Předpovědi od Doreen Virtue

Na této stránce najdete následující předpovědi od Doreen Virtue:
 
Předpověď od Doreen Virtue pro rok 2017 je na mém webu zde: http://www.vestirnaonline.cz/Horoskop-pro-kazdeho.html#DV_2017

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 21. do 27.8. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 21. do 27.srpna. Ve světě se nyní děje mnoho událostí, které v lidech vyvolávají intenzivní emoce a naše modlitby jdou ke všem, kdo utrpěli, zejména pokud jde o ztráty, je nám to moc líto. Jsme tady všichni na MISI, právě v této době, protože je nás tady nejvíce potřeba. Chtěla bych dnes pracovat s Motýlími kartami pro životní změny, protože motýli jsou nádherným příkladem proměny z temnoty do světla. Umíte si představit, jaké to je, když je motýl zamotaný v kukle, ve tmě, a doslova proměňuje sám sebe i svůj život - rostou mu křídla, vyrůstá... a pak jednoho dne z kukly vylétne? Nevím, zda jste někdy viděli čerstvě vyklubaného motýla - já ano, jednu dobu jsem je chovala - je to úžasné pozorovat, jak poprvé rozvine křídla a vzlétne! Jak se z toho původního malého tvorečka stane tvor s křídly! Mnozí z nás jsou na tom podobně, když procházejí změnami ve svém životě. Už proto motýly tolik miluji - jsou symbolem naděje a pozitivní proměny, kdy z období temnoty vstupujeme do světla. Je však třeba být trpěliví, protože my všichni se učíme. Těmito kartami nevěštíme budoucnost, pouze jimi meditujeme o změnách.

První kartou pro tento týden je Rozhodnutí. Jakým způsobem se rozhodujete? Jsou dva hlavní způsoby. Můžeme se rozhodnout na základě strachu nebo nějaké akutní reakce, a nebo na základě lásky a vyšší moudrosti. Naučila jsem se, že pokud se rozhodujeme mimo soulad s Božím vedením, dostane se nám stále velkého ponaučení, ale tvrdého. Zvláště pokud se rozhodneme pod vlivem ega a názorů druhých lidí, nebo pod vlivem nějaké chemické látky můžeme udělat rozhodnutí impulzivně. Pokud za nás rozhoduje naše ego - např. si pomyslíme "Tímhle na druhé zapůsobím", nikdy to nefunguje. Nebo uvažujeme způsobem "Takhle si štěstí zajistím nejsnáze". Pomůže vám udělat si chvíli čas a odevzdat danou situaci Bohu a dovolit mu toto rozhodnutí učinit naším prostřednictvím. Někteří lidé namítají, že to je únik od zodpovědnosti, ale tak to není. Stále se rozhodujeme MY, děláme to ale ve spojení s Bohem, kterým jsme i my sami, protože nás stvořil. Rozhodujeme se dovolit Bohu, aby rozhodl skrze nás. Pokud máte tedy učinit nějaké rozhodnutí, zastavte se na chvíli a odevzdejte to všechno Bohu. Zvlášť pokud s rozhodnutím bojujete a sžírá vás nerozhodnost, jste plni stresu, a to je nízká energie, která vás stahuje špatným směrem. Někdy nám opravdu nepomůže promýšlet si rozhodnutí jen na své lidské úrovni, ale potřebujeme perspektivu, kterou má Bůh, a tak mu toto rozhodnutí vložit do rukou. On vám pak ukáže nové úhly pohledu, protože on vidí dál než vy. Budete pak vědět, že se jedná o Boží rozhodnutí, protože budete mít pocit "správnosti" daného rozhodnutí, i přesto, že možná budete mít strach. Nebudete ale cítit tu úzkost, kterou míváte, když jdete proti Boží vůli. Samozřejmě - každý z nás má možnost svobodné volby. Ale proč bychom si volili něco jiného než to nejlepší, co pro nás chce Bůh?

Druhou kartou pro tento týden jsou Tělesné změny. Můžeme se určitě shodnout na tom, že se naše tělo mění společně se změnami, kterými procházíme ve svém životě. Samozřejmě to souvisí také s věkem. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, posílám vám své modlitby. Připomínají mi také velkého léčitele Ježíše, který vykonával léčivé zázraky, a stejně tak prostřednictvím Svatého Ducha předával schopnost léčit i dalším lidem. Pokud jste tedy léčiteli, může to znamenat, že nějak pozměníte své metody, vnesete do nich více duchovna nebo půjdete na nějaký nový kurz... Ale opět, než učiníte nějaké rozhodnutí, nechte si poradit od Boha. Bůh vám posílá odpovědi na vaše otázky prostřednictvím snů, opakujících se myšlenek a pocitů, a nebo rad moudrých osob. Je mnoho cest, jakými k nám Bůh promlouvá. Musíme se jen zastavit a naslouchat. Pojďme to udělat hned teď.

"Drahý Bože, máme k Tobě nyní otázky týkající se našeho zdraví, těla a léčitelské činnosti. Víme, že Ty víš, co je pro nás a naši činnost nejlepší. Děkujeme Ti."

Nadechněte se... a vydechněte. To je skvělý způsob, jak se něčeho pustit a dovolit Bohu, aby mohl zasáhnout. Pomůže vám to vypustit ze své mysli tu hroznou nerozhodnost. Tím se pročistí vaše energie, a díky tomu pak můžete slyšet Boží odpovědi.

Poslední karta je Sentimentální pocity, která je opravdu zajímavá v souvislosti se změnami.  Vypovídá o tom, že se něčeho držíme a nedovolujeme věcem plynout. Kdysi jsem měla vizi týkající se změny - dva lidé na člunu pluli po plynoucí řece. A jeden z nich řekl: "Ale podívej! Tady na tom místě je to tak hezké - zůstaňme tady!" a chytil se větve. Člun se začal nebezpečně natáčet a mohl by se dokonce i převrátit. NEMÁME zůstávat na místě! Život je plynoucí tak jako řeka! Nejsme určeni k tomu, abychom setrvávali v minulosti! Obzvláště pokud se vám opakovaně vrací něco z minulosti, co vás rozčiluje, je to známka, že to máte vyléčit. Možná se něčeho držíte v domnění, že v tom máte zdroj něčeho, co potřebujete. Ale skutečným zdrojem je pro vás Bůh, která vám vše potřebné poskytuje. Pojďme to udělat teď:

"Bože, děkujeme Ti za všechno, co nám dáváš. Děkujeme Ti, že nás provázíš naším životem, a to bez ohledu na to, jak daleko jsme se od Tebe vzdálili, bez ohledu na to, co jsme udělali nebo neudělali. Víme, že když k Tobě přijdeme s upřímností a s otevřeným srdcem, tak nám odpustíš a pomůže nám vrátit se na tu správnou cestu. Naplň prosím srdce všech, kdo se chystají učinit velké důležité rozhodnutí, pravdou a jasným srozumitelným vedením, které snadno poznáme a pochopíme. Veď prosím naše kroky a pomoz nám jednat tak, jak nás vedeš, místo abychom jednali impulzivně. Pomoz nám prosím ovládnout naše ego. Pomoz nám odevzdat Ti naše pochybnosti a nejistotu a navrátit se k naší víře.
Pokud chcete k naší hromadné modlitbě připojit něco dalšího, nyní je vhodný čas:____________________.
Bože, víme, že každou naši modlitbu slyšíš a odpovídáš na ni, a to v souladu se svou vlastní vůlí a v tom nejlepším čase. Víme, že potřebujeme být trpěliví. Pomoz nám, Bože, věřit Ti, být trpěliví a zůstat silní."

Mé modlitby jsou s vámi, mí drazí. Jak jsem už řekla, toto je čas neklidu a změn, a jsme v tom všichni společně. Všichni si přejeme totéž - mír.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/gXCN_kNoebk
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 14. do 20.8. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je týdenní karetní výklad pro týden od 14. do 20.srpna. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Indigových andělů, které jsem vytvořila společně s mým nejstarším synem Charlesem. Pojem "indigový" popisuje novou generaci lidí, kteří jsou přirozenými vůdci, mají také nápady, jak zlepšit náš život na Zemi a jak našemu světu pomoci, a nejen, že tyto nápady dostávají, ale také jdou a uskutečňují je. Jsou to inovátoři, kteří jdou v čele proudu ekologie, obnovitelnosti zdrojů, a dalších důležitých témat.
Nad kartami se pomodlím, aby nám Bůh dal skrze ně vedení ohledně toho, na co se máme soustředit a čím se máme zabývat.

Jako první je tady karta Zaštiťování. Ta je vždy poselstvím pro nás, že se o sebe máme dobře postarat a dávat na sebe pozor. Nejen fyzicky, emočně a intelektuálně, ale zejména energeticky. Nízké energie mají mnoho různých podob (tak jako ty vysoké). Energie lidského ega se vás může nepříjemně dotýkat např. v práci, doma nebo mezi vašimi přáteli. Může se dít něco, co vás stahuje dolů nebo vás rozptyluje či zrazuje od vaší cesty. Co vás napadne jako první? Obvykle je to právě ono. Zaštiťování se nevychází z našeho strachu. Je to jednoduše ochrana v podobě Božího brnění - jako bychom se oblékli do jeho lásky. Pak se nemáme čeho bát.
Pojďme to udělat hned teď:

Drahý Bože, my víme, že jsi v duchovní pravdě jedinou skutečnou silou v tomto Vesmíru. Víme, že Tvou láskou nic nepronikne a že Tvé síle a moci se nemůže nic temného vyrovnat. Také však víme, že potřebujeme umět věci v našem světě rozlišovat a neotevírat dveře k temnotě. Prosíme Tě tedy, abys zavřel všechny dveře vedoucí k temnotě, které jsme možná nechtěně otevřeli. Nyní tyto dveře zavíráme. Zaštiť nás prosím svou láskou, svou sílou, svou moudrostí. Děkujeme.

Kdykoli dostanete pocit, že něco nehraje, ať už v nějakém vztahu, místě nebo situaci, poslechněte to! Je lepší si dát říct hned a učinit potřebné změny, než se snažit tyto změny dělat až poté, co se do něčeho vrhnete.

Další kartou je Čas tvořit. Obvykle to znamená nějakou formu umění a uměleckého vyjádření. Také to však znamená, že máte vzít to, co jste prožili ve svém životě, a konstruktivně to využít k tomu, abyste pomohli ostatním. Možná jste si prošli nějakým velkým smutkem. Možná jste byli v minulosti zneužíváni. Posílám vám své modlitby a je mi líto, pokud se vám to stalo. Ale nenapadá vás, jak byste to mohli použít k pomoci druhým? Nedostali jste nutkání napsat knížku? Nebo si založit blog a psát články? Nebo jiné umělecké vyjádření? Spousta písní vznikla ze zlomených srdcí lidí. A ostatní se s nimi mohou spojit, protože jsou jim blízké. Neznamená to stahovat další lidi do deprese, ale vyjádřit jim, že v tom nejsou sami. Ať už prožíváte nebo jste prožili cokoli, jsou vždy i další, kteří si prošli nebo procházejí tímtéž.

Poslední karta to dokonale doplňuje - Průzkum. To může mít několik významů. Jeden z nich je cestování - doslovné prozkoumávání různých míst, kde můžete najít odpovědi, potkat různé lidi nebo dojít k nějakým důležitým poznáním. Nejčastěji je to však význam ve smyslu prozkoumávání svých možností. Ať už se jedná o možnosti týkající se bydlení nebo pracoviště, něco jste zkrátka už přerostli a je vám v tom těsno. Možná máte pocit, že jste v tom uvězněni nebo že jsou vám upírána vaše práva. Možná s vámi někdo manipuluje. Tato karta vás vede k tomu, abyste se porozhlédli po dalších možnostech, jak své povinnosti plnit, aby vás to zároveň naplňovalo a těšilo. Pamatujte, že Bůh vás vede za ruku na každém kroku vaší cesty. Nejste na to sami! Ano, máme možnost si svobodně zvolit, co chceme, ale proč bychom si měli volit něco neuspokojivého, když si můžeme zvolit něco skvělého? Nemusí to být zrovna ta nejlehčí cesta, ale může být plná požehnání a úžasných uvědomění. K tomu je však třeba přestat se bát a nechat se vést. A důvěřovat.
Pojďme se za to pomodlit.

Představte si, jak vás Bůh vede, jak vás jistí a drží vás pevně za ruku.
Děkujeme Ti, Bože, že nás chráníš a vedeš na cestě, která je pro nás ta nejlepší. Že nás podporuješ v těžkých chvílích a pomáháš nám převzít zodpovědnost v naší roli. Pomoz nám prosím najít v sobě sílu v těžkých časech a také odvahu čelit bolestivým situacím. Dej nám odvahu být upřímní vůči sobě samým, vůči druhým lidem i vůči Tobě. Žádáme o Tvé požehnání pro všechny, kdo prožívají nějaké zdravotní problémy. Víme, že s Tvou pomocí se každému dostane veškeré potřebné péče a odpočinku.

Děkujeme vám, že jste se k nám dnes připojili a Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/V6lasnTAbJg
překlad: Magda Techetová 

 

Linka

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 31.7. do 6.8. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je týdenní karetní výklad na období 31.7. - 6.8.2017.

Tento týden bych chtěla pracovat s Andělskými kartami pro děti, kterou jsem před lety vytvořila, jednak proto, že v USA nyní vyjde kniha "Terapie otců" a ta je o léčení našeho vnitřního dítěte v souvislosti s emočními zraněními, která pochází od otců.

Není to zrovna příjemné téma, ale když věci umíme pojmenovat a ukážeme na ně, je to osvobozující. Jedná se o dlouhodobý proces a témata vnitřního dítěte poslední dobou neustále vychází. Pokud se cítíte osamoceni, opomíjení, nebo odmítnutí, musíte se naučit v tom vidět dar a požehnání.

Když jsem byla malá, dobírali si mě za to, že jsem divná, což mě hodně uráželo, ale dnes už mě takové komentáře nerozhodí jako kdysi. Existují lidé, kteří říkají opravdu nepěkné věci, ale pokud tohle přežijete a projdete si tím, uvědomíte si, že můžete potěšit jen sami sebe a Boha, ne lidi okolo.

Proto tedy beru právě tuhle sadu Andělských karet pro děti, které jsou právě určeny i pro naše vnitřní dítě.
Tak tedy míchám karty a prosím Boha, aby nám dal vedět, jaké je poselství pro tento týden:

Miluji pracovat s touto sadou, je magická. První karta už vypadla a je to karta "Není se čeho bát".
To je pro nás všechny nádherný vzkaz, a týká se to především našeho dětství. Tak se tedy pojďme vrátit v čase a soustředme se, s pomocí síly Božích andělů všude kolem nás, na cokoliv, z čeho jsme jako děti měli strach. První myšlenka, která vás napadne, značí toto téma.

Jak víte, můžeme se léčit ve všech časových obdobích, i do minulosti, protože čas nehraje žádnou roli a v duchovní pravdě je právě ted´ vše v pořádku.

Můžeme se nyní společně pomodlit:

"Drahý Bože, prosím sešli nám do našeho dětství léčivé světlo a lásku, a to do těch okamžiků, kdy jsme se báli, ztratili důvěru či přestali úplně věřit, když jsme byli oklamáni či zažili zradu, nebo se cítili nejistí."

Slyším vzkaz, že někdo byl strašným způsobem jako dítě šikanován a jiná osoba, která sleduje tento výklad, byla zneužívána. Ale nesnažíme se tady připomínat si tyto smutné zážitky, ale pokoušíme se je zalít světlem, protože tyto nevstřebané vzpomínky jsou stále v nás a na nevědomé úrovni nás ovládají.

Mám vizi, jak velké, Božské světlo míří do vašich srdcí a pomáhá vám konečně propustit něco z minulosti, kvůli čemu jste doted´ měli strach a obavy, jelikož šlo o opakující se cyklus.

Pojďme tedy ještě požádat Archanděla Michaela, aby i on svým světlem přetnul všechna vlákna spojené se strachem a zážitky v minulosti.

Tato karta nás ujišťuje, že se opravdu nemáme čeho bát, pokud následujeme Božské vedení, což je něco jako GPS našeho života.

Druhou kartou pro střed týdne je karta "Všichni vaši andělé jsou stále s vámi". Bůh i jeho Andělé JSOU stále s vámi, Ježíš je stále s vámi a obklopují vás láskou a poskytují vám ochranu.

Myslím, že to je obzvlášt´ důležité pro ty z vás, kteří se cítí osamoceni. Pokud jste se někdy cítili osamoceni, nebo cítíte, že jste jiní než ostatní, nebo že nezapadáte a druzí vás neakceptují, nebo že vás dokonce odsuzují, vyčleňují či odmítají - tato karta vám připomíná, že NIKDY nejste sami.

Váš opravdový přítel Bůh je neustále s vámi ve vašem srdci a zahrnuje vás láskou, kterou vám nemůže poskytnout jiná osoba.

Pamatujte si, že pokud vás někdo odsuzuje a vyčleňuje z kolektivu, tak s takovým člověkem se opravdu nechcete stýkat. A i kdyby vás pak nakonec začali uznávat, stejně by už ve vás zůstal pocit, že tohle není opravdová láska ani přátelství, že se nejedná o bezpodmínečnou lásku. Takže tohle není jako Boží láska nebo láska opravdu dobrých lidí, kteří neodsuzují, a akceptují vás od srdce a ne podle vnějšího vzhledu, ani podle toho, kolik máte peněz nebo podle pozice, kterou máte v práci.

Lidé, kteří jsou jako andělé, vidí pod povrch, dívají se do vašeho srdce, vidí ve vás božské dobro, talent a potenciál. Já to ve vás vidím také a my všichni si přejeme, aby jste to v sobě také objevili a uviděli.

Třetí kartou na konec týdne a víkend je karta "Sdílení je mnohem zábavnější".

Vzkaz pro vás tedy je, že pokud se cítíte osamocení - vyhledávejte nová přátelství, převezměte iniciativu.
Můžete prostě přátelům spontánně zavolat a říct - pojďme někam zajít na čaj, projít se do parku, začít společně chodit na tyto lekce, vzít psi na procházku.

Existují webové stránky, kde si můžete psát a povídat s lidmi ve vašem okolí o společných zájmech, nebo si můžete skupinu založit sami - například skupinu nových spisovatelů, ochránců zvířat, o bio zahradničení, atd.

Pokud si o sobě nemyslíte, že jste vůdčí osobnost schopná tohle zorganizovat, nevadí, protože Bůh vás povede a pomůže vám to ziniciovat. Toto je způsob, jak překonat samotu. Musíte vyjít ven z domu a najít si opravdové přátele. Vím, že existují i virtuální přátelé, se kterými chatujete online, sama jich pár mám, ale všichni potřebujeme mít skutečné přátele, se kterými máme fyzický kontakt, které můžeme obejmout, zajít s nimi na večeři nebo do kina. Mnohokrát to ale vyžaduje naši iniciativu.

Potkala jsem v kostele ženu, která se sem nedávno přestěhovala a neznala ani živáčka a pořád byla sama. Modlila se, aby si našla nové přátele, a byla vedena k tomu chodit na procházky. Chodila pěšky do obchodu, všude možně a řekla, že díky tomu, že vyšla z domu a díky rozhovorům na ulici s lidmi, které potkala, má nyní spoustu nových přátel.

Pojďme se nyní společně pomodlit za uzdravení vašeho srdce, odpoutání se od minulosti a za nové
přátele, které chcete mít:

"Drahý Bože, víme, že vidíš do našich srdcí, znáš nás, víš, kdo jsme a také víš, kdo by byl pro nás skvělým přítelem. Žádáme tě Bože, abys nás nasměroval a dovedl k lidem, kteří s námi rezonují, kráčí stejnou cestou jako my, dokážou nás navést na lepší cestu, žádáme tě o milující přátele, jež nás vždy podpoří, pomohou a můžeme jim důvěřovat. Bože, děkujeme za to, že nás vedeš k ohruhu přátel, k opravdovým a milujícím lidem. Amen."

Posílám vám mnoho lásky a řekněte se mnou prosím "Alooooha"!

Z originálu přeložila: Barbora Tománková, 1.8.2017

Linka

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 17. do 23.7. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 17. do 23.července. Cítím, že pro tento týden bude kladen zvláštní důraz na dodání síly. Zvolila jsem si pro tento týden karty Andělů hojnosti, protože cítím, že potřebujete podpořit co se týká vašich zdrojů. Pojďme se tedy podívat na to, jaké poselství pro nás na toto období Bůh má. Zatímco dělám tento výklad, vnímejte také, co k vám přichází osobně, myšlenky, pocity, vize či slova, která pro vás má váš strážný anděl. Obvykle se toto vedení týká toho, že máte udělat nějakou změnu, aby se mohly vaše modlitby naplnit.

Kartou pro začátek týdne je Štědrá příroda. Říká, že pobyt v přírodě pozvedne vaši energii a připomene vám, že všeho je ve světě přirozeně dostatek. Vybízí vás k tomu, abyste se šli projít. Moc vám to pomůže, hlavně když řešíte nějaký problém. Také to pro někoho znamená, že má vnést přírodu dovnitř - například si pořídit pokojové rostliny, stolní fontánku, krystaly nebo něco dalšího. Také to znamená, že máte poslouchat zvuky přírody, třeba na YouTube nebo na Pandoře. Já ráda poslouchám zpěv ptáčků. Pomůže to zejména těm, kdo mají problémy se spaním - poslouchat zvuky vln moře nebo jiné přírodní uklidňující zvuky. Tato karta tedy obecně říká, že máme obnovit své spojení s přírodou. Andělé říkají, že když se spojíte s přírodou, spojíte se zároveň opět i se svou vlastní přirozeností. Pokud jste zapomněli, kdo opravdu jste, pokud jste zapomněli na svou skutečnou sílu, pokud je vaše kreativita zablokovaná a jste zaseklí, běžte ven do přírody! Tam se nacházíte uprostřed všech možných Božích nápadů uvedených ve skutečnost! Udělejte si tedy přestávku a vyjděte si ven a odpojte se na chvíli od světa.

Hmm, vypadá to, že poselství pro tento týden se týká hlavně našeho životního stylu! Pro střed týdne nám vyšla karta s názvem Cvičte, abyste zvýšili svou energii a posílili své schopnosti zhmotňování. O tom učím velmi ráda, protože je to tak pravdivé! Když pozitivně myslíte, modlíte se, říkáte afirmace a vizualizujete si, pak v první řadě záleží na tom, zda je vaše přání v souladu s vaším vyšším dobrem. Pokud ano, pak tomu nic nebrání v cestě. V druhé řadě pak záleží na tom, jak vysoká je vaše energie. Co to znamená prakticky? Že máte dobrou náladu, máte spoustu síly, máte pevnou víru a očekávání, jste plni naděje a jste optimističtí. Pokud se cítíte mizerně, ohromně vám pomůže kyslík - ať už se ho nadýcháte venku v přírodě a nebo ho do těla dostanete fyzickým cvičením. Kyslík probudí tu vaši část, která se někde uvnitř topí. My všichni si tím občas procházíme, ale je důležité v tom nesetrvávat pořád. Samozřejmě, pokud truchlíte kvůli nějaké ztrátě, potřebuje to více času, který záleží pouze na vás, protože je to delší proces. Ale i tak vám může fyzické cvičení pomoci rozhýbat všechno to, co ve vás zamrzlo, a dostat to ven. Mně samé se často stává, že když mi něco dělá starosti, tak po fyzickém cvičení už mě to tolik netrápí. Stalo se vám to také? Nejlepší způsob je fyzický pohyb v přírodě, např. turistika nebo plavání. Je jedno, kde bydlíte, vždy si můžete najít cestu, jak to udělat. Když se fyzicky hýbete, rozproudíte tím také hojnost ve svém životě. A hojnost neznamená jen finanční bohatství, ale obecně dostatek čehokoli, co potřebujete. Můžete potřebovat více nápadů, více času, více sebedůvěry, více inspirace nebo motivace, více prostoru na sebe samé, nebo něco jiného? Když si budete držet tento záměr, buďte optimističtí a neshazujte to hned nějakým "To není možné, protože..."! Když o něčem řeknete, že to není možné, sami to učiníte nemožným. Musíme tedy zůstat otevření zázrakům a různým pozitivním zvratům v naší situaci, které jí pomohou ke změně.

A na konec týdne - ach, to je úžasné. Je to karta Pobyt v tichosti. Říká, že když ustoupíte do ústraní a strávíte nějaký čas odpojeni od vnějšího světa, pak konečně budete moci rozpoznat a zpracovat vše, co leželo ve vašem nitru. Udělejte si více času sami na sebe, a bude vám mnohem jasnější, co máte udělat. To je velmi důležitá připomínka, protože když býváte hodně zaneprázdnění, získáváte také pocit, že na nějaký čas o samotě nemáte čas, a běháte od jedné povinnosti k další. Když si však nedopřejete tento čas o samotě v klidu, pak se vaše úzkost a energie vašich starostí začnou stupňovat tak, že vás nakonec přemohou. Jste neustále v napětí a v takovém stavu nedokážete od Boha přijímat žádné vedení. Nemůže k vám přijít nic, o co jste žádali ve svých modlitbách, protože nejste schopni vnímat vedení o tom, co máte udělat. Udělat si čas na sebe a odpojit se od vnějšího světa je ve skutečnosti naprosto zodpovědná investice, protože díky tomu začnete dostávat nové nápady nebo získáte nový náhled na již existující nápady, také můžete díky těmto nápadům ušetřit mnoho času v budoucnu. Mohou k vám přijít myšlenky, které vám změní život, jako že třeba dostanete nápad na knihu.
Pojďme to zkusit. Dýchejte... okysličujte se... Zhluboka se nadechujte... a vydechujte... A nebudeme teď dělat nic. V naší společnosti je zvykem, že všechno musí mít nějakou pointu nebo cíl. Když "jen dýcháte", může vám to připadat velmi pasivní. Ale není to tak! Je to ve skutečnosti velmi účelné! Když dýcháte, vdechujete energii. A čím větší máte energii, tím rychleji se zhmotní vaše přání. Zkuste to - cvičte venku v přírodě! A všímejte si, jak ty pozitivní myšlenky, které venku přirozeně máte, k vám přitahují výsledky ještě rychleji. Navíc budete mít sami ze sebe mnohem lepší pocit, protože se staráte o své tělo.

Pomodleme se společně:

"Bože, požehnej prosím nám všem a ukaž nám, jak se můžeme dostat na vyšší cestu, na které dostojíme všem svým povinnostem, ale přitom radostným způsobem. Nechť jsou naplněny všechny naše hmotné potřeby - i když to nemusí být přesně to, co chceme, ale co potřebujeme - které podpoří naše životní poslání, kterým je vnést mír do našeho vlastního života, do života našich milovaných a do světa."

Pokud si přejete k modlitbě připojit ještě nějakou další, abychom se za ni společně pomodlili, prosím, vyslovte ji buď nahlas nebo v duchu, a my se k vám připojíme.

Nádherné. Nechť jsou všechny tyto modlitby vyslyšeny. Amen.

Doufám, že si opravdu dopřejete nějaký čas sami pro sebe, abyste se odpojili od okolního světa, že si venku zacvičíte a uvidíte, jak se k vám najednou dostane všechno, co jste si blokovali. Přijde k vám všechno to, co vám pomůže hnout se do další části vašeho života.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/Fghfoq98JTc
překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 10. do 16.7. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 10. do 16.července. Energie jsou nyní hodně intenzivní. Cítíte to také? Můžete být touto energií ovlivněni. Dostala jsem ohledně těchto energií vize a poselství, o které se s vámi také podělím (Poselství a meditace zde: https://www.youtube.com/watch?v=Uk7iQPQCCvU - pozn.překl.) Přijde mi právě proto vhodné pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Nejprve se nad nimi pomodlím a požádám Boha, aby nám jejich prostřednictvím seslal vhledy a informace, které si přeje, abychom o tomto týdnu měli.

Pro začátek týdne tady máme kartu Smysl pro humor. Ta nám připomíná, že nemáme svůj život brát přehnaně vážně. Protože když všechno bereme příliš vážně, pak tento smysl pro humor ztrácíme. A nemyslíme tím žádný zlomyslný humor, ale umění brát s lehkostí lidské povahy i lidské ego. Místo abychom měli strach z nízkých energií a z napětí, můžeme se tomu zasmát. Nakonec zjistíme, že my všichni se potýkáme s těžkostmi a procházíme si podobnými zkušenostmi. Tím prosím nesnižuji ani neberu na lehkou váhu ničí těžkosti - ale v některých případech nám smysl pro humor může velmi pomoci zmírnit nebo odstranit napětí. Třeba se s někým hádáte a něco v té hádce vám přijde vtipné - tak se tomu společně zasmějte! Můžete tím celou hádku uzdravit a pomoci si k odpuštění. Smích je navíc jedna z věcí, které nám pomáhají odbourávat stres. Podívejme se nyní, jak to souvisí s dalšími kartami.

Druhá karta je Nevinnost a ta hovoří o propuštění pocitů viny. Máte pocit viny kvůli něčemu, co jste udělali nebo naopak neudělali? Obviňujete se za něco? Obviňování a pocity viny jsou nízké energie. Ano, možná jste udělali chybu, ale my všichni jsme nějaké chyby udělali a nikomu z nás nikdy nepomohlo, že bychom se za své chyby ubíjeli. Perfekcionismus, strach, že se na vás někdo rozzlobí nebo že něco uděláte špatně, to všechno jsou nízké energie. Není o tom, ZDA děláme chyby, ale jak se z nich POUČÍME. Každý omyl je příležitostí se něco nového naučit a vyrůst. Můžete své pocity viny odevzdat Bohu. Svěřte se mu s nimi a on vám pomůže vzít si s z nich ponaučení a požehnání a dosáhnout tak úlevy. Pojďme to udělat hned teď, kdo se cítíte provinile, kdo se bojíte nebo něčeho litujete:

"Drahý Bože, přicházíme k Tobě, protože nás tíží pocity viny a lítosti kvůli tomu, co jsme udělali, nebo jak jsme to udělali, a co bychom si bývali přáli udělat jinak." Řekněte nyní Bohu nahlas či v duchu, o co se jedná. Doslova přitom otevřete svou hruď, když to Bohu všechno dáváte. "Bože, je mi to tolik líto. Prosím, pomoz mi, abych si odpustil/a. A prosím i Tebe o odpuštění. Ukaž mi prosím lepší cestu. Pokud jsem svou chybou něco způsobil/a, pomoz mi najít způsob, jak to urovnat a vyřešit. A pokud mám udělat nějaké změny, ukaž mi, prosím, jaké a podpoř mě, až je budu vykonávat."

Pociťte tu úlevu, když všechnu tu vinu dáváte Bohu a neschováváte si ji už v sobě jako nějaké temné hluboké tajemství. Otevřete se Bohu, připusťte to všechno jemu i sobě a ciťte, jak se uzdravujete a jak je vám odpuštěno. Neznamená to, že danou věc budeme opakovaně dělat a pokaždé si prostě necháme odpustit. Je to o tom, že se opravdu poučíme, hneme se z místa a vyrosteme. Pocit viny nikdy nic nevyřešil ani nenapravil, je pro nás zcela zbytečný.

Na konec týdne tady máme kartu, která nám vyšla už předtím, a je to Prozkoumejte své možnosti. Týká se především těch z nás, kdo mají v životě něco, co jim škodí, nebo co již prostě přerostli. Mohli jste přerůst nějaký váš vztah - možná jste se každý dostal na jinou cestu, které se navzájem neslučují. Nebo je to práce, se kterou už nejste v souladu. Možná potřebujete změnit své stravovací či cvičební návyky, a nebo změnit místo bydliště. Ať už je to cokoli, tato karta vás vyzývá k tomu, abyste se podívali po možnostech, které se vám nabízejí. Abyste si udělali průzkum. Nemusíte hned dělat žádné radikální změny. Porozhlédnout se po svých možnostech nikomu neublíží. Bude se vám také mnohem lépe rozhodovat, když si předtím něco o daném tématu přečtete, poradíte se s někým, něco se o tom naučíte, sepíšete si všechna Pro a Proti, odevzdáte svůj strach Bohu a poradíte se s ním, zda jsou vaše pocity Božím vedením a nebo je to jen strach vyvolaný egem, aby vás zrazovalo od vaší vyšší cesty. Když se budete zabývat svými možnostmi, otevře se vám ještě více možností a budete je přitahovat. Pojďme se společně pomodlit:

"Drahý Bože, děkuji Ti, že tu pro mě jsi, i když na to hodněkrát zapomínám a i když chci často spoléhat výhradně sám/sama na sebe a od Tebe se odtahuji. Děkuji Ti za tu bezpodmínečnou lásku, kterou mně i všem ostatním dáváš. Pomoz prosím nám všem tuto lásku také cítit. Pomoz nám žít z Tvé lásky a vzkvétat. Pokud nás vedeš k nějakým změnám, dej nám prosím jasné vedení, kterému snadno porozumíme, a otevírej nám dveře na cestě, kterou si pro nás přeješ. Víme, že Tvá vůle je zajedno s tou naší a že bys nám nikdy nepřál nic, co by mohlo nám nebo našim milovaným ublížit. Víme, že si pro nás přeješ jen to nejlepší, abychom byli plni lásky, radosti, míru a podpory ve všech směrech.
Pokud chcete k naší hromadné modlitbě připojit nějakou svou vlastní, nyní je ten pravý okamžik: _______________________________________________."

Dostávám pro vás poselství, že máte mít víru, protože i když nám věci mohou připadat temné a zmatené, Bůh vidí cestu ven. Ví, kudy máte jít a co máte udělat. A tak s nim průběžně rozmlouvejte a nechte se jím vést. Odevzdávejte mu své strachy. Nikdy to nemůžete přehnat. Boha nemůžete ničím přetížit.

"Prosím Tě, Bože, kdykoli začneme upadat do myšlenek plných strachu, zabraň nám v tom. Nechť to neděláme. Připomeň nám, že nám nepomohou starosti, ale modlitby. A že nám nepomůže ani pocit viny, který je pouze temnou energií, která nás svádí z naší cesty."

Nemůžeme si dovolit marnit energii a čas na sebeobviňování - jsou pro nás příliš drahé. Máme tady spoustu dobré práce, kterou potřebujeme vykonat.

Bůh vás miluje, já vás miluji, prosím, i vy sami se milujte. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/n9qkssrqsgc
překlad: Magda Techetová 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 3. do 9.7.2017

Ahoj, tady je Doreen Virtue a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 3. do 9.července. Tento týden bych chtěla pracovat s kartami Rady andělů na každý den. Toto období je velmi intenzivní a vy jste během něj obzvláště citliví, což je velmi obtížná kombinace, a tak potřebujeme zvláště teď velkou podporu. Nad kartami se nejprve pomodlím a zeptáme se Boha, co potřebujeme pro tento týden vědět, nad čím máme popřemýšlet a jak můžeme světu nejvíce pomoci.

Tento týden nám začíná nádherným poselstvím Není se čeho bát. A v duchovní podstatě je to pravda - nemáme se čeho bát. Pokud si děláme starosti, pak si ve skutečnosti právě to také přitahujeme a zhmotňujeme si to ve svém životě. Starosti ve vás vyvolávají napětí a úzkost - a pak nemůžeme dýchat, nedokážeme jasně myslet, cítit a tedy ani vnímat vedení, kterého se nám dostává od Boha. Spíše než si dělat starosti je tedy lepší se za danou záležitost pomodlit a pustit se jí. Protože když si děláme starosti, jen tím věci zhoršujeme - jako bychom šťouchali do vosího hnízda.
Pojďme se nyní pomodlit. Pomyslete na cokoli, co vám dělá starosti - ať už v osobním životě nebo globálně. Možná ani nevíte, co vám vlastně dělá starosti, pouze cítíte úzkost.

"Drahý Bože, jsem teď tady a mám [takovéto] pocity a [takovéto] myšlenky (doplňte). Vím, že mi škodí, ale stejně je mám. Pomoz mi tedy prosím zjistit, jak s nimi naložit. Ujisti mě prosím, že jsi se mnou a že mě vedeš, a že mé modlitby jsou vyslyšeny a zodpovězeny."

Všimla jsem si, že kdykoli se modlím a přesto přitom cítím úzkost a mám starosti, pomůže mi, když se fyzicky uvolním - protáhnu si ramena, položím se, uvolním břicho. To vás otevře Božským řešením. NEZNAMENÁ TO BÝT PASIVNÍ. Neznamená to, že všechno za vás udělá Bůh. Tak to nefunguje. Po modlitbě dostanete vedení, a podle něj máte jednat. "Bože, co bys chtěl, abych udělal/a pro to, abych tuto situaci vyřešil/a?" Někdy i zbavení se starostí je jednou z věcí, které dané situaci pomohou. Většinou jsou to hlavně konkrétní kroky jako přečíst si něco v nějaké knize, navštívit nějaký kurz, promluvit si s nějakou osobou, přestat jíst nějaké jídlo, nebo něco jiného konkrétního. Opravdu se není čeho bát, mí drazí.

Pro střed týdne tady máme kartu Svatba! Ta má několik významů. Jedním z nich je zlepšení vašeho vztahu, dále zasnoubení nebo doslova svatbu, popřípadě žádost o ruku. Také to však může znamenat symbolický sňatek vás a vašeho Vyššího Já - kdy přestanete poslouchat ego a jednat na jeho základě. Nedovolíte už strachu, aby řídil váš život. Povzneseme své duše na vyšší úroveň, přestože jsme nadále ve svém fyzickém těle. S tím nám může pomoci archanděl Michael, který nám dodává sílu a odvahu a zbavuje nás strachu, abychom mohli kráčet po cestě, která je pro nás ta pravá. Tato karta také zvěstuje důvody k oslavám jakéhokoli druhu.

Na konec týdne tady máme dvě karty. První z nich je Vztah. Vypadá to tedy, že vztahy budou v tomto týdnu ústředním tématem, na které se máme zaměřit - ať už je to váš vztah k sobě samým, k Bohu, k jiným lidem - a obzvláště silně vycházejí milostné vztahy. Je tedy vhodná doba na to, abyste soustředili svou energii a modlitby na lásku a milostný život, a pak také udělali aktivní kroky v souladu s vedením, kterého se vám dostane.
Druhá karta pro konec týdne je Dokonalé načasování. Je pro nás velmi frustrující, když se za něco modlíme a pořád jako by se vůbec nic nedělo nebo je to pomalejší, než bychom chtěli. Je zapotřebí trpělivosti, protože věci se dějí v dokonalém čase. Jako když rozkvétá květina v okamžiku, který je pro ni nejlepší - kdybychom se snažili ji otevřít násilím, zničili bychom ji. Snaha věci urychlit a uspěchat se vám může vymstít - impulzivně sáhnete po prvním partnerovi a pak zjistíte, že je pro vás vztah s ním škodlivý; impulzivně přijmete nějaké zaměstnání a zjistíte, že jste v něm nešťastní; impulzivně se nastěhujeme do domu, který pro nás není dobrý.. a to všechno jen proto, že nevěříme Božímu načasování. Je to pro nás tedy výzva, abychom věřili, že věci se opravdu dějí tehdy, kdy mají, i když nám to tak teď třeba nepřipadá. Když se ale podívám na některé věci zpětně, zjistíme, že jejich načasování bylo opravdu dokonalé.

Máme tu pro tento týden opravdu nádherné téma - téma lásky. Dopřejme si nyní chvíli a meditujme o lásce. I Bůh sám je láska. A protože vy jste byli stvořeni k jeho obrazu, jste také láskou. Jste hodni lásky, jste milováni a jste milující. Když se tedy na tuto pravdu a svou podstatu zaměříte a budete si říkat to slovo - LÁSKA - kdykoli se v tomto týdnu budete cítit vystrašení, budete mít starosti nebo budete vystresovaní, opakujte si "láska" a zklidněte se.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/QTmYNwgVI2k
překlad: Magda Techetová

Linka

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 26.6. do 2.7.2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.června do 2.července. Věřili byste tomu, že už mám za sebou půl tohoto roku? A ano, slyším mnohé z vás, jak si říkají: Díkybohu! Protože tento rok je opravdu těžký. Ale když je náš život těžký, musíme o to více posílit své modlitby, protože je nám k dispozici tolik dostupné pomoci z Nebes.
Tento týden bych chtěla pracovat s kartami Poselství archandělů. Zeptáme se Boha, co by chtěl, abychom pro tento týden věděli a na co bychom se měli zaměřit. Kromě tří karet pro tento týden vytáhnu také jednu ze sady Motýlích karet pro životní změny, protože se toho teď tolik děje!

Pro začátek týdne nám vyšla Změna v kariéře. Zvedněte ruku, kdo je šťastný za tuto kartu! Tato karta může znamenat odchod ze zaměstnání, které je na vás příliš hrubé, které jste přerostli a do kterého, když se ráno vzbudíte, se vůbec netěšíte. Pokud vás při pomyšlení na vaši práci napadá, že už tam nesnesete dál chodit, pak to není místo, které si pro vás Bůh přeje! Vaše kariéra má být rozšířením vašeho životního poslání, ze kterého jste nadšení a věnujete se mu s vášní. Mělo by to být: "Jupí! Jdu do práce!" A pokud to na vás působí jako science fiction, věřte, že je to možné a pravdivé. Svou prací máte ve světě dělat pozitivní změnu, přinášet mu něco dobrého, a má být blízká vašemu srdci. Tato karta vás tedy vyzývá k tomu, abyste se zaměřili tímto směrem. Samozřejmě se okamžitě ozve vaše ego s důvody, proč to nemůžete udělat - nemáte dostatečné vzdělání, nevíte JAK to udělat, atd. atd. Ale vaše Vyšší Já, které je spojené s Bohem, ví, že když dostanete vedení k tomu, abyste něco udělali pro zlepšení světa, abyste následovali svou vizi a své sny týkající se vaší kariéry, pak to také dokážete, i když momentálně nevíte jak. Mohou vám pomoci modlitby, partnerství s někým dalším, crowd-fundingové stránky. Je to také poselství pro ty z vás, kteří chtějí začít podnikat, aby to zatím dělali jen částečně a nechali si zatím svou práci kvůli benefitům nebo pojištění. Každopádně se máte hnout sebevědomě kupředu.

Kartou pro střed týdne je Překonání překážek. Nádherná karta ve spojení s tou předchozí! Může to znamenat, že jste se o změnu v kariéře pokusili už dříve, ale narazili jste na nějakou překážku - ať už byla ve vaší hlavě (strach, pochybnosti nebo kritika a pochybnosti ze strany druhých) nebo jste neměli dost prostředků či času a teď se vám to podaří překonat. Také to však může znamenat vyléčení vaší současné práce - třeba vás povýší, zvýší vám plat nebo přijdete s nějakým novým nápadem na projekt, který se setká s přijetím a úspěchem a který vám také dá pocit smyslu a naplnění.

A na konec týdne tady máme dvě karty. První z nich je Všechno je v pořádku. Představujte pro vás zelenou - že máte pokračovat! Jak víte, Bůh nikomu neslibuje dokonalý bezproblémový život, ale slibuje nám dokonalou podporu pro náš život. A druhá karta s tím přímo souvisí - Andělská terapie. To znamená, že se máme modlit k Bohu, aby nám poskytl všechno, co pro svou kariéru a pro život potřebujeme.

Připojte se tedy nyní ke mně v modlitbě:

"Bože, pomoz prosím nám všem, kdo si přejeme udělat změny v kariéře a nebo jsme k těmto změnám vedeni, i když si to třeba zatím neuvědomujeme. Pomoz nám přinést světu požehnání. Pošli nám prosím jasné znamení, kterému snadno porozumíme, a pokud budeme mít strach Tvé vedení následovat, dodej nám prosím odvahu a sebedůvěru, abychom to překonali. Prosím, pošli k nám anděly, aby utěšili naše srdce, zvláště pokud jsme prožili v životě zklamání, žal nebo nás něco rozčílilo. Ať nám andělé pomohou naše srdce vyléčit a znovu věřit. Ať máme dostatek odvahy a sebedůvěry k tomu, abychom šli kupředu."

Také dostávám poselství pro ty, kdo jsou velmi nervózní kvůli financím - mám vám připomenout, že Bůh je váš skutečný Zdroj a že máte investovat svůj čas do hovoru se svým skutečným Šéfem, tedy Bohem. Máte se ho ptát: "Co chceš, abych udělal/a? Kam chceš, abych šel/šla?" A pak, co je stejně tak důležité, je naslouchat. Velmi často si lidé myslí, že Bůh nevyslyšel jejich modlitby, protože mluvili a mluvili a mluvili, ale už nenaslouchali jeho odpovědím. A naslouchat neznamená jen "slyšet", ale také cítit, vidět, dostávat nápady, sledovat znamení. 

Protože jsme tady teď hromadně spolu, máme velkou sílu, a tak se zeptejme nyní:

"Bože, co chceš, abych udělal/a? Kam chceš, abych šel/šla? Komu chceš, abych pomohl/a?"

Co vás napadá jako první, to je vaše vedení.

A ještě vytáhnu kartu motýlů - a ta nemůže být výstižnější: Rozmyslete se. Také to znamená, že máte svou mysl přehodit z pesimismu (jako proč něco nemůžete udělat) k optimismu a víře, že to jde a že to zvládnete. Drazí, nemohla bych to více zdůraznit. Je třeba dělat jeden krok po druhém. Možná hned nevidíte, kam směřujete, ale víte, co máte udělat. Bůh je váš cestovní dispečer - ví, co je před vámi i za vámi. Tak mu věřte.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám andělská požehnání a Alooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/308CuHHIFXc
překlad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 19. do 25.6. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 19. do 25.června. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Andělé hojnosti, které jsou úplně nové a ve světě budou dostupné k zakoupení od července. Vypovídají o zhmotňování všeho, co pro svůj život potřebujete, hlavně z fyzického hlediska, ať už je to dostatek času, sebedůvěry, přátel, lásky, peněz, energie, zdraví nebo čehokoli jiného. Studovala jsem téma hojnosti hodně dlouho a dostala jsem se k tomu z pozice nedostatku a strádání, které jsem prožívala jak ve svém dětství, tak i v dospělosti. Zjistila jsem přitom, že nejvíce naše hojnost souvisí s tím, jaká máme přesvědčení a zda máme pocit, že si hojnost zasloužíme. Často je třeba zbavit se přesvědčení, že když sami něco přijmete, někomu tím něco vezmete. Právě naopak - když si dovolíte přijímat, máte o to více k dispozici, abyste mohli dávat. Já i Michael milujeme, když můžeme podporovat naše oblíbené dobročinné organizace, které pomáhají zvířatům i lidem. Také jsme si mohli pořídit tento záchranný ranč, kde dáváme domov mnohým zvířatům. A toto všechno můžeme dělat jen díky tomu, že si dovolujeme přijímat. Smyslem toho, co vám říkám, je, že pokud to, co přijímáte, využijete Božským způsobem, budou z toho mít užitek všichni včetně vás. Božský způsob znamená, že vaše touha po něčem nevychází z ega, které věří, že cesta ke štěstí vede přes braní a shromažďování věcí. Možná vám přinesou dočasný požitek, ale ne dlouhotrvající štěstí, které pociťujete, když přijímáte a dáváte na základě vedení své duše. Přitom je třeba dávat upřímně a ne z pocitu viny nebo povinnosti. Jen tehdy, když se cítíte vedeni.
Zamíchám tedy karty a zeptáme se, co potřebujeme pro tento týden vědět.

Pro pondělí a úterý je tady karta Neomezené nápady. Říká, že vaše mysl je zajedno s Boží nekonečnou myslí, a proto máte přístup k neomezeným nápadům, která přinesou požehnání vám i druhým. Toto je nádherné poselství, o kterém jsem dnes zrovna přemýšlela. Víte, když jsem teď známá autorka a mé knihy jsou vydávány, lidé mi často říkají: "Vy máte takové štěstí!" A ano, já rozumím, že to je kompliment a že to myslí dobře. Ale nic z toho nebylo štěstí ve smyslu náhody. Je třeba být klidní a naslouchat Božskému vedení. Jenže když se vám něco nedaří nebo vám něco chybí, panikaříte a jen těžko pak Boží vedení slyšíte. Když jste vystrašení a úzkostní, těžko vnímáte, k čemu vás Bůh vede. A proto tu máme naše anděly, aby nám Boží vedení zprostředkovávali ještě jasněji a hlasitěji, protože andělé dokážou vstoupit do vibrací našeho ega, ve kterém se nacházíme, když se necháme přemoct strachem.
Nápady, které dostáváte, ať už je to nějaký nový vynález, nový podnik, nápad se přestěhovat nebo změnit zaměstnání, popř. začít během současné práce něco dalšího, vás vedou ke změnám. A pokaždé, když děláme nějaké změny, můžeme být vystrašení. Ego nesnáší změny. Vždycky pak najdete tisíce výmluv, jimiž si opravňujete svou stagnaci a zdůvodňujete, proč změny udělat nemůžete. Nápady, které vám Bůh posílá, je však opravdu třeba následovat, jestliže chceme, aby se naše modlitby naplnily. Jinak pak získáme dojem, že nás Bůh ignoruje, což je přitom nemožné. Modlitby nás všech jsou vždy vyslyšeny i zodpovězeny. Dokonce vy sami můžete být odpovědí na něčí modlitbu. Můžete mít nápad, který by pomohl nám všem nebo nějaké určité skupině lidí. Můžete zjistit, jak vyřešit nějaký problém, vynalézt produkt nebo postup, který by naplnil naše potřeby. A když tyto své nápady uskutečníte, my všichni z toho budeme mít prospěch - včetně vás. V dnešní době existuje mnoho crowd-fundingových stránek, kde můžete od lidí získat finanční podporu, když je váš projekt osloví. Na kartě je vyobrazena žena, která přemýšlí - je to přesně o tom udělat si čas na to, abyste mohli v klidu popřemýšlet o svých nápadech. To vám v případě, že prožíváte nějaké problémy, může připadat obtížné, a tak se pomodlete za pomoc se zklidněním mysli.

A karta pro střed týdne s tou první jde ruku v ruce: Sny o hojnosti. Říká, že zatímco sníte, dostáváte od Boha, andělů a svého Vyššího Já inspirované nápady. Tento týden zde máme celé téma o tom, že máme následovat nápady, myšlenky a vnuknutí, kterých se nám dostává. Může to být třeba nápad, jak něco udělat lépe. Je však důležité nenechat si tyto nápady vymluvit argumenty našeho ega.

Moc se mi líbí třetí karta pro konec týdne. Zaplaťte nejdřív sami sobě. Původní význam této karty vychází z velmi staré knihy Nejbohatší muž v Babyloně. Dávná moudrost říká, že z celého svého příjmu máte ze všeho nejdřív zaplatit 10% sami sobě, popř. dalších 10% duchovnímu zdroji (např. církvi nebo charitě), a teprve potom z toho, co vám zbyde, platit účty a další věci. Lidé většinou hned řeknou: "To tedy ne, už tak nemám dost!" Ale když dáváte, můžete ještě více přijmout. Platí, že co dáváte, toho pak dostáváte ještě více. My s Michaelem jsme věnovali spoustu času dobrovolnické práci a pak jsme zjistili, že máme ještě více času než dříve! Tak to funguje se vším - vydáte-li peníze, dostanete ještě víc peněz, dáváte-li svůj čas, dostanete více času, pokud dáváte lásku, dostáváte více lásky, atd. Tato karta říká, že máte to, co potřebujete, dát nejprve sami sobě. Máte se podívat sami na sebe i na svůj život z dlouhodobého hlediska, a dát si to, co potřebujete, protože je to pro vás investice do vaší budoucnosti.

Jaké krásné poselství pro tento týden! Pojďme se společně pomodlit. Mezitím věnujte pozornost nápadům, které k vám přicházejí. To mi připomíná knihu Odvaha být tvořiví (Courage to be creative), kterou jsem napsala a v níž stojí, že nápady a inspirace jsou jako motýli - neběžíme za nimi a nehoníme je, ale zůstáváme klidní a necháme je, aby si na nás posedali. Pokud tedy chcete najít řešení pro nějaký problém, ať už osobní nebo globální, pak nyní zveme všechny tyto "motýly" Božských nápadů, aby se posadili na vaše rameno - nebo, pokud vám to není příjemné, můžete si představit, jak si sedají okolo vás do trávy ve vaší vizi. Vaše nápady mohou mít různé barvy, různé velikosti a tvary, různé variace. Bůh vám vždy sesílá pouze takové nápady, které vám osobně sedí na míru. On ví, kdo jste, jací jste, čeho jste schopni, a pomůže vám. Nejsme tu proto, abychom dělali všechno sami - dostaneme k tomu partnery a pomocníky. O pomoc však musíme sami požádat.

Drahý Bože, prosíme Tě o ty nejlepší možné prostředky a vhledy, které nám pomohou uskutečnit Tebou dané nápady.

Jsou mezi námi lidé, kteří v sobě nosí nápady, jež změní svět. Vám mám vyřídit, že vás Bůh drží ve svých dlaních, chrání vás a stará se o vaše potřeby. Že se nemáte nechat rozptylovat jinými věcmi, ale zůstat soustředění na tento svůj záměr. Když se soustředíte na svůj úkol, Bůh se vám postará o všechno ostatní. Jste tu proto, abyste jeho nápad převedli do fyzického světa. Samozřejmě, je třeba se starat i o své ostatní záležitosti, ale jde o to, abyste se jimi nenechali zbytečně zdržovat od toho hlavního, co máte ve světě vykonat.

Děkujeme Ti, Bože, že každému z nás ukazuješ, jak se může sám podílet na řešení problémů ve svém životě i v tomto světě. Děkujeme Ti, že nás podporuješ a pozvnášíš. Žádáme Tě, abys přinesl obzvlášť velká požehnání všem, kdo je potřebují, kdo prožívají krizi, kdo se trápí nebo kdo ztratili milovanou osobu. Děkujeme Ti za Tvůj soucit a pomoc.

Posíláme také své vlastní modlitby všem, kdo je potřebují. Já vám posílám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooha!

Nahoru

* * *

zdroj: https://youtu.be/XmfE2csioso
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 12. do 18.6. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 12. do 18.června. Na mnoha místech ve světě se bude slavit Den otců, a tak posíláme lásku našim tatínkům na Zemi i v Nebi. Chtěla bych dnes použít Vykládací karty archanděla Gabriela. Gabrielovo jméno znamená v hebrejštině Anděl síly a je také tím hlavním, kdo předává poselství. Protože se toho ve světě tolik děje, je příhodné spojit se právě s andělem poselství. Zeptáme se tedy, nad čím Bůh chce, abychom tento týden přemýšleli. Archanděl Gabriel je ten pravý, kdo vám může pomoci, jste-li spisovatelé, řečníci nebo děláte jakoukoli činnost, při které předáváte někomu informace a poselství.

Pro začátek týdne tu máme dvě karty. První z nich je Zranitelnost. To je nádherné. Jak už jsem říkala, Gabriel nám pomáhá s psaním, ale obecně také s jakýmkoli tvořivým vyjadřováním a s léčením, které uskutečňujeme těmito činnostmi, ať už jimi léčíte sebe samé nebo druhé. Druhá karta, která vyšla společně s touto, je Pusťte se. Dohromady vypovídá tato kombinace o tom, že pokud se nějaká vaše část cítí zranitelná a křehká, zraněná, velmi citlivá, máte ji odevzdat Bohu a nechat ji, aby se projevila nějakým tvořivým způsobem prostřednictvím nějakého díla. Nebojte se být ryzí ve svém uměleckém vyjádření! Ať už je to psaní, malování, poezie nebo zpěv, vyjádřete se od srdce. Dejte své duši možnost se vyjádřit. Druzí lidé se mohou na vaši jemnost napojit a zjistit tak, že nejsou sami, kdo se tak cítí.

A druhý význam těchto karet se týká něčeho ve vašem životě, co je pro vás škodlivé, nebo dokonce zničující, jako je zneužívání. Přišel čas z toho odejít pryč. Pokud se nacházíte v nějakém vztahu, v němž se cítíte zle, v němž vás druhá osoba ponižuje, zahanbuje, nebo se snaží vám neustále dokazovat, že ona je lepší než vy, či něco podobného, je načase se toho vzdát a dovolit Bohu, aby vás z toho vyvedl ven. Potřebujete zdravý vztah! A jestliže jste ještě žádný neměli, pak dost možná ani nevíte, jak vůbec takový vztah vypadá. V takovém vztahu se s druhým člověkem navzájem podporujete. Nejednáte spolu nečestně a nic nepředstíráte - naopak jste otevření, sami sebou a tak se navzájem také přijímáte, milujete a ctíte. Je to pro vás velmi důležitý čas, kdy se vydáte hluboko do svého srdce a konečně procítíte to, co v něm máte. Nebojte se stínů, které v něm nosíte. Protože tím, že se s nimi dostanete do kontaktu, do nich vnesete světlo a odhalíte tak Boží krásu, která je ve vás uložena a která má být vyjadřována.

Pro střed týdne tu máme také dvě karty. První z nich je Citlivost. Znamená to, že tento týden bude pro nás plný hlubokých emocí. Tyto silné emoce můžete cítit kvůli tomu, co se děje ve světě nebo ve vašem osobním životě, a také můžete dostat nějaká silná vnuknutí a znamení. Tato karta vyšla v úžasné kombinaci s kartou Vděčnost. Místo toho, abyste se na sebe zlobili za to, že jste tak citliví a že máte tolik pocitů, nebo za to, že máte pocity "špatné" či "nízké", máte si uvědomit, že jsou Božím darem. Byl vám dán k tomu, abyste ho využívali k dobru - můžete pomoci mnoha dalším vysoce citlivým lidem! Také dostávám vizi toho, že někteří z vás jsou voláni k tomu, aby pomáhali vysoce citlivým dětem, protože ty jsou bombardovány pocity a nevědí, co s nimi dělat, a pak se uzavřou a všechno to v sobě potlačí. Děti mají zůstat otevřené a vyjadřovat krásu svých pocitů.
"Děkujeme Ti, Bože, za naši citlivost, i za to, že nám ji pomáháš vyjadřovat."

Na konec týdne jsou rovněž dvě karty. První z nich ještě nikdy předtím nevyšla, a je to Nástěnka vizí. Je to jeden ze způsobů, jak se tvořivě vyjádřit. Doslovný význam této karty spočívá v tom, že si vezmete kus kartonu nebo nějakého velkého papíru a nalepíte si na něj obrázky, ať už vystřižené z časopisů nebo vytisknuté z počítače, které odrážejí vaše přání a vás samé. Použijte jakékoli obrázky nebo nápisy a slova, které vás inspirují. Může to pro vás být i způsob meditace, protože když procházíte ony obrázky a slova, můžete sami začít vytvářet svůj vlastní příběh. Nebuďte přitom prosím perfekcionističtí. Dejte si tam zdravé lidi. Šťastné lidi. Pokud chcete například vydat knihu nebo dílo, vytvořte si model již vydané knihy. Já jsem si kdysi na svou nástěnku vizí nalepila obrázek duchovní učitelky a nalepila na ni svůj vlastní obličej z fotky. Dnes jsme kamarádky a jí se vždy velice líbí, když tento příběh vyprávím. Je přitom třeba si uvědomit, zda to, co si přejeme, je naše upřímné přání, a nebo touha vycházející z našeho ega. Samozřejmě si můžeme zhmotnit cokoli, ale je rozdíl mezi upřímnými přáními naší duše a touhami ega, které nás zdržují od naší Božské cesty. Když si naplníme pouze touhu ega, je to pouze dočasná spokojenost, zatímco naplnění přání naší duše nám přinese dlouhotrvající pocit štěstí. Abyste to rozpoznali, můžete požádat Boha o vedení: "Bože, je toto mé upřímné přání a nebo touha ega, která mě zdržuje od mého poslání?" Je to opravdu mocná modlitba - můžete si ji přeformulovat vlastními slovy. A druhá karta - poslední pro tento týden - je Naslouchejte pouze lásce. Doslova říká: Nenechte se strachem odvádět ze své cesty. V kontextu výkladu to znamená, že se máme primárně soustředit na svou cestu. Když jsme hodně citliví a zranitelní, začneme vyhledávat, co by nás učinilo šťastnými, co by nám zajistilo bezpečí. Díváme se všude kolem a nemůžeme nic takového najít, až na pár věcí, které nám dobrý pocit ale navodí pouze na chvíli. A to nás zdržuje od naší cesty.

Drahý Bože, zdroji soustředění, míru a skutečného, trvalého štěstí, děkujeme Ti, že nám všem pomáháš cítit se bezpečně, že nám pomáháš cítit naše skutečné pocity a projevovat je, tak abychom mohli pomáhat ostatním, kteří se cítí tak jako my. Pomoz nám prosím navazovat a udržovat pouze zdravé vztahy, vytvářet zdravé, podporující pracovní prostředí, a mít odvahu a sílu k učinění jakýchkoli změn, které jsou v našem životě potřeba, tak abychom byli v souladu s Tvou láskou.

Pokud si přejete dodat cokoli jiného, teď je ten pravý čas.

Amen.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili a Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/GIik6mCOflk
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 5. do 11.6. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11.června. Ve světě se toho tolik děje! Nevím, zda sledujete zprávy nebo ne - já sama je nesleduji, pokud mám citlivé období, kdy se mě cokoli snadno dotkne. Ale pokud dokážete zůstat ve svém centru a všechno to ustát, je dobré vědět, kam můžete posílat svou energii. V poslední době jsou obsahují zprávy mnoho šokujících informací. Jako psychoterapeutka vím mnoho o lidském chování a i přesto si říkám: "Bože, to snad není možné, že lidé mohou klesnout ještě hlouběji!" Je těžké chápat, jak se to může dít. Ale chtěla bych vám připomenout, že je tu i mnoho DOBRÝCH zpráv - a že když je budete hledat, pak je také najdete. V tomto světě je MNOHO dobrých lidí - a popravdě věřím, že je jich mnohem více než těch, kteří do světa vnáší jen utrpení a bolest! Zůstaňme tedy soustředěni na TUTO skutečnost a budeme-li se cítit vedeni k nějakému konkrétnímu nápomocnému činu, následujme toto vedení.

Začněme prosím nejprve modlitbou za všechny, kdo ve světě trpí, za všechny, kdo utrpěli nějakou ztrátu. Nechť Bůh uzdraví vaše srdce a sešle vám útěchu a pomoc andělů. Cítíme s vámi, neboť sami víme, jaké to je procházet utrpením ze ztrát a tragédií.

Pro tento týden mi vzhledem k dění ve světě přijde příhodné pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Nejprve je zamíchám a pomodlím se, abychom skrze ně dostali vedení a vhledy ohledně toho, na co se můžeme zaměřit a co můžeme udělat.

První kartou pro tento týden je Požádejte archanděla Michaela o pomoc s touto situací. Archanděl Michael je pravou Boží rukou. Pomáhá nám posilovat naši odvahu a sílu a je to anděl ochrany. Pomáhá nám chránit se před nízkými energiemi, které jako by ovládaly lidské uvažování, jak jsme viděli tolikrát v médiích a nebo i ve svých vlastních životech (je mi upřímně líto, je-li tomu tak). Archanděl Michael je tu pro nás, aby nám pomohl toto zlo a strach z něj porazit. Stejně jako všichni ostatní andělé nám byl seslán Bohem pro to, aby nám pomáhal. Někdy, když se bojíme a jsme ve stresu, máme pocit, že Boha necítíme, jako by s námi vůbec nebyl. Ale naši andělé jsou v tomto dostupnější - jejich energie je nám blížší, a proto nám je Bůh poslal, protože se s nimi snáze spojíme, zvláště v oněch vystresovaných stavech. Pojďme se tedy nyní pomodlit za to, aby vám archanděl Michael pomohl se situací, s níž si přejete, aby vám pomohl:

Prosím, Bože, sešli archanděla Michaela ke každému, kdo potřebuje jeho pomoc. Nechť nám pomůže odstranit jakoukoli energii strachu z našeho života. Žádáme, aby nám pomohl odstranit energii strachu a zla z tohoto světa. Žádáme, aby svým světelným mečem přetnul naše pouta ke strachu a pozvedl nás, abychom sami mohli být světlem ve světě, abychom mohli být těmi, skrze které proudí Boží láska a světlo do světa. Prosím, archanděli Michaeli, ať je jakákoli temnota nebo nízká energie v nás, kterou bychom mohli přitahovat zvenčí, očištěna a přeměněna. Pomoz nám se detoxikovat od všeho škodlivého, ať můžeme být Božím světlem.
Pokud je jakákoli situace, ze které jste vystrašení, vystresovaní, zmatení a kde si přejete pomoc, vložte ji právě nyní do rukou Bohu.

Součástí plnění našich modliteb je také odevzdání. Naše ego toto slovo nesnáší. Ego věří, že musí všechno zajišťovat a řešit samo. Ego Bohu nevěří a vždycky nám připomíná všechno špatné, co se nám kdy stalo a co bylo negativní a co všechno se nám kdy stalo v souvislosti s druhými lidmi, náboženstvím, a nedovoluje nám být ve spojení s Bohem. Překročme tedy nyní své ego.

Archanděli Michaeli, ztlum prosím hlas našeho ega a jeho strachu a naopak prosím zesil naši schopnost slyšet, přijímat a cítit Boha.

Nádherné. Jsem na vás velmi hrdá. Podívejme se na další kartu: Zvažte, jaké máte možnosti. Tato karta se vždy objevuje tehdy, když máte ve svém životě něco, co pro vás není dobré, a když máte pocit, že nejdete po cestě, kterou by si pro vás Bůh přál. Cítíte se voláni ke změně, ale bojíte se toho, protože vaše ego vám namlouvá, že si takovou změnu nemůžete dovolit, že si o vás druzí pomyslí něco špatného, že nejste připravení, že přece nevíte JAK danou změnu udělat, že to nezvládnete... a všechny ty další pochybnosti. Pak stojíte na místě, protože nenásledujete Boží vedení, a stagnujete. Když ale "jen" zkoumáte, jaké máte možnosti, své ego tím nijak neohrožujete, a přece se tím posunujete dál po Boží cestě. Ať už se to týká vašeho života, vaší práce, okruhu přátel, duchovní cesty, oblasti zdraví nebo jakékoli jiné oblasti, kde cítíte, že něco nefunguje a že stojíte na místě, tam se podívejte, jaké máte možnosti. Modlete se k Bohu, aby vás vedl a aby vám pomohl při tomto zkoumání svých možností, aby k vám přivedl ty pravé osoby, knihy, kurzy nebo informace. Můžete být ohromeni tím, jaké možnosti se vám otevřou už tím, že se jim otevřete! Už tím, že přestanete věřit, že žádné možnosti nemáte! Už tím, že překročíte pochybnosti svého ega, které nepochází od Boha. Bůh by vám nikdy neřekl: "Běž konat své poslání... ale moment, vlastně na to ještě nejsi dost dobrý/á!" nebo: "Běž pomáhat dětem... ale ne, to si vlastně nemůžeš dovolit!" Takto Bůh nemluví, takový hlas není od Boha. Bůh vám spíše navrhne řešení, co všechno byste mohli udělat, nebo co byste mohli udělat lépe, ale nikdy vám cestu nezablokovává. Říká vám jasně, co máte jít udělat. To ego vám blokuje cestu a snaží se vám zabránit, abyste Boží cestu následovali! Pochybnosti ve vás vyvolává jen ego! Ego chce udržet svět ve strachu - a podívejte, co všechno strach způsobuje! Nechť strach už nijak více nenarůstá!

A třetí karta, ze které mám úplně husí kůži, říká Vaše vnitřní vedení je skutečné a důvěryhodné. A ta vychází možná proto, že jste dostávali vedení od Boha... ale vaše ego nasadilo jinou páku: začalo vás přesvědčovat, že toto vedení pochází právě od něj - od ega. Je to hlas strachu, který nás odrazuje od následování svého vnitřního vedení strachem z následování špatného vedení.

Drahý Bože, pomoz nám prosím důvěřovat a nepochybovat o našem vedení. Dej nám prosím jasnost ohledně změn a dalších kroků, které máme udělat, a toho, jak my sami můžeme přinést tomuto světu požehnání. Pomoz nám všem být nástroji Tvého míru a světla a šířit láskyplně Tvá poselství, ať půjdeme kamkoli.
A vy, pokud máte své modlitby, přidejte se sem právě nyní, když jsme všichni spojeni tímto výkladem.


Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání. Alooooooooooha!

* * *


zdroj: https://youtu.be/1YRPGdxixbE
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 29.5. do 4.6. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29.května do 4.června. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Magická poselství víl, protože mají velmi jasná poselství a protože víly jsou spojeny se Zemí. Potřebujeme nyní hodně praktické spojení s našimi přáteli z říše elementálů. Karty nejprve zamíchám a zeptám se, jak můžeme nejlépe pomoci sobě, svým blízkým i světu. Hodně se toho děje a posíláme své modlitby všem, kdo trpí a kdo utrpěli nějakou ztrátu. Nejvíce můžeme světu pomoci, když konáme to, k čemu jsme vedeni. A tak se ptáme, jak můžeme nejlépe posloužit.

První karta pro tento týden je Dovolená. Jste unavení? Cítíte, že potřebujete na nějaký čas ustoupit do ústraní a že potřebujete klid a ticho? Víte, dovolená nemusí trvat týdny, ani nemusíte jezdit někam pryč. Stačí, že prostě zůstanete doma, všechno vypnete a budete jen odpočívat, jak jen to bude možné. Dovolená tedy může znamenat i pouhých pár minut venku v přírodě, krátké zdřímnutí si, dopřání si času na čtení nové knihy, meditaci, modlitby, nebo cokoli jiného, co cítíte, že by vám pomohlo k úlevě. Potřebujete se občerstvit! Pořád jen dáváte, dáváte a dáváte, a tak si musíte odpočinout a dovolit si zase přijímat, abyste mohli druhým něco dávat. Pojďme se za to hned pomodlit:

Drahý Bože, prosíme Tě, aby každý, kdo si potřebuje odpočinout nebo na nějakou dobu vypnout, našel praktický a dostupný způsob, jak si zařídit čas na odpočinek a obnovu. I když třeba nemůžeme jít ven na delší dobu, můžeme alespoň zůstat doma, odpojit se od sociálních médií nebo telefonu a prostě se zklidnit a třeba poslouchat meditační hudbu.

První část týdne může být intenzivní, a proto můžete také potřebovat více odpočinku. Také to může být známka toho, že si konečně dovolíte začít se starat také o sebe.

Pro střed týdne je tady karta Nové zaměstnání. Je možné, že vás stresuje vaše práce nebo finance. Možná děláte více zaměstnání nebo si přejete začít novou kariéru, která vás bude více naplňovat a která vám také bude zajišťovat vše, co potřebujete. V souvislosti s předchozí kartou to může znamenat, že máte na nějaký čas ustoupit do ústraní v tom smyslu, že se máte o své kariéře pobavit s nějakým mentorem, nebo že pojedete někam pryč kvůli práci, že absolvujete nějaké školení nebo kurz související s vaší novou kariérou, nebo doslova ustoupit do ústraní a popřemýšlet o tom, kam ve své kariéře směřujete a jaký byste měli udělat další krok. To vám nyní vychází velmi silně.

A na konec týdne... wooow! Páni! Je tu karta Odejděte. Vychází nám tu tedy změna kariéry! A všechny tři karty vypovídají o tom, že je třeba z něčeho odejít, něco opustit. Pokud si tedy dopřejete alespoň krátkou dovolenou, využijte ji k aktualizaci svého životopisu, vyhledání mentora a k posbírání sil. Pojďme se za to společně pomodlit:

Drahý Bože, pomoz prosím každému, kdo potřebuje naplňující, smysluplnou kariéru odpovídající jeho potřebám, která vyhovuje jeho osobnosti i jeho citlivosti, aby měli veškerou podporu, odvahu a motivaci ke změně své kariéry, ať už to bude proměna současné kariéry a nebo začátek nějaké úplně nové. Nechť nezapomínáme na to, že jsi to Ty, kdo nám tyto práce posílá do cesty a kdo nám je dává. Nechť slyšíme jasně, k čemu nás vedeš a co si přeješ, abychom udělali, a nechť opravdu cítíme, že jsme podporováni a zajištěni, neboť je pro nás velmi těžké opustit něco, z čeho máme jistý příjem, i když nás samotná činnost nenaplňuje. Doveď nás prosím ke všem prostředkům, které nám s touto změnou pomohou, ať už jsou to poradci, knihy, kurzy nebo cokoli jiného, co nás podpoří na naší cestě. Děkujeme a amen.

My všichni jsme v tom společně. Skrze svou práci můžete udělat mnoho dobra pro svět! A tak, pokud máte jakékoli obavy, modlete se a Bůh vám pomůže tyto obavy překonat a dostat to, co potřebujete.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/dqZsHcrMBts
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 22. do 28.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 22. do 28.května. Chtěla bych pro tento týden pracovat se zcela novými kartami, které jsme vytvořili společně s mým synem Grantem. Jmenují se Andělé hojnosti. Napsali jsme i stejnojmennou knihu. Je to celé o tom, že každý z nás má nějaké poslání, ale spousta lidí si myslí, že napřed musí vyhrát nějakou velkou částku v loterii, splatit všechny své dluhy, být povýšeni v práci, nebo získat něco jiného, než budou moci se svým posláním začít. A to je velká škoda, protože tak to nefunguje. Bůh nás vyzývá k tomu, abychom udělali skok víry, tedy nejprve něco podniknout, aniž bychom viděli jakoukoli známku podpory - a pak se nám jí dostane. Nemusíme však hned opustit práci, abychom mohli začít novou, chce to vždy uskutečňovat postupně a popořadě. Jsem velmi nadšená z toho, že s těmito kartami můžeme dnes pracovat! Jako vždy je nejprve zamíchám a pomodlím se za poselství pro tento týden.

Karta pro začátek týdne se mi moc líbí a měla jsem tušení, že nám vyjde - je to Smršť hojnosti! Tato karta vás nabádá k tomu, abyste věřili i v nečekané zdroje. Samozřejmě, prvotním zdrojem všeho je Bůh. Ale to, co potřebujete, k vám může přijít odkudkoli, i z nečekaných zdrojů. Hojnost neznamená jen peníze. Jde o pocit dostatku. O to, že máte dostatek času, sebedůvěry, lásky, přátelství, zdraví nebo čehokoli jiného. Tento týden k nám tedy přijde nějaký bonus. Něco jako odměna. Společně s touto kartou nám pro začátek týdne vyšla ještě Slova hojnosti coby připomínka toho, jak je důležité hovořit z pozice dostatku. V naší knize jsme psali o lidech, kteří si neustále stěžovali na nedostatek peněz, a přesně to si pak také do života přitahovali a zhmotňovali si to. Jakmile si to však uvědomíte, můžete to začít nahrazovat pozitivními tvrzeními, jako třeba "všeho je dostatek", "nedostatek je jen iluze", "Boží zdroje jsou neomezené", "když si dovolím mít dostatek a nechat hojnost proudit skrze mě, mohu tak více pomáhat i ostatním, protože budu mít více prostředků ke konání svého poslání, které je prospěšné všem". Tak se změní i to, co budete prožívat, protože to, co říkáme, k nám přitahuje naše zážitky.

Pro střed týdne je tady karta Darování a charita, což vás vyzývá k tomu, abyste něco darovali, chcete-li přijmout něco nového. Chcete-li například nový nábytek, darujte ten starý. Pokud potřebujete více času, věnujte někomu svůj čas. Je to jedno ze starodávných tajemství hojnosti. Ale na druhou stranu bychom neměli dávat, "abychom dostali", protože to je sobecké, a to nás šťastnými doopravdy neučiní. Podstatou tohoto poselství je naše štěstí, které máme, když můžeme pomoci těm, kteří to potřebují. Spolu s touto kartou vyšla ještě Síla modlitby, a tyto dvě karty nám dohromady říkají, že máme podporovat svými modlitbami všechny, kdo to potřebují, ať už je známe osobně a nebo ne. Máme se pro ně modlit, místo abychom si o ně dělali starosti. Také můžete podniknout něco jiného, třeba i online na internetu existují stránky, kde můžete podpořit finančně začínající projekty, lidi se zdravotními problémy, nebo další. I modlitba je ale velkou pomocí a formou hojnosti, kterou můžeme posílat komukoli.

A na konec týdne je tady Partnerství. To je velmi důležité, protože v dnešní době, chcete-li něco podniknout, je velmi pravděpodobné, že se do toho pustíte ještě s někým. Mnozí lidé mají skvělé nápady, jak pomoci světu, ale nic neudělají, protože nemají všechny potřebné vědomosti, informace nebo peníze. Ale vy nemusíte vědět všechno, nemusíte mít všechny ty prostředky! Můžete se spojit s někým, s kým to dáte všechno dohromady! Existují lidé, kteří mají přesně ty schopnosti nebo prostředky, které potřebujete. Nebojte se nechat se podpořit jinými lidmi! Váš nápad může pomoci nám všem! Může i zachránit svět! Nenechte se tedy brzdit nebo zastavit tím, že vám něco chybí k uskutečnění! Modlete se za pomoc a přijměte ji, až přijde. Mějte pak radost z každého kroku, který uděláte směrem k uskutečnění svého záměru.

Pojďme se společně pomodlit:

Drahý Stvořiteli, který jsi stvořil vše, co existuje, veškerou tuto krásu a dobro, pozvedni prosím nás všechny na tomto světě a podpoř každého, kdo má nějaké nápady a chce je uskutečnit. A pomoz nám všem věřit, že Ty pracuješ skrze nás. Pomoz nám mít dostatek sebedůvěry a uvědomit si, že když jsi nám dal tyto nápady, dáš nám také všechno potřebné k tomu, abychom to mohli vykonat. Podpoř nás prosím vším, co potřebujeme k uskutečnění Tebou seslaných nápadů. Nechť všichni, kdo mají nějaké zdravotní potíže, mají dostupnou potřebnou péči a dostatek energie a radosti. Nechť jsou naše potřeby pro zdravý život naplněny. Pomoz prosím každému, kdo trpí, a dej nám odvahu nechat si pomoci a přijmout pomoc, když se nám jí dostane. Amen.

Přeji vám nádherný hojný týden, posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání a Alooooooooooooha!

Nahoru

* * *

zdroj: https://youtu.be/ZzCpV80nBQA
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 15. do 21.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 15. do 21.května. Chtěla bych dnes pracovat s kartami Marie, královny andělů, protože v tomto období slavíme Svátek Matek, a tak všem matkám posíláme svá blahopřání, ať už jsou na Zemi nebo v Nebi. Matka Marie nám pomáhá léčit jakékoli rány, které souvisejí s našimi city vůči matkám, mateřství nebo péči jako takové. Také je pro nás ženy příkladem, jak být něžné, a přitom silné. Nejprve se nad kartami pomodlím a tento týden požádám Boha o to, aby nám dal poselství prostřednictvím čtyř karet namísto klasických tří. Nevím proč, napadlo mě číslo 4.

Jako první je tu karta Děti. Věděla jsem, že vyjde. Pro některé z vás to může být zpráva, že budete mít děti. Možná se snažíte otěhotnět nebo byste chtěli dítě adoptovat, a tak je toto pro některé z vás znamení, že vaše modlitby budou zodpovězeny. Obecně to pro nás všechny - protože my všichni jsme děti - znamená, že jsme si v této skutečnosti rovni a že se máme přijmout, nemáme se soudit, máme se zaměřit na to, že jsme bratry a sestrami, namísto abychom se soustřeďovali na rozdíly mezi námi. Když se snažíte najít něco, co vás rozděluje, samozřejmě to najdete. Ale stejně tak to platí i pro to, co nás spojuje. V pravdě jsme všichni jedna rodina. Patříme k sobě a musíme na sebe vzájemně brát ohled. A hlavně musíme jeden druhého milovat.

Podívejme se na další dvě karty, které vyšly společně (-proto mě napadlo číslo 4! :)) A obě dvě se navzájem dokonale doplňují, takže mi dovolte je vysvětlit: První z nich je Buďte silní. Ženy si často myslí, že být silná znamená být mužská. Ale síla se s ženskostí nevylučuje! Pod pojmem "síla" si obvykle představujeme mužskou sílu. Ale ona existuje i ženská síla, která je velmi intuitivní, vnímavá a jemná. Je to podobná energie jako třeba u medvědí mámy, která je milá ke svým malým medvídkům, ale když je třeba je chránit, tak povstane. Taková síla je naprosto přirozená a to nejen při ochraně jiných, ale i při tom, když se potřebujete postavit sami za sebe. A druhá karta ve spojení s touto má název Čin. Znamená to, že máte podniknout kroky a jednat z pozice své síly a ne ze strachu. Někteří z vás mají nějaký sen - ale určitá část vás ho neustále zpochybňuje. Jste nervózní, pořád přemýšlíte, jak to dopadne, jak to udělat... A tímto vám dávají najevo, že vaše modlitby byly vyslyšeny a že Bůh vám dal veškerou potřebnou sílu k tomu, abyste své sny uskutečnili. Byli jste stvořeni k jeho obrazu, který je sám o sobě čistá síla a moc. Nebojte se jí! Možná jste stydliví, nesmělí a velmi jemní, a tak máte strach být silní, ale vaše skutečná síla pochází od Boha, tak nemáte důvod se jí bát.

Podívejte se na poslední kartu - Důvěra. Ta vám říká, že můžete věřit tomu, k čemu vás Bůh vede, a následovat toto vedení svými činy. Bůh nemůže dělat věci za nás. Nefunguje to tak, že se za něco pomodlíme a ono se to tak najednou stane. Místo toho dostáváme MY vedení k určitým krokům, a těm musíme věřit a udělat je, jinak se nezmění nic a my skončíme s pocitem, že naše modlitby nikdo nevyslyšel a že nás Bůh ignoruje. Ale to se nikdy neděje! Bůh je s námi se všemi rovným dílem a bez ohledu na to, co jste kdy udělali nebo co děláte teď, vás miluje!
Pojďme si udělat krátkou meditaci:

Právě teď s námi vidím přítomnost energií Božského Ženství i Božského Mužství, rovnocenné a  vyvážené. Božské Mužství nám dodává odvahu, ponouká nás k akci, zatímco Božské Ženství nám umožňuje přijímat poselství a vedení, vnímat a dostávat záblesky inspirace.
Prosíme tedy o pomoc, abychom dokázali přijmout a pochopit, jaké kroky máme na své cestě a v rámci svého poslání dále podniknout. Pomozte nám prosím uvědomit si, že my všichni si stejným dílem zasloužíme pomoc, štěstí a zázraky. Božská Matko a Božský Otče, prosíme vás, abyste byli osobně přitomni u každého, kdo toto poselství sleduje, a pozvedli naše srdce. Posilte prosím naši víru a schopnost důvěry.

Někteří z vás si myslí, že aby mohli něco udělat, potřebují napřed dostat peníze nebo být povýšení v práci apod. Mám vám vzkázat, že je to přesně opačně. Napřed něco udělejte, a pak vám přijdou prostředky. Udělejte skok víry a udělejte to, k čemu jste vedeni. Nechť je vaše vedení tak silné a jasné, že budete přesně vědět, co máte udělat! Protože vy i já jsme tady, abychom přinesli světu požehnání.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/t09noJ45tYo
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 8. do 14.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 8. do 14.května. V Severní Americe tento týden slavíme Svátek matek. V jiných zemích se tento svátek slaví v jiné dny. Ale každý den je svátkem matek. Každý den můžeme oslavovat svou Matku Zemi i všechny matky na Zemi i na Nebesích. Tentokrát bych chtěla pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. S Michaelem pracuji tak ráda - jeho energie je silná, ujišťující, a pomáhá nám vzít věci do svých rukou, kdykoli se bojíme nebo si děláme starosti. Karty nejprve zamíchám s modlitbou, aby nám Bůh dal poselství ohledně toho, na co se máme tento týden zaměřit.

První karta říká Požádejte archanděla Michaela o pomoc s vaší situací. Čím si nyní procházíte? Co vám vytane na mysli? S čím byste potřebovali pomoci? Ať už se to týká vás samých, vašich milovaných, nějakého vašeho rozhodnutí nebo třeba událostí ve světě, které vás znepokojují, pomodlete se za to hned teď:

Drahý Bože, pošli nám prosím svou pravou ruku, archanděla Michaela, aby nám dal sílu, odvahu a podporu a aby nám pomohl propustit z našeho života vše, co nám neslouží a co nepochází z Boží lásky. Pomoz nám prosím otevřít oči, abychom skutečně viděli, že v duchovní pravdě je jediná nejmocnější síla, a to Láska. A že pouze tuto jedinou sílu chceme podporovat. Děkujeme ti, archanděli Michaeli, za přerušení našich pout ke strachu a k obnovení našeho kontaktu s naší vnitřní silou, mocí, sebedůvěrou, kterou dal Bůh nám všem.

Archanděl Michael je stejně jako Bůh neomezený a může být se všemi, kdo ho potřebují, zároveň, ať už potřebujete pomoci s čímkoli.

Jako další vychází karta Zaštiťte se. Ta se objevuje vždy, když nastává období zvýšené citlivosti, silných emocí, někdy také vypovídá o potřebě se chránit před energií strachu kvůli věcem, které se dějí ve světě nebo ve vašem vlastním životě. Zaštítění se je skvělé opatření, kdykoli se nacházíte v blízkosti nějakých hrubých energií. Vaším posláním je, abyste se naučili i přes hrubé podmínky zůstat hluboko ve svém středu, v míru. Protože tak šíříte mír i mezi ostatní.
Pojďme se nyní zahalit do ochranného obalu z Boží milosti.

Drahý Bože, prosíme tě, abys každého z nás i naše milované zahalil obalem z Tvé Božské léčivé lásky, síly a podpory, štěstí, radosti a bezpečí. Žádáme také, aby skrze tento obal z lásky mohla procházet k nám i od nás pouze láska.

Třetí karta je skvělá k celému výkladu - Vaší situaci pomůže modlitba. Máme tu tedy v tomto týdnu téma, kdy voláme na pomoc své strážné anděly, archanděla Michaela a Boha. Máme přijmout tuto nebeskou pomoc a sílu a uvědomit si, že Boží síla je i v nás. Nejsme bezmocní - musíme se přestat na sebe dívat jako na méněcenné, slabé oběti, protože Bůh nám dal velkou sílu! Stvořil nás k obrazu svému! A tak tuto sílu využijme, i prostřednictvím modlitby. Modlitby nám slouží k tomu, abychom se místo starostí soustředili na jejich řešení. Stačí pomyslet na cokoli, co byste si přáli vyřešit, a pak říct: "Prosím, Bože, pomoz mi s tím." To je všechno. Bůh pomáhá všem bez rozdílu.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám mnoho lásky, andělských požehnání a Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/D5YOPdLbnTk
Nahorupřeklad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 1. do 7.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7.května. Věřili byste tomu, že už máme květen a že tento rok už je skoro z půlky za námi? To je úžasné! Dnes bych chtěla pracovat s kartami Poselství archandělů, které vždy patřily k jedněm z mých nejoblíbenějších sad. Nejprve se nad nimi tedy pomodlím, zamíchám je a požádám Boha, aby nám poskytl vhled do dalšího týdne a sdělil nám, co potřebujeme vědět a na co se máme zaměřit.

Kartou pro pondělí a úterý je Zdravý životní styl. Vy už víte, co to pro vás znamená. Co vás napadne jako první, když vidíte kartu o zdravém životním stylu? Je to pravděpodobně vedení, které dostáváte ohledně změny vaší stravy, cvičebního programu, spánkových návyků nebo jiné podobné změny. Často se těmto změnám bráníme. Vím, že když jsem byla já sama vedena ke změně své stravy, trvalo mi někdy i půl roku, než jsem to udělala. My všichni máme v sobě vnitřního rebela, který nechce, aby se mu říkalo, co má dělat, dokonce ani když je to od našeho vlastního Vyššího Já, od Boha nebo našich strážných andělů. Nechceme, aby nám někdo říkal, co máme dělat. Dokonce ani když jde o naše zdraví a když by nám daná změna mohla velmi pomoci! Ne! My to chceme udělat po svém! V pořádku - pojďme tedy meditovat o tom, jak byste si to představovali vy. Kdybyste mohli danou změnu udělat lusknutím prstu - bez jakéhokoli trápení, nutkavých chutí, bez nutnosti jít proti své vůli - CO byste změnili? Co byste udělali, abyste žili zdravěji? A já vás podpořím - na mé stránce earthangel.com si budete moci stáhnout zdarma Božské léčení závislostí (Divine Healing for Addictions), když zadáte kupónový kód "healthy". Já sama jsem tento postup použila k tomu, abych se zbavila závislosti na škodlivých potravinách a na víně. Tato karta vždy vyvolá na povrch hodně věcí, které už sami dlouho dobře víme.

Pro střed týdne nám vyšly dvě karty. První z nich je Změna v kariéře. Co vás k tomu napadne? Může s tím souviset i vedení první karty ohledně zdravého životního stylu. Můžete být vedeni například k tomu, abyste opustili hrubé prostředí, protože je pro vás zdravější pracovat v příjemném, laskavém prostředí. Nebo potřebujete pracovat sami za sebe. Meditujte o tom, co vás k vaší kariéře napadlo. Udělejte si další průzkum a modlete se za to. Pamatujte, že pokud jste vedeni k nové kariéře a tato vaše kariéra může pomoci mnoha dalším lidem, vaše ego proti tomu bude bojovat. Nízké energie včetně ega nechtějí, abychom na světě vykonávali léčení a duchovní učení a šířili světlo. A tak když si nejste jistí, zda něco máte udělat, zjistěte si o tom více informací, modlete se za to, ptejte se lidí, kteří se v daném oboru pohybují. Řekněte Ano tomu opakovanému vedení, které ohledně své kariéry dostáváte. Moje kariéra existuje právě díky tomu, že jsem následovala vedení ve formě opakovaných myšlenek, nápadů, pocitů a vizí, které jsem dostávala, a jednala podle nich. Jde o to naučit se cítit se pohodlně a bezpečně i ve změnách. Druhou kartou pro střed týdne je Skvělý nápad, která je pro nás v tomto kontextu potvrzením, že nápady a myšlenky, které neustále dostáváte a kterými můžete učinit svět lepším, jsou cenné, a tak si zjištěte více informací, nenechte se ničím blokovat. Můžete využít crowd-fundingové stránky, které podporují mnoho projektů, a vytvořte si tým lidí, protože ne všechno zvládnete sami. Pokud dostáváte vedení k něčemu, co může být lidem prospěšné, prosím, věřte tomu!

A na konec týdne - ach! Wow! Tady máme Vůdcovství! Dokonale to sedí ke všem předchozím poselstvím. Všechny dohromady vyprávějí jeden příběh. Když jsem byla vedena ke změně stravy na veganskou, byla to součást mého příběhu, protože to pročistilo a projasnilo mou intuici. Pomohlo mi to odstranit z cesty bloky, které jsem měla vůči přijímání Božského vedení. Může to tak fungovat i pro vás. Ale každý má jiný energetický metabolismus, tak posuďte sami, co je pro vás nejlepší. Následujte své vlastní vedení ohledně svého zdravého způsobu života. Pak všechny nápady budete přijímat mnohem snáze, budete jim věřit, budete mít více energie a sebedůvěry, protože když následujete své vnitřní vedení, máte ze sebe dobrý pocit. A vůdcovství vás vyzývá, abyste vystoupili z řady a postavili se do čela změn, které jsou v tomto světě potřebné. Pokud pochybujete o tom, že byste mohli být vůdci, vzpomeňte si na Johanku z Arku, které bylo 14 let, venkovská dívka, a dostala vedení k tomu, aby zachránila přátele. Také ze začátku pochybovala, jestli zrovna ona je ta pravá, ale byla k tomu povolána. A i vy můžete být povoláni k něčemu důležitému.

Pojďme se za to pomodlit:

Drahý Bože, pomoz nám prosím věřit našim vnitřním voláním a rozpoznat, které vedení pochází od Tebe. Pomoz nám mít sebedůvěru a vědět, že Ty jednáš skrze nás. Že každý z nás má důležité životní poslání. A že když se vzdáme svého strachu a snahy mít všechno pod kontrolou, pustíme se svých zábran a začneme konečně následovat Tebe, budeme mít nádherné, naplňující a smysluplné kariéry a všechno bude dobře fungovat. Děkujeme a amen.

Děkuji vám, že jste se ke mně dnes připojili. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/drmCknpnAwo
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 24. do 30.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 24. do 30.dubna. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Kouzelných delfínů a mořských víl. Miluji mořské víly! Je tu 44 karet a já vyberu tři, které nám všem dají poselství pro následující týden. Už při míchání karet cítím mnoho energie lásky a ochrany pro tento týden. Cítím také, že projdeme mnoha duchovními lekcemi, a i když někdy mohou být lekce života kruté, z těchto mám nádherný, příjemný pocit. Ať už procházíme čímkoli nebo ať se cokoli děje, Bůh nám vždy pomáhá najít v tom něco dobrého. Ve všem, co temnota napáchá, existuje něco, co můžeme využít ve službě dobru, lásce a světlu. Můžeme to celé převrátit, ale nesmíme se utápět ve strachu, protože v takovém případě se zasekneme.

První karta je Osvoboďte se. Co vás k tomu napadne jako první? Potřebujete něco změnit, nechat něco za sebou? Je normální cítit strach, když něco měníte. Máme to tak už od narození, když rosteme a některé naše změny mohou být i bolestivé. Ale to všechno nás nakonec vede ke svobodě. Karta vás vybízí k tomu, abyste se nebránili novým zkušenostem a zkoušeli nové věci. Umožňují vám růst a učit se. Pokud jste tedy vedeni nějakým novým směrem, vyzkoušejte to a uvidíte, jaké to bude. Vaše tělo vám dá zpětnou vazbu. Stejně tak vás povede i Bůh. Věnujte tedy pozornost zprávám, které k vám chodí.

Pro střed týdne vyšly dvě karty, a to jsou karty Mějte víru a Alchymie. Skvěle spolu ladí a vyjadřují můj pocit z tohoto týdne. Alchymie byla kdysi dávno o snaze přeměnit některé kovy ve zlato. Pro nás to znamená proměňovat negativní energii v pozitivní a měnit těžké situace v požehnání. Je to téma celého tohoto týdne. Karta Mějte víru říká, že odpovědi na vaše modlitby se zhmotňují, a tak zůstaňte pozitivní a následujte své vnitřní vedení. Bůh je jako navigační systém GPS, který máme v sobě my všichni, a stejně jako u toho klasického, ani tady se nestačí podívat jen jednou na celou trasu, která je před námi - je třeba průběžně kontrolovat, zda jedeme správně. A pokud se z vlastní vůle rozhodneme neposlouchat, nemůžeme z toho vinit Boha. Pro tento týden je tu opravdu silné poselství o tom, jak důležité je následovat své vnitřní vedení.

A pro konec týdne je tady karta Odpusťte si. To může znamenat, že jste se cítili zahanbeně nebo ne dost dobří. Tyto pocity mnoha lidem brání ve spojení s Bohem a s anděly. Mají pocit, že udělali něco špatně, bývají také členy církví, které je obviňují a zahanbují, nebo mohli být zahanbeni rodiči, jinou autoritou nebo i sami sebou. Tato karta vede všechny tyto osoby k očištění se od pocitů viny za to, co si myslí, že udělaly nebo neudělaly. Bůh vás miluje bez podmínek. Ví, jací jste, ví, co dokážete, a ví také přesně, co pro svou cestu potřebujete. Nemyslete si tedy, že by Bůh udělal chybu, když si vás pro něco vybral. Pokud vás vede k tomu, abyste podnikli něco, co pomůže vám a světu, pak ví, proč k tomu vede právě vás! Nezpochybňujte to!

Pojďme se nyní pomodlit. Zhluboka se nadechněte... Pro některé z vás dostávám poselství, že tento týden byl skoro nekonečný a že jste nyní velmi unavení. Máte si nyní odpočinout. Opřete se o své anděly, nechte se zahalit jejich křídly a být jimi podporováni a milováni. Tolik jste toho udělali, tolik jste toho dokázali a dostali jste se tak daleko! Hodně jste si také vytrpěli a my všichni s vámi velmi soucítíme. Nyní je načase, abyste si odpočinuli. Nezatěžujte se prosím vinou - to pochází z ega a temnoty, které se nás snaží odvádět z cesty tím, že nás zaměřují na to, co je špatně, ať už v nás nebo v druhých. Zaměřujte se na to DOBRÉ, co ve vás je! Bůh vás stvořil dokonale! A to specificky pro vaše vlastní životní poslání!

"Drahý Bože, pomoz mi prosím se milovat stejně tak, jako mě miluješ Ty. Pomoz mi prosím se poučit z toho, co jsem ve svém životě považoval/a za omyl. Pomoz mi tyto zkušenosti využít k dobru, tak abych prosperoval/a, byl/a zdravý/á a šťastný/á, a mohl/a tak pomáhat i dalším, které potkalo něco podobného. Bože, prosím, pomoz mi si odpustit - ve všech směrech času, za všechno a pro všechny zúčastněné, za vše učiněné vědomě či nevědomě. Pomoz mi prosím přijmout Tvou lásku a vnímat Tvou přítomnost."

My všichni jsme v životě udělali věci, které, kdybychom měli na výběr, bychom znovu už neudělali. Ale buď se tím budeme ubíjet a nebo to využijeme k dobru. Vyberme si tedy to druhé.

Posílám vám velké, silné modlitby. Ať máte krásný týden. Mnoho lásky a andělských požehnání.

* * *

zdroj: https://youtu.be/5KyeVMd8Urw
překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 17. do 23.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 17. do 23.dubna. Dnes budu pracovat s kartami Magická poselství víl. Naprosto víly miluji! Vídala jsem je již od dětství. Jak víte, úzce nyní spolupraucuji s Ježíšem a spousta křesťanů se mě ptala, zda je v pořádku stýkat se s vílami, když jsou křesťané. Ale víly milují nás i Boha, samy jsou Božími stvořeními tak jako my, a tak je zcela v pořádku být s nimi ve spojení bez ohledu na vaši víru! Víly mají ego stejně jako my, ale jsou stvořeními světla. Samozřejmě existují také bytosti, s nimiž byste se stýkat neměli, ale požádáte-li Boha o ochranu a budete poslouchat svou intuici, budete vždy pod ochranou.
Zeptám se tedy nyní Boha, co si přeje, abychom pro tento týden věděli. Zatímco sledujete můj výklad, věnujte prosím pozornost také vedení, které budete dostávat vy osobně - skrze vize, vnuknutí, nápady, pocity nebo znamení.

První kartou pro začátek týdne je Vyjadřujte svou individualitu. Neztrácejte se v davu! A není to jen o tom, jak vypadáte, ale i o tom, jací jste uvnitř. Poselstvím této karty je BUĎTE SAMI SEBOU! Věřte si! Věřte sami sobě i poselstvím, která dostáváte. Pokud si nejste jisti, zda vaše vedení pochází od Boha a nebo nějaké nízké energie, pomodlete se za vyjasnění a požádejte o znamení, zda jste na té správné cestě. Dostanete velmi jasné znamení, a to velmi rychle. Často se to děje i skrze sny, a tak jim věnujte pozornost. Tato karta říká, že máte projevovat své jedinečné já, protože jste úžasní právě takoví! Bůh věděl, co dělá, když vás takové stvořil! Vše je na vás právě takové, jaké to být má, má to svůj účel a nic z toho není chyba! A i když ze své cesty sejdeme, vždy se na ni můžeme vrátit a být zase takoví, jací opravdu jsme.

Zajímavé je, že pro střed týdne nám vyšla karta Síla květin. Na severní polokouli je nyní jaro - nový život, rozkvétající květiny, nové děti i zvířecí mláďata, která přicházejí na svět, odehrává se spousta změn a nacházíte nový směr - to vychází velmi silně. Pro některé lidi tato karta znamená doslova pracovat s květinami a jejich esencemi a léčit jimi. Květiny jsou pro nás dary, které můžeme používat k léčení sebe samých, druhých lidí, zvířat i světa. Obecně má pro nás tato karta význam toho, že si máme uvědomit, že i my rozkvétáme a kveteme, je to symbol obnovy, a protože máme ještě dozvuk Velikonoc, stále je tu duch vzkříšení. A pokud v sobě máte část, která dosud byla úzkostně uzavřená jako zimní pupen, dovolte jí nyní se otevřít a kvést.

Na konec týdne je zde karta Duchovní učitel, která říká, že součástí vašeho poslání je učit druhé o léčení a duchovnu. Co vás napadne jako první, když se objevila tato karta? Pro některé to může být vybídnutí k tomu, aby začali, pro jiné to může znamenat postup na další úroveň, protože se vyučování už věnují. Tak či tak, nemůžeme nebýt učiteli, protože ať už žijeme v míru, v hrubosti, v lásce či ve stresu, to všechno samo o sobě učí druhé - ať už jsme dobrým a nebo špatným příkladem, který druhé učí, co jak NEdělat. Víte, stres cítí každý člověk - rozdíl je v tom, jakým způsobem se s ním vypořádáváte. V tomto světě je nemožné necítit stres, když se v něm děje tolik ošklivých věcí. Ale Bůh by nás sem neposílal, kdyby byl svět dokonale v míru. Přitom je ale on i naši andělé neustále s námi a se vším nám pomáhají.
Pojďme se společně pomodlit:

"Drahý Bože, prosím, pomoz mi projít mou obnovou, mým vlastním jarem a rozkvětem, a novými začátky. Pomoz mi si věřit během těchto novot a pomoz mi cítit Tvou přítomnost a podporu. Také mi prosím pomoz si věřit, až budu vstupovat do neznáma, do něčeho, co jsem předtím neznal/a. Pomoz mi vědět, že je pro mě bezpečné udělat tyto božsky vedené změny a že budeš se mnou na každém kroku mé cesty."

Říkají mi, že někteří z vás mění svůj životní styl, např. že přestávají kouřit. Chtějí, abych vám poslala energii navíc, protože je to opravdu skvělé, děláte správnou věc a prosím, nebojte se toho, že budete strádat nebo trpět - budete dokonale vedeni na každém kroky cesty k vašemu zdraví!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/VBHH5nsa5aE
překlad: Magda Techetová

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 10. do 16.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 10. do 16.dubna. Přeji vám krásné Velikonoce! Bude to opravdu mocný týden a chtěla bych pracovat s kartami Rady andělů na každý den. Nejprve karty zamíchám a požádám Boha o poselství pro tento nádherný svatý týden, a pak vytáhnu tři karty plus jednu bonusovou kartu na konci výkladu. Zatímco sledujete výklad, věnujte prosím pozornost i svému vlastnímu vnitřnímu vedení, i během toho, jak mluvím a ukazuji vám karty, abyste poznali, co tím vším Bůh a vaši strážní andělé říkají konkrétně vám.

Kartou pro pondělí a úterý je Odměňte se! Věděla jsem, že tato karta vyjde, měla jsem ohledně ní velmi silný pocit už při míchání. Vychází vždy, když jste tvrdě pracovali, hodně dávali, a můžete se cítit vyčerpaní, bez energie, můžete cítit sebelítost, že nikdo neoceňuje vaše úsilí, nebo jste třeba začali nový podnik a pořád se zdá, jako by to někde vázlo. Tento sváteční týden je o zmrtvýchvstání, a tak i vy si dopřejte odměnu - a to takovou, která vám bude sloužit dlouhodobě. Samozřejmě vám může pomoci, když si dopřejete nějakou sladkost nebo něco jiného, čím se potěšíte, ale o čem andělé hlavně hovoří, je péče o sebe samé. Abyste začali konečně dělat to, k čemu se tak dlouho cítíte vedeni. Možná jste cítili vedení k tomu začít protahovat své tělo, cvičit jógu nebo pilates, nebo jste vedeni k tomu, abyste přestali jíst určité věci a změnili svou stravu, nebo abyste se pustili do nějakého detoxikačního programu. Také můžete být vedeni k tomu, abyste začali konečně pracovat na svých vlastních prioritách místo věnování se prioritám všech ostatních. Udělat si čas na to, co víte, že je pro vás důležité. Poselstvím pro tento týden je tedy PEČUJTE O SEBE, drazí!

Pro střed týdne nám vyšly - čtyři! - karty! To se ještě nikdy předtím nestalo! A přitom byly dobře zamíchány! První z nich je Věřte si! V souvislosti s kartou pro začátek týdne je to důvěra i v cestu, ke které jste vedeni. Máte věřit, že si zasloužíte dobrou péči o sebe, že je to opravdu to pravé, co můžete udělat, i když vám ego bude namlouvat, že je sobecké myslet na sebe a své potřeby. V neposlední řadě, jak o tom hodně píšu, je důvěra v Boha, a tím i v sebe. Protože Bůh jedná vaším prostřednictvím, je uvnitř vás, a tak nemusíte vůbec pochybovat o tom, zda něco dokážete. Když vás Bůh k něčemu volá, samozřejmě to dokážete!

Druhou kartou pro střed týdne je Buďte k sobě pravdiví. To bylo velké téma během minulého týdne, kdy jsme byli vedeni k velké upřímnosti vůči sobě samým. Stejně tak je to upřímnost mezi vámi a Bohem. Když tedy dostáváte od Boha nějaké vedení, nesnažte se to smést ze stolu nebo to přehlížet. Udělejte to, k čemu jste vedeni. Jakmile to uděláte, dostaví se šťastný, povznášející pocit, a to je znamení, že jste na správné cestě. Pokud dostanete pocit odporu, že byste se určitou cestou neměli dávat, může to být naopak znamení, že jste ze své pravé cesty sešli. Takže k sobě buďte opravdu upřímní.

Třetí karta je Kupid, což je Cherubínek spojený s láskou a romancí. Kromě toho, že to může být známka nového přílivu lásky ve vašem milostném vztahu a nebo setkání se s někým novým, je to také o lásce, kterou dáváte sami sobě, a kterou dostáváte od Boha. Také to znamená zamilovat se znovu do života, zvlášť pokud se cítíte vyhořelí. Syndrom vyhoření se projevuje pocitem, že už vám na ničem nezáleží, nevidíte v tom žádný smysl, máte depresi, a možná také zneužíváte návykové látky. Karta Kupida je znamením léčení tohoto syndromu, a to tím, že k sobě budete upřímní (viz.předchozí karta) a přiznáte si svůj problém.

A čtvrtá karta Čas odejít znamená, že jakmile k sobě začnete být laskaví, dobře se o sebe starat, budete k sobě upřímní a budete si dávat lásku, budete cítit potřebu nechat už něco nebo někoho za sebou - něco nebo někoho, kdo vás stahoval dolů a mimo vaši cestu. Účel těchto věcí či vztahů už byl naplněn, nebo je opustíte kvůli tomu, že je na vás jejich energie už příliš hrubá, protože jste nyní vnímavější a jemnější.
Projdeme tedy v tomto týdnu mnoha povznesy.

Pro konec týdne tady máme skvělou příhodnou kartu Hrajte si! Víte, hrát si není nezodpovědné. Je to právě součást zodpovědnosti! Je to o péči o vaše vnitřní dítě, které si přeje potěšení a radost ze života. Pokud nemáte dostatek zábavy, pak prostě nebudete šťastní! Samozřejmě, že pak upadáte do sydromu vyhoření, o kterém jsme mluvili! Hraní si je tedy třeba opravdu začlenit do svého života. Velikonoce pro vás mohou být skvělou příležitostí připomenout si své dětství - jak jste barvili vajíčka, scházeli se s kamarády, navštěvovali své blízké, hráli si s velikonočními symboly, schovávali různé dárečky do malých umělohmotných vajíček a pak je schovali v trávě, abyste je společně hledali. Je to nádherné, tak toho využijte!

A jak jsem slíbila, vytáhnu ještě jednu kartu navíc. Protože je to týden Ježíšova vzkříšení, bude to karta z Láskyplných slov Ježíše. Nejsou to vykládací karty, ale karty k meditaci, které obsahují mé nejoblíbenější citáty z Bible. A tento je zajímavý: "Váš nebeský Otec přece ví, že to všechno potřebujete." (Mt 6,32)

Ježíš nám tím připomíná, že Bůh ví, co potřebujeme, ještě než si o to řekneme. A že když něco nedostaneme, není to kvůli tomu, že by o tom nevěděl, ale protože máme svobodnou volbu. A i když si o to řekneme, nemusíme to dostat, pokud nejsme ochotni se otevřít a přijmout to. Také je to však znamení, že vaše modlitby byly vyslyšeny, zvlášť pokud jste žádali o podporu, dostatek sebedůvěry... Bůh vám s tím vším pomáhá, drazí!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/PrFQHSrQKSI
překlad: Magda Techetová 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 3. do 9.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 3. do 9.dubna. Dnes bych chtěla pracovat s Motýlími kartami pro životní změny. Jak víte, motýli jsou úžasným symbolem změn a proměn; temné noci duše, kdy procházíte neznámem, nevíte, kam směřujete, nacházíte se ve stavu, kdy jste raději v ústraní, a pak, po nějaké době inkubace, se rozvinete v krásného motýla s křídly, která vás ponesou během dalších dobrodružství. Spousta lidí prochází takovýmito změnami, hlavně nyní, okolo času změny ročních období. Chci se tedy prostřednictvím těchto karet zeptat Boha, co chce, abychom pro tento čas věděli, tak abychom momentální bouře nejen přetrpěli, ale také si je užili.

Pro pondělí a úterý je tu karta Sentimentální pocity. Ta vychází vždy, když jste připoutáni k minulosti a jen velmi těžce se jí pouštíte. Je to jako když se snažíte řídit auto a jet kupředu, ale neustále se ohlížíte zpět. A co se asi stane, když jedete kupředu, ale díváte se dozadu? Jedna věc je, když máte sentimentální pocity a vzpomínáte na minulost v dobrém, např. na to, co vás naučila, a požehnání, která vám přinesla, ale druhá věc je, když se v minulosti zaseknete. Je tedy třeba dávat si pozor na to, abyste v minulosti příliš neprodlévali.
Dále je to také poselství pro ty z vás, kteří nedávno prožili nějakou ztrátu a prochází obdobím velkého žalu. Ráda bych vám nyní poslala zvláštní dávku lásky a modliteb.

Drahý Bože, běž prosím ke každému, kdo sleduje tento výklad a jehož srdce trpí žalem, a pomoz jim, ať se jim uleví. Pošli k nim své anděly, kteří jim ukážou, že jejich milovaní blízcí se mají v Nebi dobře, že je máš pod ochranou a že láska, kterou společně sdíleli, nikdy nezmizí. Láska je věčná.

Jsem s vámi, mí drazí, vím, jak bolestivý je proces ztráty.

Další karta - ach, to je opravdu silné! - je karta Odchod. Tyto karty společně vyprávějí o tom, že něco opouštíte, např. místo svého bydliště nebo zaměstnání, ale že jste velmi poutáni k minulosti, protože i když už vám to neslouží, dříve vám to sloužilo dobře. Změnili jste se, přerostli jste to, nebo se změnilo vaše okolí a už je načase jít dál. Je to opravdu jako ten motýl v kukle, kterému se stýská po životě housenky venku na čerstvém vzduchu a ve slunečním světle a teď musí zůstat v temné kukle. Proces opouštění je pro nás velmi obdobný. Víme, že máme jít dál, ale máme strach, cítíme smutek, nebo jsme neklidní, protože nevíme, kam přesně směřujeme, a bojíme se neznáma. Může to být také o tom, že opouštíte dosavadní duchovní cestu a míříte na jinou. I když opouštíte něco, co vám nejen neslouží, ale je to pro vás špatné, i tehdy můžete cítit žal. Někdy to ve vás mohou podporovat nízké energie, které nechtějí, abyste se měli dobře a žili naplno. Nízké energie chtějí, abychom zůstali zaseknutí, protože pak nebudeme moci pomáhat světu jako léčitelé, učitelé aj.

A poslední karta - ach, to je dokonalé! - Buďte k sobě pravdiví. Tato karta vám říká, že bez ohledu na to, jak se momentálně cítíte kvůli své minulosti a tomu, že něco opouštíte, máte být upřímní ke svému srdci. Je důležité následovat i přes to všechno své srdce, a to, kam vás vede, bude mnohem krásnější, než to dosavadní. Andělé poukazují na obrázek této karty, kde je motýl svobodný a obklopený spoustou krásných barev. Také se sytí květinou, což znamená, že je vám k dispozici veškerá potřebná péče a podpora. Ať už míříte kamkoli, je to pro vás velmi pozitivní změna!
Pojďme se nyní pomodlit za vás i za všechny ostatní, kdo procházejí změnami:

Drahý Bože, prosím, přijď k nám všem a dej nám svou sílu, abychom se o ni mohli opřít. Nechť pocítíme ve svých srdcích, že i když my sami nevíme, proč máme co udělat, ty to víš, jednáš skrze nás a jsi s námi na každém kroku naší cesty. Možná nevíme, kam přesně se dostaneme, možná nevíme, jak co zaplatíme, a neznáme souvislosti ohledně všeho, co potřebujeme ve svém lidském světě, ale víme, že Tvé zázraky otevírají dveře všude, kde nevládne logika, ale Ty. Ty jsi ten největší průvodce a léčitel, a tak nám prosím nyní pomoz oprostit se od své minulosti a vyletět z ní stejně jako motýl z kukly, abychom mohli být svobodní.

Milí přátelé, vím, že někdy je opravdu těžké něčemu věřit, ale prosím, kdykoli ve víře zakolísáte, modlete se. Kdykoli začnete mít starosti, stačí říct: "Bože, prosím, pomoz mi s tím!"  a vaše slova se stávají modlitbou a svět se vám otevře. Neexistují žádná omezení! Bůh je neomezený, a tak se prosím ani vy neomezujte nízkými energiemi starostí. Pusťte se jich!

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání.
Aloooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/0462eWF8MdQ
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 27.3. do 2.4. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 27. března do 2.dubna. Je neuvěřitelné, jak rychle to ubíhá! Pro tento týden bych chtěla pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Miluji jeho energii! Je samozřejmě Božím stvořením, není omezen časem ani prostorem, takže může být s námi všemi zároveň a všem nám pomáhat mít více odvahy, sebedůvěry, Boží síly a také ochrany - jak energetické, tak i duševní a fyzické. Nad kartami se nejprve pomodlím a zamíchám je. Pak vyberu tři karty pro začátek, střed a konec týdne. Někteří lidé se bojí, že archanděla Michaela unaví svými žádostmi. To je nesmysl, Michael je čistá energie a energie se nemůže nijak unavit, nemá žádné fyzické tělo, které by mohlo cítit únavu.

Pro pondělí a úterý je tu karta s názvem Připusťte si pravdu a jednejte podle ní. Tato karta vychází, když před sebou popíráte potřebu nějaké změny, protože vám připadá nepohodlná nebo z ní máte strach. První, co vás napadne, je vaše pravda. Už víte, co byste potřebovali změnit nebo co byste chtěli dělat. Ale vaše ego vám namlouvá, že to není možné, protože jednoduše miluje, když nás může odrazovat a plnit pochybnostmi. Je to jeho nejoblíbenější zábava. Když jde pak o váš sen, máte o něm pochybnosti. My všichni jsme si tím prošli - je normální o sobě nejprve pochybovat. Ale jsou dva způsoby, jak se s pochybnostmi vypořádat - buď si zjistit více informací, více se vzdělat v dané oblasti, upevnit si své dovednosti, spojit své síly s někým, kdo se v daném tématu vyzná lépe než vy v současnosti, nebo třeba crowd-fundingové stránky, pokud jde o peníze... Jde zkrátka o to, odlupovat jednotlivé vrstvy pochybností jednu po druhé. A ten druhý způsob je, že necháte pochybnosti, aby vás dobyly, a svých snů se vzdáte. To je nešťastné. Mně se to stalo kdysi, když jsem skrze sen dostala vedení k napsání knihy. Velmi jsem se nadchla a knihu napsala, ale když jsem ji poslala vydavateli, okamžitě řekl Ne. V první chvíli jsem nechala pochybnosti, aby mě dostaly, pomyslela jsem si, že ta kniha asi prostě neměla vyjít, a rukopis jsem odložila. Ale později jsem to překonala a mé knihy dnes vychází bez problémů. Můžete se tím nechat inspirovat i pro své vlastní případy a situace.

Podívejme se na kartu pro střed týdne, neboť karty vždy společně vyprávějí příběh. Líbí se mi, jak se navzájem vždycky doplňují. Ctěte své pocity a důvěřujte jim. Jaký máte opravdu pocit? Nemluvíme teď o pochybnostech, protože to nejsou vaše pocity - to jsou pocity ega, je to negativita a nízká energie. Pokaždé, když chcete udělat něco, co může pomoci světu, negativita se zděsí a snaží se odstranit z cesty všechny z nás, kdo jsou léčitelé, učitelé, pomocníci, kteří se modlí za svět a chtějí mu pomáhat... Negativita na nás pracuje a snaží se nás odvádět od našich pravých pocitů. Tato karta vypovídá o pocitech vašeho pravého Já.  Jaké máte tedy OPRAVDU pocity z dané změny, z daného nápadu či projektu? Jaký máte pocit při představě, že už je to hotové, že už máte danou změnu za sebou? Jaký máte pocit při představě, že tím učiníte svět lepším, nebo že tím pomůžete sami sobě a svým blízkým? Jaký je to pocit? Ctěte tyto pocity a důvěřujte jim, protože je to vedení od Boha pro vaši budoucnost!

A třetí karta to dokonale doplňuje - Rozhodněte se být šťastní hned teď! Toto je skvělá cesta, jak k sobě přitáhnout vše, co potřebujete. Mně se to velmi osvědčilo, kdykoli jsem potřebovala nějakou hmotnou věc nebo peníze na něco. Cokoli, co potřebujete pro své zdraví, štěstí a život, můžete získat, když místo toho, abyste začali panikařit, že to nemáte, začnete být předem vděční za to, že to dostanete: "Drahý Bože, děkuji Ti, že všechny mé potřeby jsou naplněny nyní i vždycky. Děkuji Ti, že mi dáváš všechno, co potřebuji, včetně sebedůvěry, vědomí, že pracuješ skrze mě, tak abych mohl/a svými činy pomáhat světu - a to je i mé vlastní štěstí." Archanděl Michael mě naučil tuto lekci už před několika lety, když jsem hodně cestovala a byla z toho velmi neštastná. Cítila jsem, že kdybych nemusela cestovat, byla bych mnohem šťastnější. Ale Michael mě tehdy naučil být šťastná bez ohledu na to, jaké jsou mé současné podmínky v životě.

Naše ego nám vždycky namlouvá, že šťastní budeme, AŽ se něco stane. Odkládá tak naše štěstí donekonečna a nikdy ho tak neprožíváme. "Až bude světový mír, až budou všichni mí blízcí šťastní, až budu mít dost peněz, až se přestěhuji, až budu vdaná/ženatý, až dokončím tohle a tamto, PAK budu šťastný/á." Ano, samozřejmě, že všechny tyto věci mohou naše pocity štěstí ovlivnit, to je pravda. Ale nejsou KLÍČEM ke štěstí. Klíčem ke štěstí je ROZHODNUTÍ být šťastní v přítomném okamžiku. Moc se mi líbí modlitba na kartě: "Drahý Bože, děkuji Ti, že otevíráš mé srdce štěstí, radosti a požehnání. Jsem nyní ochotný/á vidět veškeré dobro, které se v mém životě nachází."

Pro tento týden celkově to vypadá, že se začnete více podílet na utváření své vlastní cesty. A k tomu je třeba být v kontaktu se svými pocity. Když vycházejí takovéto karty, bývá to znamení, že v daném období budete velmi citliví a emocionální. Ale to je dobře! Poznáte tak přesně, co cítíte! Udělejte však určitá opatření, ať jste energeticky chráněni, a rozhodněte se cítit se šťastně bez ohledu na podmínky.

Bůh vám žehnej, posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/fOjymc6Vvlw
překlad: Magda Techetová 

 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 20. do 26.3. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.března. V tomto týdnu máme přelom ročních období - u nás na severní polokouli začíná jaro a na jižní polokouli začíná podzim. Cítím, že tato změna nám přinese velký povznes - začneme se detoxikovat a pomůže nám to k lepšímu zdraví. Chtěla bych dnes pracovat s kartami Andělské terapie. Jsou to léčivé karty založené na mém kurzu Andělské terapie, kde učím, jak pracovat s anděly a Boží poselstvími, která nám přinášejí. Tak jako každý týden se nad kartami pomodlím a zamíchám je, zatímco žádám Boha, aby nám skrze ně dal své poselství pro další týden. Tyto karty jsou dobré k meditaci, ale zároveň nám dávají spoustu rad ohledně duchovní léčivé práce.

Pro pondělí a úterý nám vyšly dvě karty. První z nich, kterou absolutně zbožňuji, je Vysajte strach. Tuto techniku jsem se naučila v roce 1996 při jedné meditaci. Jak víte, mým převládajícím duchovním smyslem jsou vize a vizuální podněty. Tehdy jsem tedy uviděla archanděla Michaela a skupinu andělů, která ho obklopovala, a měli s sebou něco jako vysavač, jaký používáme doma k úklidu. Nebyl to samozřejmě vysavač, ale je to to nejlepší, k čemu to mohu přirovnat. Michael přiložil trubici toho "vysavače" k mé hlavě a požádal mě o svolení, aby mohl odsát nízké energie a negativní myšlenky. Já souhlasila, protože mu věřím, a hned jsem cítila, jak ze mě odcházejí všechny ty nízké energie a mohla jsem dokonce i slyšet "zvuky", jak ze mě odchází ten psychický odpad. Tehdy jsem z normální psychoterapie přešla na Andělskou terapii a vyzkoušela tuto novou techniku hned se svou další klientkou. Požádala jsem ji o svolení a ona souhlasila. Také pocítila úžasnou změnu, hned celá zářila a cítila se i mladší. Pak jsem to vyzkoušela u dalších klientů a také jim to pomohlo. Začala jsem to tedy vyučovat své studenty.
Pojďme to udělat nyní společně.
Nejprve zavřeme oči, abychom se oprostili od vizuálního rozptylování, a pak si zavoláme na pomoc Boha a jeho pravou ruku, archanděla Michaela. Může být s každým z nás současně - stejně jako Bůh je energií a ta je neomezená časem či prostorem. Nikdy se nebojte, že byste ho "obtěžovali" - čistá energie se nemůže nijak unavit.

Archanděli Michaeli, žádáme tě, abys přišel ke každému, kdo sleduje tento výklad a kdo ti dá své svolení (to musíte udělat, stačí na to pomyslet a stane se tak), abys z nás odsál veškerou negativní energii, kterou jsme buď vstřebali ze svých vlastních myšlenek, z myšlenek druhých nebo z médií, a ať už nás blokuje jakákoli energie strachu, prosím, detoxikuj nás od ní právě teď. 

A zatímco dýcháte, můžete cítit, jak je z vás odsávána energie strachu, nízké energie, energie ega, jakékoli psychické jedy, toxické myšlenky a emoce. To všechno odchází do roviny vysokých energií, kde je to přeměněno v lásku. Nijak tím tedy neznečišťujeme Nebesa. Dýchejte... Nechte to všechno jít.. Váš dech vás otevírá přijímání tohoto léčení. Pokud potřebujete více času, dejte si na to teď čas a ke zbytku výkladu se vraťte až potom.

Druhá karta, která vyšla pro začátek týdne, je karta Knihy. Ta vypovídá o tom, že knihy jsou součástí vašeho životního poslání. Někteří z vás chtějí vydat své vlastní knihy, ať už zaměřené na pomoc sobě samým a seberozvoj, nebo duchovně založené novely. Možná dokonce scénář pro film. A říkají, že když jste takto vedeni, dostane se vám veškeré motivace, energie, inspirace, a všeho ostatního, co potřebujete. Někteří z vás se příliš strachují o budoucnost, jako kdo si knihu koupí, nebo marketing, výnos.. To neřešte. Soustřeďte se na to, abyste naplnili svůj úkol, a tento úkol pak zase zpětně naplní vás. Vy prostě napište svou knihu a zbytek se o sebe postará sám.
Další význam této karty spočívá v knihách, které čtete - máte si pozorně vybírat, které to budou, protože jejich obsah vás ovlivňuje. Pokud čtete knihy, v nichž je například násilí, než jdete spát, ovlivňují pak i vaše sny. Jste velmi citliví a čímkoli krmíte svou mysl, s tím potom žijete; to si pak zhmotňujete a přitahujete.

Pro střed týdne jsou tu Víly. Víly jsou také Božími stvořeními, i když nejsou stejně "nebeské" jako andělé. Jsou to duchové přírody a krajin. A stejně jako všechna pozemská stvoření mají ego, úplně stejně jako třeba zvířata, a liší se jedna od druhé tak jako lidé. Toto je pro nás poselství, abychom užívali svou přirozenou schopnost rozlišování, s kým se stýkat a s kým nikoli.

Poslední kartou pro konec týdne je Základní čakra, někdy také zvaná kořenová. Čakry jsou energetická centra v našem těle a tato základní je umístěna dole na konci páteře. Základní čakra souvisí s vašimi základními potřebami - vychází vždy, když si děláte starosti ohledně peněz, bydlení, jídla - zde vychází velmi silně i změna stravy - a obecně potřeby vašeho fyzického těla.
Pojďme se společně pomodlit a udělat si meditaci.

"Bože, Ty víš, co každý z nás potřebuje, a neustále nám to poskytuješ, jsme-li ochotní následovat Tvé vedení. Také víme, že když se modlíme za Tvou pomoc, nedostane se nám jí jen tak magicky, ale sami se na ní podílíme vlastními kroky, ke kterým nás vedeš prostřednictvím myšlenek, inspirace, pocitů a dalších. A že když následujeme Tvé vedení k pozitivním změnám, dostává se nám k nim všeho, co potřebujeme, čímž se nám otevírá brána k neustálému proudu hojnosti. Nechť je každý požehnán a jeho potřeby jsou naplněny. Zejména děti po celém světě, ať mají čistou, čerstvou vodu, dostatek jídla, zdravotní péči, zodpovědné dospělé, kteří se o ně postarají, bezpečné místo k životu, a nechť o nás všechny je stejně tak postaráno Bohem. Tak se staň."

Když se podíváme dohromady na všechny karty, se změnou ročních období vyvstane spousta změn. Nepodceňujte prosím vliv, který na vás tato změna má. Pokud máte zdravotní problémy, tak to může být právě změnou ročních období, může to znamenat, že si prostě máte odpočinout, na chvíli se zastavit, chodit brzy spát, a celkově se o sebe dobře starat.
Když tyto karty všechny vidím, vypovídají o PŘÍPRAVĚ na to, co přijde potom. Detoxikujeme se od strachu, detoxikujeme to, co čteme a přijímáme, zbavujeme se také prokrastinace ve svém psaní a tvoření. Víly nás vedou ven do přírody, abychom se s ní dostali opět do spojení, užívali květinové esence - v této souvislosti zde silně vychází květinová terapie a užívání květin k léčení. A základní čakra vypovídá o detoxikaci od strachu z toho, že se nenaplní vaše fyzické potřeby. Dávejte si zvlášť pozor na to, abyste si neustále nestěžovali, jak nemáte něčeho dost, protože pak se vám přesně to zhmotňuje: Nemáte dost. Takže místo toho říkejte: "Děkuji Ti, Bože, že naplňuješ všechny mé potřeby a že udržuješ tento proud stálý." To, jak už jsem řekla, otevírá brány všemu, co potřebujete.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/yd8cHOHkmQE
překlad: Magda Techetová
 

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 13. do 19.3. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 13. do 19.března. Mnohokrát vám děkuji za vaše milé dopisy, ve kterých jste mi blahopřáli k mému křtu a mé cestě. Vaše podporova pro mě mnoho znamená. Stejně tak jsem dostala spoustu upřímných dopisů od těch z vás, kdo znejistěli a kteří se ptali, co se tím nyní změní. Naprosto respektuji jakoukoli cestu založenou na lásce! Pro mě osobně bylo toto rozhodnutí opravdu úžasné a očišťující! Bůh si pro nás všechny přeje jen to nejlepší a dává nám k tomu své vedení. Já se cítím vedena k tomu, abych rozdělila toto video každý týden na tři části, z nichž první bude náš klasický karetní výklad, druhá bude o Ježíšově učení, o které bych se s vámi v daný čas chtěla podělit - takže pokud to nebudete chtít sledovat, můžete video po výkladu jednoduše zastavit. A třetí část bude o novinkách z našeho záchranného zvířecího ranče.

Pojďme se tedy podívat na karty, které nám vyjdou pro tento týden. V pátek budeme slavit svátek sv. Patrika, což je irský svátek. Já sama mám irské kořeny - i jméno Doreen je irského původu. Sladila jsem se tedy do zelena a pro výklad na tento týden jsem zvolila zeleně laděné Léčivé karty archanděla Rafaela. Kdykoli Rafaela vidím, je obklopen nádherným smaragdově zeleným světlem. Stejně tak když potkám člověka, za jehož zdraví se někdo modlí, vídám určité části jeho těla obklopeny tímto světlem. To je znamení modliteb. Kromě těla nám pomáhá léčit i naše srdce a úzce spolupracuje s milovaným Ježíšem, se kterým se podílí na léčení všeho a všech.
Nad kartami se nejprve pomodlím a zamíchám je. Pak vyberu tři karty pro každou část týdne.

Pro pondělí a úterý je tu karta Zlepšování zdraví. Říkají, že někteří, kdo tento výklad sledují, mají se zdravím problémy, které pocházejí z temnoty ve vašem životě - temného myšlení a také z vaší citlivosti vůči závisti druhých. Když vám někdo závidí nebo závidíte někomu vy, je to jedovatá energie, která ovlivňuje vaše zdraví a stahuje vás dolů. Vedle fyzického zdraví se to týká i vašeho mentálního a emočního zdraví - všechno se to zlepšuje! Ale je třeba, abyste byli ochotni se této temnoty vzdát a nechat ji jít. Když se toho pustíte, hned se budete cítit lehčí. Je to součást toho "být pozitivní". Neznamená to ignorovat věci, které se dějí ve světě nebo ve vašem osobním životě - těch si samozřejmě musíme být vědomi - ale je třeba nenalaďovat se kvůli nim negativně. Když se vzdáte této negativity a nebudete plnit prostor ve svém nitru negativitou, pak toto místo zaplní místo toho mnohonásobné množství Boží lásky a světla.

"Drahý Bože, pomoz prosím nám všem propustit vše, co nepochází od tebe, veškeré jedy, negativitu, závist... Pomoz nám propustit z našeho vědomí vše, co nás stahuje dolů, a tento uvolněný prostor vyplnit svým Božským světlem a láskou. Dej nám prosím pocit jistoty, bezpečí, útěchy, přijetí a pocit, že si všichni zasloužíme lásku, kterou tolik potřebujeme a kterou si přejeme."

Říkají také, že se nyní dostává zvláštního léčení těm, kdo jsou závislí na kouření, ale jen pokud toto léčení dovolí. Je to samozřejmě otázka vlastní volby. Pomoc je nám vždy nabízena a Boží láska je nám neustále k dispozici. Je však třeba přestat poslouchat hlas strachu a otevřít se lásce, přestat se bát lásky.

Kartou pro střed týdne je Přijetí. Musím zmínit, že někdy se lidé bojí přijímat duchovní zdraví, lásku a léčení, protože to mají spojeno se soudícími lidmi, kteří patří k určitém náboženství nebo naopak nepatří - s lidmi, kteří způsobili spoustu zranění. Chtěla bych vám doporučit nechat si pomoci Ježíšem, který je tou nejzářivější bytostí, s jakou jsem se kdy setkala. Nikdy nikoho nesoudí. Když uděláte chybu, místo odsudku vám řekne, co můžete udělat k nápravě. Pokud vám někdo říká, že jste špatní, není to od Boha, není to z lásky. Pro nás je důležité být v pozici bezpodmínečné lásky, i když s vedením.
Co se týká významu této karty, existuje nějaká vaše část, která vás odmítá, soudí vás, tvrdí, že jste méně než druzí, horší než druzí, jiní než druzí, nezapadající mezi ostatní, nebo že jste udělali něco, co jste si dosud neodpustili? Pojďme se za to společně pomodlit:

"Drahý Bože, dosáhni prosím do srdcí všech, kteří sledují tento výklad a pomoz nám zjemnit naše srdce. Pomoz nám přestat se tolik bránit a udržovat kolem sebe obranné zdi, které jsme si vystavěli ve snaze ochránit se před zraněními. Pomoz nám milovat se stejně tak, jako nás miluješ Ty. Pomoz nám vidět naše dobro a naši hodnotu. Pomoz nám najít své místo v tomto světě a naše poslání. A také nám prosím pomoz odpustit sami sobě, za všechno, co si myslíme, že jsme udělali nebo neudělali, a pak také těm, které soudíme. Nesuďme a nebudeme souzeni. Protože když soudíme, cpeme věci do malé, omezené krabičky a navíc se nemůžeme navzájem spojovat s láskou. Pomoz nám, Bože, zbavit se naší závislosti na souzení, protože to nám k žádnému bezpečí nepomáhá. Místo toho ať následujeme Tvé vedení, které může být například o tom, s kým se máme či nemáme stýkat a podobně."

Přijímejte se tedy takoví, jací jste, mí drazí, neboť Bůh vás stvořil takové, jací jste, z velmi specifických důvodů.

Poslední karta pro konec týdne má název Zavolejte si archanděla Rafaela na pomoc. Rafael léčí zdraví, také pomáhá nacházet a uzdravovat vztahy spřízněných duší, nebo také nacházet si vlastní cestu. Je naprosto důvěryhodnou bytostí světla. Pomůže vám, budete-li chtít sami někoho léčit. Je to on, kdo nechává vypadávat knihy z poliček, když si máte něco přečíst. Významně podporuje váš kontakt s jakoukoli další bytostí světla.
Pojďme ho zavolat hned teď:

"Bože a archanděli Rafaeli, pomoz prosím každému, kdo prožívá bolest, ať už duševně, citově či fyzicky. Víme, Bože, že jsi všude kolem nás i v nás, ale prosíme Tě, abys nám pomohl být si toho nyní více vědomi. Pomoz nám všem otevřít se proudu vlastní léčivé síly."

Ukazují mi, že je to jako řeka nebo vodopád, které proudí neustále skrze nás, a na nás je, abychom si dopřáli chvíli na to, abychom v něm poseděli. Pokud máte problém v nějaké části svého těla, nasměrujte tento proud do tohoto místa a vnímejte, jak ho léčí.

"Žádáme o pomoc i v tom, abychom byli ochotni vzdát se přesvědčení, že tuto bolest potřebujeme, nebo že je nám k něčemu dobrá - jako že díky ní například máme více sympatií a soucitu od lidí, nebo že se nám díky ní dostane více peněz, nebo že se skrze ni můžeme někomu pomstít. Cokoli takového nyní prosíme, aby bylo propuštěno. Vzdáváme se svého příběhu o tom, že jsme v něčem pokažení. Navracíme se ke skutečné pravdě - že jsme byli stvořeni k Božímu obrazu, celiství, dokonalí a kompletní, a to nyní i vždycky."

Procházíme tedy nyní mnohým hlubokým léčením. Modlím se za vás i za všechny ostatní, kdo sledují tyto výklady, tak prosím tyto modlitby přijměte. Vězte, že vás milujeme a nikdo z nás vás nesoudí. Vy sami víte, která cesta je pro vás ta nejlepší, co pro vás funguje a co naopak ne. Vaše srdce i tělo vám vždy dávají najevo, co je pro vás dobré nebo není.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám mnoho andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/uMj45CV4gQY
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 6. do 12.3. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 6. do 12.března. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Andělé a svatí. Je to jedna z mých nejoblíbenějších sad - jednoduše miluji jejich světlo a nádhernou energii, kterou mají. V tomto týdnu nás čeká úplněk, takže to bude silné období. Ptám se tedy Boha, co si přeje, abychom pro tento týden věděli, a jak můžeme nejlépe pomoci sobě i druhým. Nejprve se podíváme, které karty nám vyšly, a pak na to, jaké nám společně dávají poselství. To je podstatná součást karetních výkladů - ne jen přečíst význam samostatných karet, ale i to, co říkají dohromady a co ve vás vyvolávají. Když vám dělám výklad, všímejte si toho, co vy sami přitom dostáváte za poselství od Boha a od svých andělů. Mohou to být pocity, myšlenky, vize nebo znamení... Každý dostává ještě osobní vedení vedle toho, které vám předávám já.

Pro pondělí a úterý tady máme dvě karty, které k sobě dokonale pasují. První z nich je Zvládání stresu. Víte, když je toho na vás hodně a jste z toho vystresovaní, není to chyba okolí - o tom vypovídá druhá karta, Moudré rozhodnutí. Jste to VY, kdo musí udělat rozhodnutí, která napomohou eliminovat stres ve vašem životě! K čemu jste vedeni? Co by napomohlo zredukovat váš stres? Možná jste vedeni k tomu, abyste odmítli určité požadavky na vás a váš čas. Možná jste vedeni k tomu, abyste fyzicky cvičili, a tím odbourali napětí ze svého těla. Nebo jste vedeni k tomu, abyste si každé ráno, než začnete svůj den, přečetli něco pozitivního. Já sama, když ráno vstávám, si přečtu úryvek z Bible a protáhnu se. Ať už se cítíte být vedeni k čemukoli, co vám pomůže odbourat stres, je to moudré rozhodnutí.
Andělé dodávají, že mnozí z nás jsou citliví na fáze Měsíce a že v období úplňku bude ovlivněn náš spánek - někteří budou velmi ospalí a jiní naopak neobvykle bdělí, a to také přispěje k našemu stresu. Je tedy dobré dopřávat si více spánku a odpočinku, detoxikovat se - úplněk je časem propouštění všeho, co vás tížilo a co už vám neslouží, takže je to opravdu vhodný čas k detoxikaci.

Pro středu a čtvrtek je tady karta Vítězství, která vypovídá o tom, že budete schopni uspět. Hodně to souvisí s tím, že se začnete cítit lépe, protože budete více rozhodovat o svém životě vy sami. Andělé říkají, že někteří z vás se bojí rozhodovat se sami za sebe kvůli strachu z toho, že se na ně někdo nahněvá nebo že se hned stane něco špatného - nemáte to řešit a máte to prostě udělat. Prostě se chopte vlády nad svým vlastním životem a uvidíte, že to bude pozitivní změna, která vám přinese pozitivní výsledky. Zasloužíte si to!

Na konec týdne tady máme úžasnou kartu Pauza. To znamená, že ustoupíme do ústraní, odpočineme si a dobře se prospíme, zvlášť pokud jsme předtím kvůli úplňku nespali dobře. Znamená to obecně dopřát si čas sami pro sebe.
Pojďme se společně pomodlit za to, ať máme sílu přeuspořádat své životy, aby zrcadlily naše zdraví a ne naši nerovnováhu.

Drahý Bože, Ježíši, Svatý Duchu a naši strážní andělé, voláme vás a prosíme, abyste nám pomohli mít sílu a odvahu i všechny prostředky k uskutečnění jakýchkoli změn, které potřebujeme udělat, abychom snížili hladinu stresu ve svém životě, abychom si dokázali odpočinout a opravdu dobře se o sebe postarali. Pomozte prosím každému, kdo sleduje tento výklad, aby si uvědomil, že péče o sebe je nezbytná, zvlášť když se stará o druhé.

Pečujete-li o druhé lidi, musíte se v první řadě starat o sebe. Je to stejné jako v letadle - než nasadíte kyslíkovou masku svým blízkým, musíte si ji nasadit vy sami, jinak byste jim nemohli pomoct.

Nechť vám Bůh dá sílu a nechť jste chráněni před všemi negativními a hrubými energiemi.

Vypadá to tedy na silný týden, pro který je hlavním poselstvím DOBŘE SE O SEBE STARAT. Bůh si pro nás přeje, abychom se měli dobře a aby o nás bylo postaráno jako o jeho děti. I vy byste přece chtěli, aby se o sebe vaše děti dobře staraly. A tak to dělejte i vy.

Pro tento týden bych chtěla vytáhnout ještě dodatečnou kartu z Láskyplných slov Ježíše. Toto nejsou vykládací karty, ale meditační karty. A první, která se objevila, říká: „Pokoj vám. Jako mne poslal Otec, tak já posílám vás.“ Je to tedy poselství o míruplnosti.

Ráda bych se s vámi podělila o jednu novinku - i když mám blízko k Bohu, mívala jsem často pocit, že v určitých směrech narážím na zeď, a tak jsem se rozhodla odevzdat se spojení s Ježíšem ještě více a nechat se pokřtít, protože cítím, že nyní ve světě potřebujeme Boha a Ježíše mnohem více než kdy dřív. Bylo to opravdu nádherné. Chci, abyste věděli, že naprosto respektuji jakoukoli duchovní cestu založenou na lásce. Vím, že mnozí z vás nemají rádi patriarchální vyznání, rozumím tomu, chápu to, ale chci prostě vyjadřovat svou pravdu. Doufám, že na Ježíšovo učení úplně nezanevřete a budete alespoň trochu otevření tomu, co vám od něj předávám, a budete nadále kráčet se mnou po mé cestě. 

Jsme moc vděční za to, že nám pomáháte utvářet mír ve světě. Vím, že to někdy není zrovna lehké, žít na této planetě. Ale věřím, že skrze sdílení naší lásky, požehnání a modliteb opravdu můžeme utvářet Nebe na Zemi, bez ohledu na to, co všechno se kolem nás děje, a pomáhat druhým činit totéž.

Posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/AgyYO5FNVKo
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 27.2. do 5.3. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 27.února do 5.března. Dnes jsem tady u našeho kachního jezírka. Michael před časem zachránil hejno káčátek, která vyrostla v dospělé kachny a vytvořily tady takovou roztomilou skupinu.
V tomto čase se cítím hluboce spojena s Matkou Zemí a posílám jí spoustu lásky. Chtěla bych proto dnes pracovat s kartami přírodních andělů, víl - Léčení s vílami. Na vílách se mi moc líbí jejich indigová, přímá povaha. Mají velmi důležitý úkol, a to chránit tuto planetu a životní prostředí. Jsou doslova strážnými anděly každého stébla trávy, zvířete, vzduchu, Slunce, oblohy a celé přírody. Když jdeme ven do přírody, spojujeme se s těmito anděly přírody.
Mám tady tedy 44 karet a zeptám se Boha, co si přeje, abychom pro tento týden věděli, jaká požehnání se pro nás skrývají v současných situacích. Víly lidé často považují za mýtus, ale pravdou je, že jsou stejně tak skutečné jako vy a já. Mají ovšem ego, a tak bývají chápány jako zlomyslné, i když nejsou. Jsou důležitými ochránci přírody.

Pondělí a úterý budou o introspekci. Vyšla tu karta Pohlédněte do svého nitra. Ta vám říká, že všechno, co potřebujete, máte v sobě samých. To zahrnuje i sílu, schopnost vypořádat se s jakoukoli krizí, zklamáním nebo čímkoli jiným, s čím se potýkáte, např. s nějakou životní změnou, na kterou se necítíte připravení. Pohlédněte do svého nitra a najdete to.
Udělejme to hned teď.

Drahý Bože, Svatý Duchu, Ježíši, strážní andělé i andělé přírody, děkujeme vám, že nám pomáháte cítit se dobře v našich fyzických tělech a fyzickém životě. Děkujeme vám, že nám pomáháte být ve svých fyzických tělech zdravě ukotvení a čelit pocitům, které jsou nám nepříjemné a kterých se bojíme. Které jsou spojeny s pravdami, které si nechceme připustit.

Říkají, že tato karta souvisí hlavně s tím, že si máte připustit, že potřebujete změnu. Přiznejte si to tedy. Může vás to děsit, protože změna je něco jako jít do neznáma. Vlastně to tak je. A my potřebujeme kráčet s vírou. Vím, že to dokážete!

Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Pozitivní očekávání. Obrázek je velmi symbolický - je na něm víla v naprosté temnotě, nevidí žádné světlo, a přesto je osvícená, protože vzhlíží vzhůru a modlí se. Pokud procházíte tím, čemu se říká "temná noc duše", kdy je vaše víra zkoušena a vy si nemůžete být jistí sami sebou ani ničím jiným ve svém životě, např. když se vaše vztahy vyvíjejí úplně jinak, než jste čekali, máte přesto věřit, že v každé okolnosti se nachází požehnání, i když to tak vůbec nevypadá. Někdy je tím požehnáním to, že se něco naučíte.
V tomto čase jsme hodně spojeni se svou intuicí. Dostáváte mnoho podnětů, vnuknutí a také pochopení. Najednou vám dochází, proč se některé věci dějí. Najednou vidíte vzorce, které opakujete a proč se rozhodujete tak, jak se rozhodujete. A začínáte sami sebe chápat, rozumíte si, máte se sebou soucit a odpouštíte si. Je to tedy nádherný čas, kdy je vnášeno světlo do vaší temnoty. A to skrze vaše pozitivní očekávání.
Jak zůstat pozitivní a pravdiví, když se ve vašem životě nebo ve světě dějí ošklivé, negativní věci? Modlete se za ŘEŠENÍ dané situace. Zaměřte se na to, jak můžete pomoci. Řekněte: "Drahý Bože, tato situace mě opravdu rozčiluje (-protože je to pravda). Dej mi prosím vedení ohledně toho, jak mohu já sám/sama napomoci ke zlepšení této situace." A pak dostanete odpovědi - ve formě pocitu, myšlenek, znamení, vizí, snů nebo zprávy od někoho jiného. Věřte tomu, protože je to odpověď na vaše modlitby! Nemusíte se bát, že byste dostali za úkol něco, na co byste nestačili! Můžete být vedeni i k tomu, abyste se prostě modlili. Prosím, neshazujte sílu modlitby tím, že budete říkat, že se "jen" modlíte. Modlitba má velkou sílu a je to velká pomoc!

Na konec týdne tady máme kartu Odpoutání. To znamená pustit se problémů a nechat Boha, aby do nich mohl také zasáhnout. Vše, z čeho jste zmatení, co vám dělá starosti, nebo co vás rozčiluje nebo tíží, nyní odevzdejte Bohu:

Drahý Bože, prosím, pomoz nám se těchto věcí pustit.

Vidím s námi archanděla Michaela, který může být s každým z nás současně. Není ničím omezený, nemá ego a není možné ho "obtěžovat", stejně jako nikdy nemůžete "obtěžovat" Boha.

Archanděli Michaeli, přesekni prosím svým světelným mečem jakákoli pouta strachu, kterými sami sebe sabotujeme, i závislosti na dramatech, kterou možná máme. Prosím, pomozte nám toto všechno propustit a dovolit vaši pomoc, neboť víme, že Bůh je Nekonečná Moudrost, která v sobě obsahuje řešení na všechno.

Pustit se problému neznamená, že vám na něm nezáleží nebo že se nebudete podílet na jeho řešení. Právě naopak - znamená to, že se BUDETE podílet na řešení, a to prostřednictvím spolutvoření s Bohem. Takže, pusťte se!

Je to tedy týden o důvěře v Boha v sobě, v Boha kolem nás a v odpovědi, které budeme dostávat. V tomto týdnu si všechno zapisujte, pište si deník, vypisujte si odpovědi, které budete dostávat. Je to čas, kdy k nám proudí hodně informací, protože hranice mezi světy je velmi tenká. Je to tedy vhodná doba pro psaní vašich článků, blogů, knih, pro vaše rádiové vysílání, nebo další tvořivé projekty. Nechte to přicházet a proudit skrze vás.

Pojďme se na závěr pomodlit:
Drahý Bože, Vyšší Já, posíláme nyní od srdce požehnání tomuto krásnému světu, našim milovaným, jak na Zemi, tak i v Nebi, i všem ostatním lidem a zvířatům na této planetě, kteří potřebují pomoc a modlitby, i našemu životnímu prostředí. Nechť všechny tyto modlitby obklopí tento svět a navrátí se zpět k nám. Protože když se modlíme za svět, modlíme se zároveň i sami za sebe. I sebe je třeba do modliteb zahrnout.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/lf2Bg1Dktpo
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 20. do 26.2. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.února. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Poselství archandělů. Jsou jedny z mých nejoblíbenějších a moc ráda se k nim vracím, protože jsou velmi přímé, mají vysokou energii a také nás učí o jednotlivých archandělech. Nejprve je zamíchám a modlím se k Bohu za poselství pro tento týden pro nás všechny, jak osobně, tak globálně.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Jasnocítění. To znamená intuici, jasné cítění a vnímání. Ze začátku týdne budete silně vnímat svou intuici, budete hodně cítit, můžete být obzvláště citliví a brát si osobně věci, které byste si normálně osobně nebrali, a můžete být podráždění - stejně jako lidé kolem vás. Proto jsou karty dobré, říkají nám o tom předem, abychom věděli, o co jde, a nebrali si to pak špatně. Pokud můžete, vezměte si den volna a zůstaňte doma. A vězte, že pokud jste hodně emocionální, nejste to jen vy, ale i všichni ostatní.
Andělé poukazují na vztahy mezi dospělými a dětmi - i děti budou hodně cítit, a tak jim pomozte své citlivosti porozumět. Děti nás ale také mohou velmi pozvednout, protože jsou velmi moudré a zkrátka vědí.

Středa bude skvělý den, co se týká Andělských čísel, protože bude mít datum 22.2. a tři dvojky znamenají "Udržte si víru!" To znamená, že bez ohledu na to, co se bude dít kolem vás, zůstaňte soustředěni uvnitř. Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Příroda, která vás zve k pobytu venku. Samozřejmě, pokud právě počasí ve vaší lokalitě prochází extrémy, je důležité dbát na své bezpečí. Ale pokud to jde, běžte do přírody, je to důležité.
Také se to týká očištění energie ve vašem domově. Všechny zdi a celé budovy vstřebávají energie, a ty v nich pak zůstávají - např. po hádkách nebo nedejbože nějakém zneužívání. A když počasí dovolí a vy si otevřete okna a pustíte dovnitř světlo, čerstvý vzduch, nebo si přírodu vnesete domů ve formě rostlin, krystalů, olejovou lampu - šalvějová je na očisty skvělá.
Znamená to také změny naší Země, takže přírodní změny a záležitosti životního prostředí vyvstanou. Modlíme se za všechny, kdo jsou postiženi nějakými katastrofami. Posílejme léčivé modlitby Matce Zemi. Udělejme to teď hned:

Drahá Matko Země a drahý Bože, Stvořiteli Matky Země, žádáme vás o přijetí našich modliteb za to, aby byla naše Země stabilizovaná, uzdravená a ctěná. A pokud jde o lidi, kteří ji zneužívají, prosíme, aby byly jejich záměry zahaleny do neprostupného obalu, aby už ničemu neuškodily - obzvláště kvůli sobeckým zájmům a zisku. Žádáme vás, abychom byli co nejlepšími strážci této nádherné planety a všech jejích obyvatel. Pomozte nám získat peníze a všechny prostředky k tomu, abychom žili ekologicky a používali věci šetrné k přírodě. Posíláme nyní energii míru naší planetě i všem, kdo na ní žijí.

Podívejme se na konec týdne. V neděli 26.února budeme mít novoluní ve znamení Ryb a tentýž den nastane také sluneční zatmění, což je velmi neobvyklá kombinace. Novoluní je z historického hlediska časem přijímání a sklizně úrody, přijímání hojnosti. Ale zatmění nám právě pomůže uvolnit bloky, které v souvislosti s přijímáním hojnosti máme. 
Pojďme se pomodlit hned teď:

"Drahý Bože, pomoz mi prosím odstranit jakýkoli strach, který mohu mít z přijímání, pocitů zasloužení si, z žádání o pomoc a jejího přijetí. Zbav mě prosím těchto obav vycházejících z ega, neboť ty jsi náš skutečný Zdroj a dáváš vše potřebné nám všem. Pomoz nám prosím setrvávat ve stavu vděčnosti za všechno dobré, co máme, a být otevření ještě většímu množství dobra."

Kartou pro konec týdne je Jemnost, což souvisí s kartou pro začátek týdne - že na sebe máte být hodní, máte poslouchat jemnou hudbu, udělat si kolem sebe příjemné, jemné prostředí, obklopit se jemnými lidmi, máte-li tu možnost, a nebo také zvířátky. Je to také o zjemnění své stravy. Je to vhodné období k detoxikaci, vyškrtání intenzivních pokrmů ze svého jídelníčku. Obecně je to však o detoxikaci od čehokoli ve vašem životě, co vám škodí.
Někdo, kdo sleduje tento výklad, byl podle andělů sám na sebe velmi hrubý v poslední době. Shazoval se a verbálně si ubližoval, snažil se být dokonalý a trestal se za to, že něco nestíhá. Těm, kterých se to týká, andělé vzkazují, že mají mít se sebou trpělivost a brát toto všechno jako proces učení.
Dále vzkazují těm, kdo považují jemnost za slabost, že si tyto významy pomýlili a že to není jedno a totéž. Zvlášť pokud máte například práci, kde jste zvyklí soutěžit a mohli jste se nechat pohltit agresivní energií, vám andělé vzkazují, že můžete být velmi úspěšní i tehdy, budete-li jemní a brát věci zlehka.

Než to uzavřeme, pomodleme se spolu. Představme si sebe samé v bublině z růžového světla, skrze kterou může projít pouze láska a nic jiného. Všechno ostatní se od bubliny odrazí a bude proměněno na čistou energii. A pokud něco takového máte sami v sobě, bude to vyléčeno. Nechť je tato koule ze světla všude s vámi, ať půjdete kamkoli. Ať jste na sebe hodní a ctíte sami sebe. Nechť se staráte o své tělo jako o Boží dar, kterým skutečně je. Je to vaše schránka pro tento život, mí drazí. A tak se o něj starejte s jemnou, láskyplnou péčí.

Posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/yTLLuHA_2x8
překlad: Magda Techetová

Linka

 

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 13. do 19.2. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 13. do 19.února. A protože v tomto týdnu máme svátek sv. Valentýna, chtěla bych pracovat s kartami Andělů lásky, které jsou věnované milostnému životu. Dají se však použít pro jakoukoli oblast života - protože zamilovat se můžeme i do samotného života! Zeptáme se tedy Boha, co potřebujeme pro tento týden vědět, jak co se týká milostného života, tak i obecně.

Pro pondělí a úterý vychází karta Peníze a kariéra. Tato karta říká, že váš milostný život je nyní ovlivněn penězi. Možná se kvůli nim hádáte s partnerem nebo vám váš milostný život kazí starosti kvůli penězům. Ale první, co mě k této kartě napadlo, byla obecně vaše vášeň v životě. Co milujete? Co je vaší vášní? Co rádi děláte? Je to o tom, jakou činnost milujete, a o tom, abyste ji dělali jako svou kariéru. Když děláte práci, kterou milujete, dává vám to pocit naplnění a přináší vám to úspěch. Vždy si nejlépe vedeme v takové práci, která je naší vášní. Pokud existuje ve světě nějaký problém, kterému byste chtěli pomoci k vyřešení, požádejte o vedení ohledně toho, co byste vy mohli začít dělat, abyste přispěli ke zlepšení. Můžete začít v nějaké dobrovolnické činnosti - i já jsem tak začínala. A nakonec si z toho udělat kariéru.
Dny okolo svátku sv. Valentýna budou tedy především o tom znovu se zamilovat do života.
Pojďme se také pomodlit za to, aby vaše finance nezasahovaly do vašeho milostného života:

"Drahý Bože, zdroji všeho, pomoz prosím každému, kdo potřebuje pomoc, dej jim jasné vedení, kterému snadno porozumí a ze kterého snadno pochopí, co mohou sami udělat pro svou finanční jistotu, stejně jako jistotu v jakékoli jiné oblasti - v citech, ve vztazích, i ve všech ostatních. Prosíme o hojnost pro všechny. Amen."

Pro středu a čtvrtek tu máme dvě karty. Pomalu se z toho stává vzorec. První z těchto karet - věděla jsem, že vyjde! - je Vzdejte se potřeby mít nad vším kontrolu. To se týká hlavně spoluzávislosti ve vašich vztazích, kdy se snažíte mít pod kontrolou všechno, co druhý člověk dělá, a protože nikdo nemá rád, když ho někdo kontroluje či ovládá, přirozeně se brání a vrací se nám to. I když třeba v některých případech víte, co by pro daného člověka bylo lepší, lze mu to nabídnout lepšími způsoby než vnucováním své vůle.
Druhou kartou je Přijměte pomoc svých přátel. Tyto dvě karty spolu souvisejí. Máte-li totiž problémy s tendencí snažit se mít všechno a všechny pod kontrolou, nechcete, aby vám kdokoli pomáhal. Chcete to dělat sami, ať už proto, že si myslíte, že to víte lépe a nebo že když si necháte pomoci, budou vás považovat za slabé. Nebo máte strach, že vás budou držet v šachu, protože jim budete něčím zavázáni. Také je velmi častým problémem spoluzávislých lidí, že mají strach, že budou druhé obtěžovat. Nebo že budou obtěžovat Boha - jak by mohli, když Bůh není ničím omezený a je všudypřítomný?
Dovolte si přijmout pomoc - je to důležitá součást lásky a péče o sebe! Je důležité přijímat a ne jen pořád dávat.

Podívejme se na konec týdne - ach, to se mi tak líbí! Opět tu máme dvě karty a první z nich je Důvěra, která souvisí se schopností věci odevzdat ze svých rukou Bohu a věřit jeho vůli. Vzdát se potřeby mít nad nimi naprostou kontrolu. Vůle vašeho vlastního Vyššího Já je zajedno s Boží vůlí a nejedná se tedy o cizí vůli, která by vám byla vnucována. Ve skutečnosti je tou cizí vůlí vaše ego. Vaše Vyšší Já chce pro vás to nejlepší. Jak by se váš život změnil, kdybyste přenechali otěže svému Vyššímu Já? V čem by byl váš život jiný, kdybyste se pustili a odevzdali svůj život Bohu?
Je to samozřejmě také o důvěře ve vašem milostném životě - o důvěře vašemu partnerovi a propuštění jakéhokoli odporu. Pokud máte v sobě nějakou část, která odporuje a nechce otevřít srdce lásce, odevzdejte ji do rukou Bohu a podívejte se, co se stane:
Pravá láska. Tato karta má spoustu významů - jedním z nich je samozřejmě romantická láska a nalezení toho pravého nebo té pravé. Velká láska pro vás existuje! Ve světě je mnoho krásných a hodných lidí! Pokud jste byli zraněni a podvedeni, chápu vás, mně se to také stalo. Ale nemůžeme uzavřít své srdce nebo celý svůj život vůči lásce jen proto, aby nás zase někdo nezranil! To by bylo tragické! Můžeme své srdce udržovat stále otevřené, je však třeba, abychom zároveň neignorovali varovná znamení o různých lidech a nepopírali to, co upřímně cítíme. Je třeba být opatrní na to, do jakých vztahů vstupujeme, stejně jako být asertivní a ozvat se, když je to třeba. Místo abychom pocity potlačovali, je třeba je vyjádřit.
Dále vzkazují některým z vás, kteří dlouho někoho hledali a nenašli a kteří se vzdali naděje, že "čeká hned za rohem", ale že máte chodit více ven a mezi lidi. Pokud sedíte doma a modlíte se za velkou lásku, tak se můžete seznámit maximálně s lidmi online, s pošťákem nebo doručovatelem pizzy. Musíte chodit ven a být v kontaktu s lidmi - nejlépe ve skupinách podobně zaměřených a naladěných lidí, kteří mají podobné koníčky a zájmy. Studie prokazují, že nejdéle trvající a kvalitní vztahy pocházejí z kontaktů s přáteli. Proč? Protože se svými přáteli máte mnoho společného, a ti mají zase hodně společného se svými dalšími přáteli. Je to tedy hlavně o tom vycházet z domu a potkávat lidi.
Pojďme se nyní pomodlit za naplnění vašich milostných potřeb:

"Drahý Bože, Ježíši, Matko Marie, archanděli Michaeli a andělé lásky, žádáme vás, abyste nám pomohli se připravit a být otevřeni velké lásce. Pomozte nám všem si uvědomit, že si lásku zasloužíme, že jsme hodni lásky a že jsme sami milující. Pomozte nám být otevření vůči jiným typům partnerů a partnerek, než jaké jsme měli doposud. Pomozte nám umět se ozvat, kdykoli potřebujeme vyjádřit své potřeby, nebo si s partnerem či partnerkou něco vyjasnit, tak abychom měli neustále mezi sebou jasnou komunikaci. Ať dáváme prostor i našim vnitřním dětem, neboť více hravosti pomáhá nejen přitáhnout si vztah, ale také vnést nový život do již existujících vztahů. Dovolme si bavit se a dělat hlouposti, které chceme dělat. Ať si umíme užívat! A nechť jsme my všichni i naše vztahy chráněni. Představme si sebe, naše vztahy i náš celý svět v kouli z růžového světla lásky."

Pamatujte, že můžete požádat i strážného anděla svého partnera či partnerky duše, aby vám pomohl svést vás dohromady. I když nevíte, kdo konkrétně to je nebo bude, vždy můžete říct: "Milý strážný anděli mé spřízněné duše, pomoz nám prosím se setkat. Veď nás k sobě. A dej mi odvahu říct 'Ahoj' a usmát se, až se potkáme."

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/-BKYmORevkw
překlad: Magda Techetová
 

TOPlist
aktualizováno: 09.10.2018 20:07:05