Pozemští andělé

 

Jak poznáte, že patříte mezi pozemské anděly?

 • pokud už od dětství jste chtěli změnit svět a nepřestávali jste věřit 

 • pokud máte pocit, že máte zvláštní talent pomáhat ostatním

 • pokud jste od samého začátku měli pocit, že nepatříte do tohoto světa

 • pokud máte zvýšenou citlivost vůči ostatním

 • pokud jste překonali složité události ve svém životě 

 • pokud si myslíte, že navzdory všemu, by se život měl žít s radostí

 • pokud hledáte smysl svého utrpení a věříte, že musí existovat způsob, jak jej zastavit

 • pokud hledání pravdy je vaše největší vášeň 

 • pokud máte pocit, že jste se narodili pro nějaký vyšší cíl a chtěli byste to vyjádřit 

 

V tomto případě jste pravděpodobně lidský anděl a snažte se jen vzpomenout....

 

Pozemští andělé jsou duše, které se rozhodly, že se narodí teď na této planetě se probudí v sobě lidskost bezpodmínečné lásky a povědomí o jednotě. Pozemští andělé jsou jako majáky, které osvětlují temnotu, aby pomohly těm, kteří jsou stále na cestě a udrželi tak kurs.

 

Pokud máte pocit, že jste pozemský anděl, tak nastal čas otevřít své srdce a rozvinout svá křídla.

 

Rekapitulace společných specifických rysů pozemských andělů:

 • Pocit vlastní odlišnosti a vydělenosti

 • Zvýšená citlivost vůči ostatním lidem, citlivost na chemikálie jakéhokoliv druhu a násilí v jakékoliv formě.

 • Silné vědomí vlastního poslání 

 • Frustrující vztahy - mnoho pozemských andělů trpělo v dětství nedostatkem lásky, případně vůči nim byli rodiče přehnaně přísní nebo dokonce hrubí. Jako dospělí mají tendenci k podobným mileneckým i přátelským vztahům. Velké množství pozemských andělů má partnery, kteří jsou nevěrní, verbálně nebo fyzicky hrubí a nejsou ochotni přijmout za vztah zodpovědnost. 

 • Neznámí lidé se jim svěřují se svými problémy i se zcela osobními záležitostmi.

 • Vypadají mladší, než jsou

 

Pozemský anděl je anděl v lidské podobě - vstoupí do vašeho života, někdy velmi krátce, někdy na dlouhou dobu, aby vám pomohl, udělil vám cennou lekci nebo dokonce zachránil život. 

 

Zdroj textu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151446601214023&set=a.157927829022.116551.157719019022&type=1&theater

 

Linka

 

Kdo jsou pozemští andělé - Doreen Virtue

Ahoj, já jsem Doreen Virtue, autorka nové knihy Asertivita pro pozemské anděly. Někdy se mě lidé ptají: "Kdo je pozemský anděl?" Někdy dokonce ani tuto knížku neotevřou, protože si myslí, že pozemský anděl musí být nějaký dokonalý člověk, který je svatý a nikdy neudělal nic špatně. No, až někoho takového potkáte, dejte mi vědět. Nikdy jsem totiž nepotkala nikoho, kdo by byl dokonalý. Jistě, my všichni jsme v Božské, duchovní pravdě dokonalí, ale na tomto světě ve fyzické rovině máme všichni své záležitosti k řešení a lekce, které se učíme.

Pozemští andělé jsou lidé, kteří se snaží být vždy milí. Jsou to hodní lidé, kteří se neustále snaží pomáhat druhým. Jejich přání, které zcela převyšuje vše ostatní, je, aby všichni na světě byli šťastní a žili v míru. Pozemští andělé prožívají hluboký smutek, depresi či znepokojení, když je někdo jiný nešťastný nebo nahněvaný. Jsou velmi silně ovlivněni náladou a energií druhých. Jsou vysoce citliví. Přejí si, aby všichni lidé na tomto světě žili v míru.Velice často se bohužel staví na poslední místo. Chtějí, aby všichni ostatní byli spokojení a šťastní, ale sami sebe do toho nezahrnují. Zanedbávají a vynechávají sami sebe, aby se postarali o druhé.

Je smutné, že pozemští andělé jsou pro tuto svou laskavost velice často zneužíváni. Někteří lidé vidí tuto jejich laskavost jako slabou stránku, a tak pozemského anděla využívají. Jste-li pozemským andělem, pak jste velmi citliví a máte hluboké cítění. Někdy se cítíte přetížení a ztrácíte se pod tíhou všech možných pocitů, až si někdy možná nejste jistí, které pocity jsou vaše vlastní. Berete cizí pocity na sebe. Když se vám někdo svěřuje se svými problémy, což se pozemským andělům stává pořád, berete všechna jeho břemena na svá bedra a ve výsledku kvůli tomu trpíte.

Pokud jste v tom tedy poznali sebe nebo někoho, koho znáte, pak jsem právě pro vás napsala tuto knížku, Asertivita pro pozemské anděly. Je to průvodce pozemským životem pro ty, kteří se sem cítí být posláni, aby udělali svět lepším místem. Ať už prožíváte nějaké těžkosti ve své rodině, máte dysfunkční rodiny nebo nějaké bolestivé vztahy v rodině, a nebo prožíváte těžké časy v práci a v nepříznivém prostředí, či je to vaše vlastní vůle vypěstovat si sílu a odvahu ke svému učitelskému či léčitelskému poslání a rozvinout si své dary, pak je tato knížka právě pro vás, aby vám pomohla na vaší cestě.

Představte si, jak by vypadal váš život, kdybyste měli všechnu tu odvahu a sebedůvěru, se kterou Bůh stvořil každého z nás. Jak moc by se změnil váš život, kdybyste se nebáli kráčet kupředu směrem ke svým snům, svým vášním a touhám, svým prioritám. Toto všechno jsou klíče k vaší úžasné Božské misi, která je mnohem větší, než si možná sami uvědomujete.
Vaši klienti na vás čekají, stejně jako i všechny ty záležitosti, skrze něž můžete vyrůst, čekají na to, až se do nich pustíte. Já jsem tu pro to, abych vás láskyplně popostrčila ven z vaší zóny pohodlnosti. Vstoupíte pak do nových oblastí, ve kterých se můžete cítit nejistě kvůli hlasu ega. Jako pozemští andělé potřebujete překonat tento hlas a naslouchat výhradně tomu nejvyššímu hlasu, což je hlas lásky. My všichni, kteří jsme tady společně na této cestě, potřebujeme přinést této planetě lásku. Naše modlitby za mír jsou potřebné, ale také potřebujeme vyjít do světa a konat naši práci.

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=agNE10i_FJg
překlad: Magda Techetová
zdroj textu: http://andelskydenik.blogspot.cz/search/label/Doreen%20Virtue

TOPlist
aktualizováno: 09.10.2018 20:07:05