Pár informací o mně

FotoUž od dětství vykládám karty. Vyrůstala jsem v tomto prostředí, protože můj otec je léčitel. Léčitelství a vše kolem něj mě od dětství inspirovalo natolik, že jsem chtěla vystudovat obory, které budou orientované na potravinářství nebo přírodu - splnila jsem si oboje. Vystudovala jsem střední školu se zaměřením na analýzu potravin a mikrobiologii, a protože mi byla mikrobiologie tak blízká, rozhodla jsem se jít na Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu, kde jsem vystudovala Rostlinolékařství s titulem Ing. V minulosti jsem pracovala pro Ezo.TV, ale z určitých důvodů jsem odešla. Pravidelně jsem v minulosti publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také ve speciálních číslech časopisu TV Pohoda - Křížovky. Nyní najdete mé předpovědi a další články v magazínu gleid.cz

Při svých konzultacích používám karty cikánské, Lenormand, Tarot snů anebo Andělské. Samozřejmostí je také kyvadlo, má jasnozřivost, energie a zkušenosti. Kromě těchto metod pracuji i sama na sobě, ve svém nitru. K tomu mi pomohla třeba kniha od Rhondy Byrne - Tajemství (The Secret), ve které jsem se dozvěděla řadu důležitých informací pro další život. Nyní se zabývám havajskou léčebnou metodou Ho´oponopono, která pomáhá nejen mě, ale pomáhám díky ní i druhým. Neustále se rozvíjím a přijímám nové podněty, které mi do života přichází. Při mým konzultacích se setkávám s řadou smutných, nemotivovaných lidí. Chci změnit nejen jejich postoj k životu, ale klidně i váš postoj, pokud budete chtít. Proto jsem se rozhodla, že začnu provádět motivační coaching, protože spousta lidí motivaci k životu potřebuje, ale neumí ,,brnknout na tu správnou strunu, aby se rozezněla" a nalezli motivaci k tomu, co dělají či naopak nedělají. Každý z nás má nějaké potíže, problémy. Pokud potřebujete vyslechnout, pomoci rozřešit nějakou situaci - navést na tu pro vás nejlepší cestu, chcete se o sobě dozvědět nějaké nové informace, jsem tu pro vás. Poradím vám v oblasti zdraví, partnerských vztahů, kariéry, vyložím vám budoucnost. Můžu vám udělat rozbor osobnosti, doporučit, jak si máte zařídit byt, co vás dobíjí, čemu se vyvarovat, vhodné barvy, kameny, které máte nosit... Je toho spousta, co jsem se za svou praxi naučila a mohla bych vám předat. 

Jsem vám schopna poradit kromě běžných oblastí života, také se zdravím, zharmonizovat čakry, navedu vás na barevnou terapii, kromě toho vás i vyslechnu a prostřednictvím esoterických metod se vám budu snažit maximálně pomoci.

Mým cílem je, aby klient odešel pozitivně naladěn do dalších dnů (samozřejmě to konečné rozhodnutí je pak na každém, jestli vše i nadále bude vidět černě nebo začne svět vidět barevně). Na dálku ale zase můžete vyzkoušet harmonizaci čaker, působení "andělských" energií nebo VIDA odblok. 

 

Mé služby zahrnují:

 • Konzultace obsahující výklad karet (používám např. karty cikánské, někdy tarotové, Orákulum vizí nebo třeba andělské karty) a osobní rozvoj - je to takové většinou pozitivní sezení, kdy vám při výkladu karet dodám pozitivní energii (samozřejmě musíte chtít ji přijmout), učím vás, jak situaci lépe zvládnout a tudíž se nemusíte bát, že by u mě byl výklad karet traumatický (výklad provádím na dálku či osobně: v Brně - stabilně). Probereme společně možné varianty, nastíníme cesty, kterými byste se mohli vydat a konečné rozhodnutí bude na vás. Spíše doporučuji, abyste si udělali jasno v hlavě, kdo bude vaším rádcem v životě, zda to budu třeba já nebo jiná kartářka, protože se stává, že si především klientky nechávají radit od více kartářek a pak výsledek nemusí být vůbec dobrý.

 • Práce s kyvadlem

 • Práce s bioenergiemi, andělské energie - na dálku

 • VIDA  systém® odblokování - diagnostika uřknutí, prokletí, energetických bloků a jejich následné odblokování 

 • Harmonizace čaker na dálku

 • Poradenství v oblasti zdraví: stanovení nedostatku vitamínů, minerálů, diety, doporučení vhodných kamenů,... a mnoho dalších - v tomto čerpám z informací od svého tatínka, který byl léčitel

 • Výživové poradenství bez kupování doplňků stravy k napomáhání hubnutí

 

Jak mé konzultace probíhají:

 • Nemějte představu o takové té show, kterou znáte z médií.

 • Pokud se setkáme osobně, normálně si spolu sedneme s tím, že ráda jdu po tématech, tzn. že začnu partnerskou oblastí, pokračuji prací, financemi a končím u zdravotní stránky. Samozřejmě, jestliže chcete rozebrat jen určitou oblast, nejčastěji je to samozřejmě milostný život, tak se můžete pouze na tohle zaměřit. K práci velice často používám cikánské karty, k tomu vždy kyvadlo a mám i vize, napojuji se, takže mluvím i bez použití karet či kyvadla. Nastíním vám několik cest, ne jen jednu, která musí být, protože vy sami jste hodně tvůrci svého osudu. Tu na webu najdete i povídání o tom, co lze ve výkladu ovlivnit, protože se tímto tématem aktivně zabývám. Mým cílem je vaše spokojenost, váš vnitřní klid a také uvědomění si věcí i na vědomé úrovni, protože to třeba podvědomě tušíte, ale nechcete si to připustit. Můžete si zvolit z délky konzultace do 30ti minut nebo do 60ti minut.

 • Obdobně funguje konzultace na dálku - tzn. přes chat nebo telefonicky. Samozřejmě je možné zkombinovat výklad karet s osobním rozvojem, výživovým poradenstvím, VIDA systémem® a harmonizací čaker.
 • Jak svůj čas při konzultaci se mnou využijete, to je na Vás - můžete se ptát, můžeme kombinovat různé metody tak, aby výsledek byl pro Vás co nejlepší. Např. Vám můžu vyložit zásadní události z minulosti, nahlédnout pak do budoucnosti nebo můžeme rozebírat pouze aktuální záležitost, která Vás zajímá či se můžu podívat na Vaše čakry a bloky, které Vám částečně či zcela ovládají Váš život a pomoci Vám je odstranit nebo to může být kombinace všeho výše jmenovaného - je to vše o domluvě.

 • Konzultace probíhají nejčastěji mezi 9:00 - 20:00.

 

Způsoby konzultací:

- Výklad karet živě (aktivně):

 1. Telefonicky prostřednictvím telefonu v rámci ČR - zavolám Vám po Vaší platbě předem na můj účet v předem dohodnutý čas na Vaše telefonní číslo a provedeme výklad (Vy neplatíte žádné poplatky za telefonické spojení)

 2. Skype - písemný chat, telefonický hovor

 3. Viber - telefonicky (vhodné především pro zahraničí)

 4. WhatsApp - telefonicky (vhodné především pro zahraničí)

 5. Facebook - písemný chat nebo volání

 6. Osobně v Brně - nutná je domluva předem

 

- Výklad karet přes e-mail (pasivně): 

Prostřednictvím e-mailu - zde jsou e-mailové cenové akce: E-mailové výklady, kdy máte na výběr máte výklad ,,Expres" a ,,Normal". Nabídka je skutečně široká.

 

Doporučení a pravidla: 

 • Obecně doporučuji využít aktivní způsoby konzultace - telefonicky, prostřednictvím chatu nebo osobně. Ale samozřejmě volba je na vás.
 • Nejdříve mají přednost ti, kteří si u mě zaplatí výklad v reálném čase - tzn. po Facebooku, Skypu, telefonu nebo osobně. E-mailové výklady zpracovávám na posledním místě. Běžně obdržíte e-mailový výklad během dvou dnů po připsání částky na můj účet.
 • Osobní data jako jsou jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení apod., které mi poskytujete v rámci výkladu považuji za diskrétní a jsou podle zákona 101/ 2000 Sb. zabezpečena a chráněna proti zneužití. Osobní údaje o zákaznících nejsou sdělovány třetím osobám. 

 

Způsob platby:

 1. převodem na náš bankovní účet

 2. poštovní poukázkou typu A na náš bankovní účet

 3. poštovní poukázkou typu C na náš bankovní účet

 4. prostřednictvím Western union - platí pro všechny zahraniční platby

 5. PayPal

 

Výklady pro SLOVENSKÉ klienty: ŽÁDNÝ POPLATEK ZA PŘEVOD DO ZAHRANIČÍ

 • Pokud bydlíte na Slovensku, tak se můžeme domluvit na výkladu také - převod peněz bude elektronickou formou a posíláte je vnitrostátně, ne do zahraničí - což je velká výhoda. Mně zaplatíte za výklad a své bance za převod peněz z vašeho účtu (může být i zdarma - záleží na vaší bance, jestli je bez poplatků). IBAN ani SWIFT nepotřebujete znát, protože posíláte peníze jako někomu jinému, kdo má banku na Slovensku.
 • Pokud bydlíte v zemi rámci EU, tak má banka peníze přijímá také, ale poplatek pro mne za příjem eura je vyšší. Pokud byste měli zájem o výklad, budu ráda a určitě se ozvěte. 

 

Výklady do zahraničí

 • Pokud bydlíte kdekoliv v zahraničí, na konzultaci se můžeme domluvit prostřednictvím Internetu (Skype, Facebook, WhatsApp, Viber).
 • Ze zahraničí mi prosím nepište SMS, ale volejte na mobil (třeba přes WhatsApp nebo Viber) nebo pište e-maily na info@zivotni-poradce.cz
 • Platba může proběhnout díky převodu na náš účet - sdělíme Vám IBAN, SWIFT - k částce za výklad bude ještě připočten poplatek naší banky za příchozí zahraniční platbu. Další možnost je Western Union.

Dárkový poukaz

Své blízké můžete obdarovat dárkovým poukazem na mé služby - výklad karet, poradenské služby v oblasti zdraví, osobního rozvoje. Služby je možno využít jak OSOBNĚ v Brně, tak na DÁLKU (včetně zahraničí). 

Postup je následující: Stačí, když napíšete na e-mail info@zivotni-poradce.cz zprávu a domluvíme se, jaké jsou aktuální ceny a Vy se pak rozhodnete, v jaké hodnotě voucher elektronicky obdržíte. Následně pošlete peníze a jak platba dorazí, na e-mail obdržíte poukaz v elektronické podobě, který pak dáte nebo přepošlete osobě, kterou chcete obdarovat.