete.

 

Předpověď od 1.10. do 7.10.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
začátek října vás bude učit pokoušet, abyste byli trpěliví a vyčkávali na správnou chvíli. Pro mnohé z vás bude ve znamení změn ve stylu života a také pro některé z vás i problémů - můžete řešit úřady, šéf na vás bude tlačit atp. Dávejte si pozor na svá rozhodnutí, protože můžou být ukvapená a nesprávná. V milostném životě raději počkejte se zásadním krokem, protože můžete změnit názor. Někteří z vás se odcizí vůči partnerovi na základě hádek a nějakých nesrovnalostí nebo dokonce může nastat odstup od dalších příbuzných, ale bude to správný krok? Dobře to zvažte. Někdo z vás se pokusí nalézt cestu domů, ale jako by ty pomyslné dveře byly aktuálně uzamčeny. Lidé se kolem vás budou tvářit přátelsky, ale taky mezi nimi bude nějaká liška podšitá, která se vás bude snažit využít a pak proti vám třeba zorganizuje spiknutí. Tohle se může stát především v práci. Pečujte o svá záda, snažte se předejít zánětům dutin a gynekologických orgánů.nahoru

 

animated-line-image-0015

Předpověď na září 2018

Předpověď od 24.9. do 30.9.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
poslední zářijový týden vypadá tak, že pro mnohé z vás bude především o citech. S někým budete mít hlubší vztah než tomu bylo doposud. Také můžete více nad něčím přemýšlet - ať už jsou to finance nebo i osobní život a zasáhne vás to do hloubky (může to být jak v pozitivním slova smyslu, tak i v tom negativním). Pokuste se myslet pozitivně, abyste své cíle směřovali k úspěchu. Nezapomeňte ani na psychický odpočinek a nedělejte si starosti zbytečně dopředu, protože situace se může zcela otočit. Můžete být přecitlivělí a pak se to projeví zrovna v milostném životě, takže na to myslete a pokuste se vyvarovat zbytečným konfliktům. Někteří z vás se nebudou nacházet v jednoduchém partnerském vztahu a může nastat rozchod, ale vzápětí i návrat. V práci můžete mít obavy ze ztráty zaměstnání, atmosféra nemusí být zrovna příjemná a dávejte si pozor na rozhovor s kolegou či kolegyní, a to z toho důvodu, že by se to mohlo někdy obrátit proti vám. Jak jsem již naznačila, bude to především zápřah na nervový systém, takže odpočívejte, dělejte si drobné radosti a také se radujte z maličkostí.

Nedovolte, aby vás překážky, které se před vámi případně budou nacházet a nemusí být ani reálné, ovládaly či nějak jinak limitovaly.

V magazínu gleid.cz najdete mou novou předpověď na září pro jednotlivá znamení: https://gleid.cz/zdravi/731-tarotova-predpoved-na-zari-2018-anebmyslete-pozitivne 

 

Předpověď od 17.9. do 21.9.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
v následujících dnech se zaměřte na tvořivost a také představivost. Představte si každý den jako nové malířské plátno, které zaplníte štěstím a také pěkným životem. Je na čase, abyste propustili to, co není životaschopné a začali novou kapitolu svého života. Pokud budete očekávat nějakou zprávu, může se stát, že nedorazí. Kdo z vás bude chtít něco prověřovat nebo bude očekávat, že se něco prošetří, nevypadá to na to, že se tak stane. Mnohým z vám nastane nová životní etapa, očekávejte až pomalu nečekané životní zvraty. Toto se může týkat jak osobního, tak i pracovního života. V partnerské oblasti se můžete krátkodobě trápit. V pracovní sféře můžete být vystaveni nějaké zkoušce, na níž si dejte hodně záležet, protože to nemusí dopadnout dobře, jestliže ji podceníte. Zdravotně byste se měli zaměřit především na oblast zad.

 

Předpověď od 10.9. do 14.9.2018
Zdravím vás milí čtenáři,
máte před sebou docela náročný týden, kdy vaše mysl pojede na plné obrátky, protože nad něčím budete intenzivně přemýšlet a třeba i po něčem (někom) toužit. Některé z vás bude hodně ovládat touha po úspěchu a taky po financích. Může se stát, že se váš rodinný rozpočet za těch pár dní zlepší. Očekávejte, že se vaše nálady můžou hodně střídat, protože budete vnitřně pod tlakem. V milostném životě nemusíte být úplně šťastní, protože vašemu protějšku na vás nemusí tolik záležet a nemusí se chovat dle vašeho očekávání. Může to být celé způsobené tím, že budete žít v jakési iluzi. Někteří z vás se budou chtít rozejít, ale pak se zase vztah obnoví. V práci si dávejte pozor, protože se na vás může chystat nějaký klam. Kolegové můžou být nervozní, pokud budete potřebovat pomoc, budete si muset poradit sami. Po zdravotní stránce můžete očekávat především přetížený nervový systém, takže nezapomínejte na odpočinek.

Když to celé zobecním, tak se na situace nezapomeňte podívat i z jiného úhlu pohledu, protože ten současný nemusí být správný. Pak se teprve rozhodujte a následně jednejte. Sice nemusíte zvolit správnou cestu, ale prostě pokud to nezkusíte, tak nebudete vědět. Samozřejmě počítejte s tím, že vaše jednání bude mít nějaké důsledky.

 

Předpověď od 4.9. do 7.9.2018
Zdravím vás milí čtenáři,
od úterý do pátku můžete očekávat, že vaše mysl bude dosti zaneprázdněná, protože se vám bude něco honit hlavou a budete přemýšlet nad tím, jak se vlastně máte rozhodnout, aby to pro vás bylo správně. Očekávejte, že budete značně nervozní a nebudete si jistí, zda jste udělali dobře. V milostném životě budete obzvlášť přecitlivělí. Budete mít pocit, že vám partner velice nerozumí. Někteří z vás se oddají snění o vztahu s někým, kým budou fascinování, avšak nejeví se to moc reálně. Pokud máte nějakou vztahovou krizi a rozcházíte se a scházíte se, tak nečekejte, že se to nyní vyřeší. Dámy, čtenářky, můžete toužit zvýšeně po mateřství. V práci můžete očekávat nějaké nečestné jednání. Ani kolegové nemusí být dobře naladěni a může panovat nervozita na pracovišti. Můžete mít obavy o svou budoucnost v současném zaměstnání. Jak jsem již předeslala, budete mít dost přetížený nervový systém a svou pozornost zaměřte taky na lymfatický systém.

 nahoru

animated-line-image-0015

Předpověď na rok 2018

Zdravím vás milí čtenáři,

dnes bych vám ráda přiblížila rok 2018. Vypadá to, že to bude rok ve znamení životních změn, stěhování a také cestování. Nejistota, která ve vás panuje, by měla postupem času zmizet. Může to souviset s tím, že se radikálně rozhodnete změnit svůj život. Klidně se může stát, že budete toužit po změně, ale bez jasného cíle, který se objeví až postupem času. Najednou budete schopni jít novou cestou sami bez lidí, kteří vás stahovali k zemi nebo vás brzdili v rozvoji. Můžete toužit po přestěhování jinam a buď v roce 2018 budete jen ve fázi příprav nebo se vaše plány stihnou i uskutečnit. Také byste mohli změnit své současné zaměstnání nebo proměnit svůj milostný život.

Afirmace pro rok 2018: "V mém srdci rozkvétá růže poznání.".

Milostný život: Rok 2018 by měl být hodně proměnlivý, protože se můžete ve vztahu docela dost rozhodovat, a to buď budete hodnotit svého stávajícího partnera nebo budete rozmýšlet ještě nad někým jiným. Může to jinými slovy znamenat, že v sobě najdete sílu, ukončit vztah, jež není životaschopný. Ono se nemusí jednat o vztah v pravém slova smyslu, ale o jakousi iluzi vztahu, kdy vás partner spíše využívá a manipuluje s vámi. Nebo se taktéž může stát, že otevřete oči a odmítnete čekat na někoho, kdo je zadaný. Každopádně očekávejte nějaký obrat.

Kariéra: Jestliže zatoužíte po pracovní změně, karty jsou vám nakloněny. Výsledek by měl být totiž dobrý, neboť najdete naplněný pracovní vztah. Nebojte se, že se budete muset naučit pravděpodobně něco nového - učíme se celý život a vy se to důležité budete schopni naučit během měsíce, pokud zapojíte svou nadšenou část osobnosti.

Finance: Pokud se budete snažit, tak by se vám mělo finančně dařit. Karty obecně vidí finanční situaci mnohých z vás velmi pozitivně.

Zdraví: Měli byste si dávat pozor po celý rok na močový měchýř a ledviny. Také se snažte konzumovat alkoholické nápoje opatrně, protože byste mohli mít díky tomu zdravotní obtíže.

Tak toto byla předpověď pro rok 2018. Čekají vás docela zajímavé události. Nebojte se ničeho, protože život by byl docela nudný, pokud by se nic nedělo. Vy ty změny, kterých se třeba v tento okamžik obáváte, zvládnete.

Budu ráda, když i v roce 2018 využijete mých služeb a přeji vám především to, aby vás nejen v roce 2018, provázelo štěstí na každém kroku.

Ing. Iva Aiesh
 

animated-line-image-0015

Andělská předpověď pro první polovinu roku 2017

Andělé jsou bytosti, které byly stvořeny vším pronikající inteligentní vesmírnou sílou, aby pomáhaly lidem. Tito poslové nebes nám přinášejí inspiraci, rady a vedení z vyšších sfér a křídla mají jako symbol rychlého přesunu mezi jednotlivými dimenzemi, díky čemuž nám zprostředkovávají moudrost a nadhled. Jsou to bezpohlavní bytosti, neboť u nich je ženský i mužský princip v naprosté rovnováze. A protože mají vyšší vibrace než člověk, jemuž bylo dáno hmotné tělo, aby se mohl snáze vyvíjet a zřetelněji si všímat následků svého tvoření, nejsou našimi fyzickými smysly většinou postřehnutelní.

​Poproste anděly, aby pro vás něco udělali. Každý měsíc požádejte jiného anděla:

LEDEN: Vaším strážným andělem pro tento měsíc je Sofiel, který stráží pozemskou hojnost. Měli byste se zaměřit především na správnou životosprávu, zdravé jídlo, protože především to vám zajistí zachování zdraví. Vyhýbejte se dochucovacím přípravkům a různým náhražkám, které vám můžou dlouhodobě škodit. Vybírejte si suroviny a pokud možno si raději vařte sami. Mějte na paměti, že jídlo, to je energie, která vám dodává tělesnou aktivitu. Pijte dostatečné množství pramenité vody, neboť vaše tělo je tvořeno převážně vodou a potřebujete ji ke správnému fungování svých orgánů. Na pomoc si přivolejte Sofiela, který vám pomůže upravit chuť k jídlu. Také kromě jídla, byste měli správně dýchat, abyste rozproudili energetická centra v těle. Kdykoliv můžete, dýchejte čerstvý vzduch co nejhlouběji, vtahujte ho do nitra plic. K tomu, abyste si našli čas a mohli vše správně provést, vám pomůže Eth. Etha přivoláte takto: ,,Ethe, Ethe, Ethe, prosím Tě, pomoz mi najít čas, abych mohl o sobě přemýšlet a soustředit se na to, co mě opravdu udělá šťastným, pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

ÚNOR: Vaším strážným andělem je Verchiel, anděl strážný znamení Lva. Měli byste projevit svou sebejistotu a své schopnosti. Pokud si sami sebou nejste jisti, přivolejte na pomoc Verchiela, aby Vás navedl na vaší cestě a pomalu jste začali projevovat své skryté schopnosti. I když i vy občas potřebujete útěchu, jste těmi, kteří mají schopnost rozněcovat nadšení ve svém okolí. Máte schopnost probouzet oddanost druhých lidí. Máte sílu vize a laskavou energii, která dokáže strhnout i ostatní. Zbavte se pochybností o sobě. Verchiel vás vybízí, abyste konečně uvěřili, že skutečně máte potřebný potenciál, protože vás podporuje zlatá síla jeho lásky. Jestliže se rozhodnete k naplnění svých cílů, Verchiel bude s vámi, aby vám pomohl. Ti, kteří vás budou následovat, bude se rozvíjet taktéž. Verchiela můžete přivolat třeba takto: ,,Verchieli, Verchieli, Verchieli, prosím Tě, pomoz mi získat větší sebedůvěru a dosáhnout (popište svůj cíl), pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

BŘEZEN: Vaším strážným andělem je Rachiel, strážný anděl sexuality. Měli byste se zaměřit na svou opravdovou lásku a sexualitu. Souvisí to i s vaší sebeláskou. Rachiel vám pomůže k tomu, abyste využívali sil sexuality a hluboké lásky. Je snadné propadnout tomuto chtíči, avšak bez lásky to není ono. Je to pak jen uspokojení smyslů. Rachiela můžete vzývat v duchu lásky a světla, aby vám pomohl při uzdravování vaší milované osoby prostřednictvím síly lásky a sexuální energie. Čím více láskyplných myšlenek do své žádosti vložíte, tím úspěšnější bude léčení. Váš protějšek může vaši léčivou energii opětovat. Aby byla vášeň smysluplná, musíte se jí oddávat se správným protějškem a spojit ji s pravou, nesobeckou láskou. Rachiela můžete přivolat třeba takto: ,,Rachieli, Rachieli, Rachieli, prosím Tě, pomoz mi... (popište svůj cíl), pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

DUBEN: Vaším strážným andělem je Savatri, strážný anděl slunečního svitu. Vzývejte tohoto anděla kdykoliv, když vám život bude připadat obtížný. Představte si Savatri, že stojí před vámi a ochraňuje vás svou láskou. Pak se zhluboka nadechněte a vystavte se paprskům, vycházejícím z jeho očí, nechte je dopadat na vaši korunní čakru, až vám naplní hlavu zlatým světlem. Přejte si, ať tato energie zažene chmurné myšlenky. Vaši mysl zaplaví světlo tohoto strážného anděla a chmurné myšlenky se vznesou a vypaří. Nechte také zlatým světlem naplnit srdce, zvětšujte je láskou a pak pomocí síly své mysli sledujte, jak plyne celým vaším tělem. Nakonec zlatý paprsek prozáří vaši pokožku i póry a vplyne do vaší aury, kde vás obklopí jako vířící zlatá koule neviditelného světla. Pokud je tento postup na vás příliš složitý, přivolejte si Savatri, aby vám pomohl odstranit chmurné myšlenky a špatnou náladu: ,,Savatri, Savatri, Savatri, prosím Tě, pomoz mi odstranit mé negativní myšlenky a pozvedni mi mou náladu, pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

KVĚTEN: Vaším strážným andělem je Ruhiel, strážný anděl větru. Měli byste se zamyslet nad svým životem a vzývat Ruhiela, aby vám pomohl provést životní změny. Potřebujete-li posílit vaše životní štěstí, požádejte Ruhiela, aby vám poslal sílu něžného západního větru. Jestliže byste rádi přestali opakovat stále stejné chyby a nevíte, jak z toho ven, požádejte Ruhiela o prudké poryvy severního větru - napište si na papír, čeho se chcete zbavit, roztrhejte jej a nechte ho spolu se svým starým "Já" odnést Ruhielovým větrem. Kdo z vás se chce vymanit z určité situace, měl by požádat Ruhiela o východní vítr, který mu dodá energii - žádost by měla být ve smyslu odvanutí závoje mlhy z vaší mysli a přinesení příležitostí, které se před vámi rýsují. Jestliže chcete vyváznout ze životní rutiny, chcete dělat něco nového, požádejte Ruhiela, aby vám poslal vlahý a povzbudivý jižní vítr. Představujte si, jak vám tento vítr změn přináší nové aktivity do života a plodné myšlenky. Ruhiela si přivolejte následovně: Ruhieli, Ruhieli, Ruhieli, prosím Tě, pomoz mi posílit mé životní štěstí a pomoz mi, abych již neopakovala stejné chyby v životě. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

ČERVEN: Vaším strážným andělem je Machidiel, který vám pomůže k uskutečnění změn ve vašem životě, k nastolení božské rovnováhy. Můžete ho požádat o pomoc při snaze o dosažení svých cílů. Nebuďte však příliš zbrklí nebo tvrdohlaví a nechte se jím vést. Pečlivě popřemýšlejte o svém současném životě a znovu vše zhodnoťte. Co je vlastně vaším cílem? Co naplní vaše srdce a co podle vás splní vaše sny? Jak často už jste dosáhli svého cíle a pak zjistili, že to, co vlastně držíte ve svých rukou, je pro vás zklamáním? Jestliže dovolíte Machidielovi, aby vás vedl, pomůže vám zjistit, co vám v budoucnosti nejvíc prospěje, co vnese lásku a světlo do vašeho života. Spolu pak dosáhnete toho, co je pro vás nejlepší. Přivolejte si Machidiela do svého života následovně: ,,Machidieli, Machidieli, Machidieli, prosím Tě, pomoz mi s uskutečněním změn v mém života a pomoz mi dosáhnout cílů, které jsou pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

Andělskou tématiku najdete taky na mém webu zde: http://www.vestirnaonline.cz/Doreen-Virtue_-andelska-posta.html

Přeju vám mnoho štěstí a lásky

Ing. Iva Preňková
nahoru

animated-line-image-0015animated-line-image-0015

Předpověď na rok 2017

Dobrý den milí čtenáři,
určitě byste rádi věděli, co vám přinese rok 2017. Není nic jednoduššího, než vám na tuto otázku odpovědět. Mnohým z vás vstoupí do života nějaký nový člověk - parťák. Třeba to bude dítě nebo milostný partner, přítel až třeba po nového kolegu či dokonce nový domácí mazlíček. Nehledejte ho, ve správný čas se vám v životě objeví sám. Měli byste mít také po celý rok na paměti, že máte být otevřeni pomoci od druhých lidí. Nemusíte vše zvládat sami, dovolte okolí, aby se také angažovalo. I když třeba danou věc neudělají tak dokonale jako byste to udělali vy, důležitá je snaha, kterou byste měli pozitivně ocenit.

Milostný život:
V milostném životě očekávejte od ledna do dubna změny. Měl by nastat určitý přelom a vy byste si měli udělat v životě pořádek. Může to znamenat to, že jestliže se vám  do života má tendence někdo neustále vracet a nikam to nevede, můžete už konečně říct ,,dost" a vykročit to nového života. Také v této době poznáte, jak moc se můžete opřít o protějšek, na kterém vám záleží. Prakticky by toto období mělo být o ztrátě iluzí. Měli byste vědět, na čem jste. Také se může stát, že váš stávající vztah bude zdánlivě směřovat ke konci nebo bude ukončen - to je již hodně individuální, kdo to ukončí, protože to je na každém životním příběhu.

Od května do srpna máte možnost začít v milostném životě znovu a jinak. Pokud váš vztah v předchozích měsících procházel krizí, tak nyní budete mít možnost pokusit se vyřešit vaše problémy jiným způsobem, který jste třeba před tím přehlíželi nebo nebyl správný čas, abyste vztah řešili. Pravé problémy budou vyneseny na světlo. V některých partnerských vztazích, kde budete mít pocit, že vaše láska je pryč, z ničeho nic dojde k překvapení a vy se k sobě začnete chovat pěkněji než dříve a váš vztah začne vzkvétat. Mnoho z vás, pokud bude přemýšlet, pochopí pravý smysl stávajícího milostného vztahu.

Období od září do prosince by nezadaným či těm, kteří citově strádají, mělo přinést setkání s partnerem duše - spřízněnou osobu. Jen je důležité to celé neuspěchat a pokud jste žena, tak aktivitu nechat na muži - nesnažte se vše organizovat a projevte více své ženské energie. Rada pro vás všechny, ať jste žena či muž, je taková, že důvěru si má člověk zasloužit, takže když se vám někdo objeví v životě, musí si nejprve vaši důvěru zasloužit. Někteří z vás budou naopak po rozchodu (také ale třeba po ovdovění) zatvrzelí a nebudou partnera chtít, tudíž pak případné ,,nápadníky" budou od sebe odrazovat.

Práce:
Od ledna do dubna by u vás mělo nastat období znovuzrození, špatnému období by měl být konec. Pokud se budete snažit, můžete povýšit. Bude dobré, když zvážíte všechna pro a proti a pokud zjistíte, že vás stávající práce nenaplňuje nebo za ni nejste patřičně finančně ohodnoceni, tak se rozhodněte hledat jinde. Odhoďte negativní myšlenky ve smyslu, že se pořádná práce nenajde, proč by měli vzít zrovna vás atp. Když budete mít to správné odhodlání, tak práci najdete. To, že změníte práci, může vyřešit spoustu vašich stávajících problémů, takže vzhůru do toho.

Od května do srpna byste mohli mít pocit, že jste ztratili jistoty, proto pokud budete sami aktivně měnit pracovní místo, dobře si to rozmyslete - zdánlivě lukrativní nabídka totiž nemusí být po nějaké době tak skvělá. Obecně si dávejte pozor na špatnou náladu, která se bude odrážet v práci. Pokud máte kolegy, tak komunikace nemusí být nejlepší, proto to berte na zřetel. Někteří z vás můžou v tomto období přijít ne vlastní vinou o práci - neklesejte na mysli, jiná práce se pro vás najde.

Od září do prosince budete mít skvělou šanci uskutečnit nějaký projekt. V práci dostanete určitou příležitost se prosadit, zviditelnit, proto se na to dobře připravte, až nastane ten správný čas. V tomto období byste měli mít pocit, že jste za svou práci docela dobře odměněni. Po pracovní stránce byste měli mít pocit, že se vám daří. Proto se snažte pro úspěch něco udělat. Pracovní smlouvy v tuto dobu uzavřené, by měly mít dlouhodobý charakter.

Finance:
Samozřejmě tato oblast je velice, velice individuální a bude záležet na šikovnosti každého z vás. Obecně řečeno to vypadá, že od ledna do dubna by mělo mnohým z vás přijít do života jakési řešení a vaše finanční situace by se měla stabilizovat. Období od května do srpna by zase mělo být ve znamení toho, že jakou energii vyšlete, taková se vám vrátí zpět. Proto na jedné straně sice nemějte strach o finance, abyste si nepřitahovali potíže, na straně druhé však střídmost bude na místě. Období od září do prosince může být spíš o výdajích, někteří z vás budou bojovat více, jiní méně, ale jako by peníze měly více odtékat z vašich domovů než že by přitékaly. Snažte se tento příjem a výdej dostat alespoň do rovnováhy.

Zdraví:
Od ledna do dubna posilujte imunitní systém vhodnými přírodními přípravky, zdravou stravou, snažte se mít dobře rozprouděnou lymfu v těle a také se snažte být v dobré psychické pohodě. Dopřejte si dostatek kvalitní spánku. Pak si na vás jen tak něco nepřijde.

Od května do srpna bude mnoho z vás mít prochlazený gynekologicko-urologický systém a taky ani imunita nemusí být úplně v pořádku. Proč se u někoho můžou neustále projevovat problémy v imunitním systému, tak může být v chybě v životosprávě (např. jí pro něj nevhodné potraviny), ale chyba může být i v psychosomatice.

Od září do prosince bude mnohým z vás v těle kolovat nějaký zánět (horní cesty dýchací, močový měchýř), také ledviny nemusí fungovat na plné obrátky. Někteří z vás zaznamenají drobnou alergii.


Jsem ráda, že jste mými příznivci a budu ráda, když tomu bude i tak v roce nadcházejícím. Pokud budete chtít výklad, kontaktujte mě přes e-mail či na mém telefonním čísle.

Občas zavítejte na můj YouTube kanál, kam přidávám videa: Iva Terapeutka Kartářka

Přeju vám mnoho úspěchů nejen v roce 2017

Ing. Iva Preňková