Andělská poselství ke zdraví

Voda v těle

K očistě se velmi úzce váže dostatek vody v těle. Voda je naprosto nezbytná pro zdravé fungování těla, jeho vnitřní pročišťování a mimo to také odplavování všech nežádoucích energií, které jste vstřebali nefyzicky. Někteří z vás vodou energeticky čistí například své kamínky a krystaly. Očistný efekt vody a její role v samotném životě na Zemi je nezpochybnitelný. Prožíváte-li těžké období a potřebujete se očistit od různých tíživých energií, je o to důležitější, abyste měli dostatek čisté vody k průběžnému pití. Není příliš vhodné pít až tehdy, když se dostaví žízeň. Pocit žízně už vám dává najevo stav dehydratace. Žízeň by se vlastně vůbec neměla dostavovat. Když se budete starat o dostatečný příjem čisté vody pro své tělo, začnete se cítit o mnoho lépe, zdravěji, svěžeji, nebudete tolik unavení a smutní.

Vyhýbejte se agresivním potravinám, nápojům a přísadám, které tělu nedělají moc dobře. Týká se to i ochucovadel a různých návykových látek, s nimiž se vaše tělo musí vypořádávat, a tím více energie ztrácí. Když už sníte nějaký pokrm s výraznou chutí (tzn. jídlo výrazně sladké, slané, kyselé, kořeněné...), zapíjejte ho prosím dostatečným množstvím vody, a ne jen těsně po jídle, ale i další hodiny poté - usnadníte tak tělu jeho práci.
Co se týká závislostí v jakékoli formě, do jisté míry vám pomáhají potlačovat vaše pocity, které se jinak derou na povrch a s nimiž se nechcete dostat do kontaktu. Ale protože své pocity potřebujete vyléčit a očistit se od nich, je třeba přestat je těmito závislostmi potlačovat a zadržovat. Vyřazením návykových látek ze svého jídelníčku můžete započít důležitý očistný proces, ale je třeba, abyste se mu nebránili. Jestliže si přejete překonat své závislosti a odpor ke změně, zavolejte nás na pomoc a dovolte nám, abychom vám ukázali zdravé a prospěšné cesty, jak z toho všeho ven. Když se vaše tělo nebude muset potýkat s odbouráváním škodlivin a vynakládat energii na jejich "zneškodňování", ušetří tak mnoho sil na očištění od všeho zbylého, a vy se tak začnete opět cítit vitální a svěží.

Vaše tělo se bude detoxikovat a regenerovat mnohem lépe, když bude mít ke všem důležitým procesům dostatečně čisté vnitřní prostředí. Proto se prosím postarejte o to, abyste měli vodu všude s sebou, neochucenou, nesycenou, i kdyby jen v malé láhvi. Voda je jednou ze základních potřeb pro život a nedá se ničím nahradit. Pamatujte také na to, že čaje, káva, ovocné džusy a podobné nápoje odvádějí tekutiny z těla pryč, a i po nich je třeba se napít čisté vody. Nepodceňujte prosím tuto potřebu svého těla. Ujišťujeme vás, že vaše tělo se vám za vaši péči bohatě odmění... a stejně tak i duše, neboť vaše tělo je jejím domovem.  "

* * *

(Poselství andělů, M.T.)

Zdroj: FB stránka Svět zázraků

 

Linka

 

Andělé vás vedou k detoxikaci

Když očistíte svůj život od nízkých energií a nezdravých látek, umožníte si tak jasněji slyšet hlas Božství. Začnete slyšet všechny tyto nebeské zprávy velmi jasně, což vám pomůže rozeznat, co spadá do vašeho životního poslání, a následně podniknout vedené kroky, díky nimž učiníte na své cestě větší pokrok.

Detoxikace zlepší vaše zdraví a možná také zdraví jiných lidí, neboť se pro ně stanete inspirací. Tím, že následujete svá slovy i činy, ukazujete druhým, že skutečné zdraví JE možné. Ve své knize Andělská detoxikace (Angel Detox), kterou jsme napsali společně s Robertem Reevesem, vás naučíme, jak zvýšit svou energii a mentální soustředění, zmírnit nadýmání, cítit se a vypadat mladší, a znovu získat svou osobní sílu jednou provždy.

Andělé pro vás chtějí jen to nejlepší
Ego vám bude namlouvat, že je příliš těžké vzdát se starých návyků. Ego říká, že potřebujete určité látky, jídlo a škodlivé situace, abyste zůstali "šťastní" a "v bezpečí". Říká vám, že když se budete detoxikovat, budete trpět depresí, ztratíte přátele a zhroutíte se.
Ale andělé i Bůh vás velmi milují a chtějí pro vás jen to nejlepší. Proto prosím naslouchejte svému Vyššímu Já, které vás vede po cestě očištění. Andělé vám s tím pomáhají právě teď.

Znamení, že vás andělé vedou k očištění/detoxikaci
Detoxikace s sebou přináší mnoho výhod. Jednou z těch největších je, že pocítíte ohromný stav zdraví. Mezi další klady patří zlepšená jasnost a vitalita, zvýšená intuice, sebepřijetí, emoční očištění, energie hojnosti a zlepšení celkového zdraví.
Vy, stejně jako každý člověk, máte kolem sebe neustále své strážné anděly. Jsou neomezenými bytostmi, které vás vedou již od vašeho narození, kdy k vám byli přiděleni. Andělé jsou vaší součástí, stejně jako vaše srdce nebo jítra; a pomáhají vám žít dlouhý, zdravý a šťastný život. Vaši andělé jsou tu pro vás a pro naplnění vašeho poslání.

Kvůli tomu možná slyšíte či cítíte, jak vás vaši andělé nabádají k očištění. To může přicházet ve formě opakujících se myšlenek nebo pocitů, které vás vedou k tomu, abyste se vzdali svých škodlivých návyků. Můžete to zase setřást jako něco nevhodného nebo se to může také zdát kontraproduktivní vedle vašich modliteb za lepší práci, lepší vztah, a tak dále, ale andělé vás žádají, abyste toto vedení nezahazovali. I my jsme toto vedení dostali a následovali ho s velkým úspěchem. Stejně tak jsme sledovali naše přátele, rodiny, klienty a studenty, jak se vypořádávali různými způsoby se svým vnitřním vedením k očistě, a zjistili jsme, že:

  • Někteří lidé to ignorovali.
  • Někteří lidé to odkládali.
  • Někteří lidé se snažili o tom smlouvat a přemlouvat to ("Tohoto se vzdám, ale tohoto ne.")
  • Někteří lidé se s tím začali hádat.
  • Několik lidí se rozhodlo vedením řídit.

V tom posledním případě jsme viděli, jak se životy těchto lidí velmi rychle transformovaly. Například, jeden z našich přátel viděl na vlastní oči, jak se jeho vysněná kariéra stává skutečností, jakmile se jednoho dne poddal svému vnitřnímu vedení a přestal pít alkohol a kávu, stal se vegetariánem a ukončil dva škodlivé vztahy.

 

Jak požádat anděly o pomoc s detoxikací

I vy můžete získávat jasné vedení od svých andělů, a to tak, že se jich pravidelně budete ptát: "Jaké změny byste chtěli, abych právě teď ve svém životě udělal/a?" Všímejte si pocitů, myšlenek či vizí, které bezprostředně poté dostanete... i když se vám to nelíbí (například, když dostanete vedení k tomu, abyste se vzdali svého oblíbeného jídla). Pamatujte, vaši andělé s vámi jsou po celý váš život a znají vás lépe než kdokoli jiný. Všechno, co si pro vás přejí, je vaše dobré zdraví, štěstí a mír.

Pokud si nejste jistí, zda opravdu slyšíte své anděly, řekněte:
"Andělé, prosím, dejte mi jasné znamení ve fyzickém světě, tak abych z toho mohl/a jasně poznat, že vás opravdu správě slyším."

Jakmile budete vědět, že vás vaši andělé vedou k oproštění se od nějaké látky, vztahu nebo situace, řekněte jim:
"Andělé, prosím, dodejte mi odvahu k tomu, abych dokázal/a tuto změnu uskutečnit zdravým a harmonickým způsobem."

Spoluprací s anděly se také můžete zbavit mnoha chutí. Budete schopni přestat pít alkohol a kávu a také přestat jíst živočišné produkty a cukr, neboť andělé i mě zcela zbavili mé touhy po těchto věcech. Totéž se stalo mnoha dalším lidem a můžete to dokázat také, když požádáte své anděly o pomoc.

Andělé nemohou jít proti vaší svobodné vůli. Mohou vám pomoci jedině tehdy, když si o to řeknete. Nezáleží na tom, jak je o to požádáte, ale ŽE je požádáte. Můžete si říct o pomoc přímo Bohu, můžete se modlit k Ježíši nebo svatým, můžete si vizualizovat, afirmovat nebo napsat své žádosti. Vaše modlitba může být ve formě prosby (volání o pomoc) nebo ve formě afirmace (děkování Božství již předem za pomoc). Veškerá komunikace s Božstvím je láskyplná a upřímná.

Buďte svým andělům blíže tím, že se očistíte

Když se vzdáte svých závislostí, nezdravých životních návyků a nevyrovnaných vztahů, zvýší se vaše spojení s andělskou říší, neboť zmizí psychická mlha vytvářená těmito škodlivinami. Tato mlha vychází z chemikálií a negativních energií, a tak vás andělé prosí, abyste se jich zbavili. Spoluprací s anděly se zvýší vaše chuť na zdravá a výživná jídla, a tak se stanete také vnímavější vůči svému tělu a poznáte, jak reaguje na různé látky. Každý takový projev může být cestou, jakým vám andělé odpovídají na vaše modlitby.

Někdy možná nechtěně ignorujete andělské vedení, a tak je určitě poproste o pomoc s jasným slyšením těch poselství, která si nejvíce potřebujete vzít k srdci. Také se jich můžete zeptat, jak byste mohli svou detoxikaci učinit ještě efektivnější. Zjistíte, že vám odpověděli nějakou dietou nebo změnou v životním stylu. Andělé vědí, jak můžete mít co největší prospěch právě nyní, a pokud budete následovat jejich poselství, povedou vás po cestě absolutní radosti.

* * *

zdroj: http://www.healyourlife.com/author-doreen-virtue/2014/01/lifeshelp/intuitive-guidance/do-your-angels-want-you-to-detox
překlad: Magda Techetová

Zdroj: FB stránka Svět zázraků

TOPlist
aktualizováno: 09.10.2018 20:07:05