Horoskop zdarma

Mé výklady jsou platné pouze pro ty, kteří si je přečtou.

Pokud chcete zjistit, který anděl vás daný den provází, klikněte zde, prosím: http://www.vestirnaonline.cz/Andele-a-archandele.html

Indiánský horoskop najdete zde: http://www.dobryezoterik.cz/Horoskop-ZDARMA.html#Indiánský horoskop

 

Budu ráda, když budu moci být vaší kartářkou či člověkem, který zrovna Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti. Neváhejte mě kontaktovat pro domluvu termínu. Výklady provádím jak na dálku a to včetně zahraničí, tak i osobně. V nabídce mám i DÁRKOVÉ POUKAZY na mé služby na dálku, ale i osobně.

 

Linka

 

Zde jsou jednotlivé předpovědi

Rok 2018

 

 

Rok 2017

Předpověď pro první polovinu roku 2017 - Iva Terapeutka Kartářka

Karetní výklad Doreen Virtue pro rok 2017

Předpověd pro rok 2017 - Iva Terapeutka Kartářka

 

Linka

 

Předpověď na říjen 2018

Předpověď od 15.10. do 21.10.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
třetí říjnový týden bude pro některé z vás o změně v kariéře - můžete absolvovat nějaký pracovní pohovor, který rozhodne o budoucnosti. Nemusí se jednat přímo o hlavní pracovní poměr, ale může to být jen přivýdělek. Pro některé z vás bude důležitá informace, že dítě je na cestě - může se jednat o to, že se pokoušíte o dítě a zatím žijete v nejistotě, zda se to povede. Někdo z vás se v tomto týdnu oddá zajímavému cestování se spoustou zážitků. V milostné oblasti bude mnoho z vás prožívat hravost, naivitu a možná i bezstarostnost. Tyto pocity nemusíte prožívat s někým, kdo je váš partner, ale může to být člověk vašemu srdci blízký (třeba kamarád). Postupem času se z toho klidně může vyvinout něco silnějšího než jen hravost. Ve stávajícím vztahu můžete začít novou kapitolu. Mnoho z vás by si zdravotně měla dávat pozor na pánevní oblast a žluč.

V tomto týdnu se oddejte přemýšlení nad tím, jaké cíle a touhy aktuálně máte, zda je to reálné a pokuste se nesnít si o něčem, co je nesplnitelné. Někdy změna úhlu pohledu nebo i chování sama k sobě, zažehne radikální životní změny.

V magazínu gleid.cz najdete mou novou předpověď:  https://gleid.cz/zdravi/749-tarotova-predpoved-na-rijen-2018-aneb-budte-opravdovi

Pokud byste se rádi domluvili na nějakém termínu na výklad karet s osobním rozvojem, výživové a zdravotní poradenství a taky na VIDA odblok (partnerský odblok, bloky v životě, odstranění prokletí atp.), tak tak určitě můžete učinit. Kontaktujte mě přes soukromý chat nebo na čísle: +420 604 552 856. Občas pracuji i o víkendech, možnost je konzultace na dálku nebo osobně v Brně.

Přeji vám příjemný týden

Ing. Iva Aiesh

 

Předpověď od 8.10. do 14.10.2018
Zdravím vás milí čtenáři,
druhý říjnový týden si na vás chystá nějaké překážky, které mnoho z vás s vypětím sil nakonec zvládne. Může to být pak i o tom, že se něco starého ukončí (práce ve stresu, vztah bez lásky, falešné přátelství atp.) a přijde něco nového. Jen zvažte všechna rizika, která vám rozhodnutí přinesou. V milostném životě raději nakonec zvolíte jistotu než citově strádat a mít z něj deprese - jen to někteří z vás nepochopí hned a budou se snažit vztah udržet. V práci vás můžou čekat překážky, pomluvy, změny, tlak, ale vnitřně budete toužit po jistém zaměstnání, kde byste byli spokojení. Někdo z vás to vyřeší tak, že si obratem najde to, po čem jeho srdce touží. V tomto týdnu se více snažte, protože se na vás může šéf zaměřit a nemuseli byste podle jeho měřítek obstát, pokud se nebudete snažit. Zdravotně budou mít někteří z vás stabilní zdraví, jiné z vás zase potrápí záda a nervový systém, popřípadě bolesti hlavy. Může se stát, že někdo z vás utrpí šok.

Pro mnohé z vás bude dobré se restartovat a odpoutat se od minulosti. Věřte, že to dokážete.

 

Předpověď od 1.10. do 7.10.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
začátek října vás bude učit pokoušet, abyste byli trpěliví a vyčkávali na správnou chvíli. Pro mnohé z vás bude ve znamení změn ve stylu života a také pro některé z vás i problémů - můžete řešit úřady, šéf na vás bude tlačit atp. Dávejte si pozor na svá rozhodnutí, protože můžou být ukvapená a nesprávná. V milostném životě raději počkejte se zásadním krokem, protože můžete změnit názor. Někteří z vás se odcizí vůči partnerovi na základě hádek a nějakých nesrovnalostí nebo dokonce může nastat odstup od dalších příbuzných, ale bude to správný krok? Dobře to zvažte. Někdo z vás se pokusí nalézt cestu domů, ale jako by ty pomyslné dveře byly aktuálně uzamčeny. Lidé se kolem vás budou tvářit přátelsky, ale taky mezi nimi bude nějaká liška podšitá, která se vás bude snažit využít a pak proti vám třeba zorganizuje spiknutí. Tohle se může stát především v práci. Pečujte o svá záda, snažte se předejít zánětům dutin a gynekologických orgánů.

 

 

Linka

 

Předpověď na září 2018

Předpověď od 24.9. do 30.9.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
poslední zářijový týden vypadá tak, že pro mnohé z vás bude především o citech. S někým budete mít hlubší vztah než tomu bylo doposud. Také můžete více nad něčím přemýšlet - ať už jsou to finance nebo i osobní život a zasáhne vás to do hloubky (může to být jak v pozitivním slova smyslu, tak i v tom negativním). Pokuste se myslet pozitivně, abyste své cíle směřovali k úspěchu. Nezapomeňte ani na psychický odpočinek a nedělejte si starosti zbytečně dopředu, protože situace se může zcela otočit. Můžete být přecitlivělí a pak se to projeví zrovna v milostném životě, takže na to myslete a pokuste se vyvarovat zbytečným konfliktům. Někteří z vás se nebudou nacházet v jednoduchém partnerském vztahu a může nastat rozchod, ale vzápětí i návrat. V práci můžete mít obavy ze ztráty zaměstnání, atmosféra nemusí být zrovna příjemná a dávejte si pozor na rozhovor s kolegou či kolegyní, a to z toho důvodu, že by se to mohlo někdy obrátit proti vám. Jak jsem již naznačila, bude to především zápřah na nervový systém, takže odpočívejte, dělejte si drobné radosti a také se radujte z maličkostí.

Nedovolte, aby vás překážky, které se před vámi případně budou nacházet a nemusí být ani reálné, ovládaly či nějak jinak limitovaly.

V magazínu gleid.cz najdete mou novou předpověď na září pro jednotlivá znamení: https://gleid.cz/zdravi/731-tarotova-predpoved-na-zari-2018-anebmyslete-pozitivne 

 

Předpověď od 17.9. do 21.9.2018

Zdravím vás milí čtenáři,
v následujících dnech se zaměřte na tvořivost a také představivost. Představte si každý den jako nové malířské plátno, které zaplníte štěstím a také pěkným životem. Je na čase, abyste propustili to, co není životaschopné a začali novou kapitolu svého života. Pokud budete očekávat nějakou zprávu, může se stát, že nedorazí. Kdo z vás bude chtít něco prověřovat nebo bude očekávat, že se něco prošetří, nevypadá to na to, že se tak stane. Mnohým z vám nastane nová životní etapa, očekávejte až pomalu nečekané životní zvraty. Toto se může týkat jak osobního, tak i pracovního života. V partnerské oblasti se můžete krátkodobě trápit. V pracovní sféře můžete být vystaveni nějaké zkoušce, na níž si dejte hodně záležet, protože to nemusí dopadnout dobře, jestliže ji podceníte. Zdravotně byste se měli zaměřit především na oblast zad.

 

Předpověď od 10.9. do 14.9.2018
Zdravím vás milí čtenáři,
máte před sebou docela náročný týden, kdy vaše mysl pojede na plné obrátky, protože nad něčím budete intenzivně přemýšlet a třeba i po něčem (někom) toužit. Některé z vás bude hodně ovládat touha po úspěchu a taky po financích. Může se stát, že se váš rodinný rozpočet za těch pár dní zlepší. Očekávejte, že se vaše nálady můžou hodně střídat, protože budete vnitřně pod tlakem. V milostném životě nemusíte být úplně šťastní, protože vašemu protějšku na vás nemusí tolik záležet a nemusí se chovat dle vašeho očekávání. Může to být celé způsobené tím, že budete žít v jakési iluzi. Někteří z vás se budou chtít rozejít, ale pak se zase vztah obnoví. V práci si dávejte pozor, protože se na vás může chystat nějaký klam. Kolegové můžou být nervozní, pokud budete potřebovat pomoc, budete si muset poradit sami. Po zdravotní stránce můžete očekávat především přetížený nervový systém, takže nezapomínejte na odpočinek.

Když to celé zobecním, tak se na situace nezapomeňte podívat i z jiného úhlu pohledu, protože ten současný nemusí být správný. Pak se teprve rozhodujte a následně jednejte. Sice nemusíte zvolit správnou cestu, ale prostě pokud to nezkusíte, tak nebudete vědět. Samozřejmě počítejte s tím, že vaše jednání bude mít nějaké důsledky.

 

Předpověď od 4.9. do 7.9.2018
Zdravím vás milí čtenáři,
od úterý do pátku můžete očekávat, že vaše mysl bude dosti zaneprázdněná, protože se vám bude něco honit hlavou a budete přemýšlet nad tím, jak se vlastně máte rozhodnout, aby to pro vás bylo správně. Očekávejte, že budete značně nervozní a nebudete si jistí, zda jste udělali dobře. V milostném životě budete obzvlášť přecitlivělí. Budete mít pocit, že vám partner velice nerozumí. Někteří z vás se oddají snění o vztahu s někým, kým budou fascinování, avšak nejeví se to moc reálně. Pokud máte nějakou vztahovou krizi a rozcházíte se a scházíte se, tak nečekejte, že se to nyní vyřeší. Dámy, čtenářky, můžete toužit zvýšeně po mateřství. V práci můžete očekávat nějaké nečestné jednání. Ani kolegové nemusí být dobře naladěni a může panovat nervozita na pracovišti. Můžete mít obavy o svou budoucnost v současném zaměstnání. Jak jsem již předeslala, budete mít dost přetížený nervový systém a svou pozornost zaměřte taky na lymfatický systém.

 

Linka

 

Předpověď na rok 2018

Zdravím vás milí čtenáři,

dnes bych vám ráda přiblížila rok 2018. Vypadá to, že to bude rok ve znamení životních změn, stěhování a také cestování. Nejistota, která ve vás panuje, by měla postupem času zmizet. Může to souviset s tím, že se radikálně rozhodnete změnit svůj život. Klidně se může stát, že budete toužit po změně, ale bez jasného cíle, který se objeví až postupem času. Najednou budete schopni jít novou cestou sami bez lidí, kteří vás stahovali k zemi nebo vás brzdili v rozvoji. Můžete toužit po přestěhování jinam a buď v roce 2018 budete jen ve fázi příprav nebo se vaše plány stihnou i uskutečnit. Také byste mohli změnit své současné zaměstnání nebo proměnit svůj milostný život.

Afirmace pro rok 2018: "V mém srdci rozkvétá růže poznání.".

Milostný život: Rok 2018 by měl být hodně proměnlivý, protože se můžete ve vztahu docela dost rozhodovat, a to buď budete hodnotit svého stávajícího partnera nebo budete rozmýšlet ještě nad někým jiným. Může to jinými slovy znamenat, že v sobě najdete sílu, ukončit vztah, jež není životaschopný. Ono se nemusí jednat o vztah v pravém slova smyslu, ale o jakousi iluzi vztahu, kdy vás partner spíše využívá a manipuluje s vámi. Nebo se taktéž může stát, že otevřete oči a odmítnete čekat na někoho, kdo je zadaný. Každopádně očekávejte nějaký obrat.

Kariéra: Jestliže zatoužíte po pracovní změně, karty jsou vám nakloněny. Výsledek by měl být totiž dobrý, neboť najdete naplněný pracovní vztah. Nebojte se, že se budete muset naučit pravděpodobně něco nového - učíme se celý život a vy se to důležité budete schopni naučit během měsíce, pokud zapojíte svou nadšenou část osobnosti.

Finance: Pokud se budete snažit, tak by se vám mělo finančně dařit. Karty obecně vidí finanční situaci mnohých z vás velmi pozitivně.

Zdraví: Měli byste si dávat pozor po celý rok na močový měchýř a ledviny. Také se snažte konzumovat alkoholické nápoje opatrně, protože byste mohli mít díky tomu zdravotní obtíže.

Tak toto byla předpověď pro rok 2018. Čekají vás docela zajímavé události. Nebojte se ničeho, protože život by byl docela nudný, pokud by se nic nedělo. Vy ty změny, kterých se třeba v tento okamžik obáváte, zvládnete.

Budu ráda, když i v roce 2018 využijete mých služeb a přeji vám především to, aby vás nejen v roce 2018, provázelo štěstí na každém kroku.

Ing. Iva Aieshnahoru
 

Linka

 

Andělská předpověď pro první polovinu roku 2017

Andělé jsou bytosti, které byly stvořeny vším pronikající inteligentní vesmírnou sílou, aby pomáhaly lidem. Tito poslové nebes nám přinášejí inspiraci, rady a vedení z vyšších sfér a křídla mají jako symbol rychlého přesunu mezi jednotlivými dimenzemi, díky čemuž nám zprostředkovávají moudrost a nadhled. Jsou to bezpohlavní bytosti, neboť u nich je ženský i mužský princip v naprosté rovnováze. A protože mají vyšší vibrace než člověk, jemuž bylo dáno hmotné tělo, aby se mohl snáze vyvíjet a zřetelněji si všímat následků svého tvoření, nejsou našimi fyzickými smysly většinou postřehnutelní.

​Poproste anděly, aby pro vás něco udělali. Každý měsíc požádejte jiného anděla:

LEDEN: Vaším strážným andělem pro tento měsíc je Sofiel, který stráží pozemskou hojnost. Měli byste se zaměřit především na správnou životosprávu, zdravé jídlo, protože především to vám zajistí zachování zdraví. Vyhýbejte se dochucovacím přípravkům a různým náhražkám, které vám můžou dlouhodobě škodit. Vybírejte si suroviny a pokud možno si raději vařte sami. Mějte na paměti, že jídlo, to je energie, která vám dodává tělesnou aktivitu. Pijte dostatečné množství pramenité vody, neboť vaše tělo je tvořeno převážně vodou a potřebujete ji ke správnému fungování svých orgánů. Na pomoc si přivolejte Sofiela, který vám pomůže upravit chuť k jídlu. Také kromě jídla, byste měli správně dýchat, abyste rozproudili energetická centra v těle. Kdykoliv můžete, dýchejte čerstvý vzduch co nejhlouběji, vtahujte ho do nitra plic. K tomu, abyste si našli čas a mohli vše správně provést, vám pomůže Eth. Etha přivoláte takto: ,,Ethe, Ethe, Ethe, prosím Tě, pomoz mi najít čas, abych mohl o sobě přemýšlet a soustředit se na to, co mě opravdu udělá šťastným, pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

ÚNOR: Vaším strážným andělem je Verchiel, anděl strážný znamení Lva. Měli byste projevit svou sebejistotu a své schopnosti. Pokud si sami sebou nejste jisti, přivolejte na pomoc Verchiela, aby Vás navedl na vaší cestě a pomalu jste začali projevovat své skryté schopnosti. I když i vy občas potřebujete útěchu, jste těmi, kteří mají schopnost rozněcovat nadšení ve svém okolí. Máte schopnost probouzet oddanost druhých lidí. Máte sílu vize a laskavou energii, která dokáže strhnout i ostatní. Zbavte se pochybností o sobě. Verchiel vás vybízí, abyste konečně uvěřili, že skutečně máte potřebný potenciál, protože vás podporuje zlatá síla jeho lásky. Jestliže se rozhodnete k naplnění svých cílů, Verchiel bude s vámi, aby vám pomohl. Ti, kteří vás budou následovat, bude se rozvíjet taktéž. Verchiela můžete přivolat třeba takto: ,,Verchieli, Verchieli, Verchieli, prosím Tě, pomoz mi získat větší sebedůvěru a dosáhnout (popište svůj cíl), pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

BŘEZEN: Vaším strážným andělem je Rachiel, strážný anděl sexuality. Měli byste se zaměřit na svou opravdovou lásku a sexualitu. Souvisí to i s vaší sebeláskou. Rachiel vám pomůže k tomu, abyste využívali sil sexuality a hluboké lásky. Je snadné propadnout tomuto chtíči, avšak bez lásky to není ono. Je to pak jen uspokojení smyslů. Rachiela můžete vzývat v duchu lásky a světla, aby vám pomohl při uzdravování vaší milované osoby prostřednictvím síly lásky a sexuální energie. Čím více láskyplných myšlenek do své žádosti vložíte, tím úspěšnější bude léčení. Váš protějšek může vaši léčivou energii opětovat. Aby byla vášeň smysluplná, musíte se jí oddávat se správným protějškem a spojit ji s pravou, nesobeckou láskou. Rachiela můžete přivolat třeba takto: ,,Rachieli, Rachieli, Rachieli, prosím Tě, pomoz mi... (popište svůj cíl), pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

DUBEN: Vaším strážným andělem je Savatri, strážný anděl slunečního svitu. Vzývejte tohoto anděla kdykoliv, když vám život bude připadat obtížný. Představte si Savatri, že stojí před vámi a ochraňuje vás svou láskou. Pak se zhluboka nadechněte a vystavte se paprskům, vycházejícím z jeho očí, nechte je dopadat na vaši korunní čakru, až vám naplní hlavu zlatým světlem. Přejte si, ať tato energie zažene chmurné myšlenky. Vaši mysl zaplaví světlo tohoto strážného anděla a chmurné myšlenky se vznesou a vypaří. Nechte také zlatým světlem naplnit srdce, zvětšujte je láskou a pak pomocí síly své mysli sledujte, jak plyne celým vaším tělem. Nakonec zlatý paprsek prozáří vaši pokožku i póry a vplyne do vaší aury, kde vás obklopí jako vířící zlatá koule neviditelného světla. Pokud je tento postup na vás příliš složitý, přivolejte si Savatri, aby vám pomohl odstranit chmurné myšlenky a špatnou náladu: ,,Savatri, Savatri, Savatri, prosím Tě, pomoz mi odstranit mé negativní myšlenky a pozvedni mi mou náladu, pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

KVĚTEN: Vaším strážným andělem je Ruhiel, strážný anděl větru. Měli byste se zamyslet nad svým životem a vzývat Ruhiela, aby vám pomohl provést životní změny. Potřebujete-li posílit vaše životní štěstí, požádejte Ruhiela, aby vám poslal sílu něžného západního větru. Jestliže byste rádi přestali opakovat stále stejné chyby a nevíte, jak z toho ven, požádejte Ruhiela o prudké poryvy severního větru - napište si na papír, čeho se chcete zbavit, roztrhejte jej a nechte ho spolu se svým starým "Já" odnést Ruhielovým větrem. Kdo z vás se chce vymanit z určité situace, měl by požádat Ruhiela o východní vítr, který mu dodá energii - žádost by měla být ve smyslu odvanutí závoje mlhy z vaší mysli a přinesení příležitostí, které se před vámi rýsují. Jestliže chcete vyváznout ze životní rutiny, chcete dělat něco nového, požádejte Ruhiela, aby vám poslal vlahý a povzbudivý jižní vítr. Představujte si, jak vám tento vítr změn přináší nové aktivity do života a plodné myšlenky. Ruhiela si přivolejte následovně: Ruhieli, Ruhieli, Ruhieli, prosím Tě, pomoz mi posílit mé životní štěstí a pomoz mi, abych již neopakovala stejné chyby v životě. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

ČERVEN: Vaším strážným andělem je Machidiel, který vám pomůže k uskutečnění změn ve vašem životě, k nastolení božské rovnováhy. Můžete ho požádat o pomoc při snaze o dosažení svých cílů. Nebuďte však příliš zbrklí nebo tvrdohlaví a nechte se jím vést. Pečlivě popřemýšlejte o svém současném životě a znovu vše zhodnoťte. Co je vlastně vaším cílem? Co naplní vaše srdce a co podle vás splní vaše sny? Jak často už jste dosáhli svého cíle a pak zjistili, že to, co vlastně držíte ve svých rukou, je pro vás zklamáním? Jestliže dovolíte Machidielovi, aby vás vedl, pomůže vám zjistit, co vám v budoucnosti nejvíc prospěje, co vnese lásku a světlo do vašeho života. Spolu pak dosáhnete toho, co je pro vás nejlepší. Přivolejte si Machidiela do svého života následovně: ,,Machidieli, Machidieli, Machidieli, prosím Tě, pomoz mi s uskutečněním změn v mém života a pomoz mi dosáhnout cílů, které jsou pro mé nejvyšší dobro. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem."

Andělskou tématiku najdete taky na mém webu zde: http://www.vestirnaonline.cz/Doreen-Virtue_-andelska-posta.html

Přeju vám mnoho štěstí a lásky

Ing. Iva Preňková
FB: Iva Terapeutka Kartářka
GSM: +420 604 552 856

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro rok 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš ROČNÍ výklad pro rok 2017! Jsem tady ve své pracovně a ráda bych se s vámi pobavila o tom, co nás tento rok čeká, protože to není monolog, ale diskuze, a také budeme pracovat s kartami, které vyložíme na každý měsíc tohoto roku. Doufám, že jste si našli čas na to, abyste se podívali zpětně na výklad pro rok 2016), protože i když děláme výklad předem, často nerozumíme tomu, co to znamená, dokud se to nestane a podíváme se na to zpětně. Víme určitě to, že pro mnohé z nás byl rok 2016 velmi těžký. Hodně to souviselo s politikou, ale samozřejmě se to odráželo i v osobních životech. Jak možná víte, každá karta, kterou jsem pro rok 2016 vytáhla, vypovídala o prezidentských volbách a jejich vlivu na nás - a když se podíváte, co všechno se stalo, opravdu to mnohé lidi rozdělilo na různé tábory a způsobilo to mezi námi mnoho rozporů. Pro rok 2017 se tedy modlíme za to, aby se toto rozdělení vyléčilo, a to nejen v Americe, ale všude ve světě.
Co se týká výkladu karet, byla jsem vedena k tomu, abych vytáhla jednu kartu ze sady Marie, královna andělů, pak budu tahat ze dvou stejných sad karet Archanděla Michaela pro průběh roku, a na konec roku jednu kartu z Láskyplných slov Ježíše.

Pojďme si promluvit o zprávách, které jsem pro tento rok dostala. Jak víte, jsem jasnozřivá už od dětství a mnohdy to pro mě bylo strašné, protože jsem tomu nerozuměla. Tehdy jsem neměla k dispozici žádné knihy, které by o tom pojednávaly, a tak až teď si dávám zpětně dohromady, co jsem vlastně prožívala. Odjakživa jsem viděla anděly, byla jsem velmi osamělá, vysoce citlivá a také šikanovaná, protože jsem se lišila od ostatních. Andělé byli mými nejbližšími přáteli. Vždy jsem se vrátila do svého pokoje, kde mě andělé utěšovali a pomohli mi udržet si vědomí, že je v pořádku být jiná a že se mnou není nic špatně. Vídala jsem také zesnulé blízké svých přátel a známých, protože tyto duše byly přitahovány k člověku, který je schopen je vidět. Mě to děsilo, ale musela jsem se s tím vyrovnat. V noci, když mi bylo 6 let, ke mně jednou promluvil Duch a ukázal mi budoucnost - mé poslání, a když jsem pak šla v neděli s maminkou na mši, samovolně jsem vystoupila ze svého těla a pozorovala nás shora. A tehdy jsem jasně uslyšela mužský hlas - stejný, který mě později v roce 1995 varoval před napadením u auta - jak mi říká: "Toto je tvé poslání - oddělení mysli a těla." A pak jsem najednou byla zpátky ve svém těle, neměla sebemenší ponětí o tom, co se vlastně stalo, ale přesně takhle jsem prožila celý život. Snažila jsem se zapadnout, být "normální", mnoho let jsem dělala psychoterapeutku, ale naučila jsem se využívat svou jasnozřivost k pomoci svým klientům a hlavně jsem se vrátila ke své podstatě - sloužit Bohu tak, jak po mně chce, a za tento výklad se modlím již celé měsíce, protože některé vize, které jsem dostala o tomto roce, mě osobně vyděsily, a já nechci do tohoto světa vnášet žádný strach. Modlila jsem se tedy za řešení, která můžeme podniknout.

Jsem tady, abych vám řekla pravdu. Nebudu vám mazat med kolem pusy. Jsem super-pozitivní člověk, ale také jsem super-upřímná ohledně všeho, co pro vás jako poselství dostávám. Své studenty učím techniku zvanou BLAH (Be Loving And Helpful = Být milující a nápomocní), což znamená říkat lidem vše, co vidí, slyší, cítí a co je napadá, když jim dělají výklad. Úplně stejně to dnes udělám já pro vás.

Pojďme tedy vytáhnout kartu ze sady Marie, královny andělů. A kartou pro rok 2017 je PRAVDA. No, tady to máme. Už to trvá nějakou dobu, je to něco jako bitva mezi světlem a temnotou. Určitě jste si všimli například ve zprávách, že kdykoli se něco stane, dostáváte dvě až tři různé verze o tom, jak se to stalo. U nás v Americe toho byly krásným příkladem již zmíněné volby, kdy podle toho, co jste si konkrétně kde přečetli, jste získali určitý úhel pohledu. Hlavní otázkou tedy vždy bylo "Kde je vlastně pravda?" Neobešlo se to bez urážení a obviňování obou kandidátů a vy jste nevěděli, jak je to všechno doopravdy.
Tato karta nás navrací ke skutečnosti, že Bůh je všudypřítomný, a to znamená, že je i uvnitř mě a uvnitř vás a všech ostatních. To také znamená, že máte schopnost poznat pravdu. Kdykoli se ptáte, zda je něco pravdivé či nikoli, obraťte se do svého nitra, zhluboka se nadechněte, a vnímejte, co vám říká vaše tělo - ten nejspolehlivější věštící nástroj, jaký máte. Vaše tělo vám řekne, co je pravdivé a co ne. Budete to cítit. Můžete mít husí kůži nebo pocítit svalové napětí. Záleží však na tom, co s tím uděláte.
Když jsem měla vize o tomto roce, neustále se mi vracelo: "americké tanky na americké půdě". Bylo to jako Marshallův plán, kdy se politici a ozbrojené síly shodli na tom, že lid se natolik vymknul kontrole, že je musejí sami kontrolovat. A to právě kvůli vzteku, který se v lidech probouzí na základě nepravdivých informací, mediální manipulace, také rasismu, rovněž kvůli životnímu prostředí. Vzniknou dvě strany a každá bude přesvědčená, že právě jejím směrem bychom se měli vydat. Kdykoli jsem si vykládala karty ohledně dalšího roku, dostávala jsem tu samou zprávu: VZÁJEMNĚ PROTICHŮDNÉ CÍLE. Budou dvě cesty, jakými se lidé budou chtít dopracovat k tomu, co si přejí - být milováni a v bezpečí. Andělé tedy chtějí, abych vám zdůraznila, že je zapotřebí MÍRUPLNÝ aktivismus - což znamená, že pokud vás něco rozčiluje, máte si zvolit míruplnou cestu, jak se projevit. Například máte učit druhé na základě láskyplného vzdělávání, namísto nesmyslného sdílení děsivých článků, které jen každého rozruší a nic se tím nevyřeší. Příspěvky založené na lásce mohou být například o bojkotování určitých korporací. Pokud určitá korporace jedná způsobem, s nímž nesouhlasíte, jednoduše jí nedávejte žádné peníze! To je zcela míruplné a přitom tím děláte rozdíl. Také je skvělé tvořit a podepisovat petice. Zkrátka se soustřeďte na to, aby vše, co pro daný problém děláte, směřovalo k jeho míruplnému řešení.
Velmi často můžete vídat na sociálních médiích, jak lidé sdílejí články o věcech, které jsou problematické, a už nenabízejí žádné řešení. My se tedy v tomto roce budeme chtít zaměřit na řešení. V tom vám může pomoci vlastní průzkum a vyhledávání informací, rozhovory s lidmi, kterým věříte a které obdivujete, stejně tak i modlitby vám mohou pomoci k zázračným řešením.
V tomto roce bude pokračovat odhalování tajemství těch, kteří mají strach o svou moc a budou se tedy snažit umlčovat ty, kteří jejich tajemství odhalují, uvězňovat je, označovat je za lháře... a zase to bude o tom, že nikdo neví, kde je pravda. Tato karta je tedy zcela dokonalá!

Nechci ve vás vyvolat špatné pocity ohledně tohoto roku. Bude opravdu jiný než ten předchozí. Hraje v tom podle mě roli i čínská astrologie. Nechci se stavět do role astrologa, ale prostě si těchto vlivů všímám. V roce 2017 nás čeká mnoho ohromných nebeských událostí, kdy okolní planety a nebeská tělesa budou kroužit velmi blízko kolem Země a budou nás chránit. Vím, že celá naše galaxie, ani náš Vesmír, nechtějí, aby se nám cokoli stalo. Nejen proto, že nás milují, ale také proto, že okolo každé planety existuje určitý ekosystém, a je tedy i v jejich zájmu chránit naši nádhernou planetu. Dostává se nám tedy mnohé pomoci!
Rovněž mi bylo řečeno Ježíšem a archandělem Michaelem, že BUDEME TVOŘIT ZÁZRAKY, které naší Zemi pomohou. Přijde také mnoho Božích zásahů, zejména v našich nejtemnějších hodinách. Souvisí to také s tím, zda si VY dovolíte být těmi, skrze které se zázraky mohou uskutečňovat.

V čínské astrologii byl rok 2016 rokem opice. A nebylo to tak? Jako šílené opice, které se v cirkusu houpají a skáčou z lana na lano? Byl opravdu šílený. Nyní vstupujeme do roku kohouta, což v čínské astrologii znamená především to, že vůdci - hlavně mužští, obdobně jako kohouti - si budou neústupně vykračovat a zastrašovat, a může to znamenat i konflikty mezi národy. Znáte to: já toho mám víc než ty; já jsem vůdce - ne, já jsem vůdce! a ve světě máme několik takových vůdců, kteří hladoví po moci. Mohou tedy být docela nebezpeční. My, protože se potřebujeme zaměřit na řešení, kterým může být samozřejmě v první řadě modlitba. Může vám připadat jako nedostatečná, ale ve skutečnosti je to jedna z nejmocnějších věcí, které můžete udělat. Nebudeme se modlit z pozice strachu, ale z pozice Boží síly. Pamatujte, že Bůh je tím jediným skutečným vládcem, nejen v tomto světě, ale ve všem, co existuje. On je Stvořitel. A tak Boží láska bude tou energií, které se budeme chtít držet. Budeme chtít sami sobě i druhým připomínat, že to Bůh je tím skutečným prezidentem, to on všemu vládne, on nás bez podmínek a bez souzení miluje a všechny nás chrání. Máte-li přítele či přítelkyni, kteří se trápí, to nejlepší, co můžete udělat, je říct: "Pojďme se společně pomodlit." Nemusí to být nijak náboženské! Nezáleží na formě modlitby! Nezáleží na tom, jakým způsobem se dovoláváte Vyšší Moci, svého Vyššího Já. Říkejte tomu klidně Zdroj, Vesmír nebo jakkoli. Ale modlete se.

V tomto roce se stanete prostředníky pro uskutečňování Božích zázraků. Bůh sice ví všechno a ví, co potřebujeme, ale nikdy nejde proti naší svobodné vůli. Proto musíme vždy nejprve požádat o pomoc, než nám ji může dát a než může zasáhnout. Nezapomínejte tedy hodně žádat o pomoc, a pak jí také být otevření. Pamatujte také na to, že modlitba je hovor s Bohem, ale pak je tu také meditace, kdy zpětně přijímáte odpovědi od Boha. Určitě tedy budete potřebovat čas na meditace. Nemusí to být žádná formální meditace - přizpůsobte si to po svém. Může to být i zahradničení nebo procházka po venku. Nebo když se ráno vzbudíte, tak necháte chvíli zavřené oči, budete zhluboka dýchat a zeptáte se Boha, co by chtěl, abyste v tento den udělali k pomoci světu. Rovněž pamatujte na to, že Bůh k nám promlouvá různě - skrze pocity, myšlenky, vize (včetně snů a fyzických znamení, která vidíme), skrze slova a věci, které slyšíme (včetně písniček v rádiu, nebo když druzí lidé vysloví něco, co právě potřebujeme slyšet my). Součástí toho je však schopnost být otevření a umět přijímat.

Řekli mi také, že v roce 2017 uvedeme do praxe úplně všechno, co jsme se naučili v průběhu svého života, nebo i více životů - všechny své duchovní schopnosti a vybavení. A to zahrnuje také vaše vystoupení z davu, abyste mohli vést ostatní a být příkladem všem, kdo se bojí, zlobí se nebo vyšilují. Jako duchovní studenti jsme se naučili, že soudit druhé znamená také za to zaplatit vysokou cenu. I v Bibli se píše: "Nesuď druhé, nechceš-li být sám souzen." V programu 12ti kroků se říká: "Když na někoho ukážeš prstem, tři další prsty ukazují na tebe." Dávejte si tedy pozor na odsuzování. Raději užívejte rozlišování. Souzení říká: toto je dobré/toto je špatné. Vychází z vaší hlavy a otevírá prostor vašemu egu, které do toho vstupuje a začnete soudit i sami sebe, což má za následek snížené sebevědomí a sebedůvěru, a také zpochybňování a nenásledování Božího vedení. Rozlišování vychází z vašich pocitů: toto mě přitahuje/toto mě nepřitahuje. Říká vám, kdy jít kupředu a kdy se raději stáhnout. Užívejte své tělo k rozlišování! Vím, že jste velmi citliví a že je toho někdy až příliš, dokonce tolik, že neumíte rozpoznat, který pocit je váš a který patří někomu jinému. Ale citlivost je v roce 2017 tím největším darem! Protože právě díky ní budete schopni rozpoznávat pravdu, vědět, koho následovat a koho ne, kam jít, kde žít, kde pracovat, s kým pobývat, co číst, poslouchat nebo sledovat... protože vaše tělo vám poskytne okamžitou odezvu. Stejně tak ohledně toho, co jíst a pít, popř. nejíst a nepít. Uděláte ohromnou službu sobě i všem ostatním, když budete své tělo udržovat co nejčistší, nejstřízlivější a nejzdravější, jak to jen bude možné, tak abyste byli skvěle naladěným nástrojem. Když jíme či pijeme chemické látky, otupují naši schopnost cítit. Proto je také užíváme, že ano, protože nechceme cítit! Bůh ví, že i já jsem to dříve dělala. Ale jako někdo, kdo je zcela střízlivý už od roku 2003, mohu říci, že je to naprosto úžasné. Citlivost je velkým darem, pokud jí nasloucháme, namísto abychom se ji snažili potlačovat. Obnáší to samozřejmě i určité změny v životě - například se vyhýbat hrubým energiím, jak jen je to možné. Jako vysoce citliví lidé budete potřebovat ústup od negativity, alespoň čas od času. Může to být den nebo tři dny - Ježíš sám odešel na tři dny do ústraní, aby se modlil a meditoval, a vrátil se pak svěží, ještě silnější a mocnější. Také si můžete vytvořit odstup od negativity na jeden rok - prostě říct svým známým a rodině, že nechcete nic vědět, protože vás to stejně jen vystraší. "Neříkejte mi prosím, kdo kde zemřel, neříkejte mi o politice, neříkejte mi o tragédiích." Pokud bude něco, co opravdu MÁTE vědět, dostane se to k vám i tak. Bude-li třeba, abyste se něco dověděli, Bůh to zařídí. Je to takový "život v bublině", ve které se ale modlíte a meditujete a zůstáváte v ní šťastní a v míru. Někteří řeknou: "Ale to je naivní! Takhle vůbec nedělá svou práci na aktivismu!" Ale pokud už v té době děláte maximum pro to, abyste pomohli, např. už nedáváte peníze dané korporaci, která je vám proti srsti, pak už nepotřebujete sledovat další informace, protože už děláte maximum. Pro ty statečné, kdo zprávy sledují, pohlížejte na ně prosím jako na Boží úkoly. "Tady je něco, kam můžu posílat své modlitby!" "Tady je něco, o čem bych chtěl/a vědět, jak tomu mohu pomoci." a modlete se za vedení. Důrazně vám radím, abyste se nezapojovali do žádných povstání a výtržností, kde se pouze vyvolává hněv a chaos - je to nebezpečné. Pokud jde o pochody za mír, věřte svému tělu, co vám říká - zda se toho máte účastnit či nikoli. Samozřejmě, pokud jde o vás, kdo jste povoláni k tomu říkat nahlas pravdu, potřebujeme vás! Jen na sebe prosím přitom dávejte pozor, ok? Nepotřebujeme po vás, abyste riskovali krk při snaze o hrdinství. V tomto roce se někteří vůdci budou snažit o vydobytí naprosté moci a nastolení diktatury a nebude se jim líbit nikdo, kdo mluví proti nim. Takže je třeba být opatrní a chytří. Hrajte chytře.
Chci vám ale připomenout, že vaše duše je věčná - vaši duši nemůže nic zranit. Jste naprosto věční.
Doufám, že jsem vás těmito poselstvími nevystrašila, ale taková je prostě pravda.

Tento rok je rok jedničky (2+0+1+7 = 10; 1 + 0 = 1). Minulý rok byl rokem devítky, která je o dokončování a také o naplňování vašeho poslání. Jednička je o nových začátcích a zejména o začátcích změn. Změny mohou věci uvést v chaos. Uvidíme to všude možně v tomto roce. Když změníme směr, může to působit nezvykle a někdy nás to také zneklidní. Jste tedy vedeni k tomu, abyste se o sebe starali. Pokud jste byli zvyklí na určité zaměstnání, a v tomto zaměstnání dojde ke změně, a nebo budete vy potřebovat zaměstnání změnit kvůli financím nebo zdraví, vaše vedení vám řekne, co máte udělat, abyste si vše potřebné zajistili! Je to o důvod víc, proč si udržovat čistou a střízlivou mysl. Pamatujte však, že Bůh vás nesoudí - nemusíte být "dokonalí", abyste si jeho pomoc zasloužili. Nikdo z nás lidí není dokonalý a je přitom milován Bohem.

Nyní zamíchám karty archanděla Michaela a vyložím jednu pro každý měsíc. Protože jsem smíchala dvě sady dohromady, mohou v rámci roku vyjít dvě stejné karty. Je dobré se na tento rok připravit. Například pokud žijete v oblasti, které bývají zasaženy v důsledku počasí, zajistěte si dostatek jídla a dalších prostředků. Spousta věcí, které se děly v předchozích letech, se budou dít i nyní.
Nedávno mi někdo řekl: "Budu šťastný, když bude rok 2017 šťastný." Ale tak to nefunguje. V tomto světě je mnoho ega a střety ega jsou zkrátka součástí života v tomto světě duality. Jde o to, že my si pamatujeme, jaký byl život v Nebi - a to je překrásné místo. A cítíme, že kdyby tento svět byl v míru, kdyby nebyly žádné války, a všechny děti i dospělí i zvířata byli zaopatřeni a životní prostředí bylo čisté, PAK bychom byli šťastní. Jenže právě BÝT ŠŤASTNÍ je to, čím k tomu můžete přispět! Vaše štěstí je příspěvkem tomuto světu. Neznamená to, že vám na ničem nezáleží, když jste šťastní! Ale vaše utrpení ničemu nepomůže! Když se kvůli něčemu trápíte, nepřispíváte tím ke světovému míru, ale právě k negativním energiím ve světě. Nemusíte být ztrápení jen proto, abyste dávali najevo své soucítění! Samozřejmě, že se nás dotýká, když se něco stane, například zemře někdo, koho jsme měli rádi a obdivovali ho, nebo když vidíme, jak se zachází s lidmi či zvířaty, ale ten smutek či hněv sám o sobě neřeší vůbec nic. Alespoň pokud ho neusměrníme a konstruktivně pozitivně nevyužijeme.

Nedělejte své štěstí a svůj vnitřní mír závislými na tom, co se kde děje. Protože tak nebudete  šťastní nikdy! Nepotřebujeme, abyste obětovali své štěstí a mír! Nepotřebujeme pomník s nápisem "Ten, kdo celý život prožil ve smutku". Váš smutek nic neřeší!

Než jste sem přišli, dívali jste se sem dolů z Nebes a řekli jste si: "Ti lidé tam potřebují pomoc!" A tak jste mluvili s Bohem a svými strážnými anděly o tom, jak můžete lidem na Zemi pomoci. A oni pro vás vytvořili dokonalý plán, jak můžete světu nejvíce pomoci. To je tedy vaším posláním - pomáhat světu z pozice lásky, a ne strachu. Dělejte tedy vše, co je třeba, abyste nesetrvávali ve strachu. Tím pomáháte sobě i druhým, včetně vašich dětí. 

Je také nutné, abyste se o sebe dobře starali. V mnoha ohledech máte stejné symptomy jako ti, kdo přežili traumatické zážitky, protože vše, co se dělo, ať už globálně či osobně, vás poznamenalo. Je tedy důležité, abyste k sobě byli jemní a pobývali jen s jemnými lidmi, poslouchali jemnou hudbu - žádnou tvrdou hudbu s negativními slovy, prosím, protože ta jen zesílí negativitu ve vás - ale relaxační, klidnou hudbu, nebo písničky s pozitivními slovy, něco, co vás uklidní a pozvnese.

* * *

Podívejme se nyní na karty pro jednotlivé měsíce:

LEDEN
Tady je karta Chraňte se. Mimo jiné to souvisí s inaugurací prezidenta ve Spojených Státech. Týká se to však celého světa. Vybízí vás, abyste neupadali do strachu, protože vyvstane velká spousta hrubé energie. Na začátku ledna nám stále ještě trvá retrográdní fáze Merkuru, spousta lidí je unavených ze svátků, a to jak fyzicky, tak emočně, a také mi ukazují vizi nějaké tragické události, která se odehraje vlivem lidí, a také události způsobené přírodou - zemětřesení nebo prudké bouře. Leden od vás vyžaduje, abyste byli duchovně silní. Proto jste tady. Proto neodcházíte domů do Nebe - protože tady máte práci. Až naplníte vše, co jste sem přišli udělat, pak odejdete. Ale do té doby jste tady, abyste pomáhali - vy i já. Odpusťte si.
V tomto roce budete využívat všechny duchovní prostředky, které jste se naučili - a k tomu patří i zaštiťování se. Jak se tedy zaštiťujete? Jednoduše stačí požádat o ochranu a zaštítění, nebo si to můžete vizualizovat. Požádat o ochranu můžete kohokoli, ke komu se cítíte být duchovně blízko. Požádejte, abyste byli zahaleni do bubliny ze světla, skrze kterou projde pouze láska. Nechcete se izolovat, ale potřebujete se chránit. Můžete tedy skrze svůj záměr vytvořit ve své bublině póry, skrze které může projít dovnitř i ven pouze láska a nic jiného. Můžete si kolem sebe představit i obdobnou skořápku určité barvy, např. královské purpurové, která má vysokou energii a ve které se můžete cítit bezpečně. Odráží veškerou negativitu. A když si udržíte záměr, aby vůči lásce byla průchozí, pak se k vám láska dostane, stejně jako se vaše láska dostane k ostatním. V lednu se tedy hodně zaštiťujte. A pamatujte si, že nejste sami, kdo má takové pocity! Všichni si tím procházíme a všichni to také přežijeme, poučíme se z toho a vyrosteme.

ÚNOR
Pro únor je tu karta Rozhodněte se být šťastní hned teď. Toto je jedna z největších duchovních lekcí. Já sama jsem si toto vyslechla od archanděla Michaela asi před 15 lety během jedné meditace. Řekl mi: "Buď šťastná bez ohledu na to, co se děje kolem tebe." A je to velká pravda, protože pokud děláte své štěstí závislé na tom, zda byl zvolen ten politik, kterého jste vy chtěli, a nebo na tom, zda se určití lidé chovají tak, jak chcete vy, tak to přece není duchovní učení - to je spoluzávislost a kontrolující chování! Kdyby byl svět v míru, vy ani já bychom tu teď nebyli potřební. Mohli bychom být zpátky v Nebi, hrát si se zvířátky a pobývat mezi nebeskými květinami. Byli jsme však vybráni k tomu, abychom přišli sem a pomohli tady. A potřebujete se naučit, jak zůstávat šťastní, protože tím udržujete své srdce otevřené. Když upadáte do strachu, vaše srdce se uzavírá. A vaše srdce je oknem či portálem lásky Boží. Ta bezpodmínečná láska, kterou si pamatujete z Nebe, prochází skrze vás a vaším srdcem se dostává dál k ostatním. A proto čím jsou věci horší, tím více potřebujete mít srdce otevřené. Čím jsou lidé hnusnější, tím více potřebujete mít srdce otevřené. Když lidé šílí, tak šílí kvůli strachu - a vy svým vlastním strachem pouze přiléváte olej do ohně. Je třeba, abyste byli šťastní - ale opravdu, upřímně, ne jen jako. Jak tedy dosáhnete štěstí uprostřed takového chaosu? Je třeba ustoupit do ústraní. Možná vypnete zprávy. Možná si dáte pauzu od sociálních médií. Nebo začnete skrývat příspěvky, které šíří strach. Pamatujte, že v médiích je spousta manipulace a jsou hojně zneužívána k tomu, aby určité lidi poškodila a odstranila z cesty jiným. Nechceme tedy spadnout do pasti této manipulace skrze náš hněv, který v nás vyvolávají některé zprávy. Zkrátka ustupte a ze srdce se vymodlete. Já sama to dělávám: "Bože! Ježíši! Michaeli! Pomozte mi zpátky k míru! Jsem tak rozčilená! Ukažte mi řešení!" Pak se zklidním a dostanu sílu. I vy dostanete sílu, protože my všichni jsme stejní a rovnocenní. 

BŘEZEN
Na březen tady máme Potěšitelný výsledek. Ukazují mi váhy na obrázku. Vyvstane v tomto období situace, která vás zděsí, ale pak se zázračně vyřeší a vy si budete říkat: "Proč jsem se tím nechal/a tak rozhodit??" No, jedním z důvodů - a napsala jsem o tom celou knihu Nenechte ničím zastínit své světlo - je ten, že jakmile jsme jednou traumatizováni, změní se nám mozkový systém i míra stresových hormonů v našem těle a my si zvykneme žít v dramatu. Začneme drama cítit jako přirozené, to správné. Stáváme se na dramatu závislí. Lidé, kteří prožili trauma, se velmi rychle začnou nudit, protože je hned napadá: "Někde musí být nějaké nebezpečí, které musím najít." A když něco hledáte, také to najdete, i kdyby to nebylo skutečné nebezpečí. Od ledna až do března to vypadá na horskou dráhu. Ale je TOHLE opravdu to vzrušení, které chcete? Nebo se chcete raději podílet na něčem smysluplném, jako třeba budování infrastruktury míru? Vy můžete být pilíři míruplných společenství, můžete být těmi, kdo založí sdružení organické výživy, kdo lidem pomáhá se uzdravovat, kdo napíše knihu nebo uspořádá seminář pro ostatní, nebo vymyslí něco úžasného pro děti. Otázka zde je, JAK STRÁVÍTE SVŮJ ČAS? Necháte si hrát na nervy prostřednictvím dramat a necháte si svou energii zbytečně vysát, a nebo řeknete: "Ano, za tohle se pomodlím, popř. udělám to, k čemu jsem v této souvislosti veden/a, ale mezitím se budu věnovat tady tomu." ? Cítíte ten rozdíl?

DUBEN
Na vaše děti dohlížejí andělé. Musím přiznat, že první myšlenka, kterou jsem dostala k této kartě, jsou děti jdoucí do boje. Je mi líto, jsem upřímná. Každopádně i ve všech ostatních ohledech, pokud se bojíte o své děti, to nejlepší, co můžete udělat, je modlit se za jejich ochranu. Můj syn Charles, se kterým jsem vytvořila karty Indigových andělů, byl v době svého mládí velmi divoký. Bývaly noci, kdy jsem nemohla kvůli tomu spát, a tak jsem se za něj modlila. A následující den mi vždy řekl, že byl zapletený do něčeho nebezpečného, ale v době, kdy jsem se modlila, toho nechal. Takže se modlete a vaše děti budou chráněny Bohem i anděly. A pokud v této době budou nějaké boje, pamatujte, že Bůh může zasáhnout, požádáte-li o to. Ne vždy je to však tak, jak si představujete. Často se stává, že se například modlíme za to, aby náš milovaný žil, ale on nepřežije. My se pak vztekáme na Boha a přestáváme mu věřit. Důvodem, proč k tomuto dochází, je to, že Bůh musí respektovat svobodnou vůli každého člověka - a váš milovaný dostal ve chvíli velkého zranění či nemoci na výběr, zda odejít a nebo zůstat. Mohli se tak například rozhodnout proto, aby svou rodinu ušetřili utrpení spojeného s péči o ně. Nebo zjistili, že již naplnili celé své poslání na tomto světě. Také mohli svým odchodem pomoci k duchovnímu růstu své rodiny.
Lidé také často ztrácejí víru v Boha, když žádají o peníze, ale nedostanou je - místo toho dostanou nápady k podnikání či podnět ke změně zaměstnání, které ale nenásledují, a tím pádem se ani nedostaví výsledky. Je třeba si v takovém případě přiznat, že na tom, jak to dopadlo, máme svůj podíl i my. Bůh není Santa Claus, který nám zázračně všechno nahází do komína. Ani neviňte Boha jen proto, že určité náboženství vám zkreslilo jeho obraz. Bůh je ve všem - a je nyní velmi potřebný i ve vašem životě. Navraťte se tedy prosím zpátky ke spojení s Bohem.

KVĚTEN
Tohle se mi moc líbí! Máme tady pro únor i květen tu stejnou kartu - Rozhodněte se být šťastní hned teď. Takže znovu: toto je téma roku 2017 - náš Zdroj uvnitř, Bůh v našem vlastním nitru. Bůh je i ve vašem srdci, ve vašich citech i ve vašem životě obecně. Někdy si utrpení romantizujeme. Utápíme se v sebelítosti, říkáme si, jak nás nikdo nemiluje, ale tím nic nezměníte. Je mnohem lepší říct si: "No a co, stejně budu šťastný/á. Právě teď se chci cítit dobře. Mým posláním je pomáhat světu vlastním štěstím. A pokud bude třeba, abych udělal/a něco jiného, Bůh mi dá vědět."

ČERVEN
Pro červen cítím velmi silnou energii. A je tu karta Běžte vpřed bez strachu. Mám z toho úplně husí kůži. První význam, který jsem k tomu dostala, je váš aktivismus, to, že vystoupíte a budete se projevovat, budete vůdci, a to i tehdy, jste-li stydliví a nikdy předtím jste nic takového nedělali, nevěříte si a nemáte třeba ani moc velké sebevědomí. Mějte důvěru v Boha! Věřte Bohu uvnitř vás. Kdykoli dostanete od Boha nějaký úkol, máte také vše potřebné k jeho naplnění.
Druhý význam znamená jít beze strachu kupředu ve svém vlastním životě. Je to opět o tom, že bez ohledu na to, co se bude dít kolem vás - a bude kolem vás spousta chaosu a utrpení - budete dělat to, k čemu jste voláni. To znamená dopsat tu knihu, věnovat se tomu léčení, dokončit ten umělecký projekt, vrátit se do školy, přestěhovat se... Věřte v tomto ohledu Bohu, říká tato karta.

ČERVENEC
Ano, tady to máme - Věřte a důvěřujte. Tento rok se mi v tomhle moc líbí. Víte, někdy i tragédie mohou pomoci lidem se sblížit. A to v tomto roce vidím. Ze začátku roku, kde jsou lidé rozdělení a rozeštvaní, se dostáváme k období, kdy se sblíží skrze utrpení. A vy do toho vstoupíte v jednotě se svým Vyšším i nižším já. Vidím, jak tragické události a chaos napomáhají vytvářet atmosféru důvěry v Boha v nás. Pamatujte tedy na to, že i ve vás je Bůh - nejste od něj odděleni, to je nemožné.

SRPEN
Tato karta vyšla velmi rychle - Prozkoumejte své možnosti. Ta obvykle vychází tehdy, jste-li vyzváni k tomu, abyste nechali za sebou nějakou hrubou situaci. Může se to týkat odchodu z pracoviště, odchodu od lidí, s nimiž jste pobývali, odchodu ze vztahů, ukončení nějakého stylu života... A kůň, tedy jednorožec na této kartě, cválá, což znamená, že tuto změnu budete chtít provést rychle, i když třeba nebudete vědět, jak konkrétně ji uskutečnit, jak si zajistit vše potřebné a jak vyjdete. Není to však impulzivní karta, protože tuto změnu jste chtěli udělat už nějaký čas předtím. Je o tom, že se o sebe postaráte ve velkém. Celý tento výklad je hodně o tom starat se dobře sami o sebe, abychom se poté mohli starat o to ostatní.

ZÁŘÍ
Zde vychází velmi silně Vaše životní poslání. Říkají tím tedy, že vše, co se kolem vás bude dít v září, je součástí vašeho životního poslání. Mnoho lidí si myslí, že aby naplnili své poslání, musí získat nějaký titul, vydat knihu, založit léčitelské centrum... a ano, to může být jeho součástí, ale vaším posláním je i vše kolem vás. V září si všímejte toho, co se děje kolem vás, třeba ve vaší rodině, kde bude potřebná vaše pomoc ve velmi prostých formách - třeba trávit čas se svými staršími příbuznými, podržet někoho za ruku, vzít někoho nakupovat, někoho vyslechnout, vzít někoho do podpůrné skupiny nebo duchovně zaměřené společnosti.. V září se budete angažovat v nezištné službě. Budete hodně dávat a pomáhat.
Ukazují také na zeměkouli v rukou anděla na obrázku. To vidím jako Boží zásah k léčení světa, možná bude nějaký silný úplněk, zkrátka nebeské energie budou velmi silné. Také však vidím organizované hromadné modlitby za svět. Bude to jako reakce na nějakou událost, aby se vyléčily její následky, ale také proto, aby se zabránilo jejímu dalšímu pokračování. Je to tedy o využívání naší duchovní moci.

ŘÍJEN
V říjnu se můžete cítit nerozhodní, zmatení a v rozporu. Je tady karta Dopřejte si na toto rozhodnutí čas. Říkají, že jak se bude rok chýlit ke konci, dostanete nějakou příležitost, na kterou ale nemusíte hned impulzivně říct Ano nebo Ne. Můžete druhé lidi požádat o čas na rozmyšlenou. Hodně umělců, včetně spisovatelů, budou v tomto období publikovat svá díla a vydávat je. A pokud vám je vydavatelé odmítli, budete mít v tomto čase příznivé období k tomu, publikovat je sami. Také silně vychází vlastní podnikání a zaměstnání. Jde tu však o to dopřát si čas na rozmyšlenou, na vytvoření plánu podnikání, popřemýšlet o potenciálních partnerech v daném podniku, a hlavně o tom být sami na sebe hodní.

LISTOPAD
Ach, tohle se mi líbí! Tato situace je již vyřešena. Toto je velká duchovní pravda, která léčí. Existují dva způsoby, jakými můžeme žádat o pomoc. První z nich je ten, kdy Boha prosíte o pomoc a uzdravení dané situace. Dávejte si přitom pozor, když Boha o pomoc žádáte, abyste mu neříkali, jak to má udělat. Jinými slovy, nebudete Bohu dávat scénář toho, co má udělat. Tak to prostě nefunguje! Nekonečná Boží moudrost totiž vidí i možnosti, které my ze své trojrozměrné perspektivy nevidíme a nechápeme. Nefunguje to tedy tak, že "Opustím svou práci a stanu se léčitelem, když mi zařídíš výhru v loterii." Nic takového. "Bože, ukaž mi prosím, jak tomu mohu co nejlépe napomoci." a "Děkuji ti, že mě podporuješ."
Druhým typem modlitby je afirmační modlitba, kdy předem děkujete za naplnění modlitby. První způsob, kdy prosíte, také funguje, ale nesmíte Bohu říkat, jak to chcete. Druhý způsob je "Děkuji ti, Bože, že jsi tuto situaci uzdravil." Modlíte se tak, jako by se už stalo. A vězte, že v duchovní pravdě už tomu tak je. Tím se začne tato pravda odkrývat. V listopadu tedy budeme užívat své duchovní zdroje k afirmaci: "Tento svět je již v míru, naši političtí vůdci se již naučili všechny své duchovní lekce, včetně té, že štěstí nespočívá v dosažení co největší moci, největšího územi nebo co nejvíce peněz, ale že i oni se potřebují spojit s Bohem v sobě a následovat jeho vedení." Afirmujeme si tedy, že už si tuto lekci osvojili. Pokud svobodné jednání těchto lidí zasahuje do vaší svobody, máte právo žádat o Boží zásah.

PROSINEC
No tedy, tady máme kartu Jste v bezpečí a pod ochranou. Opět je to o tom, že i když se odehrává ona bitva ve světě, vy a vaši milovaní jste v bezpečí a pod ochranou. Vaše duše je věčná. A následujete-li své vedení, které vám vždy řekne, kam jít či nejít, zůstanete nadále v bezpečí. Je třeba však toto vedení opravdu následovat. Nemohu to více zdůraznit. Čím střízlivější si budete svou mysl udržovat, čím méně chemických látek budete užívat, tím lépe budete schopni toto vedení vnímat. Jste-li vedeni ke změně stravy, je to i proto, abyste lépe slyšeli své vedení.

* * *

Pojďme se navzájem podpořit tím, že si uvědomíme, že jsme v tom všichni společně, všichni cítíme tutéž energii, ale proto jsme sem přišli - abychom pomohli. Držme se tedy všichni za ruce, i s Bohem, Ježíšem a archandělem Michaelem, protože my všichni tím projdeme a hodně vyrosteme. Řekneme si: "Páni! Už nemám žádné pochybnosti o Bohu! Už věřím v zázraky! Už vím, jak silný/á jsem a že dokážu cokoli!" A když pak vejdeme do roku 2018, už vás nic nezastaví! Neodvracejte se tedy od toho, ale také na sebe dávejte pozor. Buďte moudří a konejte míruplnou práci.

Vytáhneme tedy ještě jednu kartu z Láskyplných slov Ježíše. A vytáhla jsem DVĚ karty, dobře.
"Pokoj vám zanechávám, svůj pokoj vám dávám." je první z nich. Ježíš nám tím vzkazuje, že jeho pokoj a mír jsou s námi všemi na celém světě. To je nádherné. Nemusíme se bát, že bychom o něj přišli. A podívejte se na druhou kartu: "Vždy se modlete." Prosím, modlete se. Když se modlíte, pomáháte nám všem. Modlete se svým vlastním způsobem, za lásku a za mír.

Pojďme se pomodlit společně.
Držím nyní vaše ruce. Chyťte se za ruce se všemi v tomto světě, kdo jsou tu s námi.

Drahý Bože, Vyšší Já, Svatý Duchu, milovaný Ježíši, drahá Matko Marie, archanděli Michaeli a všichni strážní andělé, kteří jste s každým na tomto světě, děkujeme vám za tuto příležitost se společně spojit. Děkujeme vám za vědomí, že my všichni jsme v duchovní pravdě jedno, a to zahrnuje i naše politické a korporátní vůdce. Nechť dokážeme prohlédnout skrze hněv, odsudky, frustraci a dokážeme vyléčit své myšlenky o těchto lidech. Abychom tyto myšlenky dokázali povznést k tobě do tvého světla, abys je očistil, stejně jako abys očistil nás. Vyveď nás z ega a veď nás k našemu Vyššímu Já, které je zajedno s tebou, Bože. Nechť jsou naše činy vedeny tvou nekonečnou moudrostí. Nechť se rozhodujeme na základě modliteb a porady s Bohem. Nechť máme veškerou sílu, odvahu, sebedůvěru i víru v Boha, abychom věděli, že zvládneme všechno, co přijde. Nechť pamatujeme na to, že v duchovní pravdě jsme všichni v bezpečí, neboť jsme byli stvořeni věční a hodni lásky, moudří, inteligentní, tvořiví a nesmrtelní. Nechť jsou potřeby nás všech spravedlivě naplňovány. Žádáme tě, Bože, aby si všechny děti v tomto světě uchovaly svou naději a nevinnost. Nechť máme všichni dostatek čisté vody, jídla, léků, přístřeší, a dej, ať jsou příslušníci všech lidských ras rovnocenně ctěny. Nechť je celý tento svět v jednotě. Žádáme tě, abys dohlížel na naše mírové vůdce, kteří promlouvají v pravdě a napomáhají tak k míru. Dohlédni na jejich bezpečí. Pomoz také našemu životnímu prostředí, aby bylo čisté a očištěné. Nechť problémy s životním prostředím přejdou od těch, kdo o nich hovoří, k těm, kdo s nimi mohou něco dělat. Nechť všichni ctíme přírodu a zvířata. Nechť začnou lidé vidět zvířata jako bratry a sestry namísto věcí. Nechť nám tvrdé lekce tohoto roku napomohou stát se jemnějšími a soucitnějšími vůči sobě samým i druhým lidem.

A pokud se vy chcete za něco ještě pomodlit, nyní je vhodná chvíle: _______________________

Spolu s vámi přidávají své modlitby i ostatní, kdo se účastní tohoto výkladu. Pošlete svou energii i jejich modlitbám.

Drahý Bože, prosím, vyslyš a zodpověz naše modlitby, tak jako vždy. Nechť my všichni jasně cítíme, myslíme, vidíme i slyšíme tvé odpovědi i vedení, které nám posíláš. Dej nám všem odvahu a sílu k tomu, abychom tvé odpovědi nejen přijali, ale také bychom věřili, že jich MŮŽEME dosáhnout a že jich MUSÍME dosáhnout. Nechť už nikdo z nás nadále neodkládá své životní poslání kvůli penězům nebo nedostatku sebedůvěry. Nechť všichni následujeme tvé vedení svými kroky současně s tím, jak naplňuješ naše potřeby, a ne až potom, co je naplníš. Nechť každý, kdo tento výklad sleduje, bez ohledu na věk, ví, že je na tomto světě za nějakým účelem a může v něm učinit velký pozitivní rozdíl. A že jejich promlouvání ve jménu lásky a míru pomáhá nám všem.

Bůh vám žehnej a posílám vám mnoho modliteb, lásky a optimismu, a prosím, udržte si svou víru! Věřte v dobro, které je v každém člověku! Když dokážeme vidět dobro ve všech, včetně těch, kdo dělají otřesné věci, pak z nich naše láska dokáže vytěsnit jejich zlo a temnotu. Vyzařujte na všechno a všechny světlo svým srdcem, kudykoli budete procházet. A vězte, že vy, já i náš svět, je v Božích rukou. Bůh nedělá chyby. Bůh vás miluje. I vy prosím milujte Boha a vraťte se k němu ve svých myšlenkách, modlitbách i činech... a sledujte, co se bude dít - zázraky pro nás všechny.

S láskou a andělskými požehnáními,

Doreen Virtue

* * *nahoru

zdroj: https://youtu.be/y4AtHLwWmks
překlad: Magda Techetová 
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/

 

Linka

 

Předpověď na rok 2017

Dobrý den milí čtenáři,
určitě byste rádi věděli, co vám přinese rok 2017. Není nic jednoduššího, než vám na tuto otázku odpovědět. Mnohým z vás vstoupí do života nějaký nový člověk - parťák. Třeba to bude dítě nebo milostný partner, přítel až třeba po nového kolegu či dokonce nový domácí mazlíček. Nehledejte ho, ve správný čas se vám v životě objeví sám. Měli byste mít také po celý rok na paměti, že máte být otevřeni pomoci od druhých lidí. Nemusíte vše zvládat sami, dovolte okolí, aby se také angažovalo. I když třeba danou věc neudělají tak dokonale jako byste to udělali vy, důležitá je snaha, kterou byste měli pozitivně ocenit.

Milostný život:
V milostném životě očekávejte od ledna do dubna změny. Měl by nastat určitý přelom a vy byste si měli udělat v životě pořádek. Může to znamenat to, že jestliže se vám  do života má tendence někdo neustále vracet a nikam to nevede, můžete už konečně říct ,,dost" a vykročit to nového života. Také v této době poznáte, jak moc se můžete opřít o protějšek, na kterém vám záleží. Prakticky by toto období mělo být o ztrátě iluzí. Měli byste vědět, na čem jste. Také se může stát, že váš stávající vztah bude zdánlivě směřovat ke konci nebo bude ukončen - to je již hodně individuální, kdo to ukončí, protože to je na každém životním příběhu.

Od května do srpna máte možnost začít v milostném životě znovu a jinak. Pokud váš vztah v předchozích měsících procházel krizí, tak nyní budete mít možnost pokusit se vyřešit vaše problémy jiným způsobem, který jste třeba před tím přehlíželi nebo nebyl správný čas, abyste vztah řešili. Pravé problémy budou vyneseny na světlo. V některých partnerských vztazích, kde budete mít pocit, že vaše láska je pryč, z ničeho nic dojde k překvapení a vy se k sobě začnete chovat pěkněji než dříve a váš vztah začne vzkvétat. Mnoho z vás, pokud bude přemýšlet, pochopí pravý smysl stávajícího milostného vztahu.

Období od září do prosince by nezadaným či těm, kteří citově strádají, mělo přinést setkání s partnerem duše - spřízněnou osobu. Jen je důležité to celé neuspěchat a pokud jste žena, tak aktivitu nechat na muži - nesnažte se vše organizovat a projevte více své ženské energie. Rada pro vás všechny, ať jste žena či muž, je taková, že důvěru si má člověk zasloužit, takže když se vám někdo objeví v životě, musí si nejprve vaši důvěru zasloužit. Někteří z vás budou naopak po rozchodu (také ale třeba po ovdovění) zatvrzelí a nebudou partnera chtít, tudíž pak případné ,,nápadníky" budou od sebe odrazovat.

Práce:
Od ledna do dubna by u vás mělo nastat období znovuzrození, špatnému období by měl být konec. Pokud se budete snažit, můžete povýšit. Bude dobré, když zvážíte všechna pro a proti a pokud zjistíte, že vás stávající práce nenaplňuje nebo za ni nejste patřičně finančně ohodnoceni, tak se rozhodněte hledat jinde. Odhoďte negativní myšlenky ve smyslu, že se pořádná práce nenajde, proč by měli vzít zrovna vás atp. Když budete mít to správné odhodlání, tak práci najdete. To, že změníte práci, může vyřešit spoustu vašich stávajících problémů, takže vzhůru do toho.

Od května do srpna byste mohli mít pocit, že jste ztratili jistoty, proto pokud budete sami aktivně měnit pracovní místo, dobře si to rozmyslete - zdánlivě lukrativní nabídka totiž nemusí být po nějaké době tak skvělá. Obecně si dávejte pozor na špatnou náladu, která se bude odrážet v práci. Pokud máte kolegy, tak komunikace nemusí být nejlepší, proto to berte na zřetel. Někteří z vás můžou v tomto období přijít ne vlastní vinou o práci - neklesejte na mysli, jiná práce se pro vás najde.

Od září do prosince budete mít skvělou šanci uskutečnit nějaký projekt. V práci dostanete určitou příležitost se prosadit, zviditelnit, proto se na to dobře připravte, až nastane ten správný čas. V tomto období byste měli mít pocit, že jste za svou práci docela dobře odměněni. Po pracovní stránce byste měli mít pocit, že se vám daří. Proto se snažte pro úspěch něco udělat. Pracovní smlouvy v tuto dobu uzavřené, by měly mít dlouhodobý charakter.

Finance:
Samozřejmě tato oblast je velice, velice individuální a bude záležet na šikovnosti každého z vás. Obecně řečeno to vypadá, že od ledna do dubna by mělo mnohým z vás přijít do života jakési řešení a vaše finanční situace by se měla stabilizovat. Období od května do srpna by zase mělo být ve znamení toho, že jakou energii vyšlete, taková se vám vrátí zpět. Proto na jedné straně sice nemějte strach o finance, abyste si nepřitahovali potíže, na straně druhé však střídmost bude na místě. Období od září do prosince může být spíš o výdajích, někteří z vás budou bojovat více, jiní méně, ale jako by peníze měly více odtékat z vašich domovů než že by přitékaly. Snažte se tento příjem a výdej dostat alespoň do rovnováhy.

Zdraví:
Od ledna do dubna posilujte imunitní systém vhodnými přírodními přípravky, zdravou stravou, snažte se mít dobře rozprouděnou lymfu v těle a také se snažte být v dobré psychické pohodě. Dopřejte si dostatek kvalitní spánku. Pak si na vás jen tak něco nepřijde.

Od května do srpna bude mnoho z vás mít prochlazený gynekologicko-urologický systém a taky ani imunita nemusí být úplně v pořádku. Proč se u někoho můžou neustále projevovat problémy v imunitním systému, tak může být v chybě v životosprávě (např. jí pro něj nevhodné potraviny), ale chyba může být i v psychosomatice.

Od září do prosince bude mnohým z vás v těle kolovat nějaký zánět (horní cesty dýchací, močový měchýř), také ledviny nemusí fungovat na plné obrátky. Někteří z vás zaznamenají drobnou alergii.


Jsem ráda, že jste mými příznivci a budu ráda, když tomu bude i tak v roce nadcházejícím. Pokud budete chtít výklad, kontaktujte mě přes e-mail či na mém telefonním čísle.

Občas zavítejte na můj YouTube kanál, kam přidávám videa: Iva Terapeutka Kartářka

Přeju vám mnoho úspěchů nejen v roce 2017

Ing. Iva Preňková

nahoru

 

 

 

 

 
TOPlist
aktualizováno: 09.10.2018 20:07:05