Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: Dnešní průvodce

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

Kromě tohoto webu, tak v magazínu gleid.cz najdete také nějaké mé předpovědi. V této sekci najdete předpovědi, které pro vás zveřejňuji každý týden (publikuji už mnoho let, ale archiv průběžně mažu, historii mých předpovědí najdete v mých albech na Facebooku). Dříve jsem také publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také TV Pohoda Křížovky.

V internetovém magazínu gleid.cz najdete mou předpověď na rok 2021: https://www.gleid.cz/zdravi/1232-co-rikaji-tarotove-karty-na-rok-2021

Na této stránce naleznete:

 

 

animated-line-image-0015 

Předpověď na leden 2021

ledenMilí čtenáři,
loňský rok byl pro mnohé z vás velice namáhavý, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování cílů, které jsou zároveň i reálné. Dostali jste se totiž do určitého bodu, který umožňuje přemýšlení a plánování budoucnosti.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 25.1. do 31.1.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech očekávejte, že vaše dny budou naplněny určitou jistotou, bohatstvím (a nejen tím finančním) a bezstarostností. Důležité bude využít pozornost, takže se pokuste mít oči otevřené a prožívejte naplno všední dny.

V milostné oblasti byste měli prožívat příznivé období, kdy byste měli mít dobré vzájemné vztahy a začnete vidět zdánlivě bezvýznamná gesta, která jste díky svému přístupu přestali před nějakou dobou vidět.

V pracovní oblasti buďte co nejvíce pozorní, abyste byli schopní vytěžit z minima maximum - chci tím říct, abyste se cítili díky práci vnitřně obohacení. V práci byste se měli cítit jistě, že jen tak o místo nepřijdete, také by se mohly rýsovat nějaké slibné projekty či lepší plat.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

Předpověď od 18.1. do 24.1.2021

Milí čtenáři,

k mnohým z vás bude v příštích dnech sílit pocit, že získáváte životní zkušenosti a že se tím učíte nebo naopak se na to někteří z vás budou dívat se sebelítostí a budou nadávat na Osud, na Boha, na lidi kolem,... Na situace, které budete muset řešit, nebudete mít zprvu moc velký vliv nebo lépe řečeno žádný, ale budete se k tomu muset nějak postavit. Když se něco nebude dařit podle vašich představ, berte to tak, že třeba není ještě správná doba, ale nebědujte.

V milostné oblasti můžete být single a ne a ne to změnit, i když  na tom můžete pracovat a můžete to chtít změnit. Pokud jste zadaní, žijete třeba i s partnerem, váš vztah nemusí být zrovna naplněn. Pro všechny z vás platí, jestliže řešíte nějaké chmury, abyste se zaměřili na danou lekci a začali pátrat, přemýšlet nad tím, co vám to má říct nebo kam vás to má posunout. Když tuhle zdánlivou záhadu vyřešíte, pak se posunete do další úrovně.

V pracovní oblasti můžete mít pocit jakési jednotvárnosti a také můžete čelit situacím, kde se budete cítit bezmocní. Když se pokusíte zlomit osud, vzít situaci do vlastních rukou, může vám to přinést dobré změny a vlastně to je i žádoucí - důležité je se nebát. Čím ochotněji přijmete, co se vám děje, tím snadněji můžete osud utvářet, prožívat ho jako skutečné poslání. Vhodné je pochopit situace, kterým máte čelit, abyste pochopili, po jaké cestě se vydat.

Kdo z vás ještě nečetl mou předpověď na rok 2021, tak by to mohl dohnat - je zveřejněná v internetovém magazínu www.gleid.cz

Přeji vám příjemný týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.1. do 17.1.2021

Milí čtenáři,

je před vámi docela optimistický týden, kdy by mnoho z vás mělo pociťovat radost ze života a vitalitu. Překonáte nějakou starou zlobu, klidně to může být něco, co vás v předchozích dnech vnitřně rozhazovalo. Taky hodíte určitý typ starostí za hlavu. Jestli si v tomto okamžiku říkáte, že to nepůjde, tak se zařekněte, že se o to pokusíte a dotáhnete to ke zdárnému konci. Stěžování si na to, v jaké situaci se člověk nachází, sebelitování se, je prostě k ničemu. Pro úspěch je potřeba něco udělat a začátek je ve vás samotných.

V milostné oblasti byste měli zažívat dobré časy, kdy byste měli být obklopeni srdečností, bezstarostností a užíváním si života. Některé z vás čeká pěkná dovolená, pokud na ni vyrazíte. Pokud jste zadaní, můžete o sebe vzájemně s partnerem pečovat, hýčkat se a dát pomyslné "ano" vašemu vztahu.

V pracovní oblasti můžete pociťovat, že vás vaše práce baví, měli byste v ní projevit nějakým způsobem svou kreativitu a mělo by se vám pak také dostavit úspěchu. Vůči vašim nadřízeným, kolegům nebo klientům, pokud podnikáte, byste se měli chovat srdečně a měli byste taky uplatňovat své zdravé sebevědomí a kouzlo osobnosti.

Myslím si, že vás čeká velice pěkný týden, proto vzhůru do toho.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 4.1. do 10.1.2021

Milí čtenáři,

v těchto dnech vás může ovládat touha pomáhat druhým a také být k druhým velkorysí. Na oplátku se vám může dostávat to samé. Ať tak či tak, mělo by být vše dobře promyšlené. Na některé z vás taky čeká pěkná odměna či zajímavý projekt. Můžete inspirovat druhé beze strachu, že by vám vaše nápady někdo mohl ukrást. Celkově by to měl být klidný týden. 

V milostné oblasti můžete očekávat vzájemnou oporu a toleranci, ale taky patřičný osobní prostor. V těžších situacích by vám partner měl dodávat odvahu, ale může se stát, že víc budete oporou vy jemu než on vám.

V pracovní oblasti by měla přijít pozitivní změna v podobě pocitu opory ze strany zaměstnavatele, měly by se vám taky vyplnit nějaké plány. Vaše dobré nápady by taky měly padnout na úrodnou půdu - měly by se dostat ke správným lidem a postupem času by mělo dojít k jejich realizaci.

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

animated-line-image-0015 

Předpověď na prosinec 2020

prosiec

Milí čtenáři,

prosinec by měl být o jakýchsi změnách. Můžete žít v jakési bublině, kdy budete mít pocit jistoty a stability, ale spíš se bude jednat o iluzi. Přijdou zkušenosti, které vám ukáží, jak moc stabilní jsou základy vašeho žití. Důležité je si vše dobře promýšlet a jednat s rozmyslem. Vaše nálada by přes to všechno měla být spíše melancholická. Nezapomínejte na to, že pokud vás něco bude trápit, ve vašem okolí se najde někdo, kdo vás vyslechne nebo vám poradí, nejste a nebudete v tom úplně sami. Co byste ještě měli vědět - jestli vás budou přepadat jakékoliv chmury, nepodléhejte jim příliš dlouho a spíš se tomu celému postavte, protože máte na to, aby se vše v dobré nakonec obrátilo.

V milostné oblasti můžete očekávat nějaké radikální změny - o to na čem lpíte (vztah) nebo na kom lpíte (partner), můžete přijít, a to klidně z vlastního rozhodnutí, protože si uvědomíte, že to nesplňuje vaše aktuální nastavení. Důvodem konce může být také nuda ve vztahu. Dobré by bylo, kdybyste si přiznali sami sobě, pokud toto u vás nastane, proč se tak stalo a poučili se z této zkušenosti.

V pracovní oblasti můžete taky očekávat nějaké změny, protože vás bude více ovládat touha po osobním rozvoji. Někteří z vás sami dají výpověď, jiní zase můžou zaznamenat organizační změny (klidně zánik podniku). V mírnější formě, aby to hned nevypadalo, že jsou jen tyhle dvě možnosti, může dojít ke zklamání vašich očekávání. Každopádně ať tak či tak, vymaníte se z nějakého vězení, které bylo pro vás již delší dobu důvěrně známé. Jen tu je opět takové varování - nejednejte lehkovážně a pokud vaši stávající práci má nahradit nějaká nová, dobře si vše promyslete, abyste nakonec neřešili ještě fatálnější potíže než jen to, že se chcete někam posunout. Někdy se může stát, že zdánlivé pracovní omezení pramení z toho, že jste výzvu, která před vámi stála, nepochopili.

Přeji vám pohodový měsíc

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 28.12.2020 do 3.1.2021

Milí čtenáři,
je tu očekávaný závěr roku. Jak rychle rok 2020 utekl. Byl pro mnohé velkou výzvou v překonávání sebe sama. A co vám přinese přelom roku 2020 a začátek roku 2021? mnoho z vás projde v tomto období určitým stupně vysvobození, na povrch se můžou dostat věci, které způsobí ve výsledku úlevu. Takže je to vlastně dobrá zpráva. Mnoho z vás bude stát před životní šancí ve splnění důležitých životních plánů a bude na každém jednotlivci, zda postoupí o úroveň výš v cestě za svými sny. Očekávejte osvobození se od určitého typu starostí, pocitu nouze, nepříjemností či třeba strachu.

V milostné oblasti můžete najít pravý "poklad" a to jak v současném vztahu, kde dojde k určitým možná až radikálním změnám nebo vám osud do cesty připlete člověka, se kterým byste mohli mít slibný vztah, ale třeba ne hned, ale až v budoucnosti. Nemusí to být člověk, který ve všem odpovídá vašim představám, ale může to být osoba na první pohled nezajímavá a čas ukáže a taky určité vnitřní přenastavení, že jste si souzeni.

V pracovní oblasti budete mít možná dost důležité období, kdy někteří z vás projdou určitou změnou - buď ve smyslu náplně práce, přístupu k práci nebo dokonce se může jednat o výpověď. Mělo by se vám díky tomu dost ulevit a taky byste díky tomu měli dojít k vašemu skutečnému poslání, takže to neberte nějak se zármutkem, ale že to tak prostě má být.

Přeji vám, abyste poslední dny roku 2020 strávili v harmonii s láskou v srdci a do nového roku 2021 vykročte s úsměvem a tou správnou nohou

Iva Aiesh

 

Předpověď od 21.12. do 27.12.2020

Milí čtenáři,
máte před sebou období, kdy budete mít snahu druhým pomáhat a můžete být více tolerantní jak vůči sobě, tak i vůči okolí. Taky by mohla platit karmická reakce, kdy to, co děláte, budete dostávat nazpět - v pozitivním slova smyslu, tudíž konejte dobro a dobro se vám bude vracet zpět v nečekaný okamžik. Mnozí z vás budou rozdávat své vědomosti, aniž by došlo k obavám, že někdo může danou informaci nějak zneužít.

V milostné oblasti se vám může dostat pomoci a podpory ze strany protějšku, ale i vy sami budete reagovat obdobně a navíc i vy sami budete poskytovat určitý "přístav", kam se partner rád bude vracet alespoň v tomto období. Měli byste si vzájemně přát především radost a úspěch.

V práci by se vám měly vyplnit nějaké plány, které pro vás budou důležité. Také dostanete podporu, kterou budete potřebovat. Mohla by k vám přijít velkorysá nabídka, jenž se prakticky neodmítá.

Snažte se po zdravotní stránce předejít úrazům, dostatečně pijte nealko nápoje a chraňte se před záněty (především v oblasti urologického systému).

Když budete chtít využít mých služeb nebo zakoupit dárkový poukaz pro někoho ze svých blízkých, tak mi napište a domluvíme se na podrobnostech.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 14.12. do 20.12.2020

Milí čtenáři,
tyto dny budou ve znamení určité nejistoty, možného strádání. Můžete se vnitřně trápit, připadat si nešťastně. Nemělo by to být o skutečných ztrátách a porážce, ale spíš vás bude ovládat strach z budoucnosti. Mnoho z vás bude mít obavu opustit navyklou zónu bezpečí a vydat se novou, dosud neznámou cestou, protože to bude obnášet určité riziko. Důležitý tu bude úhel pohledu, takže  se snažte přijmout novou cestu jako výzvu a ne porážku.

V milostné oblasti můžete v nějakém postoji rezignovat a taky se cítit opuštěně. Můžete citově strádat a připadat si méněcenní. Snažte se chápat toto období jako určitý převrat, kdy opouštíte staré vzorce chování, aby byly nahrazeny něčím novým - klidně novým partnerstvím nebo taky partnerstvím vás samých ze sebou (myšleno tak, že se konečně začnete zaměřovat sami na sebe).

V pracovní oblasti se můžete snažit překonat různé nástrahy, které možná budou na cestě proto, aby vyzkoušely vaše vlastní odhodlání. Může vás provázet strach z finančních ztrát nebo strach z toho, že v něčem neuspějete. Mělo by se však jednat jen o obavy, tento týden by neměl být o prohře jako takové.

Vypadá to, že máte před sebou týden plný výzev, kdy byste měli pokračovat ve svém snažení a neměli byste se bát změn. Přeji vám všem hodně zdaru.

Ing. Iva Aiesh

 

 

Předpověď od 7.12. do 13.12.2020

Milí čtenáři,
předchozí týdny byly pro některé z vás velice namáhavé, ale zároveň vás situace, které nastaly, donutily k posunu vpřed. Nyní jste už pomalu na samém vrcholku a máte možnost se na chvíli zastavit a pozorovat z uctivé vzdálenosti zářivý horizont. Mnoho z vás si vybudovalo pevnou půdu pod nohama, kterou i pod sebou pociťuje a je na čase, aby přišly radostné chvilky, které právě vychází z předchozí namáhavé práce. Hlavně myslete pozitivně a nenechte se nikým a ničím odradit od dalšího postupu vpřed.

V milostném životě jste si mohli vytvořit pevný základ pro další budoucnost s vaším protějškem. Nebylo to možná jednoduché, pokud jste se rozhodli bojovat za změny ve vztahu, ale rozhodně to stálo za to, protože by to mohlo znamenat trvalou budoucnost vašeho spojení. Kdo z vás je momentálně single, mohl si za poslední dobu urovnat v hlavě myšlenky (samozřejmě ještě můžete popřemýšlet nad svým postojem), zda tento status chce v brzké době změnit nebo je lepší mít "nezávislost".

V pracovní oblasti bude vhodná doba na plánování cílů, které jsou zároveň i reálné. Dostali jste se totiž do určitého bodu, který umožňuje přemýšlení a plánování budoucnosti. 

Přeji vám pohodový týden

Iva Aiesh

 

Předpověď od 30.11. do 6.12.2020

V tyto dny se hlavně zaměřte na to, co komu říkáte, protože byste mohli vyzradit něco, co by vám pak mohlo zbytečně zkomplikovat život. Lidé by vás mohli pomlouvat, řešit věci, do kterých jim nic není. Také vás karty před tím, abyste neučinili v životě chybná rozhodnutí. Mnoho z vás bude prožívat nějakou nejistotu, pocit zmatení. Obecně byste mohli být hodně přecitlivělí, mít výkyvy nálad, proto pokud to bude možné, odpočívejte.

V milostné oblasti se pokuste stát pevně nohama na zemi a vyhýbejte se idealizacím partnera či milostného života, protože by vám to přineslo jen zbytečné zklamání. Někteří z vás budou podléhat žárlivosti (na osoby stejného pohlaví nebo kamarády partnera či partnerky popřípadě volnočasové aktivity) a citovému vydírání - myslete na to a spíše se tomu vyhněte.

V pracovní oblasti vás karty varují, abyste se na náplň práce pořádně zaměřili a nechybovali. Taky můžete zjistit loajálnost kolegů a jejich pravou povahu - může totiž dojít na překážky z jejich strany a pomluvy.

Zdravotně se zaměřte především na posílení psychiky. Některé páry budou řešit otázku těhotenství.

Přeji vám pohodový adventní týden

Ing. Iva Aiesh


animated-line-image-0015

 

Předpověď na listopad 2020

Milí čtenáři, listopadove_prani
čas neúprosně letí a do konce roku zbývá už jen krátká doba. O čem asi bude předposlední měsíc roku 2020, to se právě dozvíte.
Na obecné rovině můžete očekávat, že k vám přijdou nějaké nové informace, jenž vám pomůžou ujasnit si různé pojmy a pochopit souvislosti, které vám do té doby byly relativně neznámé. Jen pozor na to, aby nedocházelo ke zbytečným konfliktům, takže je lepší využít asertivitu než se hádat.
 
V milostné oblasti může být dost rušno. Příčinou hádek může být váš protějšek. Třeba z ničeho nic bude váš vzájemný vztah chladnější a může pak nastat i obava z jeho konce. Někdy hádka může hodně pročistit vzduch, vy si vyříkáte spoustu věcí, které v sobě nosíte a posunete se dál - budete nově vytvářet vztah.
 
V pracovní oblasti můžete pociťovat nepokoj, určitou nevraživost, možná i slovní útoky. Můžete mít období, kdy si na Vás nadřízený zasedne a bude vám vytýkat věci, které se mu nebudou pozdávat. Také můžete mít obavy o svou práci, protože úkol, který před vámi bude stát, nemusí být zrovna snadný. Každopádně nějaké změny (třeba v přístupu) můžete očekávat. Ať před vámi budou jakékoliv úkoly, zvládnete je.
 
Přeji vám příjemný listopad s úsměvem na tváři
 
Ing. Iva Aiesh
 
 
 
 
 
 

Předpověď od 23.11. do 29.11.2020

Milí čtenáři,
nadcházející týden bude přát některým z vás štěstí. Budou mezi totiž ti, kteří nečekaně něco vyhrají. Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.

Zdravotně si dávejte pozor především na imunitu a lymfatický systém. Některé z vás potrápí dlouhodobé potíže (alergie, bolesti kloubů, opakované záněty,...).

Pokud chcete využít mých služeb, kontaktujte mě kdykoliv.

Přeji vám pohodový závěr měsíce listopadu

Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 16.11. do 22.11.2020

Milí čtenáři,
nadcházející týden od vás bude svým způsobem vyžadovat, abyste se ponořili do svého středu, pokud možno nalezli svůj vnitřní klid, protože takto dáte do pořádku to, co vyžaduje vyrovnání. Když od vás někdo bude něco očekávat, dělejte to v klidu a řádně. Právě již zmíněným ponořením se do svého středu byste mohli pocítit příval životní síly, vitality, odhodlání, radosti i vášně.

V milostné oblasti můžete pocítit výbušnost, temperament a možná i dramatické výstupy, které můžete vyvolávat právě vy sami. Díky tomu můžete pak získat značnou energii pro všední život. Nemělo by to však znamenat, že se s protějškem rozejdete, jen budete toužit po rozruchu. Někteří z vás budou toužit po flirtu - jak moc dalece to zajde, to už má každý z vás ve svých rukách.

V pracovní oblasti můžete očekávat, že do svého zaměstnání budete přímo zanícení, budete odvážnější než kdy jindy, můžete být i podnikaví, pokud vám to fyzická kondice dovolí. Obecně byste měli pocítit velkou motivaci a také by měla přijít radost a zasloužený úspěch.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 9.11. do 15.11.2020

Milí čtenáři,
v nadcházejícím týdnu očekávejte změny, které by mohly být tak zásadní, že se vám do nich nebude moc chtít a můžete se jim bránit. S někým nebo něčím se budete loučit spíše s těžkým srdcem. Opustíte svou navyklou zónu bezpečí a vydáte se do neznámých vod, kdy nebudete vědět, zda jdete správným směrem.
 
Především v milostné oblasti zavřete za někým, na kom vám záleželo, dveře. Budete stát na rozcestí a volit si nový směr. Mnoho z vás dojde k poznání, že pohádkoví princové nejsou a je potřeba chodit po zemi s reálně otevřenýma očima a nevznášet se na obláčku.
 
V pracovní oblasti můžete rozmýšlet nad opuštěním stávajícího postu (pro nezaměstnané je to příslib nalezení nového místa) - může to být ze zdravotních důvodů nebo třeba z důvodu věku. Někteří z vás prožijí změnu ve smyslu ztráty stávajícího úkolu nebo úkolu, popřípadě pracovního snu. U mnoha z vás nastane vnitřní nejistota ohledně toho, co se bude dít v budoucnosti.
 
Přeji vám pěkné podzimní dny
 
 
Ing. Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 2.11. do 8.11.2020

Milí čtenáři,
toto období bude hlavně o tom, že budete mít potřebu nějaké jistoty a nebudete se chtít pomalu s nikým o nic dělit a můžete lidově řečeno "hrabat pod sebe". Měli byste však vědět, že tento postoj není úplně vhodný, protože tím ukazujete na vaše lpění na přítomnosti, což se může obrátit proti vám třeba v podobě nutných výdajů. Trošku v mysli povolte.

V milostné oblasti můžete prožívat obavy z budoucí samoty, sami sebe se můžete snažit vtěsnat do zbytečného strachu. Jak to tak bývá - když si člověk předem přehrává nějaké situace, jak se budou vyvíjet, tak se to stejně odehraje úplně jinak, takže nemá cenu s tím ztrácet čas a obávat se něčeho, co stejně v nejbližší době ani nenastane. Nemá cenu na někom lpět, omezovat jeho osobní svobodu, chtít mí zajištěnou budoucnost a vlastně si i kazit přítomnost, která by mohla být šťastná. Jestli se vás to týká, přepněte v hlavě na "jiný program".

V pracovní oblasti můžete ustrnout na svém stávajícím místě, můžete lpět na tom, na jakém pracovním postu se nacházíte. Můžete mít své jasné představy a nebudete přijímat, že je možná na čase vydat se jiným směrem. Přemýšleli jste někdy nad tím, že povýšení nenastane, pokud půjdete po stejné cestě? Ne? Zapřemýšlejte nad tím, co je na čase změnit.

Zdravotně se zaměřte především na pozitivní emoce, aby vás negativní mysl pokud možno ovlivňovala co nejméně.

Přeji vám láskyplný týdenNahoru

Ing. Iva Aiesh 
 
animated-line-image-0015
 

Předpověď na říjen 2020

rijnove_praniMilí čtenáři,
je tu nový měsíc a s ním i předpověď. Co vás tedy čeká a na co se zaměřit?
 
Během října se můžete snažit dojít k nějakému výsledku a budete hodně prosazovat svou inteligenci, avšak nebude to pro mnohé z vás snadné, protože vás budou provázet již předem pochybnosti. Taky se k tomu přidají i výčitky svědomí, protože jste před tím neuposlechli v něčem hlas svého srdce a pokračovali tou strastiplnější cestou. Rozhodně se z toho ale nesnažte hroutit, berte to jako výzvu, ať se děje co chce, kterou zvládnete. Nakonec se mnohým z vás podaří najít vnitřní klid a také cesty k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. 
 
V milostné oblasti vás může provázet určitá skepse, neochota nebo i nemožnost rozhodnout se. Tím si však budete šlapat po štěstí, protože se bude oslabovat důvěra v lepší budoucnost nebo partnerská důvěra a taky city. Ve stávajícím v partnerském vztahu se můžete cítit osamoceně, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce.

V pracovní oblasti vás může opouštět chuť věřit vlastní intuici a taky vás bude provázet jakási nejistota. Budete si v něčem dělat jasno a pořádek (třeba v tom, jak máte přistupovat ke stávající práci, zda jste tam spokojeni atp.). Samozřejmě i tu dojdete k novému poznání, ale důležité je právě to poznání v životních lekcích hledat a nevidět hned všechno černě.
 
Po zdravotní stránce si dávejte pozor především na dolní část zad (kost křížovou a kostrč), urologický systém a z trávicího traktu především na tlusté střevo. 
 
Přeji vám příjemné říjnové dny
 
Ing. Iva Aiesh
 
 

Předpověď od 26.10. do 1.11.2020

Milí čtenáři,
v příštích dnech byste měli pociťovat více sebedůvěry více než kdy jindy. Budete mít snahu pracovat sami na sobě. Můžete mít pocit, že pro druhé hodně znamenáte a mnohým z vás budou finančně obdarování, takže jim to zvedne náladu. Jen si dávejte pozor na egoismus a vychloubání se, protože by vám to nepřineslo nic dobrého.

V milostné sféře můžete pociťovat upřímný zájem o protějšek, rádi budete o někoho pečovat, někoho hýčkat. Ve stávajícím vztahu můžete být pyšní na to, jak vám to společně klape. Pokud jste single, můžete si více uvědomit, že hledáte silnou osobnost, což nemusí být snadné najít nebo když už, tak vybalancovat smysluplný vztah.

V pracovní sféře můžete vystupovat sebevědomě, půjdete si za svým cílem, protože budete dostatečně motivováni. Může vás hodně přitahovat riskování, ale pamatujte na případné následky svých činů a také se zamyslete dobře nad dalšími kroky, které na sebe nemusí dobře časově navazovat, což by mohlo pak zhatit pozitivní výsledky.

Přeji vám pohodový závěr října a šťastné vykročení do listopadu

Ing. Iva Aiesh

Předpověď od 19.10. do 25.10.2020

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se snažte nejednat ukvapeně. Mnohokrát budete stát před situací, kde bude svádět boj rozum s citem. Je otázka, kdo by měl vyhrát. Důležité je však zachovat si chladnou hlavu a nejednat ukvapeně, protože byste mohli mnohokrát utrpět nějakou bolestnou zkušenost. Nebojte se hned toho, co vás čeká. Může to být třeba situace, který se díky silou rozumu osvobodíte z nějaké situace, která by vás jinak někdy v budoucnosti pěkně potrápila - v ten okamžik, kdy to budete řešit, tak to nemusí být snadné, ale výsledek bude stát za to.
 
V milostné oblasti můžete očekávat nějaké starosti - někdo vás může urážet, třeba vás i zklamat, v některých případech nastane rozchod. Pokud se vám tohle stane, tak se netrapte, ale pokuste se z toho, co se vám děje, osvobodit. Pokud vztah skutečně skončí, berte to pokud možno s nadhledem a uvědomte si, že skončilo něco, co vám hodně ubíralo sílu. 
 
V pracovní oblasti dojdete k nějakému rozhodnutí. Můžete klidně převzít nějaký úkol, práci, která se však bude příčit tomu, co uvnitř sebe cítíte. Příkladem může být to, že pokud jste na vedoucí pozici, budete třeba nějak nuceni kritizovat nebo vyhodit z práce člověka, kterého si vážíte. Snažte se v tyto dny svou práci odvádět zodpovědně, protože se na vás někdo může zaměřit. Když byste se dostatečně nesnažili, sklidili byste nemilé hodnocení a popřípadě by vás propustili z práce.
 
Přeji vám příjemné podzimní dny s úsměvem nejen na tváři, ale i na duši
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 12.10. do 18.10.2020

Milí čtenáři,
čeká vás týden plný výzev, abyste prokázali svou odvahu a odhodlání. Dalo by se to charakterizovat jako "kdo z koho". Neskládejte dopředu zbraně, ale pokuste se v těchto zkouškách co nejlépe obstát. Nebude to o tom, že by vás to mělo nějak zničit, ale měli byste si s někým poměřovat své síly. Ukáže vám to, jaké máte schopnosti, takže se nevyhýbejte těmto zkušenostem a běžte ven mezi lidi.

V milostné oblasti můžete prožít láskyplné spojení, kdy se občas na povrch vydere i bojovnost. U některých z vás to bude i intenzivní výměna názorů, abyste vyřešili nějakou konkrétní věc. Může se stát, že bez třenic ani váš vztah není schopen přežít, prostě je to takový "denní chleba" vašeho svazku.

V práci pravděpodobně dostanete novou výzvu, kterou byste měli při troše snahy zvládnout. Klidně to může být nabídka, která vám vyrazí dech. Samozřejmě i tu může přijít na přetřeš otázka mezilidských vztahu a prokázání síly a odhodlání. Berte raději výzvy tohoto týdne sportovně než se zarputilostí.

Po zdravotní stránce byste mohli mít oslabený trávicí trakt (slinivka, dvanáctník, tenké střevo) a pak horní cesty dýchací (plíce průdušky), proto se snažte o sebe více pečovat. Nezapomínejte na vitamíny a minerály, ale taky se snažte méně jíst ultrazpracované potraviny.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 5.10. do 11.10.2020

Milí čtenáři,
očekávejte, že vás bude ovládat touha vybízející k aktivitě - prostě budete chtít něco podniknout. Můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví.

V milostné oblasti můžete zaznamenat oživení vztahu. Budete mít šanci vnést, ať do stávajícího vztahu nebo do právě vznikajícího, upřímnost a více světla. Taky byste měli být více aktivní a někam si vyrazit. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků.

V pracovní oblasti by se mohla objevit příležitost, díky které si stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat.

Po zdravotní stránce si dávejte pozor se zaměřte na stravu, protože můžete mít přetížený hlavně žaludek a tlusté střevo. Někteří z vás budou bojovat s nachlazením, takže očekávejte hlavně respirační potíže.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na září 2020

Milí čtenáři,
jsem ráda, že jste svým způsobem zvědaví, co vám přinese měsíc září. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.

Zdravotně se snažte předejít zánětům - může to být třeba zánět horních cest dýchacích, popřípadě zánět žaludku či tenkého střeva. Pamatujte na správnou životosprávu a taky se dobře oblékejte, abyste zbytečně neprochladli, protože zářijové počasí bude nevyzpytatelné. Někteří z vás pocítí revmatickou artritidu. 

Přeji vám příjemné podzimní dny prozářené pozitivní energií

Ing. Iva Aiesh 
 
 

Předpověď od 28.9. do 4.10.2020

Milí čtenáři,
budete mít možnost dospět k nějakému rozhodnutí či poznání. Důležité bude, abyste zapojili rozum, který leccos vyjasní nebo vás dokonce osvobodí z určitého zajetí. Nezapomeňte však vše danou záležitost vzít v úvahu jako celek a ne jen jako jeden dílek skládačky, protože byste mohli podcenit význam.
 
V milostné oblasti můžete mít nějaký důležitý rozhovor, který by vám měl leccos objasnit nebo vyřešit nějaký hluboce zakořeněný problém. Někomu to pomůže, jiný se zase rozhodne k jednání, které povede k rozchodu.
 
V práci dojdete díky určitému poznání k jednoznačnému rozhodnutí, na které jste možná již nějaký čas čekali. Můžete změnit svůj přístup, dostanete "čerstvý vítr do plachet" a dojde k významnému obratu, pokud to bude v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Někteří z vás se rozhodnout opustit svou stávající práci.
 
Svou pozornost zaměřte po zdravotní stránce především na žlučník, játra a urologický systém.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 21.9. do 27.9.2020

Milí čtenáři,
v tomto týdnu byste měli více věřit - jak sami sobě, ve své schopnosti, v hladký průběh událostí, jenž budete řešit, tak i samozřejmě ve vyšší moc (tím mám na mysli Vesmír, Boha,...). V mnoha situacích bude vaše víra zkoušená, tak se snažte nepodlehnout negativní mysli. Zaměřte se na to, abyste jednali svědomitě, čestně a s rozmyslem.
 
V milostné oblasti by v mnoha vztazích měla porůst vzájemná důvěra a náklonnost. Někteří z vás budou řešit svazek manželský ve smyslu žádosti o ruku nebo se samotná svatba může odehrát.
 
V práci budete více řešit to, zda jste v organizaci, která vám dodává pocit jistého zaměstnání, zda jste úspěšní v tom, co děláte, zda si vyděláte dostatek peněz nebo zda vás za vaši snahu i slovně ohodnotí, popřípadě si vás váží.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 14.9. do 20.9.2020

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se zaměřte na to, co komu říkáte, protože byste mohli vyzradit něco, co by vám pak mohlo zbytečně zkomplikovat život. Lidé by vás mohli pomlouvat, řešit věci, do kterých jim nic není. Také vás karty před tím, abyste neučinili v životě chybná rozhodnutí. Mnoho z vás bude prožívat nějakou nejistotu, pocit zmatení. Obecně byste mohli být hodně přecitlivělí, mít výkyvy nálad, proto pokud to bude možné, odpočívejte.

V milostné oblasti se pokuste stát pevně nohama na zemi a vyhýbejte se idealizacím partnera či milostného života, protože by vám to přineslo jen zbytečné zklamání. Někteří z vás budou podléhat žárlivosti (na osoby stejného pohlaví nebo kamarády partnera či partnerky popřípadě volnočasové aktivity) a citovému vydírání - myslete na to a spíše se tomu vyhněte.

V pracovní oblasti vás karty varují, abyste se na náplň práce pořádně zaměřili a nechybovali. Taky můžete zjistit loajálnost kolegů a jejich pravou povahu - může totiž dojít na překážky z jejich strany a pomluvy.

Zdravotně se zaměřte především na posílení psychiky. Některé páry budou řešit otázku těhotenství.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 

animated-line-image-0015  

 

Předpověď na srpen 2020

Předpověď od 24.8. do 30.8.2020

Milí čtenáři,
dnes jsem si pro vás připravila předpověď vytvořenou kombinací tarotových karet a věšteckých karet Angels and Ancestors. Takže se do toho pusťme.

Mnoho z vás se dostane do nuceného klidu - může to být třeba díky nějakým překážkám na cestě ve formě nemoci (nachlazením počínaje a úrazy konče) nebo duševního přepracování, kdy nebudete schopni soustředit se kvalitně na denní úkoly. Nemusíte to hned brát negativně, spíš jako varování, že je na čase zastavit se a začít přemýšlet sami nad sebou, co je dobré v životě přehodnotit. Ideální je, když už víte, že tohle může nastat, zastavit se na chvilku s předstihem a nemusí žádná nemoc ani přijít.

V milostné oblasti bude mnoho z vás pociťovat vnitřní osamocenost, i když partnera po svém boku má. Může to pak vést k rezignaci, což není vždy dobrá volba. Je na čase dát si oddech a všechno pečlivě zvážit.

V práci můžete mít pocit, že se vám nedaří podle vašich představ. Tu mě napadá zásadní otázka - nemáte na sebe náhodou přehnané nároky? Také některé události se nebudou chtít pohnout z mrtvého bodu. Pokud se tak stane, zachovejte klid a zaměřte svou pozornost na něco jiného. Doma pak najděte způsob, jak si vaše mysl odpočine a načerpá nové síly - může to být třeba díky meditaci.

Zaměřte na své nitro, kde najdete spoustu důležitých poznatků a informací - budou pak důležité na další vaší životní cestě, protože se vám po ní bude snadněji kráčet. V poslední době jste velice dobře napojení na okolní svět. To, co jste za poslední dobu viděli svým vnitřním zrakem a ve svých snech, nebyly pouhé představy, ale božské vedení a to hlavně tehdy, když se to opakovalo. Věřte, že se sen stane skutečností. Když dobře vybalancujete touhu po splnění cíle s aktivitou, kterou musíte vynaložit, aby se tak stalo, není moc pochyb o úspěchu.

Přeji vám mnoho sil do dalších dnů

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 17.8. do 23.8.2020

Čeká vás docela klidné období, kdy budete mít šanci vyjít sami ze sebe, abyste si mohli užívat života. Jinými slovy si opustíte svou navyklou zónu bezpečí a zúčastníte se veřejného dění. Někteří z vás si najdou novou zálibu, která je bude po nějaký čas dostatečně naplňovat.
 
V milostné oblasti byste měli pociťovat jistotu a bezpečí a s protějškem (ať stávajícím nebo někým, kdo se o vás bude ucházet) bude zacházet otevřeně a s láskou. Jen se snažte nebýt až moc otevření, protože by se vám to mohlo v budoucnosti vymstít. S partnerem či rodinou byste měli něco společně podniknout, navázat nové kontakty a radovat se z každého dne.
 
V pracovní oblasti můžete zaznamenat slibné pracovní vyhlídky a také by při práci měla být zábava. Mnoho z vás by s radostí a potěšením mělo vykonávat svou práci. Někteří z vás opustí stávající práci a zažijí příval životní síly k vydání se na novou životní cestu.
 
Po zdravotní stránce se především za měřte na imunitní systém, protože spousta z vás může řešit nachlazení. Samozřejmě se pokuste i vyhnout potravinám, jenž vám imunitu oslabuje. K tomu si dávejte pozor na vznik alergie.
 
Přeji vám příjemný týden
Ing. Iva Aiesh 

 

Milí čtenáři,
srpen mnohým z vás přinese určitou bezstarostnost a lásku k životu. Budete vědět, kdy je správná doba, abyste příležitost chytili za pačesy. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.

Srpen vás nabádá, abyste nezapomínali sami na sebe a pokusili se dát své zdraví dohromady, protože některým z vás se bude vracet nějaký dlouhodobý zdravotní problém (alergie, bolesti kloubů, opakované záněty,...) - můžete se zaměřit na to, co vám vaše tělo tím chce napovědět.

Přeji vám prosluněné dny

Ing. Iva Aiesh 

animated-line-image-0015

 

Předpověď na červenec 2020

Předpověď od 27.7. do 2.8.2020

Milí čtenáři,
tento týden by měl být docela bezstarostný, mnoho z vás bude projevovat svou vděčnost za to, co vám život přináší (a můžou to být třeba jen drobnosti, které však v konečném součtu vytváří velký celek). Mnoho z vás bude oslavovat.
 
V milostné oblasti bude mnoho z vás spokojeno s tím, jaké časy právě nastaly a je jedno, jestli jste zrovna single nebo máte partnera. Důležitá je radost a vděk.
 
V pracovní oblasti dosáhnete něčeho významného (pracovní místo, zkouška, postup, uzavření obchodu,...) a budete to náležitě oslavovat. Obecně by měla být pracovní atmosféra příjemná, což je velice důležité.
 
Zdravotně se snažte předejít v těchto dnech úrazům a psychickému vyčerpání - počasí vás samo vybízí k náležitému odpočinku, proto toho využijte.
 
Přeji vám slunečné dny
 
Ing. Iva Aiesh

 

Červenec bude ve znamení určité trpělivosti a pomalého růstu. Není kam spěchat, protože daná záležitost potřebuje jen svůj čas. Samozřejmě by bylo dobré, abyste měli na paměti, že když budete spěchat, někam to tlačit, tak to nemusí dopadnout dobře. Když se něco bude drhnout, nebude se to chtít pohnout, tak se věnujte jiným záležitostem, zaměstnejte svou mysl a ono se to pohne kupředu. Když to shrnu, tak věřte, že váš záměr dřív nebo později vyjde.

V milostné oblasti nabudete nové zkušenosti, kdy budete možná až překvapení tím, kolik nových lidí poznáváte a kam vás to posouvá. Třeba díky tomu změníte svůj dosavadní pohled na svůj současný nebo budoucí vztah. Celkově můžete prožívat bouřlivé období. Pokud máte nějaký vztah, tak se budete více stavět sami za sebe,  postavíte se svému dominantnímu protějšku (pokud jste "uťáplí") a budete více prosazovat své názory. Pozor však na tvrdohlavost, která by vám mohla způsobit problémy, jestliže nebudete mít pravdu - mám tím na mysli hlavně v případě, kdy budete partnera podezřívat z nevěry a ono to tak nebude.

V pracovní sféře budete více sami sebou, budete samostatní a zodpovědní. Celkově budete přístupní domluvám s kolegy, s nadřízenými, ale budete i toužit po významnějších úkolech, neboť pocítíte vnitřní touhu osobně se rozvíjet.

Po zdravotní stránce si hlídejte především srdce a krevní tlak (vyhýbejte se přehnanému stresu, ale i citových zklamáním), taky se mrkněte na stravu (především žlučník, pokud jím ještě disponujete, to ocení) a najděte si způsob jak pasivního, tak aktivního odpočinku, protože vaše nervy budou chtít relaxovat a nabírat nové síly do dalších dnů.

Přeji vám prosluněný červenec

Ing. Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na červen 2020

Předpověď od 15.6. do 21.6.2020

Tento by měl být ve znamení naděje a příznivých vyhlídek, i když se nesplní hned. Měl by nastat alespoň na čas konec utrpení. Může se totiž stát, že si uvědomíte, že vaším vzorem nebyla správná osoba. nebo jste měli falešné přátele Bylo by dobré stanovit si krátkodobé cíle a postavit se sami za sebe. Celkově byste měli v nějaké oblasti začít znovu, ale pokud tak učiníte, pokuste se v sobě vydolovat pozitivní energii a nepropadejte zbytečně pesimismu. V milostné oblasti byste mohli být do někoho platonicky zamilováni a může vás to trápit. Některým z vás se podaří počít miminko. Pokud vás v partnerské oblasti něco rozhodí, pokuste se zachovat si chladnou hlavu. Někdy je lepší jít s pravdou ven (samozřejmě záleží na situaci) než si nasazovat "masku". Důležité je si obecně v životě uvědomit, že sklidíte, co jste zaseli, takže se pokuste konat dobro, jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a uvidíte, že dobro se k vám vrátí. V tomto týdnu nezapomínejte na pravidelný přísun tekutin, bude to potřeba.

Předpověď pro dámy:Čekají vás zřejmě nějaké konflikty, ať už v práci nebo doma, ale nebojte se, zvládnete to. Ideální je opakovat si afirmace nebo modlitby. Budete pak totiž více v klidu a všechno půjde daleko lépe. Pokud nevíte, kde afirmace či modlitby najít, navštivte můj web: https://www.vestirnaonline.cz/vzdelavaci-koutek-ruzne-clanky-a-videa/andele-doreen-virtue-modlitby/afirmace/

Předpověď pro pány: Pokud se vám kupí práce, měli byste ji všechnu zvládnout. Došlou poštu dobře projděte, protože by vám mohlo něco uniknout. Prohlédněte i smlouvy, abyste něco nezameškali. Můžete také někomu poslat milou zprávu.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 8.6. do 14.6.2020

Milí čtenáři,
toto období bude hlavně o tom, že budete mít potřebu nějaké jistoty a nebudete se chtít pomalu s nikým o nic dělit a můžete lidově řečeno "hrabat pod sebe". Měli byste však vědět, že tento postoj není úplně vhodný, protože tím ukazujete na vaše lpění na přítomnosti, což se může obrátit proti vám třeba v podobě nutných výdajů. Trošku v mysli povolte.

V milostné oblasti můžete prožívat obavy z budoucí samoty, sami sebe se můžete snažit vtěsnat do zbytečného strachu. Jak to tak bývá - když si člověk předem přehrává nějaké situace, jak se budou vyvíjet, tak se to stejně odehraje úplně jinak, takže nemá cenu s tím ztrácet čas a obávat se něčeho, co stejně v nejbližší době ani nenastane. Nemá cenu na někom lpět, omezovat jeho osobní svobodu, chtít mí zajištěnou budoucnost a vlastně si i kazit přítomnost, která by mohla být šťastná. Jestli se vás to týká, přepněte v hlavě na "jiný program".

V pracovní oblasti můžete ustrnout na svém stávajícím místě, můžete lpět na tom, na jakém pracovním postu se nacházíte. Můžete mít své jasné představy a nebudete přijímat, že je možná na čase vydat se jiným směrem. Přemýšleli jste někdy nad tím, že povýšení nenastane, pokud půjdete po stejné cestě? Ne? Zapřemýšlejte nad tím, co je na čase změnit.

Zdravotně se zaměřte především na pozitivní emoce, aby vás negativní mysl pokud možno ovlivňovala co nejméně. Mnoho
z vás může mít oslabená játra, tak na to pamatujte při volbě stravy.

V magazínu www.gleid.cz najdete mou motivační předpověď, kde si můžete zvolit ze tří karet.

Přijímám nové klienty, takže se na mě s důvěrou můžete obrátit.

Přeji vám pěkný den

Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 1.6. do 7.6.2020

Milí čtenáři, 
čeká vás velice pozitivní týden, který by měl být protkán úspěchem, uznáním, radostí, spokojeností a v některých případech i určitým zadostiučiněním. Můžete obdržet dobrou zprávu, která vám zpříjemní další dny. Má rozhodně cenu snažit se každý den, protože úspěch se dostaví, ale většinou ve chvíli, kdy to člověk nečeká. 
 
V milostné oblasti vás může čekat nějaké pěkné, nepředvidatelné překvapení (pěkný zážitek), a to ať v současném vztahu nebo v nově vznikajícím. Jestli řešíte ve vztahu nějaký problém, mělo by se vám podařit s tím pohnout nebo jej přímo vyřešit. 
 
V pracovní oblasti na vás čeká nějaký úspěch, nepolevujte proto ve svém snažení (klidně to můžou být úspěšně složené zkoušky). Nemusí se však taky týkat současného zaměstnání, klidně to může být úspěch při hledání nové práce ve formě pohovoru. 
 
V magazínu www.gleid.cz vyjde začátkem týdne má nová předpověď na následující dva týdny. 
 
Přeji vám pohodové dny
 
Ing. Iva AieshNahoru
 

 animated-line-image-0015

Předpověď na květen 2020

Předpověď od 25.5. do 31.5.2020

Milí čtenáři,
mnoho z vás se dostane do nuceného klidu - může to být třeba díky nějakým překážkám na cestě ve formě nemoci (nachlazením počínaje a úrazy konče) nebo duševního přepracování, kdy nebudete schopni soustředit se kvalitně na denní úkoly. Nemusíte to hned brát negativně, spíš jako varování, že je na čase zastavit se a začít přemýšlet sami nad sebou, co je dobré v životě přehodnotit. Ideální je, když už víte, že tohle může nastat, zastavit se na chvilku s předstihem a nemusí žádná nemoc ani přijít.

V milostné oblasti bude mnoho z vás pociťovat vnitřní osamocenost, i když partnera po svém boku má. Může to pak vést k rezignaci, což není vždy dobrá volba. Je na čase dát si oddech a všechno pečlivě zvážit.

V práci můžete mít pocit, že se vám nedaří podle vašich představ. Tu mě napadá zásadní otázka - nemáte na sebe náhodou přehnané nároky? Také některé události se nebudou chtít pohnout z mrtvého bodu. Pokud se tak stane, zachovejte klid a svou pozornost zaměřte na něco jiného. Doma pak najděte způsob, jak si vaše mysl odpočine a načerpá nové síly - může to být třeba díky meditaci.

Připomínám, že v magazínu www.gleid.cz vyšla před několika dny má motivační předpověď.

Přeji vám mnoho sil do dalších dnů

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 18.5. do 24.5.2020

Milí čtenáři,
je před vámi velmi optimistický týden, kdy byste mohli dojít k nejhlubšímu naplnění - pro někoho to bude radost, spokojenost, štěstí, pro jiného zase konkrétní úspěchy v nějaké životní oblasti. Bude vás taky nepochybně obklopovat láska - k lidem kolem vás, ke konkrétní osobě, k rodině, ale i k sobě nebo k Bohu. Bude dobré, abyste využili příležitosti, která vám v těchto dnech přijde do cesty.
 
V milostné oblasti můžete prožít lásku - můžete mít krátký flirt nebo si začnete nový vztah, popřípadě prohloubíte současný vztah.
 
V práci by se mnohým z vás mělo podařit, pokud se chopíte šance, najít i naplnění (nemusí se jednat o stávající práci, ale i novou nabídku). Prostě by se vám mělo vyplnit, po čem toužíte.
 
V magazínu www.gleid.cz vyjde v tomto týdnu má nová předpověď, takže pokud chcete, občas nakoukněte, zda už je zveřejněná.
 
Pěkný týden
 
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.5. do 17.5.2020

Milí čtenáři,
konečně hodně z vás najde vnitřní klid a také cesty k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.
 
V milostné oblasti by se mnoho z vás mohlo cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce.
 
V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky.
 
V magazínu gleid.cz najdete mou předpověď pro nadcházející dny, kdy si sami můžete vybrat svou kartu: https://www.gleid.cz/zdravi/1144-andelska-predpoved-od-4-5-do-10-5-2020-zvol-si-svou-kartu
 
Přeji vám pohodu do dalších dnů
 
Ing. Iva Aiesh
 

 

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na duben 2020

Předpověď od 20.4. do 26.4.2020

Milí čtenáři,
tento týden budete mít možnost dospět k nějakému rozhodnutí či poznání. Důležité bude, abyste zapojili rozum, který leccos vyjasní nebo vás dokonce osvobodí z určitého zajetí. Nezapomeňte však vše danou záležitost vzít v úvahu jako celek a ne jen jako jeden dílek skládačky, protože byste mohli podcenit význam.

V milostné oblasti můžete mít nějaký důležitý rozhovor, který by vám měl leccos objasnit nebo vyřešit nějaký hluboce zakořeněný problém. Někomu to pomůže, jiný se zase rozhodne k jednání, které povede k rozchodu.

V práci dojdete díky určitému poznání k jednoznačnému rozhodnutí, na které jste možná již nějaký čas čekali. Můžete změnit svůj přístup, dostanete "čerstvý vítr do plachet" a dojde k významnému obratu, pokud to bude v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Někteří z vás se rozhodnout opustit svou stávající práci.

Svou pozornost zaměřte po zdravotní stránce především na žlučník, játra a urologický systém.

Přijímám objednávky na dny příští, proto mě neváhejte kontaktovat.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 13.4. do 19.4.2020

Milí čtenáři,
toto období bude hlavně o tom, že budete mít potřebu nějaké jistoty a nebudete se chtít pomalu s nikým o nic dělit a můžete lidově řečeno "hrabat pod sebe". Měli byste však vědět, že tento postoj není úplně vhodný, protože tím ukazujete na vaše lpění na přítomnosti, což se může obrátit proti vám třeba v podobě nutných výdajů. Trošku v mysli povolte.
 
V milostné oblasti můžete prožívat obavy z budoucí samoty, sami sebe se můžete snažit vtěsnat do zbytečného strachu. Jak to tak bývá - když si člověk předem přehrává nějaké situace, jak se budou vyvíjet, tak se to stejně odehraje úplně jinak, takže nemá cenu s tím ztrácet čas a obávat se něčeho, co stejně v nejbližší době ani nenastane. Nemá cenu na někom lpět, omezovat jeho osobní svobodu, chtít mí zajištěnou budoucnost a vlastně si i kazit přítomnost, která by mohla být šťastná. Jestli se vás to týká, přepněte v hlavě na "jiný program".
 
V pracovní oblasti můžete ustrnout na svém stávajícím místě, můžete lpět na tom, na jakém pracovním postu se nacházíte. Můžete mít své jasné představy a nebudete přijímat, že je možná na čase vydat se jiným směrem. Přemýšleli jste někdy nad tím, že povýšení nenastane, pokud půjdete po stejné cestě? Ne? Zapřemýšlejte nad tím, co je na čase změnit. 
 
Zdravotně se zaměřte především na pozitivní emoce, aby vás negativní mysl pokud možno ovlivňovala co nejméně. Taky se snažte předejít potížím v gynekologicko-urologickém systému (ať těm skrytým, které by se časem projevily nebo už přímo nějakému problému, který byste pocítili v podobě bolesti).
 
Tak to byla předpověď k zamyšlení. Pokud chcete v životě nasměrovat, můžete mě kdykoliv kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech. 
 
Přeji vám pěkný den
 
Ing. Iva Aiesh
 

Karetní předpověď od 6.4. do 12.4.2020

Milí čtenáři,
tak to vypadá, že se nějaké záležitosti brzo už rozhýbou, což si myslím, že je dost dobré. Mnozí z vás se vydají vlastní cestou a nebudou chtít být ovládání okolím, protože touha po svobodě, uplatnění se, ctižádost budou hnacími silami. Nebudete nějak zvlášť řešit, jestli selžete, protože budete ochotni přijmout dané riziko. Jen mějte na paměti, že opatrnosti není nikdy nazbyt a je co se učit. Mnoho z vás bude více fyzicky v pohybu (ve smyslu cestování) než jak tomu bylo za poslední dobu.

V milostné oblasti můžete lehkovážně začít nějakou novou životní etapu - buď ve stávajícím vztahu, kde můžete zafoukat "čerstvý vítr do plachet" nebo potkáte novou osobu, se kterou budete chtít prožít velkou lásku, ale je otázkou, zda i ona to bude mít stejně.

V pracovní oblasti můžete chtít být více samostatní než dříve a mnoho z vás se podle toho tak i bude chovat. Budete mít chuť více riskovat, budete více odhodlaní ve splnění svých cílů. Měli byste být na správné cestě, ale nezapomínejte, že byste se měli vyhnout bezohlednosti a přeceňování vlastních sil.

Zdravotně si snažte najít aktivity, které vám dodají pozitivní energii a taky pozor na zrádné počasí, aby vám neprochladl gynekologicko-urologický systém. 

Jestli se chcete domluvit na výkladu, neváhejte mě kontaktovat přes Facebook či můj web .

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 

Karetní předpověď od 30.3. do 5.4.2020

Milí čtenáři,
čas nám neúprosně běží a duben se již pomalu, ale jistě hlásí o slovo. Pokusme se nejen právě v dubnu pečovat sami o sebe, ale i přírodu a šířit kolem sebe lásku a dobrou energii. Nyní však k samotné předpovědi - v těchto dnech se můžete snažit dojít k nějakému výsledku a budete hodně prosazovat svou inteligenci, avšak nebude to pro mnohé z vás snadné, protože vás budou provázet již předem pochybnosti. Taky se k tomu přidají i výčitky svědomí, protože jste před tím neuposlechli v něčem hlas svého srdce a pokračovali tou strastiplnější cestou. Rozhodně se z toho ale nesnažte hroutit, berte to jako výzvu, ať se děje co chce, kterou zvládnete. 
 
V milostné oblasti vás může provázet určitá skepse, neochota nebo i nemožnost rozhodnout se. Tím si však budete až možná zbytečně šlapat v lásce po štěstí, protože se bude oslabovat důvěra v lepší budoucnost nebo partnerská důvěra a taky city. Pokuste se něco změnit a nejděte slepě za trápením.
 
V pracovní oblasti vás může opouštět chuť věřit vlastní intuici a taky vás bude provázet jakási nejistota. Samozřejmě i tu dojdete k novému poznání, ale důležité je právě to poznání v životních lekcích hledat a nevidět hned všechno černě.
 
I v těchto dnech samozřejmě pracuji, takže pokud budete chtít navést na jinou cestu, něco se mnou rozebrat, poradit se, neváhejte se na mě obrátit.
 
Přeji vám pěkný týden
 
Ing. Iva Aiesh

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na březen 2020

Předpověď od 23.3. do 29.3.2020

Milí čtenáři,
tento týden by měl být především o pocitu jistoty a bezpečí s tím, že si budete relativně jistí, že nepodléháte žádnému klamu a iluzi. Atmosféra by měla být přátelská, vztahy s lidmi kolem by měly být dobré. Mnoho z vás bude prožívat štěstí a vděčnost vůči okolí.
 
V milostné oblasti budete mít pocit, že je o vás dobře postaráno. Potíže, které pramení z minulosti, by se měly rozplynout - tzn. krize nejspíše pomine. Místo toho by měla přijít radost a spokojenost, samozřejmě, že se najde někdo, kdo může být dlouhodobě, protože to tak prostě má v sobě nastavené. Mnoho z vás však bude prožívat láskyplné období. Nezadaným karty slibují příchod někoho nového, byť to bude jen přátelství, ale někdo nový se na obzoru zjeví. 
 
V práci, pokud do ní půjdete, byste měli prožívat dobré vztahy, i vy sami budete vůči okolí milí a příjemní. Někteří z vás získají nové kontakty, které do budoucna budou znamenat pracovní posun.
 
Zdravotně můžete zaznamenat přetíženou psychiku a vyčerpanost, proto s tím něco proveďte - spěte, relaxujte, najděte si aktivitu, která vás zabaví, ale hlavně nepropadejte panice a nečekejte to nejhorší. Myslete pozitivně, hlavně dodržujte bezpečností opatření - to je v těchto dnech nejdůležitější. 
 
Přeji vám mnoho zdaru a když budete chtít, můžete využít mých služeb na dálku.
 
Iva Aiesh

 

Předpověď od 16.3. do 22.3.2020 

Milí čtenáři,
v následujícím týdnu v sobě můžete něco potlačovat sami sebe a to proto, že před vámi budou nějaké překážky, jenž si však v mnohých případech budete vytvářet sami a budete je pak přenášet do svého okolí. Mnoho věcí budete komentovat slovy: "Rád(a) bych, ale...". To slůvko "ale" vám bude bránit v mnohém, takže vaším úkolem je s tím poprat - poznat prostě omezení, která vás svazují a posunout se v rámci možností vpřed. 
 
V milostné oblasti se můžete přetvařovat, budete schovávat před protějškem sami sebe ze strachu, abyste náhodou protějškem nějak nenahněvali nebo dokonce, aby to nevedlo k rozchodu. Zamyslete se nad tím, jestli děláte správně, protože pomyslný "papiňák" stejně jednou bouchne a věci vyjdou najevo. Ti z vás, jenž žijí bez partnera, můžou dojít k poznání, že nechtějí přistoupit na rizika, která vztah přináší. Jestliže to budete chtít změnit, měli byste změnit omezení, která vás svazují. 
 
V pracovní oblasti můžete být sevření, nemusíte se opět projevit ve své plné kráse kvůli okolí. Chvíli se to vydržet dá, ale dlouhodobě to vede k zamyšlení, zda je to správný krok. Proto, pokud se pracovně dusíte, pokuste se o změnu a to klidně ve smyslu hledání nové práce.
 
Zdravotně se zaměřte na psychiku především, takže odpočívejte, dělejte pokud to bude jen možné, aktivity, jenž vás naplňují. Snažte se předejít i alergiím a nemusí to být jen ty ze vzduchu, ale klidně se může jednat i o potravinové intolerance.
 
V magazínu www.gleid.cz vyjde v pondělí opět má předpověď, kde si budete moci zvolit ze tří karet.
 
I v těchto dnech pracuji, takže se můžete objednávat. Rozdíl je v tom, že poskytuji konzultace do odvolání nouzového stavu pouze na dálku (telefon, Facebook, WhatsApp, Viber, Skype, e-mail). Více info najdete na mém webu.
 
Je zajímavé si přečíst o příčině koronaviru po karmické stránce. Více najdete na mém webu zde: https://www.vestirnaonline.cz/vzdelavaci-koutek-ruzne-clanky-a-videa/karma-s-lazarev/zdravi-vs-karma/
 
Přeji vám pohodový týden
 
Iva Aiesh
 

Předpověď od 9.3. do 15.3.2020 

Milí čtenáři,
v tomto týdnu by vás měla ovládnout touha něco podniknout, můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví. 
 
V milostné oblasti můžete zaznamenat oživení vztahu. Budete mít šanci vnést, ať do stávajícího vztahu nebo do právě vznikajícího, upřímnost a více světla. Taky byste měli být více aktivní a někam si vyrazit. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků. 
 
V pracovní oblasti by se mohla objevit příležitost, díky které si stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat. 
 
Po zdravotní stránce si dávejte pozor na častou přecitlivělost díky přetížení nervového systému a taky byste mohli mít oslabené ledviny a játra, tudíž na to taky pamatujte.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na únor 2020

Předpověď od 10.2. do 16.2.2020 

Milí čtenáři,

v tomto týdnu v sobě můžete něco potlačovat, a to hlavně proto, že před vámi budou stát překážky, které budou pocházet od vás samotných, takže jinými slovy si je do cesty postavíte sami, ale velice rádi to můžete svádět na druhé. Zamyslete se nad tím, zda váš postoj je správný a není na čase něco jen málo změnit.

V milostné oblasti můžete překážky hodně zaznamenat a to klidně jen ve smyslu, že se nebudete chtít úplně projevit nebo něco říct, abyste svůj protějšek tím, jak jste opravdoví, neztratili. Opět zvažte, zda váš strach je oprávněný nebo naopak. V případě, že jste single, můžete to vnímat jako omezení, u kterého pochybujete, že se dá vyřešit a najít někoho kloudného. Zamysleli jste se nad tím, že to vychází z vašeho podvědomí a o čem vnitřně pochybujete, to si v reálném životě přitahujete? Změňte své myšlenky, negativní vzpomínky z minulosti a uvidíte, že se mnoho věcí pohne.

V pracovní sféře nemusíte být tou osobností, kterou ve skutečnosti jste, budete se muset krotit. Chvilku se to vydržet dá, ale pokud už to přeroste určitou mez, bude na čase změnit práci.

Mou předpověď na těchto čtrnáct dní, kdy si můžete zvolit mezi třemi kartami, najdete zde: https://www.gleid.cz/zdravi/1113-motivacni-predpoved-od-102-do-2322020

Jak jsem již zmínila - od příštího čtvrtka budu mít na nějaký čas (možná týden) volno, takže se teď prosím objednávejte ideálně do 19.2.2020.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 3.2. do 9.2.2020 

Milí čtenáři,

máte před sebou stanovení si nového úkolu, v němž by se Vám mělo dařit, ale důležité je i vědět, že cíl by měl být reálný. Najděte v sobě nadšení a začněte přemýšlet nad tím, co byste si chtěli splnit a jaký by měl být další vhodný krok. Nezapomeňte se občas pochválit. 

V milostné oblasti změníš svůj postoj. Můžeš se ke stávajícímu partnerovi začít chovat jinak, můžeš přestat být třeba netaktní a výsledek by měl být velice dobrý. Avšak podotýkám, že není dobré mít očekávání a kdy už se výsledek vašich snah projeví, protože by to nemuselo být hned viditelné a vy byste své snažení mohli vzdát dřív než jste pořádně započali. Jestli protějšek nemáte, můžete navázat kontakt s někým zajímavým. Jen si opět nedělejte domněnky, jak to bude pokračovat, ale raději se poznávejte na úrovni duše.

V práci očekávejte změny, protože se můžete učit novým věcem, dostat pracovní úkol nebo získávat nové poznatky. Když byste postrádali nějaké znalosti či zkušenosti, můžete využít svou zvídavost a sílu vůle k co nejlepšímu výsledku.

Mou andělskou předpověď, kde si můžete zvolit ze tří karet, najdete zde: https://gleid.cz/zdravi/1105-andelska-predpoved-od-271-do-922019-zvol-si-svou-kartu

Budu ráda, když využijete mých služeb. Více informací najdete na tomto webu nebo mém facebookovém profilu.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh 

animated-line-image-0015

 

Předpověď na leden 2020

Předpověď od 27.1. do 2.2.2020 

Milí čtenáři,

v tomto týdnu můžete očekávat, že vás bude ovládat touha po jistotě, kdy budete mít tendence k lakotě a nenasytnosti a k tomu se budete bát změn. Nebude to ale dobrý postoj, protože to svědčí o lpění na tom, co je teď a tady a tím pak budete bránit posunu vpřed. Můžete se cítit strnule bez možnosti pohnout se vpřed, proto se na tom pokuste zapracovat, jestliže tento stav nastane.

V milostné oblasti můžete prožívat vnitřní tíseň, kdy budete lpět na protějšku a pak nastane vnitřní boj se strachem z opuštěnosti, i když třeba tento partner pro vás není vhodnou osobou, protože o vás ve skutečnosti nejeví zájem nebo jdete každý jiným směrem. Zkuste si to uvědomit a něco s tím udělat, jestliže to souhlasí s vaším příběhem.

V práci můžete opět řešit lpění na svém postu nebo taky svým ustrnulým postojem můžete blokovat postup vpřed nebo příznivý vývoj nějaké situace. Zvažte to a případně se pokuste změnit svůj dosavadní přístup k práci. 

Zdravotně si dávejte pozor na vyčerpanost, takže nezapomeňte odpočívat a taky nezanedbávejte vaše ledviny.

V magazínu www.gleid.cz vyjde v pondělí nová předpověď, kdy si můžete zvolit ze tří karet - tentokrát se jedná o andělské karty.

Jestliže budete chtít využít mých služeb, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat (přes víkend volte raději zprávy nebo e-maily).

Přeji vám všem pěkný a pohodový týden bez lpění na tom, co není podstatné.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 20.1. do 26.1.2020 

Milí čtenáři,

budete mít před sebou týden, který bude ve znamení slovíčka "ale". Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro tento týden bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola. 

V milostném životě můžete mít pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou.

V práci můžete mít pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu.

Zdravotně svou pozornost zaměřte na játra, žlučník a podle toho upravte i stravu. Pak by se o slovo mohly přihlásit záněty a to zejména v gynekologicko-urologickém systému. 

V magazínu www.gleid.cz můžete najít mou předpověď, kdy si lze zvolit ze tří karet: https://gleid.cz/zdravi/1098-karetni-predpoved-od-131-do-2612020-zvol-si-svou-kartu

V tom samém magazínu najdete i mou roční předpověď pro jednotlivá znamení.

Přeji vám poklidné dny a nezapomeňte sledovat úvodní stranu tohoto webu, kde prakticky každý den přidávám "radu na dnešní den".

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 13.1. do 19.1.2020 

Milí čtenáři,

máte před sebou docela optimistický týden, kdy pro mnohé z vás skončí nějaké životní zkoušky (může to být i zkouška ve škole či práci), a to úspěchem. Nabudete nové zkušenosti a posunete se do nové fáze, která bude na vyšší úrovni.

V milostné oblasti byste měli změnit svůj postoj. Znamená to, že někteří z vás, jenž jsou single, si přestanou užívat volnosti a budou chtít mít trvalý partnerský vztah. Ti z vás, jenž jsou ve svazku, by se měli posunout ve vztahu o úroveň výš, i když v minulosti byla nějaká ta krize nebo nesrovnalost - jinými slovy vztah by se měl stabilizovat a porůst, a to díky zkušenostem právě z doby krize. Takže negativní zkušenosti (životní lekce) vám pomůžou v budoucnosti, abyste mohli postupovat ve škole života a uspěli v ní.

V pracovní oblasti se mnohým z vás rýsuje nějaká změna - může to být nová práce nebo třeba povýšení. Měli byste ke své práci sami od sebe přistupovat zodpovědněji. Někteří z vás úspěšně složí zkoušky v práci a taky se jim dostane uznání. 

Po zdravotní stránce bude mnoho z vás mít zdravotní problémy, o kterých již nějakou dobu ví, takže nic nového by přijít nemuselo a taky si navíc hlídejte játra.

V magazínu www.gleid.cz vyjde v pondělí má předpověď, kdy si můžete zvolit ze tří karet.

Přeji vám pěkný den a pokud byste rádi využili mých služeb, tak mě kdykoliv kontaktujte.

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 6.1. do 12.1.2020 

Milí čtenáři,
v tomto období máte šanci využít možností, jenž se vám budou nabízet a mít hmatatelné výsledky svého snažení. Může to být jak zlepšení po finanční stránce, tak se může jednat i o duševní obohacení se. Důležité je mít se na pozoru, nic nezaspat a využít příležitost vedoucí k úspěchu. Důležité je, že výsledek bude trvalý a nezvratný. 

V oblasti vztahů mnohým z vás karty předpovídají, že když budete optimističtí, budete chtít vnitřně změnu stavu (bez naléhání, kdy už to bude), budete chtít najít spřízněnou duši, mělo by se toto setkání uskutečnit v následujících dnech. Jestli už partnera máte, mělo by se vám podařit zlepšit vztah, samozřejmě za předpokladu snahy.

Po pracovní stránce se k vám může dostat zajímavá příležitost, jenž by vás měla v něčem posunout kupředu a měli byste v tom vidět určitou hodnotu. Klidně se může jednat o zvýšení platbu, uznání od kolegů či šéfa. Někteří z vás najdou vnitřní spokojenost ve stávající práci či pracovním úkolu. Co je dobré a pozitivní pro tento týden, tak je to, že když nebudete propadat pracovnímu pesimismu, měli byste najít něco, co vám udělá pracovně radost.

Po zdravotní stránce by mnoho z vás mohlo pocítit únavu, vyčerpání, ale můžou se objevit i záněty v těle (v tomto období by se mohlo jednat hlavně o gynekologicko-urologický systém).

Kdo ještě nezaznamenal, tak v magazínu www.gleid.cz najdete mou předpověď pro jednotlivá znamení na rok 2020. 

Budu ráda, když využijete mých služeb - kdykoliv mě kontaktujte a domluvíme se na podrobnostech, případně základní informace najdete na mém webu.

Pěkný den

Ing. Iva AieshNahoru