Karty

V této rubrice najdete:

    šipkaKarty

    šipkaTarot snů

    šipkaCikánské karty

    šipkaKarty Lenormand

    šipkaAndělské karty

    šipkaTattvické karty

    šipkaProč výklad karet nevyšel přesně

 

Neváhejte využít mých služeb na dálku či osobně - více informací naleznete zde: http://www.vestirnaonline.cz/Dulezite-info.html

Pokud máte českého mobilního operátora, můžete mi poslat SMS a já Vám zavolám zpět a domluvíme přesný termín konzultace (nezkoušejte, mě ale přesvědčovat na výklad zadarmo a nepopisujte mi do telefonu své příběhy, to bude až součástí následné konzultace) - na výběr máte konzultaci v délce do 30 minut a do 60 minut.

 

linkalinkalinka

 

Karty

Občas se mi stane, že se setkám s lidmi, kteří mi řeknou nebo napíší, že na výklad karet nepůjdou (neřeším teď, jestli zrovna ke mně nebo k nějakému jinému kolegovi či kolegyni). Proto mě napadlo, udělat si prostřednictvím Facebooku anketu, čeho se lidé bojí nebo i naopak, co je vlastně láká na výkladu karet. Určitě se s touto otázkou potýká řada mých kolegů, ale moje zvědavost je větší, a proto, když mám možnost, tak se zeptám.

Lidé se dělí na tři skupiny – na ty, co nechtějí znát svůj osud a přijímají události, tak jak jim do života přichází, pak další skupinou jsou ti, co na karty věří a samozřejmě je tu skupina, která kartám prostě nevěří. Ti, co kartám nevěří, tak někteří tvrdí, že je dokonce i lákají, ale prostě se bojí znát svou budoucnost. Někteří, pokud to, co jim člověk vyloží a nedá se to nahmatat, tak věřit prostě nebudou, i když výklad vyjde (oni si to vysvětlují tak, že se jedná o otázku náhody). Myslím si, že je to ale u těchto lidí otázkou času, než změní svůj postoj. Doba jde kupředu a těch, co pochybují, bude méně – jen jsem ještě nezmínila jednu věc – je důležité, k jakému člověku (kartáři) jdou, protože někteří s lidmi nejednají šetrně a zákazník, místo, aby odcházel alespoň v takovém psychickém rozpoložení, v jakém přišel, tak odejde bez energie a psychicky vysílený (to už je ale na jiné téma, proč se toto stane). Když bych měla zobecnit skupinu lidí, co nevěří na výklad karet, tak jsou to převážně muži.

Naopak skupina, co ve výklad karet věří, tak k tomu má různé důvody. První skupina jde na karty ze zvědavosti (těm doporučuju si otázky připravit dopředu), pak jsou tu lidé, kteří se rozhodují v určitých záležitostech a chtějí znát varianty, aby se rozhodli pro ně co nejlépe. Další skupinou jsou lidé, kteří svůj problém chtějí rozebrat, vypovídat se a většinou na něm i pracovat, i když znám i ze své praxe lidi, kterým vypracuji výklad, a oni předpokládají, že vůbec nemusí nic dělat a události proběhnou i bez jejich účasti.

Vybírám pár příspěvků, které mi moji přátelé na Facebooku poslali:

Romana K.: ,,S výkladem karet mám dobré, ale i špatné zkušenosti. Některé věci se vyplnily a pár jsem jich mohla ovlivnit. Také je rozdí kartářka a kartářka.“

Marcela R.: ,,Na výklad karet jsem šla, protože jsem zvědavá, co bude dál. Co mě čeká, na co se můžu tak trochu připravit. A taky člověk doufá v to, že tam najde pozitivum. U mě je to třeba toužebné těhotenství. Potvrdila jste mi to a žije se mi tak nějak veseleji.“

Helena T.: ,,Na karty nevěřím. Náš osud je v rukou božích.“

Lenka L: ,,Proč jít? Člověk tam uvidí nějaký problém, co ho trápí a může na něm začít pracovat. Prostě to tak funguje. Karty jsou úžasná věc.“

Ať patříte, do které skupiny chcete, je to vaše volba a někdy jít na karty neznamená ,,jen“ nechat si jít vyložit svůj osud, ale popovídat si s člověkem, který vám nabídne pomocnou ruku, vyslechne vás a pomůže vám otevřít oči. Naše motto a i našich webových stránek je následující: ,,Na křižovatce osudu potřebuje občas každý poradit, jakou cestou se dát.“, a proto v tomto duchu i pracujeme.

 

Nahoru

 

linkalinkalinka

 

K výkladu používám různé typy karet:  

    Tarot snů

    Cikánské karty

    Karty Lenormand

    Andělské karty

 

 

 

linkalinkalinka

 

Tarot snů

Tarotová sada se skládá ze 78 hotových snových obrazů. Tarotové karty připomínají pohádky, mýty, legendy, osoby, místa  a věci, které jsou nám známé díky zkušenostem sdíleným všemi lidmi, jsou pro nás mnohem hlubším a všestrannějším přínosem než fragmenty snů. Dvacet dva obrazů představuje hlavní síly a archetypy, které mění život a nelze jim odolat, následujícícih šestnáct znázorňuje typy osobnosti, způsoby jednání a vztahování se k okolí a dalších čtyřicet ukazuje "světlejší" a "temnější" chvíle našeho každodenního života. Jsou tu vzorce, které můžeme najít mezi jednotlivými kartami. 

Pro autora, tohoto pro mě kouzelného tarotu, po kterém jsem toužila a jež mě velice přitahuje díky nádherné grafice, nebylo hlavní motivací ilustrovat nějaký soubor esoterních idejí nebo vést paralely k určitým kulturám či mytologiím. Namísto toho chtěl vést paralely k určitým kulturám či mytologiím. Namísto toho chtěl významy, které pro něj jednotlivé karty mají, vyjádřit hluboce osobním, až elektrizujícícm způsobem, což podle něj čtenáři umožní bezprostřední vnitřní prožitek, intenzivnější, než je to obvykle možné u jiných tarotových sad. Jinak řečeno, cílem bylo vytvořit takový soubor tarotových obrazů, které by působily stejně jako sen, na který si náhle vzpomenete.

Proto zde člověk najdete mnoho momentů, které působí nesrozumitelně nebo neumožňují racionální analýzu. Konečná interpretace tohoto tarotu zůstane na vykladači. Nic v tarotu není absolutní.

 

Nahoru

 

linkalinkalinka

 

Cikánské karty

Podle dochovaných informací jsou tyto karty z počátku třináctého století, ale všechna data obsažená v nich, jasně poukazují na mnohem delší minulost. Některé kartářky tvrdí, že jejich minulost je spojená s tarotovými kartami, o čemž nás poněkud více přesvědčuje jejich atypický vzhled. Koncem patnáctého století byli Cikánské karty údajně velice často používány, a to nejen k výkladu budoucnosti, ale také minulosti I dnes jsou proto Cikánské karty využívány také k výkladu minulosti, což je odlišuje od ostatních výkladových karet. Cikánské karty vám napoví, jaká je vlastně v nitru těla vaše přítomnost, nahlédne vám do temných i světlých koutů budoucnosti, případně vám upozorní na to, co se stane okolo vztahů. Mezi úkol cikánských karet je také věštba budoucnosti Vaší pracovní pozice, ale také vám mohou tyto karty odhalit tajuplnou stránku o zdraví, osobnosti či vnitřního růstu. Cikánské karty potřebují porozumění, vzájemnou komunikaci a především špičkové znalosti. Cikánské karty mají své nepopsatelné kouzlo.

 

 

 

linkalinkalinka

 

Karty Lenormand

Karty Lenormand jsou francouzské vykládací karty, které mají název podle Mademoiselle Lenormand, která si své karty sama vytvořila. Mlle Lenormand je dodnes světově uznávanou jasnovidkou, vizionářkou a věštkyní.

Marie Anne Adelaide Lenormand se narodila 27.5.1772 v Alencone ve Francii, zemřela pravděpodobně 25.6.1843 v Paříži. Její datum úmrtí je do dnešního dne zpochybňováno, protože byla na konci svých dní vězněna a neexistují ani záznamy o tom, zda se ve zdraví z vězení vrátila či nikoliv. Byla dcerou bohatého obchodníka, který ji poslal na výchovu do klášterní školy. Tam již jako děvče předpovídala Matce představené. Její naplněná proroctví se brzy stala známá po širokém okolí. Po zproštění řeholního slibu se živila výklady ze svých karet. Používala i astrologii a jiné techniky. Spolu s další jasnovidnou ženou a svým přítelem, který prováděl astrologické rozbory, založili v Paříži věštecký salón. Byla díky příjmům z výkladů karet natolik majetkově soběstačná, že si mohla dovolit zakoupit dům Saint-Germaine, kde karty dále vykládala. Její majetkové poměry u mnoha Pařížanů a revolucionářů té doby vyvolaly nelibost a závist. Přesné výklady zase u mocnářů vyvolaly velký strach z odhalení jejich soukromí a následného uvěznění. Věděla příliš mnoho a doba mezi gilotinami a popravami byla nestálá a zlá.

Karty slečny Lenormand poskytují informace o minulých, současných i budoucích událostech, jsou tvořeny 36 kartami. Jsou zaměřeny na situace a události běžného života. V současné době existuje několik verzí karet Lenormand, které se liší po grafické stránce, obsahově zůstávají stejné.

Nahoru

 

 

linkalinkalinka

 

Andělské karty

Andělské karty umožňují člověku přijímat od andělů osobní vedení. Je na nás, abychom se jejich poselstvím řídili a pozvali je s dobrými úmysly do svého života. Jestliže otevřete svůj život andělům, kteří vás mohou vést prostřednictvím předpovědí, zahájíte vlastní přeměnu a do vašeho života vstoupí potřebná harmonie.

Andělé jsou bytosti lásky a světla. Neodsuzují a vidí v nás tlukoucí srdce a nekonečné Božství. Vězte, že ať jste udělali nesčetné množství chyb, andělé vás nikdy neopustí, neboť milují bezpodmínečně. Pomáhají nám v každodenních záležitostech, je však nutné je o pomoc poprosit. Respektují totiž naši svobodnou vůli a neudělají nic, co sami nechceme a o co nepožádáme. Nemyslete si, že anděly obtěžujete, protože to není pravda. Andělé pomohou s láskou a rádi. Nemusíte prosit nahlas, stačí je jen v duchu oslovit a říct, co vás trápí nebo co byste si přáli. I když se to třeba zpočátku nezdá, všechny prosby jsou vždy vyslyšeny. Udělají ale pro vás to, co je pro vás v danou chvíli nejlepší v souladu s vaší duší. Takže splnění prosby nemusí nutně znamenat přesně to, o co jste je žádali, pokud si to vaše duše přeje „trochu jinak“.

Slovo anděl je odvozeno z řeckého pojmu angelos, což znamená „posel“ nebo „vyslanec“. Andělé jsou posly Božími. Tito poslové existují v mnoha kulturách. Ale většinou jimi nejsou míněni andělé, jak je chápeme dnes my. Když zde hovořím o andělech, archandělech nebo zemských andělech, pak mám na mysli duchovní bytosti, jejichž úkolem je realizace Božího plánu a které nikdy neopustily vědomí Jednoty. Nikdy nebyly inkarnovány a ze své zkušenosti neznají závoj zapomnění. (andělé se však někdy inkarnují do lidské podoby.

Anděly můžete zavolat kdykoli, kdekoli a kvůli čemukoli. Pomohou vždy. Hledáte-li např. ideální práci, která vás bude naplňovat a i finanční ohodnocení stojí za to, rádi vás k ní zavedou, pokud nastal správný čas. Vnuknou vám myšlenku jít např. na určitou stránku na internetu, jít jinou cestou než obvykle, kde narazíte na plakát s možností zajímavé práce apod. Možností je mnoho, neříkejte ale andělům, jak co mají udělat. Jsou velmi inteligentní bytosti, mají schopnosti a možnosti, jaké si lidé ani nedokáží přestavit. Naše pozemské myšlení je velmi omezené, proto vás často jejich nápady a řešení mohou docela překvapit. Naprosto jim vše odevzdejte a zachovejte víru. Pak jde vše nečekaně rychle a hladce. Andělé spolupracují s archanděly. Nám stojí blíž andělé, kteří mají rozličné úlohy: andělé hojnosti, andělé léčení, andělé moudrosti, andělé lásky a mnoho dalších. Přesto můžeme vnímat i archanděly, pomáhající nám pochopit Boha a navracející nás zpět k jednotě. Každý archanděl pomáhá v jiné oblasti.

 

linkalinkalinka

 

Tattvické karty

Zhruba před 2 500 lety formuloval indický myslitel Kapila nauku, v níž vysvětlil vznik vesmíru a všech bytostí na základě teorie pěti praprvků. Tattvy v sobě spojují energií pěti praprvků – éteru, vzduchu, ohně, vody a země. Pod pojmem ,,éter“ (ákáša) si můžeme představit lůno, z nějž se rodí všechny ostatní praprvky. Éter v sobě obsahuje všechny stavy hmoty a je podstatou jejich vznikání. Pojem ,,vzduch“ (váju) představuje veškeré plynné projevy hmoty. Pojem ,,oheň“ (tédžas) představuje všechny termální projevy hmoty. Voda (apas) zahrnuje kapalné substance. Země (prthiví) zase představuje vše, co se projevuje soudržností a pevností.

Když podlehnete magii tattev tak jako já, tak vám přinesou duchovní moudrost Východu s magickou praxí Západu. Tattvy jsou ,,obvodové elektrické desky“, které jsou astrálně propojeny s nevědomím a podvědomím. Tattvické karty jsou bezedným zásobníkem informací. Jsou to prapůvodní stavební kameny, z nichž se skládají všechny magické symboly, okultní znaky, talismany, šifry a posvátné motivy.

Učení se výkladu tattvických karet a i samotný výklad tattvických karet má svá pravidla a pokud chce být člověk (kartář) dobře ,,naladěný“ na tu správnou frekvenci, tak by tato pravidla měl dodržovat. Rozhodně, pokud někdo (kartář) hledá v tattvických kartách zábavu nebo být pro okolí zajímavý, tak toto není správná volba. S magií tattev se nezahrává. Samotný výklad tattvických karet je přímo rituál. Člověk už musí jít do studia této problematiky s odhodláním, protože to neobnáší jen naučit se význam symbolů a karet, ale také každodenní práci sám na sobě – různá cvičení, jako jsou např. vizualizace nebo meditace. 

 

Nahoru

 

linkalinkalinka

 

Proč věštba nemusí vyjít přesně

Spousta z vás, když věštba nevychází, tak háže okamžitě vinu na kartáře, ale přátelé, uvědomili jste si, že i vy na tom, že věštba nevychází, můžete mít velký podíl? Odpovědí je více a to:

 • Půjdete proti kartám - prostě si člověk zvolí jinou cestu než karty řekly - to se stává, že odmítnete přijmout to, že situace dopadne tak a tak, vyberete si z výkladu jen to, co se vám hodí, takže změníte energii včetně časové linie a tím pádem přeměníte i další události.

 • Vaše energie blokuje události - negativní myšlenky, strach nebo třeba to, že odmítáte vnitřně přijmout věštbu může následně způsobit, že výklad se začne odvíjet jiným směrem. Jinak hlavně to usilovné soustředění, kdy už to bude, dokáže událost odsunout na později.

 • Neposlechnete mé rady - někteří lidé chtějí vyloženě ode mě směrovat po celou dobu dané události, ale mé rady ignorují a jdou si po svém (dělají opak toho, co jim  radím). Pak místo, aby se zamysleli sami nad sebou, proč to dělají a jaké jsou důsledky, svádí to na vše možné.

 • Sedíte a čekáte - výklad není o tom, že si sednete do koutku a nebudete nic dělat a čekat až třeba ten Váš princ přijde. Je potřeba hledat...

 • Více kartářek - máte svou kartářku a pak jdete ke mně nebo chodíte a hledáte vhodnou kartářku - od každé si vyslechnete nějaké informace a pak nevíte, jak se rozhodnout nebo poslechnete rady více kartářek a  pak z toho vznikne zmatek, tudíž jedné z nás výklad nevyjde. Podle mě je důležité mít jednu osobu (např. kartářku), které budete důvěřovat.

 • Čas - čas berte orientačně - čas sděluji, ale může se stát, že ne vždy čas výjde přesně a to je z toho důvodu, že se soustředíte pak na daný termín, hodinu, kdy jsem vám řekla, že se to uděje, takže pak událost odsunete třeba na další den. Další věc je ta, že třeba u tématu, kdy se objeví předpovídaný partner, tak spousta z vás sedí a čeká, že bez vlastního přičinění partner najednou stane přede dveřmi. Opak je pravdou, k tomu ještě nastoupí negativní psychika daného očekávajícího člověka a čas setkání se odsune. Jsou případy, kdy splnění času sedne pomalu na minutu a pak zase někomu to časově nevychází. Pokud se událost nestane v ten určený předpovězený termín, tak nepropadejte panice, hned nenadávejte, jen se to prostě časově posunulo a ta událost doběhne. 

 • Iniciátor rozchodu - rozhodnete se, že Vy nebude ta, která bude partnerem podvedená a podvědomě ukončíte vztah v jiný čas (většinou dříve), než předpověděly karty. Tudíž změníte věštbu a Vy budete iniciátor rozchodu nikoliv tou podvedou osobou - svým konáním jste vzali zodpovědnost tudíž na sebe a nemůžete se zlobit na karty (většinou tohle dělají psychicky nevyrovaní lidé).

 • E-mailový výklad - Vaše špatné pochopení - někdy se některým lidem může stát, že při e-mailovém výkladu ve větách vidí úplně něco jiného než čtou ostatní - může to být přetíženou psychikou daného zákazníka, který má pocit, že výklad rozhodně nevyšel.

 • Váš strach - bojíte se udělat krok ve svém životě a blokujete vše ostatní. 

 • Nedůvěra ke kartám či kartáři - typický jev, kdy si jdete kartáře otestovat a pochybujete o pravdivosti - platí tu to pravidlo, že jakou energii vysíláte, taková se vám vrací - takže pokud jste negativně nabití, karty Vám to vrátí ve svých odpovědích. 

 • Výklad Vás uklidní - řeknete si, že to tak vše bude a zvolníte (např. že Vás povýší a vy už v tom pracovním nasazení nebudete pokračovat jako doposud).

 • Existujete Zákon přitažlivosti, který někteří využíváme, tím pádem jsme schopní si události proměnit podle svých představ (samozřejmě ne vše).

 • Chyba kartáře - může to být o ,,špatném" dni kartáře, o jeho napojení na Vás - prostě všichni jsme omylní. Může se stát, že Vaše energie je na tolik silná, že jí nejde prostoupit a kartář vám odpoví tak, jak to chcete slyšet, protože vznikla ,,bariéra".

 

Má zkušenost se zákazníky:

 • Jednou se mi stalo, že zákaznice se chtěla rozhodnout, zda zůstat se svým přítelem, se kterým není ale citově spokojená. Pozitivum pro ni, které viděla, bylo to, že ji zajišťoval finančně, což jí vyhovovalo. Nabídla jsem jí řešení (ať od partnera odejde - neměli spolu žádné závazky a postaví se na vlastní nohy s tím, že to pak zvládne). Rozhodovala se i nad jiným mužem, který ji ovšem nechtěl na vztah. Ani jednu variantu však necítila jako správnou a šla si svým směrem s tím, že u původního přítele, který ji zajišťoval, vypočítavě zůstala. Paradox je v tom, že mi pak řekla, že mé výklady nevyšly. Jak by mohly, když si cestu zvolila sama a šla za tím, kde bude profitovat....

 • Při osobním výkladu se mi stalo, že paní přišla s velkou nedůvěrou ohledně pravdivosti výkladu na konzultaci - cítila jsem něco divného, když už se objednávala přes e-mail a nezajímala ji ani adresa, ani telefon. Paní si sama zamíchala karty a to nedostatečně (řekla direktivně, že tak to stačí) a prakticky to byl další chybný moment (i když, kdo ví), protože jakmile jsem karty rozložila a začala jí dělat výklad, tak mi hned po prvních větách tvrdila, že muž v jejím životě, který mi vyšel, tak není pravda a cítila jsem další příval její negativní energie (ona mi řekla, že muže, se kterými měla vztah 2 měsíce, tak nepokládá za vztah - já nevím jak vy, ale já tedy ano a zrovna jeden z nich se mi tam rýsoval). Tvrdila, že má vše v životě vyřešené a nehodlala diskutovat o slabinách, které by měla dořešit v životě, i když tvrdila, že je chce slyšet. Když jsem zmínila finance, tak pokyvovala hlavou, že je to pravda a během 10 vteřin řekla, že to pravda není. Můžu říct, že jsem ten příval  její negativní energie nevydržela a požádala ji o ukončení sezení. Nevěřila, takže jsem to musela zopakovat několikrát. Žádné peníze jsem po ní  za výklad nechtěla, protože bych se po tomto negativním sezení na ně nemohla ani podívat. Připadalo mi, že mi šla spíš pokazit náladu než požádat karty prostřednictvím mě o pomoc. 

 • Paní vyšel moc pěkný výklad budoucnosti, že vše dopadne dobře, zvládne školu, ale ona se rozhodla po nějakém čase po výkladu, že přestane studovat kvůli nenarozenému vnoučeti. Přitom ji k tomu nikdo nenutil.

 • Vztahové výklady jsou asi nejcitlivější a sem tam se stane, že zákaznice odmítá připustit, že by s partnerem, kterého si ona sama určila bez ohledu na další okolnosti jako třeba, zda on po ní touží, nemusela být. Když pak slyší ode mě citlivě sdělenou následnou budoucnost s tím, že je vysoká pravděpodobnost, že spolu nebudou, tak se ,,zasekne" a odmítá to příjmout, že to tak bude. Výklad si ,,přetočí" přesně naopak (nepochopím proč, když to tam tak napsáno nemám) s tím, že doufá, že nemám pravdu. Paradox je v tomto případě v tom, že mi zákaznice řekne, že výklad nevyšel a když začnu pátrat v e-mailu v čem je rozpor, tak zjistím, že až třeba na časový, že se to odehrálo ještě dřív, tak v podstatných věcech nikde, ale zákaznice je přesvědčená, že nemám pravdu a jde si stále za tím, že s partnerem bude. Tohle jí samozřejmě neupírám, protože radím lidem věci nevzdávat, ale věc jiná je to, že v jejích očích výklad nevyšel (nejčastější tvrzení je, že nevyšel podle ní ,,v ničem") a tohle pak klidně vykládá jiným i když pravda je v určitých věcech jiná. 

 

Autor: Iva Terapeutka KartářkaNahoru

 

 

A nyní jiný autor na to samé téma - tentokrát Merlin

Myšlenkou na dnešní zamyšlení mi bylo sdělení, jedné paní, že jsem ji jako kartář zklamal. Ano po právu se tak mohla cítit, ale co se především věštby a výkladu karet týká, je to darem a schopností nahlédnou jak do minulosti, objasnit přítomnost nebo aktuální problém a nahlédnutí do událostí budoucích, vždy se jedná o náhled, ukázání směru, možnost poodkrýt osud, události, situace, stavy, není v moci ani kartáře ani věštce říci druhým "ANO TOHLE SE 100% STANE!"

Výklady z karet i samotné věštby se nakonec stejně vyplní, buď dříve či později, stejně jak bylo řečeno ve výkladu či věštbě, nebo v podobné situaci, jen z nepatrnými rozdíly. Schopnost kartáře nebo kartářky je v tom, že nastíní událost, ukáže daným lidem směr, vývoj jejich stavu, vztahu, zaměstnání, financí nebo zdraví, ale vždy upozorňuje, tedy aspoň ten opravdu zkušený, že se daná situace může stát, protože počítá s tím a ví, že lidé kteří k němu přichází se mohou snažit daný výklad nebo věštbu ovlivnit, bohužel většinou ve svůj prospěch, pozměnit sled událostí a situací, nenechávají prostě věcem a okolnostem volný průběh. Nebo naopak se striktně drží a lpí na daném výkladu takovou měrou, že namísto toho, aby se vše uspíšilo.

Stejně tomu tak je i v případech s jakými pocity a z jakého důvodu přicházejí lidé ke kartářům, někteří ze zvědavosti, jiní s očekávání, že dostanou přesně tu odpověď, kterou chtějí slyšet, jiní s obavami nebo nejistotou, někdy i strachem, stejně tak jsou potom i pokládány otázky a nelze se divit, že Vesmír je spravedlivý a přesně s takovými pocity nebo stavy a otázky dostávají lidé dané odpovědi.

Mnoho lidí bere výklad jako bernou minci, jako alfu a omegu své budoucnosti, a to bývá vě většině případů tím hlavním problémem, proč výklady nevycházejí nebo se plní později, je to dáno přílišným očekáváním, chtěním, lpěním a lidé si neuvědomují, že to není chyba kartáře, kartářky nebo věštce, ale jejich vlastní z přílišného očekávání toho jak se daná věc, situace bude vyvíjet.

Ono je naprosto jednoduché vždy obvinit druhé, že berou za to tolik a tolik peněz, ale neuvědomují si, že je to velký energetický výdej napojit se, soustředit svou mysl a umět odpovědět na jakoukoliv otázku, najít souvislosti, a spojitosti.

Proto se výklad karet nedá naučit na žádném kurzu, tak jak se to v poslední době stalo trendem, je to dar a schopnost dána Bohem...

A jak se vlastně pozná opravdu zkušený a touto schopností obdařený kartář? Jednoduše, Nečeká na to, až o sobě začnete mluvit, ale sám pozná co vás trápí, hovoří sám, nehádá, ví o vás skoro všechno, dokáže se do vás vcítit.

Toto zamyšlení není žádným útokem na kartáře, ale odhalení toho, proč některé věštby a výklady nevycházejí a jiné ano, ony totiž v podstatě vycházejí všechny, jen s jiným časovým odstupem a v jinou dobu, přesně v ten okamžik, kdy na daný výklad či věštbu přestane člověk myslet...

 

Autor: Merlin

Zdroj: https://www.facebook.com/330557786999285/photos/a.330558946999169.84383.330557786999285/597995873588807/?type=1&theater

Nahoru

 

 

TOPlist
aktualizováno: 09.10.2018 20:07:05