Energetické působení na dálku

 

Přijímám i jiné zahraniční měny, ale kontaktujte mě prosím na e-mailu, abychom se domluvili na podrobnostech.

 

Linka

Energetické odblokování (VIDA systém®) - odblokování životních problémů

VIDA systém® pomáhá odstranit negativní programy z podvědomí a tím pomáhá zlepšovat fyzické a psychické těžkosti a taky člověku pomáhá uvědomit si pravdivý stav věcí a skutečných lidských hodnot. Staré destruktivní energie, které narušují mysl a můžou taky přinášet negativní emoce, se přes tuto metodu dají nalézt a rozpustit. VIDA systém® využívá schopnosti lidské duše čistit se, léčit se a učit se. Při této metodě pracuji s kyvadlem a s tabulkami.  VIDA systém® využívá ideomotorické reakce prstů (více o ideomotorice jako takové najdete ZDE). Odpovědi na otázky, které  kladu, dostávám do podvědomí (bez zapojení vědomí) - ukazují se mi ve speciálních tabulkách k tomu určených. V těchto tabulkách jsou napsány různé situace nebo emoce, ve kterých si daný člověk vytvořil energetické bloky a nepochopení a brání mu v osobním růstu. Důležitou zásadou VIDA systému® je respektování svobodné vůle konkrétního člověka v tom, zda chce nebo naopak nechce komunikovat se svým Vyšším "Já" a které informace je ochotný vnímat pro svůj růst. V praxi to znamená, že bez konkrétního souhlasu určitého člověka nemůžu pracovat s jeho karmou. Rodiče můžou rozhodovat za svoje děti, ale je to v případě, že z toho pro děti plyne nějaká prospěšnost v rámci zásahu do jejich životů touto technikou. Taky tu platí pravidlo pro úspěch, že klient by měl mít snahu o změnu vědomé mysli, zakořeněných návyků a způsobů myšlení.  

Pomocí VIDA systému® jsem schopna nahlédnout a odblokovat záležitosti, se kterými se nyní potýkáte. Nahlédnu do minulých životů, současného, alternativního, paralelního a budoucího života, také se podívám na rodové linie, karmu rodu, osobní karmu, najdu a odstraním negativní bloky, jež na Vás působí. Pokud na sobě máte prokletí, uřknutí atp., tak to taktéž zruším. Sdělím vám, jaké programy máte v tomto životě, na jaké si dávat pozor, nahraji pozitivní programy, které souvisí se životem. Je toho mnoho, na co se v tomto působení zaměřuji.

VIDA systém® prošel po mnoho let zkoušením a vylepšováním tak, aby ten, který čištěním prochází, mohl po své životní cestě snadněji kráčet, jestliže zároveň na sobě bude alespoň z části pracovat. Přes tento systém se dá řešit fyzické a duchovní zdraví, finanční záležitosti, problémy ve vztazích, v rodové linii, karmické problémy, prokletí, strachy, vnitřní překážky, lze vyčistit fyzické, emocionální, duchovní, mentální tělo, dále také lze vyčistit čakry a auru. Kromě toho se dá vyčistit prostor, dům (domov) i zvířata. 

Výsledkem sezení bývá pocit uvolnění, většího klidu nebo zlepšení v původně problematických životních oblastech. Opakování sezení je čistě individuální záležitostí. Každému po sezení vyjde jinak dlouhá doba, jak dlouho čištění bude působit - většinou je to v řádu měsíců a tento čas každému klientovi sděluji. Pak už je na každém, zda má potřebu ozvat se znovu.

VIDA systém® nelze použít jako černou magii a ani s ním nelze jakkoliv škodit. VIDA systém® není ani náhradou lékařské péče či odborné psychoterapeutické odborné péče, popřípadě ani náhradou předepsaných léčiv. VIDA systém® není lidové léčitelství. I když při práci nahlížím většinou do minulých životů, tak se nejedná o regresní terapii. Jde o práci na duchovní úrovni. Není třeba znovuprožívat emoce nebo slyšet ze strany klienta vyprávění o problémech či traumatech. 

Způsob energetického odblokování:

  • Můžeme se domluvit na aktivní konzultaci - spíš doporučuji přes chat (Facebook, Skype, Viber), možnost je taky telefonická, ale tam je vhodné si dělat z vaší strany poznámky, takže zvolte sami, co vám více sedí. Namyslete si, co vše vás trápí nebo co byste rádi "uvedli do pohybu" a při domlouvání podrobností mi to prosím sdělte. Samozřejmě se můžu nechat vést a zaměřit se obecně na to, co je třeba. U této metody není možné provést odblokování každému, musím nejprve zjistit, zda je to v souladu s vaším vyšším Já, pak teprve můžeme řešit další podrobnosti. Cenově: do 30 min 400 Kč, do 60 minut 600 Kč. Kontaktujte mě nejlépe písemně (e-mail, chat na Facebooku, Viberu či WhatsAppu).
  • E-mailové odblokování: Toto odblokování probíhá tak, že mi pošlete jméno, datum narození, můžete i svou fotku. Řeknu vám, kdy působení uskutečním a po působení obdržíte text, ve kterém je uvedeno, co jsem provedla. Samozřejmě je na vás samotných, zda na sobě budete i pracovat a budete se snažit jít lepší cestou. Toto odblokování je takovým pozitivním "nakopnutím" do života. Dá se přes něj řešit i zdravotní problémy. Cena je v tomto případě podle složitosti, proto mě v případě zájmu kontaktujte na e-mail: info@zivotni-poradce.cz a napište, o jaké témata byste měli zájem. Opět je možný i obecný odblok. Uveďte taky své jméno a příjmení, datum narození, které uvedete i jako VS.

 

Linka

Energetické odblokování vztahů - partnerského, přátelského, kolegiálního, v rámci rodiny atp.

Pomocí VIDA systému®, pokud je mi to dovoleno "shora", energeticky pročistím váš vztah. Nemusí se jednat jen o partnerský vztah, ale i přátelský, sesterský, kolegiální,... To, jestli je to možné, vám napíšu (sdělím) při objednávce tohoto typu výkladu. Co budu potřebovat: vaše křestní jména, data narození, popřípadě foto (nemusí být). Po odblokování vám pak pošlu formulář, který si můžete uložit, kde se dozvíte, jak se to mezi vámi energeticky změnilo. Toto odblokování provádím přes e-mail.

Co vám to přinese? Vztah se upraví na potřebnou úroveň. Jestliže se jedná o partnerské vztahy, tak VIDA systémem® nelze odvrátit definitivně rozchod. Lze ovlivnit to, aby se partneři nepřeli o maličkosti, nemstili se zbytečně jeden druhému, ale naopak spolu lépe vycházeli a vztah se zharmonizoval. Když by partneři případně neměli být spolu, tak rozchod proběhne spíše v klidu. Obě strany si uvědomí nedostatky a půjdou od sebe pokojněji. 

Obecně je čištění zaměřeno na fyzickou úroveň (jak moc se kdo komu líbí), mentální (jak moc v procentech mají partneři společné zájmy nebo zda je o čem mluvit), emocionální (jak moc jsou si partneři blízcí) a duchovní (takový komplexní základ pro vztah). Samozřejmě se ještě zaměřuji na další důležité parametry jako jsou minulé životy, kde zjišťuji, zda je něco třeba dát energeticky pryč. Taky čištění obsahuje zhodnocení, jak je ve vztahu důležitá závislost na veřejném mínění, na partnerovi, majetku, dětech (pokud nějaké jsou), jak moc posíláme negativní energii k partnerovi, do vztahu nebo třeba lze zjistit a pročistit potřebu svobody. Hledám také jiné energetické bloky ve vztahu, negativní entity nebo třeba nejen dnes hodně popularizované uřknutí a prokletí. 

Cena:

EXPRES odblokování (odblokuji vás během 1 dne od připsaní platby na náš bankovní účet): Česká republika: 500 Kč. Pokud máte zahraniční účet, kontaktujte mě prosím.

NORMAL odblokování (odblokuji vás cca za 7 dní - dle mé vytíženosti - od připsaní platby na náš bankovní účet): Česká republika: 400,- Kč. Pokud máte zahraniční účet, kontaktujte mě prosím.

Kontaktujte mě buď ve zprávě na Facebooku (Iva Terapeutka Kartářka) nebo na e-mail: info@zivotni-poradce.cz - potřebuji znát Vaše datum narození (to použijete i jako variabilní symbol a e-mail, na který výklad odešlu.

 

Linka

Energetická očista bytu - přes e-mail

Na dálku jsem vám schopná energeticky vyčistit byt opět pomocí VIDA systému.
Budu od vás potřebovat ručně vytvořený nákres bytu (nic složitého, jen zevrubně - více info k vytvoření nákresu dostanete přes e-mail), který mi buď pošlete naskenovaný na e-mail nebo můžete obyčejně poslat poštou na předem domluvenou adresu.
 
Cena energetické očisty stojí 400 Kč a zahrnuje očistu maximálně 4 místností (např. kuchyně, obýváku, ložnice, dětského pokoje). Odstranění negativních energií provádím zhruba za 3 dny po přijetí platby na účet (podle mé vytíženosti) - na všem se domluvíme předem. Jestli máte více místností k očistě, tak se na ceně domluvíme individuálně.
 
Na e-maiil: info@zivotni-poradce.cz mi pošlete zprávu s popisem, o co byste měli zájem a domluvíme se na dalších podrobnostech.
 

 

 

Linka

Harmonizace čaker NA DÁLKU

Zjistím vám na dálku, jak jsou na tom vaše čakry energeticky.

Doporučím vám vhodné postupy pro to, aby čakry byly v harmonii a zárověň vám zharmonizuji čakry pomocí vhodných postupů, které se mi osvědčily. Předem budete znát, kolik čaker budu harmonizovat a pak se můžete rozhodnout, zda chcete harmonizaci provést - nutná platba předem.

Má nabídka se rozděluje následovně:

  1. Přeměření čaker a následná harmonizace všech čaker bez doporučení, které čakře se jak věnovat - 80,- Kč za jedno působení.
  2. Přeměření čaker a následná harmonizace všech čaker + písemné doporučení k čakrám, které nejsou v harmonii - 80,- Kč (harmonizace všech čaker) + 50,- Kč/ čakra (písemné doporučení) - výslednou částku upřesníme společně dle energie v čakrách.

 

V rámci aktivních konzultací (chat nebo volání) lze harmonizaci čaker zařadit jako součást sezení, takže je to v ceně aktivní konzultace.