Pár informací o mně

FotoUž od dětství vykládám karty a pohybuji se kolem "duchovna". Vyrůstala jsem v tomto prostředí, protože můj otec byl léčitelem. Léčitelství a vše kolem něj mě od dětství inspirovalo natolik, že jsem chtěla vystudovat obory, které budou orientované na potravinářství nebo přírodu - splnila jsem si oboje. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu chemickou se zaměřením na analýzu potravin a mikrobiologii, a protože mi byla mikrobiologie tak blízká, rozhodla jsem se jít na Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu, kde jsem vystudovala Rostlinolékařství s titulem Ing. V minulosti jsem pracovala pro Ezo.TV, ale tato práce mě nenaplňovala, takže jsem spolupráci ukončila. Pravidelně jsem v minulosti publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také ve speciálních číslech časopisu TV Pohoda - Křížovky. Nyní najdete mé předpovědi a další články občas v magazínu gleid.cz

Při svých konzultacích používám nejvíce cikánské orákulum, kyvadlo a tarotové karty. Zároveň karty sbírám a zabývám se možnostmi "četby" budoucnosti z různých karetních systémů, takže u mě najdete i Lenormand nebo Kipper, popřípadě andělské či tattvické karty, Orákulum vizí,... Velký posun při své práci jsem taky zaznamenala díky VIDA systému® (odblokování), který praktikuji již pár let a sbírám stále více a více informací, abych nejen sobě, ale i vám dokázala vysvětlit, proč se vám v životě dějí některé věci.

Kromě těchto metod, které nabízím především vám, svým klientům, pracuji i sama na sobě, ve svém nitru. K tomu mi pomohla třeba kniha od Rhondy Byrne - Tajemství (The Secret), ve které jsem se dozvěděla řadu důležitých informací pro další život. Vyzkoušela jsem i havajskou léčebnou metodu Ho´oponopono. Neustále se rozvíjím a přijímám nové podněty, které mi do života přichází.

Při mým konzultacích se setkávám s řadou ne až tak veselých lidí. Proto jsem se rozhodla, že začnu provádět motivační coaching, protože spousta lidí motivaci k životu potřebuje, ale neumí ,,brnknout na tu správnou strunu, aby se rozezněla" a nalezli motivaci k tomu, co dělají či naopak nedělají. Každý z nás má nějaké potíže, problémy. Pokud potřebujete vyslechnout, pomoci rozřešit nějakou situaci - navést na tu pro vás nejlepší cestu, chcete se o sobě dozvědět nějaké nové informace, jsem tu pro vás. Poradím vám v oblasti zdraví, partnerských vztahů, kariéry, vyložím vám budoucnost. Můžu vám udělat rozbor osobnosti, doporučit, jak si máte zařídit byt, co vás dobíjí, čemu se vyvarovat, vhodné barvy, kameny, které máte nosit... Je toho spousta, co jsem se za svou praxi naučila a mohla bych vám předat. Jsem vám schopna poradit s běžnými životními oblastmi, tak i se zdravím, zharmonizovat čakry, přes VIDA systém® provést odblokování oblastí, kde nejste šťastní. Je toho jedním slovem mnoho, na co se dá zaměřit.

Mým cílem je, aby klient odešel pozitivně naladěn do dalších dnů (samozřejmě to konečné rozhodnutí je pak na každém, jestli vše i nadále bude vidět černě nebo začne svět vidět barevně).

Dříve jsem roky působila v centru Brna, ale rozhodla jsem se odejít do Oslavan, do krásné přírody mezi lesy, kde ráda uvítám ty, kteří by rádi využili mých zmíněných služeb. Oproti Brnu je tu čerstvý vzduch, klid, pohoda, bezproblémové parkování a dobrá dostupnost, i když člověk případně nedisponuje autem. 

 

Mé služby zahrnují (dá se využít při daném sezení):

 • Konzultace obsahující výklad karet, použití kyvadla a osobní rozvoj (jak na dálku, tak osobně) - je to takové většinou pozitivní sezení, kdy vám při výkladu karet dodám pozitivní energii (samozřejmě musíte chtít ji přijmout), učím vás, jak situaci lépe zvládnout a tudíž se nemusíte bát, že by u mě byl výklad karet traumatický (výklad provádím na dálku či osobně: v Oslavanech - stabilně). Probereme společně možné varianty, nastíníme cesty, kterými byste se mohli vydat a konečné rozhodnutí bude na vás. Spíše doporučuji, abyste si udělali jasno v hlavě, kdo bude vaším rádcem v životě, zda to budu třeba já nebo jiná kartářka, protože se stává, že si především klientky nechávají radit od více kartářek a pak výsledek nemusí být vůbec dobrý.

 • VIDA  systém® odblokování - více se o tomto dozvíte v záložce Energetické odblokování

 • Harmonizace čaker na dálku

 • Poradenství v oblasti zdraví (osobně či na dálku): stanovení nedostatku vitamínů, minerálů, diety, doporučení vhodných kamenů,... a mnoho dalších - v tomto čerpám mimo jiné z informací od svého tatínka, který byl léčitel - samozřejmě toto nenahrazuje lékařskou péči

 • Výživové poradenství bez kupování doplňků stravy k napomáhání hubnutí (jde jak osobně, tak na dálku)

 

Jak mé konzultace probíhají:

 • Nemějte představu o takové té show, kterou znáte z médií.

 • Pokud se setkáme osobně, normálně si spolu sedneme s tím, že ráda jdu po tématech, tzn. že začnu partnerskou oblastí, pokračuji prací, financemi a končím u zdravotní stránky. Samozřejmě, jestliže chcete rozebrat jen určitou oblast, nejčastěji je to samozřejmě milostný život, tak se můžete pouze na tohle zaměřit. K práci velice často používám cikánské karty, k tomu vždy kyvadlo a mám i vize, napojuji se, takže mluvím i bez použití karet či kyvadla. Nastíním vám několik cest, ne jen jednu, která musí být, protože vy sami jste hodně tvůrci svého osudu. Tu na webu najdete i povídání o tom, co lze ve výkladu ovlivnit, protože se tímto tématem aktivně zabývám. Mým cílem je vaše spokojenost, váš vnitřní klid a také uvědomění si věcí i na vědomé úrovni, protože to třeba podvědomě tušíte, ale nechcete si to připustit. Můžete si zvolit z délky konzultace do 30ti minut nebo do 60ti minut.

 • Obdobně funguje konzultace na dálku - tzn. přes chat nebo telefonicky. Samozřejmě je možné zkombinovat výklad karet s osobním rozvojem, výživovým poradenstvím, VIDA systémem® a harmonizací čaker.
 • Jak svůj čas při konzultaci se mnou využijete, to je na Vás - můžete se ptát, můžeme kombinovat různé metody tak, aby výsledek byl pro Vás co nejlepší. Např. Vám můžu vyložit zásadní události z minulosti, nahlédnout pak do budoucnosti nebo můžeme rozebírat pouze aktuální záležitost, která Vás zajímá či se můžu podívat na Vaše čakry a bloky, které Vám částečně či zcela ovládají Váš život a pomoci Vám je odstranit nebo to může být kombinace všeho výše jmenovaného - je to vše o domluvě.

 • Konzultace probíhají nejčastěji mezi 9:00 - 19:30.

 

Způsoby konzultací:

- Výklad karet živě po předchozí domluvě (aktivně):

 1. Skype - písemný chat, telefonický hovor

 2. Viber - telefonicky (vhodné především pro zahraničí)

 3. WhatsApp - telefonicky (vhodné především pro zahraničí)

 4. Facebook - písemný chat nebo volání

   

- Výklad karet přes e-mail (pasivně): 

Prostřednictvím e-mailu - zde jsou e-mailové cenové akce: E-mailové výklady, kdy máte na výběr máte výklad ,,Expres" a ,,Normal". Nabídka je skutečně široká.

 

Doporučení a pravidla: 

 • Obecně doporučuji využít aktivní způsoby konzultace - telefonicky, prostřednictvím chatu nebo osobně. Ale samozřejmě volba je na vás.
 • Nejdříve mají přednost ti, kteří si u mě zaplatí výklad v reálném čase - tzn. po Facebooku, Skypu, telefonu nebo osobně. E-mailové výklady zpracovávám na posledním místě. 
 • Osobní data jako jsou jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení apod., které mi poskytujete v rámci výkladu považuji za diskrétní a jsou podle zákona 101/ 2000 Sb. zabezpečena a chráněna proti zneužití. Osobní údaje o zákaznících nejsou sdělovány třetím osobám. 

 

Způsob platby:

 1. převodem na bankovní účet - mám slovenskou banku, takže převod je rychlý a bez poplatku za zahraniční převod

 2. PayPal

 3. TransferWise

 

Na tomto webu taky pravidelně najdete předpovědi, které pro vás vytvářím zdarma: předpověď zdarma

V následujícím odkazu zase naleznete, co se ve výkladu dá ovlivnit (poznatky doplňuji): kdy výklad karet nevyjde

Dárkový poukaz

Darkovy poukazSvé blízké můžete obdarovat dárkovým poukazem na mé služby - výklad karet, VIDA systém®, poradenské služby v oblasti partnerství, zdraví, osobního rozvoje. Služby je možno využít jak osobně, tak samozřejmě na DÁLKU. 

Postup je následující: Stačí, když napíšete na e-mail info@zivotni-poradce.cz zprávu a domluvíme se, jaké jsou aktuální ceny a Vy se pak rozhodnete, v jaké hodnotě voucher elektronicky obdržíte. Následně pošlete peníze a jak platba dorazí, na e-mail obdržíte poukaz v elektronické podobě, který pak dáte nebo přepošlete osobě, kterou chcete obdarovat.