Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: Dnešní průvodce

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

V magazínu gleid.cz najdete pravidelně každých čtrnáct dní mé předpovědi. V této sekci najdete předpovědi, které pro vás zveřejňuji každý týden (publikuji už mnoho let, ale archiv průběžně mažu, historii mých předpovědí najdete v mých albech na Facebooku). Dříve jsem také publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také TV Pohoda Křížovky.

 

Na této stránce naleznete:

 

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na září 2020

Předpověď od 21.9. do 27.9.2020

Milí čtenáři,
v tomto týdnu byste měli více věřit - jak sami sobě, ve své schopnosti, v hladký průběh událostí, jenž budete řešit, tak i samozřejmě ve vyšší moc (tím mám na mysli Vesmír, Boha,...). V mnoha situacích bude vaše víra zkoušená, tak se snažte nepodlehnout negativní mysli. Zaměřte se na to, abyste jednali svědomitě, čestně a s rozmyslem.
 
V milostné oblasti by v mnoha vztazích měla porůst vzájemná důvěra a náklonnost. Někteří z vás budou řešit svazek manželský ve smyslu žádosti o ruku nebo se samotná svatba může odehrát.
 
V práci budete více řešit to, zda jste v organizaci, která vám dodává pocit jistého zaměstnání, zda jste úspěšní v tom, co děláte, zda si vyděláte dostatek peněz nebo zda vás za vaši snahu i slovně ohodnotí, popřípadě si vás váží.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 14.9. do 20.9.2020

Milí čtenáři,
v tomto týdnu se zaměřte na to, co komu říkáte, protože byste mohli vyzradit něco, co by vám pak mohlo zbytečně zkomplikovat život. Lidé by vás mohli pomlouvat, řešit věci, do kterých jim nic není. Také vás karty před tím, abyste neučinili v životě chybná rozhodnutí. Mnoho z vás bude prožívat nějakou nejistotu, pocit zmatení. Obecně byste mohli být hodně přecitlivělí, mít výkyvy nálad, proto pokud to bude možné, odpočívejte.

V milostné oblasti se pokuste stát pevně nohama na zemi a vyhýbejte se idealizacím partnera či milostného života, protože by vám to přineslo jen zbytečné zklamání. Někteří z vás budou podléhat žárlivosti (na osoby stejného pohlaví nebo kamarády partnera či partnerky popřípadě volnočasové aktivity) a citovému vydírání - myslete na to a spíše se tomu vyhněte.

V pracovní oblasti vás karty varují, abyste se na náplň práce pořádně zaměřili a nechybovali. Taky můžete zjistit loajálnost kolegů a jejich pravou povahu - může totiž dojít na překážky z jejich strany a pomluvy.

Zdravotně se zaměřte především na posílení psychiky. Některé páry budou řešit otázku těhotenství.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 
 
Milí čtenáři,
jsem ráda, že jste svým způsobem zvědaví, co vám přinese měsíc září. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.

Zdravotně se snažte předejít zánětům - může to být třeba zánět horních cest dýchacích, popřípadě zánět žaludku či tenkého střeva. Pamatujte na správnou životosprávu a taky se dobře oblékejte, abyste zbytečně neprochladli, protože zářijové počasí bude nevyzpytatelné. Někteří z vás pocítí revmatickou artritidu. 

Přeji vám příjemné podzimní dny prozářené pozitivní energií

Ing. Iva Aiesh 

animated-line-image-0015  

 

Předpověď na srpen 2020

Předpověď od 24.8. do 30.8.2020

Milí čtenáři,
dnes jsem si pro vás připravila předpověď vytvořenou kombinací tarotových karet a věšteckých karet Angels and Ancestors. Takže se do toho pusťme.

Mnoho z vás se dostane do nuceného klidu - může to být třeba díky nějakým překážkám na cestě ve formě nemoci (nachlazením počínaje a úrazy konče) nebo duševního přepracování, kdy nebudete schopni soustředit se kvalitně na denní úkoly. Nemusíte to hned brát negativně, spíš jako varování, že je na čase zastavit se a začít přemýšlet sami nad sebou, co je dobré v životě přehodnotit. Ideální je, když už víte, že tohle může nastat, zastavit se na chvilku s předstihem a nemusí žádná nemoc ani přijít.

V milostné oblasti bude mnoho z vás pociťovat vnitřní osamocenost, i když partnera po svém boku má. Může to pak vést k rezignaci, což není vždy dobrá volba. Je na čase dát si oddech a všechno pečlivě zvážit.

V práci můžete mít pocit, že se vám nedaří podle vašich představ. Tu mě napadá zásadní otázka - nemáte na sebe náhodou přehnané nároky? Také některé události se nebudou chtít pohnout z mrtvého bodu. Pokud se tak stane, zachovejte klid a zaměřte svou pozornost na něco jiného. Doma pak najděte způsob, jak si vaše mysl odpočine a načerpá nové síly - může to být třeba díky meditaci.

Zaměřte na své nitro, kde najdete spoustu důležitých poznatků a informací - budou pak důležité na další vaší životní cestě, protože se vám po ní bude snadněji kráčet. V poslední době jste velice dobře napojení na okolní svět. To, co jste za poslední dobu viděli svým vnitřním zrakem a ve svých snech, nebyly pouhé představy, ale božské vedení a to hlavně tehdy, když se to opakovalo. Věřte, že se sen stane skutečností. Když dobře vybalancujete touhu po splnění cíle s aktivitou, kterou musíte vynaložit, aby se tak stalo, není moc pochyb o úspěchu.

Přeji vám mnoho sil do dalších dnů

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 17.8. do 23.8.2020

Čeká vás docela klidné období, kdy budete mít šanci vyjít sami ze sebe, abyste si mohli užívat života. Jinými slovy si opustíte svou navyklou zónu bezpečí a zúčastníte se veřejného dění. Někteří z vás si najdou novou zálibu, která je bude po nějaký čas dostatečně naplňovat.
 
V milostné oblasti byste měli pociťovat jistotu a bezpečí a s protějškem (ať stávajícím nebo někým, kdo se o vás bude ucházet) bude zacházet otevřeně a s láskou. Jen se snažte nebýt až moc otevření, protože by se vám to mohlo v budoucnosti vymstít. S partnerem či rodinou byste měli něco společně podniknout, navázat nové kontakty a radovat se z každého dne.
 
V pracovní oblasti můžete zaznamenat slibné pracovní vyhlídky a také by při práci měla být zábava. Mnoho z vás by s radostí a potěšením mělo vykonávat svou práci. Někteří z vás opustí stávající práci a zažijí příval životní síly k vydání se na novou životní cestu.
 
Po zdravotní stránce se především za měřte na imunitní systém, protože spousta z vás může řešit nachlazení. Samozřejmě se pokuste i vyhnout potravinám, jenž vám imunitu oslabuje. K tomu si dávejte pozor na vznik alergie.
 
Přeji vám příjemný týden
Ing. Iva Aiesh 

 

Milí čtenáři,
srpen mnohým z vás přinese určitou bezstarostnost a lásku k životu. Budete vědět, kdy je správná doba, abyste příležitost chytili za pačesy. Budou mezi vámi šťastlivci, na které čeká nečekaná výhra (nikoho ale nenabádám k hazardu). Nemusí to být přímo výhra v loterii, ale může to být znamením toho, že nějaká událost dopadne dobře a na vás pak čeká "tučný úlovek". Mnoho z vás zjistí, jaké schopnosti má a také může přejít od ustrašenosti k uvědomění si vlastního bohatství.

V milostném životě slibují karty nezadaným setkání s osobou, která bude finančně zajištěná. Toto setkání vám přinese pocit štěstí. Jaký to bude mít další vývoj, tak to už je na každém z vás a samozřejmě i vašem osudu. Ve stávajícím partnerském vztahu byste měli mít pocit radosti a mohli byste prožít velmi pěkné chvilky - může to být způsobeno nějakým výletem či dovolenou. Samozřejmě tam, kde to nefunguje již delší dobu a váš protějšek není příznivcem změn, tak se možná jen vaše neshody zmírní.

V kariéře by mohla svítat na lepší časy, protože se můžete dostat na vámi vysněné místo nebo se vám podaří uzavřít dobrý obchod. Celkově byste měli mít pocit naplnění a obohacení z vaší práce.

Srpen vás nabádá, abyste nezapomínali sami na sebe a pokusili se dát své zdraví dohromady, protože některým z vás se bude vracet nějaký dlouhodobý zdravotní problém (alergie, bolesti kloubů, opakované záněty,...) - můžete se zaměřit na to, co vám vaše tělo tím chce napovědět.

Přeji vám prosluněné dny

Ing. Iva Aiesh 

animated-line-image-0015

 

Předpověď na červenec 2020

Předpověď od 27.7. do 2.8.2020

Milí čtenáři,
tento týden by měl být docela bezstarostný, mnoho z vás bude projevovat svou vděčnost za to, co vám život přináší (a můžou to být třeba jen drobnosti, které však v konečném součtu vytváří velký celek). Mnoho z vás bude oslavovat.
 
V milostné oblasti bude mnoho z vás spokojeno s tím, jaké časy právě nastaly a je jedno, jestli jste zrovna single nebo máte partnera. Důležitá je radost a vděk.
 
V pracovní oblasti dosáhnete něčeho významného (pracovní místo, zkouška, postup, uzavření obchodu,...) a budete to náležitě oslavovat. Obecně by měla být pracovní atmosféra příjemná, což je velice důležité.
 
Zdravotně se snažte předejít v těchto dnech úrazům a psychickému vyčerpání - počasí vás samo vybízí k náležitému odpočinku, proto toho využijte.
 
Přeji vám slunečné dny
 
Ing. Iva Aiesh

 

Červenec bude ve znamení určité trpělivosti a pomalého růstu. Není kam spěchat, protože daná záležitost potřebuje jen svůj čas. Samozřejmě by bylo dobré, abyste měli na paměti, že když budete spěchat, někam to tlačit, tak to nemusí dopadnout dobře. Když se něco bude drhnout, nebude se to chtít pohnout, tak se věnujte jiným záležitostem, zaměstnejte svou mysl a ono se to pohne kupředu. Když to shrnu, tak věřte, že váš záměr dřív nebo později vyjde.

V milostné oblasti nabudete nové zkušenosti, kdy budete možná až překvapení tím, kolik nových lidí poznáváte a kam vás to posouvá. Třeba díky tomu změníte svůj dosavadní pohled na svůj současný nebo budoucí vztah. Celkově můžete prožívat bouřlivé období. Pokud máte nějaký vztah, tak se budete více stavět sami za sebe,  postavíte se svému dominantnímu protějšku (pokud jste "uťáplí") a budete více prosazovat své názory. Pozor však na tvrdohlavost, která by vám mohla způsobit problémy, jestliže nebudete mít pravdu - mám tím na mysli hlavně v případě, kdy budete partnera podezřívat z nevěry a ono to tak nebude.

V pracovní sféře budete více sami sebou, budete samostatní a zodpovědní. Celkově budete přístupní domluvám s kolegy, s nadřízenými, ale budete i toužit po významnějších úkolech, neboť pocítíte vnitřní touhu osobně se rozvíjet.

Po zdravotní stránce si hlídejte především srdce a krevní tlak (vyhýbejte se přehnanému stresu, ale i citových zklamáním), taky se mrkněte na stravu (především žlučník, pokud jím ještě disponujete, to ocení) a najděte si způsob jak pasivního, tak aktivního odpočinku, protože vaše nervy budou chtít relaxovat a nabírat nové síly do dalších dnů.

Přeji vám prosluněný červenec

Ing. Iva Aiesh

 

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na červen 2020

Předpověď od 15.6. do 21.6.2020

Tento by měl být ve znamení naděje a příznivých vyhlídek, i když se nesplní hned. Měl by nastat alespoň na čas konec utrpení. Může se totiž stát, že si uvědomíte, že vaším vzorem nebyla správná osoba. nebo jste měli falešné přátele Bylo by dobré stanovit si krátkodobé cíle a postavit se sami za sebe. Celkově byste měli v nějaké oblasti začít znovu, ale pokud tak učiníte, pokuste se v sobě vydolovat pozitivní energii a nepropadejte zbytečně pesimismu. V milostné oblasti byste mohli být do někoho platonicky zamilováni a může vás to trápit. Některým z vás se podaří počít miminko. Pokud vás v partnerské oblasti něco rozhodí, pokuste se zachovat si chladnou hlavu. Někdy je lepší jít s pravdou ven (samozřejmě záleží na situaci) než si nasazovat "masku". Důležité je si obecně v životě uvědomit, že sklidíte, co jste zaseli, takže se pokuste konat dobro, jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a uvidíte, že dobro se k vám vrátí. V tomto týdnu nezapomínejte na pravidelný přísun tekutin, bude to potřeba.

Předpověď pro dámy:Čekají vás zřejmě nějaké konflikty, ať už v práci nebo doma, ale nebojte se, zvládnete to. Ideální je opakovat si afirmace nebo modlitby. Budete pak totiž více v klidu a všechno půjde daleko lépe. Pokud nevíte, kde afirmace či modlitby najít, navštivte můj web: https://www.vestirnaonline.cz/vzdelavaci-koutek-ruzne-clanky-a-videa/andele-doreen-virtue-modlitby/afirmace/

Předpověď pro pány: Pokud se vám kupí práce, měli byste ji všechnu zvládnout. Došlou poštu dobře projděte, protože by vám mohlo něco uniknout. Prohlédněte i smlouvy, abyste něco nezameškali. Můžete také někomu poslat milou zprávu.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 8.6. do 14.6.2020

Milí čtenáři,
toto období bude hlavně o tom, že budete mít potřebu nějaké jistoty a nebudete se chtít pomalu s nikým o nic dělit a můžete lidově řečeno "hrabat pod sebe". Měli byste však vědět, že tento postoj není úplně vhodný, protože tím ukazujete na vaše lpění na přítomnosti, což se může obrátit proti vám třeba v podobě nutných výdajů. Trošku v mysli povolte.

V milostné oblasti můžete prožívat obavy z budoucí samoty, sami sebe se můžete snažit vtěsnat do zbytečného strachu. Jak to tak bývá - když si člověk předem přehrává nějaké situace, jak se budou vyvíjet, tak se to stejně odehraje úplně jinak, takže nemá cenu s tím ztrácet čas a obávat se něčeho, co stejně v nejbližší době ani nenastane. Nemá cenu na někom lpět, omezovat jeho osobní svobodu, chtít mí zajištěnou budoucnost a vlastně si i kazit přítomnost, která by mohla být šťastná. Jestli se vás to týká, přepněte v hlavě na "jiný program".

V pracovní oblasti můžete ustrnout na svém stávajícím místě, můžete lpět na tom, na jakém pracovním postu se nacházíte. Můžete mít své jasné představy a nebudete přijímat, že je možná na čase vydat se jiným směrem. Přemýšleli jste někdy nad tím, že povýšení nenastane, pokud půjdete po stejné cestě? Ne? Zapřemýšlejte nad tím, co je na čase změnit.

Zdravotně se zaměřte především na pozitivní emoce, aby vás negativní mysl pokud možno ovlivňovala co nejméně. Mnoho
z vás může mít oslabená játra, tak na to pamatujte při volbě stravy.

V magazínu www.gleid.cz najdete mou motivační předpověď, kde si můžete zvolit ze tří karet.

Přijímám nové klienty, takže se na mě s důvěrou můžete obrátit.

Přeji vám pěkný den

Ing. Iva Aiesh
 

Předpověď od 1.6. do 7.6.2020

Milí čtenáři, 
čeká vás velice pozitivní týden, který by měl být protkán úspěchem, uznáním, radostí, spokojeností a v některých případech i určitým zadostiučiněním. Můžete obdržet dobrou zprávu, která vám zpříjemní další dny. Má rozhodně cenu snažit se každý den, protože úspěch se dostaví, ale většinou ve chvíli, kdy to člověk nečeká. 
 
V milostné oblasti vás může čekat nějaké pěkné, nepředvidatelné překvapení (pěkný zážitek), a to ať v současném vztahu nebo v nově vznikajícím. Jestli řešíte ve vztahu nějaký problém, mělo by se vám podařit s tím pohnout nebo jej přímo vyřešit. 
 
V pracovní oblasti na vás čeká nějaký úspěch, nepolevujte proto ve svém snažení (klidně to můžou být úspěšně složené zkoušky). Nemusí se však taky týkat současného zaměstnání, klidně to může být úspěch při hledání nové práce ve formě pohovoru. 
 
V magazínu www.gleid.cz vyjde začátkem týdne má nová předpověď na následující dva týdny. 
 
Přeji vám pohodové dny
 
Ing. Iva Aiesh
 

 animated-line-image-0015

Předpověď na květen 2020

Předpověď od 25.5. do 31.5.2020

Milí čtenáři,
mnoho z vás se dostane do nuceného klidu - může to být třeba díky nějakým překážkám na cestě ve formě nemoci (nachlazením počínaje a úrazy konče) nebo duševního přepracování, kdy nebudete schopni soustředit se kvalitně na denní úkoly. Nemusíte to hned brát negativně, spíš jako varování, že je na čase zastavit se a začít přemýšlet sami nad sebou, co je dobré v životě přehodnotit. Ideální je, když už víte, že tohle může nastat, zastavit se na chvilku s předstihem a nemusí žádná nemoc ani přijít.

V milostné oblasti bude mnoho z vás pociťovat vnitřní osamocenost, i když partnera po svém boku má. Může to pak vést k rezignaci, což není vždy dobrá volba. Je na čase dát si oddech a všechno pečlivě zvážit.

V práci můžete mít pocit, že se vám nedaří podle vašich představ. Tu mě napadá zásadní otázka - nemáte na sebe náhodou přehnané nároky? Také některé události se nebudou chtít pohnout z mrtvého bodu. Pokud se tak stane, zachovejte klid a svou pozornost zaměřte na něco jiného. Doma pak najděte způsob, jak si vaše mysl odpočine a načerpá nové síly - může to být třeba díky meditaci.

Připomínám, že v magazínu www.gleid.cz vyšla před několika dny má motivační předpověď.

Přeji vám mnoho sil do dalších dnů

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 18.5. do 24.5.2020

Milí čtenáři,
je před vámi velmi optimistický týden, kdy byste mohli dojít k nejhlubšímu naplnění - pro někoho to bude radost, spokojenost, štěstí, pro jiného zase konkrétní úspěchy v nějaké životní oblasti. Bude vás taky nepochybně obklopovat láska - k lidem kolem vás, ke konkrétní osobě, k rodině, ale i k sobě nebo k Bohu. Bude dobré, abyste využili příležitosti, která vám v těchto dnech přijde do cesty.
 
V milostné oblasti můžete prožít lásku - můžete mít krátký flirt nebo si začnete nový vztah, popřípadě prohloubíte současný vztah.
 
V práci by se mnohým z vás mělo podařit, pokud se chopíte šance, najít i naplnění (nemusí se jednat o stávající práci, ale i novou nabídku). Prostě by se vám mělo vyplnit, po čem toužíte.
 
V magazínu www.gleid.cz vyjde v tomto týdnu má nová předpověď, takže pokud chcete, občas nakoukněte, zda už je zveřejněná.
 
Pěkný týden
 
 
Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 11.5. do 17.5.2020

Milí čtenáři,
konečně hodně z vás najde vnitřní klid a také cesty k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.
 
V milostné oblasti by se mnoho z vás mohlo cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce.
 
V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky.
 
V magazínu gleid.cz najdete mou předpověď pro nadcházející dny, kdy si sami můžete vybrat svou kartu: https://www.gleid.cz/zdravi/1144-andelska-predpoved-od-4-5-do-10-5-2020-zvol-si-svou-kartu
 
Přeji vám pohodu do dalších dnů
 
Ing. Iva Aiesh
 

 

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na duben 2020

Předpověď od 20.4. do 26.4.2020

Milí čtenáři,
tento týden budete mít možnost dospět k nějakému rozhodnutí či poznání. Důležité bude, abyste zapojili rozum, který leccos vyjasní nebo vás dokonce osvobodí z určitého zajetí. Nezapomeňte však vše danou záležitost vzít v úvahu jako celek a ne jen jako jeden dílek skládačky, protože byste mohli podcenit význam.

V milostné oblasti můžete mít nějaký důležitý rozhovor, který by vám měl leccos objasnit nebo vyřešit nějaký hluboce zakořeněný problém. Někomu to pomůže, jiný se zase rozhodne k jednání, které povede k rozchodu.

V práci dojdete díky určitému poznání k jednoznačnému rozhodnutí, na které jste možná již nějaký čas čekali. Můžete změnit svůj přístup, dostanete "čerstvý vítr do plachet" a dojde k významnému obratu, pokud to bude v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Někteří z vás se rozhodnout opustit svou stávající práci.

Svou pozornost zaměřte po zdravotní stránce především na žlučník, játra a urologický systém.

Přijímám objednávky na dny příští, proto mě neváhejte kontaktovat.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Karetní předpověď od 13.4. do 19.4.2020

Milí čtenáři,
toto období bude hlavně o tom, že budete mít potřebu nějaké jistoty a nebudete se chtít pomalu s nikým o nic dělit a můžete lidově řečeno "hrabat pod sebe". Měli byste však vědět, že tento postoj není úplně vhodný, protože tím ukazujete na vaše lpění na přítomnosti, což se může obrátit proti vám třeba v podobě nutných výdajů. Trošku v mysli povolte.
 
V milostné oblasti můžete prožívat obavy z budoucí samoty, sami sebe se můžete snažit vtěsnat do zbytečného strachu. Jak to tak bývá - když si člověk předem přehrává nějaké situace, jak se budou vyvíjet, tak se to stejně odehraje úplně jinak, takže nemá cenu s tím ztrácet čas a obávat se něčeho, co stejně v nejbližší době ani nenastane. Nemá cenu na někom lpět, omezovat jeho osobní svobodu, chtít mí zajištěnou budoucnost a vlastně si i kazit přítomnost, která by mohla být šťastná. Jestli se vás to týká, přepněte v hlavě na "jiný program".
 
V pracovní oblasti můžete ustrnout na svém stávajícím místě, můžete lpět na tom, na jakém pracovním postu se nacházíte. Můžete mít své jasné představy a nebudete přijímat, že je možná na čase vydat se jiným směrem. Přemýšleli jste někdy nad tím, že povýšení nenastane, pokud půjdete po stejné cestě? Ne? Zapřemýšlejte nad tím, co je na čase změnit. 
 
Zdravotně se zaměřte především na pozitivní emoce, aby vás negativní mysl pokud možno ovlivňovala co nejméně. Taky se snažte předejít potížím v gynekologicko-urologickém systému (ať těm skrytým, které by se časem projevily nebo už přímo nějakému problému, který byste pocítili v podobě bolesti).
 
Tak to byla předpověď k zamyšlení. Pokud chcete v životě nasměrovat, můžete mě kdykoliv kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech. 
 
Přeji vám pěkný den
 
Ing. Iva Aiesh
 

Karetní předpověď od 6.4. do 12.4.2020

Milí čtenáři,
tak to vypadá, že se nějaké záležitosti brzo už rozhýbou, což si myslím, že je dost dobré. Mnozí z vás se vydají vlastní cestou a nebudou chtít být ovládání okolím, protože touha po svobodě, uplatnění se, ctižádost budou hnacími silami. Nebudete nějak zvlášť řešit, jestli selžete, protože budete ochotni přijmout dané riziko. Jen mějte na paměti, že opatrnosti není nikdy nazbyt a je co se učit. Mnoho z vás bude více fyzicky v pohybu (ve smyslu cestování) než jak tomu bylo za poslední dobu.

V milostné oblasti můžete lehkovážně začít nějakou novou životní etapu - buď ve stávajícím vztahu, kde můžete zafoukat "čerstvý vítr do plachet" nebo potkáte novou osobu, se kterou budete chtít prožít velkou lásku, ale je otázkou, zda i ona to bude mít stejně.

V pracovní oblasti můžete chtít být více samostatní než dříve a mnoho z vás se podle toho tak i bude chovat. Budete mít chuť více riskovat, budete více odhodlaní ve splnění svých cílů. Měli byste být na správné cestě, ale nezapomínejte, že byste se měli vyhnout bezohlednosti a přeceňování vlastních sil.

Zdravotně si snažte najít aktivity, které vám dodají pozitivní energii a taky pozor na zrádné počasí, aby vám neprochladl gynekologicko-urologický systém. 

Jestli se chcete domluvit na výkladu, neváhejte mě kontaktovat přes Facebook či můj web .

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh
 

Karetní předpověď od 30.3. do 5.4.2020

Milí čtenáři,
čas nám neúprosně běží a duben se již pomalu, ale jistě hlásí o slovo. Pokusme se nejen právě v dubnu pečovat sami o sebe, ale i přírodu a šířit kolem sebe lásku a dobrou energii. Nyní však k samotné předpovědi - v těchto dnech se můžete snažit dojít k nějakému výsledku a budete hodně prosazovat svou inteligenci, avšak nebude to pro mnohé z vás snadné, protože vás budou provázet již předem pochybnosti. Taky se k tomu přidají i výčitky svědomí, protože jste před tím neuposlechli v něčem hlas svého srdce a pokračovali tou strastiplnější cestou. Rozhodně se z toho ale nesnažte hroutit, berte to jako výzvu, ať se děje co chce, kterou zvládnete. 
 
V milostné oblasti vás může provázet určitá skepse, neochota nebo i nemožnost rozhodnout se. Tím si však budete až možná zbytečně šlapat v lásce po štěstí, protože se bude oslabovat důvěra v lepší budoucnost nebo partnerská důvěra a taky city. Pokuste se něco změnit a nejděte slepě za trápením.
 
V pracovní oblasti vás může opouštět chuť věřit vlastní intuici a taky vás bude provázet jakási nejistota. Samozřejmě i tu dojdete k novému poznání, ale důležité je právě to poznání v životních lekcích hledat a nevidět hned všechno černě.
 
I v těchto dnech samozřejmě pracuji, takže pokud budete chtít navést na jinou cestu, něco se mnou rozebrat, poradit se, neváhejte se na mě obrátit.
 
Přeji vám pěkný týden
 
Ing. Iva Aiesh

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na březen 2020

Předpověď od 23.3. do 29.3.2020

Milí čtenáři,
tento týden by měl být především o pocitu jistoty a bezpečí s tím, že si budete relativně jistí, že nepodléháte žádnému klamu a iluzi. Atmosféra by měla být přátelská, vztahy s lidmi kolem by měly být dobré. Mnoho z vás bude prožívat štěstí a vděčnost vůči okolí.
 
V milostné oblasti budete mít pocit, že je o vás dobře postaráno. Potíže, které pramení z minulosti, by se měly rozplynout - tzn. krize nejspíše pomine. Místo toho by měla přijít radost a spokojenost, samozřejmě, že se najde někdo, kdo může být dlouhodobě, protože to tak prostě má v sobě nastavené. Mnoho z vás však bude prožívat láskyplné období. Nezadaným karty slibují příchod někoho nového, byť to bude jen přátelství, ale někdo nový se na obzoru zjeví. 
 
V práci, pokud do ní půjdete, byste měli prožívat dobré vztahy, i vy sami budete vůči okolí milí a příjemní. Někteří z vás získají nové kontakty, které do budoucna budou znamenat pracovní posun.
 
Zdravotně můžete zaznamenat přetíženou psychiku a vyčerpanost, proto s tím něco proveďte - spěte, relaxujte, najděte si aktivitu, která vás zabaví, ale hlavně nepropadejte panice a nečekejte to nejhorší. Myslete pozitivně, hlavně dodržujte bezpečností opatření - to je v těchto dnech nejdůležitější. 
 
Přeji vám mnoho zdaru a když budete chtít, můžete využít mých služeb na dálku.
 
Iva Aiesh

 

Předpověď od 16.3. do 22.3.2020 

Milí čtenáři,
v následujícím týdnu v sobě můžete něco potlačovat sami sebe a to proto, že před vámi budou nějaké překážky, jenž si však v mnohých případech budete vytvářet sami a budete je pak přenášet do svého okolí. Mnoho věcí budete komentovat slovy: "Rád(a) bych, ale...". To slůvko "ale" vám bude bránit v mnohém, takže vaším úkolem je s tím poprat - poznat prostě omezení, která vás svazují a posunout se v rámci možností vpřed. 
 
V milostné oblasti se můžete přetvařovat, budete schovávat před protějškem sami sebe ze strachu, abyste náhodou protějškem nějak nenahněvali nebo dokonce, aby to nevedlo k rozchodu. Zamyslete se nad tím, jestli děláte správně, protože pomyslný "papiňák" stejně jednou bouchne a věci vyjdou najevo. Ti z vás, jenž žijí bez partnera, můžou dojít k poznání, že nechtějí přistoupit na rizika, která vztah přináší. Jestliže to budete chtít změnit, měli byste změnit omezení, která vás svazují. 
 
V pracovní oblasti můžete být sevření, nemusíte se opět projevit ve své plné kráse kvůli okolí. Chvíli se to vydržet dá, ale dlouhodobě to vede k zamyšlení, zda je to správný krok. Proto, pokud se pracovně dusíte, pokuste se o změnu a to klidně ve smyslu hledání nové práce.
 
Zdravotně se zaměřte na psychiku především, takže odpočívejte, dělejte pokud to bude jen možné, aktivity, jenž vás naplňují. Snažte se předejít i alergiím a nemusí to být jen ty ze vzduchu, ale klidně se může jednat i o potravinové intolerance.
 
V magazínu www.gleid.cz vyjde v pondělí opět má předpověď, kde si budete moci zvolit ze tří karet.
 
I v těchto dnech pracuji, takže se můžete objednávat. Rozdíl je v tom, že poskytuji konzultace do odvolání nouzového stavu pouze na dálku (telefon, Facebook, WhatsApp, Viber, Skype, e-mail). Více info najdete na mém webu.
 
Je zajímavé si přečíst o příčině koronaviru po karmické stránce. Více najdete na mém webu zde: https://www.vestirnaonline.cz/vzdelavaci-koutek-ruzne-clanky-a-videa/karma-s-lazarev/zdravi-vs-karma/
 
Přeji vám pohodový týden
 
Iva Aiesh
 

Předpověď od 9.3. do 15.3.2020 

Milí čtenáři,
v tomto týdnu by vás měla ovládnout touha něco podniknout, můžete mít chuť zariskovat, protože budete plní elánu a nadšení. Celkově mnohé z vás ovládne chuť do života, ale je tu určité možnost, že byste mohli být zbytečně netrpěliví a často vznětliví. 
 
V milostné oblasti můžete zaznamenat oživení vztahu. Budete mít šanci vnést, ať do stávajícího vztahu nebo do právě vznikajícího, upřímnost a více světla. Taky byste měli být více aktivní a někam si vyrazit. Někteří z vás zaznamenají výbuch temperamentu a vášeň, naštěstí ve většině případu bez destruktivních následků. 
 
V pracovní oblasti by se mohla objevit příležitost, díky které si stanovíte cíle a rozvine i svůj talent. Budete vás pohánět ctižádost a motivace, se kterou s nadšením budete plnit své úkoly. Někdy bude nutné zariskovat a více se angažovat, abyste se mohli v práci seberealizovat. 
 
Po zdravotní stránce si dávejte pozor na častou přecitlivělost díky přetížení nervového systému a taky byste mohli mít oslabené ledviny a játra, tudíž na to taky pamatujte.
 
Přeji vám příjemný týden
 
Ing. Iva Aiesh
 

animated-line-image-0015 

 

Předpověď na únor 2020

Předpověď od 10.2. do 16.2.2020 

Milí čtenáři,

v tomto týdnu v sobě můžete něco potlačovat, a to hlavně proto, že před vámi budou stát překážky, které budou pocházet od vás samotných, takže jinými slovy si je do cesty postavíte sami, ale velice rádi to můžete svádět na druhé. Zamyslete se nad tím, zda váš postoj je správný a není na čase něco jen málo změnit.

V milostné oblasti můžete překážky hodně zaznamenat a to klidně jen ve smyslu, že se nebudete chtít úplně projevit nebo něco říct, abyste svůj protějšek tím, jak jste opravdoví, neztratili. Opět zvažte, zda váš strach je oprávněný nebo naopak. V případě, že jste single, můžete to vnímat jako omezení, u kterého pochybujete, že se dá vyřešit a najít někoho kloudného. Zamysleli jste se nad tím, že to vychází z vašeho podvědomí a o čem vnitřně pochybujete, to si v reálném životě přitahujete? Změňte své myšlenky, negativní vzpomínky z minulosti a uvidíte, že se mnoho věcí pohne.

V pracovní sféře nemusíte být tou osobností, kterou ve skutečnosti jste, budete se muset krotit. Chvilku se to vydržet dá, ale pokud už to přeroste určitou mez, bude na čase změnit práci.

Mou předpověď na těchto čtrnáct dní, kdy si můžete zvolit mezi třemi kartami, najdete zde: https://www.gleid.cz/zdravi/1113-motivacni-predpoved-od-102-do-2322020

Jak jsem již zmínila - od příštího čtvrtka budu mít na nějaký čas (možná týden) volno, takže se teď prosím objednávejte ideálně do 19.2.2020.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 3.2. do 9.2.2020 

Milí čtenáři,

máte před sebou stanovení si nového úkolu, v němž by se Vám mělo dařit, ale důležité je i vědět, že cíl by měl být reálný. Najděte v sobě nadšení a začněte přemýšlet nad tím, co byste si chtěli splnit a jaký by měl být další vhodný krok. Nezapomeňte se občas pochválit. 

V milostné oblasti změníš svůj postoj. Můžeš se ke stávajícímu partnerovi začít chovat jinak, můžeš přestat být třeba netaktní a výsledek by měl být velice dobrý. Avšak podotýkám, že není dobré mít očekávání a kdy už se výsledek vašich snah projeví, protože by to nemuselo být hned viditelné a vy byste své snažení mohli vzdát dřív než jste pořádně započali. Jestli protějšek nemáte, můžete navázat kontakt s někým zajímavým. Jen si opět nedělejte domněnky, jak to bude pokračovat, ale raději se poznávejte na úrovni duše.

V práci očekávejte změny, protože se můžete učit novým věcem, dostat pracovní úkol nebo získávat nové poznatky. Když byste postrádali nějaké znalosti či zkušenosti, můžete využít svou zvídavost a sílu vůle k co nejlepšímu výsledku.

Mou andělskou předpověď, kde si můžete zvolit ze tří karet, najdete zde: https://gleid.cz/zdravi/1105-andelska-predpoved-od-271-do-922019-zvol-si-svou-kartu

Budu ráda, když využijete mých služeb. Více informací najdete na tomto webu nebo mém facebookovém profilu.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh 

animated-line-image-0015

 

Předpověď na leden 2020

Předpověď od 27.1. do 2.2.2020 

Milí čtenáři,

v tomto týdnu můžete očekávat, že vás bude ovládat touha po jistotě, kdy budete mít tendence k lakotě a nenasytnosti a k tomu se budete bát změn. Nebude to ale dobrý postoj, protože to svědčí o lpění na tom, co je teď a tady a tím pak budete bránit posunu vpřed. Můžete se cítit strnule bez možnosti pohnout se vpřed, proto se na tom pokuste zapracovat, jestliže tento stav nastane.

V milostné oblasti můžete prožívat vnitřní tíseň, kdy budete lpět na protějšku a pak nastane vnitřní boj se strachem z opuštěnosti, i když třeba tento partner pro vás není vhodnou osobou, protože o vás ve skutečnosti nejeví zájem nebo jdete každý jiným směrem. Zkuste si to uvědomit a něco s tím udělat, jestliže to souhlasí s vaším příběhem.

V práci můžete opět řešit lpění na svém postu nebo taky svým ustrnulým postojem můžete blokovat postup vpřed nebo příznivý vývoj nějaké situace. Zvažte to a případně se pokuste změnit svůj dosavadní přístup k práci. 

Zdravotně si dávejte pozor na vyčerpanost, takže nezapomeňte odpočívat a taky nezanedbávejte vaše ledviny.

V magazínu www.gleid.cz vyjde v pondělí nová předpověď, kdy si můžete zvolit ze tří karet - tentokrát se jedná o andělské karty.

Jestliže budete chtít využít mých služeb, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat (přes víkend volte raději zprávy nebo e-maily).

Přeji vám všem pěkný a pohodový týden bez lpění na tom, co není podstatné.

Iva Aiesh

 

Předpověď od 20.1. do 26.1.2020 

Milí čtenáři,

budete mít před sebou týden, který bude ve znamení slovíčka "ale". Budete často stát před touhou něco změnit, něco udělat atp., avšak co vás první napadne, tak proč by to nemělo jít. Tudíž vaším úkolem pro tento týden bude uvědomění si, že není problém ve vašem okolí, ale ve vás samotných, že vy omezujete sami sebe a zbytečně. Když to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že je to nemožné? Život je přece škola. 

V milostném životě můžete mít pocit, že musíte překonávat překážky. Můžete potlačovat sami sebe, můžete méně mluvit, protože budete mít obavu, aby váš partner ustál vaši pravou povahu a náhodou nenastal mezi vámi rozvrat. Mnohé z vás karty vyzývají ke změně - zejména, jestliže jste single. Je to však i o změně vašeho vnitřního postoje a může vás blokovat strach z problémů v novém vztahu. Změňte své smýšlení, snažte se vidět věci lépe než jak tomu bylo v minulosti a uvidíte, že se ledy pohnou.

V práci můžete mít pocit, že jste tak omezení vlivy okolí, že to nejste vy a tím pádem vás ani práce dostatečně nenaplňuje. Krátkodobě to akceptovatelné samozřejmě je. Jestliže tento stav má ale trvat dlouhodobě, tak byste měli začít přemýšlet nad změnou zaměstnání nebo případně už i aktivně hledat a nepochybovat o úspěchu.

Zdravotně svou pozornost zaměřte na játra, žlučník a podle toho upravte i stravu. Pak by se o slovo mohly přihlásit záněty a to zejména v gynekologicko-urologickém systému. 

V magazínu www.gleid.cz můžete najít mou předpověď, kdy si lze zvolit ze tří karet: https://gleid.cz/zdravi/1098-karetni-predpoved-od-131-do-2612020-zvol-si-svou-kartu

V tom samém magazínu najdete i mou roční předpověď pro jednotlivá znamení.

Přeji vám poklidné dny a nezapomeňte sledovat úvodní stranu tohoto webu, kde prakticky každý den přidávám "radu na dnešní den".

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 13.1. do 19.1.2020 

Milí čtenáři,

máte před sebou docela optimistický týden, kdy pro mnohé z vás skončí nějaké životní zkoušky (může to být i zkouška ve škole či práci), a to úspěchem. Nabudete nové zkušenosti a posunete se do nové fáze, která bude na vyšší úrovni.

V milostné oblasti byste měli změnit svůj postoj. Znamená to, že někteří z vás, jenž jsou single, si přestanou užívat volnosti a budou chtít mít trvalý partnerský vztah. Ti z vás, jenž jsou ve svazku, by se měli posunout ve vztahu o úroveň výš, i když v minulosti byla nějaká ta krize nebo nesrovnalost - jinými slovy vztah by se měl stabilizovat a porůst, a to díky zkušenostem právě z doby krize. Takže negativní zkušenosti (životní lekce) vám pomůžou v budoucnosti, abyste mohli postupovat ve škole života a uspěli v ní.

V pracovní oblasti se mnohým z vás rýsuje nějaká změna - může to být nová práce nebo třeba povýšení. Měli byste ke své práci sami od sebe přistupovat zodpovědněji. Někteří z vás úspěšně složí zkoušky v práci a taky se jim dostane uznání. 

Po zdravotní stránce bude mnoho z vás mít zdravotní problémy, o kterých již nějakou dobu ví, takže nic nového by přijít nemuselo a taky si navíc hlídejte játra.

V magazínu www.gleid.cz vyjde v pondělí má předpověď, kdy si můžete zvolit ze tří karet.

Přeji vám pěkný den a pokud byste rádi využili mých služeb, tak mě kdykoliv kontaktujte.

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 6.1. do 12.1.2020 

Milí čtenáři,
v tomto období máte šanci využít možností, jenž se vám budou nabízet a mít hmatatelné výsledky svého snažení. Může to být jak zlepšení po finanční stránce, tak se může jednat i o duševní obohacení se. Důležité je mít se na pozoru, nic nezaspat a využít příležitost vedoucí k úspěchu. Důležité je, že výsledek bude trvalý a nezvratný. 

V oblasti vztahů mnohým z vás karty předpovídají, že když budete optimističtí, budete chtít vnitřně změnu stavu (bez naléhání, kdy už to bude), budete chtít najít spřízněnou duši, mělo by se toto setkání uskutečnit v následujících dnech. Jestli už partnera máte, mělo by se vám podařit zlepšit vztah, samozřejmě za předpokladu snahy.

Po pracovní stránce se k vám může dostat zajímavá příležitost, jenž by vás měla v něčem posunout kupředu a měli byste v tom vidět určitou hodnotu. Klidně se může jednat o zvýšení platbu, uznání od kolegů či šéfa. Někteří z vás najdou vnitřní spokojenost ve stávající práci či pracovním úkolu. Co je dobré a pozitivní pro tento týden, tak je to, že když nebudete propadat pracovnímu pesimismu, měli byste najít něco, co vám udělá pracovně radost.

Po zdravotní stránce by mnoho z vás mohlo pocítit únavu, vyčerpání, ale můžou se objevit i záněty v těle (v tomto období by se mohlo jednat hlavně o gynekologicko-urologický systém).

Kdo ještě nezaznamenal, tak v magazínu www.gleid.cz najdete mou předpověď pro jednotlivá znamení na rok 2020. 

Budu ráda, když využijete mých služeb - kdykoliv mě kontaktujte a domluvíme se na podrobnostech, případně základní informace najdete na mém webu.

Pěkný den

Ing. Iva Aiesh

animated-line-image-0015

Předpověď na prosinec 2019 

Předpověď od 27.12.2019 do 31.12.2020 

Milí čtenáři,
nadcházející období od vás bude svým způsobem vyžadovat, abyste se ponořili do svého středu a nalezli svůj vnitřní klid, protože takto dáte do pořádku to, co vyžaduje vyrovnání. Když od vás někdo bude něco očekávat, dělejte to v klidu a řádně. Tyto dny budou také o jakési lsti, ale není jasné, kdo bude podvody páchat - můžete to být klidně i vy sami, což by vám pak  mohlo přinést značné komplikace. Jestli vás někdo bude nabádat tomu, abyste se něčemu vyhnuli, do něčeho raději nechodili, tak zvažte, co vám to přinese. 

V milostné oblasti můžete pocítit výbušnost, temperament a možná i dramatické výstupy, které můžete vyvolávat právě vy sami. Podnětem k tomu může být nějaká lež či podle vás nevhodný postoj partnera. Nemělo by to však znamenat, že se s protějškem rozejdete, jen budete toužit po rozruchu. Někteří z vás budou toužit po flirtu - jak moc dalece to zajde, to už má každý z vás ve svých rukách. Hlavně toto období je o setkávání se rodiny, přátel, ale může se stát, že budete řešit generační problémy a přenese se vám to do milostného života. 

V pracovní oblasti, jestliže nebudete mít zrovna dovolenou, můžete očekávat, že do svého zaměstnání budete přímo zanícení, budete odvážnější než kdy jindy, můžete být i podnikaví, pokud vám to fyzická kondice dovolí. Obecně byste měli pocítit velkou motivaci a také by měla přijít radost a zasloužený úspěch.

Po zdravotní stránce můžete řešit bolesti pohybového aparátu a nesnášenlivost vašeho organismu na různé potraviny, což se může projevit buď prostřednictvím nějakého kožního problému nebo třeba bolestí (žaludek, žlučník atp.).

V magazínu gleid.cz najdete mou roční předpověď pro jednotlivá znamení, proto klikněte na podtržený odkaz, díky kterému se dostanete na web tohoto magazínu.

Přeji vám pohodové dny

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 16.12. do 22.12.2019

Milí čtenáři, 
předvánoční týden by měl pro mnohé z vás být o nalezení vnitřního klidu a také cesty k sobě. Dojdete tak víc k poznání, kdo jste a kam směřujete. Můžete to vše sice znamenat, že se budete stranit lidí, ale výsledek by měl stát za to. Při plnění úkolů se do ničeho bezhlavě nežeňte a raději si nechte svůj čas na rozmyšlenou.

V milostné oblasti by se mnoho z vás mohlo cítit osamoceně v partnerském vztahu, proto pokud tato doba nastane, tak se pokuste uvědomit kvality tohoto vztahu a taky to, co vlastně do budoucnosti chcete a zda je to slučitelné s tímto vztahem. Někteří z vás si dají od partnera odstup a zakryjí to za to, aby obě strany měly čas na uvědomění si vzájemných citů, přitom pravda může být taková, že to bude náznak konce.

V pracovní oblasti bude na čase udělat si v něčem jasno a pořádek - může to být např. v tom, zda jste v práci spokojení a jestli je nějaká šance na změnu. Pokud ne, tak bude třeba zvážit další kroky.

Po zdravotní stránce se snažte předejít zánětu močového měchýře a zpomalení průtoku lymfy.

Předpověď, kde si můžete vybrat ze tří karet, najdete tu: https://gleid.cz/zdravi/1084-tarotova-predpoved-od-912-do-22122019-zvol-si-svou-kartu

V tomto roce je tento týden poslední, kdy budu pracovat, proto pokud chcete využít mých služeb na dálku (vč. zahraničí, konzultace je možná i v angličtině - info pro ty, kteří mají své blízké, jenž nemluví česky) nebo v Brně, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat. Nabízím i dárkové poukazy.

Pěkný den

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 9.12. do 15.12.2019

Milí čtenáři,

ať to bude třeba počasím nebo možná tím předvánočním shonem, mnoho z vás by mohlo mít proměnlivou náladu ve smyslu občasné duševní prázdnoty, apatie až po pocit, že váš život se neodvíjí podle vašich představ. Určitý stupeň lenosti můžete pocítit pouze dočasně, ale pak najednou přijde příval životní síly a nálada se zase zlepší a k tomu se dostaví i chuť něco nového podniknout. Když vás ale chmurná nálada nebo znechucení životem bude držet již nějaký čas, bylo by dobré chopit se šance a vrátit se z ústraní do středu dění. Může se jednat třeba o to, že začnete chodit cvičit nebo půjdete na nějaký koncert nebo... Důležité je se rozpohybovat a nepochybovat o pozitivním účinku této aktivity.

V milostném životě můžete pociťovat "těžký vzduch". Můžete na sobě pociťovat žárlivost, můžete se cítit zranění a s protějškem bojovat formou mlčení bez náznaků smíření, což rozhodně správně není. Překonejte tu nechuť ke změně a hledejte cestu, jak se usmířit. 

V práci můžete postrádat motivaci, protože třeba vaše práce bude již delší dobu monotónní. Můžete na sobě pocítit vztek, mrzutost. Snažte se s tím bojovat, pokud tohle na vás padne, protože byste si tímto mohli pokazit nějakou příležitost k postupu. 

Po zdravotní stránce, jak už i předchozí text naznačil, to bude pro mnohé z vás těžší ustát především kvůli oslabeným nervům, proto nezapomeňte na relax. Taky svou pozornost zaměřte na ledviny.

V magazínu gleid.cz opět v pondělí vyjde má nová předpověď pro vás, kdy si budete moci vybrat ze tří karet: https://gleid.cz/zdravi/1084-tarotova-predpoved-od-912-do-22122019-zvol-si-svou-kartu

Připomínám, že od 20.12.2019 do 1.1.2020 budu mít vánoční dovolenou, proto své objednávky směřujte na jiné termíny.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 2.12. do 8.12.2019

Milí čtenáři,
v tomto období budete mít různé předtuchy a nevysvětlitelný pocit jistoty, že něco dopadne tak, jak si přejete. Bude vás provázet více trpělivosti než kdy jindy, pochopení různých situací, ale i chování některých lidí, taky budete mít snahu prominout to, co byste jindy neakceptovali. Mnoho z vás bude chtít někomu pomáhat, avšak pamatujte na to, že o vaši pomoc musí být zájem. 

V milostné oblasti budete obklopeni určitou náklonností, budete mít pocit, že máte nablízku svou spřízněnou duši a že jste s protějškem spojeni neviditelným poutem. Jestliže jste aktuálně single, ve skrytu duše budete mít schovánu informaci, že vám tento způsob života teď vyhovuje nebo taky začne probíhat vnitřní transformace, aby došlo časem ke změně tohoto stavu a přišel tak nový partner. 

V práci budete své úkoly plnit trpělivě, budete přijímat nové podněty a více budete využívat svůj vnitřní hlas, když si budete plnit své úkoly. 

Zdravotně si hlídejte imunitní systém a také játra a žlučník.

Předpověď na tři karty najdete zde: https://gleid.cz/zdravi/1071-tarotova-predpoved-od-2511-do-8122019-zvol-si-svou-kartu

Když budete chtít využít mých služeb nebo zakoupit dárkový poukaz pro někoho ze svých blízkých, neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám pohodový týden

Ing. Iva Aiesh  

animated-line-image-0015

 

Karetní předpověď na rok 2019 

Nový rok přináší otázku, zda bude lepší než ten předchozí a zda se můžeme v životě posunout nebo budeme stále stagnovat. Zda potkáme vytouženého partnera nebo stávající vztah bude harmoničtější. Zda už si konečně polepšíme finančně nebo se situace v práci zlepší. Nejen na tyto otázky vám odpoví má předpověď.
 
Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Očekávejte, že budete hodně se svým okolím komunikovat a vyjednávat (např. uzavřít smlouvu nebo právní dohodu). Jen bude zapotřebí, aby nastoupila asertivita, protože především v milostné oblasti můžete prožívat časté hádky a může dojít i na facky. Snažte se věnovat jednomu protějšku, neboť můžete mít tendence mít více vztahů najednou. V práci můžete o něčem vyjednávat, hrozí nějaké spory a je šance, že nakonec práci změníte. Zdravotně především pečujte o nervový systém, ale můžou se vám často opakovat nějaká onemocnění, takže bude dobré se tomu více věnovat.
 
Vodnář (21.1. - 20.2.)
Až budete uzavírat nějakou smlouvu, tak si to dobře promyslete, protože to nemusí být správná volba. Pokuste se překonat své strachy, které vás budou provázet. Pečujte o svůj partnerský vztah, protože city můžou z důvodu nezájmu najednou ochladnout, přijde naštvanost a pak dojde k radikálnímu řezu mezi vámi. Ve stávájící práci se snažte pracovat zodpovědně, pokuste se vyhnout potížím, do kterých byste se mohli dostat, také se snažte vyhnout konfliktům s kolegy, protože hrozí ztráta pracovního postu. Zdravotně se pokuste předejít úrazům, mnoho z vás bude řešit oblast hlavy (především to budou zuby).
 
Ryby (21.2. - 20.3.)
Čeká vás šťastné rozuzlení nějaké záležitosti, které může přijít náhle. Peníze by měly pomalu "přitékat". Některé situace budou vyžadovat rychlé reakce, ale zároveň přinesou i úspěch, nezapomeňte na to. Ve stávájícím partnerském vztahu byste měli být docela šťastní a mít i harmonické pocity. Pokud se střetnete s novým protějškem, mohlo by to být spíše citově povrchní, kdy vzplanete, ale pokud se neuvidíte, tak vám to srdce neutrhne. V práci by vás měla občas provázet "klika" a měli byste být docela spokojení s tím, jak se vám daří. Zdravotně si dávejte pozor především na horní končetiny.
 
Beran (21.3. - 20.4.)
Když vyvinete úsilí, zisk přijde, avšak pozor na to, aby se kolem vás neobjevila vypočítavá žena, která s vámi bude v kontaktu především kvůli vlastnímu zisku. Než dojdete k cíli, můžete procházet různými oklikami. V milostné oblasti to bude komplikované - na jedné straně k sobě budete připoutaní, na straně druhé budete mít vy nebo váš protějšek snahu, jít si svou cestou. Do vztahu zřejmě vejde přetvářka a možné intriky. V práci si dávejte pozor na faleš a nefér jednání (především se o to může zasloužit nějaká žena).  Zdravotně můžete pocítit často trávicí systém (především žaludek a střeva).
 
Býk (21.4. - 21.5.)
Očekávejte, že budete po někom či něčem toužit (po klidu, životní změně,...), avšak můžete narážet na svou sebedůvěru. Někteří z vás se více oddají své rodině a budou více společně cestovat, vztah s protějškem by měl být více harmonický. Ti z vás, které bude ovládat touha, si najdou milenecký poměr, který bude spíše založený o intimnostech než na lásce.  V pracovní oblasti by mělo vše probíhat v klidu, bez nějakých zákeřností. Zdravotně více pečujte o gynekologicko-urologický systém a také játra.
 
Blíženci (22.5. - 21.6.)
Pro vás bude důležité, abyste si udrželi jasnou pozitivní mysl, protože přijdou situace, kdy budete o všem pochybovat, neboť vaše štěstí může být ohroženo. Ti z vás, jenž se věnují esoterice, by si měli více dávat pozor. V milostné oblasti můžete po někom toužit, ale nevypadá to na to, že byste spolu měli mít pevný vztah, což byste si měli připustit. Ve stávajícím vztahu budou city pozitivní, ale jako by zároveň i chladné. V pracovní sféře by se vám mělo docela dařit. Dávejte si pozor na různá poranění kůže a zuby.
 
Rak (22.6. - 22.7.)
Očekávejte, že budete mít nějaká malá tajemství, ale vždy to bude jen na krátko. Někdo vás nečekaně podpoří. Štěstí by mělo velice často stát po vašem boku. V milostné oblasti nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí, protože ještě nenastal ten správný čas. Častěji můžete mlčet - pocítíte, že máte komunikační problém a důvodem může být nějaké tajemství. V pracovní oblasti se dozvíte něco, co zatím ještě nevíte. Někteří z vás si budou muset zvýšit kvalifikaci, jiní zase budou zavaleni administrativou. Dávejte si pozor na ruce a můžete mít i nějaké psychosomatické obtíže.
 
Lev (23.7. - 22.8.)
Pokuste se vyhnout konfliktům doma a to včetně sousedů. Někdy totiž můžete jednat zbytečně prudce, budete tvrdohlaví a vyvoláte skandál, aniž byste si ověřili fakta. Někteří z vás budou mít spor s úřady ohledně nemovitosti. Ve stávajícím milostném vztahu byste měli zažít pocit jistoty a stability, ale i stereotypu, který vás po čase může začít nudit a můžete mít snahu flirtovat s někým v okolí, což může přinést rozruch. Ve stávající práci byste měli být docela spokojení, můžete více pracovat z domu, jestliže vám to váš obor dovolí. Pro některé z vás se totiž práce stane druhým domovem, jen abyste neupadali pomalu do workoholismu. Zdravotně pečujte především o nervový systém, ale obecně i o celé tělo.
 
Panna (23.8. - 22.9.)
Očekávejte perný rok, který zatíží především váš nervový systém. Vaše skvělé myšlení může občas stagnovat a nebudete vědět, co si počít. Můžete být zbytečně frustrovaní, když se vám nebude dařit. Pokuste se naladit na pozitivní vlnu. V milostné oblasti můžete být hodně přecitlivělí, bude mít nějaké představy o partnerovi, ale on se začne chovat jinak, což by vás mohlo psychicky složit, proto se snažte mít více oči otevřené. Někteří z vás budou řešit nevěru. Ženy narozené ve znamení Panny, můžou toužit po mateřství, pokud to bude biologicky možné. V práci očekávejte překážky, možné intriky nebo třeba to, že vám kolegové nebudou chtít poradit, i když jste se chovali přátelsky. Může nastat strach z pracovního propuštění. Pečujte více o nervový systém, dopřejte si relax a vyhněte se úrazům, kterých by mohlo být více.
 
Váhy (23.9. - 23.10.)
Máte před sebou příjemný rok, plný přátelských setkání, dobrých zpráv a možná i usmíření s někým, s kým byste to ani nečekali. Někteří z vás budou mít vyšší plat. V milostné oblasti byste měli zaznamenat rušno - někdo vás zaujme, budete prožívat touhu a klidně to může pokračovat až k flirtu. Ať v tomto případě nebo i ve stávajícím vztahu můžete mít pocit, že se protějšek vzdaluje, ale pak naopak zase přibližuje, protože v sobě nebude mít jasno. V pracovní oblasti by měly nastat nějaké pozitivní změny, můžete mít nové nápady, přijde k vám možná i dobrá pracovní nabídka. Celkově byste měli být pracovně aktivnější. Pečujte o klouby, dolní končetiny a také trávicí trakt.
 
Štír (24.10. - 22.11.)
Ústředním tématem bude rodina, protože byste se na ni měli zaměřit více a také si uvědomíte, že je vaší oporou. Těm z vás, kterým pokušení nedá, by mohla přát štěstěna v usilování o bližší kontakt s někým přitažlivým. Pak by z toho mohl být dlouhodobý milostný poměr. Ve stávajícím partnerském vztahu, jestliže zachováte věrnost, byste měli mít pocit jistoty, důvěry a bezpečí. V pracovní oblasti byste měli zažívat klid a pocit stabilního zaměstnání. Zdravotně byste měli více pozornosti věnovat gynekologicko - urologickému systému.
 
Střelec (23.11. - 21.12.)
Mohli byste mít nějaké tajemství nebo před vámi někdo něco bude tajit, každopádně je tu šance, že se vše postupem času nakonec prozradí a lži vyjdou najevo. Tudíž zvažte, jak moc je dobré nemluvit pravdu, jestliže se to týká přímo vás. V milostné oblasti můžete citově strádat, někdo třetí váš vztah může nabourávat a tak můžou vzniknout i pochybnosti o budoucnosti. Bude dobré se zamyslet ve správný okamžik, co se s tím dá ještě dělat. V práci se můžete něčím trápit a bude to snižovat vaši spokojenost. Hrozí ztráta - ať už jen klidu, osobních věcí nebo i samotného pracovního postu. Pečujte o zažívací trakt a pozor na psychosomatické obtíže.
 
Přeji vám příjemný rok 2019
 
Ing. Iva Aiesh