Andělská energie, čakrová harmonizace, odblokování, magické rituály

Harmonizace čaker - NA DÁLKU

Zjistím vám na dálku, jak jsou na tom vaše čakry energeticky.

Doporučím vám vhodné postupy pro to, aby čakry byly v harmonii a zárověň vám zharmonizuji čakry pomocí vhodných postupů, které se mi osvědčily. Předem budete znát, kolik čaker budu harmonizovat a pak se můžete rozhodnout, zda chcete harmonizaci provést - nutná platba předem.

Má nabídka se rozděluje následovně:

  1. Přeměření čaker a následná harmonizace všech čaker bez doporučení, které čakře se jak věnovat - 70,- Kč (3 €) za jedno působení.
  2. Přeměření čaker a následná harmonizace všech čaker + písemné doporučení k čakrám, které nejsou v harmonii - 70,- Kč (3 €) (harmonizace všech čaker) + 50,- Kč (2,1 €)/ čakra (písemné doporučení) - výslednou částku upřesníme společně dle energie v čakrách.
Přijímám i jiné zahraniční měny, ale kontaktujte mě prosím na e-mailu, abychom se domluvili na podrobnostech.

 

LinkaLinkaLinka

 

Působení andělské energie - NA DÁLKU

Pošlu vám příjemnou, pozitivní energii na dálku. Dopředu si domluvíme termín a budeme ve spojení. Důležité je, abyste byli v klidu (ne v restauraci či na procházce v danou dobu).

Délka působení je 30 minut a cena za jedno působení, které je každému vytvořené na míru, je 100 Kč (Slovensko: 4,2 €).

Přijímám i jiné zahraniční měny, ale kontaktujte mě prosím na e-mailu, abychom se domluvili na podrobnostech.

 

LinkaLinkaLinka

 

Pomoc s odbouráním negativních vibrací na vaše tělo

Pomůžu vám díky působení na dálku odbourat negativní vibrace, které na vás denně působí a můžou vám způsobovat, že se vám v životě (láska, kariéra, finance, zdraví) nedaří a nejste spokojení. Následně se pak může stát, že to, co dlouho stagnovalo, tak začíná mít spád a vy začnete být spokojení.

Cena za jedno působení: 125 Kč (5,2 EUR). Upozorňuji předem, že jedno působení je málo. Na e-mail: info@vestirnaonline.cz mi pošlete zprávu, pokud máte o působení na dálku zájem. Uveďte taky své jméno a příjmení, datum narození, které uvedete i jako VS. 

 

LinkaLinkaLinka

 

Magické rituály

Pokud se vám nedaří v životě, řešíte práci, finance, zdraví, děti a chtěli byste vyzkoušet magický rituál, tak tohle je pro vás možnost. 
Máte více variant:
  • rituál si provedete sami s tím, že vám vyrobím na míru magické svíčky, které i zasvětím a pošlu vám rozpis, co dále dělat (to vše po předchozí domluvě a platbě předem na účet - svíčky s návodem vám zašlu Českou poštou) 
  • rituál vám můžu provést já sama, domluvíme si po e-mailu podrobnosti

Cenová nabídka je čistě individuální podle rozsahu. Pokud vás nabídka zaujala, tak mě kontaktujte na e-mailu  info@vestirnaonline.cz

 

TOPlist
aktualizováno: 15.03.2018 16:59:31