Předpovědi od Doreen Virtue

Na této stránce najdete následující předpovědi od Doreen Virtue:

 

 
ROK 2016

 

Předpověď od Doreen Virtue pro rok 2017 je na mém webu zde: http://www.vestirnaonline.cz/Horoskop-pro-kazdeho.html#DV_2017

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 21. do 27.8. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 21. do 27.srpna. Ve světě se nyní děje mnoho událostí, které v lidech vyvolávají intenzivní emoce a naše modlitby jdou ke všem, kdo utrpěli, zejména pokud jde o ztráty, je nám to moc líto. Jsme tady všichni na MISI, právě v této době, protože je nás tady nejvíce potřeba. Chtěla bych dnes pracovat s Motýlími kartami pro životní změny, protože motýli jsou nádherným příkladem proměny z temnoty do světla. Umíte si představit, jaké to je, když je motýl zamotaný v kukle, ve tmě, a doslova proměňuje sám sebe i svůj život - rostou mu křídla, vyrůstá... a pak jednoho dne z kukly vylétne? Nevím, zda jste někdy viděli čerstvě vyklubaného motýla - já ano, jednu dobu jsem je chovala - je to úžasné pozorovat, jak poprvé rozvine křídla a vzlétne! Jak se z toho původního malého tvorečka stane tvor s křídly! Mnozí z nás jsou na tom podobně, když procházejí změnami ve svém životě. Už proto motýly tolik miluji - jsou symbolem naděje a pozitivní proměny, kdy z období temnoty vstupujeme do světla. Je však třeba být trpěliví, protože my všichni se učíme. Těmito kartami nevěštíme budoucnost, pouze jimi meditujeme o změnách.

První kartou pro tento týden je Rozhodnutí. Jakým způsobem se rozhodujete? Jsou dva hlavní způsoby. Můžeme se rozhodnout na základě strachu nebo nějaké akutní reakce, a nebo na základě lásky a vyšší moudrosti. Naučila jsem se, že pokud se rozhodujeme mimo soulad s Božím vedením, dostane se nám stále velkého ponaučení, ale tvrdého. Zvláště pokud se rozhodneme pod vlivem ega a názorů druhých lidí, nebo pod vlivem nějaké chemické látky můžeme udělat rozhodnutí impulzivně. Pokud za nás rozhoduje naše ego - např. si pomyslíme "Tímhle na druhé zapůsobím", nikdy to nefunguje. Nebo uvažujeme způsobem "Takhle si štěstí zajistím nejsnáze". Pomůže vám udělat si chvíli čas a odevzdat danou situaci Bohu a dovolit mu toto rozhodnutí učinit naším prostřednictvím. Někteří lidé namítají, že to je únik od zodpovědnosti, ale tak to není. Stále se rozhodujeme MY, děláme to ale ve spojení s Bohem, kterým jsme i my sami, protože nás stvořil. Rozhodujeme se dovolit Bohu, aby rozhodl skrze nás. Pokud máte tedy učinit nějaké rozhodnutí, zastavte se na chvíli a odevzdejte to všechno Bohu. Zvlášť pokud s rozhodnutím bojujete a sžírá vás nerozhodnost, jste plni stresu, a to je nízká energie, která vás stahuje špatným směrem. Někdy nám opravdu nepomůže promýšlet si rozhodnutí jen na své lidské úrovni, ale potřebujeme perspektivu, kterou má Bůh, a tak mu toto rozhodnutí vložit do rukou. On vám pak ukáže nové úhly pohledu, protože on vidí dál než vy. Budete pak vědět, že se jedná o Boží rozhodnutí, protože budete mít pocit "správnosti" daného rozhodnutí, i přesto, že možná budete mít strach. Nebudete ale cítit tu úzkost, kterou míváte, když jdete proti Boží vůli. Samozřejmě - každý z nás má možnost svobodné volby. Ale proč bychom si volili něco jiného než to nejlepší, co pro nás chce Bůh?

Druhou kartou pro tento týden jsou Tělesné změny. Můžeme se určitě shodnout na tom, že se naše tělo mění společně se změnami, kterými procházíme ve svém životě. Samozřejmě to souvisí také s věkem. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, posílám vám své modlitby. Připomínají mi také velkého léčitele Ježíše, který vykonával léčivé zázraky, a stejně tak prostřednictvím Svatého Ducha předával schopnost léčit i dalším lidem. Pokud jste tedy léčiteli, může to znamenat, že nějak pozměníte své metody, vnesete do nich více duchovna nebo půjdete na nějaký nový kurz... Ale opět, než učiníte nějaké rozhodnutí, nechte si poradit od Boha. Bůh vám posílá odpovědi na vaše otázky prostřednictvím snů, opakujících se myšlenek a pocitů, a nebo rad moudrých osob. Je mnoho cest, jakými k nám Bůh promlouvá. Musíme se jen zastavit a naslouchat. Pojďme to udělat hned teď.

"Drahý Bože, máme k Tobě nyní otázky týkající se našeho zdraví, těla a léčitelské činnosti. Víme, že Ty víš, co je pro nás a naši činnost nejlepší. Děkujeme Ti."

Nadechněte se... a vydechněte. To je skvělý způsob, jak se něčeho pustit a dovolit Bohu, aby mohl zasáhnout. Pomůže vám to vypustit ze své mysli tu hroznou nerozhodnost. Tím se pročistí vaše energie, a díky tomu pak můžete slyšet Boží odpovědi.

Poslední karta je Sentimentální pocity, která je opravdu zajímavá v souvislosti se změnami.  Vypovídá o tom, že se něčeho držíme a nedovolujeme věcem plynout. Kdysi jsem měla vizi týkající se změny - dva lidé na člunu pluli po plynoucí řece. A jeden z nich řekl: "Ale podívej! Tady na tom místě je to tak hezké - zůstaňme tady!" a chytil se větve. Člun se začal nebezpečně natáčet a mohl by se dokonce i převrátit. NEMÁME zůstávat na místě! Život je plynoucí tak jako řeka! Nejsme určeni k tomu, abychom setrvávali v minulosti! Obzvláště pokud se vám opakovaně vrací něco z minulosti, co vás rozčiluje, je to známka, že to máte vyléčit. Možná se něčeho držíte v domnění, že v tom máte zdroj něčeho, co potřebujete. Ale skutečným zdrojem je pro vás Bůh, která vám vše potřebné poskytuje. Pojďme to udělat teď:

"Bože, děkujeme Ti za všechno, co nám dáváš. Děkujeme Ti, že nás provázíš naším životem, a to bez ohledu na to, jak daleko jsme se od Tebe vzdálili, bez ohledu na to, co jsme udělali nebo neudělali. Víme, že když k Tobě přijdeme s upřímností a s otevřeným srdcem, tak nám odpustíš a pomůže nám vrátit se na tu správnou cestu. Naplň prosím srdce všech, kdo se chystají učinit velké důležité rozhodnutí, pravdou a jasným srozumitelným vedením, které snadno poznáme a pochopíme. Veď prosím naše kroky a pomoz nám jednat tak, jak nás vedeš, místo abychom jednali impulzivně. Pomoz nám prosím ovládnout naše ego. Pomoz nám odevzdat Ti naše pochybnosti a nejistotu a navrátit se k naší víře.
Pokud chcete k naší hromadné modlitbě připojit něco dalšího, nyní je vhodný čas:____________________.
Bože, víme, že každou naši modlitbu slyšíš a odpovídáš na ni, a to v souladu se svou vlastní vůlí a v tom nejlepším čase. Víme, že potřebujeme být trpěliví. Pomoz nám, Bože, věřit Ti, být trpěliví a zůstat silní."

Mé modlitby jsou s vámi, mí drazí. Jak jsem už řekla, toto je čas neklidu a změn, a jsme v tom všichni společně. Všichni si přejeme totéž - mír.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/gXCN_kNoebk
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 14. do 20.8. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je týdenní karetní výklad pro týden od 14. do 20.srpna. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Indigových andělů, které jsem vytvořila společně s mým nejstarším synem Charlesem. Pojem "indigový" popisuje novou generaci lidí, kteří jsou přirozenými vůdci, mají také nápady, jak zlepšit náš život na Zemi a jak našemu světu pomoci, a nejen, že tyto nápady dostávají, ale také jdou a uskutečňují je. Jsou to inovátoři, kteří jdou v čele proudu ekologie, obnovitelnosti zdrojů, a dalších důležitých témat.
Nad kartami se pomodlím, aby nám Bůh dal skrze ně vedení ohledně toho, na co se máme soustředit a čím se máme zabývat.

Jako první je tady karta Zaštiťování. Ta je vždy poselstvím pro nás, že se o sebe máme dobře postarat a dávat na sebe pozor. Nejen fyzicky, emočně a intelektuálně, ale zejména energeticky. Nízké energie mají mnoho různých podob (tak jako ty vysoké). Energie lidského ega se vás může nepříjemně dotýkat např. v práci, doma nebo mezi vašimi přáteli. Může se dít něco, co vás stahuje dolů nebo vás rozptyluje či zrazuje od vaší cesty. Co vás napadne jako první? Obvykle je to právě ono. Zaštiťování se nevychází z našeho strachu. Je to jednoduše ochrana v podobě Božího brnění - jako bychom se oblékli do jeho lásky. Pak se nemáme čeho bát.
Pojďme to udělat hned teď:

Drahý Bože, my víme, že jsi v duchovní pravdě jedinou skutečnou silou v tomto Vesmíru. Víme, že Tvou láskou nic nepronikne a že Tvé síle a moci se nemůže nic temného vyrovnat. Také však víme, že potřebujeme umět věci v našem světě rozlišovat a neotevírat dveře k temnotě. Prosíme Tě tedy, abys zavřel všechny dveře vedoucí k temnotě, které jsme možná nechtěně otevřeli. Nyní tyto dveře zavíráme. Zaštiť nás prosím svou láskou, svou sílou, svou moudrostí. Děkujeme.

Kdykoli dostanete pocit, že něco nehraje, ať už v nějakém vztahu, místě nebo situaci, poslechněte to! Je lepší si dát říct hned a učinit potřebné změny, než se snažit tyto změny dělat až poté, co se do něčeho vrhnete.

Další kartou je Čas tvořit. Obvykle to znamená nějakou formu umění a uměleckého vyjádření. Také to však znamená, že máte vzít to, co jste prožili ve svém životě, a konstruktivně to využít k tomu, abyste pomohli ostatním. Možná jste si prošli nějakým velkým smutkem. Možná jste byli v minulosti zneužíváni. Posílám vám své modlitby a je mi líto, pokud se vám to stalo. Ale nenapadá vás, jak byste to mohli použít k pomoci druhým? Nedostali jste nutkání napsat knížku? Nebo si založit blog a psát články? Nebo jiné umělecké vyjádření? Spousta písní vznikla ze zlomených srdcí lidí. A ostatní se s nimi mohou spojit, protože jsou jim blízké. Neznamená to stahovat další lidi do deprese, ale vyjádřit jim, že v tom nejsou sami. Ať už prožíváte nebo jste prožili cokoli, jsou vždy i další, kteří si prošli nebo procházejí tímtéž.

Poslední karta to dokonale doplňuje - Průzkum. To může mít několik významů. Jeden z nich je cestování - doslovné prozkoumávání různých míst, kde můžete najít odpovědi, potkat různé lidi nebo dojít k nějakým důležitým poznáním. Nejčastěji je to však význam ve smyslu prozkoumávání svých možností. Ať už se jedná o možnosti týkající se bydlení nebo pracoviště, něco jste zkrátka už přerostli a je vám v tom těsno. Možná máte pocit, že jste v tom uvězněni nebo že jsou vám upírána vaše práva. Možná s vámi někdo manipuluje. Tato karta vás vede k tomu, abyste se porozhlédli po dalších možnostech, jak své povinnosti plnit, aby vás to zároveň naplňovalo a těšilo. Pamatujte, že Bůh vás vede za ruku na každém kroku vaší cesty. Nejste na to sami! Ano, máme možnost si svobodně zvolit, co chceme, ale proč bychom si měli volit něco neuspokojivého, když si můžeme zvolit něco skvělého? Nemusí to být zrovna ta nejlehčí cesta, ale může být plná požehnání a úžasných uvědomění. K tomu je však třeba přestat se bát a nechat se vést. A důvěřovat.
Pojďme se za to pomodlit.

Představte si, jak vás Bůh vede, jak vás jistí a drží vás pevně za ruku.
Děkujeme Ti, Bože, že nás chráníš a vedeš na cestě, která je pro nás ta nejlepší. Že nás podporuješ v těžkých chvílích a pomáháš nám převzít zodpovědnost v naší roli. Pomoz nám prosím najít v sobě sílu v těžkých časech a také odvahu čelit bolestivým situacím. Dej nám odvahu být upřímní vůči sobě samým, vůči druhým lidem i vůči Tobě. Žádáme o Tvé požehnání pro všechny, kdo prožívají nějaké zdravotní problémy. Víme, že s Tvou pomocí se každému dostane veškeré potřebné péče a odpočinku.

Děkujeme vám, že jste se k nám dnes připojili a Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/V6lasnTAbJg
překlad: Magda Techetová 

 

Linka

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 31.7. do 6.8. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je týdenní karetní výklad na období 31.7. - 6.8.2017.

Tento týden bych chtěla pracovat s Andělskými kartami pro děti, kterou jsem před lety vytvořila, jednak proto, že v USA nyní vyjde kniha "Terapie otců" a ta je o léčení našeho vnitřního dítěte v souvislosti s emočními zraněními, která pochází od otců.

Není to zrovna příjemné téma, ale když věci umíme pojmenovat a ukážeme na ně, je to osvobozující. Jedná se o dlouhodobý proces a témata vnitřního dítěte poslední dobou neustále vychází. Pokud se cítíte osamoceni, opomíjení, nebo odmítnutí, musíte se naučit v tom vidět dar a požehnání.

Když jsem byla malá, dobírali si mě za to, že jsem divná, což mě hodně uráželo, ale dnes už mě takové komentáře nerozhodí jako kdysi. Existují lidé, kteří říkají opravdu nepěkné věci, ale pokud tohle přežijete a projdete si tím, uvědomíte si, že můžete potěšit jen sami sebe a Boha, ne lidi okolo.

Proto tedy beru právě tuhle sadu Andělských karet pro děti, které jsou právě určeny i pro naše vnitřní dítě.
Tak tedy míchám karty a prosím Boha, aby nám dal vedět, jaké je poselství pro tento týden:

Miluji pracovat s touto sadou, je magická. První karta už vypadla a je to karta "Není se čeho bát".
To je pro nás všechny nádherný vzkaz, a týká se to především našeho dětství. Tak se tedy pojďme vrátit v čase a soustředme se, s pomocí síly Božích andělů všude kolem nás, na cokoliv, z čeho jsme jako děti měli strach. První myšlenka, která vás napadne, značí toto téma.

Jak víte, můžeme se léčit ve všech časových obdobích, i do minulosti, protože čas nehraje žádnou roli a v duchovní pravdě je právě ted´ vše v pořádku.

Můžeme se nyní společně pomodlit:

"Drahý Bože, prosím sešli nám do našeho dětství léčivé světlo a lásku, a to do těch okamžiků, kdy jsme se báli, ztratili důvěru či přestali úplně věřit, když jsme byli oklamáni či zažili zradu, nebo se cítili nejistí."

Slyším vzkaz, že někdo byl strašným způsobem jako dítě šikanován a jiná osoba, která sleduje tento výklad, byla zneužívána. Ale nesnažíme se tady připomínat si tyto smutné zážitky, ale pokoušíme se je zalít světlem, protože tyto nevstřebané vzpomínky jsou stále v nás a na nevědomé úrovni nás ovládají.

Mám vizi, jak velké, Božské světlo míří do vašich srdcí a pomáhá vám konečně propustit něco z minulosti, kvůli čemu jste doted´ měli strach a obavy, jelikož šlo o opakující se cyklus.

Pojďme tedy ještě požádat Archanděla Michaela, aby i on svým světlem přetnul všechna vlákna spojené se strachem a zážitky v minulosti.

Tato karta nás ujišťuje, že se opravdu nemáme čeho bát, pokud následujeme Božské vedení, což je něco jako GPS našeho života.

Druhou kartou pro střed týdne je karta "Všichni vaši andělé jsou stále s vámi". Bůh i jeho Andělé JSOU stále s vámi, Ježíš je stále s vámi a obklopují vás láskou a poskytují vám ochranu.

Myslím, že to je obzvlášt´ důležité pro ty z vás, kteří se cítí osamoceni. Pokud jste se někdy cítili osamoceni, nebo cítíte, že jste jiní než ostatní, nebo že nezapadáte a druzí vás neakceptují, nebo že vás dokonce odsuzují, vyčleňují či odmítají - tato karta vám připomíná, že NIKDY nejste sami.

Váš opravdový přítel Bůh je neustále s vámi ve vašem srdci a zahrnuje vás láskou, kterou vám nemůže poskytnout jiná osoba.

Pamatujte si, že pokud vás někdo odsuzuje a vyčleňuje z kolektivu, tak s takovým člověkem se opravdu nechcete stýkat. A i kdyby vás pak nakonec začali uznávat, stejně by už ve vás zůstal pocit, že tohle není opravdová láska ani přátelství, že se nejedná o bezpodmínečnou lásku. Takže tohle není jako Boží láska nebo láska opravdu dobrých lidí, kteří neodsuzují, a akceptují vás od srdce a ne podle vnějšího vzhledu, ani podle toho, kolik máte peněz nebo podle pozice, kterou máte v práci.

Lidé, kteří jsou jako andělé, vidí pod povrch, dívají se do vašeho srdce, vidí ve vás božské dobro, talent a potenciál. Já to ve vás vidím také a my všichni si přejeme, aby jste to v sobě také objevili a uviděli.

Třetí kartou na konec týdne a víkend je karta "Sdílení je mnohem zábavnější".

Vzkaz pro vás tedy je, že pokud se cítíte osamocení - vyhledávejte nová přátelství, převezměte iniciativu.
Můžete prostě přátelům spontánně zavolat a říct - pojďme někam zajít na čaj, projít se do parku, začít společně chodit na tyto lekce, vzít psi na procházku.

Existují webové stránky, kde si můžete psát a povídat s lidmi ve vašem okolí o společných zájmech, nebo si můžete skupinu založit sami - například skupinu nových spisovatelů, ochránců zvířat, o bio zahradničení, atd.

Pokud si o sobě nemyslíte, že jste vůdčí osobnost schopná tohle zorganizovat, nevadí, protože Bůh vás povede a pomůže vám to ziniciovat. Toto je způsob, jak překonat samotu. Musíte vyjít ven z domu a najít si opravdové přátele. Vím, že existují i virtuální přátelé, se kterými chatujete online, sama jich pár mám, ale všichni potřebujeme mít skutečné přátele, se kterými máme fyzický kontakt, které můžeme obejmout, zajít s nimi na večeři nebo do kina. Mnohokrát to ale vyžaduje naši iniciativu.

Potkala jsem v kostele ženu, která se sem nedávno přestěhovala a neznala ani živáčka a pořád byla sama. Modlila se, aby si našla nové přátele, a byla vedena k tomu chodit na procházky. Chodila pěšky do obchodu, všude možně a řekla, že díky tomu, že vyšla z domu a díky rozhovorům na ulici s lidmi, které potkala, má nyní spoustu nových přátel.

Pojďme se nyní společně pomodlit za uzdravení vašeho srdce, odpoutání se od minulosti a za nové
přátele, které chcete mít:

"Drahý Bože, víme, že vidíš do našich srdcí, znáš nás, víš, kdo jsme a také víš, kdo by byl pro nás skvělým přítelem. Žádáme tě Bože, abys nás nasměroval a dovedl k lidem, kteří s námi rezonují, kráčí stejnou cestou jako my, dokážou nás navést na lepší cestu, žádáme tě o milující přátele, jež nás vždy podpoří, pomohou a můžeme jim důvěřovat. Bože, děkujeme za to, že nás vedeš k ohruhu přátel, k opravdovým a milujícím lidem. Amen."

Posílám vám mnoho lásky a řekněte se mnou prosím "Alooooha"!

Z originálu přeložila: Barbora Tománková, 1.8.2017

Linka

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 17. do 23.7. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 17. do 23.července. Cítím, že pro tento týden bude kladen zvláštní důraz na dodání síly. Zvolila jsem si pro tento týden karty Andělů hojnosti, protože cítím, že potřebujete podpořit co se týká vašich zdrojů. Pojďme se tedy podívat na to, jaké poselství pro nás na toto období Bůh má. Zatímco dělám tento výklad, vnímejte také, co k vám přichází osobně, myšlenky, pocity, vize či slova, která pro vás má váš strážný anděl. Obvykle se toto vedení týká toho, že máte udělat nějakou změnu, aby se mohly vaše modlitby naplnit.

Kartou pro začátek týdne je Štědrá příroda. Říká, že pobyt v přírodě pozvedne vaši energii a připomene vám, že všeho je ve světě přirozeně dostatek. Vybízí vás k tomu, abyste se šli projít. Moc vám to pomůže, hlavně když řešíte nějaký problém. Také to pro někoho znamená, že má vnést přírodu dovnitř - například si pořídit pokojové rostliny, stolní fontánku, krystaly nebo něco dalšího. Také to znamená, že máte poslouchat zvuky přírody, třeba na YouTube nebo na Pandoře. Já ráda poslouchám zpěv ptáčků. Pomůže to zejména těm, kdo mají problémy se spaním - poslouchat zvuky vln moře nebo jiné přírodní uklidňující zvuky. Tato karta tedy obecně říká, že máme obnovit své spojení s přírodou. Andělé říkají, že když se spojíte s přírodou, spojíte se zároveň opět i se svou vlastní přirozeností. Pokud jste zapomněli, kdo opravdu jste, pokud jste zapomněli na svou skutečnou sílu, pokud je vaše kreativita zablokovaná a jste zaseklí, běžte ven do přírody! Tam se nacházíte uprostřed všech možných Božích nápadů uvedených ve skutečnost! Udělejte si tedy přestávku a vyjděte si ven a odpojte se na chvíli od světa.

Hmm, vypadá to, že poselství pro tento týden se týká hlavně našeho životního stylu! Pro střed týdne nám vyšla karta s názvem Cvičte, abyste zvýšili svou energii a posílili své schopnosti zhmotňování. O tom učím velmi ráda, protože je to tak pravdivé! Když pozitivně myslíte, modlíte se, říkáte afirmace a vizualizujete si, pak v první řadě záleží na tom, zda je vaše přání v souladu s vaším vyšším dobrem. Pokud ano, pak tomu nic nebrání v cestě. V druhé řadě pak záleží na tom, jak vysoká je vaše energie. Co to znamená prakticky? Že máte dobrou náladu, máte spoustu síly, máte pevnou víru a očekávání, jste plni naděje a jste optimističtí. Pokud se cítíte mizerně, ohromně vám pomůže kyslík - ať už se ho nadýcháte venku v přírodě a nebo ho do těla dostanete fyzickým cvičením. Kyslík probudí tu vaši část, která se někde uvnitř topí. My všichni si tím občas procházíme, ale je důležité v tom nesetrvávat pořád. Samozřejmě, pokud truchlíte kvůli nějaké ztrátě, potřebuje to více času, který záleží pouze na vás, protože je to delší proces. Ale i tak vám může fyzické cvičení pomoci rozhýbat všechno to, co ve vás zamrzlo, a dostat to ven. Mně samé se často stává, že když mi něco dělá starosti, tak po fyzickém cvičení už mě to tolik netrápí. Stalo se vám to také? Nejlepší způsob je fyzický pohyb v přírodě, např. turistika nebo plavání. Je jedno, kde bydlíte, vždy si můžete najít cestu, jak to udělat. Když se fyzicky hýbete, rozproudíte tím také hojnost ve svém životě. A hojnost neznamená jen finanční bohatství, ale obecně dostatek čehokoli, co potřebujete. Můžete potřebovat více nápadů, více času, více sebedůvěry, více inspirace nebo motivace, více prostoru na sebe samé, nebo něco jiného? Když si budete držet tento záměr, buďte optimističtí a neshazujte to hned nějakým "To není možné, protože..."! Když o něčem řeknete, že to není možné, sami to učiníte nemožným. Musíme tedy zůstat otevření zázrakům a různým pozitivním zvratům v naší situaci, které jí pomohou ke změně.

A na konec týdne - ach, to je úžasné. Je to karta Pobyt v tichosti. Říká, že když ustoupíte do ústraní a strávíte nějaký čas odpojeni od vnějšího světa, pak konečně budete moci rozpoznat a zpracovat vše, co leželo ve vašem nitru. Udělejte si více času sami na sebe, a bude vám mnohem jasnější, co máte udělat. To je velmi důležitá připomínka, protože když býváte hodně zaneprázdnění, získáváte také pocit, že na nějaký čas o samotě nemáte čas, a běháte od jedné povinnosti k další. Když si však nedopřejete tento čas o samotě v klidu, pak se vaše úzkost a energie vašich starostí začnou stupňovat tak, že vás nakonec přemohou. Jste neustále v napětí a v takovém stavu nedokážete od Boha přijímat žádné vedení. Nemůže k vám přijít nic, o co jste žádali ve svých modlitbách, protože nejste schopni vnímat vedení o tom, co máte udělat. Udělat si čas na sebe a odpojit se od vnějšího světa je ve skutečnosti naprosto zodpovědná investice, protože díky tomu začnete dostávat nové nápady nebo získáte nový náhled na již existující nápady, také můžete díky těmto nápadům ušetřit mnoho času v budoucnu. Mohou k vám přijít myšlenky, které vám změní život, jako že třeba dostanete nápad na knihu.
Pojďme to zkusit. Dýchejte... okysličujte se... Zhluboka se nadechujte... a vydechujte... A nebudeme teď dělat nic. V naší společnosti je zvykem, že všechno musí mít nějakou pointu nebo cíl. Když "jen dýcháte", může vám to připadat velmi pasivní. Ale není to tak! Je to ve skutečnosti velmi účelné! Když dýcháte, vdechujete energii. A čím větší máte energii, tím rychleji se zhmotní vaše přání. Zkuste to - cvičte venku v přírodě! A všímejte si, jak ty pozitivní myšlenky, které venku přirozeně máte, k vám přitahují výsledky ještě rychleji. Navíc budete mít sami ze sebe mnohem lepší pocit, protože se staráte o své tělo.

Pomodleme se společně:

"Bože, požehnej prosím nám všem a ukaž nám, jak se můžeme dostat na vyšší cestu, na které dostojíme všem svým povinnostem, ale přitom radostným způsobem. Nechť jsou naplněny všechny naše hmotné potřeby - i když to nemusí být přesně to, co chceme, ale co potřebujeme - které podpoří naše životní poslání, kterým je vnést mír do našeho vlastního života, do života našich milovaných a do světa."

Pokud si přejete k modlitbě připojit ještě nějakou další, abychom se za ni společně pomodlili, prosím, vyslovte ji buď nahlas nebo v duchu, a my se k vám připojíme.

Nádherné. Nechť jsou všechny tyto modlitby vyslyšeny. Amen.

Doufám, že si opravdu dopřejete nějaký čas sami pro sebe, abyste se odpojili od okolního světa, že si venku zacvičíte a uvidíte, jak se k vám najednou dostane všechno, co jste si blokovali. Přijde k vám všechno to, co vám pomůže hnout se do další části vašeho života.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/Fghfoq98JTc
překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 10. do 16.7. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 10. do 16.července. Energie jsou nyní hodně intenzivní. Cítíte to také? Můžete být touto energií ovlivněni. Dostala jsem ohledně těchto energií vize a poselství, o které se s vámi také podělím (Poselství a meditace zde: https://www.youtube.com/watch?v=Uk7iQPQCCvU - pozn.překl.) Přijde mi právě proto vhodné pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Nejprve se nad nimi pomodlím a požádám Boha, aby nám jejich prostřednictvím seslal vhledy a informace, které si přeje, abychom o tomto týdnu měli.

Pro začátek týdne tady máme kartu Smysl pro humor. Ta nám připomíná, že nemáme svůj život brát přehnaně vážně. Protože když všechno bereme příliš vážně, pak tento smysl pro humor ztrácíme. A nemyslíme tím žádný zlomyslný humor, ale umění brát s lehkostí lidské povahy i lidské ego. Místo abychom měli strach z nízkých energií a z napětí, můžeme se tomu zasmát. Nakonec zjistíme, že my všichni se potýkáme s těžkostmi a procházíme si podobnými zkušenostmi. Tím prosím nesnižuji ani neberu na lehkou váhu ničí těžkosti - ale v některých případech nám smysl pro humor může velmi pomoci zmírnit nebo odstranit napětí. Třeba se s někým hádáte a něco v té hádce vám přijde vtipné - tak se tomu společně zasmějte! Můžete tím celou hádku uzdravit a pomoci si k odpuštění. Smích je navíc jedna z věcí, které nám pomáhají odbourávat stres. Podívejme se nyní, jak to souvisí s dalšími kartami.

Druhá karta je Nevinnost a ta hovoří o propuštění pocitů viny. Máte pocit viny kvůli něčemu, co jste udělali nebo naopak neudělali? Obviňujete se za něco? Obviňování a pocity viny jsou nízké energie. Ano, možná jste udělali chybu, ale my všichni jsme nějaké chyby udělali a nikomu z nás nikdy nepomohlo, že bychom se za své chyby ubíjeli. Perfekcionismus, strach, že se na vás někdo rozzlobí nebo že něco uděláte špatně, to všechno jsou nízké energie. Není o tom, ZDA děláme chyby, ale jak se z nich POUČÍME. Každý omyl je příležitostí se něco nového naučit a vyrůst. Můžete své pocity viny odevzdat Bohu. Svěřte se mu s nimi a on vám pomůže vzít si s z nich ponaučení a požehnání a dosáhnout tak úlevy. Pojďme to udělat hned teď, kdo se cítíte provinile, kdo se bojíte nebo něčeho litujete:

"Drahý Bože, přicházíme k Tobě, protože nás tíží pocity viny a lítosti kvůli tomu, co jsme udělali, nebo jak jsme to udělali, a co bychom si bývali přáli udělat jinak." Řekněte nyní Bohu nahlas či v duchu, o co se jedná. Doslova přitom otevřete svou hruď, když to Bohu všechno dáváte. "Bože, je mi to tolik líto. Prosím, pomoz mi, abych si odpustil/a. A prosím i Tebe o odpuštění. Ukaž mi prosím lepší cestu. Pokud jsem svou chybou něco způsobil/a, pomoz mi najít způsob, jak to urovnat a vyřešit. A pokud mám udělat nějaké změny, ukaž mi, prosím, jaké a podpoř mě, až je budu vykonávat."

Pociťte tu úlevu, když všechnu tu vinu dáváte Bohu a neschováváte si ji už v sobě jako nějaké temné hluboké tajemství. Otevřete se Bohu, připusťte to všechno jemu i sobě a ciťte, jak se uzdravujete a jak je vám odpuštěno. Neznamená to, že danou věc budeme opakovaně dělat a pokaždé si prostě necháme odpustit. Je to o tom, že se opravdu poučíme, hneme se z místa a vyrosteme. Pocit viny nikdy nic nevyřešil ani nenapravil, je pro nás zcela zbytečný.

Na konec týdne tady máme kartu, která nám vyšla už předtím, a je to Prozkoumejte své možnosti. Týká se především těch z nás, kdo mají v životě něco, co jim škodí, nebo co již prostě přerostli. Mohli jste přerůst nějaký váš vztah - možná jste se každý dostal na jinou cestu, které se navzájem neslučují. Nebo je to práce, se kterou už nejste v souladu. Možná potřebujete změnit své stravovací či cvičební návyky, a nebo změnit místo bydliště. Ať už je to cokoli, tato karta vás vyzývá k tomu, abyste se podívali po možnostech, které se vám nabízejí. Abyste si udělali průzkum. Nemusíte hned dělat žádné radikální změny. Porozhlédnout se po svých možnostech nikomu neublíží. Bude se vám také mnohem lépe rozhodovat, když si předtím něco o daném tématu přečtete, poradíte se s někým, něco se o tom naučíte, sepíšete si všechna Pro a Proti, odevzdáte svůj strach Bohu a poradíte se s ním, zda jsou vaše pocity Božím vedením a nebo je to jen strach vyvolaný egem, aby vás zrazovalo od vaší vyšší cesty. Když se budete zabývat svými možnostmi, otevře se vám ještě více možností a budete je přitahovat. Pojďme se společně pomodlit:

"Drahý Bože, děkuji Ti, že tu pro mě jsi, i když na to hodněkrát zapomínám a i když chci často spoléhat výhradně sám/sama na sebe a od Tebe se odtahuji. Děkuji Ti za tu bezpodmínečnou lásku, kterou mně i všem ostatním dáváš. Pomoz prosím nám všem tuto lásku také cítit. Pomoz nám žít z Tvé lásky a vzkvétat. Pokud nás vedeš k nějakým změnám, dej nám prosím jasné vedení, kterému snadno porozumíme, a otevírej nám dveře na cestě, kterou si pro nás přeješ. Víme, že Tvá vůle je zajedno s tou naší a že bys nám nikdy nepřál nic, co by mohlo nám nebo našim milovaným ublížit. Víme, že si pro nás přeješ jen to nejlepší, abychom byli plni lásky, radosti, míru a podpory ve všech směrech.
Pokud chcete k naší hromadné modlitbě připojit nějakou svou vlastní, nyní je ten pravý okamžik: _______________________________________________."

Dostávám pro vás poselství, že máte mít víru, protože i když nám věci mohou připadat temné a zmatené, Bůh vidí cestu ven. Ví, kudy máte jít a co máte udělat. A tak s nim průběžně rozmlouvejte a nechte se jím vést. Odevzdávejte mu své strachy. Nikdy to nemůžete přehnat. Boha nemůžete ničím přetížit.

"Prosím Tě, Bože, kdykoli začneme upadat do myšlenek plných strachu, zabraň nám v tom. Nechť to neděláme. Připomeň nám, že nám nepomohou starosti, ale modlitby. A že nám nepomůže ani pocit viny, který je pouze temnou energií, která nás svádí z naší cesty."

Nemůžeme si dovolit marnit energii a čas na sebeobviňování - jsou pro nás příliš drahé. Máme tady spoustu dobré práce, kterou potřebujeme vykonat.

Bůh vás miluje, já vás miluji, prosím, i vy sami se milujte. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/n9qkssrqsgc
překlad: Magda Techetová 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 3. do 9.7.2017

Ahoj, tady je Doreen Virtue a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 3. do 9.července. Tento týden bych chtěla pracovat s kartami Rady andělů na každý den. Toto období je velmi intenzivní a vy jste během něj obzvláště citliví, což je velmi obtížná kombinace, a tak potřebujeme zvláště teď velkou podporu. Nad kartami se nejprve pomodlím a zeptáme se Boha, co potřebujeme pro tento týden vědět, nad čím máme popřemýšlet a jak můžeme světu nejvíce pomoci.

Tento týden nám začíná nádherným poselstvím Není se čeho bát. A v duchovní podstatě je to pravda - nemáme se čeho bát. Pokud si děláme starosti, pak si ve skutečnosti právě to také přitahujeme a zhmotňujeme si to ve svém životě. Starosti ve vás vyvolávají napětí a úzkost - a pak nemůžeme dýchat, nedokážeme jasně myslet, cítit a tedy ani vnímat vedení, kterého se nám dostává od Boha. Spíše než si dělat starosti je tedy lepší se za danou záležitost pomodlit a pustit se jí. Protože když si děláme starosti, jen tím věci zhoršujeme - jako bychom šťouchali do vosího hnízda.
Pojďme se nyní pomodlit. Pomyslete na cokoli, co vám dělá starosti - ať už v osobním životě nebo globálně. Možná ani nevíte, co vám vlastně dělá starosti, pouze cítíte úzkost.

"Drahý Bože, jsem teď tady a mám [takovéto] pocity a [takovéto] myšlenky (doplňte). Vím, že mi škodí, ale stejně je mám. Pomoz mi tedy prosím zjistit, jak s nimi naložit. Ujisti mě prosím, že jsi se mnou a že mě vedeš, a že mé modlitby jsou vyslyšeny a zodpovězeny."

Všimla jsem si, že kdykoli se modlím a přesto přitom cítím úzkost a mám starosti, pomůže mi, když se fyzicky uvolním - protáhnu si ramena, položím se, uvolním břicho. To vás otevře Božským řešením. NEZNAMENÁ TO BÝT PASIVNÍ. Neznamená to, že všechno za vás udělá Bůh. Tak to nefunguje. Po modlitbě dostanete vedení, a podle něj máte jednat. "Bože, co bys chtěl, abych udělal/a pro to, abych tuto situaci vyřešil/a?" Někdy i zbavení se starostí je jednou z věcí, které dané situaci pomohou. Většinou jsou to hlavně konkrétní kroky jako přečíst si něco v nějaké knize, navštívit nějaký kurz, promluvit si s nějakou osobou, přestat jíst nějaké jídlo, nebo něco jiného konkrétního. Opravdu se není čeho bát, mí drazí.

Pro střed týdne tady máme kartu Svatba! Ta má několik významů. Jedním z nich je zlepšení vašeho vztahu, dále zasnoubení nebo doslova svatbu, popřípadě žádost o ruku. Také to však může znamenat symbolický sňatek vás a vašeho Vyššího Já - kdy přestanete poslouchat ego a jednat na jeho základě. Nedovolíte už strachu, aby řídil váš život. Povzneseme své duše na vyšší úroveň, přestože jsme nadále ve svém fyzickém těle. S tím nám může pomoci archanděl Michael, který nám dodává sílu a odvahu a zbavuje nás strachu, abychom mohli kráčet po cestě, která je pro nás ta pravá. Tato karta také zvěstuje důvody k oslavám jakéhokoli druhu.

Na konec týdne tady máme dvě karty. První z nich je Vztah. Vypadá to tedy, že vztahy budou v tomto týdnu ústředním tématem, na které se máme zaměřit - ať už je to váš vztah k sobě samým, k Bohu, k jiným lidem - a obzvláště silně vycházejí milostné vztahy. Je tedy vhodná doba na to, abyste soustředili svou energii a modlitby na lásku a milostný život, a pak také udělali aktivní kroky v souladu s vedením, kterého se vám dostane.
Druhá karta pro konec týdne je Dokonalé načasování. Je pro nás velmi frustrující, když se za něco modlíme a pořád jako by se vůbec nic nedělo nebo je to pomalejší, než bychom chtěli. Je zapotřebí trpělivosti, protože věci se dějí v dokonalém čase. Jako když rozkvétá květina v okamžiku, který je pro ni nejlepší - kdybychom se snažili ji otevřít násilím, zničili bychom ji. Snaha věci urychlit a uspěchat se vám může vymstít - impulzivně sáhnete po prvním partnerovi a pak zjistíte, že je pro vás vztah s ním škodlivý; impulzivně přijmete nějaké zaměstnání a zjistíte, že jste v něm nešťastní; impulzivně se nastěhujeme do domu, který pro nás není dobrý.. a to všechno jen proto, že nevěříme Božímu načasování. Je to pro nás tedy výzva, abychom věřili, že věci se opravdu dějí tehdy, kdy mají, i když nám to tak teď třeba nepřipadá. Když se ale podívám na některé věci zpětně, zjistíme, že jejich načasování bylo opravdu dokonalé.

Máme tu pro tento týden opravdu nádherné téma - téma lásky. Dopřejme si nyní chvíli a meditujme o lásce. I Bůh sám je láska. A protože vy jste byli stvořeni k jeho obrazu, jste také láskou. Jste hodni lásky, jste milováni a jste milující. Když se tedy na tuto pravdu a svou podstatu zaměříte a budete si říkat to slovo - LÁSKA - kdykoli se v tomto týdnu budete cítit vystrašení, budete mít starosti nebo budete vystresovaní, opakujte si "láska" a zklidněte se.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/QTmYNwgVI2k
překlad: Magda Techetová

Linka

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 26.6. do 2.7.2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.června do 2.července. Věřili byste tomu, že už mám za sebou půl tohoto roku? A ano, slyším mnohé z vás, jak si říkají: Díkybohu! Protože tento rok je opravdu těžký. Ale když je náš život těžký, musíme o to více posílit své modlitby, protože je nám k dispozici tolik dostupné pomoci z Nebes.
Tento týden bych chtěla pracovat s kartami Poselství archandělů. Zeptáme se Boha, co by chtěl, abychom pro tento týden věděli a na co bychom se měli zaměřit. Kromě tří karet pro tento týden vytáhnu také jednu ze sady Motýlích karet pro životní změny, protože se toho teď tolik děje!

Pro začátek týdne nám vyšla Změna v kariéře. Zvedněte ruku, kdo je šťastný za tuto kartu! Tato karta může znamenat odchod ze zaměstnání, které je na vás příliš hrubé, které jste přerostli a do kterého, když se ráno vzbudíte, se vůbec netěšíte. Pokud vás při pomyšlení na vaši práci napadá, že už tam nesnesete dál chodit, pak to není místo, které si pro vás Bůh přeje! Vaše kariéra má být rozšířením vašeho životního poslání, ze kterého jste nadšení a věnujete se mu s vášní. Mělo by to být: "Jupí! Jdu do práce!" A pokud to na vás působí jako science fiction, věřte, že je to možné a pravdivé. Svou prací máte ve světě dělat pozitivní změnu, přinášet mu něco dobrého, a má být blízká vašemu srdci. Tato karta vás tedy vyzývá k tomu, abyste se zaměřili tímto směrem. Samozřejmě se okamžitě ozve vaše ego s důvody, proč to nemůžete udělat - nemáte dostatečné vzdělání, nevíte JAK to udělat, atd. atd. Ale vaše Vyšší Já, které je spojené s Bohem, ví, že když dostanete vedení k tomu, abyste něco udělali pro zlepšení světa, abyste následovali svou vizi a své sny týkající se vaší kariéry, pak to také dokážete, i když momentálně nevíte jak. Mohou vám pomoci modlitby, partnerství s někým dalším, crowd-fundingové stránky. Je to také poselství pro ty z vás, kteří chtějí začít podnikat, aby to zatím dělali jen částečně a nechali si zatím svou práci kvůli benefitům nebo pojištění. Každopádně se máte hnout sebevědomě kupředu.

Kartou pro střed týdne je Překonání překážek. Nádherná karta ve spojení s tou předchozí! Může to znamenat, že jste se o změnu v kariéře pokusili už dříve, ale narazili jste na nějakou překážku - ať už byla ve vaší hlavě (strach, pochybnosti nebo kritika a pochybnosti ze strany druhých) nebo jste neměli dost prostředků či času a teď se vám to podaří překonat. Také to však může znamenat vyléčení vaší současné práce - třeba vás povýší, zvýší vám plat nebo přijdete s nějakým novým nápadem na projekt, který se setká s přijetím a úspěchem a který vám také dá pocit smyslu a naplnění.

A na konec týdne tady máme dvě karty. První z nich je Všechno je v pořádku. Představujte pro vás zelenou - že máte pokračovat! Jak víte, Bůh nikomu neslibuje dokonalý bezproblémový život, ale slibuje nám dokonalou podporu pro náš život. A druhá karta s tím přímo souvisí - Andělská terapie. To znamená, že se máme modlit k Bohu, aby nám poskytl všechno, co pro svou kariéru a pro život potřebujeme.

Připojte se tedy nyní ke mně v modlitbě:

"Bože, pomoz prosím nám všem, kdo si přejeme udělat změny v kariéře a nebo jsme k těmto změnám vedeni, i když si to třeba zatím neuvědomujeme. Pomoz nám přinést světu požehnání. Pošli nám prosím jasné znamení, kterému snadno porozumíme, a pokud budeme mít strach Tvé vedení následovat, dodej nám prosím odvahu a sebedůvěru, abychom to překonali. Prosím, pošli k nám anděly, aby utěšili naše srdce, zvláště pokud jsme prožili v životě zklamání, žal nebo nás něco rozčílilo. Ať nám andělé pomohou naše srdce vyléčit a znovu věřit. Ať máme dostatek odvahy a sebedůvěry k tomu, abychom šli kupředu."

Také dostávám poselství pro ty, kdo jsou velmi nervózní kvůli financím - mám vám připomenout, že Bůh je váš skutečný Zdroj a že máte investovat svůj čas do hovoru se svým skutečným Šéfem, tedy Bohem. Máte se ho ptát: "Co chceš, abych udělal/a? Kam chceš, abych šel/šla?" A pak, co je stejně tak důležité, je naslouchat. Velmi často si lidé myslí, že Bůh nevyslyšel jejich modlitby, protože mluvili a mluvili a mluvili, ale už nenaslouchali jeho odpovědím. A naslouchat neznamená jen "slyšet", ale také cítit, vidět, dostávat nápady, sledovat znamení. 

Protože jsme tady teď hromadně spolu, máme velkou sílu, a tak se zeptejme nyní:

"Bože, co chceš, abych udělal/a? Kam chceš, abych šel/šla? Komu chceš, abych pomohl/a?"

Co vás napadá jako první, to je vaše vedení.

A ještě vytáhnu kartu motýlů - a ta nemůže být výstižnější: Rozmyslete se. Také to znamená, že máte svou mysl přehodit z pesimismu (jako proč něco nemůžete udělat) k optimismu a víře, že to jde a že to zvládnete. Drazí, nemohla bych to více zdůraznit. Je třeba dělat jeden krok po druhém. Možná hned nevidíte, kam směřujete, ale víte, co máte udělat. Bůh je váš cestovní dispečer - ví, co je před vámi i za vámi. Tak mu věřte.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám andělská požehnání a Alooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/308CuHHIFXc
překlad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 19. do 25.6. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 19. do 25.června. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Andělé hojnosti, které jsou úplně nové a ve světě budou dostupné k zakoupení od července. Vypovídají o zhmotňování všeho, co pro svůj život potřebujete, hlavně z fyzického hlediska, ať už je to dostatek času, sebedůvěry, přátel, lásky, peněz, energie, zdraví nebo čehokoli jiného. Studovala jsem téma hojnosti hodně dlouho a dostala jsem se k tomu z pozice nedostatku a strádání, které jsem prožívala jak ve svém dětství, tak i v dospělosti. Zjistila jsem přitom, že nejvíce naše hojnost souvisí s tím, jaká máme přesvědčení a zda máme pocit, že si hojnost zasloužíme. Často je třeba zbavit se přesvědčení, že když sami něco přijmete, někomu tím něco vezmete. Právě naopak - když si dovolíte přijímat, máte o to více k dispozici, abyste mohli dávat. Já i Michael milujeme, když můžeme podporovat naše oblíbené dobročinné organizace, které pomáhají zvířatům i lidem. Také jsme si mohli pořídit tento záchranný ranč, kde dáváme domov mnohým zvířatům. A toto všechno můžeme dělat jen díky tomu, že si dovolujeme přijímat. Smyslem toho, co vám říkám, je, že pokud to, co přijímáte, využijete Božským způsobem, budou z toho mít užitek všichni včetně vás. Božský způsob znamená, že vaše touha po něčem nevychází z ega, které věří, že cesta ke štěstí vede přes braní a shromažďování věcí. Možná vám přinesou dočasný požitek, ale ne dlouhotrvající štěstí, které pociťujete, když přijímáte a dáváte na základě vedení své duše. Přitom je třeba dávat upřímně a ne z pocitu viny nebo povinnosti. Jen tehdy, když se cítíte vedeni.
Zamíchám tedy karty a zeptáme se, co potřebujeme pro tento týden vědět.

Pro pondělí a úterý je tady karta Neomezené nápady. Říká, že vaše mysl je zajedno s Boží nekonečnou myslí, a proto máte přístup k neomezeným nápadům, která přinesou požehnání vám i druhým. Toto je nádherné poselství, o kterém jsem dnes zrovna přemýšlela. Víte, když jsem teď známá autorka a mé knihy jsou vydávány, lidé mi často říkají: "Vy máte takové štěstí!" A ano, já rozumím, že to je kompliment a že to myslí dobře. Ale nic z toho nebylo štěstí ve smyslu náhody. Je třeba být klidní a naslouchat Božskému vedení. Jenže když se vám něco nedaří nebo vám něco chybí, panikaříte a jen těžko pak Boží vedení slyšíte. Když jste vystrašení a úzkostní, těžko vnímáte, k čemu vás Bůh vede. A proto tu máme naše anděly, aby nám Boží vedení zprostředkovávali ještě jasněji a hlasitěji, protože andělé dokážou vstoupit do vibrací našeho ega, ve kterém se nacházíme, když se necháme přemoct strachem.
Nápady, které dostáváte, ať už je to nějaký nový vynález, nový podnik, nápad se přestěhovat nebo změnit zaměstnání, popř. začít během současné práce něco dalšího, vás vedou ke změnám. A pokaždé, když děláme nějaké změny, můžeme být vystrašení. Ego nesnáší změny. Vždycky pak najdete tisíce výmluv, jimiž si opravňujete svou stagnaci a zdůvodňujete, proč změny udělat nemůžete. Nápady, které vám Bůh posílá, je však opravdu třeba následovat, jestliže chceme, aby se naše modlitby naplnily. Jinak pak získáme dojem, že nás Bůh ignoruje, což je přitom nemožné. Modlitby nás všech jsou vždy vyslyšeny i zodpovězeny. Dokonce vy sami můžete být odpovědí na něčí modlitbu. Můžete mít nápad, který by pomohl nám všem nebo nějaké určité skupině lidí. Můžete zjistit, jak vyřešit nějaký problém, vynalézt produkt nebo postup, který by naplnil naše potřeby. A když tyto své nápady uskutečníte, my všichni z toho budeme mít prospěch - včetně vás. V dnešní době existuje mnoho crowd-fundingových stránek, kde můžete od lidí získat finanční podporu, když je váš projekt osloví. Na kartě je vyobrazena žena, která přemýšlí - je to přesně o tom udělat si čas na to, abyste mohli v klidu popřemýšlet o svých nápadech. To vám v případě, že prožíváte nějaké problémy, může připadat obtížné, a tak se pomodlete za pomoc se zklidněním mysli.

A karta pro střed týdne s tou první jde ruku v ruce: Sny o hojnosti. Říká, že zatímco sníte, dostáváte od Boha, andělů a svého Vyššího Já inspirované nápady. Tento týden zde máme celé téma o tom, že máme následovat nápady, myšlenky a vnuknutí, kterých se nám dostává. Může to být třeba nápad, jak něco udělat lépe. Je však důležité nenechat si tyto nápady vymluvit argumenty našeho ega.

Moc se mi líbí třetí karta pro konec týdne. Zaplaťte nejdřív sami sobě. Původní význam této karty vychází z velmi staré knihy Nejbohatší muž v Babyloně. Dávná moudrost říká, že z celého svého příjmu máte ze všeho nejdřív zaplatit 10% sami sobě, popř. dalších 10% duchovnímu zdroji (např. církvi nebo charitě), a teprve potom z toho, co vám zbyde, platit účty a další věci. Lidé většinou hned řeknou: "To tedy ne, už tak nemám dost!" Ale když dáváte, můžete ještě více přijmout. Platí, že co dáváte, toho pak dostáváte ještě více. My s Michaelem jsme věnovali spoustu času dobrovolnické práci a pak jsme zjistili, že máme ještě více času než dříve! Tak to funguje se vším - vydáte-li peníze, dostanete ještě víc peněz, dáváte-li svůj čas, dostanete více času, pokud dáváte lásku, dostáváte více lásky, atd. Tato karta říká, že máte to, co potřebujete, dát nejprve sami sobě. Máte se podívat sami na sebe i na svůj život z dlouhodobého hlediska, a dát si to, co potřebujete, protože je to pro vás investice do vaší budoucnosti.

Jaké krásné poselství pro tento týden! Pojďme se společně pomodlit. Mezitím věnujte pozornost nápadům, které k vám přicházejí. To mi připomíná knihu Odvaha být tvořiví (Courage to be creative), kterou jsem napsala a v níž stojí, že nápady a inspirace jsou jako motýli - neběžíme za nimi a nehoníme je, ale zůstáváme klidní a necháme je, aby si na nás posedali. Pokud tedy chcete najít řešení pro nějaký problém, ať už osobní nebo globální, pak nyní zveme všechny tyto "motýly" Božských nápadů, aby se posadili na vaše rameno - nebo, pokud vám to není příjemné, můžete si představit, jak si sedají okolo vás do trávy ve vaší vizi. Vaše nápady mohou mít různé barvy, různé velikosti a tvary, různé variace. Bůh vám vždy sesílá pouze takové nápady, které vám osobně sedí na míru. On ví, kdo jste, jací jste, čeho jste schopni, a pomůže vám. Nejsme tu proto, abychom dělali všechno sami - dostaneme k tomu partnery a pomocníky. O pomoc však musíme sami požádat.

Drahý Bože, prosíme Tě o ty nejlepší možné prostředky a vhledy, které nám pomohou uskutečnit Tebou dané nápady.

Jsou mezi námi lidé, kteří v sobě nosí nápady, jež změní svět. Vám mám vyřídit, že vás Bůh drží ve svých dlaních, chrání vás a stará se o vaše potřeby. Že se nemáte nechat rozptylovat jinými věcmi, ale zůstat soustředění na tento svůj záměr. Když se soustředíte na svůj úkol, Bůh se vám postará o všechno ostatní. Jste tu proto, abyste jeho nápad převedli do fyzického světa. Samozřejmě, je třeba se starat i o své ostatní záležitosti, ale jde o to, abyste se jimi nenechali zbytečně zdržovat od toho hlavního, co máte ve světě vykonat.

Děkujeme Ti, Bože, že každému z nás ukazuješ, jak se může sám podílet na řešení problémů ve svém životě i v tomto světě. Děkujeme Ti, že nás podporuješ a pozvnášíš. Žádáme Tě, abys přinesl obzvlášť velká požehnání všem, kdo je potřebují, kdo prožívají krizi, kdo se trápí nebo kdo ztratili milovanou osobu. Děkujeme Ti za Tvůj soucit a pomoc.

Posíláme také své vlastní modlitby všem, kdo je potřebují. Já vám posílám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooha!

Nahoru

* * *

zdroj: https://youtu.be/XmfE2csioso
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 12. do 18.6. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 12. do 18.června. Na mnoha místech ve světě se bude slavit Den otců, a tak posíláme lásku našim tatínkům na Zemi i v Nebi. Chtěla bych dnes použít Vykládací karty archanděla Gabriela. Gabrielovo jméno znamená v hebrejštině Anděl síly a je také tím hlavním, kdo předává poselství. Protože se toho ve světě tolik děje, je příhodné spojit se právě s andělem poselství. Zeptáme se tedy, nad čím Bůh chce, abychom tento týden přemýšleli. Archanděl Gabriel je ten pravý, kdo vám může pomoci, jste-li spisovatelé, řečníci nebo děláte jakoukoli činnost, při které předáváte někomu informace a poselství.

Pro začátek týdne tu máme dvě karty. První z nich je Zranitelnost. To je nádherné. Jak už jsem říkala, Gabriel nám pomáhá s psaním, ale obecně také s jakýmkoli tvořivým vyjadřováním a s léčením, které uskutečňujeme těmito činnostmi, ať už jimi léčíte sebe samé nebo druhé. Druhá karta, která vyšla společně s touto, je Pusťte se. Dohromady vypovídá tato kombinace o tom, že pokud se nějaká vaše část cítí zranitelná a křehká, zraněná, velmi citlivá, máte ji odevzdat Bohu a nechat ji, aby se projevila nějakým tvořivým způsobem prostřednictvím nějakého díla. Nebojte se být ryzí ve svém uměleckém vyjádření! Ať už je to psaní, malování, poezie nebo zpěv, vyjádřete se od srdce. Dejte své duši možnost se vyjádřit. Druzí lidé se mohou na vaši jemnost napojit a zjistit tak, že nejsou sami, kdo se tak cítí.

A druhý význam těchto karet se týká něčeho ve vašem životě, co je pro vás škodlivé, nebo dokonce zničující, jako je zneužívání. Přišel čas z toho odejít pryč. Pokud se nacházíte v nějakém vztahu, v němž se cítíte zle, v němž vás druhá osoba ponižuje, zahanbuje, nebo se snaží vám neustále dokazovat, že ona je lepší než vy, či něco podobného, je načase se toho vzdát a dovolit Bohu, aby vás z toho vyvedl ven. Potřebujete zdravý vztah! A jestliže jste ještě žádný neměli, pak dost možná ani nevíte, jak vůbec takový vztah vypadá. V takovém vztahu se s druhým člověkem navzájem podporujete. Nejednáte spolu nečestně a nic nepředstíráte - naopak jste otevření, sami sebou a tak se navzájem také přijímáte, milujete a ctíte. Je to pro vás velmi důležitý čas, kdy se vydáte hluboko do svého srdce a konečně procítíte to, co v něm máte. Nebojte se stínů, které v něm nosíte. Protože tím, že se s nimi dostanete do kontaktu, do nich vnesete světlo a odhalíte tak Boží krásu, která je ve vás uložena a která má být vyjadřována.

Pro střed týdne tu máme také dvě karty. První z nich je Citlivost. Znamená to, že tento týden bude pro nás plný hlubokých emocí. Tyto silné emoce můžete cítit kvůli tomu, co se děje ve světě nebo ve vašem osobním životě, a také můžete dostat nějaká silná vnuknutí a znamení. Tato karta vyšla v úžasné kombinaci s kartou Vděčnost. Místo toho, abyste se na sebe zlobili za to, že jste tak citliví a že máte tolik pocitů, nebo za to, že máte pocity "špatné" či "nízké", máte si uvědomit, že jsou Božím darem. Byl vám dán k tomu, abyste ho využívali k dobru - můžete pomoci mnoha dalším vysoce citlivým lidem! Také dostávám vizi toho, že někteří z vás jsou voláni k tomu, aby pomáhali vysoce citlivým dětem, protože ty jsou bombardovány pocity a nevědí, co s nimi dělat, a pak se uzavřou a všechno to v sobě potlačí. Děti mají zůstat otevřené a vyjadřovat krásu svých pocitů.
"Děkujeme Ti, Bože, za naši citlivost, i za to, že nám ji pomáháš vyjadřovat."

Na konec týdne jsou rovněž dvě karty. První z nich ještě nikdy předtím nevyšla, a je to Nástěnka vizí. Je to jeden ze způsobů, jak se tvořivě vyjádřit. Doslovný význam této karty spočívá v tom, že si vezmete kus kartonu nebo nějakého velkého papíru a nalepíte si na něj obrázky, ať už vystřižené z časopisů nebo vytisknuté z počítače, které odrážejí vaše přání a vás samé. Použijte jakékoli obrázky nebo nápisy a slova, které vás inspirují. Může to pro vás být i způsob meditace, protože když procházíte ony obrázky a slova, můžete sami začít vytvářet svůj vlastní příběh. Nebuďte přitom prosím perfekcionističtí. Dejte si tam zdravé lidi. Šťastné lidi. Pokud chcete například vydat knihu nebo dílo, vytvořte si model již vydané knihy. Já jsem si kdysi na svou nástěnku vizí nalepila obrázek duchovní učitelky a nalepila na ni svůj vlastní obličej z fotky. Dnes jsme kamarádky a jí se vždy velice líbí, když tento příběh vyprávím. Je přitom třeba si uvědomit, zda to, co si přejeme, je naše upřímné přání, a nebo touha vycházející z našeho ega. Samozřejmě si můžeme zhmotnit cokoli, ale je rozdíl mezi upřímnými přáními naší duše a touhami ega, které nás zdržují od naší Božské cesty. Když si naplníme pouze touhu ega, je to pouze dočasná spokojenost, zatímco naplnění přání naší duše nám přinese dlouhotrvající pocit štěstí. Abyste to rozpoznali, můžete požádat Boha o vedení: "Bože, je toto mé upřímné přání a nebo touha ega, která mě zdržuje od mého poslání?" Je to opravdu mocná modlitba - můžete si ji přeformulovat vlastními slovy. A druhá karta - poslední pro tento týden - je Naslouchejte pouze lásce. Doslova říká: Nenechte se strachem odvádět ze své cesty. V kontextu výkladu to znamená, že se máme primárně soustředit na svou cestu. Když jsme hodně citliví a zranitelní, začneme vyhledávat, co by nás učinilo šťastnými, co by nám zajistilo bezpečí. Díváme se všude kolem a nemůžeme nic takového najít, až na pár věcí, které nám dobrý pocit ale navodí pouze na chvíli. A to nás zdržuje od naší cesty.

Drahý Bože, zdroji soustředění, míru a skutečného, trvalého štěstí, děkujeme Ti, že nám všem pomáháš cítit se bezpečně, že nám pomáháš cítit naše skutečné pocity a projevovat je, tak abychom mohli pomáhat ostatním, kteří se cítí tak jako my. Pomoz nám prosím navazovat a udržovat pouze zdravé vztahy, vytvářet zdravé, podporující pracovní prostředí, a mít odvahu a sílu k učinění jakýchkoli změn, které jsou v našem životě potřeba, tak abychom byli v souladu s Tvou láskou.

Pokud si přejete dodat cokoli jiného, teď je ten pravý čas.

Amen.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili a Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/GIik6mCOflk
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 5. do 11.6. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11.června. Ve světě se toho tolik děje! Nevím, zda sledujete zprávy nebo ne - já sama je nesleduji, pokud mám citlivé období, kdy se mě cokoli snadno dotkne. Ale pokud dokážete zůstat ve svém centru a všechno to ustát, je dobré vědět, kam můžete posílat svou energii. V poslední době jsou obsahují zprávy mnoho šokujících informací. Jako psychoterapeutka vím mnoho o lidském chování a i přesto si říkám: "Bože, to snad není možné, že lidé mohou klesnout ještě hlouběji!" Je těžké chápat, jak se to může dít. Ale chtěla bych vám připomenout, že je tu i mnoho DOBRÝCH zpráv - a že když je budete hledat, pak je také najdete. V tomto světě je MNOHO dobrých lidí - a popravdě věřím, že je jich mnohem více než těch, kteří do světa vnáší jen utrpení a bolest! Zůstaňme tedy soustředěni na TUTO skutečnost a budeme-li se cítit vedeni k nějakému konkrétnímu nápomocnému činu, následujme toto vedení.

Začněme prosím nejprve modlitbou za všechny, kdo ve světě trpí, za všechny, kdo utrpěli nějakou ztrátu. Nechť Bůh uzdraví vaše srdce a sešle vám útěchu a pomoc andělů. Cítíme s vámi, neboť sami víme, jaké to je procházet utrpením ze ztrát a tragédií.

Pro tento týden mi vzhledem k dění ve světě přijde příhodné pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Nejprve je zamíchám a pomodlím se, abychom skrze ně dostali vedení a vhledy ohledně toho, na co se můžeme zaměřit a co můžeme udělat.

První kartou pro tento týden je Požádejte archanděla Michaela o pomoc s touto situací. Archanděl Michael je pravou Boží rukou. Pomáhá nám posilovat naši odvahu a sílu a je to anděl ochrany. Pomáhá nám chránit se před nízkými energiemi, které jako by ovládaly lidské uvažování, jak jsme viděli tolikrát v médiích a nebo i ve svých vlastních životech (je mi upřímně líto, je-li tomu tak). Archanděl Michael je tu pro nás, aby nám pomohl toto zlo a strach z něj porazit. Stejně jako všichni ostatní andělé nám byl seslán Bohem pro to, aby nám pomáhal. Někdy, když se bojíme a jsme ve stresu, máme pocit, že Boha necítíme, jako by s námi vůbec nebyl. Ale naši andělé jsou v tomto dostupnější - jejich energie je nám blížší, a proto nám je Bůh poslal, protože se s nimi snáze spojíme, zvláště v oněch vystresovaných stavech. Pojďme se tedy nyní pomodlit za to, aby vám archanděl Michael pomohl se situací, s níž si přejete, aby vám pomohl:

Prosím, Bože, sešli archanděla Michaela ke každému, kdo potřebuje jeho pomoc. Nechť nám pomůže odstranit jakoukoli energii strachu z našeho života. Žádáme, aby nám pomohl odstranit energii strachu a zla z tohoto světa. Žádáme, aby svým světelným mečem přetnul naše pouta ke strachu a pozvedl nás, abychom sami mohli být světlem ve světě, abychom mohli být těmi, skrze které proudí Boží láska a světlo do světa. Prosím, archanděli Michaeli, ať je jakákoli temnota nebo nízká energie v nás, kterou bychom mohli přitahovat zvenčí, očištěna a přeměněna. Pomoz nám se detoxikovat od všeho škodlivého, ať můžeme být Božím světlem.
Pokud je jakákoli situace, ze které jste vystrašení, vystresovaní, zmatení a kde si přejete pomoc, vložte ji právě nyní do rukou Bohu.

Součástí plnění našich modliteb je také odevzdání. Naše ego toto slovo nesnáší. Ego věří, že musí všechno zajišťovat a řešit samo. Ego Bohu nevěří a vždycky nám připomíná všechno špatné, co se nám kdy stalo a co bylo negativní a co všechno se nám kdy stalo v souvislosti s druhými lidmi, náboženstvím, a nedovoluje nám být ve spojení s Bohem. Překročme tedy nyní své ego.

Archanděli Michaeli, ztlum prosím hlas našeho ega a jeho strachu a naopak prosím zesil naši schopnost slyšet, přijímat a cítit Boha.

Nádherné. Jsem na vás velmi hrdá. Podívejme se na další kartu: Zvažte, jaké máte možnosti. Tato karta se vždy objevuje tehdy, když máte ve svém životě něco, co pro vás není dobré, a když máte pocit, že nejdete po cestě, kterou by si pro vás Bůh přál. Cítíte se voláni ke změně, ale bojíte se toho, protože vaše ego vám namlouvá, že si takovou změnu nemůžete dovolit, že si o vás druzí pomyslí něco špatného, že nejste připravení, že přece nevíte JAK danou změnu udělat, že to nezvládnete... a všechny ty další pochybnosti. Pak stojíte na místě, protože nenásledujete Boží vedení, a stagnujete. Když ale "jen" zkoumáte, jaké máte možnosti, své ego tím nijak neohrožujete, a přece se tím posunujete dál po Boží cestě. Ať už se to týká vašeho života, vaší práce, okruhu přátel, duchovní cesty, oblasti zdraví nebo jakékoli jiné oblasti, kde cítíte, že něco nefunguje a že stojíte na místě, tam se podívejte, jaké máte možnosti. Modlete se k Bohu, aby vás vedl a aby vám pomohl při tomto zkoumání svých možností, aby k vám přivedl ty pravé osoby, knihy, kurzy nebo informace. Můžete být ohromeni tím, jaké možnosti se vám otevřou už tím, že se jim otevřete! Už tím, že přestanete věřit, že žádné možnosti nemáte! Už tím, že překročíte pochybnosti svého ega, které nepochází od Boha. Bůh by vám nikdy neřekl: "Běž konat své poslání... ale moment, vlastně na to ještě nejsi dost dobrý/á!" nebo: "Běž pomáhat dětem... ale ne, to si vlastně nemůžeš dovolit!" Takto Bůh nemluví, takový hlas není od Boha. Bůh vám spíše navrhne řešení, co všechno byste mohli udělat, nebo co byste mohli udělat lépe, ale nikdy vám cestu nezablokovává. Říká vám jasně, co máte jít udělat. To ego vám blokuje cestu a snaží se vám zabránit, abyste Boží cestu následovali! Pochybnosti ve vás vyvolává jen ego! Ego chce udržet svět ve strachu - a podívejte, co všechno strach způsobuje! Nechť strach už nijak více nenarůstá!

A třetí karta, ze které mám úplně husí kůži, říká Vaše vnitřní vedení je skutečné a důvěryhodné. A ta vychází možná proto, že jste dostávali vedení od Boha... ale vaše ego nasadilo jinou páku: začalo vás přesvědčovat, že toto vedení pochází právě od něj - od ega. Je to hlas strachu, který nás odrazuje od následování svého vnitřního vedení strachem z následování špatného vedení.

Drahý Bože, pomoz nám prosím důvěřovat a nepochybovat o našem vedení. Dej nám prosím jasnost ohledně změn a dalších kroků, které máme udělat, a toho, jak my sami můžeme přinést tomuto světu požehnání. Pomoz nám všem být nástroji Tvého míru a světla a šířit láskyplně Tvá poselství, ať půjdeme kamkoli.
A vy, pokud máte své modlitby, přidejte se sem právě nyní, když jsme všichni spojeni tímto výkladem.


Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání. Alooooooooooha!

* * *


zdroj: https://youtu.be/1YRPGdxixbE
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 29.5. do 4.6. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29.května do 4.června. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Magická poselství víl, protože mají velmi jasná poselství a protože víly jsou spojeny se Zemí. Potřebujeme nyní hodně praktické spojení s našimi přáteli z říše elementálů. Karty nejprve zamíchám a zeptám se, jak můžeme nejlépe pomoci sobě, svým blízkým i světu. Hodně se toho děje a posíláme své modlitby všem, kdo trpí a kdo utrpěli nějakou ztrátu. Nejvíce můžeme světu pomoci, když konáme to, k čemu jsme vedeni. A tak se ptáme, jak můžeme nejlépe posloužit.

První karta pro tento týden je Dovolená. Jste unavení? Cítíte, že potřebujete na nějaký čas ustoupit do ústraní a že potřebujete klid a ticho? Víte, dovolená nemusí trvat týdny, ani nemusíte jezdit někam pryč. Stačí, že prostě zůstanete doma, všechno vypnete a budete jen odpočívat, jak jen to bude možné. Dovolená tedy může znamenat i pouhých pár minut venku v přírodě, krátké zdřímnutí si, dopřání si času na čtení nové knihy, meditaci, modlitby, nebo cokoli jiného, co cítíte, že by vám pomohlo k úlevě. Potřebujete se občerstvit! Pořád jen dáváte, dáváte a dáváte, a tak si musíte odpočinout a dovolit si zase přijímat, abyste mohli druhým něco dávat. Pojďme se za to hned pomodlit:

Drahý Bože, prosíme Tě, aby každý, kdo si potřebuje odpočinout nebo na nějakou dobu vypnout, našel praktický a dostupný způsob, jak si zařídit čas na odpočinek a obnovu. I když třeba nemůžeme jít ven na delší dobu, můžeme alespoň zůstat doma, odpojit se od sociálních médií nebo telefonu a prostě se zklidnit a třeba poslouchat meditační hudbu.

První část týdne může být intenzivní, a proto můžete také potřebovat více odpočinku. Také to může být známka toho, že si konečně dovolíte začít se starat také o sebe.

Pro střed týdne je tady karta Nové zaměstnání. Je možné, že vás stresuje vaše práce nebo finance. Možná děláte více zaměstnání nebo si přejete začít novou kariéru, která vás bude více naplňovat a která vám také bude zajišťovat vše, co potřebujete. V souvislosti s předchozí kartou to může znamenat, že máte na nějaký čas ustoupit do ústraní v tom smyslu, že se máte o své kariéře pobavit s nějakým mentorem, nebo že pojedete někam pryč kvůli práci, že absolvujete nějaké školení nebo kurz související s vaší novou kariérou, nebo doslova ustoupit do ústraní a popřemýšlet o tom, kam ve své kariéře směřujete a jaký byste měli udělat další krok. To vám nyní vychází velmi silně.

A na konec týdne... wooow! Páni! Je tu karta Odejděte. Vychází nám tu tedy změna kariéry! A všechny tři karty vypovídají o tom, že je třeba z něčeho odejít, něco opustit. Pokud si tedy dopřejete alespoň krátkou dovolenou, využijte ji k aktualizaci svého životopisu, vyhledání mentora a k posbírání sil. Pojďme se za to společně pomodlit:

Drahý Bože, pomoz prosím každému, kdo potřebuje naplňující, smysluplnou kariéru odpovídající jeho potřebám, která vyhovuje jeho osobnosti i jeho citlivosti, aby měli veškerou podporu, odvahu a motivaci ke změně své kariéry, ať už to bude proměna současné kariéry a nebo začátek nějaké úplně nové. Nechť nezapomínáme na to, že jsi to Ty, kdo nám tyto práce posílá do cesty a kdo nám je dává. Nechť slyšíme jasně, k čemu nás vedeš a co si přeješ, abychom udělali, a nechť opravdu cítíme, že jsme podporováni a zajištěni, neboť je pro nás velmi těžké opustit něco, z čeho máme jistý příjem, i když nás samotná činnost nenaplňuje. Doveď nás prosím ke všem prostředkům, které nám s touto změnou pomohou, ať už jsou to poradci, knihy, kurzy nebo cokoli jiného, co nás podpoří na naší cestě. Děkujeme a amen.

My všichni jsme v tom společně. Skrze svou práci můžete udělat mnoho dobra pro svět! A tak, pokud máte jakékoli obavy, modlete se a Bůh vám pomůže tyto obavy překonat a dostat to, co potřebujete.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/dqZsHcrMBts
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 22. do 28.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 22. do 28.května. Chtěla bych pro tento týden pracovat se zcela novými kartami, které jsme vytvořili společně s mým synem Grantem. Jmenují se Andělé hojnosti. Napsali jsme i stejnojmennou knihu. Je to celé o tom, že každý z nás má nějaké poslání, ale spousta lidí si myslí, že napřed musí vyhrát nějakou velkou částku v loterii, splatit všechny své dluhy, být povýšeni v práci, nebo získat něco jiného, než budou moci se svým posláním začít. A to je velká škoda, protože tak to nefunguje. Bůh nás vyzývá k tomu, abychom udělali skok víry, tedy nejprve něco podniknout, aniž bychom viděli jakoukoli známku podpory - a pak se nám jí dostane. Nemusíme však hned opustit práci, abychom mohli začít novou, chce to vždy uskutečňovat postupně a popořadě. Jsem velmi nadšená z toho, že s těmito kartami můžeme dnes pracovat! Jako vždy je nejprve zamíchám a pomodlím se za poselství pro tento týden.

Karta pro začátek týdne se mi moc líbí a měla jsem tušení, že nám vyjde - je to Smršť hojnosti! Tato karta vás nabádá k tomu, abyste věřili i v nečekané zdroje. Samozřejmě, prvotním zdrojem všeho je Bůh. Ale to, co potřebujete, k vám může přijít odkudkoli, i z nečekaných zdrojů. Hojnost neznamená jen peníze. Jde o pocit dostatku. O to, že máte dostatek času, sebedůvěry, lásky, přátelství, zdraví nebo čehokoli jiného. Tento týden k nám tedy přijde nějaký bonus. Něco jako odměna. Společně s touto kartou nám pro začátek týdne vyšla ještě Slova hojnosti coby připomínka toho, jak je důležité hovořit z pozice dostatku. V naší knize jsme psali o lidech, kteří si neustále stěžovali na nedostatek peněz, a přesně to si pak také do života přitahovali a zhmotňovali si to. Jakmile si to však uvědomíte, můžete to začít nahrazovat pozitivními tvrzeními, jako třeba "všeho je dostatek", "nedostatek je jen iluze", "Boží zdroje jsou neomezené", "když si dovolím mít dostatek a nechat hojnost proudit skrze mě, mohu tak více pomáhat i ostatním, protože budu mít více prostředků ke konání svého poslání, které je prospěšné všem". Tak se změní i to, co budete prožívat, protože to, co říkáme, k nám přitahuje naše zážitky.

Pro střed týdne je tady karta Darování a charita, což vás vyzývá k tomu, abyste něco darovali, chcete-li přijmout něco nového. Chcete-li například nový nábytek, darujte ten starý. Pokud potřebujete více času, věnujte někomu svůj čas. Je to jedno ze starodávných tajemství hojnosti. Ale na druhou stranu bychom neměli dávat, "abychom dostali", protože to je sobecké, a to nás šťastnými doopravdy neučiní. Podstatou tohoto poselství je naše štěstí, které máme, když můžeme pomoci těm, kteří to potřebují. Spolu s touto kartou vyšla ještě Síla modlitby, a tyto dvě karty nám dohromady říkají, že máme podporovat svými modlitbami všechny, kdo to potřebují, ať už je známe osobně a nebo ne. Máme se pro ně modlit, místo abychom si o ně dělali starosti. Také můžete podniknout něco jiného, třeba i online na internetu existují stránky, kde můžete podpořit finančně začínající projekty, lidi se zdravotními problémy, nebo další. I modlitba je ale velkou pomocí a formou hojnosti, kterou můžeme posílat komukoli.

A na konec týdne je tady Partnerství. To je velmi důležité, protože v dnešní době, chcete-li něco podniknout, je velmi pravděpodobné, že se do toho pustíte ještě s někým. Mnozí lidé mají skvělé nápady, jak pomoci světu, ale nic neudělají, protože nemají všechny potřebné vědomosti, informace nebo peníze. Ale vy nemusíte vědět všechno, nemusíte mít všechny ty prostředky! Můžete se spojit s někým, s kým to dáte všechno dohromady! Existují lidé, kteří mají přesně ty schopnosti nebo prostředky, které potřebujete. Nebojte se nechat se podpořit jinými lidmi! Váš nápad může pomoci nám všem! Může i zachránit svět! Nenechte se tedy brzdit nebo zastavit tím, že vám něco chybí k uskutečnění! Modlete se za pomoc a přijměte ji, až přijde. Mějte pak radost z každého kroku, který uděláte směrem k uskutečnění svého záměru.

Pojďme se společně pomodlit:

Drahý Stvořiteli, který jsi stvořil vše, co existuje, veškerou tuto krásu a dobro, pozvedni prosím nás všechny na tomto světě a podpoř každého, kdo má nějaké nápady a chce je uskutečnit. A pomoz nám všem věřit, že Ty pracuješ skrze nás. Pomoz nám mít dostatek sebedůvěry a uvědomit si, že když jsi nám dal tyto nápady, dáš nám také všechno potřebné k tomu, abychom to mohli vykonat. Podpoř nás prosím vším, co potřebujeme k uskutečnění Tebou seslaných nápadů. Nechť všichni, kdo mají nějaké zdravotní potíže, mají dostupnou potřebnou péči a dostatek energie a radosti. Nechť jsou naše potřeby pro zdravý život naplněny. Pomoz prosím každému, kdo trpí, a dej nám odvahu nechat si pomoci a přijmout pomoc, když se nám jí dostane. Amen.

Přeji vám nádherný hojný týden, posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání a Alooooooooooooha!

Nahoru

* * *

zdroj: https://youtu.be/ZzCpV80nBQA
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 15. do 21.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 15. do 21.května. Chtěla bych dnes pracovat s kartami Marie, královny andělů, protože v tomto období slavíme Svátek Matek, a tak všem matkám posíláme svá blahopřání, ať už jsou na Zemi nebo v Nebi. Matka Marie nám pomáhá léčit jakékoli rány, které souvisejí s našimi city vůči matkám, mateřství nebo péči jako takové. Také je pro nás ženy příkladem, jak být něžné, a přitom silné. Nejprve se nad kartami pomodlím a tento týden požádám Boha o to, aby nám dal poselství prostřednictvím čtyř karet namísto klasických tří. Nevím proč, napadlo mě číslo 4.

Jako první je tu karta Děti. Věděla jsem, že vyjde. Pro některé z vás to může být zpráva, že budete mít děti. Možná se snažíte otěhotnět nebo byste chtěli dítě adoptovat, a tak je toto pro některé z vás znamení, že vaše modlitby budou zodpovězeny. Obecně to pro nás všechny - protože my všichni jsme děti - znamená, že jsme si v této skutečnosti rovni a že se máme přijmout, nemáme se soudit, máme se zaměřit na to, že jsme bratry a sestrami, namísto abychom se soustřeďovali na rozdíly mezi námi. Když se snažíte najít něco, co vás rozděluje, samozřejmě to najdete. Ale stejně tak to platí i pro to, co nás spojuje. V pravdě jsme všichni jedna rodina. Patříme k sobě a musíme na sebe vzájemně brát ohled. A hlavně musíme jeden druhého milovat.

Podívejme se na další dvě karty, které vyšly společně (-proto mě napadlo číslo 4! :)) A obě dvě se navzájem dokonale doplňují, takže mi dovolte je vysvětlit: První z nich je Buďte silní. Ženy si často myslí, že být silná znamená být mužská. Ale síla se s ženskostí nevylučuje! Pod pojmem "síla" si obvykle představujeme mužskou sílu. Ale ona existuje i ženská síla, která je velmi intuitivní, vnímavá a jemná. Je to podobná energie jako třeba u medvědí mámy, která je milá ke svým malým medvídkům, ale když je třeba je chránit, tak povstane. Taková síla je naprosto přirozená a to nejen při ochraně jiných, ale i při tom, když se potřebujete postavit sami za sebe. A druhá karta ve spojení s touto má název Čin. Znamená to, že máte podniknout kroky a jednat z pozice své síly a ne ze strachu. Někteří z vás mají nějaký sen - ale určitá část vás ho neustále zpochybňuje. Jste nervózní, pořád přemýšlíte, jak to dopadne, jak to udělat... A tímto vám dávají najevo, že vaše modlitby byly vyslyšeny a že Bůh vám dal veškerou potřebnou sílu k tomu, abyste své sny uskutečnili. Byli jste stvořeni k jeho obrazu, který je sám o sobě čistá síla a moc. Nebojte se jí! Možná jste stydliví, nesmělí a velmi jemní, a tak máte strach být silní, ale vaše skutečná síla pochází od Boha, tak nemáte důvod se jí bát.

Podívejte se na poslední kartu - Důvěra. Ta vám říká, že můžete věřit tomu, k čemu vás Bůh vede, a následovat toto vedení svými činy. Bůh nemůže dělat věci za nás. Nefunguje to tak, že se za něco pomodlíme a ono se to tak najednou stane. Místo toho dostáváme MY vedení k určitým krokům, a těm musíme věřit a udělat je, jinak se nezmění nic a my skončíme s pocitem, že naše modlitby nikdo nevyslyšel a že nás Bůh ignoruje. Ale to se nikdy neděje! Bůh je s námi se všemi rovným dílem a bez ohledu na to, co jste kdy udělali nebo co děláte teď, vás miluje!
Pojďme si udělat krátkou meditaci:

Právě teď s námi vidím přítomnost energií Božského Ženství i Božského Mužství, rovnocenné a  vyvážené. Božské Mužství nám dodává odvahu, ponouká nás k akci, zatímco Božské Ženství nám umožňuje přijímat poselství a vedení, vnímat a dostávat záblesky inspirace.
Prosíme tedy o pomoc, abychom dokázali přijmout a pochopit, jaké kroky máme na své cestě a v rámci svého poslání dále podniknout. Pomozte nám prosím uvědomit si, že my všichni si stejným dílem zasloužíme pomoc, štěstí a zázraky. Božská Matko a Božský Otče, prosíme vás, abyste byli osobně přitomni u každého, kdo toto poselství sleduje, a pozvedli naše srdce. Posilte prosím naši víru a schopnost důvěry.

Někteří z vás si myslí, že aby mohli něco udělat, potřebují napřed dostat peníze nebo být povýšení v práci apod. Mám vám vzkázat, že je to přesně opačně. Napřed něco udělejte, a pak vám přijdou prostředky. Udělejte skok víry a udělejte to, k čemu jste vedeni. Nechť je vaše vedení tak silné a jasné, že budete přesně vědět, co máte udělat! Protože vy i já jsme tady, abychom přinesli světu požehnání.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/t09noJ45tYo
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 8. do 14.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 8. do 14.května. V Severní Americe tento týden slavíme Svátek matek. V jiných zemích se tento svátek slaví v jiné dny. Ale každý den je svátkem matek. Každý den můžeme oslavovat svou Matku Zemi i všechny matky na Zemi i na Nebesích. Tentokrát bych chtěla pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. S Michaelem pracuji tak ráda - jeho energie je silná, ujišťující, a pomáhá nám vzít věci do svých rukou, kdykoli se bojíme nebo si děláme starosti. Karty nejprve zamíchám s modlitbou, aby nám Bůh dal poselství ohledně toho, na co se máme tento týden zaměřit.

První karta říká Požádejte archanděla Michaela o pomoc s vaší situací. Čím si nyní procházíte? Co vám vytane na mysli? S čím byste potřebovali pomoci? Ať už se to týká vás samých, vašich milovaných, nějakého vašeho rozhodnutí nebo třeba událostí ve světě, které vás znepokojují, pomodlete se za to hned teď:

Drahý Bože, pošli nám prosím svou pravou ruku, archanděla Michaela, aby nám dal sílu, odvahu a podporu a aby nám pomohl propustit z našeho života vše, co nám neslouží a co nepochází z Boží lásky. Pomoz nám prosím otevřít oči, abychom skutečně viděli, že v duchovní pravdě je jediná nejmocnější síla, a to Láska. A že pouze tuto jedinou sílu chceme podporovat. Děkujeme ti, archanděli Michaeli, za přerušení našich pout ke strachu a k obnovení našeho kontaktu s naší vnitřní silou, mocí, sebedůvěrou, kterou dal Bůh nám všem.

Archanděl Michael je stejně jako Bůh neomezený a může být se všemi, kdo ho potřebují, zároveň, ať už potřebujete pomoci s čímkoli.

Jako další vychází karta Zaštiťte se. Ta se objevuje vždy, když nastává období zvýšené citlivosti, silných emocí, někdy také vypovídá o potřebě se chránit před energií strachu kvůli věcem, které se dějí ve světě nebo ve vašem vlastním životě. Zaštítění se je skvělé opatření, kdykoli se nacházíte v blízkosti nějakých hrubých energií. Vaším posláním je, abyste se naučili i přes hrubé podmínky zůstat hluboko ve svém středu, v míru. Protože tak šíříte mír i mezi ostatní.
Pojďme se nyní zahalit do ochranného obalu z Boží milosti.

Drahý Bože, prosíme tě, abys každého z nás i naše milované zahalil obalem z Tvé Božské léčivé lásky, síly a podpory, štěstí, radosti a bezpečí. Žádáme také, aby skrze tento obal z lásky mohla procházet k nám i od nás pouze láska.

Třetí karta je skvělá k celému výkladu - Vaší situaci pomůže modlitba. Máme tu tedy v tomto týdnu téma, kdy voláme na pomoc své strážné anděly, archanděla Michaela a Boha. Máme přijmout tuto nebeskou pomoc a sílu a uvědomit si, že Boží síla je i v nás. Nejsme bezmocní - musíme se přestat na sebe dívat jako na méněcenné, slabé oběti, protože Bůh nám dal velkou sílu! Stvořil nás k obrazu svému! A tak tuto sílu využijme, i prostřednictvím modlitby. Modlitby nám slouží k tomu, abychom se místo starostí soustředili na jejich řešení. Stačí pomyslet na cokoli, co byste si přáli vyřešit, a pak říct: "Prosím, Bože, pomoz mi s tím." To je všechno. Bůh pomáhá všem bez rozdílu.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám mnoho lásky, andělských požehnání a Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/D5YOPdLbnTk
Nahorupřeklad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 1. do 7.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7.května. Věřili byste tomu, že už máme květen a že tento rok už je skoro z půlky za námi? To je úžasné! Dnes bych chtěla pracovat s kartami Poselství archandělů, které vždy patřily k jedněm z mých nejoblíbenějších sad. Nejprve se nad nimi tedy pomodlím, zamíchám je a požádám Boha, aby nám poskytl vhled do dalšího týdne a sdělil nám, co potřebujeme vědět a na co se máme zaměřit.

Kartou pro pondělí a úterý je Zdravý životní styl. Vy už víte, co to pro vás znamená. Co vás napadne jako první, když vidíte kartu o zdravém životním stylu? Je to pravděpodobně vedení, které dostáváte ohledně změny vaší stravy, cvičebního programu, spánkových návyků nebo jiné podobné změny. Často se těmto změnám bráníme. Vím, že když jsem byla já sama vedena ke změně své stravy, trvalo mi někdy i půl roku, než jsem to udělala. My všichni máme v sobě vnitřního rebela, který nechce, aby se mu říkalo, co má dělat, dokonce ani když je to od našeho vlastního Vyššího Já, od Boha nebo našich strážných andělů. Nechceme, aby nám někdo říkal, co máme dělat. Dokonce ani když jde o naše zdraví a když by nám daná změna mohla velmi pomoci! Ne! My to chceme udělat po svém! V pořádku - pojďme tedy meditovat o tom, jak byste si to představovali vy. Kdybyste mohli danou změnu udělat lusknutím prstu - bez jakéhokoli trápení, nutkavých chutí, bez nutnosti jít proti své vůli - CO byste změnili? Co byste udělali, abyste žili zdravěji? A já vás podpořím - na mé stránce earthangel.com si budete moci stáhnout zdarma Božské léčení závislostí (Divine Healing for Addictions), když zadáte kupónový kód "healthy". Já sama jsem tento postup použila k tomu, abych se zbavila závislosti na škodlivých potravinách a na víně. Tato karta vždy vyvolá na povrch hodně věcí, které už sami dlouho dobře víme.

Pro střed týdne nám vyšly dvě karty. První z nich je Změna v kariéře. Co vás k tomu napadne? Může s tím souviset i vedení první karty ohledně zdravého životního stylu. Můžete být vedeni například k tomu, abyste opustili hrubé prostředí, protože je pro vás zdravější pracovat v příjemném, laskavém prostředí. Nebo potřebujete pracovat sami za sebe. Meditujte o tom, co vás k vaší kariéře napadlo. Udělejte si další průzkum a modlete se za to. Pamatujte, že pokud jste vedeni k nové kariéře a tato vaše kariéra může pomoci mnoha dalším lidem, vaše ego proti tomu bude bojovat. Nízké energie včetně ega nechtějí, abychom na světě vykonávali léčení a duchovní učení a šířili světlo. A tak když si nejste jistí, zda něco máte udělat, zjistěte si o tom více informací, modlete se za to, ptejte se lidí, kteří se v daném oboru pohybují. Řekněte Ano tomu opakovanému vedení, které ohledně své kariéry dostáváte. Moje kariéra existuje právě díky tomu, že jsem následovala vedení ve formě opakovaných myšlenek, nápadů, pocitů a vizí, které jsem dostávala, a jednala podle nich. Jde o to naučit se cítit se pohodlně a bezpečně i ve změnách. Druhou kartou pro střed týdne je Skvělý nápad, která je pro nás v tomto kontextu potvrzením, že nápady a myšlenky, které neustále dostáváte a kterými můžete učinit svět lepším, jsou cenné, a tak si zjištěte více informací, nenechte se ničím blokovat. Můžete využít crowd-fundingové stránky, které podporují mnoho projektů, a vytvořte si tým lidí, protože ne všechno zvládnete sami. Pokud dostáváte vedení k něčemu, co může být lidem prospěšné, prosím, věřte tomu!

A na konec týdne - ach! Wow! Tady máme Vůdcovství! Dokonale to sedí ke všem předchozím poselstvím. Všechny dohromady vyprávějí jeden příběh. Když jsem byla vedena ke změně stravy na veganskou, byla to součást mého příběhu, protože to pročistilo a projasnilo mou intuici. Pomohlo mi to odstranit z cesty bloky, které jsem měla vůči přijímání Božského vedení. Může to tak fungovat i pro vás. Ale každý má jiný energetický metabolismus, tak posuďte sami, co je pro vás nejlepší. Následujte své vlastní vedení ohledně svého zdravého způsobu života. Pak všechny nápady budete přijímat mnohem snáze, budete jim věřit, budete mít více energie a sebedůvěry, protože když následujete své vnitřní vedení, máte ze sebe dobrý pocit. A vůdcovství vás vyzývá, abyste vystoupili z řady a postavili se do čela změn, které jsou v tomto světě potřebné. Pokud pochybujete o tom, že byste mohli být vůdci, vzpomeňte si na Johanku z Arku, které bylo 14 let, venkovská dívka, a dostala vedení k tomu, aby zachránila přátele. Také ze začátku pochybovala, jestli zrovna ona je ta pravá, ale byla k tomu povolána. A i vy můžete být povoláni k něčemu důležitému.

Pojďme se za to pomodlit:

Drahý Bože, pomoz nám prosím věřit našim vnitřním voláním a rozpoznat, které vedení pochází od Tebe. Pomoz nám mít sebedůvěru a vědět, že Ty jednáš skrze nás. Že každý z nás má důležité životní poslání. A že když se vzdáme svého strachu a snahy mít všechno pod kontrolou, pustíme se svých zábran a začneme konečně následovat Tebe, budeme mít nádherné, naplňující a smysluplné kariéry a všechno bude dobře fungovat. Děkujeme a amen.

Děkuji vám, že jste se ke mně dnes připojili. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/drmCknpnAwo
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 24. do 30.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 24. do 30.dubna. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Kouzelných delfínů a mořských víl. Miluji mořské víly! Je tu 44 karet a já vyberu tři, které nám všem dají poselství pro následující týden. Už při míchání karet cítím mnoho energie lásky a ochrany pro tento týden. Cítím také, že projdeme mnoha duchovními lekcemi, a i když někdy mohou být lekce života kruté, z těchto mám nádherný, příjemný pocit. Ať už procházíme čímkoli nebo ať se cokoli děje, Bůh nám vždy pomáhá najít v tom něco dobrého. Ve všem, co temnota napáchá, existuje něco, co můžeme využít ve službě dobru, lásce a světlu. Můžeme to celé převrátit, ale nesmíme se utápět ve strachu, protože v takovém případě se zasekneme.

První karta je Osvoboďte se. Co vás k tomu napadne jako první? Potřebujete něco změnit, nechat něco za sebou? Je normální cítit strach, když něco měníte. Máme to tak už od narození, když rosteme a některé naše změny mohou být i bolestivé. Ale to všechno nás nakonec vede ke svobodě. Karta vás vybízí k tomu, abyste se nebránili novým zkušenostem a zkoušeli nové věci. Umožňují vám růst a učit se. Pokud jste tedy vedeni nějakým novým směrem, vyzkoušejte to a uvidíte, jaké to bude. Vaše tělo vám dá zpětnou vazbu. Stejně tak vás povede i Bůh. Věnujte tedy pozornost zprávám, které k vám chodí.

Pro střed týdne vyšly dvě karty, a to jsou karty Mějte víru a Alchymie. Skvěle spolu ladí a vyjadřují můj pocit z tohoto týdne. Alchymie byla kdysi dávno o snaze přeměnit některé kovy ve zlato. Pro nás to znamená proměňovat negativní energii v pozitivní a měnit těžké situace v požehnání. Je to téma celého tohoto týdne. Karta Mějte víru říká, že odpovědi na vaše modlitby se zhmotňují, a tak zůstaňte pozitivní a následujte své vnitřní vedení. Bůh je jako navigační systém GPS, který máme v sobě my všichni, a stejně jako u toho klasického, ani tady se nestačí podívat jen jednou na celou trasu, která je před námi - je třeba průběžně kontrolovat, zda jedeme správně. A pokud se z vlastní vůle rozhodneme neposlouchat, nemůžeme z toho vinit Boha. Pro tento týden je tu opravdu silné poselství o tom, jak důležité je následovat své vnitřní vedení.

A pro konec týdne je tady karta Odpusťte si. To může znamenat, že jste se cítili zahanbeně nebo ne dost dobří. Tyto pocity mnoha lidem brání ve spojení s Bohem a s anděly. Mají pocit, že udělali něco špatně, bývají také členy církví, které je obviňují a zahanbují, nebo mohli být zahanbeni rodiči, jinou autoritou nebo i sami sebou. Tato karta vede všechny tyto osoby k očištění se od pocitů viny za to, co si myslí, že udělaly nebo neudělaly. Bůh vás miluje bez podmínek. Ví, jací jste, ví, co dokážete, a ví také přesně, co pro svou cestu potřebujete. Nemyslete si tedy, že by Bůh udělal chybu, když si vás pro něco vybral. Pokud vás vede k tomu, abyste podnikli něco, co pomůže vám a světu, pak ví, proč k tomu vede právě vás! Nezpochybňujte to!

Pojďme se nyní pomodlit. Zhluboka se nadechněte... Pro některé z vás dostávám poselství, že tento týden byl skoro nekonečný a že jste nyní velmi unavení. Máte si nyní odpočinout. Opřete se o své anděly, nechte se zahalit jejich křídly a být jimi podporováni a milováni. Tolik jste toho udělali, tolik jste toho dokázali a dostali jste se tak daleko! Hodně jste si také vytrpěli a my všichni s vámi velmi soucítíme. Nyní je načase, abyste si odpočinuli. Nezatěžujte se prosím vinou - to pochází z ega a temnoty, které se nás snaží odvádět z cesty tím, že nás zaměřují na to, co je špatně, ať už v nás nebo v druhých. Zaměřujte se na to DOBRÉ, co ve vás je! Bůh vás stvořil dokonale! A to specificky pro vaše vlastní životní poslání!

"Drahý Bože, pomoz mi prosím se milovat stejně tak, jako mě miluješ Ty. Pomoz mi prosím se poučit z toho, co jsem ve svém životě považoval/a za omyl. Pomoz mi tyto zkušenosti využít k dobru, tak abych prosperoval/a, byl/a zdravý/á a šťastný/á, a mohl/a tak pomáhat i dalším, které potkalo něco podobného. Bože, prosím, pomoz mi si odpustit - ve všech směrech času, za všechno a pro všechny zúčastněné, za vše učiněné vědomě či nevědomě. Pomoz mi prosím přijmout Tvou lásku a vnímat Tvou přítomnost."

My všichni jsme v životě udělali věci, které, kdybychom měli na výběr, bychom znovu už neudělali. Ale buď se tím budeme ubíjet a nebo to využijeme k dobru. Vyberme si tedy to druhé.

Posílám vám velké, silné modlitby. Ať máte krásný týden. Mnoho lásky a andělských požehnání.

* * *

zdroj: https://youtu.be/5KyeVMd8Urw
překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 17. do 23.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 17. do 23.dubna. Dnes budu pracovat s kartami Magická poselství víl. Naprosto víly miluji! Vídala jsem je již od dětství. Jak víte, úzce nyní spolupraucuji s Ježíšem a spousta křesťanů se mě ptala, zda je v pořádku stýkat se s vílami, když jsou křesťané. Ale víly milují nás i Boha, samy jsou Božími stvořeními tak jako my, a tak je zcela v pořádku být s nimi ve spojení bez ohledu na vaši víru! Víly mají ego stejně jako my, ale jsou stvořeními světla. Samozřejmě existují také bytosti, s nimiž byste se stýkat neměli, ale požádáte-li Boha o ochranu a budete poslouchat svou intuici, budete vždy pod ochranou.
Zeptám se tedy nyní Boha, co si přeje, abychom pro tento týden věděli. Zatímco sledujete můj výklad, věnujte prosím pozornost také vedení, které budete dostávat vy osobně - skrze vize, vnuknutí, nápady, pocity nebo znamení.

První kartou pro začátek týdne je Vyjadřujte svou individualitu. Neztrácejte se v davu! A není to jen o tom, jak vypadáte, ale i o tom, jací jste uvnitř. Poselstvím této karty je BUĎTE SAMI SEBOU! Věřte si! Věřte sami sobě i poselstvím, která dostáváte. Pokud si nejste jisti, zda vaše vedení pochází od Boha a nebo nějaké nízké energie, pomodlete se za vyjasnění a požádejte o znamení, zda jste na té správné cestě. Dostanete velmi jasné znamení, a to velmi rychle. Často se to děje i skrze sny, a tak jim věnujte pozornost. Tato karta říká, že máte projevovat své jedinečné já, protože jste úžasní právě takoví! Bůh věděl, co dělá, když vás takové stvořil! Vše je na vás právě takové, jaké to být má, má to svůj účel a nic z toho není chyba! A i když ze své cesty sejdeme, vždy se na ni můžeme vrátit a být zase takoví, jací opravdu jsme.

Zajímavé je, že pro střed týdne nám vyšla karta Síla květin. Na severní polokouli je nyní jaro - nový život, rozkvétající květiny, nové děti i zvířecí mláďata, která přicházejí na svět, odehrává se spousta změn a nacházíte nový směr - to vychází velmi silně. Pro některé lidi tato karta znamená doslova pracovat s květinami a jejich esencemi a léčit jimi. Květiny jsou pro nás dary, které můžeme používat k léčení sebe samých, druhých lidí, zvířat i světa. Obecně má pro nás tato karta význam toho, že si máme uvědomit, že i my rozkvétáme a kveteme, je to symbol obnovy, a protože máme ještě dozvuk Velikonoc, stále je tu duch vzkříšení. A pokud v sobě máte část, která dosud byla úzkostně uzavřená jako zimní pupen, dovolte jí nyní se otevřít a kvést.

Na konec týdne je zde karta Duchovní učitel, která říká, že součástí vašeho poslání je učit druhé o léčení a duchovnu. Co vás napadne jako první, když se objevila tato karta? Pro některé to může být vybídnutí k tomu, aby začali, pro jiné to může znamenat postup na další úroveň, protože se vyučování už věnují. Tak či tak, nemůžeme nebýt učiteli, protože ať už žijeme v míru, v hrubosti, v lásce či ve stresu, to všechno samo o sobě učí druhé - ať už jsme dobrým a nebo špatným příkladem, který druhé učí, co jak NEdělat. Víte, stres cítí každý člověk - rozdíl je v tom, jakým způsobem se s ním vypořádáváte. V tomto světě je nemožné necítit stres, když se v něm děje tolik ošklivých věcí. Ale Bůh by nás sem neposílal, kdyby byl svět dokonale v míru. Přitom je ale on i naši andělé neustále s námi a se vším nám pomáhají.
Pojďme se společně pomodlit:

"Drahý Bože, prosím, pomoz mi projít mou obnovou, mým vlastním jarem a rozkvětem, a novými začátky. Pomoz mi si věřit během těchto novot a pomoz mi cítit Tvou přítomnost a podporu. Také mi prosím pomoz si věřit, až budu vstupovat do neznáma, do něčeho, co jsem předtím neznal/a. Pomoz mi vědět, že je pro mě bezpečné udělat tyto božsky vedené změny a že budeš se mnou na každém kroku mé cesty."

Říkají mi, že někteří z vás mění svůj životní styl, např. že přestávají kouřit. Chtějí, abych vám poslala energii navíc, protože je to opravdu skvělé, děláte správnou věc a prosím, nebojte se toho, že budete strádat nebo trpět - budete dokonale vedeni na každém kroky cesty k vašemu zdraví!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/VBHH5nsa5aE
překlad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 10. do 16.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 10. do 16.dubna. Přeji vám krásné Velikonoce! Bude to opravdu mocný týden a chtěla bych pracovat s kartami Rady andělů na každý den. Nejprve karty zamíchám a požádám Boha o poselství pro tento nádherný svatý týden, a pak vytáhnu tři karty plus jednu bonusovou kartu na konci výkladu. Zatímco sledujete výklad, věnujte prosím pozornost i svému vlastnímu vnitřnímu vedení, i během toho, jak mluvím a ukazuji vám karty, abyste poznali, co tím vším Bůh a vaši strážní andělé říkají konkrétně vám.

Kartou pro pondělí a úterý je Odměňte se! Věděla jsem, že tato karta vyjde, měla jsem ohledně ní velmi silný pocit už při míchání. Vychází vždy, když jste tvrdě pracovali, hodně dávali, a můžete se cítit vyčerpaní, bez energie, můžete cítit sebelítost, že nikdo neoceňuje vaše úsilí, nebo jste třeba začali nový podnik a pořád se zdá, jako by to někde vázlo. Tento sváteční týden je o zmrtvýchvstání, a tak i vy si dopřejte odměnu - a to takovou, která vám bude sloužit dlouhodobě. Samozřejmě vám může pomoci, když si dopřejete nějakou sladkost nebo něco jiného, čím se potěšíte, ale o čem andělé hlavně hovoří, je péče o sebe samé. Abyste začali konečně dělat to, k čemu se tak dlouho cítíte vedeni. Možná jste cítili vedení k tomu začít protahovat své tělo, cvičit jógu nebo pilates, nebo jste vedeni k tomu, abyste přestali jíst určité věci a změnili svou stravu, nebo abyste se pustili do nějakého detoxikačního programu. Také můžete být vedeni k tomu, abyste začali konečně pracovat na svých vlastních prioritách místo věnování se prioritám všech ostatních. Udělat si čas na to, co víte, že je pro vás důležité. Poselstvím pro tento týden je tedy PEČUJTE O SEBE, drazí!

Pro střed týdne nám vyšly - čtyři! - karty! To se ještě nikdy předtím nestalo! A přitom byly dobře zamíchány! První z nich je Věřte si! V souvislosti s kartou pro začátek týdne je to důvěra i v cestu, ke které jste vedeni. Máte věřit, že si zasloužíte dobrou péči o sebe, že je to opravdu to pravé, co můžete udělat, i když vám ego bude namlouvat, že je sobecké myslet na sebe a své potřeby. V neposlední řadě, jak o tom hodně píšu, je důvěra v Boha, a tím i v sebe. Protože Bůh jedná vaším prostřednictvím, je uvnitř vás, a tak nemusíte vůbec pochybovat o tom, zda něco dokážete. Když vás Bůh k něčemu volá, samozřejmě to dokážete!

Druhou kartou pro střed týdne je Buďte k sobě pravdiví. To bylo velké téma během minulého týdne, kdy jsme byli vedeni k velké upřímnosti vůči sobě samým. Stejně tak je to upřímnost mezi vámi a Bohem. Když tedy dostáváte od Boha nějaké vedení, nesnažte se to smést ze stolu nebo to přehlížet. Udělejte to, k čemu jste vedeni. Jakmile to uděláte, dostaví se šťastný, povznášející pocit, a to je znamení, že jste na správné cestě. Pokud dostanete pocit odporu, že byste se určitou cestou neměli dávat, může to být naopak znamení, že jste ze své pravé cesty sešli. Takže k sobě buďte opravdu upřímní.

Třetí karta je Kupid, což je Cherubínek spojený s láskou a romancí. Kromě toho, že to může být známka nového přílivu lásky ve vašem milostném vztahu a nebo setkání se s někým novým, je to také o lásce, kterou dáváte sami sobě, a kterou dostáváte od Boha. Také to znamená zamilovat se znovu do života, zvlášť pokud se cítíte vyhořelí. Syndrom vyhoření se projevuje pocitem, že už vám na ničem nezáleží, nevidíte v tom žádný smysl, máte depresi, a možná také zneužíváte návykové látky. Karta Kupida je znamením léčení tohoto syndromu, a to tím, že k sobě budete upřímní (viz.předchozí karta) a přiznáte si svůj problém.

A čtvrtá karta Čas odejít znamená, že jakmile k sobě začnete být laskaví, dobře se o sebe starat, budete k sobě upřímní a budete si dávat lásku, budete cítit potřebu nechat už něco nebo někoho za sebou - něco nebo někoho, kdo vás stahoval dolů a mimo vaši cestu. Účel těchto věcí či vztahů už byl naplněn, nebo je opustíte kvůli tomu, že je na vás jejich energie už příliš hrubá, protože jste nyní vnímavější a jemnější.
Projdeme tedy v tomto týdnu mnoha povznesy.

Pro konec týdne tady máme skvělou příhodnou kartu Hrajte si! Víte, hrát si není nezodpovědné. Je to právě součást zodpovědnosti! Je to o péči o vaše vnitřní dítě, které si přeje potěšení a radost ze života. Pokud nemáte dostatek zábavy, pak prostě nebudete šťastní! Samozřejmě, že pak upadáte do sydromu vyhoření, o kterém jsme mluvili! Hraní si je tedy třeba opravdu začlenit do svého života. Velikonoce pro vás mohou být skvělou příležitostí připomenout si své dětství - jak jste barvili vajíčka, scházeli se s kamarády, navštěvovali své blízké, hráli si s velikonočními symboly, schovávali různé dárečky do malých umělohmotných vajíček a pak je schovali v trávě, abyste je společně hledali. Je to nádherné, tak toho využijte!

A jak jsem slíbila, vytáhnu ještě jednu kartu navíc. Protože je to týden Ježíšova vzkříšení, bude to karta z Láskyplných slov Ježíše. Nejsou to vykládací karty, ale karty k meditaci, které obsahují mé nejoblíbenější citáty z Bible. A tento je zajímavý: "Váš nebeský Otec přece ví, že to všechno potřebujete." (Mt 6,32)

Ježíš nám tím připomíná, že Bůh ví, co potřebujeme, ještě než si o to řekneme. A že když něco nedostaneme, není to kvůli tomu, že by o tom nevěděl, ale protože máme svobodnou volbu. A i když si o to řekneme, nemusíme to dostat, pokud nejsme ochotni se otevřít a přijmout to. Také je to však znamení, že vaše modlitby byly vyslyšeny, zvlášť pokud jste žádali o podporu, dostatek sebedůvěry... Bůh vám s tím vším pomáhá, drazí!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/PrFQHSrQKSI
překlad: Magda Techetová 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 3. do 9.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 3. do 9.dubna. Dnes bych chtěla pracovat s Motýlími kartami pro životní změny. Jak víte, motýli jsou úžasným symbolem změn a proměn; temné noci duše, kdy procházíte neznámem, nevíte, kam směřujete, nacházíte se ve stavu, kdy jste raději v ústraní, a pak, po nějaké době inkubace, se rozvinete v krásného motýla s křídly, která vás ponesou během dalších dobrodružství. Spousta lidí prochází takovýmito změnami, hlavně nyní, okolo času změny ročních období. Chci se tedy prostřednictvím těchto karet zeptat Boha, co chce, abychom pro tento čas věděli, tak abychom momentální bouře nejen přetrpěli, ale také si je užili.

Pro pondělí a úterý je tu karta Sentimentální pocity. Ta vychází vždy, když jste připoutáni k minulosti a jen velmi těžce se jí pouštíte. Je to jako když se snažíte řídit auto a jet kupředu, ale neustále se ohlížíte zpět. A co se asi stane, když jedete kupředu, ale díváte se dozadu? Jedna věc je, když máte sentimentální pocity a vzpomínáte na minulost v dobrém, např. na to, co vás naučila, a požehnání, která vám přinesla, ale druhá věc je, když se v minulosti zaseknete. Je tedy třeba dávat si pozor na to, abyste v minulosti příliš neprodlévali.
Dále je to také poselství pro ty z vás, kteří nedávno prožili nějakou ztrátu a prochází obdobím velkého žalu. Ráda bych vám nyní poslala zvláštní dávku lásky a modliteb.

Drahý Bože, běž prosím ke každému, kdo sleduje tento výklad a jehož srdce trpí žalem, a pomoz jim, ať se jim uleví. Pošli k nim své anděly, kteří jim ukážou, že jejich milovaní blízcí se mají v Nebi dobře, že je máš pod ochranou a že láska, kterou společně sdíleli, nikdy nezmizí. Láska je věčná.

Jsem s vámi, mí drazí, vím, jak bolestivý je proces ztráty.

Další karta - ach, to je opravdu silné! - je karta Odchod. Tyto karty společně vyprávějí o tom, že něco opouštíte, např. místo svého bydliště nebo zaměstnání, ale že jste velmi poutáni k minulosti, protože i když už vám to neslouží, dříve vám to sloužilo dobře. Změnili jste se, přerostli jste to, nebo se změnilo vaše okolí a už je načase jít dál. Je to opravdu jako ten motýl v kukle, kterému se stýská po životě housenky venku na čerstvém vzduchu a ve slunečním světle a teď musí zůstat v temné kukle. Proces opouštění je pro nás velmi obdobný. Víme, že máme jít dál, ale máme strach, cítíme smutek, nebo jsme neklidní, protože nevíme, kam přesně směřujeme, a bojíme se neznáma. Může to být také o tom, že opouštíte dosavadní duchovní cestu a míříte na jinou. I když opouštíte něco, co vám nejen neslouží, ale je to pro vás špatné, i tehdy můžete cítit žal. Někdy to ve vás mohou podporovat nízké energie, které nechtějí, abyste se měli dobře a žili naplno. Nízké energie chtějí, abychom zůstali zaseknutí, protože pak nebudeme moci pomáhat světu jako léčitelé, učitelé aj.

A poslední karta - ach, to je dokonalé! - Buďte k sobě pravdiví. Tato karta vám říká, že bez ohledu na to, jak se momentálně cítíte kvůli své minulosti a tomu, že něco opouštíte, máte být upřímní ke svému srdci. Je důležité následovat i přes to všechno své srdce, a to, kam vás vede, bude mnohem krásnější, než to dosavadní. Andělé poukazují na obrázek této karty, kde je motýl svobodný a obklopený spoustou krásných barev. Také se sytí květinou, což znamená, že je vám k dispozici veškerá potřebná péče a podpora. Ať už míříte kamkoli, je to pro vás velmi pozitivní změna!
Pojďme se nyní pomodlit za vás i za všechny ostatní, kdo procházejí změnami:

Drahý Bože, prosím, přijď k nám všem a dej nám svou sílu, abychom se o ni mohli opřít. Nechť pocítíme ve svých srdcích, že i když my sami nevíme, proč máme co udělat, ty to víš, jednáš skrze nás a jsi s námi na každém kroku naší cesty. Možná nevíme, kam přesně se dostaneme, možná nevíme, jak co zaplatíme, a neznáme souvislosti ohledně všeho, co potřebujeme ve svém lidském světě, ale víme, že Tvé zázraky otevírají dveře všude, kde nevládne logika, ale Ty. Ty jsi ten největší průvodce a léčitel, a tak nám prosím nyní pomoz oprostit se od své minulosti a vyletět z ní stejně jako motýl z kukly, abychom mohli být svobodní.

Milí přátelé, vím, že někdy je opravdu těžké něčemu věřit, ale prosím, kdykoli ve víře zakolísáte, modlete se. Kdykoli začnete mít starosti, stačí říct: "Bože, prosím, pomoz mi s tím!"  a vaše slova se stávají modlitbou a svět se vám otevře. Neexistují žádná omezení! Bůh je neomezený, a tak se prosím ani vy neomezujte nízkými energiemi starostí. Pusťte se jich!

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání.
Aloooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/0462eWF8MdQ
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 27.3. do 2.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 27. března do 2.dubna. Je neuvěřitelné, jak rychle to ubíhá! Pro tento týden bych chtěla pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Miluji jeho energii! Je samozřejmě Božím stvořením, není omezen časem ani prostorem, takže může být s námi všemi zároveň a všem nám pomáhat mít více odvahy, sebedůvěry, Boží síly a také ochrany - jak energetické, tak i duševní a fyzické. Nad kartami se nejprve pomodlím a zamíchám je. Pak vyberu tři karty pro začátek, střed a konec týdne. Někteří lidé se bojí, že archanděla Michaela unaví svými žádostmi. To je nesmysl, Michael je čistá energie a energie se nemůže nijak unavit, nemá žádné fyzické tělo, které by mohlo cítit únavu.

Pro pondělí a úterý je tu karta s názvem Připusťte si pravdu a jednejte podle ní. Tato karta vychází, když před sebou popíráte potřebu nějaké změny, protože vám připadá nepohodlná nebo z ní máte strach. První, co vás napadne, je vaše pravda. Už víte, co byste potřebovali změnit nebo co byste chtěli dělat. Ale vaše ego vám namlouvá, že to není možné, protože jednoduše miluje, když nás může odrazovat a plnit pochybnostmi. Je to jeho nejoblíbenější zábava. Když jde pak o váš sen, máte o něm pochybnosti. My všichni jsme si tím prošli - je normální o sobě nejprve pochybovat. Ale jsou dva způsoby, jak se s pochybnostmi vypořádat - buď si zjistit více informací, více se vzdělat v dané oblasti, upevnit si své dovednosti, spojit své síly s někým, kdo se v daném tématu vyzná lépe než vy v současnosti, nebo třeba crowd-fundingové stránky, pokud jde o peníze... Jde zkrátka o to, odlupovat jednotlivé vrstvy pochybností jednu po druhé. A ten druhý způsob je, že necháte pochybnosti, aby vás dobyly, a svých snů se vzdáte. To je nešťastné. Mně se to stalo kdysi, když jsem skrze sen dostala vedení k napsání knihy. Velmi jsem se nadchla a knihu napsala, ale když jsem ji poslala vydavateli, okamžitě řekl Ne. V první chvíli jsem nechala pochybnosti, aby mě dostaly, pomyslela jsem si, že ta kniha asi prostě neměla vyjít, a rukopis jsem odložila. Ale později jsem to překonala a mé knihy dnes vychází bez problémů. Můžete se tím nechat inspirovat i pro své vlastní případy a situace.

Podívejme se na kartu pro střed týdne, neboť karty vždy společně vyprávějí příběh. Líbí se mi, jak se navzájem vždycky doplňují. Ctěte své pocity a důvěřujte jim. Jaký máte opravdu pocit? Nemluvíme teď o pochybnostech, protože to nejsou vaše pocity - to jsou pocity ega, je to negativita a nízká energie. Pokaždé, když chcete udělat něco, co může pomoci světu, negativita se zděsí a snaží se odstranit z cesty všechny z nás, kdo jsou léčitelé, učitelé, pomocníci, kteří se modlí za svět a chtějí mu pomáhat... Negativita na nás pracuje a snaží se nás odvádět od našich pravých pocitů. Tato karta vypovídá o pocitech vašeho pravého Já.  Jaké máte tedy OPRAVDU pocity z dané změny, z daného nápadu či projektu? Jaký máte pocit při představě, že už je to hotové, že už máte danou změnu za sebou? Jaký máte pocit při představě, že tím učiníte svět lepším, nebo že tím pomůžete sami sobě a svým blízkým? Jaký je to pocit? Ctěte tyto pocity a důvěřujte jim, protože je to vedení od Boha pro vaši budoucnost!

A třetí karta to dokonale doplňuje - Rozhodněte se být šťastní hned teď! Toto je skvělá cesta, jak k sobě přitáhnout vše, co potřebujete. Mně se to velmi osvědčilo, kdykoli jsem potřebovala nějakou hmotnou věc nebo peníze na něco. Cokoli, co potřebujete pro své zdraví, štěstí a život, můžete získat, když místo toho, abyste začali panikařit, že to nemáte, začnete být předem vděční za to, že to dostanete: "Drahý Bože, děkuji Ti, že všechny mé potřeby jsou naplněny nyní i vždycky. Děkuji Ti, že mi dáváš všechno, co potřebuji, včetně sebedůvěry, vědomí, že pracuješ skrze mě, tak abych mohl/a svými činy pomáhat světu - a to je i mé vlastní štěstí." Archanděl Michael mě naučil tuto lekci už před několika lety, když jsem hodně cestovala a byla z toho velmi neštastná. Cítila jsem, že kdybych nemusela cestovat, byla bych mnohem šťastnější. Ale Michael mě tehdy naučil být šťastná bez ohledu na to, jaké jsou mé současné podmínky v životě.

Naše ego nám vždycky namlouvá, že šťastní budeme, AŽ se něco stane. Odkládá tak naše štěstí donekonečna a nikdy ho tak neprožíváme. "Až bude světový mír, až budou všichni mí blízcí šťastní, až budu mít dost peněz, až se přestěhuji, až budu vdaná/ženatý, až dokončím tohle a tamto, PAK budu šťastný/á." Ano, samozřejmě, že všechny tyto věci mohou naše pocity štěstí ovlivnit, to je pravda. Ale nejsou KLÍČEM ke štěstí. Klíčem ke štěstí je ROZHODNUTÍ být šťastní v přítomném okamžiku. Moc se mi líbí modlitba na kartě: "Drahý Bože, děkuji Ti, že otevíráš mé srdce štěstí, radosti a požehnání. Jsem nyní ochotný/á vidět veškeré dobro, které se v mém životě nachází."

Pro tento týden celkově to vypadá, že se začnete více podílet na utváření své vlastní cesty. A k tomu je třeba být v kontaktu se svými pocity. Když vycházejí takovéto karty, bývá to znamení, že v daném období budete velmi citliví a emocionální. Ale to je dobře! Poznáte tak přesně, co cítíte! Udělejte však určitá opatření, ať jste energeticky chráněni, a rozhodněte se cítit se šťastně bez ohledu na podmínky.

Bůh vám žehnej, posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/fOjymc6Vvlw
překlad: Magda Techetová 

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 20. do 26.3. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.března. V tomto týdnu máme přelom ročních období - u nás na severní polokouli začíná jaro a na jižní polokouli začíná podzim. Cítím, že tato změna nám přinese velký povznes - začneme se detoxikovat a pomůže nám to k lepšímu zdraví. Chtěla bych dnes pracovat s kartami Andělské terapie. Jsou to léčivé karty založené na mém kurzu Andělské terapie, kde učím, jak pracovat s anděly a Boží poselstvími, která nám přinášejí. Tak jako každý týden se nad kartami pomodlím a zamíchám je, zatímco žádám Boha, aby nám skrze ně dal své poselství pro další týden. Tyto karty jsou dobré k meditaci, ale zároveň nám dávají spoustu rad ohledně duchovní léčivé práce.

Pro pondělí a úterý nám vyšly dvě karty. První z nich, kterou absolutně zbožňuji, je Vysajte strach. Tuto techniku jsem se naučila v roce 1996 při jedné meditaci. Jak víte, mým převládajícím duchovním smyslem jsou vize a vizuální podněty. Tehdy jsem tedy uviděla archanděla Michaela a skupinu andělů, která ho obklopovala, a měli s sebou něco jako vysavač, jaký používáme doma k úklidu. Nebyl to samozřejmě vysavač, ale je to to nejlepší, k čemu to mohu přirovnat. Michael přiložil trubici toho "vysavače" k mé hlavě a požádal mě o svolení, aby mohl odsát nízké energie a negativní myšlenky. Já souhlasila, protože mu věřím, a hned jsem cítila, jak ze mě odcházejí všechny ty nízké energie a mohla jsem dokonce i slyšet "zvuky", jak ze mě odchází ten psychický odpad. Tehdy jsem z normální psychoterapie přešla na Andělskou terapii a vyzkoušela tuto novou techniku hned se svou další klientkou. Požádala jsem ji o svolení a ona souhlasila. Také pocítila úžasnou změnu, hned celá zářila a cítila se i mladší. Pak jsem to vyzkoušela u dalších klientů a také jim to pomohlo. Začala jsem to tedy vyučovat své studenty.
Pojďme to udělat nyní společně.
Nejprve zavřeme oči, abychom se oprostili od vizuálního rozptylování, a pak si zavoláme na pomoc Boha a jeho pravou ruku, archanděla Michaela. Může být s každým z nás současně - stejně jako Bůh je energií a ta je neomezená časem či prostorem. Nikdy se nebojte, že byste ho "obtěžovali" - čistá energie se nemůže nijak unavit.

Archanděli Michaeli, žádáme tě, abys přišel ke každému, kdo sleduje tento výklad a kdo ti dá své svolení (to musíte udělat, stačí na to pomyslet a stane se tak), abys z nás odsál veškerou negativní energii, kterou jsme buď vstřebali ze svých vlastních myšlenek, z myšlenek druhých nebo z médií, a ať už nás blokuje jakákoli energie strachu, prosím, detoxikuj nás od ní právě teď. 

A zatímco dýcháte, můžete cítit, jak je z vás odsávána energie strachu, nízké energie, energie ega, jakékoli psychické jedy, toxické myšlenky a emoce. To všechno odchází do roviny vysokých energií, kde je to přeměněno v lásku. Nijak tím tedy neznečišťujeme Nebesa. Dýchejte... Nechte to všechno jít.. Váš dech vás otevírá přijímání tohoto léčení. Pokud potřebujete více času, dejte si na to teď čas a ke zbytku výkladu se vraťte až potom.

Druhá karta, která vyšla pro začátek týdne, je karta Knihy. Ta vypovídá o tom, že knihy jsou součástí vašeho životního poslání. Někteří z vás chtějí vydat své vlastní knihy, ať už zaměřené na pomoc sobě samým a seberozvoj, nebo duchovně založené novely. Možná dokonce scénář pro film. A říkají, že když jste takto vedeni, dostane se vám veškeré motivace, energie, inspirace, a všeho ostatního, co potřebujete. Někteří z vás se příliš strachují o budoucnost, jako kdo si knihu koupí, nebo marketing, výnos.. To neřešte. Soustřeďte se na to, abyste naplnili svůj úkol, a tento úkol pak zase zpětně naplní vás. Vy prostě napište svou knihu a zbytek se o sebe postará sám.
Další význam této karty spočívá v knihách, které čtete - máte si pozorně vybírat, které to budou, protože jejich obsah vás ovlivňuje. Pokud čtete knihy, v nichž je například násilí, než jdete spát, ovlivňují pak i vaše sny. Jste velmi citliví a čímkoli krmíte svou mysl, s tím potom žijete; to si pak zhmotňujete a přitahujete.

Pro střed týdne jsou tu Víly. Víly jsou také Božími stvořeními, i když nejsou stejně "nebeské" jako andělé. Jsou to duchové přírody a krajin. A stejně jako všechna pozemská stvoření mají ego, úplně stejně jako třeba zvířata, a liší se jedna od druhé tak jako lidé. Toto je pro nás poselství, abychom užívali svou přirozenou schopnost rozlišování, s kým se stýkat a s kým nikoli.

Poslední kartou pro konec týdne je Základní čakra, někdy také zvaná kořenová. Čakry jsou energetická centra v našem těle a tato základní je umístěna dole na konci páteře. Základní čakra souvisí s vašimi základními potřebami - vychází vždy, když si děláte starosti ohledně peněz, bydlení, jídla - zde vychází velmi silně i změna stravy - a obecně potřeby vašeho fyzického těla.
Pojďme se společně pomodlit a udělat si meditaci.

"Bože, Ty víš, co každý z nás potřebuje, a neustále nám to poskytuješ, jsme-li ochotní následovat Tvé vedení. Také víme, že když se modlíme za Tvou pomoc, nedostane se nám jí jen tak magicky, ale sami se na ní podílíme vlastními kroky, ke kterým nás vedeš prostřednictvím myšlenek, inspirace, pocitů a dalších. A že když následujeme Tvé vedení k pozitivním změnám, dostává se nám k nim všeho, co potřebujeme, čímž se nám otevírá brána k neustálému proudu hojnosti. Nechť je každý požehnán a jeho potřeby jsou naplněny. Zejména děti po celém světě, ať mají čistou, čerstvou vodu, dostatek jídla, zdravotní péči, zodpovědné dospělé, kteří se o ně postarají, bezpečné místo k životu, a nechť o nás všechny je stejně tak postaráno Bohem. Tak se staň."

Když se podíváme dohromady na všechny karty, se změnou ročních období vyvstane spousta změn. Nepodceňujte prosím vliv, který na vás tato změna má. Pokud máte zdravotní problémy, tak to může být právě změnou ročních období, může to znamenat, že si prostě máte odpočinout, na chvíli se zastavit, chodit brzy spát, a celkově se o sebe dobře starat.
Když tyto karty všechny vidím, vypovídají o PŘÍPRAVĚ na to, co přijde potom. Detoxikujeme se od strachu, detoxikujeme to, co čteme a přijímáme, zbavujeme se také prokrastinace ve svém psaní a tvoření. Víly nás vedou ven do přírody, abychom se s ní dostali opět do spojení, užívali květinové esence - v této souvislosti zde silně vychází květinová terapie a užívání květin k léčení. A základní čakra vypovídá o detoxikaci od strachu z toho, že se nenaplní vaše fyzické potřeby. Dávejte si zvlášť pozor na to, abyste si neustále nestěžovali, jak nemáte něčeho dost, protože pak se vám přesně to zhmotňuje: Nemáte dost. Takže místo toho říkejte: "Děkuji Ti, Bože, že naplňuješ všechny mé potřeby a že udržuješ tento proud stálý." To, jak už jsem řekla, otevírá brány všemu, co potřebujete.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/yd8cHOHkmQE
překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 13. do 19.3. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 13. do 19.března. Mnohokrát vám děkuji za vaše milé dopisy, ve kterých jste mi blahopřáli k mému křtu a mé cestě. Vaše podporova pro mě mnoho znamená. Stejně tak jsem dostala spoustu upřímných dopisů od těch z vás, kdo znejistěli a kteří se ptali, co se tím nyní změní. Naprosto respektuji jakoukoli cestu založenou na lásce! Pro mě osobně bylo toto rozhodnutí opravdu úžasné a očišťující! Bůh si pro nás všechny přeje jen to nejlepší a dává nám k tomu své vedení. Já se cítím vedena k tomu, abych rozdělila toto video každý týden na tři části, z nichž první bude náš klasický karetní výklad, druhá bude o Ježíšově učení, o které bych se s vámi v daný čas chtěla podělit - takže pokud to nebudete chtít sledovat, můžete video po výkladu jednoduše zastavit. A třetí část bude o novinkách z našeho záchranného zvířecího ranče.

Pojďme se tedy podívat na karty, které nám vyjdou pro tento týden. V pátek budeme slavit svátek sv. Patrika, což je irský svátek. Já sama mám irské kořeny - i jméno Doreen je irského původu. Sladila jsem se tedy do zelena a pro výklad na tento týden jsem zvolila zeleně laděné Léčivé karty archanděla Rafaela. Kdykoli Rafaela vidím, je obklopen nádherným smaragdově zeleným světlem. Stejně tak když potkám člověka, za jehož zdraví se někdo modlí, vídám určité části jeho těla obklopeny tímto světlem. To je znamení modliteb. Kromě těla nám pomáhá léčit i naše srdce a úzce spolupracuje s milovaným Ježíšem, se kterým se podílí na léčení všeho a všech.
Nad kartami se nejprve pomodlím a zamíchám je. Pak vyberu tři karty pro každou část týdne.

Pro pondělí a úterý je tu karta Zlepšování zdraví. Říkají, že někteří, kdo tento výklad sledují, mají se zdravím problémy, které pocházejí z temnoty ve vašem životě - temného myšlení a také z vaší citlivosti vůči závisti druhých. Když vám někdo závidí nebo závidíte někomu vy, je to jedovatá energie, která ovlivňuje vaše zdraví a stahuje vás dolů. Vedle fyzického zdraví se to týká i vašeho mentálního a emočního zdraví - všechno se to zlepšuje! Ale je třeba, abyste byli ochotni se této temnoty vzdát a nechat ji jít. Když se toho pustíte, hned se budete cítit lehčí. Je to součást toho "být pozitivní". Neznamená to ignorovat věci, které se dějí ve světě nebo ve vašem osobním životě - těch si samozřejmě musíme být vědomi - ale je třeba nenalaďovat se kvůli nim negativně. Když se vzdáte této negativity a nebudete plnit prostor ve svém nitru negativitou, pak toto místo zaplní místo toho mnohonásobné množství Boží lásky a světla.

"Drahý Bože, pomoz prosím nám všem propustit vše, co nepochází od tebe, veškeré jedy, negativitu, závist... Pomoz nám propustit z našeho vědomí vše, co nás stahuje dolů, a tento uvolněný prostor vyplnit svým Božským světlem a láskou. Dej nám prosím pocit jistoty, bezpečí, útěchy, přijetí a pocit, že si všichni zasloužíme lásku, kterou tolik potřebujeme a kterou si přejeme."

Říkají také, že se nyní dostává zvláštního léčení těm, kdo jsou závislí na kouření, ale jen pokud toto léčení dovolí. Je to samozřejmě otázka vlastní volby. Pomoc je nám vždy nabízena a Boží láska je nám neustále k dispozici. Je však třeba přestat poslouchat hlas strachu a otevřít se lásce, přestat se bát lásky.

Kartou pro střed týdne je Přijetí. Musím zmínit, že někdy se lidé bojí přijímat duchovní zdraví, lásku a léčení, protože to mají spojeno se soudícími lidmi, kteří patří k určitém náboženství nebo naopak nepatří - s lidmi, kteří způsobili spoustu zranění. Chtěla bych vám doporučit nechat si pomoci Ježíšem, který je tou nejzářivější bytostí, s jakou jsem se kdy setkala. Nikdy nikoho nesoudí. Když uděláte chybu, místo odsudku vám řekne, co můžete udělat k nápravě. Pokud vám někdo říká, že jste špatní, není to od Boha, není to z lásky. Pro nás je důležité být v pozici bezpodmínečné lásky, i když s vedením.
Co se týká významu této karty, existuje nějaká vaše část, která vás odmítá, soudí vás, tvrdí, že jste méně než druzí, horší než druzí, jiní než druzí, nezapadající mezi ostatní, nebo že jste udělali něco, co jste si dosud neodpustili? Pojďme se za to společně pomodlit:

"Drahý Bože, dosáhni prosím do srdcí všech, kteří sledují tento výklad a pomoz nám zjemnit naše srdce. Pomoz nám přestat se tolik bránit a udržovat kolem sebe obranné zdi, které jsme si vystavěli ve snaze ochránit se před zraněními. Pomoz nám milovat se stejně tak, jako nás miluješ Ty. Pomoz nám vidět naše dobro a naši hodnotu. Pomoz nám najít své místo v tomto světě a naše poslání. A také nám prosím pomoz odpustit sami sobě, za všechno, co si myslíme, že jsme udělali nebo neudělali, a pak také těm, které soudíme. Nesuďme a nebudeme souzeni. Protože když soudíme, cpeme věci do malé, omezené krabičky a navíc se nemůžeme navzájem spojovat s láskou. Pomoz nám, Bože, zbavit se naší závislosti na souzení, protože to nám k žádnému bezpečí nepomáhá. Místo toho ať následujeme Tvé vedení, které může být například o tom, s kým se máme či nemáme stýkat a podobně."

Přijímejte se tedy takoví, jací jste, mí drazí, neboť Bůh vás stvořil takové, jací jste, z velmi specifických důvodů.

Poslední karta pro konec týdne má název Zavolejte si archanděla Rafaela na pomoc. Rafael léčí zdraví, také pomáhá nacházet a uzdravovat vztahy spřízněných duší, nebo také nacházet si vlastní cestu. Je naprosto důvěryhodnou bytostí světla. Pomůže vám, budete-li chtít sami někoho léčit. Je to on, kdo nechává vypadávat knihy z poliček, když si máte něco přečíst. Významně podporuje váš kontakt s jakoukoli další bytostí světla.
Pojďme ho zavolat hned teď:

"Bože a archanděli Rafaeli, pomoz prosím každému, kdo prožívá bolest, ať už duševně, citově či fyzicky. Víme, Bože, že jsi všude kolem nás i v nás, ale prosíme Tě, abys nám pomohl být si toho nyní více vědomi. Pomoz nám všem otevřít se proudu vlastní léčivé síly."

Ukazují mi, že je to jako řeka nebo vodopád, které proudí neustále skrze nás, a na nás je, abychom si dopřáli chvíli na to, abychom v něm poseděli. Pokud máte problém v nějaké části svého těla, nasměrujte tento proud do tohoto místa a vnímejte, jak ho léčí.

"Žádáme o pomoc i v tom, abychom byli ochotni vzdát se přesvědčení, že tuto bolest potřebujeme, nebo že je nám k něčemu dobrá - jako že díky ní například máme více sympatií a soucitu od lidí, nebo že se nám díky ní dostane více peněz, nebo že se skrze ni můžeme někomu pomstít. Cokoli takového nyní prosíme, aby bylo propuštěno. Vzdáváme se svého příběhu o tom, že jsme v něčem pokažení. Navracíme se ke skutečné pravdě - že jsme byli stvořeni k Božímu obrazu, celiství, dokonalí a kompletní, a to nyní i vždycky."

Procházíme tedy nyní mnohým hlubokým léčením. Modlím se za vás i za všechny ostatní, kdo sledují tyto výklady, tak prosím tyto modlitby přijměte. Vězte, že vás milujeme a nikdo z nás vás nesoudí. Vy sami víte, která cesta je pro vás ta nejlepší, co pro vás funguje a co naopak ne. Vaše srdce i tělo vám vždy dávají najevo, co je pro vás dobré nebo není.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám mnoho andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/uMj45CV4gQY
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 6. do 12.3. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 6. do 12.března. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Andělé a svatí. Je to jedna z mých nejoblíbenějších sad - jednoduše miluji jejich světlo a nádhernou energii, kterou mají. V tomto týdnu nás čeká úplněk, takže to bude silné období. Ptám se tedy Boha, co si přeje, abychom pro tento týden věděli, a jak můžeme nejlépe pomoci sobě i druhým. Nejprve se podíváme, které karty nám vyšly, a pak na to, jaké nám společně dávají poselství. To je podstatná součást karetních výkladů - ne jen přečíst význam samostatných karet, ale i to, co říkají dohromady a co ve vás vyvolávají. Když vám dělám výklad, všímejte si toho, co vy sami přitom dostáváte za poselství od Boha a od svých andělů. Mohou to být pocity, myšlenky, vize nebo znamení... Každý dostává ještě osobní vedení vedle toho, které vám předávám já.

Pro pondělí a úterý tady máme dvě karty, které k sobě dokonale pasují. První z nich je Zvládání stresu. Víte, když je toho na vás hodně a jste z toho vystresovaní, není to chyba okolí - o tom vypovídá druhá karta, Moudré rozhodnutí. Jste to VY, kdo musí udělat rozhodnutí, která napomohou eliminovat stres ve vašem životě! K čemu jste vedeni? Co by napomohlo zredukovat váš stres? Možná jste vedeni k tomu, abyste odmítli určité požadavky na vás a váš čas. Možná jste vedeni k tomu, abyste fyzicky cvičili, a tím odbourali napětí ze svého těla. Nebo jste vedeni k tomu, abyste si každé ráno, než začnete svůj den, přečetli něco pozitivního. Já sama, když ráno vstávám, si přečtu úryvek z Bible a protáhnu se. Ať už se cítíte být vedeni k čemukoli, co vám pomůže odbourat stres, je to moudré rozhodnutí.
Andělé dodávají, že mnozí z nás jsou citliví na fáze Měsíce a že v období úplňku bude ovlivněn náš spánek - někteří budou velmi ospalí a jiní naopak neobvykle bdělí, a to také přispěje k našemu stresu. Je tedy dobré dopřávat si více spánku a odpočinku, detoxikovat se - úplněk je časem propouštění všeho, co vás tížilo a co už vám neslouží, takže je to opravdu vhodný čas k detoxikaci.

Pro středu a čtvrtek je tady karta Vítězství, která vypovídá o tom, že budete schopni uspět. Hodně to souvisí s tím, že se začnete cítit lépe, protože budete více rozhodovat o svém životě vy sami. Andělé říkají, že někteří z vás se bojí rozhodovat se sami za sebe kvůli strachu z toho, že se na ně někdo nahněvá nebo že se hned stane něco špatného - nemáte to řešit a máte to prostě udělat. Prostě se chopte vlády nad svým vlastním životem a uvidíte, že to bude pozitivní změna, která vám přinese pozitivní výsledky. Zasloužíte si to!

Na konec týdne tady máme úžasnou kartu Pauza. To znamená, že ustoupíme do ústraní, odpočineme si a dobře se prospíme, zvlášť pokud jsme předtím kvůli úplňku nespali dobře. Znamená to obecně dopřát si čas sami pro sebe.
Pojďme se společně pomodlit za to, ať máme sílu přeuspořádat své životy, aby zrcadlily naše zdraví a ne naši nerovnováhu.

Drahý Bože, Ježíši, Svatý Duchu a naši strážní andělé, voláme vás a prosíme, abyste nám pomohli mít sílu a odvahu i všechny prostředky k uskutečnění jakýchkoli změn, které potřebujeme udělat, abychom snížili hladinu stresu ve svém životě, abychom si dokázali odpočinout a opravdu dobře se o sebe postarali. Pomozte prosím každému, kdo sleduje tento výklad, aby si uvědomil, že péče o sebe je nezbytná, zvlášť když se stará o druhé.

Pečujete-li o druhé lidi, musíte se v první řadě starat o sebe. Je to stejné jako v letadle - než nasadíte kyslíkovou masku svým blízkým, musíte si ji nasadit vy sami, jinak byste jim nemohli pomoct.

Nechť vám Bůh dá sílu a nechť jste chráněni před všemi negativními a hrubými energiemi.

Vypadá to tedy na silný týden, pro který je hlavním poselstvím DOBŘE SE O SEBE STARAT. Bůh si pro nás přeje, abychom se měli dobře a aby o nás bylo postaráno jako o jeho děti. I vy byste přece chtěli, aby se o sebe vaše děti dobře staraly. A tak to dělejte i vy.

Pro tento týden bych chtěla vytáhnout ještě dodatečnou kartu z Láskyplných slov Ježíše. Toto nejsou vykládací karty, ale meditační karty. A první, která se objevila, říká: „Pokoj vám. Jako mne poslal Otec, tak já posílám vás.“ Je to tedy poselství o míruplnosti.

Ráda bych se s vámi podělila o jednu novinku - i když mám blízko k Bohu, mívala jsem často pocit, že v určitých směrech narážím na zeď, a tak jsem se rozhodla odevzdat se spojení s Ježíšem ještě více a nechat se pokřtít, protože cítím, že nyní ve světě potřebujeme Boha a Ježíše mnohem více než kdy dřív. Bylo to opravdu nádherné. Chci, abyste věděli, že naprosto respektuji jakoukoli duchovní cestu založenou na lásce. Vím, že mnozí z vás nemají rádi patriarchální vyznání, rozumím tomu, chápu to, ale chci prostě vyjadřovat svou pravdu. Doufám, že na Ježíšovo učení úplně nezanevřete a budete alespoň trochu otevření tomu, co vám od něj předávám, a budete nadále kráčet se mnou po mé cestě. 

Jsme moc vděční za to, že nám pomáháte utvářet mír ve světě. Vím, že to někdy není zrovna lehké, žít na této planetě. Ale věřím, že skrze sdílení naší lásky, požehnání a modliteb opravdu můžeme utvářet Nebe na Zemi, bez ohledu na to, co všechno se kolem nás děje, a pomáhat druhým činit totéž.

Posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/AgyYO5FNVKo
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 27.2. do 5.3. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 27.února do 5.března. Dnes jsem tady u našeho kachního jezírka. Michael před časem zachránil hejno káčátek, která vyrostla v dospělé kachny a vytvořily tady takovou roztomilou skupinu.
V tomto čase se cítím hluboce spojena s Matkou Zemí a posílám jí spoustu lásky. Chtěla bych proto dnes pracovat s kartami přírodních andělů, víl - Léčení s vílami. Na vílách se mi moc líbí jejich indigová, přímá povaha. Mají velmi důležitý úkol, a to chránit tuto planetu a životní prostředí. Jsou doslova strážnými anděly každého stébla trávy, zvířete, vzduchu, Slunce, oblohy a celé přírody. Když jdeme ven do přírody, spojujeme se s těmito anděly přírody.
Mám tady tedy 44 karet a zeptám se Boha, co si přeje, abychom pro tento týden věděli, jaká požehnání se pro nás skrývají v současných situacích. Víly lidé často považují za mýtus, ale pravdou je, že jsou stejně tak skutečné jako vy a já. Mají ovšem ego, a tak bývají chápány jako zlomyslné, i když nejsou. Jsou důležitými ochránci přírody.

Pondělí a úterý budou o introspekci. Vyšla tu karta Pohlédněte do svého nitra. Ta vám říká, že všechno, co potřebujete, máte v sobě samých. To zahrnuje i sílu, schopnost vypořádat se s jakoukoli krizí, zklamáním nebo čímkoli jiným, s čím se potýkáte, např. s nějakou životní změnou, na kterou se necítíte připravení. Pohlédněte do svého nitra a najdete to.
Udělejme to hned teď.

Drahý Bože, Svatý Duchu, Ježíši, strážní andělé i andělé přírody, děkujeme vám, že nám pomáháte cítit se dobře v našich fyzických tělech a fyzickém životě. Děkujeme vám, že nám pomáháte být ve svých fyzických tělech zdravě ukotvení a čelit pocitům, které jsou nám nepříjemné a kterých se bojíme. Které jsou spojeny s pravdami, které si nechceme připustit.

Říkají, že tato karta souvisí hlavně s tím, že si máte připustit, že potřebujete změnu. Přiznejte si to tedy. Může vás to děsit, protože změna je něco jako jít do neznáma. Vlastně to tak je. A my potřebujeme kráčet s vírou. Vím, že to dokážete!

Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Pozitivní očekávání. Obrázek je velmi symbolický - je na něm víla v naprosté temnotě, nevidí žádné světlo, a přesto je osvícená, protože vzhlíží vzhůru a modlí se. Pokud procházíte tím, čemu se říká "temná noc duše", kdy je vaše víra zkoušena a vy si nemůžete být jistí sami sebou ani ničím jiným ve svém životě, např. když se vaše vztahy vyvíjejí úplně jinak, než jste čekali, máte přesto věřit, že v každé okolnosti se nachází požehnání, i když to tak vůbec nevypadá. Někdy je tím požehnáním to, že se něco naučíte.
V tomto čase jsme hodně spojeni se svou intuicí. Dostáváte mnoho podnětů, vnuknutí a také pochopení. Najednou vám dochází, proč se některé věci dějí. Najednou vidíte vzorce, které opakujete a proč se rozhodujete tak, jak se rozhodujete. A začínáte sami sebe chápat, rozumíte si, máte se sebou soucit a odpouštíte si. Je to tedy nádherný čas, kdy je vnášeno světlo do vaší temnoty. A to skrze vaše pozitivní očekávání.
Jak zůstat pozitivní a pravdiví, když se ve vašem životě nebo ve světě dějí ošklivé, negativní věci? Modlete se za ŘEŠENÍ dané situace. Zaměřte se na to, jak můžete pomoci. Řekněte: "Drahý Bože, tato situace mě opravdu rozčiluje (-protože je to pravda). Dej mi prosím vedení ohledně toho, jak mohu já sám/sama napomoci ke zlepšení této situace." A pak dostanete odpovědi - ve formě pocitu, myšlenek, znamení, vizí, snů nebo zprávy od někoho jiného. Věřte tomu, protože je to odpověď na vaše modlitby! Nemusíte se bát, že byste dostali za úkol něco, na co byste nestačili! Můžete být vedeni i k tomu, abyste se prostě modlili. Prosím, neshazujte sílu modlitby tím, že budete říkat, že se "jen" modlíte. Modlitba má velkou sílu a je to velká pomoc!

Na konec týdne tady máme kartu Odpoutání. To znamená pustit se problémů a nechat Boha, aby do nich mohl také zasáhnout. Vše, z čeho jste zmatení, co vám dělá starosti, nebo co vás rozčiluje nebo tíží, nyní odevzdejte Bohu:

Drahý Bože, prosím, pomoz nám se těchto věcí pustit.

Vidím s námi archanděla Michaela, který může být s každým z nás současně. Není ničím omezený, nemá ego a není možné ho "obtěžovat", stejně jako nikdy nemůžete "obtěžovat" Boha.

Archanděli Michaeli, přesekni prosím svým světelným mečem jakákoli pouta strachu, kterými sami sebe sabotujeme, i závislosti na dramatech, kterou možná máme. Prosím, pomozte nám toto všechno propustit a dovolit vaši pomoc, neboť víme, že Bůh je Nekonečná Moudrost, která v sobě obsahuje řešení na všechno.

Pustit se problému neznamená, že vám na něm nezáleží nebo že se nebudete podílet na jeho řešení. Právě naopak - znamená to, že se BUDETE podílet na řešení, a to prostřednictvím spolutvoření s Bohem. Takže, pusťte se!

Je to tedy týden o důvěře v Boha v sobě, v Boha kolem nás a v odpovědi, které budeme dostávat. V tomto týdnu si všechno zapisujte, pište si deník, vypisujte si odpovědi, které budete dostávat. Je to čas, kdy k nám proudí hodně informací, protože hranice mezi světy je velmi tenká. Je to tedy vhodná doba pro psaní vašich článků, blogů, knih, pro vaše rádiové vysílání, nebo další tvořivé projekty. Nechte to přicházet a proudit skrze vás.

Pojďme se na závěr pomodlit:
Drahý Bože, Vyšší Já, posíláme nyní od srdce požehnání tomuto krásnému světu, našim milovaným, jak na Zemi, tak i v Nebi, i všem ostatním lidem a zvířatům na této planetě, kteří potřebují pomoc a modlitby, i našemu životnímu prostředí. Nechť všechny tyto modlitby obklopí tento svět a navrátí se zpět k nám. Protože když se modlíme za svět, modlíme se zároveň i sami za sebe. I sebe je třeba do modliteb zahrnout.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/lf2Bg1Dktpo
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 20. do 26.2. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.února. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Poselství archandělů. Jsou jedny z mých nejoblíbenějších a moc ráda se k nim vracím, protože jsou velmi přímé, mají vysokou energii a také nás učí o jednotlivých archandělech. Nejprve je zamíchám a modlím se k Bohu za poselství pro tento týden pro nás všechny, jak osobně, tak globálně.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Jasnocítění. To znamená intuici, jasné cítění a vnímání. Ze začátku týdne budete silně vnímat svou intuici, budete hodně cítit, můžete být obzvláště citliví a brát si osobně věci, které byste si normálně osobně nebrali, a můžete být podráždění - stejně jako lidé kolem vás. Proto jsou karty dobré, říkají nám o tom předem, abychom věděli, o co jde, a nebrali si to pak špatně. Pokud můžete, vezměte si den volna a zůstaňte doma. A vězte, že pokud jste hodně emocionální, nejste to jen vy, ale i všichni ostatní.
Andělé poukazují na vztahy mezi dospělými a dětmi - i děti budou hodně cítit, a tak jim pomozte své citlivosti porozumět. Děti nás ale také mohou velmi pozvednout, protože jsou velmi moudré a zkrátka vědí.

Středa bude skvělý den, co se týká Andělských čísel, protože bude mít datum 22.2. a tři dvojky znamenají "Udržte si víru!" To znamená, že bez ohledu na to, co se bude dít kolem vás, zůstaňte soustředěni uvnitř. Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Příroda, která vás zve k pobytu venku. Samozřejmě, pokud právě počasí ve vaší lokalitě prochází extrémy, je důležité dbát na své bezpečí. Ale pokud to jde, běžte do přírody, je to důležité.
Také se to týká očištění energie ve vašem domově. Všechny zdi a celé budovy vstřebávají energie, a ty v nich pak zůstávají - např. po hádkách nebo nedejbože nějakém zneužívání. A když počasí dovolí a vy si otevřete okna a pustíte dovnitř světlo, čerstvý vzduch, nebo si přírodu vnesete domů ve formě rostlin, krystalů, olejovou lampu - šalvějová je na očisty skvělá.
Znamená to také změny naší Země, takže přírodní změny a záležitosti životního prostředí vyvstanou. Modlíme se za všechny, kdo jsou postiženi nějakými katastrofami. Posílejme léčivé modlitby Matce Zemi. Udělejme to teď hned:

Drahá Matko Země a drahý Bože, Stvořiteli Matky Země, žádáme vás o přijetí našich modliteb za to, aby byla naše Země stabilizovaná, uzdravená a ctěná. A pokud jde o lidi, kteří ji zneužívají, prosíme, aby byly jejich záměry zahaleny do neprostupného obalu, aby už ničemu neuškodily - obzvláště kvůli sobeckým zájmům a zisku. Žádáme vás, abychom byli co nejlepšími strážci této nádherné planety a všech jejích obyvatel. Pomozte nám získat peníze a všechny prostředky k tomu, abychom žili ekologicky a používali věci šetrné k přírodě. Posíláme nyní energii míru naší planetě i všem, kdo na ní žijí.

Podívejme se na konec týdne. V neděli 26.února budeme mít novoluní ve znamení Ryb a tentýž den nastane také sluneční zatmění, což je velmi neobvyklá kombinace. Novoluní je z historického hlediska časem přijímání a sklizně úrody, přijímání hojnosti. Ale zatmění nám právě pomůže uvolnit bloky, které v souvislosti s přijímáním hojnosti máme. 
Pojďme se pomodlit hned teď:

"Drahý Bože, pomoz mi prosím odstranit jakýkoli strach, který mohu mít z přijímání, pocitů zasloužení si, z žádání o pomoc a jejího přijetí. Zbav mě prosím těchto obav vycházejících z ega, neboť ty jsi náš skutečný Zdroj a dáváš vše potřebné nám všem. Pomoz nám prosím setrvávat ve stavu vděčnosti za všechno dobré, co máme, a být otevření ještě většímu množství dobra."

Kartou pro konec týdne je Jemnost, což souvisí s kartou pro začátek týdne - že na sebe máte být hodní, máte poslouchat jemnou hudbu, udělat si kolem sebe příjemné, jemné prostředí, obklopit se jemnými lidmi, máte-li tu možnost, a nebo také zvířátky. Je to také o zjemnění své stravy. Je to vhodné období k detoxikaci, vyškrtání intenzivních pokrmů ze svého jídelníčku. Obecně je to však o detoxikaci od čehokoli ve vašem životě, co vám škodí.
Někdo, kdo sleduje tento výklad, byl podle andělů sám na sebe velmi hrubý v poslední době. Shazoval se a verbálně si ubližoval, snažil se být dokonalý a trestal se za to, že něco nestíhá. Těm, kterých se to týká, andělé vzkazují, že mají mít se sebou trpělivost a brát toto všechno jako proces učení.
Dále vzkazují těm, kdo považují jemnost za slabost, že si tyto významy pomýlili a že to není jedno a totéž. Zvlášť pokud máte například práci, kde jste zvyklí soutěžit a mohli jste se nechat pohltit agresivní energií, vám andělé vzkazují, že můžete být velmi úspěšní i tehdy, budete-li jemní a brát věci zlehka.

Než to uzavřeme, pomodleme se spolu. Představme si sebe samé v bublině z růžového světla, skrze kterou může projít pouze láska a nic jiného. Všechno ostatní se od bubliny odrazí a bude proměněno na čistou energii. A pokud něco takového máte sami v sobě, bude to vyléčeno. Nechť je tato koule ze světla všude s vámi, ať půjdete kamkoli. Ať jste na sebe hodní a ctíte sami sebe. Nechť se staráte o své tělo jako o Boží dar, kterým skutečně je. Je to vaše schránka pro tento život, mí drazí. A tak se o něj starejte s jemnou, láskyplnou péčí.

Posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/yTLLuHA_2x8
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 13. do 19.2. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 13. do 19.února. A protože v tomto týdnu máme svátek sv. Valentýna, chtěla bych pracovat s kartami Andělů lásky, které jsou věnované milostnému životu. Dají se však použít pro jakoukoli oblast života - protože zamilovat se můžeme i do samotného života! Zeptáme se tedy Boha, co potřebujeme pro tento týden vědět, jak co se týká milostného života, tak i obecně.

Pro pondělí a úterý vychází karta Peníze a kariéra. Tato karta říká, že váš milostný život je nyní ovlivněn penězi. Možná se kvůli nim hádáte s partnerem nebo vám váš milostný život kazí starosti kvůli penězům. Ale první, co mě k této kartě napadlo, byla obecně vaše vášeň v životě. Co milujete? Co je vaší vášní? Co rádi děláte? Je to o tom, jakou činnost milujete, a o tom, abyste ji dělali jako svou kariéru. Když děláte práci, kterou milujete, dává vám to pocit naplnění a přináší vám to úspěch. Vždy si nejlépe vedeme v takové práci, která je naší vášní. Pokud existuje ve světě nějaký problém, kterému byste chtěli pomoci k vyřešení, požádejte o vedení ohledně toho, co byste vy mohli začít dělat, abyste přispěli ke zlepšení. Můžete začít v nějaké dobrovolnické činnosti - i já jsem tak začínala. A nakonec si z toho udělat kariéru.
Dny okolo svátku sv. Valentýna budou tedy především o tom znovu se zamilovat do života.
Pojďme se také pomodlit za to, aby vaše finance nezasahovaly do vašeho milostného života:

"Drahý Bože, zdroji všeho, pomoz prosím každému, kdo potřebuje pomoc, dej jim jasné vedení, kterému snadno porozumí a ze kterého snadno pochopí, co mohou sami udělat pro svou finanční jistotu, stejně jako jistotu v jakékoli jiné oblasti - v citech, ve vztazích, i ve všech ostatních. Prosíme o hojnost pro všechny. Amen."

Pro středu a čtvrtek tu máme dvě karty. Pomalu se z toho stává vzorec. První z těchto karet - věděla jsem, že vyjde! - je Vzdejte se potřeby mít nad vším kontrolu. To se týká hlavně spoluzávislosti ve vašich vztazích, kdy se snažíte mít pod kontrolou všechno, co druhý člověk dělá, a protože nikdo nemá rád, když ho někdo kontroluje či ovládá, přirozeně se brání a vrací se nám to. I když třeba v některých případech víte, co by pro daného člověka bylo lepší, lze mu to nabídnout lepšími způsoby než vnucováním své vůle.
Druhou kartou je Přijměte pomoc svých přátel. Tyto dvě karty spolu souvisejí. Máte-li totiž problémy s tendencí snažit se mít všechno a všechny pod kontrolou, nechcete, aby vám kdokoli pomáhal. Chcete to dělat sami, ať už proto, že si myslíte, že to víte lépe a nebo že když si necháte pomoci, budou vás považovat za slabé. Nebo máte strach, že vás budou držet v šachu, protože jim budete něčím zavázáni. Také je velmi častým problémem spoluzávislých lidí, že mají strach, že budou druhé obtěžovat. Nebo že budou obtěžovat Boha - jak by mohli, když Bůh není ničím omezený a je všudypřítomný?
Dovolte si přijmout pomoc - je to důležitá součást lásky a péče o sebe! Je důležité přijímat a ne jen pořád dávat.

Podívejme se na konec týdne - ach, to se mi tak líbí! Opět tu máme dvě karty a první z nich je Důvěra, která souvisí se schopností věci odevzdat ze svých rukou Bohu a věřit jeho vůli. Vzdát se potřeby mít nad nimi naprostou kontrolu. Vůle vašeho vlastního Vyššího Já je zajedno s Boží vůlí a nejedná se tedy o cizí vůli, která by vám byla vnucována. Ve skutečnosti je tou cizí vůlí vaše ego. Vaše Vyšší Já chce pro vás to nejlepší. Jak by se váš život změnil, kdybyste přenechali otěže svému Vyššímu Já? V čem by byl váš život jiný, kdybyste se pustili a odevzdali svůj život Bohu?
Je to samozřejmě také o důvěře ve vašem milostném životě - o důvěře vašemu partnerovi a propuštění jakéhokoli odporu. Pokud máte v sobě nějakou část, která odporuje a nechce otevřít srdce lásce, odevzdejte ji do rukou Bohu a podívejte se, co se stane:
Pravá láska. Tato karta má spoustu významů - jedním z nich je samozřejmě romantická láska a nalezení toho pravého nebo té pravé. Velká láska pro vás existuje! Ve světě je mnoho krásných a hodných lidí! Pokud jste byli zraněni a podvedeni, chápu vás, mně se to také stalo. Ale nemůžeme uzavřít své srdce nebo celý svůj život vůči lásce jen proto, aby nás zase někdo nezranil! To by bylo tragické! Můžeme své srdce udržovat stále otevřené, je však třeba, abychom zároveň neignorovali varovná znamení o různých lidech a nepopírali to, co upřímně cítíme. Je třeba být opatrní na to, do jakých vztahů vstupujeme, stejně jako být asertivní a ozvat se, když je to třeba. Místo abychom pocity potlačovali, je třeba je vyjádřit.
Dále vzkazují některým z vás, kteří dlouho někoho hledali a nenašli a kteří se vzdali naděje, že "čeká hned za rohem", ale že máte chodit více ven a mezi lidi. Pokud sedíte doma a modlíte se za velkou lásku, tak se můžete seznámit maximálně s lidmi online, s pošťákem nebo doručovatelem pizzy. Musíte chodit ven a být v kontaktu s lidmi - nejlépe ve skupinách podobně zaměřených a naladěných lidí, kteří mají podobné koníčky a zájmy. Studie prokazují, že nejdéle trvající a kvalitní vztahy pocházejí z kontaktů s přáteli. Proč? Protože se svými přáteli máte mnoho společného, a ti mají zase hodně společného se svými dalšími přáteli. Je to tedy hlavně o tom vycházet z domu a potkávat lidi.
Pojďme se nyní pomodlit za naplnění vašich milostných potřeb:

"Drahý Bože, Ježíši, Matko Marie, archanděli Michaeli a andělé lásky, žádáme vás, abyste nám pomohli se připravit a být otevřeni velké lásce. Pomozte nám všem si uvědomit, že si lásku zasloužíme, že jsme hodni lásky a že jsme sami milující. Pomozte nám být otevření vůči jiným typům partnerů a partnerek, než jaké jsme měli doposud. Pomozte nám umět se ozvat, kdykoli potřebujeme vyjádřit své potřeby, nebo si s partnerem či partnerkou něco vyjasnit, tak abychom měli neustále mezi sebou jasnou komunikaci. Ať dáváme prostor i našim vnitřním dětem, neboť více hravosti pomáhá nejen přitáhnout si vztah, ale také vnést nový život do již existujících vztahů. Dovolme si bavit se a dělat hlouposti, které chceme dělat. Ať si umíme užívat! A nechť jsme my všichni i naše vztahy chráněni. Představme si sebe, naše vztahy i náš celý svět v kouli z růžového světla lásky."

Pamatujte, že můžete požádat i strážného anděla svého partnera či partnerky duše, aby vám pomohl svést vás dohromady. I když nevíte, kdo konkrétně to je nebo bude, vždy můžete říct: "Milý strážný anděli mé spřízněné duše, pomoz nám prosím se setkat. Veď nás k sobě. A dej mi odvahu říct 'Ahoj' a usmát se, až se potkáme."

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/-BKYmORevkw
překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 30.1. do 5.2. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 30.ledna do 5.února. Jsem tady s kůzlátkem jménem Košíček a ráda bych o něm něco pověděla, protože to souvisí s tématem našeho výkladu. Tady na naší záchranné farmě míváme hodně zvířat, ale v tomto týdnu k nám přišli dva sirotci. Košíček je divoká koza - tady na Havaji jsou běžné - a mí přátelé ji našli u silnice bez matky a bez jakéhokoli zranění, tak ji přivezli sem k nám. A pak jsme s Michaelem našli osamocenou matku s kůzlátkem, která měla právě mléko, a tak jsme je všechny spojili. Následně jsme přijali malé telátko, které skončilo v příkopu - jeho matka nepřežila pád - a tak jsme si ho sem vzali a pojmenovali ho Noe. Další mládě bez matky. Je to tedy velké téma v tomto období. A jak si možná pamatujete, nedávno jsme sem přijali krávu s telátkem, a to teď má bratříčka. Každopádně téma matek nyní vychází velmi silně. Samozřejmě, že i otcové jsou velmi důležití, ale nyní jde především o matky. Taktéž to souvisí s Matkou Zemí a problémy s životním prostředím, protože i tato Matka je pro nás velmi důležitá.
Rozhodla jsem se tedy tento týden pracovat s kartami Marie, královny andělů, protože Matka Marie, bez ohledu na to, jaké máte vyznání, je duchovní matkou nám všem a záleží jí na každé bytosti na této planetě - osobě, zvířeti, květině, stromu.. Pokud máte v sobě jakoukoli citovou bolest související s vaší matkou, zavolejte si Matku Marii na pomoc s léčením této své části.
Nyní tedy vytáhnu karty pro začátek, střed a konec týdne, s modlitbou k Bohu, aby nám sdělil, co potřebujeme vědět pro tento týden a jak můžeme světu i jeden druhému přinést co nejvíce požehnání. Matka Marie je velmi milující a nežná, ale přitom silná. Já sama se od ní naučila, že mohu být jak velmi laskavá, tak zároveň silná, a že se to vzájemně nevylučuje. Ve skutečnosti je důležité obojí, protože když jste silní, ale necitliví, můžete být agresivní, a naopak jste-li příliš laskaví, ale nestojíte si za svými hranicemi, stáváte se pasivními. Marie nám pomáhá najít zlatý střed, a tím je asertivita.

Pro pondělí a úterý tady máme... ach, skoro se mi chce brečet... Je tu karta Otevřete své srdce. Vypovídá hlavně o soucitu, kterým léčíme sami sebe i náš svět. Léčení nás všech spočívá v soucitu. Vím, že je těžké soucítit s lidmi, s nimiž nesouhlasíme, nebo kteří páchají zlo, ale skrze soucit vede soucit k léčení a uzdravení, stejně jako odpouštění.
Tato karta také souvisí s naším prožíváním široké škály různých pocitů. Někdy svá srdce uzavíráme, protože máme v životě tolik citové bolesti, že se od svého cítění raději odpojíme. Ale tato karta nám připomíná poselství i z minulého týdne, že jsme sem všechny tyto pocity přišli prožít jako zkušenost. A tak si dovolte cítit! I když vás mohou některé pocity děsit, existují z nějakého důvodu.

"Drahý Bože, prosím, pomoz nám všem otevřít naše srdce Tobě i Tvé lásce a dovolit si cítit celou škálu pocitů. Pomoz nám mít soucit jak sami se sebou, tak i s každým na této planetě, a to bez výjimky."

Prosím, pamatujte si, že soucítit s někým NEZNAMENÁ s ním souhlasit! Je v tom velký rozdíl. Samozřejmě, že s některými budete v konfliktu. Nejde však o to, zda nastal konflikt, ale co s ním uděláte. Nejsme tu proto, abychom druhé lidi měnili.

Podívejte se, co nám vyšlo pro střed týdne: Víra. Máme kráčet ve víře. Mou vírou je, že Bůh každého z nás stvořil jako svaté dítě, s dobrem, moudrostí, pravdou a integritou uvnitř. A když toto v druhých vidíme, posilujeme to v nich a vynášíme to na povrch. A naopak, když v nich vidíme jen to špatné, pak právě to v nich posilujeme a vynášíme na povrch. Soustřeďujme se tedy na nádhernou formu síly, na férovost, integritu, a mějme víru, že Bůh v každém člověku nakonec vždy udělá správné rozhodnutí. Neznamená to však, že nemůžete promluvit! Matka Marie nás učí vymezovat jasné hranice - a přitom s láskou. Neříká to s žádým hněvem nebo nenávistí. Říká to zkrátka mateřsky.
Druhá karta, která nám rovněž vyšla pro střed týdne, je karta Znamení. Budeme tedy v tomto týdnu dostávat hodně znamení, a andělé říkají, že nejen od nich, ale i od vašich zesnulých milovaných. Hodně silně vycházejí peříčka, která budete nacházet, také ti z vás, kdo ztratili někoho z mužů, např. dědečka, budete nacházet mince, a tak tato znamení přijímejte. Rovněž můžete slýchat písničky v rádiu, které měli rádi. A ještě jedna věc - týká se to miminek a dětí, takže nová narození, a to jak metaforická (např. zrození nového projektu), tak i přímo děti, ať už vaše vlastní nebo třeba úspěšná adopce.

Na konec týdne tady máme kartu Pravda a je na ní napsáno: "Vyjadřuji LÁSKYPLNĚ svou pravdu jak sám sobě, tak i druhým." Důraz je kladen na to "láskyplně". Když vás něco rozčílí nebo zneklidní, nemůžete to v sobě držet. To by vedlo k depresím, nemocem, nebo i k rozpadu vztahů kvůli potlačeným citům. Modlete se tedy za ta správná slova, tak abyste mohli svou pravdu vyjádřit a přitom nikomu neublížili - a naopak mu přinesli požehnání. Víte, hněv je prostě jedna z lidských emocí, je normální, jde ale o to, co s ním uděláme. Protože ho můžeme usměrnit způsobem, který je konstruktivní. A tak se modlete za to, aby nám to šlo.

Máme tady jednu kartu navíc, dodatečné poselství, a to je karta Zázrak. Pro mě tato karta mnoho znamená, protože jsem si ji vytáhla kdysi, když se Michael vážně zranil a vezli jsme ho do nemocnice. Všechno dopadlo úžasně, opravdu to byl zázrak. A pro nás všechny je to poselství o tom, že můžeme očekávat zázraky. Pamatujte, že Bůh má vše pod kontrolou. A i když nám někteří vůdci ve světě mohou připadat šílení, Bůh je ten pravý vůdce, to On je nad nimi všemi. Dovolávejte se tedy Jeho, Vyšší Instrance. Jak říká to známé pořekadlo: "Namísto proklínání tmy raději rozsviť svíčku." To učiníte skrze modlitby.

Chtěla bych vám ještě povědět o dárku zdarma, který nakladatelství Hay House momentálně poskytuje na stránce bit.ly/2FREECrystalBook a který přinese do světa spoustu třpytu. Já a má kamarádka Judith Lukomski jsme společně napsaly knihu Krystalová terapie. Judith je expertka na krystaly a kameny, naslouchá jim a přijímá od nich poselství. A tuto knihu, kterou jsme nedávno vydaly jako eBook, je nyní k dispozici zdarma! Děkuji tedy nakladatelství Hay House, že ji takto poslalo do světa, protože ten opravdu potřebuje více třpytu.

Pojďme se ještě společně pomodlit k Matce Marii, než tento výklad uzavřeme:

"Boží požehnaná Matko nás všech, Kristova matko, žádáme tě, abys požehnala nám všem i naší planetě, Matce Zemi, kterou všichni sdílíme. Ukaž prosím nám všem společně i individuálně, jak můžeme být nápomocní. Dej nám prosím jasné vedení, kterého si snadno všimneme a kterému porozumíme. A dej nám prosím odvahu, podporu a motivaci k tomu, abychom tvé vedení následovali. Pomoz nám udržet si víru a otevřená srdce. Ať jsme soucitní a odpouštějící a ať veškerý hněv usměrňujeme pozitivním a zdravým způsobem směřujícím k řešení. Děkujeme ti, Matko Marie, za léčení jakýchkoli ran v našich srdcích, které souvisejí s našimi matkami; jakéhokoli smutku, žalu či hněvu, nebo dalších těžkých emocí, které cítíme vůči svým matkám nebo mateřským osobám. Odevzdáváme ti veškerou naši vinu související s našimi matkami či oběma rodiči a pomoz nám prosím žít naše životy na té nejvyšší možné úrovni. Amen."

Bůh vám žehnej. Mnoho lásky a andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/EfcETxlsuuY
překlad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 16. do 22.1. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 16. do 22.ledna. Než vstoupíme do tohoto silného týdne a uděláme výklad, už teď pro tento týden dostávám poselství. Ale ráda bych vám napřed představila telátko, které se nám zde na našem záchranném ranči narodilo. Narodilo se kravičce, kterou jsme sem přijali už březí a která měla toto telátko velmi brzy po svém příchodu sem. Jsme rádi, že jsou tu šťastné, protože je to nádherná, úžasná energie. Už před lety jsem se vzdala mléčných produktů, protože jak určitě víte, v továrnách na mléko jsou telátka, zejména býčci, odtrhnuta od matky okamžitě po narození, aby mohli krávě odebrat mléko. Kráva nedává mléko, dokud nemá telata! Je to opravdu odporné, jak s nimi zacházejí, až na pár světlých výjimek. Býčci jdou obvykle všichni na porážku, protože nemají využití pro mléko. A cena, kterou platíme za kraví mléko, za máslo a další produkty, za to opravdu nestojí! Existuje tolik dobrých náhražek, které jsou také mnohem lepší pro naše zdraví! Promiňte, že se tím nechávám tak unést, ale pro mě je ochrana zvířat velkou vášní.

A druhým zachráněným zvířátkem v posledním týdnu je kocourek Fénix, který původně žil ve staré budově osídlené squattery, to znamená lidmi, kteří se tam usadili, ale neplatili nájem. Před pár dny však tento dům nešťastně vzplanul a lidé, kteří tam byli, samozřejmě utekli - ale kocourka tam nechali. Hasiči ho pak našli schovaného pod troskami v popelu, a tak dostal vlastně i své jméno, protože doslova vyšel z popela. Má se tu moc dobře a my jsme za něho moc šťastní!

Kdykoli si koupíte nějaký můj online kurz na earthangel.com , 100% výdělku z těchto kurzů jde na tato zvířata. Je to náš splněný sen a vy k němu přispíváte. Pokud vidíte trpět zvířata a přemýšlíte, co byste pro ně mohli udělat, jak jim pomoci, určitě je jednou z cest stát se vegany, nejíst živočišné produkty a také je nepoužívat - například nenosit boty z kůže. To všechno můžeme udělat osobně my sami. Ale mít tento záchranný ranč? To je prostě úžasné!

Dobře, pojďme se podívat na karty pro tento týden. Nedávno jsme měli opravdu mocný úplněk, tzv. Měsíc Vlka, kdy jsme propouštěli mnoho věcí, a když jste něco pustili, vytvořili jste volný prostor, do kterého bude přitáhnuto něco nového. A jak víte, tento rok je jako stvořený pro nové začátky, takže máte optimální čas začínat nové věci. Tento měsíc má číslo 1 a také v tomto týdnu budeme mít den s andělským číslem 221, což znamená "Udržujte své myšlenky pozitivní a zachovejte si víru."

Také - i když se to týká hlavně Ameriky - budeme mít prezidentskou inauguraci, 20.-21.1., a andělé mi ukázali, že to bude velmi intenzivní a že celý svět bude potřebovat naše modlitby za světový mír. Je to nejlepší čas k tomu zůstat doma nebo jít někam ven do přírody, neúčastnit se větších shromáždění lidí, a hlavně se modlit za mír. Ve světě probíhá mnoho změn, a to vyvolává spoustu vzruchu a energie kolem toho, takže jsme sem přišli v tomto čase hlavně proto, abychom to pomohli usměrnit skrze své modlitby.

Pro tento týden bych chtěla použít karty Poselství archandělů. Modlím se nad nimi a ptám se Boha, co chce, abychom věděli a co máme udělat. Karty jsou skvělým prostředkem pro komunikaci s Nebesy, protože se díky nim prosekáte všemi strachy a mraky ve své mysli, pokud tam nějaké máte.

Pro pondělí a úterý je tady karta Útěcha. Tato karta vypovídá o útěše po nějaké ztrátě, truchlení nebo změně. A tak pro ty, kdo někoho ztratili, a nebo kdo truchlí kvůli nějaké životní změně, je tato karta určena. Je na ní archanděl Azrael, anděl útěchy. Ráda bych pro vás udělala modlitbu: "Drahý Bože, prosíme Tě, abys nyní přišel ke každému, kdo sleduje tento výklad, a pomohl nám všem otevřít svá srdce Boží lásce a útěše. Pošli prosím další anděly ke všem, kdo prožívají žal, kdo se trápí kvůli nějaké změně a dělá si starosti, nebo kdo prožil nějakou ztrátu, ať už šlo o vztah, kariéru, domov, finance, zdraví či cokoli jiného. Prosíme Tě, abys nám pomohl cítit mír i přes to všechno."

Víte, je naprosto přirozené cítit smutek, když něco ztratíte. Možná nevíte, jak v tom všem najít mír. Jedna z cest je najít dar a požehnání v tom, co jste měli, ale také v tom, co teprve přijde. Bůh nikdy nezavře dveře, pokud už vám neotevřel nové, velké dveře. Přicházejí k vám nové věci, mí drazí.

Pro středu a čtvrtek je tady Čištění čaker, které znamená očistu naší energie. Říkají, že máte očistit své myšlenky a udržovat je pozitivní, hodně se modlit, také zbavit toxinů svou stravu, hodně také cítím alergeny - někteří z vás trpí kvůli alergii na lepek a pšenici a nebo kvůli celiakii. Zbavte tedy svou stravu lepku! Vy víte, že to máte udělat! Toto je pro vás tedy ponouknutí. Rovněž se to týká očisty prostoru - máte nyní skvělý čas na to, abyste se zbavili věcí, které vám doma, na pracovišti či v garáži pouze zabírají místo, a darovali je někomu, kdo je může naopak dobře využít! Také to můžete prodat. Hlavně jde však o to, abyste očistili svou energii, otevřeli okna a dveře - i když je třeba venku zima, tak alespoň na pár minut. Očistěte si prostor esenciálním šalvějovým olejem. A hodně se modlete, aby Bůh, Ježíš a archanděl Michael očistili prostor kolem vás, ale i ve vašem těle, vaší mysli, a také ve světě.

Pro silný závěr týdne je tady karta Priority. Je na ní archanděl Metatron, který nám pomáhá s naším duchovním růstem, ale také s dětmi. O tomto víkendu máte zůstat soustředění na to, co je pro vás opravdu nejdůležitější. Je to karta životního poslání a návratu na svou cestu, ze které jste se možná vychýlili kvůli Vánocům a oslavám a zůstali velice unavení. Co vás napadne jako první, když se řekne, že se máte soustředit na své priority? Co to je? Jaké jsou vaše osobní priority? Pro většinu z nás jsou prioritou naší blízcí, tedy rodina. Ale do té patří i Bůh. Pojďme se tedy pomodlit za to, na čem skutečně záleží. Nemluvím tady o práci, ale o prioritách našeho srdce.

"Drahý Bože, pomoz nám prosím otevřít Ti svá srdce. Pomoz nám prosím vzdát se strachu z lásky. Pomoz nám prosím propustit jakékoli naše soudy o lásce a uvědomit si, že jsme ve skutečnosti jedním s Tebou i se všemi ostatními na této planetě. Pomoz nám prosím, abychom přestali soudit a rozdělovat lidi a věci do různých kategorií. Pomoz nám mít s každým soucit, a to i tehdy, kdy s daným člověkem nesouhlasíme nebo mu nerozumíme. Pomoz nám prosím uzdravit sebe samé i druhé skrze lásku.
Také Tě, Bože, prosíme, abys v tomto silném čase chránil nás všechny, a pokud se chystají jakékoli plány obnášející násilí vůči lidem, zvířatům, místům nebo naší planetě, pomoz nám je prosím vymazat. Nechť je toto planeta soucitu. Pomoz každému z nás jednotlivě vědět, co má dělat, aby co nejvíce přispíval k míru. Pomoz prosím nám všem, abychom byli soucitní a dovolili si být vnímaví. Víme, že ty jsi ten jediný skutečný vůdce a také jediná skutečná síla na tomto světě. Strach, starosti a všechno to s tím související jsou jen nižší energie a my Tě prosíme, abys nám pomohl držet se od toho stranou. Zaštiťuj nás prosím před nižšími energiemi nejen z okolí, ale i z našich myšlenek, jednání, z toho, co slyšíme, co říkáme, co čteme. Pomoz nám prosím volit si mír ve všem, co děláme, na co myslíme, co říkáme, a i v tom, co jíme a pijeme."

Tento týden věnujeme míru. Proto jsme přece tady, no ne? Nepřišli jsme sem proto, abychom ještě přiložili k tomu strachu a starostem, co tady jsou. Jsme tady jako součást řešení. Jsme moc rádi, že jste tu s námi, protože děláte ve světě velký pozitivní rozdíl! Každá vaše modlitba pomáhá nám všem, takže vám děkujeme!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/4oWnjAqWBuQ
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 9.1. do 15.1. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 9. do 15.ledna. Hodně se toho děje a víly jako andělé přírody jsou blízko Zemi a vědí, kam to směřuje, tak bych dnes chtěla pracovat s kartami Magická poselství víl. Tento týden nám v pondělí končí retrográdní fáze Merkuru, který se vydává opět přímým směrem, přesto však může ještě jeho retrográdní fáze doznívat, a tak bude třeba si dávat obzvlášť pozor na to, abyste se vůči druhým lidem vyjadřovali opravdu jasně. Ověřujte si, jestli vám správně porozuměli. Také sarkasmus může být špatně pochopen. Problémy mohou nastávat i v elektronice a cestování. Dejte si tedy do plánu nějaký čas navíc. Jakmile ale skončí retrográdní fáze Merkuru, 9.1., otevřou se vám nové dveře, nastane vhodný čas pro nové projekty. V tomto týdnu, 12.1., máme také úplněk, což je čas propouštění starého, a tak pouštějte, pouštějte, zejména starosti a vše, co vás stresuje, a modlete se. A v den 11.1. máme velmi mocné datum z hlediska čísel, protože číslo 111 znamená "Udržujte své myšlenky pozitivní, neboť se zhmotňují velmi rychle." Jsou to ty případy, kdy na něco pomyslíte a hned se to ve vašem životě objeví. Udržujte si tedy pozitivní vize, a to jak o sobě a svých milovaných, tak o našem světě. Protože v tomto světě se hodně projevuje svobodná vůle lidí, a za tu někdy platíme velkou cenu. Někdy nechápeme, proč by někdo ze svobodné vůle něco takového dělal. Potřebujeme se tedy modlit za to, aby se lidé svobodně rozhodovali pro to nejvyšší a nejlepší dobro pro všechny.

Nejprve se nad kartami pomodlím, aby přinesly požehnání a vedení pro všechny, kdo sledují tento výklad, a aby vám přinesly odpovědi na otázky, které máte ohledně tohoto týdne. Z víl nemusíte mít žádný strach, jsou to strážní andělé zvířat, květin, stromů, vodstva i vzduchu.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Děti. To znamená dvě věci. První z nich se týká dětí v tomto světě, i vašich dětí, ale druhá také vnitřních dětí. Vnitřní dítě je část vás, o kterou je třeba se starat a se kterou je třeba si hrát. Pokud jste tedy přespříliš pracovali, brali život příliš vážně, vyvíjeli tlak na to, abyste všechno stihli, nebo se strachovali o peníze, pak to všechno je pro vás znamení, že se máte zastavit a uvolnit se. Pusťte se toho.
Pojďme se za to pomodlit hned teď - abyste se spojili s dítětem uvnitř vás a pustili se toho upjatého dospělého. Několikrát se zhluboka nadechněte... Je to skvělý pocit se uvolnit..

"Drahý Bože, Vyšší Já, Svatý Duchu, Ježíši, pomozte mi prosím pustit se té mé dospělé části, která se stresovala, dělala si starosti a vyvíjela na věci nátlak. Děkuji vám, že mi pomáháte být v kontaktu s mým vnitřním dítětem, s tou mou částí, která je uvolněná, hravá a ulítlá. Děkuji ti, Bože, že mi pomáháš si uvědomit, že tato má část je nyní ve světě potřebná. Děkuji ti, že mi pomáháš, aby zodpovědná dospělá část vhodně doplňovala a vyvažovala mé vnitřní dítě."

Uvolněte se.... pusťte se... A pokud máte nějaké modlitby za své vlastní nebo jakékoli jiné děti, nyní je skvělý čas k tomu, abyste tak učinili. Nádhera.

Kartou pro středu a čtvrtek je Odejděte - jak dokonalé k úplňku! Karta Odejděte vás vybízí k tomu, abyste opustili všechno, co je pro vás škodlivé, například nějaké návykové chování, o kterém hluboko uvnitř víte, že vám nabourává sebedůvěru a že vám nijak nepomáhá. Nebo jíte škodliviny v jídle. Škodlivé věci mohou být i ve vaší práci nebo vztazích. Ve vašem bydlení nebo v tom, jak sami se sebou zacházíte. Je načase to propustit.
Nádech...

"Drahý Bože, Svatý Duchu, Ježíši a archanděli Michaeli, děkujeme vám, že nám pomáháte propustit ze svého života všechno, co neslouží našemu nejvyššímu a nejlepšímu dobru. Pomoz prosím nám všem, abychom se zbavili nezdravé touhy po dramatech, škodlivých látkách nebo návykovém chování. Pomoz prosím nám všem, propustit to z našeho života."

Říkají, že máte ve své hlavě zmáčknout reset. Protože Bůh vás s těmito nutkáními nestvořil - ty jste si vyvinuli sami jako nezdravý způsob, jak se vyrovnávat se stresem v životě. Sice vám krátkodobě uleví, ale hluboko uvnitř víte, že z dlouhodobého hlediska vám jen škodí. Pokud víte, že vám něco sráží sebevědomí, odejděte od toho a propusťte to ze svého života.

A kartou pro víkend je Trpělivost, prosím. Ta říká, že to, co si přejete, nastane, ale nejprve se musí projevit něco, co zatím nevidíte. Týká se to zejména svobodné vůle lidí, kterých se to týká. Promluvme si o tom. Bůh respektuje svobodná rozhodnutí každého člověka, a to i tehdy, když to není to nejlepší pro toho člověka samého a nebo i další osoby. Proto to vypadá, že Bůh "dovoluje", aby se děly zlé a kruté věci, protože v tomto fyzickém světě má každý svou vůli. Můžeme se však modlit za Boží zásah, kdykoli by vůle někoho jiného měla nežádoucím způsobem ovlivnit vás. Stejně tak se můžete modlit za to, aby vaše vlastní vůle měla veškerou motivaci, sílu, odvahu a podporu k tomu, aby v tomto světě učinila rozdíl. Děje se v něm mnoho věcí, ale místo toho, abyste kvůli nim upadali do deprese, se modlete za to, jak můžete vy něco udělat pro to, abyste světu pomohli. Dostanete jasný pokyn, který budete schopni naplnit a stejně tak dostanete všechno, co k tomu budete potřebovat. Tak to funguje u nás všech.
Jak víte, mou velkou vášní jsou zvířata. Už od mého prvního koťátka. A dnes máme s Michaelem a dalšími přáteli záchranný ranč, který je naším splněným snem a který máme po všech těch letech, kdy jsem jezdila po světě a přednášela. Dnes mám statek plný zvířat, která zachraňujeme, a zvířata přicházejí sama k nám, tak jako 16 prasátek, která se k nám dostala 12.12. minulého roku a která věděla, že u nás budou v bezpečí, jinak by šla na porážku, tak jsme je odkoupili. Obdobně také ovečky, které měly jít na porážku jen proto, že neprodukovaly dost vlny. A tak je prodali na porážku. Je to neštěstí vlnového průmyslu. Ale dnes jsou tedy tady u nás, šťastné a v bezpečí. Nedávno jsme dostali také 11 králíčků a jednu oslici, na kterou majitel neměl čas, a tak ji dal nám, aby byla v dobrých rukou a měla veškerou péči a pozornost, kterou potřebuje. Objevil se tu také divoký býk, sám od sebe, a dokonce i malinká toulavá siamská kočička, která se uprostřed noci objevila pod naším křeslem. Byl to skutečný zázrak, protože máme elektrické oplocení, spoustu psů a bydlíme úplně mimo města, a tak nemáme zkrátka ponětí, jak se mohla tato kočička dostat až k nám domů. Když ji Michael vytáhul, zahryzla se mu do ruky, ale když ji pak později přišel nakrmit, tulila se a nechala se hladit. Je to zkrátka zázračná kočička. Je důkazem toho, jak mocná je láska. Tolik zázraků je možných díky lásce!

A tak prosím vězte, že opravdu, stresovat se kvůli tomu, co se ve světě děje, nikomu a ničemu nepomůže. Je přirozené smutek cítit, ale povzneste se nad to! Povzneste se na úroveň lásky a štěstí, protože jediná skutečná síla, která existuje, je láska. I Boží láska je s vámi, mí drazí, je ve vás i všude kolem vás. Ať vy i vaši milovaní prožijete týden plný lásky, míru, bezpečí a ať jsou všechny vaše potřeby naplněny.
Bůh vám žehnej.

Andělská požehnání pro vás a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/Myr12y0AKBc
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 26.12. 2016 do 1.1. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.prosince do 1.ledna 2017! Dovolte mi, abych vám připila na šťastný Nový rok - mám tady vodu ve svém pohárku s jednorožcem. Voda je můj nejoblíbenější nápoj! Doufám, že jste prožili hezké Vánoce či Chanuku a že vaše cesty a setkání byla míruplná. Za tento rok i za celý život jste se naučili mnoha způsobům, jak se duchovně vypořádat se stresem, a tak máte příležitost to uplatnit.
Udělám také výklad na rok 2017. Mohu vám už teď říci, že sice bude jiný než rok 2016, ale přesto bude intenzivní a stále se budeme potýkat s některými problémy. Jenže problémy jsou příležítosti! Kdyby tady na Zemi bylo všechno dokonalé, nebyli bychom tady! Mohli bychom zůstat na Nebesích a nemuseli bychom chodit sem, mít lidská těla a pomáhat světu. V roce 2017 se nám dostane tedy mnoha příležitostí, jak pomoci.
Byla jsem pro tento týden velmi silně vedena ke kartám Kouzelní delfíni a mořské víly, protože jdou až do našeho podvědomí, tak jako se mořské panny noří hluboko pod hladinu. Energie vody nese také energii emocí, kterých nyní vyvstalo hodně. Asi jste si všimli, že jste mnohem citlivější než obvykle.
Požádám Boha, aby nám skrze tyto karty dal vedení ohledně toho, co můžeme v tomto týdnu očekávat, jak můžeme nejvíce pomoci světu a co chce, abychom věděli.

Pro pondělí a úterý je poselství dokonalé - Je vám pomáháno. Tímto vám připomínají, že i když věci, které se dějí na povrchu, mohou vypadat zmateně, chaoticky, neklidně a stresují vás, Bůh a andělé pracují v pozadí na tom, aby vám pomohli. Vaše modlitby JSOU vyslyšeny a zodpovídány, žádají vás však o trpělivost s Božským načasováním - obzvláště pokud žádáte o něco, v čem hraje roli svobodná vůle jiných lidí. Každý člověk má právo zvolit si sám - i tehdy, když si zvolí něco, co pro něj není nejlepší. Je však naděje, že se z toho poučí. Protože právě o tom to je - učit se. A jedna z životních lekcí, které budeme mít v roce 2017 jako opravdu velké, je schopnost odevzdání. Odevzdat se je něco, co děsí naše ego, protože ego chce mít všechno pod kontrolou. Ale odevzdat se svému pravému já, svému vyššímu Já, lásce, míru, Bohu uvnitř nás, to bude jedna z hlavních lekcí, které se budeme v roce 2017 učit.

A to začíná tím, že DOVOLÍTE, aby vám bylo pomoženo. Třeba už vám někdo chtěl pomoct, složit vám kompliment, nebo vám něco dát, co byste si mohli vzít.... a hned se ozvalo vaše ego: "Ne! To si nesmím dovolit! To bych vypadal/a slabě! To bych jim pak něco dlužil/a! To by mi pak nevěřili!" a vyvstaly všechny ty strachy z toho, nechat si pomoci. Pak si to projektujete na Nebesa, že vám nepomohla.
Rovněž s tím souvisí pocity zasloužení si. "Zasloužím si to? Zasloužím si, aby mi někdo pomáhal?" I tato záležitost vám v tomto týdnu vyvstane, abyste se naučili nechat si pomáhat a přijímat dary. ANO, jste tady, abyste dávali a pomáhali - ALE musíte to přirozeně vyrovnávat také přijímáním!

Podívejme se na středu a čtvrtek, kdy budeme mít novoluní. Andělé říkají, že toto novoluní bude velice silné a že pokud jste dříve nedostali to, co jste si přáli, tentokrát se tak stane - během posledního novoluní roku 2016. Bude to čas velkého přijímání. A máme tady kartu - ach, hahaha, to nevymyslíte! - Nový úsvit! "To nejhorší je za vámi a na obzoru jsou nové, pozitivní zkušenosti." I to je jedna z lekcí, kterých se nám dostane v roce 2017 - když dostaneme citróny, uděláme z nich limonádu. Jinými slovy, není to o tom, jaké dostaneme do své hry karty, ale jak s nimi budeme hrát. Jak se vyrovnáme s tím, co nám život naservíruje. Není to o tom, jaké máte problémy, ale jak se s nimi vypořádáte. S tím souvisí i to, jak umíte přijímat pomoc a zda si její přijetí dovolíte.

Podívejme se na víkend, na kterých nám vyšly dvě karty - pomalu se z toho stává tradice. A je to opět dokonalé - první karta je Vaše hodnota. "Vězte, že si zasloužíte přijímat dobro ve všech směrech." Podívejte, Bůh vás stvořil k naprosto jedinečnému účelu a velmi vás miluje! Když pobýváte mezi lidmi, kteří vycházejí ze svého ega, tito lidé neumí milovat, a tak se necítíte milováni. Lidské ego není schopno lásky. Ale vězte, že Bůh je v nitru každé osoby včetně vás, je i v každé situaci, kterou řešíte, je ve vaší minulosti i budoucnosti. A vy si zasloužíte dobro! Andělé říkají, že když si budete více uvědomovat svou hodnotu, svou cenu, i to, že si zasloužíte dobro, budete žít ve větším míru, budete laskavější a také nebudete tak plni odporu. Rovněž chtějí, abych některým z vás předala toto poselství: "Místo abyste soudili, modlete se." Možná je někdo ve vašem životě či ve světě, koho obviňujete a soudíte, jenže když to děláte, pak se tato energie vrací zpátky k vám. Odsuzováním nic nevyřešíte, ani nikomu nepomůžete. Modlitbou ano.
A druhá karta, která je pro začátek nového roku 2017 a má v sobě hluboké poselství, skoro jako předsevzetí: Osvoboďte se! Co vás napadlo jako první? Kdybyste mohli lusknout prsty a změnit něco, co se vám nelíbí, co by to bylo? Jakou změnu byste udělali? Od čeho byste se osvobodili? Od práce? Od nějakého vztahu? Nebo od způsobu, jakým se sebou zacházíte? Od návyku pití alkoholu či přejídání? Osvobození se je velkým poselstvím pro začátek nového roku. Povzbuzuje vás tím, že vám připomíná, že máte na výběr! Máte možnosti! Nejste oběť! Tedy, pokud se do této pozice sami nestavíte a pořád si to neopakujete. Jste silní! Tak jako delfín na obrázku, který vyskakuje z vodní hladiny, i vy máte vyskočit ze všeho, co vás dosud drželo zpátky.

Pojďme se tedy společně pomodlit do nového roku se všemi v tomto světě. Představuji si u toho sebe i vás, jak se držíme za ruce s každým, kdo tuto modlitbu potřebuje.

"Drahý Bože, drahý Ježíši, Svatý Duchu, Matko Marie, archanděli Michaeli a naši milovaní strážní andělé, děkujeme vám za příležitosti k učení, kterými jste nás provedli v roce 2016. Se vstupem do roku 2017 vás žádáme, abyste nás chránili, dohlíželi na nás, vedli nás s láskou a mírem, a abyste chránili každého, kdo je vzteklý. Veďte prosím nahněvané lidi k tomu, aby svůj hněv projevovali zdravými konstruktivními způsoby. Také vás prosíme, abyste pomohli uzdravit jakoukoli rozpolcenost ve světě. Pomozte nám se sjednotit v jednotné vizi a záměru - života ve zdravém světě a jeho spoluutváření pro další generace. Bože, prosím, pomoz všem, kdo nyní potřebují podporu, jakoukoli asistenci nebo léčení, tak aby byli schopni přijmout toto poselství a věděli, že si toto léčení zaslouží."

Otevřete prosím svou náruč a přijměte toto uzdravení. Bůh vás miluje, a to bezpodmínečně a bez souzení. A to takové, jací právě teď jste. Pomáhá vám vyzvednout vaše pravé já, tak abyste byli v souladu a zajedno s Bohem. Nevíme, jak dlouho tady fyzicky budeme - samozřejmě naše duše žijí věčným životem, ale fyzicky tady nemusíme být dlouho - a je tedy důležité žít každý den naplno. Co tedy potřebujete, abyste mohli být svým pravým já, právě teď? Modlím se, ať dostanete všechno, co potřebujete, abyste mohli být svým pravým já, v souladu s Bohem. Abyste měli sílu, motivaci, odvahu, podporu, energii, finance, vědomosti... zkrátka všechno, co potřebujete ke svému plnému životu. Amen a staniž se.

Vnímejte tu sílu v roce 2017 a využijte ji! Protože je vám opravdu k dispozici všechno, co kdy budete potřebovat. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/q4qfUMC_cWo
překlad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 19. do 25.12. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 19. do 25.prosince 2016. Jaký velký týden nás čeká! Kromě Vánoc se slaví také Chanuka a do toho od 19.prosince začne retrográdní fáze Merkuru. Čí to byl prosím vás nápad?! No nic, budeme se s tím muset nějak srovnat společně, a pamatujte, že každý se cítí stejně jako vy. Všichni tím procházíme společně a je snadné v tomto období upadnout do stresu, pokud si nedáme pozor na své myšlení, pocity a energie. Spousta lidí postrádá pocit jistoty, ať už finanční - když se snaží ukázat prostřednictvím darů svým blízkým, že je milují -, a nebo citově - spousta lidí je sama a cítí se osaměle. V tomto čase Vánoc jako obvykle budu vykládat s kartami Marie, královny andělů, maminky Ježíška. Jejich energie je úžasná. Jak asi víte, Matka Marie je mým příkladem v tom, jak být zároveň ženská i silná. Pokud se tedy chcete naučit, jak být něžní a přitom silní, Matka Marie je v tom opravdu dobrým příkladem pro nás všechny. Vytáhnu tři karty - jednu pro začátek týdne, jednu pro střed a jednu pro konec týdne. Pro konec týdne tu máme TŘI karty!

Podívejme se na začátek týdne. A tady máme kartu Optimismus, která nám říká, abychom zůstali pozitivní. Když mluvím o retrográdní fázi Merkuru, spousta lidí už křičí "Ani o tom nemluvte! Jen tomu dáváte nad sebou moc!" A i já sama jsem si to myslela. Ale potom jsem začala v určitých obdobích vidět vzorce. To je jedna z mých zvláštních schopností - že dokážu vidět ve věcech opakující se vzorce. Každý má nějakou takovou schopnost. Během retrográdní fáze Merkuru se vždy komplikuje oblast komunikace, elektroniky a cestování. Takže spousta věcí se může vyvinout jiným směrem, než jste čekali. Proto je důležité si v tomto období nechávat na všechno více času, udržet si smysl pro humor a být přizpůsobiví. Matka Marie má pro vás k tomuto afirmační modlitbu: "Očekávám, že se budou dít dobré věci, a ony se dít budou."
Mně osobně moc pomáhá uvědomění, že nejsme sami, bez ohledu na to, jak se cítíme. Je to pro mě velká útěcha.

Pro střed týdne tady máme kartu Rodina. Andělé říkají, že už víte, co to asi znamená, ať už se v tomto týdnu se svou rodinou sejdete či nikoli. I pokud máte rodinu v nebi, můžete si ji pozvat k sobě a slavit Vánoce spolu, protože oni vaše srdce vnímají i z Nebes. Pokud budete mít rodinná setkání, podnikněte kroky potřebné k tomu, aby to proběhlo co nejmíruplněji. Jedno z mých největších doporučení je zůstat prosti chemických látek. Můžete být v pokušení si něco dát, abyste potlačili své pocity, když se máte sejít s rodinou, ale to nepotřebujete - můžete k tomu využít přirozené chemické látky ve vlastním mozku, abyste se vypořádali se stresem. Můžete se pomodlit, můžete se projít venku v přírodě, když to počasí dovolí, nebo poslouchat něžnou hezkou hudbu, což je jeden z těch nejlepších způsobů, jak odbourat stres, takže si ji pusťte i k vašemu setkání, protože vás všechny bude zklidňovat. Nebo si odskočte do koupelny a zavřete oči, modlete se, nebo běžte na chvilku ven z domu, pohlaďte zvířátko, nebo se o sebe postarejte nějak jinak. Nemusíte svá rodinná setkání protrpět. Je vám k dispozici spousta pomoci. Stejně tak vám pomůže mít smysl pro humor. V každé rodině jsou chvíle, kdy nevíte, jestli se máte smát nebo brečet. Tak se smějte.

Podívejme se na tři karty pro konec týdne. Viděli jste, jak jsem karty pořádně míchala. A přesto tu máme první kartu Střízlivost. Vím, o kolik jsou svátky příjemnější, když se nemusíte potýkat s kocovinou a když máte jasnou mysl. I naše srdce se mohou mnohem více otevřít, když nejsou pod vlivem chemických látek.
Další kartou, tentokrát pro sobotu (předchozí byla pro pátek), je Starostlivost, což je jeden ze skvělých způsobů, jak zahnat osamělost - soustředit se na pomoc druhým a na to, jak můžeme někomu přinést požehnání. Můžete třeba napsat něco, co potěší osamělé lidi na internetu, nebo strávit večer charitativně. Můžeme se stavit za osamělým sousedem nebo nakrmit venku ptáčky. Když děláme něco pro druhé, dostává nás to z našeho ega. A ego je tím, co je tak znepokojené. Myslíme více na to, jak můžeme pomoci druhým, než "A co já?"
A kartou pro neděli je Domov. Je na ní psáno: "Důvěřuji svému Božskému vedení ohledně svého domova a následuji ho." Tato karta říká, že spousta lidí se bude stěhovat nebo cestovat někam. Také to znamená postarat se o svůj domov energeticky - pročistit ho modlitbou a požádat Boha a archanděla Michaela, aby ho zbavili všech nežádoucích energií, nebo místnosti vykouřit šalvějí či esenciálním olejem ve spreji. Udělejte si ze svého domova vlastní Nebe, tak abyste se v něm cítili dobře. Neizolujte se, ale učiňte svůj domov součástí světa, jaký si přejete. Protože i svět je naším domovem.

Příští týden budu natáčet karetní výklad a promluvu pro rok 2017, což bude dost intenzivní rok a potřebujeme zůstat optimističtí, protože vyvstane hodně věcí, které vyzvednou do popředí vaše duchovní schopnosti a my všichni budeme potřebovat vaši lásku a světlo.
Pojďme se společně pomodlit:

"Milý Bože, Svatý Duchu, Ježíši, Matko Marie, děkujeme vám za kouzlo našich setkávání prostřednictvím těchto výkladů ve sjednoceném záměru lásky, radosti a míru. Modíme se za to, jak můžeme my sami pomoci. Dej nám prosím Bože vedení k tomu, jak můžeme být my sami v míru a vnášet tak mír všude, kudy projdeme.
Pokud se chcete za něco pomodlit, teď je vhodná chvíle:_________________"

12.12. jsme tady na ranči prožili předvánoční zázrak - ze dne na den se tu objevilo 16 cizích prasat! A já měla silný pocit, že měla jít na porážku. Michael se zastavil na sousedním statku, a tam mu potvrdili, že tato prasata měla být prodána na jatka, a tak jsme je okamžitě odkoupili, protože bylo jasné, že sem přišla, protože věděla, že tady budou v bezpečí. A tak tu s námi od toho dne žijí na našem veganském ranči, a my bychom moc rádi poděkovali vám všem, protože kdykoli si koupíte nějaký náš produkt, část výdělku jde právě na záchranu zvířat a péči o ně. Takže děkujeme!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/mvvuDl8nbxY
překlad: Magda Techetová 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 12. do 18.12. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 12. do 18.prosince 2016. Protože je toto období velmi intenzivní, ráda bych se tentokrát naladila na zemitou energii víl a pracovala s kartami Magická poselství víl. Tento týden nám začíná úplňkem, navíc máme i advent, ale kromě toho nás také brzy čeká další retrográdní fáze Merkuru, která potrvá od 19.prosince až do 8.ledna. Vstupujeme tedy do vánočního období s Merkurem v retrográdní fázi. Měli jsme to takto i loni, a tak víme, že se to dá přežít. Je jen třeba dávat obzvlášť velký pozor na to, zda vám druhý člověk správně porozuměl, protože může docházet k nedorozuměním. Merkur souvisí s komunikací všeho druhu, včetně cestování a elektroniky. Buďte hodně flexibilní, během cestování si naplánujte delší čas mezi přestupy, aby nebyly natěsno, zkrátka buďte přizpůsobiví a udržte si smysl pro humor. A vězte, že jsme v tom všichni, není to namířeno proti vám. Neberte si tedy nic z toho osobně.
Podívejme se nyní na karty. Pro pondělí a úterý nám vyšly karty dvě. S vílami se můžete spojit všude tam, kde jsou rostliny a zvířata, protože jsou jejich strážnými anděly.

Pro pondělí a úterý, kdy budeme mít úplněk, nám vyšly dvě karty. První z nich je jedna z mých nejoblíbenějších - Vyjadřujte svou individualitu. Na obrázku vidíte vílu-seniorku. Všechny víly nejsou maličké, ani nejsou všechny jen dívky, jsou i vílí muži a chlapci, mladší i starší, v různých podobách. Krásně představují i rozmanitost nás, lidí. Tato karta znamená, že nemáme čekat na to, až "jednou" budeme moci být takoví, jací chceme být. Vyzývá nás k tomu, abychom vyjádřili své pravé já.
Velice často se stává - hlavně vysoce citlivým lidem -, že jsme opouštěni, uráženi nebo zneužíváni... a začneme mít strach, že nejsme dost dobří, jsme osamělí, máme pocit, že nám druzí nerozumí a nemají nás rádi, a tak se jim začneme zavděčovat a přizpůsobovat a snažíme se být jako oni. Snažíme se zapadnout a přitom zrazujeme sami sebe. Často se to stává ve vztazích s partnerem, který má hodně silnou vůli a který se nás snaží dotlačit k tomu, abychom se změnili - a my se kvůli němu (ní) snažíme změnit, jenže se v tom všem úplně ztratíme.
V tomto týdnu, který tedy začínáme úplňkem, vás víly žádají, abyste propustili jakékoli strachy, které souvisí s tím, že nezapadáte nebo že vás někdo nebude mít rád. Je to o tom zkoušet, s kým si rozumíte a s kým ne, než najdete ty, se kterými jste v souladu. Nikdy nebudou úplně stejní jako vy, nebudou vaše dvojče, vždy mezi vámi budou unikátní rozdíly, stejně jako ve vašich názorech. Jde o to, zda vás alespoň ctí a pomáhají i oni vám, a ne pouze vy jim, jsou ohleduplní, mají alespoň podobná přesvědčení jako vy nebo koníčky... zkrátka lidé, s nimiž se cítíte dobře, výše, namísto toho, abyste se cítili vysátí. Modleme se k Bohu, aby vás dovedl ke skupině vašich spřízněných duší, s nimiž se budete cítit živí. Velmi často k tomu pouze stačí, abyste vyšli někam ven z domu. Můžete samozřejmě najít spoustu dobrých přátel na internetu, ale to není totéž. Jít ven a připojit se do nějakého klubu nebo kurzu, do kostela nebo na jiné duchovní místo, nebo na jakékoli jiné, kde se můžete setkat s lidmi s podobnými zájmy a kde se budete cítit příjemně.

Když vyjadřujete svou individualitu, vybízíte tím druhé k tomutéž.

A druhá karta, která vyšla k této první pro začátek týdne, je Zacvičte si. Vidím, jak se někteří z vás mračí, protože si myslí, že to znamená to otravné cvičení jako při hodinách tělocviku ve škole. Tato karta však říká, že když zesílí vaše tělo, začnete se sami o sobě cítit silnější. Vypovídá to tedy obecně o propouštění energie stresu. Říkají, že jste hodně energie stresu vstřebali od ostatních, které k vám přitáhlo vaše světlo a mysleli si, že jste pro ně zdrojem, a než jste se nadáli, byli jste vyčerpaní a vysátí, a víly vás vedou k fyzickému cvičení jako k cestě, jak se s tím vypořádat. Cvičení nemusí být namáhavé - může to být i jemná, něžná jóga. Vědecké studie prokázaly, že pouhých 20 minut jemné jógy zredukuje hladinu stresových hormonů ve vašem těle a velmi vám pomáhá i vypořádat se s dalším stresem! Pokud nemáte rádi jógu, postačí strečink nebo pilates, procházka v přírodě, hlavně na sluníčku, pomáhá uvolňovat serotonin, hormon štěstí. Někdy nás energie bombardují a my potřebujeme způsob, jak se s tím srovnat. Cvičení může být skvělý zdravý návyk - navíc si přitom najdete nové přátele.

Pro středu a čtvrtek vychází karta Jste mocní! Je to pro vás připomínka, že jste zajedno s Boží mocí. Moc není u bohatých lidí, není to ani politická moc, ale skutečná, pravá moc, kterou máte jak kolektivně, prostřednictvím aktivismu, tak i jako jednotlivci. Máte moc uskutečňovat a zhmotňovat věci. Tato karta říká, že máte své schopnosti využít k vyřešení své situace. Dokážete to!

Dostáváme se ke konci týdne a tady máme kartu Změna stravy. Říkají, že jak cvičení, tak změna stravy souvisejí s vašimi novoročními předsevzetími. Že chcete mít zdravější rok 2017. Ale oni vám říkají: Proč čekat až na nový rok? Vím, že je to těžké, teď během svátků, kdy se scházíte dohromady se spoustou dalších lidí a máte obložený celý stůl! Ale říkám vám jako někdo, kdo je 20 let vegan, že i tak můžete mít spoustu vynikajících a chutných jídel a přitom jíst zdravě! Můžete denně cvičit a přesto se bavit a mít čas na ostatní povinnosti. Máte moc to změnit!
Pojďme se společně pomodlit:

Drahý Bože, Svatý Duchu, Vyšší Já, Matko Marie a Ježíši, archanděli Rafaeli a naši strážní andělé,
děkujeme vám, že nám pomáháte dobře o sebe pečovat - tak dobře, jako se staráme o ostatní. Ve skutečnosti, když se dobře staráme o sebe, přispívá to i všem ostatním. Pomoz prosím každému, kdo sleduje tento výklad, aby měl sílu, odvahu a motivaci vzdát se nezdravých chutí a být otevřeni opravdu zdravé péči o sebe. Abychom měli veškeré peníze i čas a vše ostatní, co k této péči potřebujeme.

Bůh vás miluje. A my vás potřebujeme. I vaši blízcí vás potřebují. Tak se o sebe dobře starejte.

Jak jsem říkala, během prosince na konci každého výkladu vyberu ještě jednu kartu ze sady Milující slova Ježíše. A je to karta "Jsem dobrý pastýř. Dobrý pastýř dává za ovce svůj život.“ (Jan 10, 11)
Ježíš nám tím vzkazuje, že je s námi všemi a že nás všechny vede. Nemějte strach, pokud jste měli negativní zkušenosti s nějakou náboženskou organizací. Ježíš jako bytost je velmi laskavý a ryzí a nikdy na nikoho neklade žádnou vinu ani odsudky. Cítím, že ho nyní všichni potřebujeme, a to i globálně. Bez ohledu na to, jaké vyznáváte náboženství, Ježíš se stane součástí vašeho života.

Pojďme se společně pomodlit:

Ježíši, žádáme tě, abys požehnal nám všem v tomto světě. Děkujeme ti, že nás vedeš jako dobrý pastýř, kterým jsi, že nás chráníš, naplňuješ naše potřeby a dohlížíš na to, aby vše bylo v Božském a dokonalém pořádku. Víme, že jsi schopen být současně s námi všemi a že jsi Božský učitel a léčitel, kterého teď potřebujeme.

Pokud to tak cítíte, pozvěte Ježíše do svého života a nechte ho, aby přebýval ve vašem srdci. Jeho energie je velmi vysoká a nikdy jsem nezažila větší než při práci s ním. Dovolte mu, aby vnesl do vašeho života radost - a i do světa.

Andělská požehnání vám všem. A řekněte se mnou prosím: Aloooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/ZQIb62LTj6I
překlad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 5. do 11.12. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11.prosince roku 2016. Říkala jsem si, že v tomto období v roce by bylo příhodné pracovat s Vykládacími kartami archanděla Gabriela, který Panně Marii zvěstoval narození Ježíška. Jméno Gabriel znamená Boží síla, ale my ho známe spíše jako Božího posla, protože kdykoli přinášel nějaké poselství, přinesl ho jasně a nahlas. Jste-li tedy také poslové ve smyslu spisovatelství, zpravodajství, učitelství nebo léčitelství, Gabriel vás v tom pomůže. Napsala jsem o tom celou knihu, Zázraky archanděla Gabriela.
Karty tedy zamíchám a pomodlím se, abychom skrze ně dostali poselství ohledně toho, co můžeme v tomto týdnu očekávat a jak můžeme sami napomoci k tomu, aby byl co nejlepší.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu, o které jsem opět věděla, že vyjde. Vždy mívám vnuknutí ohledně karty, která vyjde, a i tentokrát jsem ho měla. Je to karta Požádejte o to, co chcete. Říká, že nějaká vaše část je pasivní a nebo máte pocit, že vás má něco nebo někdo pod kontrolou zvnějšku, že má nad vámi někdo nebo něco moc. A tak jste možná hodně obviňovali - často to děláme i nevědomě. Nebo smýšlíte v tom stylu "mám štěstí/mám smůlu" a myslíte si, že nemáte kontrolu nad tím, co k vám přichází. Tato karta vás povzbuzuje k tomu, abyste využili svou Bohem danou schopnost tvoření. Někdy je dobře, když si nejste jisti, zda vás něco udělá šťastnými, protože to ego vás obvykle za něčím honí s příslibem, že TO vás učiní šťastnými. Obvykle vás žene za něčím hmotným. A protože ego se nedá nijak uspokojit, chce více a více a ještě více. Pak to dostanete a šťastní nejste, a nebo jste, ale jen minutu, a už si hledáte další cíl, za kterým se hnát. To je ego. Ego vám slibuje, že až dostanete to a to, budete šťastní. To se týká i slibování v případě podmínek - až nastanou ty a ty podmínky, tak budete šťastní. Ego se vás snaží neustále udržovat ve stavu hledání štěstí. Říká vám, že když dostanete to, co vyžaduje, budou vás mit druzí rádi, zapůsobíte na ně, zapadnete mezi ně, budou vám závidět, a další věci vycházející z ega. Boží vůle však vychází více zevnitř, a tak žádejte o zdraví, o mír, o štěstí, o Boží úkol. Máte stejnou moc jako on, protože jste byli stvořeni k Jeho obrazu!

Podívejme se na kartu pro střed týdne, tedy středu a čtvrtek. Je tady karta Psaní deníku. Samozřejmě, pokud jste spisovatelé, je pro vás Gabriel skvělým průvodcem, s nímž můžete pracovat. Já s ním hodně pracuji, kdykoli potřebuji něco stihnout v určitém termínu, protože on nám velmi pomáhá vytrvat v naší práci i tehdy, kdy se nás naše ego snaží rozptýlit a odrazovat. Odvádí vaši pozornost k jiným věcem a nakonec neuděláte nic.
Psaní deníku také slouží jako skvělý způsob k vyjádření vašich emocí. Cítím, že jste nyní vysoce citliví a velmi na vás působí i zprávy, ve kterých se objevuje mnoho tragických událostí. Je důležité, abyste tyto emoce nepotlačovali a nezaháněli je chemickými látkami. Vypište je do deníku! Je to jedna z cest, jakými je můžete dostat ven a vyjádřit je. Zjistíte také, jak je to všechno spojeno s vaším životem. Velmi často, když vás něco ze zpráv rozčílí nebo rozruší, připomíná vám to něco z vaší minulosti nebo z minulého života. Také to může být téma, o kterém máte napsat knihu. Mnohé z mých deníků se staly mými knihami. A tak si vylijte srdce, vylijte ho přímo Bohu. Andělé poukazují na přítomnost Matky Marie, která pomáhá vašemu srdci se uzdravit. Říkají, že vaše srdce je nyní otevřené dokořán a všechno hodně cítí, všechno je to pro něj syrové a bolestivé, a Matka Marie vám s tím chce pomoci. Přeje si, abychom nyní společně udělali menší léčení.

Takže se nadechněte... Vidím Matku Marii, jak je nyní s každým z vás. Není omezena časem ani prostorem, ani nenáleží k žádnému náboženství. Mnozí lidé si myslí, že musejí být katolíci, aby se na ni mohli obracet. A přitom ona sama byla Židovka, sama nebyla katolička. Můžete si ji tedy zavolat na pomoc a je to velmi moudré, protože ona je jednou z nejmocnějších léčitelek srdce.
Andělé říkají, že nejen v poslední době, ale i v průběhu celého vašeho života bylo vaše srdce zdrceno, a nyní se ve vás vyvolávají starosti a strach. Rovněž se to týká stresu kvůli nadcházejícím svátkům. Chtějí po vás, abyste odpočívali.
Marie vám klade ruce na srdce. Je to největší a dokonalá matka, která pečuje o nás všechny. Vidím, jak vysílá léčivou energii přímo do vašeho zraněného srdce, aby vás opět probudila k životu. Její energie má krásnou modrou barvu. Máme tuto energii vdechovat. Ukazuje mi, že provádí léčení na mnoha vrstvách.
Vidím s vámi také archanděla Michaela - samozřejmě - protože svým světelným mečem přesekává vaše pouta ke všemu a všem z vaší minulosti, kdo ve vás vyvolali emoční bolest, i k těm a k tomu, co je ve zprávách nebo obecně ve světě a co máte spojeno s emoční bolestí. Vzdát se těchto pout neznamená, že vám na tom nezáleží! Samozřejmě, že záleží! Ničemu však nepomůže vaše spoluzávislost, ani žádný jiný dysfunkční způsob, který vás jen zraňuje a nic neřeší! Pouze tedy očistíte svou energii od zbytečné bolesti.
Matka Marie s vámi hluboce soucítí, protože ctí vaši citlivost a hluboké vnímání. Pomáhá vám udržovat si své srdce otevřené, aniž byste se však nechali zraňovat. Není to jako mít štít, ale spíše stěnu z vodopádu. Cítíte, co se ve světě děje, berete to na vědomí, vnímáte vše pravdivě, ale nestahuje vás to dolů, prostě to proproudí skrz a vy pak můžete pomoci tak, jak bude ve vašich silách.
Posíláme tedy své modlitby všem na tomto světě, kdo trpí, kdo potřebuje ochranu a podporu. Nechť Bůh požehná vám i vašim milovaným.

Podívejme se na víkend - a to je dokonalé - Zůstaňte k sobě upřímní. Zejména to znamená být k sobě upřímní ohledně toho, co opravdu cítíte. O tom je vlastně celý tento výklad. Přiznejte si, co opravdu cítíte, neschovávejte své pocity, nepřebíjejte je, nepotlačujte je, ani je nezrazujte, nedovolte druhým, aby vám je vymlouvali, a pokud si potřebujete promluvit s někým opravdu důvěryhodným, promluvte si s Bohem. On je energie, ze které jste vzešli, která vás stvořila a která je s vámi zajedno. Bůh ví, jak se cítíte. Děláte to hlavně pro sebe, abyste se vyjádřili a projevili, ať už modlitbami nebo meditacemi. Přiznejte si, jak se cítíte, a vyjádřete to. Choďte do přírody, není-li počasí opravdu neúnosné, zkrátka dělejte cokoli, k čemu se budete cítit vedeni, a učiňte z toho živoucí hovor s Bohem. O tom jsou modlitby - o sdílení svého vnitřního deníku s Bohem. A pokud máte to štěstí a máte ve svém životě někoho, kdo dokáže naslouchat bez souzení, promluvte si s ním. Nebo vyhledejte podpůrnou skupinu či terapeuta. Hlavně to ale nedržte v sobě. Dovolte si cítit, ale také to všechno vyjadřovat.

V tomto měsíci, v prosinci, jsem vedena k tomu, abych každý týden vytáhla ještě jednu kartu ze sady Láskyplná slova Ježíše. A je to tak příhodné k našemu tématu: Uzdravujte nemocné a vyřiďte jim: "Přiblížilo se k vám království Boží." Ježíš nás tímto povzbuzuje k tomu, abychom pomáhali těm, kdo trpí, ať už fyzicky, citově či duševně; těm, kdo postrádají naději a víru. Můžete jim pomoci, ať už slovně nebo vlastním příkladem, uvědomit si, že Boží království je všude. Že Bůh není nějaký soudce, který se vznáší někde nahoře na obláčku, ale je to láskyplná energie, která je ve všem, v každé situaci i v každé osobě. Vím, že když dochází k tragédiím, je snadné myslet si, že na nás Bůh zapomněl a že to dopustil, ale on respektuje svobodnou volbu všech. Pokud někdo pomoc odmítá, modleme se za ně, aby se svobodně rozhodovali pro léčivé možnosti. Protože taková je Boží vůle pro nás všechny.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/zfGOK0j4DR4
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 28.11. do 4.12. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 28.listopadu do 4.prosince. Nemůžu uvěřit tomu, že už máme prosinec a schyluje se nám ke konci tohoto roku! Budu samozřejmě dělat i roční výklad na další rok - již jsem měla nějaké vhledy o dalším roce a mohu říci, že bude opravdu zajímavý! A s naším přispěním bude moci být ještě lepší!
Dnes bych chtěla pracovat s Vykládací i kartami archanděla Michaela, se kterými pracuji nejraději, kdykoli jsou ve světě intenzivní energie nebo stres. Archanděl Michael nám pomáhá na věci dohlížet a cítit se opravdu v bezpečí. Nedávno mi řekl něco, co bych ráda řekla i vám: "Na konci svého života se ohlédneš zpátky a uvidíš, že ani jednou jsi neměla důvod se o cokoli strachovat." Skutečně, dělání si starostí je TAKOVÁ ztráta času - a co je horší: my na základě svých starostí a strachu VYTVÁŘÍME to, čeho jsme se báli, protože jsme tak mocní tvůrci. Trochu se na to tedy ještě podíváme a uděláme něco pro to, abyste se uzdravili ze svého návyku dělání si starostí, protože vám může zničit život, a je spousta důležitých věcí, které jste sem přišli udělat, než abyste marnili svůj čas na strach.
Míchám tyto karty s modlitbou k Bohu, aby nám skrze ně ukázal, co podle něj máme vědět pro následující týden a co můžeme udělat my sami pro dobro své, svých blízkých i našeho světa.

Tento týden začínáme novoluním, které je z historického hlediska časem přijímání a zhmotňování, a tak je více než příhodné, že nám pro začátek týdne vyšla karta s názvem V této situaci vám pomůže modlitba. Hlavně je to skvělý dodatek k tématu starostí, protože kdykoli si děláte starosti, modlitba vám pomůže. Ať už si je děláte o cokoli, řekněte: "Na, Bože, dávám Ti to. Prosím, pomoz mi s tím."  a okamžitě pocítíte tu úlevu a uvolnění. Boží nekonečná moudrost je zajedno s tou vaší, a to znamená, že jakmile do své situace vpustíte Boha, začnete vidět i mnoho dalších nových možností, zatímco když jste polapeni svým strachem, vidíte všechno jen velmi omezeně a z celé situace vidíte jen malý zlomeček. Modlitba vám umožňuje uvažovat i za hranice a připustit řešení , která by vás nenapadla.
Udělejme to ted hned. Pomyslete na všechno, co vám dělá starosti, ať už se to týká vás, vašich blízkých, světa nebo budoucnosti, a modleme se:
Drahý Bože, prosím, pomoz mi s tím.
I když tomu třeba ani moc nevěříte, už vyslovení těch slov vám pomáhá. Andělé mi řekli, že i když třeba pouze opakujete slovo "Bůh, Bůh, Bůh...", má to na vás zklidňující účinek a situaci to pomůže.
Takže tento týden se nezapomínejte modlit, kdykoli budete mít nějaké starosti.

Kartou pro střed týdne je Věř a důvěřuj. To opravdu nevymyslíte. Andělé vám tímto dávají na vědomí, že po vás chtějí, abyste více věřili Bohu. Bůh je jediná skutečná síla, která existuje. Takže pokud se potýkáte osobně s nějakým člověkem nebo situací, nebo vás třeba rozčiluje nějaká společenská či globální záležitost, andělé vás varují před tím, abyste k tomu ještě přidávali energii svými negativními soudy. Kdykoli něco nebo někoho soudíte a říkáte, jak je ten člověk zlý nebo jak je vláda hrozná, přihazujete polínka do ohně. Musíme si dávat pozor na to, co vytváříme svou energií. Mějte tedy důvěru v Boha a v to, že on tyto lidi a situace dokáže pozvednout. Už teď vidím mnoho pozitivních změn a zvratů, které nastanou díky našim modlitbám. A to jak globálně, tak i u vás osobně.
Opravdu nezáleží na tom, že nevíte, JAK PŘESNĚ se co stane, JAK se vaše modlitby projeví. I když vy to nevidíte, Bůh to vidí.

Na konec týdne tady máme kartu Travte více času venku. To pro nás nyní znamená především vytvořit si odstup od svých problémů. Jít ven na procházku vám také pomůže provětrat si hlavu, přijmout nové nápady, odstranit některé bloky, očistit se od starých energií, snáze slyšet Boha a poznat, co můžete udělat dál. Pokud bydlíte ve městě, běžte alespoň do parku nebo si udělejte výlet někam úplně jinam, kde je příroda. Pokud nemůžete ven do přírody, vneste si přírodu domů. Pozvěte si tam zvířátko, vezměte si tam rostliny, pracujte s krystaly - vneste si přírodu k sobě. Příroda je dar pro nás všechny a tak jako my chráníme ji, ona chrání nás.

Když se tedy celkově podíváme na tento týden, je to celé o tom, že si máte uvědomit svou moc měnit věci k lepšímu, místo abyste se nad nimi rozčilovali a stěžovali si na to, jaké jsou. Jste opravdu schopni učinit velký rozdíl skrze své modlitby! Někteří řeknou: "Hm, ale to je tak všechno, co pro to můžu udělat." Přátelé, to je HODNĚ! Když se snažíte do věcí zasahovat jen na základě své lidské mysli, nemusí se to vždy shodovat s vyšším plánem a vy tak můžete danou záležitost ještě zablokovat nebo zpozdit. Ale když se modlíte, je to vlastně to nejlepší, co pro danou věc můžete udělat. Tento týden si tedy nezapomínejte volat na pomoc Boha prostřednictvím svých modliteb a přemýšlejte, než se do něčeho vrhnete.

Pojďme se společně pomodlit:
"Drahý Bože,  dej nám prosím potřebnou odvahu, motivaci a sílu k tomu, abychom se svých problémů dokázali pustit a přenechat je Tobě. Abychom věděli, že nemusíme být na nic sami a že jsi s námi a dáváš nám potřebné vedení a podporu. Pomoz nám prosím být součástí Tvých naplněných modliteb a zůstat plni důvěry, víry, naděje a optimismu. Tak se staň."

I mé modlitby jsou s vámi a vidím nás všechny, jak se navzájem držíme spojeni za ruce, a to jak mezi sebou, tak i s našimi anděly. Dostali jsme je od Boha jako dar, a tak je neváhejme volat na pomoc.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooha!

* * *

Zdroj: http://youtu.be/oBPTre_emPA
Překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 21. do 27.11. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 21. do 27.listopadu. Dnes bych chtěla pracovat s Andělskými kartami. Jsou to mé úplně první karty. Byla jsem k jejich vytvoření přivedena skrze lucidní sen - takový, který vám přijde více než skutečný a pamatujete si ho ještě roky poté. A tak jsem je vytvořila, ale nakladatel je odmítl, protože v té době žádné takové karty nebyly. Ale já měla ty vize nadále, a tak jsem vytrvala, a opět slyšela ne - celkem čtyřikrát! Pokud však dostáváte opakovaně nějaké vedení, následujte ho a nenechte se žádnými Ne odradit. Někdy Ne znamená, že svou cestu musíte pozměnit, ale pokud dostáváte pořád dokola ta znamení, vytrvejte. Já také vytrvala - po čtyřech pokusech řekl nakladatel "Tak dobře", vydal asi 500 výtisků těsně před Vánocemi - a byly vyprodány během prvních minut. Dnes se prodávají ve 38 jazycích po celém světě. Karty nejprve zamíchám s modlitbou k Bohu, aby nám řekl, co potřebujeme vědět pro tento týden.

Pro pondělí a úterý nám vyšly dvě karty. První z nich je Archanděl Michael, který nám říká, že jsme v bezpečí a chránění a že budeme mít hodně odvahy a síly. Je to poselství pro ty z vás, jak mi říkají, kdo mají problémy v rodině, že máte vycházet z pozice síly. Ne z agrese, ne ze strachu, ale síly. Budete tedy schopni hovořit se členy vaší rodiny asertivně. Také říkají, že budete mít sílu truchlit - někteří z nás v tomto období ztratili někoho blízkého. Upozorňují na to, že se vám dostává vedení k různým změnám - např. stravování, apod., což s tím vším jde ruku v ruce. Druhá karta je Nová láska, která pro nás v tomto období znamená především zamilovat se opět do svého života, znovu najít smysl pro štěstí a radost. Amorci na kartě mohou samozřejmě znamenat také to, že vás potká nová romantická láska. Všimla jsem si, že listopad se vždy třpytí krásou romance. Může se také romantika a vášeň vrátit do vašeho současného vztahu. Dělat jeden pro druhého hezké věci je jedním z krásných způsobů, jak svou lásku udržet naživu.

Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Božské vedení a andělé říkají, že to souvisí s vašimi zesnulými blízkými, kteří odešli do Nebes. Obrázek je zde mnohem důležitější než slova - říkají vám, že žádní lidé by neměli vést váš život, ať už na Zemi nebo na Nebesích. Ale že tato hvězda, toto světlo, je o tom, že vám vaši zesnulí milovaní budou posílat znamení. A že pro nás všechny to znamená, abychom se nechali vést vděčností, soustřeďovali se na všechna požehnání, kterých se nám dostává.

Karta pro konec týdne je Znamení. To nevymyslíte. Opět, pokud se vám bude dostávat nějakých znamení, může to být od někoho zesnulého, kdo vás prosí, abyste mu odpustili, co udělal nebo neudělal; vidím hodně těch, kdo vás zneužívali nebo byli daleko, když jste je potřebovali, tak se vám nyní snaží dát tu lásku, kterou potřebujete, ve formě znamení a vedení. Můžete vídat různé květiny, záblesky světla, motýlky, vážky, ptáky, nebo slyšet písně v rádiu. Spoustou cest se vám těchto znamení může dostávat.

Je to tedy nádherný týden pospolitosti, síly, hezkých věcí, za které můžete být vděční, a shromažďování lásky. Je to týden, kdy máte přijímat, mí drazí.

Posílám vám spoustu lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/TPtD1MqTPf4
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 14. do 20.11. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 14. do 20.listopadu. Dnes tady mám s sebou Sluneční záři, koníčka, kterého zde chci mít z několika důvodů. V roce 1993, když jsem vytvořila své první vykládací karty, byla mezi nimi i karta Okouzlení, na které byl vyobrazený skoro úplně stejný kůň. A pak, když tento kůň přišel do mého života, bylo to jako zhmotněné přání.

Dnes bych chtěla pracovat s vykládacími kartami Kouzelní jednorožci, protože s nimi pracuji již velmi dlouho a podle mých výzkumů kdysi na této planetě žili, ale později vyhynuli. Věřím v jednorožce coby duchovní průvodce, kteří nám pomáhají společně s Bohem, Ježíšem a anděly spojit se s naším vnitřním dítětem. Vnitřní dítě v nás má rádo všechno možné. A náhled vnitřního dítěte nyní velmi potřebujeme. Mnozí lidé jsou nyní nahněvaní kvůli výsledkům amerických voleb, ale právě proto jsme nyní potřebnější než kdy předtím - náš vnitřní mír, světlo a vyučování jsou na této planetě potřebnější než kdy předtím.

Karty tedy zamíchám a zeptám se, co můžeme očekávat a jak můžeme nejlépe přinést světu požehnání do tohoto týdne. Mnozí lidé se vztekají a jsou zmatení, ale my k tomu nechceme přidávat. Chceme přinášet požehnání - to je naše poslání. Jedna karta pro pondělí a úterý, pak tu máme dvě karty pro středu a čtvrtek, a pro konec týdne také dvě! To je velmi neobvyklé.

Věděla jsem, že tato karta vyjde! Pro začátek týdne je tu karta, která nikdy nevychází, ale měla jsem vizi, že vyjde - Rodinná kultura. Jak víte, máme nyní super silný úplněk ve znamení Býka. A spousta z nás cítí velký strach, také kvůli rasismu v celém světě a imigracím. Je to pro nás poselství, abychom propustili v první řadě své strachy. Pak abychom se modlili za vedení ohledně toho, jak můžeme pomoci. K projevům rasismu docházelo už za mého mládí a zdá se, jako by to neustále pokračovalo. Je načase to zastavit. Jsem moc ráda, že tato karta vyšla. Můžeme se nadechnout.... a odevzdat se Bohu.  "Milý Bože, víme, že všichni jsme tvé milované děti, bez ohledu na to, jak vypadáme, máme v sobě všichni to stejné světlo a stejnou lásku. A jsme všichni stejná rodina. Potřebujeme tedy tvůj zásah, aby na naší planetě skončil rasismus, tady a teď. Tak se staň."

Když se podíváme na karty pro středu a čtvrtek, máme tady kartu Jste nadaní, která vám říká, že máte velkou sílu a nemáte se jí vzdávat. Například u těch voleb - nedávejte všechnu svou sílu jedné nějaké osobě! Toto je čas, kdy si máte uvědomit, že jste dostali stejnou duchovní sílu jako všichni ostatní. Můžete být sami vůdci, učitelé, léčitelé, umělci nebo cokoli jiného, k čemu se cítíte být vedeni - Bůh vás v tom obdaroval! Proto cítíte tolik vášně a přání.

A pak je tu karta Stojí za to počkat, a pro nás to znamená, že naše ego nás někdy od něčeho odrazuje tím, že "to bude dlouho trvat". Ale stejný čas, po který přešlapujete na místě, můžete využít k tomu, abyste to prostě udělali! Nevzdávejte se svých snů jen proto, že by jejich naplňování trvalo příliš dlouho. Naživu budete stejně, a tak tento čas využijte k naplnění svého poslání!

A když se podíváme na víkend, máme tady mou nejoblíbenější kartu Šťastné překvapení, která říká, že dojde ke šťastnému zvratu událostí. A takové karty mi teď vychází neustále, že se něco stane, něco šťastného, co nás překvapí všechny, ale andělé říkají, že se to týká vás osobně - že vám přijde nějaký dárek. Zkrátka přijde něco, co vás povznese výš a vy se budete cítit lépe. Budete mít opět víru a naději.
K tomu vychází karta Naslouchejte svým pocitům, která se netýká pouze vaší intuice, která vám říká pravdu a skrze kterou k vám promlouvá Bůh, ale také to znamená, že budete nyní hodně citliví a je třeba to ctít. Říkají, že to souvisí s vaším vnitřním dítětem - celý tento týden. Je to o tom být svým přirozeným já a tuto svou stránku mít v tomto týdnu otevřenou, abychom se s její pomocí vyrovnali se stresem.
Jako citliví lidé vstřebáváte do sebe energie jiných lidí.

Pojďme se nyní pomodlit za vnitřní děti nás všech. Zhluboka se nadechněme...

"Drahý Bože, pomoz prosím nám všem zůstat citliví a udržet si naše srdce otevřená, udržet si naši víru a naději, a také požehnej všem dětem na tomto světě stejně jako všem vnitřním dětem v nás dospělých. Pomoz nám prosím se ochránit před hrubými energiemi a stresem, a vypořádat se s nimi zdravými způsoby. Pomoz nám všem zůstat jednotní přesně tak, jak si to přejeme ode všech na této planetě. S vědomím, že nic nemůže zvrátit pokrok, který jsme již udělali, protože to je Boží vůle."

I já vám posílám své modlitby, protože tento týden je budete potřebovat.
Posílám vám také mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/PlwRgeWn-LU
překlad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 24.10. do 30.10. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 24. do 30.října. Protože se toho ve světě tolik děje a energie je tak intenzivní, a samozřejmě také proto, že je říjen, kdy je hranice mezi světy velmi tenká a vy hodně cítíte, rozhodla jsem se pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Nad kartami se pomodlím, a pak vytáhnu tři karty pro začátek, střed a konec týdne.

Pro pondělí a úterý je tady karta Věnujte pozornost svým snům. Toto je další znamení toho, že vaše psychické schopnosti a intuice jsou nyní obzvláště silné. Jste velmi naladěni na poselství, která k vám přicházejí - i prostřednictvím snů. Často je to ve snech, které máte, když si zdřímnete. Snáze si je pamatujete. Přesto, i když si je nepamatujete, zůstávají ve vašem podvědomí. Sny, které k vám přicházejí, nebo zážitky, které prožíváte během snění, to vše zůstává uloženo ve vašem podvědomí a pomáhá vám to, i když si to přímo nepamatujete. Tato karta také znamená, že máte věnovat pozornost nejen svým snům během spánku, ale také při denním snění, a rovněž vaší intuici, fyzickým pocitům, opakujícím se myšlenkám a nápadům, jakémukoli vedení k tomu, abyste se vydali tím či oním směrem. I když se vám to může zdát divné, poslechněte to.

Podívejme se na střed týdne. Máte tady velmi posilující kartu s názvem Vy jste vytvořili tuto situaci, a tak máte moc ji změnit. To je velmi povzbudivé, protože vám to říká, že ať už čímkoli procházíte, a nebo ať se cokoli děje ve světě, tak jako Boží děti, Bohem stvořené k jeho obrazu, máte moc tvořit a zhmotňovat. Toto je situace, kdy jako byste sjeli ze správné cesty a vydali se špatným směrem, a máte možnost se vrátit zpátky a vydat se tím správným směrem Boží vůle mír, lásky, zdraví, hojnosti a všeho, co potřebujete.
Ve středu týdne tedy budete brát věci do svých rukou. Opravdu to souvisí s první částí týdne, kdy budete dostávat intuitivní vedení a poselství, a protože budete znát pravdu o své situaci, budete moci učinit rozhodnutí - a samozřejmě se také modlit za vedení. Modlete se ke Svatému Duchu: "Co mám udělat dál?" A bez ohledu na vaši víru nebo náboženství, na to, kdo jste, co jste kdy udělali, tato modlitba ke Svatému Duchu velmi dobře funguje - ruku v ruce s archandělem Michaelem, který rovněž nenáleží k žádnému náboženství.

A na víkend máme kartu, která to dokonale doplňuje: Modlitba napomůže této situaci. Říkají, že nejen, že můžete danou situaci změnit, pokud se vám nelíbí a nebo již naplnila svůj účel, ale také si máte nechat pomoci - tím, že požádáte o pomoc. Nejste žádná oběť světa. Žádná vaše část není zablokovaná. To jen ego nám namlouvá, že jsme oběti a že na vině jsou všichni ostatní, že druzí nad námi mají moc - to jsou hrozné myšlenky, a ty nechceme posilovat! Chceme se chopit svého života a stejně tak utvářet i svět v souladu s Boží vůlí míru a lásky.

30.října bude novoluní, a to ve velmi psychickém znamení Štíra, bude to tedy velmi silný čas, kdy budete hodně vnímat své fyzické pocity a také můžete být hodně emočně citliví, obzvlášť pokud odhalíte nějakou pravdu, kterou jste si nechtěli přiznat, že něco třeba nefunguje, nebo že nějaký vztah, o kterém jste si něco mysleli, je ve skutečnosti úplně jiný, můžete tedy získat pocity zrady nebo zmatení, popř. nejistoty. Vězte však, že to všechno je součástí cesty. Nejste v tom sami - my všichni tím procházíme. A čím více se modlíme a dovolujeme si nechat si pomoct, tím více máme síly a tím snáze dokážeme všechny tyto změny vykonat. Sama jsem toho živým důkazem a stejně tak tisíce lidí na naší planetě. Dovolte mi poslat vám modlitbu:

Bože, děkuji Ti, že pomáháš každému, kdo sleduje tento výklad, uvědomit si svou Bohem danou sílu a to, že my sami jsme Bůh a Bůh je námi. Neexistuje žádné oddělení. A všechna ta síla, odvaha, velikost, tvořivost, podpora, hojnost, zdraví, léčení a láska, to všechno je v nás právě teď. Není nic, co by nás drželo zpátky. Všechno v rozumové i citové oblasti máte k dispozici, abyste se zavázali k tomu, žít život, který si pro vás Bůh přeje - bezpečný, smysluplný a naplňující život, ve kterém nejen dáváte, ale i přijímáte. Přijměte tedy tuto modlitbu a ať pro vás otevře nádherné nové dveře.

V tomto týdnu můžete emocionálnější než obvykle, a tak si pamatujte, že vaše pocity jsou vaši přátelé - ukazují vám pravdu.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/v8DVM16XDG8
překlad: Magda Techetová 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 17. do 23.10. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 17. do 23.října. Dnes bych chtěla pracovat s kartami, které jsme už nějakou dobu nepoužili - Poselství archandělů. Vytvořila jsem je už dávno a slouží také k připomínání si jednotlivých archandělů, jejich vlastností a toho, kterého si můžete zavolat pro jaký účel. Samozřejmě můžete vždy zavolat na pomoc Boha, ale někdy, když jsme vystresovaní, nedokážeme vnímat Boží vysokou energii čisté lásky, a tak nám pomůže přivolat si na pomoc anděly, kteří nám pomohou se povznést na vyšší úroveň energie a lépe tak slyšet Boha.
Nad kartami se nejprve pomodlím a požádám Boha, aby nám skrze ně seslal poselství pro každého, kdo tento výklad sleduje, ohledně toho, co můžeme očekávat a jak můžeme přinést co největší požehnání tomuto světu, sobě samým i našim milovaným.

Karta pro pondělí a úterý je Indigové a křišťálové děti. Tato karta vypovídá obecně o dětech - o ochraně vašich dětí a také vašeho vnitřního dítěte. Stejně tak je to ovšem poselství o indigové povaze, tedy přirozeném vůdcovství a naslouchání vlastní pravdě a intuici. Indigové děti nás všechny učí schopnosti využívat svůj vlastní detektor lži, který máme v sobě my všichni. Když tedy něco slyšíte, vidíte, nebo někoho potkáte, či se vám dostane nějaké nabídky, vaše vlastní pocity vám řeknou, zda tomu můžete věřit, a nebo je naopak třeba být na pozoru, popř. se od toho držet dál. Mě učil můj vlastní syn Charles, jak je důležité rozlišovat, s kým, na jaká místa a kdy chodit. Rozlišování a vybírání si neznamená druhé soudit. Je to velmi potřebná schopnost. Ze začátku týdne je tedy důležité naslouchat především vlastní intuici.

Pro střed týdne nám vyšly dvě karty a obě dvě vypovídají o našich psychických schopnostech. Je to velmi zajímavé, ze začátku týdne je to vše o důvěře ve vlastní pocity a intuici, a pak pro střed týdne je tu karta Jasnocitění, která souvisí s vašimi pocity a vnímáním, a Jasnovědění, které souvisí s vaším vědomím, s tím, že něco prostě víte. Andělé nás tedy v tomto týdnu velmi nabádají k tomu, abychom věřili tomu, co vnímáme a přijímáme. Poslechnout své pocity vám může i zachránit život. Sama to vím, a to jak ze zkušeností lidí, které jsem potkala během těch 25 let duchovního vyučování, tak i ze své vlastní zkušenosti. Sama jsem málem přišla o život při loupeži auta.

Na víkend nám vychází karta Božský řád. Ta nám říká, že všechno je nyní přesně tak, jak být má. Máme se dívat za vnější iluzi a spatřit uvnitř skrytý řád. Andělé říkají, že to konkrétně pro tento týden znamená, že budete muset někomu nebo něčemu říct Ne. Možná budete také muset od někoho nebo něčeho odejít, protože už s vámi nesouzní. Každopádně ale chtějí, abyste věděli, že jste v bezpečí. Máte vědět, že tato změna je přesně to, co máte udělat, je Božsky řízená, je Boží vůlí pro vás a spadá do dokonalého Božského pořádku.
Naše ego se do toho někdy vkrádá a probouzí v nás strach, že když si přiznáme pravdu, tak tím někoho naštveme, nebo tím někoho či něco ztratíme, ale Bůh a andělé vás ujišťují, že jdete po správné cestě, když ctíte svou vnitřní pravdu. Vaše pocity budou tedy v tomto období opravdu hlasité.
Prosím, netlumte je! Velmi snadno je otupíte, když budete užívat alkohol nebo jiné drogy, popř. i některá jídla. To si nepřejeme. Je třeba, abyste jim naslouchali, a pak podle nich jednali.

Pojďme se společně pomodlit:

Drahý Bože,
dej prosím nám všem sílu, víru a odvahu k následování poselství, která nám dáváš prostřednictvím našich myšlenek a pocitů. Pomoz nám prosím být naladěni na toto vedení a pamatovat si, že jsme podporováni a chráněni, zatímco kráčíme po své Božské cestě.

Posílám modlitby všem, kdo to potřebují.

Říjen je měsíc, ve kterém se ztenčuje hranice mezi světy a vy můžete energie cítit ještě intenzivněji.

Posílám vám své modlitby, které budou s vámi na každém kroku vaší cesty, a také mnoho lásky a andělských požehnání. A prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/JOA7dqitbyk
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 10. do 16.10. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 10. do 16.října. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Rady andělů na každý den, které jsou mé oblíbené a jsem velmi nadšená z toho, že v příštím roce mi vyjdou další sady karet dělané v podobném stylu - že mají přímo na kartě delší poselství, protože to lidem pomáhá lépe přijímat poselství od jejich andělů. Je to stejné jako když vám teď dělám výklad - kromě základního sdělení je třeba, abyste věnovali pozornost myšlenkám, pocitům, vizím, slovům a znamením, která k vám přijdou, protože je to specifičtější poselství pro vás osobně. Nad kartami se nejprve pomodlím: Drahý Bože, ukaž nám prosím, co potřebujeme pro další týden vědět, tak abychom světu, sobě samým i našim milovaným přinesli co největší požehnání.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Nový partner. Pokud si vzpomenete, minulý týden byl o nových změnách, které přicházejí v pravý čas. Pro naše nezadané přátele to může znamenat, že potkají někoho nového, ale andělé říkají, že to obecně znamená nové partnery v našich životech, i třeba v podnikání. Znamená to, že do vašeho života přichází někdo nový, kdo vám přináší novou příležitost. Na kartě je napsáno, že náhodná setkání nejsou žádný omyl a že jsou nebesky dirigovaná, tak aby naplnila vaše modlitby. To se týká modliteb o kariéře, o zdraví, o milostném životě, a nebo o všech. Někdo vám přijde pomoci v těchto oblastech. Máte věnovat pozornost novým lidem vstupujícím do vašeho života, které vám andělé posílají. Poznáte je podle pocitu, že se už dávno znáte, a podle pocitu klidu a bezpečí, když s nimi budete.

Pro střed týdne je tady Dávání a přijímání. Andělé říkají, že jste v minulosti udržovali vztahy, kde vy jste vždy byli těmi, kdo dávali. Dávali jste, dávali a dávali, ale nic jste zpátky nedostali, ať už fyzicky nebo citově. V důsledku toho jste byli vyčerpaní a vyhořelí, protože jste udržovali jednostranné vztahy. Andělé poukazují na vztahy, které jste měli - nebo pořád máte! - ať už milostné, přátelské nebo jiné, ve kterých vám druzí lidé vykládají své problémy, ale na ty vaše se už neptají a nenechají vás mluvit o sobě. Všechno je to jen o nich. Z toho jste už ale unavení a jste tak připravení otevřít se novým, zdravým vztahům, a tak s onou novou osobou ve vašem životě budete mít šanci vytvořit vyvážený vztah, kde budete nejen dávat, ale i přijímat. Může vám chvilku trvat, než si na to zvyknete, pokud jste byli dosud zvyklí spíše na spoluzávislé vztahy. Ze začátku vás může zarazit, když vám druhá osoba bude chtít něco dát. Můžete se zaleknout, že to není bezpečné. Ale je! Na kartě se píše, že dávání a přijímání je stejně přirozené jako vaše nádechy a výdechy. A že pokud pouze vydechujete a nebo pouze vdechujete, dostáváte se do nesouladu s Vesmírem. Pro optimální zdraví a energii vyvažte každý nádech výdechem. Udělejme to teď hned společně.
Zhluboka se nadechněme.... To představuje přijímání, které je stejně tak důležité jako dávání. A vydechněme... Několik takovýchto hlubokých nádechů a výdechů napomůže prokysličit vaše tělo a dostat se do kontaktu s novými nápady, které jsou Božsky inspirované.

Podívejme se nyní na kartu pro konec týdne, kdy budeme mít úplněk, takže ti z nás, kdo jsou na měsíční fáze citliví, mohou jeho účinky už pociťovat - jde o zvýšenou emocionalitu, vnímavost a citlivost, a u některých lidí dochází i k narušování spánku, což následně vede i k jejich podrážděnosti. A když jste citliví, můžete si vzít chování těchto lidí osobně. Dávejte si na to tedy tento týden pozor. Pamatujte, že měsíc takto ovlivňuje nás všechny a nic si nemusíte brát osobně. Rozhodně se však nenechte nikým zneužívat - stůjte si sami za sebou a mějte zdravé hranice!
Moc se mi líbí karta, která nám pro konec týdne vyšla - Odměňte se! Je to další známka vyvážení vašeho neustálého dávání přijímáním. Když se řekne odměna pro vás, co se vám vybaví jako první? Pojďme se společně pomodlit: Drahý Bože, děkujeme Ti, že nám všem pomáháš si uvědomit, že si všichni stejným dílem zasloužíme dostávat dary, které nám všem dáváš, a že Tvou vůlí pro každého z nás je, abychom byli podpořeni a zajištěni na své osobní cestě i na cestě našeho životního poslání. Že si pro nás přeješ radost, mír, zdraví, hojnost, lásku a vše ostatní, co jsi Ty sám.

Toto je nádherný týden zhmotňování pro vaše srdce a vaše city. Tento týden budete vše cítit velmi hluboce a mou radou pro vás je, abyste si dovolili všechno plně procítit. Pamatujte, že vaše city jsou vaši přátelé. A když cítíte něco nepříjemného, pak nejlepší cesta, jak to propustit, je postavit se tomu čelem. Někdy je opravdu třeba i vyhledat podporu. Není vůbec nic špatného na tom vyhledat terapeuta, obzvláště takového, který je na duchovní vlně. Nebo podpůrnou skupinu založenou na metodě 12 kroků. Velmi je doporučuji! A samozřejmě je vám neustále k dispozici podpora Boha, Ježíše a andělů, kteří nás všichni bezpodmínečně milují a pomáhají nám bez ohledu na to, zda máme nějaké vyznání nebo zda děláme nějaké chyby. I vy se tedy bezpodmínečně milujte - zasloužíte si to!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/TNl2_xLLG9U
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 3. do 9.10. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 3. do 9.října. Pro tento týden jsem byla vedena k tomu, abych použila karty Kouzelných delfínů a mořských víl, protože nyní vyvstává hodně emocí a mořské panny nám pomáhají dostat se s našimi emocemi do kontaktu, stejně tak jako s našimi přesvědčeními, která nás mohou odněkud z podvědomí ovlivňovat. A tak, pokud podvědomě lpíte na některých negativních přesvědčení, která vás pak v životě blokují, pak vám delfíni i mořské panny pomohou vynést je na povrch, abyste si je uvědomili. Nad kartami se pomodlím a požádám Boha, aby nám skrze ně sdělil, co potřebujeme vědět pro následující týden, jak můžeme přinést tomuto světu požehnání a jak si můžeme sami udělat tento týden co nejlepším, tím, že se budeme co nejlépe rozhodovat.

Pro pondělí a úterý nám vyšly dvě karty společně. Už nedávno, kdy jsme tyto karty použili, nám vyšel Nový úsvit. Říkají, že ona brána změn nadále pokračuje, ale zároveň tady vychází karta Počkejte, což znamená, že ze začátku týdne se můžete cítit připravení na podnikání změn a přijetí nového, ale něco vás drží zpátky. Říkají, že to jen znamená chvíli posečkat na lepší podmínky, ale že to není žádný blok negativních energií nebo nějaká vnější překážka. Ve skutečnosti je to odpověď na vaše modlitby, protože jedním z tajemství úspěchu je dobré načasování. A vy určitě chcete věci podniknout v tom nejlepším čase. Takže je k vám na cestě něco nového, ale je třeba si na to chvíli počkat. Říkají, že je to období příprav, během kterého se máte dobře starat o své tělo, je to dobré období na detoxikaci a zdravou stravu, která udrží naladění vašeho těla opravdu vysoko, a také k darování věcí, které nepotřebujete, abyste svůj prostor zbavili nepotřebných věcí. Tím se připravujete na to nové, co přichází. Říkají, že se máte připravovat s radostí, abyste si to opravdu užívali.

A podívejte se na střed týdne! Vychází nám tu Požehnaná změna! Na této kartě se mi moc líbí vyobrazení mořské panny, která je vzhůru nohama, což krásně symbolizuje i vaše pocity, že celý váš svět je vzhůru nohama. Ale je to pro vás požehnání, protože se zbavujete věcí, které nechcete nebo nepotřebujete, ať už přímo věcí nebo třeba zbavení se starého stravovacího návyku, vztahů plných strachu... od toho všeho se oprošťujete. Nemusíte dělat žádné radikální kroky. Prostě jemně nechte věci jít a odlehčete se. Je to pro vás čas velké změny.

Pro konec týdne tady máme kartu Něco si přejte. Je to jedna z mých nejoblíbenějších karet ze všech sad. Přání samotná silně souvisí také s pocitem nedostatku. Neexistuje však nic takového jako nedostatek - pouze připravování se na splněná přání. Tato karta vám tedy říká, že máte zůstat pozitivní a optimističtí. Nacházíte se v tomto období nádherné a důležité životní změny. Připravujete se na něco opravdu skvělého, na něco, za co jste se modlili i celý život. Možná se to nestane hned v tomto týdnu, a hned se ozve vaše ego "Vidíš, já jsem ti to říkal/a, že se to nesplní!" a bude vás stahovat zpátky do negativity. Ale na vás je zůstat pozitivní. O tom je tato karta - o udržení si víry ve svá přání. Proto jsou tam vyobrazeny dvě bytosti, mořská panna a jednorožec, která se na první pohled zdají být neuvěřitelnými. Ale skrze vaši mysl a vize se stávají skutečnými. Stávají se vašimi plody. Ale musíte zůstat pozitivní. Jestliže upadnete do pokušení ega, což se občas stává nám všem - "Ale ono se nic neděje! Neděje se to dost rychle! Kde je ten blok?" blablabla, jak mluví naše ego,- tak opravdu na tu negativní cestu sejdeme a ty bloky si vytvoříme. Zaručuji vám, že pokud zůstanete pozitivní a budete následovat vedení, kterého se vám dostává, a učiníte ty pozitivní zdravé změny, i když zdánlivě vůbec nesouvisí s tím, co si přejete, pak se pouze připravujete a Bůh se stará o všechno ostatní. Je to jako když zasejete semínka - také nejsou hned vidět, když klíčí a vyrůstají v půdě! Všechno se to děje za scénou. Bůh a andělé vám pomáhají zhmotnit odpovědi na vaše modlitby. Jak víme, často se plní úplně jinak, než očekáváme. Někdy se zhmotní tak úžasným způsobem, že nás mohou dokonce vyděsit! Ale Bůh i andělé vědí, kdo jste a co všechno dokážete, a samozřejmě si zasloužíte to, co vám nabízejí. Vaším úkolem je otevřít svou náruč přijímání.

Zvládnete to! Ať už nyní prožíváte cokoli, Bůh ví, čím procházíte a co děláte, a chce vám pomoci. Ale i vy musíte pomoci Jemu - tím, že budete pozitivní.
Pojďme se společně pomodlit:

Drahý Bože, Ježíši, archanděli Michaeli a naši strážní andělé, prosíme vás, abyste nám všem pomohli zhluboka se nadechnout.... a s výdechem propustit všechen pesimismus a jakoukoli negativitu o naší budoucnosti. Pomozte nám všem setrvávat ve stejném prostoru jako vy - plném víry, naděje a optimismu. Protože když setrváváme ve víře, všechno se stává možným. A skrze víru také učiníme tento svět rájem, který jsme sem z něho přišli vytvořit.

Mír s vámi, mí drazí, mír s vašimi blízkými, a mír celému našemu světu. Posílám vám mnoho andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/ONsm1lUp6Q8
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 26.9. do 2.10. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.září do 2.října. Toto je opravdu roztočený týden. Zrovna jsme vypluli z retrográdní fáze Merkuru a teď se nám mění roční období. Navíc v pondělí, 26.září, spousta lidí ročně oslavuje přítomnost andělů a archandělů ve svém životě. Byla jsem tedy vedena k tomu, abych dnes pracovala se třemi archandělskými sadami karet - archanděla Gabriela, Michaela a Rafaela. Z každé sady vyberu jednu kartu a budou tedy tři, pro začátek, střed a konec týdne. Budeme mít také novoluní, což je z historického hlediska čas pro zhmotňování, kdy se odstraní bloky, plní se přání a kdy přijímáme. Je to tedy energeticky velmi silný týden.

Gabriel, archanděl poslů, začíná týden velmi důležitou zprávou Autenticita. Tato karta vypovídá o bytí sami sebou, o tom být pravdiví a důvěřovat, že vaše pocity a sny jsou dostatečné. Nemusíte je překrucovat tak, aby byly společensky přijatelné, nebo si je v hlavě upravovat tak, aby byly prodejné nebo více praktické. Je to o tom věřit svému pravému, skutečnému já, které bylo Bohem už stvořeno jako dokonalé, že má veškerou sílu i vědění potřebné k této situaci.
Pojďme se tedy společně pomodlit:

Drahý Bože, víme, že jsi stvořil každého z nás pro určitý účel a že jsi nám k jeho naplnění dal veškeré dary. Žádáme Tě, abys nám pomohl sebe samé jako takové přijmout, abychom se milovali stejně, jako nás miluješ Ty. Abychom mohli žít a zářit.

Na počátku - zejména na počátku - tohoto týdne opravdu přijímejte, kým jste. A uvědomte si, že se nemáte za co omlouvat, pokud někomu nějaká vaše část připadá divná, jiná, nedostatečná nebo nehodna přijetí. Může se to stát, jste-li ve styku s lidmi, kteří kráčí po jiné cestě než vy, ale to neznamená, že je s vámi něco špatně. A pokud vás někdo sráží, není to osoba, kterou byste si v životě měli držet. Je však rozdíl mezi tím, když vás někdo skutečně ponižuje a verbálně zneužívá, a když se vám pouze snaží pomoci si uvědomit, že si nějakým způsobem ubližujete. Modlete se tedy za rozeznání těchto případů a pobývejte s lidmi, kteří vás podporují pro vaše nejvyšší dobro.

Pro střed týdne jsem vytáhla kartu archanděla Michaela, která byla slepená ještě s jednou, a tak tomuto poselství věřím. První z nich je Běžte beze strachu dál. Doplňuje první kartu v tom smyslu, že máte být sami sebou a zejména se držet svých snů. I když se vám zdají příliš velké nebo nedosažitelné, nebo nevíte, JAK to uskutečnit. Běžte si za tím a nebojte se! Archanděl Michael vás podporuje!
A pak tady máme skvělou kartu, která na to dokonale navazuje: Jste střeženi a chráněni. Jste v bezpečí, zatímco procházíte oblastí, kterou před vámi nikdo neprozkoumal. Bůh, Ježíš, archanděl Michael i vaši strážní andělé vás chrání, vedou a podporují vás všemi prostředky. Pokud potřebujete na své cestě nějaké finance, například měníte zaměstnání - to mi teď vychází velmi silně - pak je klíčem následování svého vnitřního vedení. Podpoří vás! Nenechají vás upadnout! Pokud vás Bůh vybral pro určitý úkol - a to víte, když se vám vrací opakovaně nějaké vedení - pak také Bůh zajistí, aby se naplnil! Není to o tom, že by vás Bůh hodil do vody a "plav", to ne. Všechno, co potřebujete, je vám dáno. Alespoň pokud následujete své vedení. Můžete se toho bát, ale děsivé to opravdu není, protože je o vás postaráno.

Nyní se dostáváme k archandělu Rafaelovi a jeho kartě pro konec týdne: Detoxikace. Ta souvisí hlavně s odpouštěním. Samozřejmě, fyzická detoxikace těla vám pomůže pozvednout vaši energii, sebevědomí a také udržet jasnou mysl. Sama vím, jak je důležité udržet svůj jídelníček co nejčistější, abych byla schopná slyšet hlasy Boha, Ježíše a andělů velmi jasně. Když to poruším, okamžitě to pocítím, stejně jako i ostatní lidé, kteří jsou citliví na chemikálie. A i vy se stáváte citlivější. Je to tedy poselství o fyzické detoxikaci.
Stejně tak je to však i poselství o detoxikaci energetické. Pátek, den novoluní, je časem přijímání, ale zároveň i propouštění toho, co by mohlo stát v cestě příchodu toho, co si přejete. Hluboko uvnitř už víte, zda je třeba nechat něco jít. Protože vnímáte hlasy Boha a svých andělů a opakovaně dostává vedení ke změně stravy, ke změně okruhu lidí, s nimiž se stýkáte, hudby, kterou posloucháte, atd. Věnujte těmto poselstvím pozornost, protože jsou skutečná. Je to opravdu cesta tam, kam se chcete dostat. Dokonce i tehdy, když vám to, co máte opustit, připadá zábavné, a bojíte se, že se bez toho budete nudit nebo budete napjatí, říkám vám jako někdo, kdo je střízlivý už mnoho, mnoho let, že nadšení z vnitřního míru je mnohem více naplňující než cokoli, co by nám mohla dát jakákoli látka.

Jaký silný týden pro vás! Ukazují mi vizi vás, jak ze sebe odloupáváte vrsty toho, co nejste. Ukazují mi, jak projevujete svou skutečnou lásku a světlo. Jak se stáváte sami sebou - skoro jako Pinocchio - skutečnými kluky a skutečnými dívkami. Bůh nás stvořil v naší ryzí podobě a my se musíme zbavit všech odpadků, které jsme na sebe nabrali, zahodit všechny strachy, pochybnosti, nedostatečnou sebedůvěru i chemické látky, které vám brání být sami sebou.

Drahý Bože, pomoz prosím každému, kdo sleduje tento výklad, aby měl Tvou sílu, a pošli nám prosím více lásky a světla. Děkujeme i vám, andělé, obzvláště archandělovi Michaelovi, za to, že nás chráníte, že chráníte náš svět a povznášíte nás nad negativitu. A prosíme, ukažte nám, jak můžeme my sami být součástí tohoto požehnání velkého míru na Zemi.

Bude to úžasné a moc vám děkuji za to, že jste se ke mně dnes připojili. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/Zg3zpPQk_xU
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 19. do 25.9. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 19. do 25.září. Vždy, než jdu výklad dělat, se modlím za vedení ohledně toho, které karty pro výklad vybrat. A velmi vzácně se stává, že mě andělé vedou k použití dvou různých sad karet. Dnes je však takový den. Dnes chtějí, abych pracovala s anděly přírody - mám tu Magická poselství víl a Kouzelné delfíny a mořské víly. Říkají, že se toho nyní hodně děje v souvislosti se Zemí, ale také jde o naše vlastní spojení s hmotným světem a o zhmotňování.

Dobrou zprávou je, že v tomto týdnu nám končí retrográdní fáze Merkuru, který se navrací do svého přímého směru, a to 22.září. Samozřejmě i poté to bude mít určitý dozvuk a stín, ale určitě pocítíte úlevu a uvolnění zaseknuté energie. Bude to tedy čas zhmotňování a věnování se tomu, co je pro vás nové. Proto nás vedou ke spolupráci s anděly Země, kteří nám pomáhají s našimi pozemskými potřebami. Smíchala jsem oba dva balíčky karet dohromady, a tak teď mám v ruce 88 karet. Je to velký balík a samozřejmě, v Andělských číslech znamená číslo 88 hojnost. Už dříve jsem zmínila, že starověký filozof Pythagoras nechával své studenty meditovat nad číslem osm a psát ho, aby se na něho naladili. Znamená nekonečno, a tím také nekonečnou hojnost - a to nejen peněz, ale všeho: času, nápadů, sebedůvěry, lásky, zdraví a čehokoli jiného. Můžete osmičky kreslit nebo psát a obklopit se jimi.

Pro začátek týdne tady máme silnou kartu, která nám v týdenním výkladu myslím ještě nikdy nevyšla. Je to karta Splacené dluhy. Toto má několik různých významů. Samozřejmě to znamená splacení finančních dluhů, že vám bude nějaký dluh odpuštěn a nebo že se vám dostane přílivu financí, který vám ho pomůže splatit. Karta také vypovídá o ukončení nezdravého návyku se zadlužovat. Týká se to však také citových dluhů, které sice v duchovní pravdě nejsou skutečné, ale vy je jako skutečné můžete pociťovat. Můžete mít pocit, že vás někdo ovládá, že na někom závisíte, nebo že někomu něco dlužíte, a pak pro ně všechno děláte jen z pocitu viny a povinnosti. A právě to se nyní také uvolní. Je to tedy obrovská úleva! Spousta propouštění se udála minulý týden během úplňku, který byl velmi silný, a v tomto týdnu se budeme cítit mnohem lehčeji i proto, že se Merkur hne kupředu a nechá za sebou vše, co jsme během jeho retrográdní fáze propustili. Budete se cítit mnohem svobodnější, nezávislejší, a také schopnější a sebevědomější v důvěře ve své vlastní vnitřní vedení. Snáze se budete rozhodovat sami za sebe. Tento týden nám tedy opravdu začíná silně.

Podívejme se na další kartu. Pro střed týdne tady máme Citové léčení. Ta má podobné poselství jako karta předchozí. Necháte toho hodně jít. Říká, že když propustíte ze svého srdce starou bolest, budete moci přijmout nová požehnání a lásku. Učiníte rozhodnutí, která pro vás mohla být dříve těžká, jako například odpuštění, kdy vám někdo udělal něco, co vám připadalo neodpustitelné, ale nyní to stejně pustíte. Neříkáte tím, že to, co ten člověk udělal, bylo správné, ale že už nejste ochotni sami v sobě nosit bolest a tíhu. Všechna práce, kterou jste na sobě udělali, se nyní vyplatí! Toto všechno platí pro vás osobně! Neznamená to, že se najednou celý svět ocitne v míru, prosím, rozumějte. Ale pro vás osobně to značí obrovský posun a příliv síly! Takový jsem neviděla už dlouho.

Pro konec týdne tady máme kartu mořských víl, a je to karta Nový úsvit! Ta opravdu zvěstuje nový začátek! Hodně toho propustíte (první karta). Hodně toho vyléčíte (druhá karta). A pak, ke konci týdne, začnete něco nového. Tato karta říká, že to nejhorší je za vámi a na obzoru jsou nové, pozitivní zážitky. V souvislosti s touto kartou pro vás mi andělé ukazují vizi tažných zvířat, které za sebou vláčí těžké břemeno. A je to analogie vás, kteří jste dosud za sebou tahali těžká břemena své minulosti. Vy se nyní odpoutáte od tohoto břemena a osvobodíte se. Už to s sebou nemusíte tahat!
Pojďme se za to společně pomodlit:

Drahý Bože, žádám tě, aby všichni, kdo sledují toto video, byli zbaveni své tíhy, svých břemen, zákazů a omezení, která jim brání prožívat plné zdraví, štěstí a Boží mír, a aby kráčeli po své cestě životního poslání. Milý Bože a andělé, žádáme vás, abyste zahrnuli svým požehnáním každého, kdo sleduje tento výklad, a nadále nám žehnali a dohlíželi na nás i naši planetu. Dej, ať následujeme tu nejvyšší možnou cestu a volíme si to nejlepší.

Bude to tedy pro vás osobně velmi mocný týden a já jsem na vás pyšná za tu práci, kterou děláte. Pamatujte, pokud se ve vás probudí nějaký odpor nebo obviňování, vzdejte se toho! Pusťte to. Nestojí to za to, abyste to s sebou tahali! Bylo by to pro vás maximálně škodlivé! A to nechcete, mí drazí, máte tu hodně co udělat.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám mnoho andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/gpLrr_UWhM8
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2016/09/karetni-vyklad-doreen-virtue-pro-tyden_18.html

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 12. do 18.9. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 12. do 18.září. Dnes jsem byla velmi jasně vedena k tomu, abych pracovala s kartami Květové terapie, které jsme vytvořili společně s mým kamarádem Robertem Reevesem. Zatímco karty míchám, modlím se k Bohu, aby nám dal vhled a vedení do dalšího týdne ohledně toho, co můžeme očekávat. Pro konec týdne chtějí vyjít dvě karty - asi proto, že bude hodně silný. Ale o tom za chviličku.

Podívejme se na kartu pro pondělí a úterý. A je to karta echinacey, kterou mnozí užíváte jako prevenci proti nachlazení, s názvem Otevřete své třetí oko, tedy svůj duchovní zrak. Je to o tom, že si máte dovolit vidět energie. A nejen je vidět, ale také cítit. Andělé říkají, že je to karta o vaší citlivosti a o vašem uvědomění si, že je to dar. A také, že si máte dovolit být ještě vnímavější. Ano, já vím, já vím, také jsem citlivá a už vás vidím, jak říkáte, že už tak jste energiemi a jejich silou přehlceni! Ale jak je psáno na kartě: "Tím, že si to dovolíte, uvidíte pravdu." Najdete odpovědi na otázky "Jaký další krok mám udělat? Jak mohu nejlépe pomoci světu? Jak mohu nejlépe přijmout tento dar citlivosti a využít ho při pomoci druhým?" Andělé říkají, že když si dovolíte cítit a vnímat, vidět, vědět, třebaže na hlubší úrovni, budete v bezpečí. Nemusíte se bát, že vás to přetíží nebo že ztratíte kontrolu. Já sama jsem si tím prošla. Před mnoha lety jsem se místo obvyklé psychoterapeutky stala andělskou terapeutkou. Samozřejmě, že jsem měla strach! Samozřejmě, že jsem měla pochybnosti o tom, jak zaplatím účty, co si o mně lidé pomyslí, a všechny ty ostatní starosti ega, které všichni máme. Také jsem je měla! Ale prostě pro mě bylo důležitější následovat Boží vedení. A vám říkají to samé - je pro vás bezpečné být citliví! A nejen, že je to bezpečné, ale je to důležité, protože je to součást vašeho životního poslání! Říkají tedy: "Nebojte se, my vám pomůžeme povznést vaše okolí tak, abyste byli v bezpečí a podpořeni."

Podívejme se, co nám vyšlo pro středu a čtvrtek. Ááá, to se mi tak líbí! Karty vždy společně vytvářejí úžasný příběh! Je tu karta kopretiny s názvem Zjednodušte si život. Říká, že se toho ve vašem životě tolik děje, že vás to přehlcuje. Protože jste tolik citliví, je také důležité chopit se vlády nad svým rozvrhem, prostředí, ve kterém pobýváte, ať už doma nebo v práci, a také vybrat to, co můžete ze svého života vypustit - hmotné věci, věci ze svého rozvrhu, lidi, návyky, věci, které vás zbytečně stojí hodně energie nebo vytvářejí ve vašem životě dramata. Čím si můžete svůj život zjednodušit? Co vás napadne jako první? Je to jako letět ve vzdušném balónu a vyhazovat z něho závaží, tak abyste mohli letět výš a výš a výš. Středa a čtvrtek budou tedy skvělým časem pro detoxikaci a pouštění se starého - také se nám v té blíží úplněk, o kterém za chvilku pohovořím a který je časem propouštění. Je úžasné některé věci darovat - věci, které nepoužíváte a které vám doma či v práci překážejí. Mohou tak posloužit jiným lidem. Když necháte některé věci jít, ucítíte tu lehkost - je to jako ztratit váhu. Také k vám může přijít více nové energie. Je klíčem ke zhmotňování dávat více toho, co chcete dostat. Detoxikace, očista a zjednodušování jsou v tomto týdnu velmi důležité.

Na konec týdne... ach, to nevymyslíte! Je tady karta tulipánu s názvem Dopřejte si čas sami na sebe, což je skvělé pro období úplňku, který nastane 16.září. Tento úplněk bude zářit na vaši sklizeň, na všechno, co máte, na všechna požehnání, kterých se vám dostává. Chtějí, abyste trávili čas se sebou, mí drazí. Pokud můžete, běžte ven se dívat na úplněk, nebo alespoň z okna. Měsíční světlo úplňku je opravdu mocné. Naši předkové z něj získávali mnoho moudrosti - my ne, protože žijeme v budovách a jsme odděleni od slunečního i měsíčního světla. Což je tragédie, protože jsou léčivé! Travte tedy čas sami se sebou, nebo s domácím mazlíčkem, popř. s nedramatickými lidmi, se kterými jste v souladu. Když jste s lidmi, jste také v kontaktu s jejich naladěním. Podívejte se sami do sebe a zamyslete se nad tím, co chcete propustit. Celý tento týden je o propouštění.

A druhá karta pro víkend - ach, haha! - Propusťte všechen hněv! Opět propouštění! Stále se nacházíme v retrográdní fázi Merkuru, a to až do 22.září. I poté to bude mít ještě nějaké dozvuky. Každopádně však retrográdní Merkur společně s úplňkem zvěstují obrovské pouštění, a andělé chtějí, abyste pustili především hněv. Spousta lidí, kteří jsou velmi "andělští", se snaží předstírat, že se nehněvají. Ale nevěšte si bulíky na nos. Právě ti nejsladší lidé v sobě většinou drží nejvíce hněvu. Velice často je to proto, že se cítíte jako oběť nebo že jste využití. Jste velmi hodní a štědří k druhým, ale oni to neopětují. Můžete se také cítit jako mučedníci. Podívejte se tedy na to. Na hněvu není nic, za co byste se měli stydět! Je to normální lidská emoce. A nejen lidská, je to emoce všech druhů! I citliví jedinci cítí hněv! Nejde o to, že se hněváte, ale o to, co se svým hněvem děláte. Někteří lidé si nechtějí vůbec přiznat, že hněv cítí, protože si myslí, že je to dělá "špatnými lidmi". A tak užívají závislosti, aby svůj hněv potlačili. Někteří sledují násilné filmy nebo hrají násilné počítačové hry. Jiní jednají způsobem, který ruší a rozptyluje druhé nebo i je samotné. Jenže dokud je hněv držen uvnitř vás, ovládá vás, mí drazí. Může vám způsobit i zdravotní problémy, vyrážky nebo úzkost. Máte tedy nyní úžasnou příležitost hněv propustit společně s námi všemi, kteří vás podporujeme.

Pojďme se pomodlit:

Drahý Bože, Vyšší Já, Svatý Duchu, Ježíši, archanděli Michaeli, strážní andělé, voláme vás na pomoc. Protože vy víte, co se nachází v našich srdcích, myslích, tělech i životech, a my vás žádáme, abyste do nich posvítili svým světlem obdobně jako průzkumníci v jeskyni. Ukažte nám pravdu. Ukažte nám oblasti v našem životě, kde vycházíme ze svého ega, kde obviňujeme, soudíme sebe nebo druhé. Pomozte nám pročistit naše myšlenky, pocity, slova, činy, a pomozte nám vidět všechny včetně sebe očima lásky. Neznamená to být naivní a pobývat nutně s každým, ale očistit se od energie ega. Drahý Bože, nyní propouštíme jakýkoli skrytý nebo potlačený hněv, který nám stojí v cestě k našemu míru a zdraví.

Když jste sami v míru, přímo se podílíte na míru světovém. Je to to nejlepší, co můžete pro svět udělat - být sami v míru. A mír už JE ve vás, nemusíte ho nikde hledat.

Bože, prosím, pomoz nám být v míru. Pomoz i našemu světu být v míru. Ukaž nám všem, co můžeme udělat proto, abychom vnesli mír a harmonii do svého vlastního života, do našich rodin, naší společnosti a našeho světa.

Posílám vám mnoho lásky, míru a andělských požehání. A prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/I8x1njQOaoU
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 5. do 11.9. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11.září. Jsem tu dnes s naším koníkem Andělem, který je krásným příkladem zhmotňování. Jak víte, miluji jednorožce, a zrovna jsem vytvořila omalovánky s poselstvími jednorožců obdobně jako jsem předtím vydala omalovánky s anděly a vílami. A právě v této době k nám přišel! Má úžasnou divokou energii přesně jako jednorožci a mně jako jednorožec prostě připadá.
Tento týden je velmi silný z hlediska Andělských čísel. Celý tento měsíc, v pořadí devátý, je o následování vašeho životního poslání a dokončení všeho, co jste začali, aniž byste to nadále odkládali. Je to také období návratu do školy, učení se, práce, a zkrátka konání. Pokud tedy víte, že byste měli dělat nějaký projekt, pak je na to nyní vhodný čas. Stejně byste se do toho cítili nucení! Jsme nyní v retrográdní fázi Merkuru, a tak není nejlepší začínat něco úplně nového, ale spíše dokončit to, co už jsme začali. Andělské číslo 5-9 na začátku týdne znamená, že dojde k nějaké velké změně ohledně vaší práce, ale velmi pozitivní. Tento týden končí číslem 11-9, což znamená, že máte žádat o vedení a informace. Takže celý tento týden je o tom být otevřeni informacím a vnímat změny pozitivně.
Andělé mi zcela jasně řekli, že tento týden mám pracovat s Motýlími kartami pro životní změny, protože ve světě dojde k velkým změnám. Není se čeho bát, je to jen další krok v celém procesu, a kvůli tomu jsme také tady. Zároveň také řekli, že dojde i k velkým osobním změnám u vás. A tak tady motýlí karty mám, i když je normálně nepoužívám k výkladu tří karet, ale pouze k vytažení jedné a jejímu doplnění jinými karetními sadami, prožívá-li někdo nějakou změnu. Nyní se tedy pomodlím a požádám Boha o vedení a vhledy ohledně změn, které nás v tomto týdnu čekají, a toho, jak můžeme pomoci my.

Pro začátek týdne nám vyšla karta Léčení žalu. To je velmi zajímavé. Souvisí to s oprošťováním se od ztrát, kterými jste prošli. Kdykoli procházíme nějakou změnou, může nám připadat jako ztráta. Pokud třeba uvažujete o změně práce nebo vztahu, můžete žal už předem očekávat a cítit ho, protože ve změně vnímáte hlavně loučení. Ale současně s tím je v tom také pohyb kupředu, který je velmi šťastný a radostný. Ale to všechno je prostě proces. Ze začátku týdne tedy budeme procházet nějakým léčením. Nechci prosím, abyste se děsili! Je to o léčení a uzdravování! Andělé vždy poukazují na léčení. Ze začátku týdne ve vás může něco vyvolat žal ze ztráty, kterou jste utrpěli v minulosti, a andělé chtějí, abyste věděli, že jsou s vámi a chrání vás, aby vám pomohli se z tohoto starého žalu vyléčit.

Podívejme se na střed týdne.... Přivítejte nové! Toto poselství je doslovné, a tak celý tento týden se nese v duchu "nechat jít staré a přivítat nové". Napomáhá to také k léčení žalu - když si uvědomíte, že zatímco se jedny dveře zavírají, jiné se otevírají.

Ach, svatá dobroto, podívejte, co nám vyšlo na konec týdne! Vlastní zaměstnání! Vlastní zaměstnání znamená opravdu vaše Boží zaměstnání, zaměstnání vašeho Vyššího Já. Znamená to, že pracujete pro Boha a že následujete své vnitřní vedení a spolupracujete s Bohem.
Dopřejme si nyní okamžik na modlitbu:

Drahý Bože, zatímco vstupujeme do tohoto týdne změny, pomoz prosím nám všem zůstat v bezpečí a chránění všude ve světě. Vyskytnou-li se jakékoli nižší, negativní energie, žádáme tě, abys jejich temnotu prosvětlil Kristovým světlem. Povznes prosím vědomí nás všech k tomu šťastnému uvědomění si, že my všichni jsme rodina a není proč soutěžit.

Posílám vám andělská požehnání a řekněte prosím s námi: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/aNblUSd1FuQ
překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 29.8. do 4.9. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29.srpna do 4.září. V tomto týdnu, konkrétně 30.srpna, nám začíná období zvané retrográdní fáze Merkuru. Jako křesťanka jsem byla vychovávána k tomu, abych se nezabývala astrologií, protože má "nízkou energii" a podobně, ale zjistila jsem, že kdykoli byla retrográdní fáze Merkuru, tak se skutečně dělo hodně věcí a že toto období může hodně posloužit v náš prospěch. Merkur je planeta spojená s komunikací, v této době hlavně s elektronickou a cestovní. Tato fáze trvající od 30.srpna do 22.září je obdobím, kdy je třeba být opravdu důslední v tom, jak věci vyjadřujeme a vyslovujeme - komunikovat přesně. Když to neděláme, mohou nastat nedorozumění. Rovněž je to čas, kdy budeme revidovat, přehodnocovat, přeorganizovávat apod. již spuštěné projekty, a kdy je dobré hodně odpočívat. Můžete se v tomto období cítit více unavení a potřebovat pobyt v ústraní. Opět, ničeho se nebojte, nevkládejte do toho energii strachu, pouze na to myslete a počítejte s tím. Zjistíte, že retrográdní fáze Merkuru, která nastává čtyřikrát ročně, vám ve skutečnosti pomůže překonat odkládání a hnout se kupředu na vaší cestě.

Kromě toho, že nám začíná v úterý retrográdní fáze Merkuru, nastává také ve středu novoluní. To je z historického hlediska časem zhmotňování a přijímání. Naproti tomu úplněk je časem propouštění starého.

Protože toto období souvisí s komunikací, chtěla bych dnes pracovat s andělem komunikace, archandělem Gabrielem. Pomáhá nám s jakoukoli formou komunikace. Já ho vždy volám, když píšu. Vždy nám rád pomůže dokončit to, co jsme začali, stihnout svou práci ve vymezeném čase, zůstat věrní sobě samým a nezpochybňovat své myšlenky a pocity. Miluji archanděla Gabriela! Je schopen být s námi všemi zároveň, stejně jako všichni ostatní archandělé. Nejsou omezeni časem ani prostorem. Nemají těla ani ego, stejně jako Bůh jsou pouze čistou energií a láskou. Nikdy se nemohou unavit, ani si na nic nestěžují, protože jsou zajedno s Bohem.

Tak jako každý týden se nad kartami pomodlím a požádám Boha, aby nám poslal poselství skrze tyto karty. Jedna pro začátek, druhá pro střed a třetí pro konec týdne. Na víkend nám dokonce vyšly dvě karty!

Pro pondělí a úterý, začátek retrográdní fáze Merkuru, nám vyšla karta Tvořivé vyjádření! Je na ní krásný obrázek dvou dětí, které si hrají. Připomíná nám, že celý tento svět je jedno hrané divadlo. Vím, že něco takového vyšlo minulý týden, že máme ve světě každý svou roli, kterou hrajeme. Tato karta ale hlavně vypovídá o tom, že skrze vaše činy se projevuje Boží kreativita. Andělé říkají, že v těchto prvních dvou dnech tohoto týdne to znamená, že se máte ponořit do tvořivé činnosti a nechat se jí pohltit. Je to čas, kdy vaše myšlenky a pocity budou vaší múzou, která bude základem pro vaše tvořivé projekty. Nezpochybňujte se tedy, ani nesuďte to, co cítíte. Využijte to jako inspiraci pro své psaní, pro své blogy, články nebo knihy, své obrazy, scénáře, písně nebo šití... Také poukazují na význam této karty ohledně zábavy. Můžete se cítit unavení kvůli všem těm planetárním vlivům a také kvůli dění ve světě - může se objevit mnoho nových zpráv - a vy můžete pocítit potřebu se stáhnout do ústraní. Andělé říkají, že se máte stáhnout na místo, které potěší vaše vnitřní dítě. A kde se můžete také pobavit, budete-li se k tomu cítit vedeni. Ne každý může mít náladu se bavit, ale když ano, je velmi terapeutické. Tento týden tedy začínáme na lehčí notu. V těchto dnech může vyplout na povrch spousta vašich pocitů z dětství. Buďte si toho tedy vědomi, budete-li se cítit hodně emocionální, zda to není něco z vašeho dětství nebo rané dospělosti, co potřebuje vyléčit a co je současnou situací pouze připomenuto. Všechno jsou to pouze příležitosti k růstu.

Podívejme se na kartu pro středu a čtvrtek. Zákon přitažlivosti. Toto je velmi mocná karta a ještě mocnější je pak i poselství karty předchozí, která vypovídá o tvořivém vyjádření vašeho vnitřního dítěte. Gabriel je znám tím, že zvěstoval Panně Marii narození Ježíše. Je to anděl nejvíce spojovaný s dětmi a s vnitřními dětmi, ale také s početím dítěte doslova a nebo nějakého projektu. Dohromady tyto dvě karty ukazují, že když budete v tvořivém duchu, když se nebudete soudit a necháte to všechno vyjít ven, jste zároveň svým pravým, ryzím já, a Zákon přitažlivosti vám v tomto týdnu díky tomu otevře nějaké dveře! To nám říká, že se vám naskytnou nějaké příležitosti. Nebo, ještě lépe, příležitosti, jejichž dveře jste dříve zkoušeli, ale byly zavřené, se vám nyní otevřou.

Dejme toto všechno dohromady společně se dvěma kartami pro konec týdne. Ach, wow! To nevymyslíte! Mám úplně husí kůži! První karta je Zasloužení si. A ta je o tom, že víte, že je pro vás bezpečné přijímat, mí drazí, a že jste stejně jako všichni ostatní milovanými Božími dětmi. Zasloužíte si přijímat! A pamatujte také, že kdykoli se věnujete nějakému tvoření, ať už je to nový vynález, který pomůže světu, nebo nějaká služba, či cokoli jiného, tvořivost nemusí být jen malování obrazů, ale třeba i tvořivé nápady v podnikání. A když přijímáte, pomáháte ostatním. Ať už potřebujete cokoli - řekněme, že potřebujete založit nový podnik, který bude lidem nebo zvířatům hodně pomáhat, a potřebujete k tomu peníze. Dostanete grant nebo půjdete na crowd-fundingovou stránku a peníze přijmete. Vůbec to není o tom, že VY něco dostáváte, ale že jste prostředníkem, skrze kterého ty peníze pak poslouží všem prostřednictvím vaší služby nebo produktu. Tato karta vám připomíná, že si zasloužíte přijímat, protože díky tomu pak můžete pomáhat druhým a dávat. Je důležité na to takto pohlížet, jinak si budete blokovat dobro, které k vám nebude moci proudit. A to zvláště tento týden, protože se vám bude dostávat velkých příležitostí!
A pak je tady druhá karta: Úspěch.

Když to tedy dáme všechno dohromady, je z toho celý příběh. Samozřejmě, Gabriel je andělem poselství a příběhů. Máme tady vaše vnitřní dítě, které se chce tvořivě projevit. To se vám podaří za pomoci Zákona přitažlivosti. Přitáhnete si stejně vysokou energii, jakou budete cítit, když se projevujete a vyjadřujete. Zasloužíte si přijímat - a pak je tu úspěch! Dokonce je to tu i napsané: "Gratulujeme, dokázali jste to!" Máme před sebou opravdu krásný týden, ale je důležité, abyste přitom byli sami k sobě upřímní. Pokud se snažíte předstírat, že jste někdo jiný, než opravdu jste, nebude to fungovat, protože Zákon přitažlivosti vám pak bude přitahovat padělky a nepravé výsledky, které navíc nebudou trvalé.
Pamatujte si v průběhu září, že si nemáte brát osobně to, co druzí mohou říkat. Lidé vám mohou špatně porozumět a stejně tak i vy můžete špatně pochopit je. Můžete si myslet, že vás kritizují nebo že vám říkají ošklivé věci, a přitom je to jen proto, že se nevyjadřujeme jasně.
V tomto týdnu se bude dít hodně věcí, ale všechno je to dobré! A je to všechno ve váš prospěch! Využijte tedy tohoto týdne a i když budete třeba odpočívat, mějte po ruce papír a tužku a zapisujte si nápady, které budete dostávat v tomto období vysoce kreativní inspirace! Může to být i nápad, který zachrání svět! Tak se nebojte na nic pracovat!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/2S_K_6C9HoY
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 22.8. do 28.8. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 22. do 28.srpna. Dnes bych chtěla pracovat s kartami, které jsme už nějakou dobu nepoužili, a to karty Poslové světla. Tento týden nám začíná velmi zajímavým andělským číslem: 8-22. Jak jsem zmínila už dříve, osmička je číslo nekonečna nebo také nekonečné hojnosti, a to ve všech formách. Znamená to cítit dostatek peněz, lásky, nápadů, času, přátel nebo čehokoli jiného, co si přejeme zhmotnit. A číslo dvě znamená "Udržte si víru". Dvě dvojky jsou zdvojeným poselstvím o udržení si víry, takže věřte, že vaše přání se plní, že vaše modlitby jsou zodpovídány, že vaše vizualizace funguje, a nevzdávejte se, nikdy!

Stejně tak i nedělní datum je silné: 8-28. Věřte v hojnost, protože vaše myšlenky se zhmotňují! Na vás je, abyste následovali vedení, kterého se vám dostává. Pokud vás povedou k uskutečnění nápadu, který jste dostali, pak TO je odpovědí na vaše modlitby. Když vedení nenásledujete, pak vám připadá, že vás Bůh ignoruje, a to je nemožné, protože všechny modlitby jsou vždy vyslyšeny.

Tak jako každý týden se nad kartami nejprve pomodlím a požádám Boha, aby nám skrze ně seslal poselství o tom, co nás čeká a co můžeme udělat pro to, abychom v tomto týdnu přinesli co největší požehnání sami sobě, svým milovaným a celému světu.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu, která se mi moc líbí. Je to karta anděla jménem Zanna. Ta říká, že váš domov je bezpečný. Tato karta někdy vychází, když se ve světě dějí věci, které ve vás vyvolávají napětí a strach, aby vám řekla, že je na vás dohlíženo a že vaše modlitby fungují. Také říkají, že někteří z vás mají strach o své dítě, které je nyní na cestách, a že je na toto dítě dohlíženo, a to i Ježíšem. Stejně tak se to týká bezpečí vašeho vnitřního domova, vašeho těla a jeho léčení. Možná máte nějaká zranění a zajímá vás, jak se budou léčit. Vyléčí se tak rychle, že to ohromí i doktory! Udržte si víru! Na začátku týdne se máme cítit v bezpečí a zajištění.

Ve středu týdne je tady karta Indriel. Ta znamená, že jste přišli na tento svět jako poslové světla. To znamená jako ti, kdo sem přišli doslova vyzařovat Boží světlo, být portálem Nebes, která vámi procházejí na Zem. Tato karta říká, že jste na správné cestě a plníte své poslání.

Na konec týdne je tady karta Yvonne, která vypovídá o vašem zvláštním vztahu ke zvířatům. Je to další karta vypovídající o vašem životním poslání. Nejen o tom, že přinášíte světlo světu, ale také zvířatům. Ukazují mi některé z vás, kdo jste rozhořčení tím, jak se se zvířaty zachází, vidíte to třeba na Facebooku, a nevíte, co s tím, nevíte, jak si udržet otevřené srdce a soucit. Někteří z vás se cítí být vedeni k veganské stravě a přemýšlí, zda je to pro ně dobré. Toto je znamení pro vás. Já sama jsem veganka už dvacet let a cítím se skvěle! Věřím také, že je to tajemství mládí. Pokud potřebujete, poraďte se s nutričním poradcem. Když jste vegani, potřebujete užívat doplněk vitaminu B12. Nakonec k této kartě říkají, že je to poselství pro ty, kterým zesnul jejich mazlíček, že je doprovází jako jejich anděl. Jsou v bezpečí a šťastní. A vůbec se neciťte špatně kvůli tomu, že vám schází, nikdo vás za to neobviňuje. Nadechněte se.... a vydechněte.

Víte, jste tady proto, abyste ve světě vykonali velkou, pozitivní změnu. A víte, kdy tak činíte? Vždy, když myslíte na něco šťastného. Vždy, když myslíte na něco šťastného, přispíváte tomuto světu. Nemyslete si, že musíte udělat něco obrovského a dramatického, abyste svět změnili. Svět můžete měnit i mnoha nenápadnými způsoby. Třeba tím, že budete na lidi hodní, i třeba na úplně neznámé lidi. Tím, že pomůžete někomu, kdo pomoc potřebuje. Nebo že někomu složíte kompliment. I takové maličkosti jsou součástí vašeho životního poslání. V tomto týdnu máte konat své poslání skrze vlastní radost. A říkají k tomu, že to začíná vaším pocitem bezpečí. Ráda bych se tedy za vás pomodlila:

Bože, Svatý Duchu, Ježíši, a naši strážní andělé, prosíme vás, abyste pomohli každému na této planetě propustit své strachy a opravdu věřit ve vaši vševědoucnost, ochranu a sílu. Pomozte každému na této planetě vědět, že je zcela bezpečné cítit se v bezpečí a pod ochranou. A že strach nikomu nijak nepomáhá mít věci pod kontrolou. Nejlepší způsob, jak být v bezpečí, je cítit se v bezpečí. Drahý Bože, pomoz každému, kdo sleduje tento výklad, propustit svou úzkost.

Nejste v tom sami. Máme tady celý léčivý kruh lidí.
Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/ZDZWqEeUiWE
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2016/08/karetni-vyklad-doreen-virtue-pro-tyden_21.html

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 15.8. do 21.8. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 15. do 21.srpna. V poslední době jsem se hodně spojovala s energií jednorožců. Pokud máte stejně jako já rádi jednorožce a rádi se na ně díváte, může vás zajímat, že jsem se jimi hodně zabývala. Věřím tomu, že tady na Zemi kdysi skutečně žili jako fyzická zvířata, ale naneštěstí byli loveni a nakonec vyhubeni. Ve spoustě muzeí jsem viděla jejich obrazy a nedávno jsem četla knihu sv. Hildegardy, ve které byla jedna kapitola věnována léčivým vlastnostem zvířat. Jmenovala tam i psy, medvědy a další běžná zvířata. Měla tam však i sekci o jednorožcích a popisovala tam, jak se s nimi dá pracovat a léčit. Svatá Hildegarda! Pro mě je to znamení, že tato zvířata, která považujeme za mytická, jsou opravdu s námi v duchovním světě a pomáhají nám, protože jsou velmi čistá. Pomáhají nám také s kreativitou, nápady a také s tím, abychom byli v kontaktu s dítětem uvnitř nás.

Vytvořila jsem tuto sadu karet Kouzelní jednorožci obzvláště pro děti, takže některá poselství na nich se mohou zdát být velmi prostá, ale já vám chci ukázat, že jsou ve skutečnosti hluboká a důležitá pro děti v nás všech. Moc ráda s nimi pracuji, protože jak už jsem řekla, jednorožci mají velmi čistou energii a také proto, že je miluji. Tak jako každý týden se nad nimi modlím a žádám Boha, aby nám skrze ně dal poselství pro další týden. Zatímco budete vnímat tento výklad, vnímejte také svá vnitřní poselství, vize, myšlenky, pocity nebo znamení, která k vám budou přicházet individuálně.

Tento týden nás čeká několik energeticky zajímavých věcí. 17. srpna nás čeká úplněk, a tak všichni, kdo jsou citliví na energii úplňku, se již teď mohou cítit citlivější, můžete si také všímat výkyvů nálad ostatních lidí kolem sebe, a můžete mít také problémy s nespavostí nebo naopak velkou ospalostí. Držte tedy hlavu vzhůru, neberte si nic osobně a nemyslete si, že je s vámi něco špatně! Je to zkrátka jen známka toho, že vaše nádherná citlivost je ovlivňována energií Měsíce.

Kromě toho se nyní také nacházíme v předstupni retrográdní fázi Merkuru, která začne 30.srpna a potrvá do 22.září. Není to nic, čeho bychom se měli bát. Jen je opět dobré o tomto vlivu vědět, protože planeta Merkur je spojena s cestováním, komunikací a elektronikou, takže s těmito věcmi bude třeba mít větší trpělivost a zachovat si smysl pro humor. Již teď můžeme cítit, že tato retrográdní fáze Merkuru bude mít velmi silnou energii. Jsme však v bezpečí a pod Boží ochranou, jen je třeba udržovat svou komunikaci opravdu jasnou, protože když někdo něco špatně pochopí, vede to pak ke zraněným pocitům a zbytečným problémům ve vztazích, které vůbec nemusí vzniknout, budeme-li si dávat pozor na to, co a jak říkáme.

Dobře, pro pondělí a úterý tady máme kartu Máte nadání. Tato karta vychází jako potvrzení, že máte duchovní dary. Částečně vypovídá také o vaší schopnosti se soustředit a přemýšlet. Možná jste o sobě v poslední době pochybovali nebo se nějak snižovali. Tato karta říká "Ne, ne, ne, ne! Nesnižujte se! Jste Božími svatými dětmi a byli jste stvořeni k obrazu a podobě našeho Stvořitele, a proto máte všechny potřebné dary a nadání, které potřebujete!" Vidím, že někteří lidé, kteří sledují tento výklad, prožívají určité složité situace a říkají si: "Jak bych se do pekla mohl/a tady z toho asi dostat?!" Modlili se, ale pak se nic nezměnilo, uvízli na místě a v temnotě. Právě pro ně je tato karta! Říká vám, že MÁTE MOC! Máte duchovní moc dostat se z této situace a napravit ji! Opravdu to dokážete!

Také vám vzkazují, že máte přestat obviňovat své partnery/partnerky a manžely/manželky a přestat na ně házet vinu za situaci, ve které jste. Protože kdykoli někoho obviňujete, vzdáváte se své vlastní moci a síly a předáváte ji nad sebou těm ostatním. Říkají vám tedy, že si máte afirmovat: "Jsem nadaný/á." Protože my všichni jsme rovnocenně obdarováni a nadáni.

Dopřejte si nyní chvíli, zavřete oči, nadechněte se... a představujte si a prociťte, jaký život si skutečně přejete mít. Co vás napadne jako první? Co cítíte? Může to být třeba pocit svobody, pocit bezpečí, vnitřní mír... Uvědomte si, co cítíte ve svém břiše. Je ve vás duchovní síla, kterou k tomu můžete využít! Jako jasnozřivá dokážu vidět vaše myšlenkové formy. Myšlenkové formy velmi rychle přecházejí do hmotné formy. A tak se ujistěte, že vaše myšlenkové formy utvářejí takový život, jaký si přejete - život v radosti a míru pro vás i pro vaše milované, namísto abyste si zhmotňovali tragédie a dramata. Protože i takto svou moc můžete využít.

Podívejme se, co nám vyjde pro středu a čtvrtek. Miluji tuto kartu! Ta je přesně pro vás! Když jsem karty míchala, říkala jsem si, jak by bylo skvělé, kdyby vám vyšla! Je v pořádku být jiní. Ve světě je nyní energie trošku rozházená kvůli změnám a povznesu, kterými svět prochází, navíc bude úplněk a retrográdní fáze Merkuru... Navíc se také mění roční období. Co to dělá s lidským egem je to, že ve vás vyvolá pocit, že jste divní. Energie je nyní divná a ve vás vyvolává stejný pocit. Cítíte se nejistí a dotčení, zvlášť pokud jste stejně jako já byli zesměšňování za to, že jste "divní". Můžete se cítit stejně jako tehdy v tom sportovním nebo tanečním týmu, kde jste byli terčem posměchu. Ale oni vás ujišťují, že vaše jedinečnost je součástí vašeho životního poslání, mí drazí. Popřemýšlejte nad tím. Máte unikátní vlastnosti a talent, které jsou velkými dary, o nichž můžete učit druhé. Jako malá jsem byla často zesměšňovaná kvůli své jasnozřivosti - vídala jsem věci, které ostatní neviděli, a než jsem dostala svůj magisterský titul v oblasti psychologie, musela jsem být dokonce testována psychologem. Stejně jako mnozí další mám i já tento duchovní dar, jsem se svou odlišností smířená a dnes o tom všem učím všechny, které to zajímá. Toto je čas na oslavování naší jedinečnosti, a ne abychom se za ni styděli. Pokud se cítíte divně, vězte, že to je prostě divná energie, ne vy.

Jak se dostáváme ke konci týdne, máme tady kartu Stojí za to počkat. To znamená Božské načasování. Pokud jste se za něco modlili, může vám připadat, že odpovědi na vaše modlitby jsou zdrženy. Ukazují mi, že teprve nedávno se povznesly některé bloky a energie se rozproudila, ale vám může připadat, že to neplyne dost rychle. A to hlavně proto, že si afirmujete, že jste zablokovaní. Naneštěstí to hodně vidím na své stránce - jak si lidé stěžují a píšou, že na ně Bůh zapomněl, nebo že "Hmm, to platí možná pro všechny ostatní, ale ne pro mě." Zrušit, smazat, vyčistit! Když říkáte takové věci, mí drazí, tak přesně to pak taky dostáváte! V tom je váš dar, vaše moc! Snažte se tedy afirmovat si to, co si přejete, a nikoli to, co nechcete! Možná vám sarkasmus připadá vtipný, ale přichází vás draho. Protože dostanete výsledky svého sarkasmu nebo svých negativních afirmací. Nám na vás záleží! Opravdu s vámi hluboce soucítíme a chceme vám pomoci. A tato pomoc k vám přijde přesně v pravý čas. Jedna z věcí, které můžete dělat už teď, je užívat pozitivní afirmace: "Mám lásku. Jsem zdravý/á. Jsem hojně zajištěný/á a podporovaný/á ve všech směrech. Mé životní poslání je naplňující a smysluplné. Mám úžasné, důvěryhodné, štědré a milující přátele. Mám skvělý vztah se svou rodinou." atd. atd. Afirmujte si to, co chcete! Opravdu to funguje! Já sama jsem užívala afirmace už od doby, kdy byly moje děti malé, někdy v 70. a 80.letech. A kouzelně to proměnilo můj život! A stejně tak to promění i ten váš!

Dalším prostředkem je modlitba. Ať už si děláte starosti o cokoli, přeměňte to v modlitbu! "Prosím, Bože, pomoz mi s tímto:___________." Udělejme to teď hned. Pomyslete na to, o co si děláte starosti, ať už osobně, v rodině, nebo ve světě... "Bože, prosím, pomoz nám s tím." Vložte to do Božích milujících rukou, mysli a srdce. A vězte, že Boží nekonečná moudrost již všechna řešení pro vás má! My se na tomto spolutvoření můžeme podílet a napomoci tomu léčení a zhmotňování tím, že si uvědomíme, že jsme nadaní, že nám Bůh dal unikátní vlastnosti specifické pro naše životní poslání a že vše probíhá v souladu s Božským načasováním. Všechno k vám přijde tehdy, kdy má. Pokud se modlíte za něco, co zahrnuje také svobodnou vůli jiných lidí, musíte si uvědomit, že Bůh musí tuto jejich svobodnou vůli respektovat stejně jako tu vaši, a tak to může být důvodem, proč se něco neděje, protože ta druhá osoba si nemusí přát totéž. V takovém případě můžeme svou modlitbu upravit a říct: "Toto, Bože, a nebo něco lepšího." Když si přestaneme diktovat, co se jak má stát, ustoupíme z cesty něčemu mnohem lepšímu, co na nás čeká.

Máme tu opravdu nádherný týden, avšak je třeba, abyste tak na něho i pohlíželi. Buďte opatrní na to, čemu věnujete svou pozornost, co posloucháte, čtete, sledujete a s kým se stýkáte. Jste totiž nyní obzvláště citliví a jste všemi těmito energiemi ovlivňováni. Buďte tedy jako jednorožci a pročistěte své okolí, své myšlení, svůj okruh lidí, svou stravu a další. V určitém ohledu jste sami jako jednorožci - jste velmi vzácní, velmi citliví, nádherní a majestátní, a také speciální, a to pro mě i pro všechny ostatní. A tak se prosím mějte rádi, oceňujte se, a prožijte nádherný týden s vědomím, že svou duchovní moc můžete využívat ke zhmotňování všech forem lásky.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/wWudjAOYZLA
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.de/2016/08/karetni-vyklad-doreen-virtue-pro-tyden_14.html

 

Linka


Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 8. do 14.8. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 8. do 14.srpna. Tento týden bych chtěla pracovat s kartami Rady andělů na každý den. Toto je velmi výjimečný týden, protože začíná datem 8.8., a dvě čísla osm znamenají zdvojenou prosperitu, hojnost a také nekonečnost. Svým tvarem připomínají Möbiovu pásku, která symbolizuje stav bez začátku a konce. Už dávný filozof Pythagoras říkal svým žákům, aby nad číslem 8 meditovali. Pokud si přejete přitáhnout více hojnosti, je dobré se obklopit osmičkami. Třeba si je někam nakreslit, vytisknout si je apod. Budou vám připomínat, že tento Vesmír je nekonečný a neomezený. Není limitován pozemskou lidskou ekonomikou. Hojnost je neustálý nekonečný proud. A když do něho vstoupíte a uvědomíte si, že jediné omezení je ve vaší hlavě, stanete se sami prostředkem hojnosti - například, jak to my rádi děláme, budete moci přispívat své oblíbené charitativní organizaci, kupovat jídlo pro zvířata apod. Ve skutečnosti kdykoli si koupíte nějakou moji knihu, kurz, karty nebo něco jiného, část vašich peněz nakrmí zvířata v útulcích. K hojnosti patří i vědomí, že je dost co dávat a sdílet, a osmičky, jimiž začíná tento týden, nás varují před omezující vírou v nedostatek. Uvěřte v hojnost, a začnete ji zažívat.
Za dva týdny budeme mít také úplněk, který nastane 17.srpna, ale ti, kdo jsou citliví na fáze Měsíce, mohou jeho vliv pocítit už kolem tohoto víkendu - například nespavost nebo naopak ospalost, velká emocionalita a zesílená citlivost... Energie tohoto týdne bude tedy opravdu silná.
Také se modlíme za bezpečí pro všechny, a také za to, abychom, kdyby se nedejbože něco stalo, zůstali soustředěni v lásce a míru a nenechali se ze své cesty vytlačit negativitou, protože jsme sem přišli proto, abychom do světa vnesli více pozitivity a ne zase další starosti.

Pro pondělí a úterý nám vyšly dvě karty, což znamená další detailní informace k těmto dnům.... a jsou to.... Haha! To nevymyslíte! :D Je to dokonalý Zákon přitažlivosti!
První kartou je Záplava hojnosti. Přesně o tom jsme mluvili - že jste zasypáváni požehnáními. A pokud to tak necítíte, pak je tu pro vás ještě druhá karta: Příležitost k odpuštění. Kdykoli lpíte na odporu vůči komukoli, vytváří to obrovský, obrovský blok ve vaší hojnosti. Ať už se zlobíte na jiné lidi, na sebe nebo třeba i na Boha. Hněv je drahý. Kdykoli se hněváte, zaplatíte za to. A nemyslím jen penězi, ale také zdravím, štěstím nebo vnitřním mírem. Můžete být aktivisté a dělat pro svět mnoho dobra a zároveň být v míru. Nemusíte se kvůli všemu naštvávat a nechat se vyhazovat ze svého středu. Tyto karty společně říkají, že hojnost ve vašem životě přímo souvisí s odpuštěním.
Udělejme to hned teď:

"Drahý Bože, Vyšší Já, Svatý Duchu, milovaný Ježíši, který nám všem pomáháš k odpuštění, prosíme vás, abyste nám pomohli propustit jakoukoli tvrdost, zatvrzelost, potřebu se bránit nebo si kolem sebe budovat zdi. Všichni jsme byli v pozemském smyslu zraněni a někteří se stále bojí, že by mohli být znovu zraněni. Ale prosíme tě, Bože, pomoz nám pustit se jakéhokoli odporu, na kterém jsme dosud lpěli, jakýchkoli soudů a odsudků, pocitů viny, a pomoz nám odpustit sobě samým, i celým Nebesům, na které se můžeme hněvat kvůli pocitu, že na naše modlitby neodpovídají. Pomozte nám toto všechno propustit, abychom se mohli stát čistým kanálem pro ryzí lásku a světlo."

Je to velmi silné poselství pro tento týden, jasné jak facka. V pondělí a úterý tedy pouštějme, pouštějme, pouštějme. Velmi vám také pomůže dát si přestávku od zpráv nebo od lidí, kteří vás dráždí. Také může použít skvělou metodu odpouštění od mého drahého přítele Johna Randopha Price, kdy si sepíšete seznam všech lidí, na které jste nahněvaní, a jednomu po druhém řeknete: "Miluji tě. Odpouštím ti. Už v sobě nedržím žádné neodpuštění. Jsem volný/á a ty také." Řeknu vám, že je to opravdu účinné! Bez ohledu na to, kdo vás naštval, nebo co - lidi, zvířata, věci, místa atd. Moc se vám uleví. Jako byste shodili x kilogramů. Můžete se i třást. A pak se budete cítit o deset let mladší, neboť se vskutku omladíte.

Podívejme se na středu a čtvrtek - tady máme opět naprosto jasné poselství: Vnímejte pouze lásku. Je to poselství, že máte být svým Vyšším Já a dělat tu práci, kterou jste sem přišli dělat. Je snadné ukazovat na cizí ega, obviňovat je, rozebírat je a skoro je i křižovat, stejně jako své vlastní ego. Ale to nás v životě nikam nedostane. Dostaneme se dál, když se budeme soustřeďovat na lásku. To neznamená být naivní, ani předstírat, že je všechno v pořádku, protože v tomto světě rozhodně JSOU věci, které potřebují zlepšit. Znamená to nenechat se vtáhnout do dramat a negativity. Zvolit si vyšší cestu a tak jako andělé se dívat za ego a soustřeďovat se na Božské světlo uvnitř. Je to ten nejléčivější prostředek, jaký máme. Věřím tomu, že právě o tom učil Ježíš. Že máme milovat lidi v pekle (v pozemském smyslu) a zaměřovat na jejich Božský původ, a to jim pomůže toto Božské vyzvednout na povrch. Na co se zaměříte a co budete očekávat, to budete také dostávat. Je to tedy týden vyšší cesty.

Na konec týdne tady máme kartu Nový partner. Pro naše nezadané přátele to může znamenat, že potkají novou lásku. Kromě romantického partnera či partnerky to však může znamenat i obchodního partnera, nového učitele, který vám předá důležité poselství, nebo léčitele, kamaráda, nebo kohokoli, koho v životě potřebujete. Co vyzařujete, to přitahujete. Metaforicky je to ale příchod nové vlny lásky a pozitivity. Možná jste právě propustili ze života nezdravý vztah a teď k vám přichází nový, zdravý a naplňující vztah.

Jaký šťastný týden plný darů pro vás a pro svět! Zasloužíte si to, mí drazí! Pamatujte, že čím více si dovolíte přijímat, tím více budete moci sdílet. Dejte si tedy svolení přijímat. Nezapomínejte, že dávání a přijímání jsou si rovny a obojí je rovnocenně důležité.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/E7kqyE85H3g
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2016/08/karetni-vyklad-doreen-virtue-pro-tyden.html

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 1. do 7.8. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7.srpna. Jsme už v osmém měsíci tohoto roku a osmička v Andělských číslech znamená nekonečno, nebo také nekonečnou hojnost. Zajímavé také je, že v tomto týdnu, v úterý 2.8., budeme mít novoluní, což je čas přijímání, zhmotňování a přijímání zodpovězených modliteb, zatímco úplněk je čas propouštění a uvolňování. Toto je tedy týden hojnosti, obzvláště pokud si udržíte svou mysl opravdu pozitivně soustředěnou na nejlepší možné výsledky. Je to týden, kdy je velmi důležité dát si pozor na stěžování si, obviňování nebo stavění se do pozice oběti jakýmkoli způsobem.

Stojíme tady před obrazem, na němž je vyobrazen archanděl Gabriel zvěstující radostné zprávy Panně Marii. A tak bych dnes chtěla pracovat s kartami Marie, královny andělů. Tyto karty mají svou vlastní silnou životní energii. Pokaždé, když s nimi pracuji, cítím velmi silně přítomnost této úžasné energie Matky Marie, která je matkou nám všem. Nenáleží k žádnému náboženství. Dohlíží na nás všechny jako ta nejlepší matka na světě a velmi jí záleží na této planetě i na každém, kdo ji obývá. Pomáhá nám všem žít na té nejlepší úrovni, abychom dokázali následovat svá slova svými činy, abychom si udržovali vysokou a čistou energii. Vidí nás jako děti, které mohou žít na té nejvyšší a nejlepší úrovni.
Nejprve se nad kartami pomodlím a zatímco je míchám, modlím se za vedení pro každého, kdo tento výklad sleduje, ohledně toho, co můžeme udělat pro to, aby tento týden byl co nejlepší.

Karta pro pondělí a úterý vychází v poslední době často - Děti. Tato karta má tři základní významy. První z nich se týká doslova vašich dětí - nebojte se, neznamená to nic špatného. Je to o tom, že jim máte věnovat pozornost, spolupracovat s nimi, nebo je vzít do práce či do školy; také to může zvěstovat početí či narození dítěte, úspěšnou adopci nebo něco jiného týkající se dětí.
Avšak nejčastěji, když tato karta v této sadě vyjde, se její význam týká vašeho životního poslání, které s dětmi souvisí. Znamená to, že existuje nějaké téma zahrnující děti, o které se zajímáte nebo které vám dělá starosti, a říkáte si: "Přál/a bych si, aby pro děti někdo něco takového udělal!" A hádejte, kdo to je. Jste to vy! Tato karta vychází jako znamení, že v tomto týdnu máte něco udělat na pomoc dětem. Může to být něco velmi prostého jako třeba příspěvek na nějakou dobročinnost nebo třeba virtuální adopci, nebo dětem můžete sami nějak dobrovolně pomáhat. Můžete jim pomoci i modlitbami nebo úsměvem, nebo třeba i komplimentem nějakému dítěti.
A třetí význam, který tato karta má, je vaše vnitřní dítě, které si potřebuje hrát. Nezanedbali jste ho? Každý z vás má uvnitř malou holčičku nebo malého chlapečka, kteří si potřebují hrát. A možná si říkáte: "Ano, až všechno dodělám, tak si budu hrát." Ale to je nemožné, protože VŽDY toho bude hodně co dělat! Musíte si UDĚLAT čas na hraní, na vlastní potěšení, na hlouposti, na něco nesoutěživého, na shlédnutí zábavného filmu, nebo jít do parku a pohoupat se na houpačce... zkrátka něco, co si opravdu užijete. Ze začátku týdne tedy vychází velmi silně naše vnitřní děti. Nezapomínejte, že vaše vnitřní dítě potřebuje hodně péče, lásky, opětovných ujištění - obzvláště pokud jste byli jakkoli zneužíváni. Dávejte si na vědomí, že jste v bezpečí.

Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Nadšení. Musím říct - mám z toho husí kůži - že za celé tři roky, co s těmito kartami pracuji, nám tato karta ještě nikdy nevyšla. Říkají, že to znamená, že tento týden je o přijímání a také o vděčnosti, která udržuje naši energii vysoko. Říkají, že někteří lidé, kteří sledují tento výklad, byli delší dobu emocionálně otupělí a jejich energie byla velmi plochá, nevýrazná. Možná jste byli v depresi, možná jste do sebe vstřebali nějakou negativitu kvůli tomu, co se všechno dělo, a nebo se prostě cítíte špatně. Tato karta vám říká, že se máte zvednout! Andělé říkají, že jedním z rychlých, popř. i okamžitých klíčů ke zhmotňování je udržovat svou energii co nejvyšší. To je také to vedení, které dostáváme neustále: jíst zdravě, fyzicky cvičit, chodit ven na čerstvý vzduch a zdržet se všech chemických látek. Udržujte svou energii PŘIROZENĚ vysokou! Protože čím vyšší bude vaše energie, tím rychlejší bude vaše zhmotňování. Během středu týdne se vám od andělů dostane velké podpory. Pokud jste se cítili zaseknutí nebo pochybovali o tom, zda někdo vyslyšel a zodpověděl vaše modlitby, pak vám touto kartou říkají: "Ale my se SNAŽÍME vám pomoct! Otevřete svou náruč přijímání tím, že budete svou energii udržovat vysoko a výborně se starat o své fyzické já." To mohu potvrdit z vlastní zkušenosti! Od roku 1996 neužívám žádné chemické látky - žádný alkohol, žádný kofein ani nic jiného podobného, protože čisté fyzické tělo je skvělým prostředkem pro přijímání Božské energie a poselství. Netvrdím samozřejmě, že nemůžete nic zhmotňovat, potřebujete-li užívat předepsané léky nebo když si občas dáte kafíčko. Tak to není. Je to o následování našeho vnitřního vedení a každý z nás má jiný energetický metabolismus, a tak jaký je ten váš? Jaké vedení dostáváte vy ohledně detoxikace své energie? Toto bude skvělý týden na to, abyste tak učinili.

A na konec týdne tady máme kartu Otevřete své srdce. Když tady mluvíme o přijímání, většinou nás u toho napadne dostat dost peněz, abychom mohli zaplatit účty, nové zaměstnání nebo nový dům, zkrátka něco hmotného. Avšak pro tento týden nám Matka Marie zvěstuje, že se nám dostane i velké vlny lásky ve spoustě různých forem, aby vyrovnala a také zapudila negativní energii, která se tu vyskytuje. Kdyby tak ve zprávách vysílali ty šťastné a dobré věci, které lidé dělají! Protože většina lidí je míruplná! Většina lidí je dávající a laskavá! A to jsou ty pravé zprávy, kterým bychom měli věnovat pozornost!
Také mi říkají - a je to něco, co mě andělé naučili už desítky let zpátky! - že čím více otevřete své srdce lásce, tím větším budete i portálem pro Boží lásku a tím lépe budete konat své poslání - a všechny vaše potřeby budou naplněny! Pokud chcete rychle zhmotňovat, udržujte svou energii čistou, detoxikujte ji, detoxikujte své tělo, mysl i okolí. Andělé nám připomínají, že musíme rozlišovat, co přijímáme, a pozorně si to vybírat, protože jinak jsme dokořán otevření všemu, včetně nízkých energií, a přijmeme je do sebe, ani o tom nevíme! Takže udržujte své srdce otevřené, ale zároveň rozlišujte, co máte kolem sebe. Jak to udělat? Jedna z cest je vděčnost. Afirmujte si, za co jste vděční. Za co jste vděční? Ciťte, jak se vám tím vším otevírá srdce! A jiná cesta, má oblíbená, je tato meditace. Nenáleží k žádnému náboženství, takže ji klidně zkuste:

Představte si Ježíše (opět, ne žádné náboženství, žádná víra založená na strachu nebo vině!) a jeho úžasnou energii, jak stojí před vámi. Nadechněte se... a představte si, jak otevíráte své srdce a posíláte Ježíšovi lásku. Jak posíláte lásku ze svého srdce do toho jeho. A tato vámi vyslaná láska se k vám od něho vrací milionkrát znásobená! Můžete cítit, jak se vaše srdce této lásce otevírá ještě více!
A kdykoli se budete cítit osamělí nebo nešťastní, pamatujte, že Ježíš, Bůh i vaši andělé jsou s vámi, a když jim vyšlete lásku, vrátí se vám ohromná vlna lásky nazpět, aby vás povznesla.

Veďte si Deník vděčnosti, protože vděčnost udržuje vaše srdce otevřené a energii vysokou. A není to o tom, že byste se museli snažit být šťastní a zářiví. Je to vedlejší účinek toho, když konáte své poslání. A jsou pak také okamžitě naplňovány všechny vaše potřeby.

Děkuji vám, že jste se ke mně dnes připojili. Posílám vám mnoho andělských požehnání a řekněte prosím se mnou: Aloooooooooooha! Mějte nádherný týden a mějte své srdce otevřené lásce!

* * *

zdroj: https://youtu.be/BECcqHyTiHQ
překlad: Magda Techetová
zdroj: http://andelskydenik.blogspot.cz

 

 
 
TOPlist
aktualizováno: 15.03.2018 16:59:31
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo