Energetické působení na dálku

 

Přijímám i jiné zahraniční měny, ale kontaktujte mě prosím na e-mailu info@zivotni-poradce.cz, abychom se domluvili na podrobnostech.

 

Linka

Energetické odblokování (VIDA systém®) - uřknutí, prokletí, odblokování problémů

Pomocí VIDA systému® jsem schopna nahlédnout a odblokovat záležitosti, se kterými se nyní potýkáte. Nahlédnu do minulých životů, současného, alternativního, paralelního a budoucího života, také se podívám na rodové linie, karmu rodu, osobní karmu, najdu a odstraním negativní bloky, jež na Vás působí. Pokud na sobě máte prokletí, uřknutí atp., tak to taktéž zruším. Sdělím vám, jaké programy máte v tomto životě, na jaké si dávat pozor, nahraji pozitivní programy, které souvisí se životem. Je toho mnoho, na co se v tomto působení zaměřuji.

VIDA systém® prošel po mnoho let zkoušením a vylepšováním tak, aby ten, který čištěním prochází, mohl po své životní cestě snadněji kráčet, jestliže zároveň na sobě bude alespoň z části pracovat. Přes tento systém se dá řešit fyzické a duchovní zdraví, finanční záležitosti, problémy ve vztazích, v rodové linii, karmické problémy, prokletí, strachy, vnitřní překážky, lze vyčistit fyzické, emocionální, duchovní, mentální tělo, dále také lze vyčistit čakry a auru. Kromě toho se dá vyčistit prostor, dům (domov) i zvířata. 

VIDA systém® nelze použít jako černou magii a ani s ním nelze jakkoliv škodit. VIDA systém®  není ani náhradou lékařské péče.

Způsob energetického odblokování:

  • Můžeme se domluvit na aktivní konzultaci - spíš doporučuji přes chat (Facebook, Skype, Viber), možnost je taky telefonická, ale tam je vhodné si dělat z vaší strany poznámky, takže zvolte sami, co vám více sedí. Namyslete si, co vše vás trápí nebo co byste rádi "uvedli do pohybu" a při domlouvání podrobností mi to prosím sdělte. U této metody není možné provést odblokování každému, musím nejprve zjistit, zda je to v souladu s vaším vyšším Já, pak teprve můžeme řešit další podrobnosti. Cenově: do 30 min 19 €, do 60 minut 26 €. Kontaktujte mě nejlépe písemně (e-mail, chat na Facebooku, Viberu či WhatsAppu).

 

  • E-mailové odblokování: Toto odblokování probíhá tak, že mi pošlete jméno, datum narození, můžete i svou fotku. Řeknu vám, kdy působení uskutečním a po působení obdržíte text, ve kterém je uvedeno, co jsem provedla. Samozřejmě je na vás samotných, zda na sobě budete i pracovat a budete se snažit jít lepší cestou. Toto odblokování je takovým pozitivním "nakopnutím" do života. Dá se přes něj řešit i zdravotní problémy. Cena je v tomto případě podle složitosti, proto mě v případě zájmu kontaktujte na e-mail: info@zivotni-poradce.cz a napište, o jaké témata byste měli zájem. Uveďte taky své jméno a příjmení, datum narození, které uvedete i jako VS.

 

Linka

Energetické odblokování vztahů - partnerství, přátelství, rodina

Pomocí VIDA systému, pokud je mi to dovoleno "shora", energeticky pročistím váš vztah. Nemusí se jednat jen o partnerský vztah, ale i přátelský, sesterský, kolegiální,...
To, jestli je to možné, vám napíšu (sdělím) při objednávce tohoto typu výkladu. Co budu potřebovat: vaše křestní jména, data narození, popřípadě foto (nemusí být). Po odblokování vám pak pošlu formulář, který si můžete uložit, kde se dozvíte, jak se to mezi vámi energeticky změnilo.

Toto odblokování provádím přes e-mail.

Cena:

EXPRES odblokování (odblokuji vás během 1 dne od připsaní platby na náš bankovní účet): 22 €.

NORMAL odblokování (odblokuji vás cca za 7 dní - dle mé vytíženosti - od připsaní platby na náš bankovní účet): 19 €. 

Kontaktujte mě buď ve zprávě na Facebooku (Iva Terapeutka Kartářka) nebo na e-mail: info@zivotni-poradce.cz - potřebuji znát Vaše datum narození (to použijete i jako variabilní symbol a e-mail, na který výklad odešlu.

 

Linka

Energetická očista bytu 

Na dálku jsem vám schopná energeticky vyčistit byt. Budu od vás potřebovat ručně vytvořený nákres bytu (nic složitého, jen zevrubně - více info k vytvoření nákresu dostanete přes e-mail), který mi buď pošlete naskenovaný na e-mail nebo můžete obyčejně poslat poštou na předem domluvenou adresu.
 
Cena energetické očisty stojí 19 € a zahrnuje očistu maximálně 4 místností (např. kuchyně, obýváku, ložnice, dětského pokoje). Odstranění negativních energií provádím zhruba za 3 dny po přijetí platby na účet (podle mé vytíženosti) - na všem se domluvíme předem. Jestli máte více místností k očistě, tak se na ceně domluvíme individuálně.
 
Na e-maiil: info@zivotni-poradce.cz mi pošlete zprávu s popisem, o co byste měli zájem a domluvíme se na dalších podrobnostech.
 

Linka

Působení andělských energií NA DÁLKU

Pošlu vám příjemnou, pozitivní energii na dálku za pomocí andělů. Dopředu Vám sdělím, kdy působení proběhne. Důležité je, abyste byli v klidu (ne v restauraci či na procházce v danou dobu), jinak se můžete dívat na TV, číst si, spát,... Délka působení jsou cca 4 hodiny a cena za jedno působení, které je každému vytvořené na míru, je 5,2 €.

Přijímám i jiné zahraniční měny, ale kontaktujte mě prosím na e-mailu, abychom se domluvili na podrobnostech.

 

Linka

Harmonizace čaker NA DÁLKU

Zjistím vám na dálku, jak jsou na tom vaše čakry energeticky.

Doporučím vám vhodné postupy pro to, aby čakry byly v harmonii a zárověň vám zharmonizuji čakry pomocí vhodných postupů, které se mi osvědčily. Předem budete znát, kolik čaker budu harmonizovat a pak se můžete rozhodnout, zda chcete harmonizaci provést - nutná platba předem.

Má nabídka se rozděluje následovně:

  1. Přeměření čaker a následná harmonizace všech čaker bez doporučení, které čakře se jak věnovat - 4,3 € za jedno působení.
  2. Přeměření čaker a následná harmonizace všech čaker + písemné doporučení k čakrám, které nejsou v harmonii - 4,3 € (harmonizace všech čaker) + 3,1 €/ čakra (písemné doporučení) - výslednou částku upřesníme společně dle energie v čakrách.
Přijímám i jiné zahraniční měny, ale kontaktujte mě prosím na e-mailu, abychom se domluvili na podrobnostech.