Důležité informace k nabízeným službám

Výklad karet, poradenství osobního rozvoje, výživové poradenství, "andělské" energie, harmonizace čaker, VIDA odblokování

Ing. Iva Aiesh (Facebook: Iva Terapeutka Kartářka)

Foto

Už od dětství vykládám karty. Vyrůstala jsem v tomto prostředí, protože můj otec je léčitel. Léčitelství a vše kolem něj mě od dětství inspirovalo natolik, že jsem chtěla vystudovat obory, které budou orientované na potravinářství nebo přírodu - splnila jsem si oboje. Vystudovala jsem střední školu se zaměřením na analýzu potravin a mikrobiologii, a protože mi byla mikrobilogie tak blízká, rozhodla jsem se jít na Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu, kde jsem vystudovala Rostlinolékařství s titulem Ing. V minulosti jsem pracovala pro Ezo.TV, ale z určitých důvodů jsem odešla. Pravidelně jsem v minulosti publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a také ve speciálních číslech časopisu TV Pohoda - Křížovky. Nyní najdete mé předpovědi a další články v magazínu gleid.cz

Při svých konzultacích používám karty cikánské, Lenormand, Tarot snů anebo Andělské. Samozřejmostí je také kyvadlo, má jasnozřivost, energie a zkušenosti. Kromě těchto metod pracuji i sama na sobě, ve svém nitru. K tomu mi pomohla třeba kniha od Rhondy Byrne - Tajemství (The Secret), ve které jsem se dozvěděla řadu důležitých informací pro další život. Nyní se zabývám havajskou léčebnou metodou Ho´oponopono, která pomáhá nejen mě, ale pomáhám díky ní i druhým. Neustále se rozvíjím a přijímám nové podněty, které mi do života přichází. Při mým konzultacích se setkávám s řadou smutných, nemotivovaných lidí. Chci změnit nejen jejich postoj k životu, ale klidně i váš postoj, pokud budete chtít. Proto jsem se rozhodla, že začnu provádět motivační coaching, protože spousta lidí motivaci k životu potřebuje, ale neumí ,,brnknout na tu správnou strunu, aby se rozezněla" a nalezli motivaci k tomu, co dělají či naopak nedělají. Každý z nás má nějaké potíže, problémy. Pokud potřebujete vyslechnout, pomoci rozřešit nějakou situaci - navést na tu pro vás nejlepší cestu, chcete se o sobě dozvědět nějaké nové informace, jsem tu pro vás. Poradím vám v oblasti zdraví, partnerských vztahů, kariéry, vyložím vám budoucnost. Můžu vám udělat rozbor osobnosti, doporučit, jak si máte zařídit byt, co vás dobíjí, čemu se vyvarovat, vhodné barvy, kameny, které máte nosit... Je toho spousta, co jsem se za svou praxi naučila a mohla bych vám předat. Všechny potřebné informace (témata výkladu, způsoby mého výkladu, kontakty, ceník aj.). 

Jsem vám schopna poradit kromě běžných oblastí života, také se zdravím, zharmonizovat čakry, navedu vás na barevnou terapii, kromě toho vás i vyslechnu a prostřednictvím esoterických metod se vám budu snažit maximálně pomoci.

Mým cílem je, aby zákazník odešel pozitivně namotivovaný do dalšího života (samozřejmě to konečné rozhodnutí je pak na zákazníkovi, jestli vše i nadále bude vidět černě nebo začne svět vidět barevně). Na dálku ale zase můžete vyzkoušet harmonizaci čaker nebo působení andělské energie. Budu ráda, když mě kontaktujete, nejrychleji telefonicky a domluvíme se na podrobnostech.

 

Nabízím vám tyto služby (všechmy lze provádět na dálku):

 • Konzultace obsahující výklad karet (používám např. karty tattvické, cikánské, tarotové, andělské) a osobní rozvoj - je to takové většinou pozitivní sezení, kdy vám při výkladu karet dodám pozitivní energii (samozřejmě musíte chtít ji přijmout), učím vás, jak situaci lépe zvládnout a tudíž se nemusíte bát, že by u mě byl výklad karet traumatický (výklad provádím na dálku či osobně: v Brně - stabilně). Probereme společně možné varianty, nastíníme cesty, kterými byste se mohli vydat a konečné rozhodnutí bude na vás. Spíše doporučuju, abyste si udělali jasno v hlavě, kdo bude vaším rádcem v životě, zda to budu třeba já nebo jiná kartářka, protože se stává, že si především klientky nechávájí radit od více kartářek a pak výsledek nemusí být vůbec dobrý.

 • Práce s kyvadlem

 • Práce s bioenergiemi, andělské energie - na dálku

 • VIDA odblokování - diagnostika uřknutí, prokletí, energetických bloků a jejich následné odblokování 

 • Harmonizace čaker na dálku

 • Bílá magie a rituály

 • Poradenství v oblasti zdraví: stanovení nedostatku vitamínů, minerálů, diety, doporučení vhodných kamenů,... a mnoho dalších - v tomto čerpám z informací od svého tatínka, který byl léčitel

 • Výživové poradenství bez kupování doplňků stravy k napomáhání hubnutí

Jak svůj čas při konzultaci se mnou využijete, to je na Vás - můžete se ptát, můžeme kombinovat různé metody tak, aby výsledek byl pro Vás co nejlepší. Např. Vám můžu vyložit zásadní události z minulosti, nahlédnout pak do budoucnosti nebo můžeme rozebírat pouze aktuální záležitost, která Vás zajímá či se můžu podívat na Vaše čakry a bloky, které Vám částečně či zcela ovládají Váš život a pomoci Vám je odstranit nebo to může být kombinace všeho výše jmenovaného - je to vše o domluvě.

Několik let jsem publikovala v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčiteli a také ve speciálních číslech časopisu TV Pohoda, nyní spolupracuji s gleid.cz

Konzultace probíhají nejčastěji mezi 9:00 - 20:00.

 

Mé služby můžete využít následujícími způsoby:

Výklad karet živě (aktivně):

 1. Výklad

  Telefonicky prostřednictvím telefonu v rámci ČR - zavolám Vám po Vaší platbě předem na můj účet v předem dohodnutý čas na Vaše telefonní číslo a provedeme výklad (Vy neplatíte žádné poplatky za telefonické spojení) - více v sekci Časté dotazy k výkladu karet

 2. Skype - písemný chat, telefonický hovor

 3. Viber - telefonicky (vhodné především pro zahraničí)

 4. WhatsApp - telefonicky (vhodné především pro zahraničí)

 5. Facebook - písemný chat

 6. Osobně v Brně

 

Výklad karet písemně (pasivně):

Prostřednictvím e-mailu - zde jsou e-mailové cenové akce: E-mailové výklady, kdy máte na výběr máte výklad ,,Expres" a ,,Normal". Nabídka je skutečně široká.

 

Výklad karet osobně:

Osobní konzultace v Brně: vždy je nutná předchozí domluva (nejlépe po telefonu či e-mailu). 

Obecně doporučuji využít aktivní způsoby konzultace - telefonicky, prostřednictvím chatu nebo osobně. Ale samozřejmě volba je na vás... 

Nejdříve mají přednost ti, kteří si u mě zaplatí výklad v reálném čase - tzn. po FB, Skypu, telefonu nebo osobně. E-mailové výklady zpracovávám na posledním místě. Běžně obdržíte e-mailový výklad během dvou dnů po připsání částky na můj účet.

Ceny sdělím z konkurenčních důvodů na požádání. Osobní data jako jsou jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení apod., které mi poskytujete v rámci výkladu považuji za diskrétní a jsou podle zákona 101/ 2000 Sb. zabezpečena a chráněna proti zneužití. Osobní údaje o zákaznících nejsou sdělovány třetím osobám.

Je důležité, pokud se rozhodnete pro nějaký typ výkladu, abyste mi o tom dali vědět a přišla vám i má reakce, protože se  smůže stát, že mi zpráva nedorazí.

 

Způsob platby:

 1. převodem na náš bankovní účet (CZK, EUR, USD, GBP, AUD, CAD) 

 2. poštovní poukázkou typu A na náš bankovní účet - přesnou adresu sdělujeme na požádání

 3. poštovní poukázkou typu C na náš bankovní účet  - přesnou adresu sdělujeme na požádání 

 4. prostřednictvím Western union - platí pro všechny zahraniční platby - zadejte koncovou měnu CZK

 5. PayPal

 

Výklady do zahraničí - SLOVENSKO: ŽÁDNÝ POPLATEK ZA PŘEVOD DO ZAHRANIČÍ

 • Pokud bydlíte na Slovensku, tak se můžeme domluvit na výkladu také - převod peněz bude elektronickou formou a posíláte je vnitrostátně, ne do zahraničí - což je velká výhoda. Mně zaplatíte za výklad a své bance za převod peněz z vašeho účtu (může být i zdarma - záleží na vaší bance, jestli je bez poplatků). IBAN ani SWIFT nepotřebujete znát, protože posíláte peníze jako někomu jinému, kdo má banku na Slovensku.
 • Pokud bydlíte v zemi rámci EU, tak má banka peníze přijímá také, ale poplatek pro mne za příjem eura je vyšší. Pokud byste měli zájem o výklad, budu ráda a určitě se ozvěte.
 • Bankovní spojení: číslo účtu sdělujeme na požádání z organizačních důvodů

 

Výklady do zahraničí

 • Pokud bydlíte kdekoliv v zahraničí, na konzultaci se můžeme domluvit prostřednictvím Internetu (Skype, Facebook, WhatsApp, Viber).
 • Ze zahraničí mi prosím nepište SMS, ale volejte na mobil (třeba přes WhatsApp nebo Viber) nebo pište e-maily na info@vestirnaonline.cz
 • Platba může proběhnout díky převodu na náš účet - sdělíme Vám IBAN, SWIFT - k částce za výklad bude ještě připočten poplatek naší banky za příchozí zahraniční platbu. Další možnost je Western Union.

 

Kontakt:

mail           info@vestirnaonline.cz    

Mobil           +420 604 552 856 (Vodafone) - volejte nejlépe v čase 9:00 - 18:00 od pondělí do neděle vč. svátků

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 09.10.2018 20:07:05