Andělé v květinách

Zdrojem tohoto textu je následující web: http://www.andelskydenik.blogspot.cz

Mandevila

 

Narcis

Lilie

Linka

 

Mandevila

Energetické vlastnosti: Rozpouštění nezdravé oddanosti, svoboda, prostor k pohybu, váš vlastní prostor, zplnomocnění a bytí sami sebou.

Spojení s archanděly: Jofiel, Metatron a Michael

Spojení s čakrami: kořenová

Popis léčení: Mandevila je díky své popínavosti ideální rostlinou pro vysazení k plotu. Jak poroste do výšky, budete pozorovat i vy, že vás to pozvedá nad staré situace a znovu získáváte svůj pocit nezávislosti. Pět okvětních lístků přináší ochrannou energii, když máte pocit, že nemáte svobodu činit svá vlastní rozhodnutí. Když si myslíte, že si nemůžete zvolit to, o čem vaše srdce říká, že je pro vás nejlepší, použijte mandevilu, abyste situaci změnili! Její květy vám pomohou zbavit se věcí, které vám už neslouží. Nyní je čas, abyste se stali sami sebou a zůstali opravdu věrni sami sobě. Nyní můžete projevit všechna svá přání.

Poselství květu: "Uvolním pouta, která brání vašemu růstu a pohybu. Občas máte pocit, že se dusíte a že si neužíváte situací, ve kterých se nacházíte. Nemějte strach; jsem zde, abych vám pomohla. Uvolním vazby, ať můžete růst a svobodně se pohybovat. Slyším, že cítíte, jako byste naráželi hlavou proti cihlové zdi; inu, berte to tak, že to je minulost. Spolu můžeme rozpustit všechna negativní pouta. Pošlu vás kupředu, abyste podnikli úžasné životní změny. Nyní je pro vás čas, abyste roztáhli křídla a vzlétli!"

* * *

- z knihy Květová terapie, Doreen Virtue a Robert Reeves 

- zdroj: http://andelskydenik.blogspot.cz/

Linka

 

Levandule

Energetické vlastnosti: Uklidňuje nervy, zmírňuje úzkosti, pomáhá usínat, zvyšuje jasnozřivost, nabízí útěchu a uklidnění na vaší duchovní cestě.

Spojení s archanděly: Haniel, Jeremiel, Michael a Raziel.

Spojení s čakrami: Kořenová, solar plexus a třetí oko.

Popis léčení: O levanduli je známo, že pomáhá uklidňovat nervy a zlepšuje spánek. Pro dosažení léčivých účinků můžete používat např. vysoce kvalitní levandulový olej, který seženete v obchodě se zdravou výživou. Můžete si tento květ také usušit a použít k naplnění váčků či polštářků a užívat si tak zklidňující a uvolňující vůně co nejdéle.

Poselství levandule: "Dovolte mi držet vás za ruku a poskytnout vám uklidnění. Neexistuje žádný důvod, abyste se cítili úzkostní nebo vystrašení. Jsem zde s vámi, abych vás ubezpečila, že vše je v pořádku. Pokud položíte malý svazeček nebo váček s mými květy vedle své postele, budu vám předávat svoje energetické vlastnosti celou noc. Také pracuji s vaší spiritualitou. Jemně vás dovedu k větší jasnozřivosti a intuici. Pomohu vám zbavit se strachů, které v sobě nosíte a které se týkají vašeho duchovního vývoje. Vězte, že cesta, na které jste, je pro vás v tuto chvíli správná. Neotálejte, prosím, a začněte naplňovat své Božské životní poslání."

* * *

- z knihy Květová terapie, Robert Reeves a Doreen Virtue

 

Linka

Narcis

Energetické vlastnosti: Otevírání komunikačních kanálů, pomáhá s psaním, mluvením a dokončováním projektů.

Spojení s archanděly: Gabriel, Michael a Rafael

Spojení s čakrami: Hrdelní, srdeční a třetí oko

Popis léčení: Narcis je hlavní květinou komunikace a je spojen především s archandělem Gabrielem. Jemně a nenásilně vás podporuje v dokončování úkolů. Jeho energie pomáhá se všemi formami komunikace, ať už mluvené nebo psané, a podněcuje vás, abyste cokoliv vyjádřili milujícím a kladným způsobem. Když budete mluvit veřejně, narcis vám přináší důvěru a pomáhá otevřít vaše publikum, takže bude ochotné vaše sdělení přijmout. Narcis také pomáhá dětem a dospělým, kteří mají problémy s vyjadřováním.

Poselství narcisu: "Pozvěte mě do svého života, a vaše komunikace se dostane do rovnováhy a bude mít Boží vedení. Vytvořím nad vaší hrdelní čakrou filtr, takže každé slovo, které vypustíte ze svých rtů, bude naplněno láskou. Jemným způsobem plným povzbuzení též pomohu dětem, které mají problémy s učením a trpí vadami řeči. Budou se zase cítit šťastné a samy sebou a nikdy se nebudou trápit kvůli negativním soudům ostatních."

* * *

- z knihy Květová terapie, Doreen Virtue a Robert Reeves

 

 

Linka

 

LILIE (oranžová)

LilieEnergetické vlastnosti: Odstraňuje deprese, buduje sebevědomí, zbavuje nadměrné zátěže, přináší vyrovnanost, spokojenost a pomáhá se snižováním váhy.

Spojení s archanděly: Jofiel

Spojení s čakrami: Solar plexus

Popis léčení: Oranžové lilie vám dovolují se povznést nad malé věci a radovat se z krásy a radosti, které jsou neustále kolem vás. Když jste vystresovaní, zapletete se do energie strachu a přestanete vidět to, co je ve vás dobré. Oranžové lilie vám pomohou si to uvědomit a dovolí vám se zbavit starých zátěží. Je-li to možné, kupte si oranžové lilie s nerozvinutými květy. Sedněte si k nim, soustřeďte se na svoje záměry spojené s květovou terapií a představujte si, jak se květy prudce otevírají. Porozujte, jak skvěle se budete během následujících dnů cítit. Až budou květy pomalu rozkvétat, váš záměr se bude rodit a vy se budete zbavovat negativních emocí. Lilie mohou pomoci s depresí, nízkým sebevědomím, kritičností a dokonce i s nadměrnou váhou! Oranžové lilie se skvěle hodí, chcete-li poslat květy přátelům, kteří jsou zrovna v nesnázích.

Poselství oranžové lilie: "Chystám se s vámi pracovat, abych z vás sňala vaši emoční zátěž. Odkryjme osobnost, která je uvnitř. Jsem tu pro vás. Vím, že někdy máte myšlenky, které se vám nelíbí, a že jste se sebou v minulosti zacházeli špatně. Velice ráda bych vám pomohla vidět skutečně sebe sama a milovat každičkou část vašeho krásného těla. S mojí pomocí se přestanete zaměřovat na drobné 'nedokonalosti', a místo toho se budete soustřeďovat na všechny ty nádherné věci, co ve vás jsou. Vaše takzvané nedokonalosti jsou to, co z vás dělá zvláštní a jedinečné bytosti. Byli jste stvořeni přesně takoví, jací jste, podle Božího plánu. Kdykoliv budete sklíčení nebo rozčilení, zavolejte mě, a já vás vezmu na místo, kde budete šťastní."

* * *

Čerpáno z knihy Květová terapie, Doreen Virtue a Robert Reeves

 

Zdroj textu: https://www.facebook.com/pages/Sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/154754887945425?fref=ts

TOPlist
aktualizováno: 09.10.2018 20:07:05